Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#1794410 - 20/11/2007 20:12 Re: ULEB CUP [Re: viali]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
Khimki równa 10-tka, Niemaszki nie maja kim za bardzo grać a sam Allen nie jest w stanie utzymać im meczu na w miarę równym poziomie (czyt. -10:-20). Tu po prostu w miarę upływu czasu przewaga musi byc duza... +spred nie do gry.


Edited by sebkos (20/11/2007 20:17)

Do góry
Bonus: Unibet
#1794418 - 20/11/2007 20:27 Re: ULEB CUP [Re: sebkos]
mabiel Offline
journeyman

Meldunek: 19/05/2005
Postów: 68
Skąd: Włocławek
Ciekawym typem wydaje się być handicap +14.5 na anwil po kursie 1.85. Anwil nie ma duzych szans na wygraną, ale nie sądze, aby tak wysoko przegrali, bo ostatnio prezentuje się bardzo dobrze. Ciekawostką może być to, że w tym sezonie Anwil jeszcze nie przegrał na wyjeździe \:\)

Do góry
#1794434 - 20/11/2007 20:44 Re: ULEB CUP [Re: mabiel]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
CEZ Nymburk - Panellinios
Typ: CEZ Nymburk
Kurs: 2.00 (łącznie z dogrywką)
Buk: Unibet

Cześć Wam w ten słoneczny dzień \:\) Mnóstwo spotkań dzisiaj w Uleb a ja wybrałem poniekąd bardzo ciężki do obstawiania. Do Czech na ciężki teraz zawitają Grecy. Na inaugurację rozgrywek koszykarze z Nymburga dość pechowo przegrali z Crveną Zvezdą ulegając im dopiero po dogrywce. W drugim meczu zawitali do Bolonii no i musieli zmierzyć się z silną drużyną gospodarzy ulegając im po walce 71:82. Grecy zaś Uleb zaczęli od pokonania Telindus Oosten 84:77, by później przegrać z Crevną dziesięcioma punktami. Czesi zmobilizowani dzisiaj by wygrać na własnym parkiecie. Grecy w środku sezonu wyczytałem,że w ostatnim meczu ligowym urazu nabawił się ich rozgrywający i nie wiadomo czy zagra. W ekipie gospodarzy wszyscy zdrowi już od tygodnia przygotowywują się na tą potyczkę. Pierwsze zwycięstwo gospodarzy? Moim zdanie warto spróbować.

Do góry
#1794440 - 20/11/2007 20:52 Re: ULEB CUP [Re: mabiel]
shane Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/04/2006
Postów: 19172
Skąd: Bydgoszcz, Polska
vs

ZDARZENIE: Śląsk Wrocław - Ludwigsburg
TYP: Śląsk Wrocław
KURS: 1,45
BUKMACHER: bet365
STAWKA: 6/10

---


ZDARZENIE: Śląsk Wrocław - Ludwigsburg
TYP: Śląsk Wrocław -4,5
KURS: 1,86
BUKMACHER: bet365
STAWKA: 2,5/10


Nie będę ukrywał, że o drużynie z Niemiec wiem bardzo mało, jest to tylko pobieżna, podstawowa wiedza. Jedno jest pewne - do potentatów w lidze to oni nie należą i jeżeli Śląsk marzy w ogólne o wyjściu z grupy to musi wygrywać takie mecze, szczególnie u siebie. Ludwigsburg nie wygrał jeszcze w ULEB ani jednego meczu i nie zapowiada się, by miało to nastąpić dzisiaj. Niemcy są nieobliczalni o czym świadczą wyniki w lidze. W Śląsku jakby po odejściu Urlepa jest trochę więcej świeżości. Twarda ręka trenera przestała ciążyć na zawodnikach, więc może i Ci się w końcu odblokowali. Pewne jest, że takiego popisu jak w meczu ze Stalą to Wrocław nie da, ale może dzisiejszy mecz okazać się kolejnym krokiem do stopniowego wychodzenia z kryzysu/dołka, a wygrana znacznie przybliżyć podopiecznych Adamka do wyjścia z grupy. Ludwigsburg gra szybką, żywiołową koszykówkę, lubią się chłopaki wyszaleć na obwodzie, ale jeśli tylko trochę się ich przyciśnie, to z tym rzucaniem trójek w ich wykonaniu może być różnie. W ostatnim meczu Adamek zdał egzamin, bo chyba czuł już na plecach oddech Perasovica, a tu proszę - niespodzianka, co wcale nie oznacza, że taka opcja nie może wrócić. Mam nadzieję, że szkoleniowiec wrocławian odrobił zadanie domowe i dobrze przygotował zespół, bo rywal jest dzisiaj absolutnie w zasięgu. Kursy na mecz takie jak podałem, czyli nawet, nawet. Ten hadicap dla odważniejszych raczej, ale Śląsk ML do ULEB-owej tasiemki jak najbardziej ;\)


