Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#1751539 - 06/11/2007 07:27 ULEB CUP
deker84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2007
Postów: 4528
Skąd: Białystok
Zestaw par I kolejki

GROUP A
Siauliai vs. Turk Telekom November 06, 2007
KK Bosna vs. Guildford Heat November 06, 2007
DKV Joventut vs. Alba Berlin November 06, 2007
GROUP B
FMP vs. Ovarense Aerosoles November 06, 2007
BK Ventspils vs. Besiktas Cola Turka November 06, 2007
Köln 99ers vs. Elan Chalon November 06, 2007
GROUP C
Galatasaray Cafe Crown vs. Akasvayu Girona November 06, 2007
CSU Asesoft vs. Hanzevast Capitals November 06, 2007
BC Hemofarm Stada vs. Spirou Charleroi November 06, 2007
GROUP D
Khimki vs. SLUC Nancy November 06, 2007
Anwil Wloclawek vs. Azovmash Mariupol November 06, 2007
Pamesa Valencia vs. D. Bank Skyliners November 07, 2007
GROUP E
Hapoel Galil Elyon vs. Swans Gmunden November 06, 2007
KK Buducnost vs. Triumph Lyubertsy November 06, 2007
Benetton Fribourg vs. Antwerp Giants November 06, 2007
GROUP F
Panellinios GS vs. Telindus Oostende November 06, 2007
CEZ Nymburk vs. Red Star November 06, 2007
Dynamo Moscow vs. Beghelli Bologna November 06, 2007
GROUP G
BC Kalev/Cramo vs. Panionios On Telecoms November 06, 2007
ASCO Slask Wroclaw vs. G. Canaria Grupo Dunas November 06,2007
Ludwigsburg vs. Adecco Asvel November 06, 2007
GROUP H
ASK Riga vs. Lukoil Academic November 05, 2007
Artland Dragons vs. Pau-Orthez November 06, 2007
Benetton Treviso vs. BC Kyiv November 06, 2007
GROUP I
Unics Kazan vs. Zadar November 06, 2007
Hapoel Jerusalem vs. Strasbourg November 06, 2007
PGE Turów Zgorzelec vs. EiffelTowers Den Bosch November 06, 2007

Cos cicho na temat Uleb Cup, wiec mozna pare slow skrobnac na temat jutrzejszych meczy ;\)
widze pare meczy po fajnych kursach, nad ktorymi mozna pomyslec, m.in.
CSU Asesoft-Groniengen 1
1.6(STS) kurs rumunski zespol kontra ekipa z holandii
oba zespoly nie sa i zapewne nie beda potengami koszykowki europejskiej,tak samo jak repreznetacje tych krajow nie beda odgrywaly w najblizsyzm czasie znacznej roli w europejskim swiatku koszykarskim. Zespol holenderski powraca jak sie nie myle po dwoch latach do pucharu ULEB, natomiast rumuni debiutuja w tej lidze. Jednak nie jest anonimowy zespol. W sezonie 2004/2005 jako gospodarz finalu Pucharu Europy FIBA poknal po zacietym meczu Lokomotiv Rostov. Co wiecej, jesto to pierwszy klub rumunski ktory odegral tak znaczna role w europejskiej koszykowce.Z tamtego sezonu pozostali jedynie Adrian Blidaru,Levante Szijarto, ktorzy jednak nie byli tymi postaciami, ktorzy decydowali o sukcesie zespoku rumunskiego. Jest to wogle inna ekipa niz ta z pamietnego sezonu 2004/2005. Na co ja stac? Dowiem sie jutro. Nie naklaniam do grania tego meczu, tylko proponuje. Zespol holenderski jak narazie w lidze srednio sobie poczyna. Z bilansem 3-4 jest dopiero na 7 miejscu. Jutro napewno nie bedzie juz tego kursu 1.6(gdzie niegdzie widzialem w granicach 1.2 kurs na rumunow ;\)

