Strona 6 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#1810071 - 26/11/2007 09:19 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: Radek_89]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
No ja wlasnie licze tej nocy na Bulgarie. Musza wygrac zeby byc w trojce. Nawet kursik lekko na nich sie podniosl. Mam nadzieje ze to dobry prognostyk \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1810662 - 27/11/2007 01:25 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: barciu]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Dzisiaj najbardziej ucieszyla dosc gladka wygrana Portoryko po kursie 2 \:\) Bulgaria i reszta planowo.

Na jutrzejszy poranek ciezko cos wymyslec. Jedyny bet do grania to Hiszpania. Dolozyc mozna USA (walcza o 3 miejsce) oraz Argentyne ktora mam nadzieje da rade Egiptowi. I tak oto jest tripelek z pucharu swiata. Stawka dosc solidna.

Do góry
#1810750 - 27/11/2007 02:01 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: barciu]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
a ja myśle że dobrym Typem jest zagranie Egiptu+2,5 seta lub +14,5 pkt \:\)
Stac ten zespoł na walke Argentyną ktora wcale nie jest zadną rewelacją . Możliwe że odpoczywac bedzie Milinkovic i wtedy szanse wzrosną bardzo !

Do góry
#1810779 - 27/11/2007 02:13 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: grajus87]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
no Egipt momentami dobrze pogrywa, byl bliski pokanania Japonii, urwal seta Bulgarii wiec grajacej w kratke Argentynie moze urwac seta. Mam nadzieje ze nic wiecej. +2,5 po dobrym kursie czemu nie. ja jednak juz dolozylem Argentyne i mam nadzieje ze nie bedzie sensacji jaka niewatpliwie bylaby wygrana Faraonow.

Do góry
#1810780 - 27/11/2007 02:13 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: grajus87]
zegarek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/11/2006
Postów: 6669
Skąd: Szczecin
Czy jakis buk netowy daje handi plus 2.5 na Egipt, Tunezje, badz Australie ?

Do góry
#1810960 - 27/11/2007 03:21 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: zegarek]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
No no dzisiaj bez żadnej niespodzianki bo taką na pewno nie była wygrana Portorykańczyków. Wszyscy faworyci wygrywali gładko po 3:0. Jutro z 6 meczów w 5 mamy zdecydowanych faworytów,ma są nimi kolejno Brazylia, Bułgaria, USA, Argentyna, Rosja. Jedynym wyrównanym meczem ma być podobno Hiszpania - Japonia. Wszystko wskazuje na to, że Hiszpanie powinni wygrać, a kurs 1.5 na pewno zachęca do gry na nich. Ja jednak bymz tym nie szalał, na pewno Hiszpanie są lepszą drużyną i powinni to jutro potwierdzić. Japonia z tego turnieju przypomina mi drużynę z Pucharu świata kobiet. Potrafią walczyć ale brak im umiejętności na wygranie z lepszą drużyną. Z kim mają jednak wygrać to wygrają.

Hiszpania - Japonia 1 1,5

Kolejnym meczem, którego jednak nie opłaca się grać ze względu na niskie kursy jest Brazylia - Korea, Brazylijczycy wygrają ten mecz 3:0 można zastanowić się nad jakimś handicapem przeciwko Koreii. Jeden chociażby set zdobyty przez Koreańczyków będzie niewątpliwie mega sensacją.

Brazylia - Korea 3:0

W 4 kolejnych meczach doszukiwałbym się niespodzianek ale nie w postaci wygranych meczów przez drużyny nie faworyzowane ale np. na dokładny wynik 3:1 lub przegranie 1 seta. Jak wiemy często się zdarza, że gdy dużo lepsza drużyna gra z dużo słabszą koncentracja w 1 sevcie jest za mała i pozwala urwać seta słabszej drużynie. Wtedy jednak klasowa drużyna wygrywa 3 kolejne i mamy wynik 3:1. W jednym z tych meczów na pewnio będzie wynik 3:1, możliwe, że nawet w 2-óch.

USA - Australia 3:1 lub wygrany 1 set przez Australię

Rosja - Portoryko 3:1 lub wygrany 1 set przez Portoryko
Mecz z serii kto postawi się Rosji, Portoryko gra rzeczywiście nadspodziewanie dobrze w tym turnieju i ma szansę na powalczenie z Rosjanami, którzy w tym turnieju spisują się znakomicie tracąc tylko 1 seta z Tunezją, Portoryko ma siłe żeby się pzreciwstawić Rosji i myślę, że powalczy z liderem.

Bułgaria - Tunezja 3:1 lub wygrany 1 set przez Tunezję

Argentyna - Egipt 3:1 lub 3:2 lub weygrany 1 set przez Egipt
Tutaj myślę, że outsider rozgrywek ma szansę powalczyć z nie tak dobrze grająca w tym turnieju Argentyną. Jeżeli Argentyna traciła już sety z Australią, Tunezją i Koreą to czemu nie miałaby stracić z Egiptem. Trzeba przyznać, że mecz z Japonią Egipt zagrał bardzo dobrze przegrywając dopiero w TIE-Breaku.

Jeżeli miałbym obstawiać gdzie najabardziej dopatruję się niespodzianki to jest to mecz Argentyny z Egiptem no i raczej Rosja -Portoryko. USA i Bułgaria mogą jednak wygrać 3:0 ale niekoniecznie bo drużyny Australii i Tunezji nie są takimi ogórkami i potrafią sety urywać nawet najlepszym.