Do góry
#1794515 - 20/11/2007 22:34 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
Twin Peaks Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/01/2003
Postów: 2727
Skąd: z kosza
Originally Posted By: Przemyslanin

Ślask-Ludwigsburg -jeden typ mi sie nasuwa mianowicie under 152
Wroclawianie u siebie potrafia swietnie bronic ,Ludwigsburg tez nie jest wybitnie ofensywna druzyna więc dlaczego nie..?


Ludwisburg jest jedną z najbardziej ofensywnych drużyn. Poniżej poziomu 160 pkt rzadko schodzą. Dotychczas w ulebie oba mecze po 162. Dużo rzucają, czasami aż za dużo. Szkoda, że nie mają pełnego składu od początku sezonu.

Co do Śląska - za Urlepa typ na under byłby znakomity. Urlepa nie ma i ostatni mecz w PLK pokazał, że WKS ma zawodników potrafiących grać szybką koszykówkę.

Do góry
#1794632 - 21/11/2007 00:14 Re: ULEB CUP [Re: Twin Peaks]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
co do nalizy Shane Adamek nie czuje nikogo oddechu , najprawdopodobniej na nastepnym meczu ligowym Mecz z Trybun bedzie ogladak Sakota lub inny ktorych nazwiski nie pamietam ( i nie chce ich widzies na lawce Slaska )

Do góry
#1794656 - 21/11/2007 00:25 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
krycha84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2006
Postów: 2562
Skąd: Inowroclaw
No to tera ja;)

Slask no bo porpsotu z Ludwisburgiem nei wypada przegrac. Jesli cha wyjsc z grupy musza takie spotaknei wygrywac. no i to Śląsk jest napewno lepszy sportowo.

Turow nie po to budopwany budzet zebrano calkiem ceikawa druzyna zeby rpzegrywac u siebie z przeciatniakiem z ligi francuskiej.

Girona-21,5 co tutaj pisac Holendrzy to amatporzy o powinni dzis zebrac dosc mocna szkole profesjonalnego basketu +30 to chyba najmniejszy wymiar kary

zaraszam rowniez na: http://www.krisbet.blox.pl

Do góry
#1794659 - 21/11/2007 00:27 Re: ULEB CUP [Re: krycha84]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Benetton Fribourg - KK Buducnost
Typ: 2 (-5.5pkt)
Kurs: 1.85
Buk: Unibet
Stawka: 6/10

Szwajcaria to koszykarskie peryferia. Nic więc dziwnego, że szanse drużyny z Fribourga na przejście do następnej rundy są iluzoryczne. Mimo to Helvetom, rzecz jasna wspieranym przez grupę Amerykanów, udało się odnieść spory sukces i wygrać na własnym parkiecie z ekipą z Antwerpii. Chyba też głównie temu zawdzięczamy dzisiejsze, dobre kursy na wygraną Buducnostu. Ekipa z Podgoricy, to solidny przedstawiciel Ligi Adriatyckiej i choć w rodzimej lidze goście spisują się póki co przeciętnie, tak obecny potencjał powinien spokojnie wystarczyć na pokonanie miejscowych różnicą co najmniej sześciu punktów.

Do góry
#1795099 - 21/11/2007 02:44 Re: ULEB CUP *DELETED* [Re: viali]
viali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/08/2005
Postów: 5574
Post deleted by sebkos

Do góry
#1795254 - 21/11/2007 03:18 Re: ULEB CUP [Re: viali]
pettersen Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/12/2005
Postów: 30622
vs



typ: -21 AKASVAYU GIRONA

kurs: 1.90

stawka: 7/10

buk: VCBET


typ: OVER 88 AKASVAYU GIRONA

kurs: 1.85

stawka: 7/10

buk: FONBET



Trzecia kolejka rozgrywek Uleb Cup. Hiszpanie podejmują na własnej hali gości z Holandii. Moim zdaniem, powinien być to spacer, ponieważ obie ekipy dzieli przepaść. W drużynie Hanzevastu nie zagra Emiliano Morales (6p 1z na mecz) oraz Pavel Englicky (1p 1z), nie są to jacyś wybitni gracze, ale zawsze to osłabienie. W meczu z Gironą ma ich zastąpić Rhymer Kitwana. Tak jak wspomniałem wyżej spodziewam się gładkiej wygranej Hiszpanów, innej opcji nie ma.