Anwil-Azovmash 2
1.85 jak narazie,Ciekawe jak jutro ;\) Jeszcze mocniejszy Zespol Ukrainski niz w poprzednim sezonie, Dysponujacy trzema swietnymi zawodnikami podkoszowymi, Patriota nie jestem i nie bede w tej grze \:D
Venstpils-Besiltas 2
tu tez przewiduje spadek kursu z 2.1 na hmm 1.7? zawsze solidny zespol lotewski(tylko czy w tym sezonie?) kontra wzmocniony przed sezonem zespol turecki. Preston Shumpert, znani z boisk polskiej ligi Apodaca.Dalmau czy byly zawodnik Efesu Kayta Peker moga namieszac w tym seonie
Ludwiki-Asvel 2
jeszcze 2.00, ale jutro \:\) francuzi pokauzja ze w tym seonie chca walczy o najwyzszy cel, czyli mistrza Francji, czy im to sie uda ? Prezeonamy sie. Zaczeli sezon swietnie, co innego Ludwiki. Nie jest to ten sam zespol co rok temu. Majcy wiele problemow, ktore mam nadzieje wykorzystaja francuzi jutro. Foirest,Sangare,Conley,Troutman.Umiejetnosci napewno wieksze niz zawodnikow niemeickich. Jedynie Brandon Woudstra i Robert Prewitt moga przeciwstawic sie im! Jak bedzie jutro? Przekonam sie po meczu \:\)
ponadto z suchych typow Gran Canaria, Turow, Triumph Lybertsy( tylkoz ze na parkietach balkanskich zawsze jest goraco, a Budocnost ogorkiem nie jest) i Turk Telekom

Do góry
Bonus: Unibet
#1751787 - 06/11/2007 16:07 Re: ULEB CUP [Re: deker84]
Fercio Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 219
Najpewniejszy mecz z uleb cup to Ślask -Gran Canaria 2 1.40.
Mozna pisać po 5 czy 10 meczów tylko niech one wejdą.
Nielepiej wybrac 2 mecze i miec wieksze szanse na wygrana? Przeciez zawsze jest jakas niespodzianka.

Osobscie gram Gran Canarie, druzyna z hiszpanskiej ligi bardzo mocna w obronie a ślask malo pkt zdobywa w ostatnich meczach.Klopoty z trenerem Urlepem nie wplywaja dobrze na atmosfere w druzynie.Myśle ze dwa pierwsze mecze Wroclawianie maja bardzo ciezkie i dopiero w nastepnych kolejkach moga sie pokusic o jakas wygrana.

Nie polecam Unics-Zadar do grania.kurs mizerny 1.10-1.15
Ogladam lige rosyjska i unics juz przegral u siebie 2 mecze po bardzo slabej grze.Jesli bedzie siedziec skutecznosc to goscie moga wygrac.

Do góry
#1751815 - 06/11/2007 16:44 Re: ULEB CUP [Re: Fercio]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Jak dla mnie dosc klarownie wygladaja dzis trzy spotkania:

Khimky - Nancy 1 Niby francuzi nie przegrali meczu ale gdzie liga francuska a gdzie rosyjska(pisze tutaj glownei o czolowce) w druzynie Khimek roi sie od gwiazd w lidze rowniez nei rpzegrali meczu pokonujac min na wyjezdzie mocny Unics Kazan.
Turow - Eifel 1 To powinna byc efektowna i efektywna inaugarcja. Dreuzyny holenderskie nie odgrywaja w pucharach znaczacej roli itak powinno byc tym razem. Druzyna Turow\a mimo iz nie gra na wlansym parkiecie tylko Libercu jest napewno lepsza i bardzo wyrownana ekipa i powinni odniesc dzis spokojne zwyciestwo.
Venspils - Besiktas 2 Venspils bardzo przecietnie radzi sobie w lidze baltyckiej(zeby nei powiedziec slabo). Odniesli do tej pory dwie wygrane i obydwie z estonskim Tartu. Wydaje sei ze Venspils nei tak mocny jak zawsze(zreszta ostanio widac spory regres w tej druzynie) Besiktas natomiast w lidze radzi sobei calkeim niezle porazka. Maja na koncie dwie porazki(jedna z telecomem, ktory jak do tejh pory bije wszystkich). W ich grze ostatnio mozna zaobserwowac regres, gdyz opbydwa emcze przegrali w dwoch peirwszych kolejkach.Teraz maja serie 3 wyrganych z rzedu (min z Galtasary). No i nazwiska Apodaca Dalmau Peker mowia same z siebie mysle ze Turcy powinni wygrac to spotkanie.

Ako w expekcie: 2,45

Do góry
#1751825 - 06/11/2007 17:01 Re: ULEB CUP [Re: krycha84]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
Przepraszam za post pod postem ale ciekawi mnie gdzie Deker84 znalazles kurs 2,1 na Besiktas?

Trzeba było wczoraj się zainteresować tym meczem...buki taki wyjściowy kurs właśnie wczoraj wystawiły min. UB.
Nie zadawajmy tego typu pytań bo zrobi się bałagan


Edited by sebkos (06/11/2007 17:05)

Do góry
#1751977 - 06/11/2007 19:43 Re: ULEB CUP [Re: krycha84]
DARCIO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 4161
Skąd: OJ DALEKO
Grajac na tureckie zespoly nie zapominajcie ze w europie licza sie one tylko na wlasnym parkiecie. Na wyjazdach graja strasznie nierowno. Znowu co do dzisiejszych analiz spotkania Besiktasu grajacego na bardzo ciezkim terenie Lotewskim to nie wydaje mi sie zeby Lotysze przegrali to spotkanie. Zawsze koncentruja sie przeciwko europejskim druzynom zeby jak najlepiej sie pokazac a umiejetnosci i woli walki na pewno im nie zabraknie grajac przeciwko Turkom. Besiktas ma teraz w skladzie naprawde imponujace nazwiska ale pamietajcie ze nazwiska nie graja tylko o koncowym wyniku decyduje cala druzyna. Kurs niezly, ja mam 1.85 na Lotyszy i 1.75 na Turkow. Na pewno bedzie ciekawe spotkanie ale w typowanie zwyciezcy to juz sie nie bede bawil.

Do góry
#1751986 - 06/11/2007 19:50 Re: ULEB CUP [Re: krycha84]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Venspils - Besiktas
Nie jestem fanem tego typu(tendencje spadkowe na gości) z kilku powodów. Nie lubie trenera Turków, który do obrony nie przykłada należytej wagi.W drużynie jest tez o jednego Portorykańczyka za dużo.Venspils chyba najgorszy okres ma już za sobą a Gaspar Okorn to trener ,którego darzę wielką sympatią za to co w ubiegłym sezonie pokazał z młodą drużyną Olimpii Lublana.
poczekam jeszcze i za 2.5 zagram 3/10 gospodarzy;)
Popularne bety (girona , Turk Telekom czy Triumf) wczoraj mis ie podobały...dzisiaj juz nei są do gry...hc i ML po tych kursach bym nie wziął.
Gran Canaria -6.5 i owszem...trener gospodarzy ma zbyt wiele problemów w DBE żeby przejmować się jakimś tam pucharem w którym wygra może 1 spotkanie.Zwyczaje pozostaną niezmienione...nie zdzwiwie się jak zobacze w wyjściowej piątce Diduszkę Chanasa i Hyżego.
poza tym overowo zapowiadają się spotkania Hapoel Galil Elyon z Gmunden i Zeleznika z Overese...nawet przy dzisiejszych liniach pare jednostek bym poświecił.
Koszykówka szwajcarska kojarzy mi się z dziurawym jak żółty ser obroną;) tak naprawdę z niczym mi sie nie kojarzy.Dlatego Antwerpia jako UD to chyba jakaś pomyłka i mimo nienajlepszej postawy Belgów w rodzimej lidze idzie na nich 5j.
Koeln też może mieć wielkie problemy z czarną ekipą Chalon...ja kursy ustawiłbym odwrotnie dlatego 5j na gości tego spotkania.
I jeszcze jedno
Benneton Treviso to w tej chwili żadna potęga europejskiego basketu..podejrzewam ,że za 2 ,3 lata zmieni się nazwa tego zasłużonego klubu dlatego nie dodawajcie ich sobie do Waszych kuponów.Ja 2 jednostki poświeciłem na BC Kijów i chociaż może to być chybiony strzal to kursy ustawione przez bukmacherów są conajmniej dziwne.
Za dużo tego...moze jeszcze ktoś oświeci mi umysł i coś wybiorę...na razie tyle

Do góry
#1752266 - 06/11/2007 22:19 Re: ULEB CUP [Re: zw1]
El D1ablo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2007
Postów: 2198
Skąd: Sopot Kamienny Potok
Artland Dragons - Pau Orthez 1 1,45 sts

Myslę,że będące na fali "Smoki" w swoim debiucie w europejskich pucharach odprawią nie potrafiący odbić się od dna zespół francuski, który prowadzi zatrudniony przed sezonem trener Cousin, którego angaż jak na razie przynosi mizerne efekty.O obliczu zespołu Artland decydują głównie Amerykanie, których w kadrze drużyny jest 9 (5 Niemców)...a jak wiemy Amerykanie potrafią skakać

Do góry
#1752288 - 06/11/2007 22:33 Re: ULEB CUP [Re: El D1ablo]
bodescu_wampir Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 5369
witam wszystkich, dawno mnie nie bylo bo mam dluga przerwe i nie predko sie znow tutaj pojawie

spotkania

Ludwigsburg-lyon 2
to pierwsza kolejka , ale widac wyraznie , ze lyon znakomicie sobie radzi w rodzimej lidze znacznie lepszej niz niemiecka , poza 1 przegrana na wyjezdzie na wlasne zyczenie , to ida jak burza. Niestety nie znam info o skladach, atmosferze w druzynie itd.