Do góry
#1810417 - 26/11/2007 20:24 Re: ULEB CUP [Re: pettersen]
bolec Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2006
Postów: 3798
Skąd: whitestock
Siauliai vs. Guildford Heat 17:40 CET
Turk Telekom vs. Alba Berlin 17:45 CET
KK Bosna vs. DKV Joventut 20:15 CET


GROUP B
BK Ventspils vs. Elan Chalon 18:40 CET
Besiktas Cola Turka vs. Ovarense 19:00 CET
Köln 99ers vs. FMP 19:30 CET

GROUP C
Hemofarm Stada vs. Hanzevast 18:00 CET
Spirou Basket vs. Akasvayu Girona 20:05 CET
CSU Asesoft vs. Galatasaray, Nov. 28 18:00 CET

GROUP D
Anwil Wloclawek vs. Khimki 18:00 CET
D. Bank Skyliners vs. SLUC Nancy 19:30 CET
Pamesa Valencia vs. Azovmash 20:30 CET

GROUP E
Benetton Fribourg vs. Triumph 19:30 CET
KK Buducnost vs. Hapoel Galil Elyon 20:30 CET
Antwerp Giants vs. Swans Gmunden 20:30 CET

GROUP F
Panellinios GS vs. Dynamo Moscow 17:30 CET
CEZ Nymburk vs. Telindus Oostende 18:00 CET
Red Star vs. Beghelli Bologna 19:00 CET


GROUP G
BC Kalev/Cramo vs. Ludwigsburg 18:00 CET
Asco Slask vs. Asvel Basket 19:30 CET
G. Canaria G. Dunas vs. Panionios 21:00 CET


GROUP H
Lukoil Academic vs. BC Kyiv 17:00 CET
ASK Riga vs. Pau-Orthez 19:00 CET
Artland Dragons vs. Benetton Tamoil 19:30 CET

GROUP I
Unics Kazan vs. PGE Turow 17:00 CET
Hapoel Jerusalem vs. Zadar 18:00 CET
Strasbourg vs. EiffelTowers 20:30 CET

Do góry
#1810456 - 26/11/2007 21:36 Re: ULEB CUP [Re: bolec]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Moze ja zaczne.
Zaczne od Grupy a
Ciekawym typem wydaje mi sie typ na Tur telekom ( 1.4)
Tur to lider ligi tureckiej , w uleb spisuje sie bardzo dobrze , przegrali tylko z faworytem do zdobycia pucharu uleb DVK , Alba tez gra calkiem dobrze , w uleb takze przegrali jedynie z DVK , elementem znaczacym ktory sklania mnie do postawienia na Tur jest to ze liga Turecka jest o wiele bardziej wyrownana niz niemiecka , drugi argument to ze w Turze gra znajmoy ze Slaska Michael Wright i jest najlepszym strzelcem druzyny , ogolnie Tureckie druzyny nie odpuszczaja pucharow wieec jazda Tur
Tur Telekom - Alba Berlin 1 @ 1.4
Crvena Zvezda - Begheli Bologona 1 @ 1.5
Co do kursu to jakies nie porozumienie chyba , Bologona gra bardzo slabo w tych rozgrywkach , w lidze tez nie spisuja sie zadowalacjaco, Crvena za to wrecz przecwinie gra bardzo dobrze w lidze w Uleb przegrali tylko z bardzo mocnym Dynamo. Dokladajac do tego fanatyczna publicznosc na balkanach mamy wielka peffke , jak dla mnie mecz ktory najbardzie oplaca sie grac .
Kolejny typ to
Bk - Ventspils - Elan Chalon 1 @ 1.5
Lotysze bardzo dobrze prezentuja sie na arenie miedzynarodowej wstydu nie przynosi im porazka z Besikitasem 8 pkt , Elan gdy popatrzymy na jego bilans stwierdzimy ze gra tez calkiem przyzwoicie , ale Przegrali z Koln ktorzy sa slabi ich porazka 12 pkt mnie w tym utwierdza , we Francuskiej tez dostali 8 pkt od ekipy Colsona , rok temu to byl calkiem inny zespol w tym roku graja slabo i nie widze szans dla nich na Lotwie dla mnie pewna jedynka
Zastanawiam sie jeszcze nad typem na Ryge z Pau ktos sie wypowie
Inne typy
BC Hemofarm Stada - Hanzevast Capitals 1 (1.05 zapewne)
Besiktas Cola Turka vs. Ovarense 1 ( kursy pewnie spadna do 1.05)
to na tyle ode mnie
pozdrawiam.