Niemcy widzac po wynikach w lidze, delikatnie mowiac maja wachania formy od bardzo bardzo slabej do dosc slabej , bo nawet nie sredniej, zajmuja dopiero 10 miejsce w tabeli a do tej pory grali z dolna czescia tabeli.Nie sadze ze moga stawic opor frankom , chyba ze jakas kontuzja w ekipie przyjezdnych.

jak juz pisalem pisze na podstawie wynikow klubow w rodzimych ligach...

Slask-GRan Canaria 2

Jak nieliczni wiedza jestem z wroclawia i dla mnie slask skonczyl sie w 1997 roku kiedy wojcik jeszcze gral w barwach wroclawskiego klubu, jak juz pisalem , od dluzszego czasu nie interesuje sie sportem prawie w ogole, ale widzac katastrofalna gre polakow w lidze, nie moge sobie wyobrazic nic innego niz pewne zwyciestwo hiszpanow , nawet nie zagladam w tabele hiszpanskiej, to zbedne , slask poraz kolejny sezon nic nie zdziala, a ten sezon bedzie chyba najgorszym odkad poraz ostatni zdobyli mistrza....

tak to tyle:]

Musilalem cos od siebie napisac...

Do zbaczenia za kilka lat moze wczesniej , jak zbiora dobra kase by wrocic;)

Do góry
#1753783 - 07/11/2007 03:50 Re: ULEB CUP [Re: bodescu_wampir]
Voivod Offline
addict

Meldunek: 22/02/2007
Postów: 560
Skąd: south of heaven
Originally Posted By: bodescu_wampir
witam wszystkich, dawno mnie nie bylo bo mam dluga przerwe i nie predko sie znow tutaj pojawie

spotkania

Ludwigsburg-lyon 2
to pierwsza kolejka , ale widac wyraznie , ze lyon znakomicie sobie radzi w rodzimej lidze znacznie lepszej niz niemiecka , poza 1 przegrana na wyjezdzie na wlasne zyczenie , to ida jak burza. Niestety nie znam info o skladach, atmosferze w druzynie itd.

Niemcy widzac po wynikach w lidze, delikatnie mowiac maja wachania formy od bardzo bardzo slabej do dosc slabej , bo nawet nie sredniej, zajmuja dopiero 10 miejsce w tabeli a do tej pory grali z dolna czescia tabeli.Nie sadze ze moga stawic opor frankom , chyba ze jakas kontuzja w ekipie przyjezdnych.

jak juz pisalem pisze na podstawie wynikow klubow w rodzimych ligach...

Slask-GRan Canaria 2

Jak nieliczni wiedza jestem z wroclawia i dla mnie slask skonczyl sie w 1997 roku kiedy wojcik jeszcze gral w barwach wroclawskiego klubu, jak juz pisalem , od dluzszego czasu nie interesuje sie sportem prawie w ogole, ale widzac katastrofalna gre polakow w lidze, nie moge sobie wyobrazic nic innego niz pewne zwyciestwo hiszpanow , nawet nie zagladam w tabele hiszpanskiej, to zbedne , slask poraz kolejny sezon nic nie zdziala, a ten sezon bedzie chyba najgorszym odkad poraz ostatni zdobyli mistrza....

tak to tyle:]

Musilalem cos od siebie napisac...

Do zbaczenia za kilka lat moze wczesniej , jak zbiora dobra kase by wrocic;)

Upss..czasem mozna sie ciekawych rzeczy dowiedziec na forum , a w szczególnosci od ludzi.co chodza na mecze"bo taka moda, bo druzyna dobrze gra.."
Bodesku mowisz ze jestes z Wrocka ...a dla mnie to zaliczasz sie do grupy "krzykaczy" nie bedacych w temacie
1.Slask był , jest i bedzie. !!!!
2.Wójcik nie był i nie bedzie ikona Slaska (zawsze zabierał dupe w troki i szedł gdzie daja wiecej kasy.odpowiedz sam sobie..dlaczego niby ten The besciak nie wybrał oferty Slaska na zakonczenie swej kariery?)
3.Kazdy klub na swoje wzloty i upadki
4.Fakt , liga hiszpanska a polska to dwie inne bajki,ale Kazda seria ma swój koniec a ..wygrana z wyzej klasyfikowanym zespołem jest cenna podwójnie . Gran Canaria jest do ogrania. jak kazdy inny zespoł i na tym polega cały urok kosza.
5.Kazdy zespól ocenia sie po sezonie, a nie po kilku kolejkach(bo idac Twiom tokiem myslowym,to zapewnie widzisz np Gornik Wb na pudle)
6. Koniec mojej wredoty
7.I dla całkowitej jasnosci wiadomo co grałem za @3,4 i przyznaje sie bez bicia..ze z duza doza niepewnoci












































2

Do góry
#1754855 - 07/11/2007 05:41 Re: ULEB CUP [Re: Voivod]
acemilan1 Offline
member

Meldunek: 05/02/2007
Postów: 102
Witam!!!
Jako że byłem na meczu Śląska napiszę coś o grze obu drużyn ponieważ uważam że może się to przydać w dalszej grze. Zacznijmy od gorszych, czyli Gran Canarii:
Szczerze to "drużyna" (choć może lepszym określeniem powinno być zlepek przypadkowych graczy) w której zdecydowana większość zawodników pojęcia o koszykówce tak naprawdę nie ma. Ale po kolei...
Najbardziej rzucała się w grę dwóch czarnoskórych graczy podkoszowych. To co grali i to co potrafią zawodnicy z nr4 i7 to jest po prostu katastrofa. W obronie katastrofa, nie "czują" gry,niemiłosiernie ogrywani, w ataku niemiłosiernie blokowani. Wyglądali tak jakby z łapanki byli(jeden z nich jest chyba z Senegalu)... Ich biały zmiennik wcale nie wiele lepszy, ale moim zdaniem większy "potencjał"(jeśli tak można to nazwać) posiada.

Kolejny problem tej drużyny to rozgrywający... Pierwszym jest czarnoskóry na "M", który po prostu gubi się w całej grze, akcje przez niego rozgrywane to jeden wielki chaos, z którego nic nie wynika. Jego Hiszpański zmiennik jest jeszcze gorszy. Zwykle grane przez niego akcje polegają na tym że ok 15 s kozłuje, względnie rozgrywa piłkę po obwodzie- jednakże nie wynika z tego nic, a w ostatnich 10s próbuje zagrać do Englisha. Nie mówiąc już o tym że umięsnienie u niego jest tak skromne że właściwie nawet na zasłonach odbijał się od rywali.

Reszty zawodników raczej nie ma sensu opisywać, chyba najlepsze wrażenie pozostawili David(widać doświadczenie), oraz Kanadyjczyk English, który to jednakże nie jest takim klasycznym strzelcem.

Największym problemem tego zespołu jest obrona zespołowa, po prostu wogóle takie coś nie istnieje, nie mówiąc już o częstych błędach przy zastawieniu przy zbiórkach... Konstruowanie ataku na poziomie poniżej krytyki- króluje często chaos i przypadek...

I pomyśleć że tak słaba drużyna gra w lidze hiszpańskiej, w tym sezonie do play-offów im wejścia nie wróżę jednak.

O grze Śląska napiszę jutro, bo dzisiaj muszę ją jeszcze przemyśleć.

Do góry
#1755365 - 07/11/2007 14:43 Re: ULEB CUP [Re: acemilan1]
gremlin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/11/2004
Postów: 7963
acmilan a moze poprostu przyjechali glebokimi rezerwami??? bo cos nie za bardzo chce mi sie wierzyc ze Slask ma zwyszke formy!

Do góry
#1755369 - 07/11/2007 15:00 Re: ULEB CUP [Re: gremlin]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
gremlin ma ma ale to nic dziwnego w koncu do zesplou dolaczy Atkins,Hyży,Homan,Martin wiec jakby nie patrzec cala pierwsza piatka praktcyznei ulegla zmianie, a Gran Canaria nie przyjechala rzadnymi rezerwami tylko swoim normalnym skladem.

Do góry
#1755846 - 07/11/2007 21:45 Re: ULEB CUP [Re: gremlin]
acemilan1 Offline
member

Meldunek: 05/02/2007
Postów: 102
Originally Posted By: gremlin
acmilan a moze poprostu przyjechali glebokimi rezerwami??? bo cos nie za bardzo chce mi sie wierzyc ze Slask ma zwyszke formy!