Do góry
#1810459 - 26/11/2007 21:48 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
djkomos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/05/2004
Postów: 2015
Skąd: Kraków
Gdzie już są wystawione kursy? Bo ja bez kursów już sobie wypisałem na kogo możnaby ewentualnie zagrać, ale nie znam kursików, zapodaj wer980 jeśli możesz.

Do góry
#1810465 - 26/11/2007 22:01 Re: ULEB CUP [Re: djkomos]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
kursy z stsu ale jeszcze spadna
zeby nie bylo offu

Riga- Pau 1 @ 1.6

Moim zdaniem trza wykorzystac to ze buki nadala mysla ze Pau to dobra firma itd , Pau to byl dobry zespol teraz jest slaby i tyle Riga w swojej lidze musi walczyc z takimi zespolami jak Lituvos Zalgiris Saulali , i idzie im to calkiem nie zle narazie za na pierwszym miejscu ( 7-2 ) , chco Lituvos ma lepszy od nich bilans ma jeden mecz mniej a Zalgiris ma najlepszy bilans i dwa mecze mniej wiec mozemy powiedziec ze zespol z Rygi znajduje sie na 3 miejscu mocnej ligi , Pau zajmuje ogon ligi a we Francuskiej nie ma tak mocnych zespolow jak Zalgiris i CZy lituvos , w moim przekonaniu Nancy Le Mans sa slabsze od wyzej wymienonych druzyn ligi lotewskiej. Wedlug mnie Ryga bez problemu pojedzie Pau ktore przegralo tydzien temu 35 pkt z Kijowem. Wedlug mnie to peffffka taka sama jak Crvena.

Do góry
#1810482 - 26/11/2007 22:31 Re: ULEB CUP [Re: wer890]
mamuska26 Offline
addict

Meldunek: 03/03/2006
Postów: 508
To kursy z sts-u czy z ksiazeczki sts ?

Do góry
#1811313 - 27/11/2007 05:44 Re: ULEB CUP [Re: mamuska26]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
Telekom- Alba - wydaje sie ,że Niemcy niewiele beda miec do powiedzenia na goracym parkiecie w Turcji, Telekom jak dla mnie zdecydowanie mocniejszy zarówno na obwodzie jak i pod koszem, tu raczej o niespodzianke będzie trudno. Typ -1

Anwil - Khimki -lider ligi rosyjskiej zawita we Wloclawku i jesli nie zlekcewazy gospodarzy zapewne wygra, niespodziewam sie jakiegos pogromu pomimo ,ze te druzyny dzieli roznica 2 klas ale myśle ,ze spokojnie 7-10 pkt na luuzie gracze z Moskwy wygraja
Typ-2

Crvena Zvezda- Bologna - za gospodarzami przemawia atut wlasnego parkietu a co sie z tym wiąże atmosfera \:\) uwazam ze o jakims lekcewazeniu przeciwnika nie bedzie mowy i "Czerwona Gwiazda" pewnie ten mecz wygra \:\) Typ-1

Kalev-Ludwigsburg - druzyna z Estonii to zaskoczenie, moze pomieszac szyki kazdemu zwlaszcza u siebie wprawdzie tydzien temu ulegli Canarii po fatalnej pierwszej polowie, ale napewno stac ich na zwyciesto z Ludwikami \:\) Typ -1

Ryga-Pao - jak ktos slusznie zauwazyl ,Pao Orthez to nie ta sama ekipa ktora sprawiala niespodzianki jak np zwyciestwo z Cska, o ich slabosci swiadcza wyniki w lidze jak i slaba gra w pucharach;gospodarze jesli chca przebic sie do nastepnej rundy takie mecze musza wygrywac \:\) Typ -1





Skyliners -Nancy- o tym jak slabe sa druzyny z Niemiec poza Alba nietrzeba chyba nikogo przekonywać ,Nancy to mimo wszystko znana marka i jedyna dość solidna druzyna z Francji ,mysle ze jesli chce walczyc o wyjscie z grupy ten mecz musi i powinna wygrac \:\) Typ -2