Porównując ostatni ich mecz ligowy z meczem ze Śląskiem, grali dokładnie ci sami zawodnicy. Jedynie Pierwszy rozgrywający grał krócej, ale nic prócz fauli nie pokazał, więc o stracie nie można tu żadnej mówić. Najbardziej smutne patrząc na ich grę było to że ci zawodnicy nie rokują ŻADNEJ nadziei na lepszą grę. Naprawdę rzadko się zdarza widzieć taką nędzę...

Natomiast Śląsk nie zagrał wcale wielkiego meczu, ot po prostu wykorzystywał bezlitośnie wszystkie błędy rywala w obronie(który nie dość ze broni bardzo słabo indywidualnie to raczej o obronie zespołowej też ma nikłe pojęcie). Zaprezentował się też dużo lepiej od Hiszpanów pod tablicami, przewaga Śląska pod koszem była tak miażdząca, że w 3 kwarcie właściwie Hiszpanie rzucali wyłącznie za 3. O dziwo też Śląsk dużo lepiej prezentował się w pojedynkach "1na 1". Często obrońcy Hiszpańscy nabierali się na proste zwody, gubili się na zasłonach...
W Śląsku dało się też zauważyć dużo większą determinację i ambicję, sportową walkę o każdą piłkę. Widać też było poprawioną atmosferę w drużynie. Tego też zabrakło u Hiszpanów...
Z indywidualnych graczy dość dobrze zaprezentował się Homan, szczególnie groźny w kontrach, przebojowy Martin oraz Tomczyk, który jak profesor ciągnął wynik w najważniejszych momentach. Przydatnym zawodnikiem w Śląsku na pewno będzie Atkins. Reszta zawodników zagrała dość przeciętnie, nie odbiegając poziomem zbytnio od swoich hiszpańskich rywali. Warto też zauważyć, że Śląsk gubi się atakowany pod presją, agresywniejsza obrona to klucz do zwycięstwa nad tą drużyną. To tyle ode mnie, za dwa tygodnie przyjeżdżają do Wrocławia Grecy z Panioniosu, i w mojej opini Śląsk wcale nie stoi na straconej pozycji, mecz pewnie będzie dość wyrównany...

Do góry
#1771954 - 12/11/2007 18:49 Re: ULEB CUP [Re: acemilan1]
Fercio Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 219
powiem krotko i na temat.

Panionios-slask 1 -grecy u siebie to inna druzyna niz na wyjezdzie.

Do góry
#1774156 - 13/11/2007 16:00 Re: ULEB CUP [Re: Fercio]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
REGULAR SEASON GAME 2
Game Date CET Time Local Time Preview
Alba Berlin - Siauliai Nov. 13 7:30 PM 7:30 PM
Guildford Heat - DKV Joventut Nov. 13 8:30 PM 7:30 PM
Ovarense Aerosoles - BK Ventspils Nov. 13 10:00 PM 9:00 PM
Elan Chalon - FMP Nov. 13 8:30 PM 8:30 PM
Akasvayu Girona - BC Hemofarm Stada Nov. 13 8:45 PM 8:45 PM
Spirou Charleroi - CSU Asesoft Nov. 13 8:05 PM 8:05 PM
SLUC Nancy - Pamesa Valencia Nov. 13 8:00 PM 8:00 PM
Azovmash Mariupol - Khimki Nov. 13 5:00 PM 6:00 PM
Swans Gmunden - Benetton Fribourg Nov. 13 7:30 PM 7:30 PM
Triumph Lyubertsy - Hapoel Galil Elyon Nov. 13 5:00 PM 7:00 PM
Antwerp Giants - KK Buducnost Nov. 13 8:30 PM 8:30 PM
Beghelli Bologna - CEZ Nymburk Nov. 13 8:30 PM 8:30 PM
Telindus Oostende - Dynamo Moscow Nov. 13 8:30 PM 8:30 PM
Asvel Basket - BC Kalev/Cramo Nov. 13 8:30 PM 8:30 PM
G. Canaria Grupo Dunas - Ludwigsburg Nov. 13 9:00 PM 8:00 PM
Lukoil Academic - Artland Dragons Nov. 13 5:00 PM 6:00 PM
Pau-Orthez - Benetton Treviso Nov. 13 8:30 PM 8:30 PM
EiffelTowers Den Bosch - Hapoel Jerusalem Nov. 13 8:00 PM 8:00 PM
Zadar - PGE Turów Zgorzelec Nov. 13 7:00 PM 7:00 PM
Strasbourg - Unics Kazan Nov. 13 8:30 PM 8:30 PM
BC Kyiv - ASK Riga Nov. 13 7:00 PM 8:00 PM
Panionios On Telecoms - ASCO Slask Wroclaw Nov. 13 6:10 PM 7:10 PM
Turk Telekom - KK Bosna Nov. 13 5:45 PM 6:45 PM
Besiktas Cola Turka - Köln 99ers Nov. 13 6:30 PM 7:30 PM
Hanzevast Capitals - Galatasaray Cafe Crown Nov. 13 7:30 PM 7:30 PM
D. Bank Skyliners - Anwil Wloclawek Nov. 13 7:15 PM 7:15 PM
Red Star - Panellinios GS Nov. 13 6:00 PM 6:00 PM