Suche typy :
Koeln -Fmp 2

Slask -Asvel 1

pozatym trzeba czekac na kursy jesli chodzi o reszte meczy \:\)

Do góry
#1812071 - 27/11/2007 19:42 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
Fercio Offline
enthusiast

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 219
Anwil-chimki 2 1.30 Skoro chimki leje dynamo moskwa na ich terenie 20pkt a dynamo wygrywa z cska na ich terenie to chimki szalenie mocna druzyna-oczywiscie mecz meczowi nierowny.Mysle ze beda w stanie powalczyc o mistrzostwo rosji w tym roku.Anwil to jedna z najsilniejszych druzyn w naszym kraju ale gdzie rosyjska liga do polskiej.Zdecydownie 2 w tym meczu

Drugi mecz to Kalev-ludwisburg 1 1.35 lub Strasbourg-Den bosch 1 1.25.

Nie mam uzasadnienia co do tych meczy ale chyba skusze sie na Kalev.

Do góry
#1812096 - 27/11/2007 20:02 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
Przemyslanin Offline
member

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 129
no to dzis jeszcze pare ciekawych meczy :
Zastanawialm sie nad graniem paru ciekawych handicapow i tak wybralem min. Bosna +10 , Fmp +3,Hemofarm -18,OOstende+5,Kalev+7,Kiev +4,Turow +10,Riga +7,Zadar+9
Wszystkie mecze single, jesli chodzi o te spotkania to najbardziej przekonany jestem co do meczu we Vrsacu gdzie miejscowy Hemofarm niepowinnien miec zadnych problemow z "amatorami" z Holandii, Oostende stawiam regularnie bo tak jak wczesniej pisalem druzyny z Belgii sa niedoceniane i moim zdaniem to "czarne konie" tych rozgrywek (nieprzypadkowo wygrywa sie z Dynamem czy Galata na wyjazdach).Idac dalej odniosnie meczu Bosny z Juventutem tak pewny nie jestem ale postanowilem zaryzkowac ,bo to wcale nie musi byc latwy mecz dla Hiszpanow zwlaszcza na parkiecie gospodarzy. Co do Kalevu i Rygi graja u siebie z zespolami badz co badz slabszymi i tego typu mecze powinny wygrywac.Turow zagralem bo Uniks to cien druzyny z zeszlego sezonu ,czuje tam dzis nawet niespodzianke aczkolwiek odpuscilem granie czystej 2, natomiast Zadar podobnie jak Juventut to czyste ryzyko choc wydaje mi sie ,iz mecz mzoe byc "na styku" Hapoel mimo wszystko nie jest jakas potega a wynik z Uniksem sprzed tygodnia choc robi wrazenie wcale mego zdania nie zmienia.
Pozatym zagralem overy w Kalevie i Lukoilu >162 i Koeln >157 ,i under Anwilu <156.

Meczy dosc duzo i mozna sie niezle pogubic ale takie wlasnie chodza mi po glowie. Czy sa jakies przeciwskazania by grac inaczej ?

Do góry
#1812118 - 27/11/2007 20:22 Re: ULEB CUP [Re: Przemyslanin]
kasper23 Offline
stranger

Meldunek: 14/11/2007
Postów: 20
pierwsze sprostowanie Oostenda nie wygrała z Dynamem na wyjezdzie tylko u siebie a z Galatasaray wygrało charleroi nie oni wiec wiesz taka analiza jest do bani - nie zmienia to faktu że kurs 2,55 bez handi jest wart uwagi bo OOstenda od paru lat ma ciekawych graczy ( rashad Wrgiht czy erick Hicks z polpaku) teraz mają 5 z usa plus Ovcina Petrovic i repzentanci belgii a Unics czeka z utęsknieniem na powót Darjusa LAvrinovica który może skonsoliduje ekipe która kadrowo szczególnie u siebie może zacząc zamiatać w ulebie ( forte, kirksay , padius ,czikalkin, savanovic, mc cullough mimo ze mnie wpienili ostro nie uważam za anonimowe postaci które nalezy lekceważyć

Do góry
#1812130 - 27/11/2007 20:36 Re: ULEB CUP [Re: kasper23]
wer890 Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 579
Riga + 7 - Pau Orthez czy o ten typ ci chodzi bo jak tak to ja nie kmnie wedlug mnie powinno byc minus 7 bo Ryga rozwali pau minimum 15 pkt.

Do góry
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3878 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582279 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25