Do góry
#1774370 - 13/11/2007 19:05 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
twarog2006 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/08/2006
Postów: 7352
czy któryś z ekspertów byłby tak miły i zaprezentował jakieś typy do godziny 12? Mi osobiście na poczatek rzuca się w oczy Crvena Zvezda i Panionos

Do góry
#1774532 - 13/11/2007 20:45 Re: ULEB CUP [Re: twarog2006]
lordvader77 Offline
newbie

Meldunek: 11/11/2007
Postów: 49
Osobiście gram dziś Strasburg, bo w u ruskich troche kontuzji,a francuzi graja coraz lepiej w lidze,w Azovmash tez kontuzje, a w FMP nie gra ich najlepszy zawodnik-podobno. No i tradycyjnie tureckie zespoły -powodzenia!

Do góry
#1774745 - 13/11/2007 22:33 Re: ULEB CUP [Re: lordvader77]
zw1 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/08/2002
Postów: 2036
Skąd: Köslin
Ja kursy na to spotkanie wystawiłbym po równo.Anwil to juz nie ta sama drużyna co w poprzednich seoznach notorycznie odpuszczjąca europejskie puchary.Ales Pipan ma dużo do udowodnienia i powinnien odpowiednio zmotywować swoich podopiecznych.Obserwatorzy spotkania z Azovmashem Mariupol jak i przeze mnie oglądany mecz w ostatniej ligowej kolejce w wrocławskim Śląskiem mówią ,że ekipa z Włocławka jest w niezłem formie i pwowinna przywieść z Niemiec zwyciestwo.Dodatkowo wzmocnieni pod koszem nie ustępują Skyliners także na pozycjach obwodowych i mimo,że Anwil wygrał tylko jeden mecz wyjazdowy w ostatnich dwóch sezonach tego pucharu to dzisiaj ich bilans powinnien się poprawić.
Anwil ML 2.63pin 7/10
Poza tym to ULEB CUP wiec radzę uważać

Do góry
#1774788 - 13/11/2007 22:50 Re: ULEB CUP [Re: lordvader77]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

ZDARZENIE: Panionios Ateny - Śląsk Wrocław
TERMIN ZDARZENIA: 13.11.2007 (wtorek), godz. 18:10
TYP: Panionios Ateny -11,5 pkt
KURS: 1,90
BUKMACHER: Unibet
STAWKA: 2/10


Na początku powiem, że to mój chyba pierwszy typ z Pucharu ULEB, więc z góry proszę o małą taryfę ulgową. To tego handicapu nie jestem przekonany, stąd więc stawka bardzo niska. Poczytałem trochę, popytałem się znajomych, popatrzyłem na dokładkę i do paru wniosków można dojść.

Na początek info z ulebcup.com:

In addition to changing coaches over the weekend, Panionios has decided to change point guards, hiring one former NCAA champion, Mateen Cleaves, while releasing another, Gerry McNamara. Ceaves (188, 30) is expected to make his debut for Panionios on Tuesday at home in the team's ULEB Cup game versus Slask Wroclaw. Cleaves returns to the ULEB Cup, where he played 10 games in the 2006-07 season for Unics Kazan, averaging 8.8 points, 2.9 boards and 2.7 assists. Cleaves was a legend at Michigan State University, where he was a three-time university all-American, leading the team to the 2000 NCAA title as the MVP of the final tournament. Cleaves has since played for Sacramento, Cleveland and Seattle of the NBA. He was also McNamara's teammate in the NBA development league.

Panionios Ateny to drużyna, która z bilansem 3-1 zajmuje 5 miejsce w tabeli ligi greckiej. Potrafią wygrać po zaciętych meczach na wyjeździe, jak i we własnej hali, chociaż w moich oczach to drugie wychodzi im troszkę lepiej, bo wygrana w ostatniej kolejce z AEK'iem Ateny różnicą prawie 20 pkt musi o czymś znaczyć. Wyjazdy do Grecji Śląskowi mogą się źle kojarzyć, a to ze względu na potyczki z Maroussi parę lat temu w europejskich pucharach. Wiadomo, że Grecja to zawsze gorące tereny, gdzie przyjezdnym o zwycięstwa zawsze jest trudno. Z gwiazd w drużynie Panioniosu możemy wymienić na pewno Dusana Sakote, strzelca który pogrywał swego czasu w PAO. Straszy rzutami za 3 punkty, których coś Śląskowi ostatnimi czasy brakuje. Kolejnym graczem, którego możemy nazwać strzelbą zespołu jest bez wątpienia Australijczyk Brad Newley, reprezentant swojego kraju. Rozgrywającego Gerryego McNamare zastąpił Mateen Cleaves, o którym pisałem na początku podpierając się informacją ze stronki oficjalnej ULEB'u. Statystykami z Uniksu nie grzeszy, ale jeśli został sprowadzony do znaczy, że McNamara oczekiwań działaczy za bardzo nie spełniał, a chyba w ostatnim meczu ligowym nie wszedł w ogóle na parkiet. Pod koszem za bardzo Panionios nie straszy i tu szansa na Śląska, a w szczególności dla Homana, bo to co robi ten środkowy jest naprawdę niesamowite. Sęk tylko w tym, że poza deską to ja za wiele dobrego graczom Śląska nie wróżę. Wygrana z Gran Canarią była niewątpliwie niespodzianką, ale gdzie jak gdzie, ale u siebie to Śląsk mógł ją sprawić, ale na greckich parkietach o takową będzie bardzo ciężko. Ponoć to Gran Canaria zagrała straszną kaszaną, a nie Śląsk super zawody. Gracze Panioniosu poza tym, których wymieniłem to niekiedy młodzi, zdolni Grecy, a dochodzą do nich także zawodnicy z przeszłością i epizodami w samej Eurolidze, z której to Śląsk za dużo reprezentantów za bardzo nie ma. W meczu we Włocławku można było zobaczyć, że ekipa Andreja Urlepa, może postraszyć głównie pod koszem, bo strzelców to we Wrocławiu jak na lekarstwo, a w drużynie greckiej takie strzelby aż się mnożą. Obiecałem sobie, że po ostatniej nieszczęśliwej dla mnie kolejce nie będę grał już Pucharu ULEB, ale takiej dyspozycji Śląska typujący nie powinni przegapić. Na dodatek Urlep jakiś coś ostatnio bezradny, wypalony, bez żadnego pomysłu. Czyżby był już myślami przy Reprezentacji i tylko przy niej?

Podsumowując. Ja widzę po stronie Panioniosu dzisiaj zdecydowanie więcej atutów niż po stronie, ostatnimi czasy, bezradnego Śląska. Jeśli Grecy wykażą się taką skutecznością co ostatnio to możemy liczyć na to, że zaproponowany przez bukmacherów handicap zostanie przekroczony już w okolicach trzeciej kwarty. Ale to tylko mój taki spokojny typ, za niską stawkę i pamiętajcie, że na koszu w Europie się nie znam \:\)

Jeszcze znalazłem takie coś o transmisji w internecie. Mecz Śląska można będzie zobaczyć najprawdopodobniej pod jednym z poniższych linków:

1) mms://209.190.38.90/et1_3?sid=9E439806-37FE-4918-8F58-A1D5ADBEA044-16-22638
2) mms://209.190.38.90/et1_3?sid=D19668AF-B4CF-4C81-BF4F-D5C5D62DE25D-16-30563

dla wszystkich i czekam na opinie prawdziwych fachowców.

Do góry
#1774925 - 13/11/2007 23:35 Re: ULEB CUP [Re: shane]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Mam mieszane uczucia co do stawiania Śląska w Uleb-e po tym co zrobili jego gracze tydzień temu. Z jednej strony Panionios pokazał jak podchodzi do puchar tydzień temu w Kalevie doznając klęski, z drugiej strony Śląsk którego ważniejszy mecz czeka jednak w piątek ze Stalówką i zapewne Andrew nie widząc możliwości osiągniecia dobrego wyniku w Grecji (a może będzie okazja ) swoje mocne ogniwa będzie oszczędzał.
W każdym bądź razie czas działa na korzyść zespołu z Wrocławia - no bet wg mnie.
PS. Za to grałem pozostałe dwa nasze zespoły ...


Edited by sebkos (13/11/2007 23:36)

Do góry
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Lukasz111, akagi, Sensei, pacyfista, Zaixi, Józef Małolepszy, VVega), 3717 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582206 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25