Do góry
#1811058 - 27/11/2007 04:01 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: zegarek]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Originally Posted By: zegarek
Czy jakis buk netowy daje handi plus 2.5 na Egipt, Tunezje, badz Australie ?


egipkt w expekcie po kursie 2,1

Do góry
#1811079 - 27/11/2007 04:10 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: Matias88]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa

Argentina - Egypt 2 (+2.5) 2.10
Puerto Rico - Russia ponizej 180.5 punktow 1.55
Japan - Spain 2 (-1.5)1.80
Australia - USA 2 (-1.5) 1.13
Tunezja - Bulgaria 2
ako ok 6.8 taki kombos

Do góry
#1811117 - 27/11/2007 04:31 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: Matias88]
Lawyer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2003
Postów: 3453
Skąd: Poznań
A ja sobie lajtowo zagram na egipt kurs 8,1 w exp a nóż się uda.
Myślę ,że Egipt powalczy jak w meczu z Japonią i może im tym razem szczęście dopisze a jak nie to placzu nie będzie.

Argentyna - Egipt - 2

oraz takie combo:

Argentyna - Egipt(+2,5) - 2 2,1
Japonia - Hiszpania(-1,5) - 2 1,8
Ako 3,78
GL

Do góry
#1811144 - 27/11/2007 04:48 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: grzesol]
Lawyer Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2003
Postów: 3453
Skąd: Poznań
Originally Posted By: grzesol

W 4 kolejnych meczach doszukiwałbym się niespodzianek ale nie w postaci wygranych meczów przez drużyny nie faworyzowane ale np. na dokładny wynik 3:1 lub przegranie 1 seta. Jak wiemy często się zdarza, że gdy dużo lepsza drużyna gra z dużo słabszą koncentracja w 1 sevcie jest za mała i pozwala urwać seta słabszej drużynie. Wtedy jednak klasowa drużyna wygrywa 3 kolejne i mamy wynik 3:1. W jednym z tych meczów na pewnio będzie wynik 3:1, możliwe, że nawet w 2-óch.

USA - Australia 3:1 lub wygrany 1 set przez Australię

Rosja - Portoryko 3:1 lub wygrany 1 set przez Portoryko
Mecz z serii kto postawi się Rosji, Portoryko gra rzeczywiście nadspodziewanie dobrze w tym turnieju i ma szansę na powalczenie z Rosjanami, którzy w tym turnieju spisują się znakomicie tracąc tylko 1 seta z Tunezją, Portoryko ma siłe żeby się pzreciwstawić Rosji i myślę, że powalczy z liderem.

Bułgaria - Tunezja 3:1 lub wygrany 1 set przez Tunezję

Argentyna - Egipt 3:1 lub 3:2 lub weygrany 1 set przez Egipt
Tutaj myślę, że outsider rozgrywek ma szansę powalczyć z nie tak dobrze grająca w tym turnieju Argentyną. Jeżeli Argentyna traciła już sety z Australią, Tunezją i Koreą to czemu nie miałaby stracić z Egiptem. Trzeba przyznać, że mecz z Japonią Egipt zagrał bardzo dobrze przegrywając dopiero w TIE-Breaku.

Jeżeli miałbym obstawiać gdzie najabardziej dopatruję się niespodzianki to jest to mecz Argentyny z Egiptem no i raczej Rosja -Portoryko. USA i Bułgaria mogą jednak wygrać 3:0 ale niekoniecznie bo drużyny Australii i Tunezji nie są takimi ogórkami i potrafią sety urywać nawet najlepszym.

No faktycznie żadnej niespodzianki dziś , więc może system 2z4 na wyniki 3-1 w tych meczach i egipt +2,5 puścić za drobniaczki dziś. wszystko się może zdarzyć, twoje typy wyglądają dość ciekawie.

Do góry
#1811361 - 27/11/2007 06:06 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: Lawyer]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
zaczynam miec obawy o moja Argentyne \:D

Do góry
#1811415 - 27/11/2007 06:37 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: barciu]
iksarp Offline
journeyman

Meldunek: 08/11/2007
Postów: 60
Argentina - Egypt 2 (+2.5) 2.10
Japan - Spain 2 (-1.5) 1.80
Puerto Rico - Russia 2 (-1.5) 1.15
Australia - USA 2 (-1.5) 1.13
Bulgaria - Tunisia 1 (-1.5) 1.10

wszystko expekt

uwazam ze kurs na handi +2,5 na egipt jest mocno przeszacowany, wiec nalezy brac. Ogolnie nie widze tiebreaka w "dzisiejszych" spotkaniach, aczkolwiek niespodzianka moze sie pojawic w meczu portoryko - rosja

Do góry
#1811471 - 27/11/2007 07:11 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: iksarp]
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
Nie wiem co sądzić o jutrzejszych meczach.Turniej pełen niespodzianek, zaskakujacych wyników.Dzisiaj był chyba normalny dzień jeżeli chodzi o wyniki.Gdzie szukac dobrego kursu bo buki na win faworytów dają wypasione kursy.Przeglądam ofertę i co i nie wiem co sobie wziąć, pozostaje live.
żeby nie było pusto to może ryzyk fizyk na win 1 seta w poszczególnych meczach na egipt , australię i porto a i tunezja może powalczyć .Stawki niskie, rekracyjne tak dla adrenaliny

Do góry
#1811513 - 27/11/2007 07:36 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: imarcel]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
@zegarek: w Willhill, znajdziesz te '+2.5'

Australia @1.8 oraz Tunezja @2. W expie Egipt po @2.1
___

Troszkę zrobiłem sobie przerwy oraz jakoś czasu nie było na pisanie czegokolwiek. Dziś krótko i na temat.


Argentyna v Egipt

Argentyna po dzisiejszej porażce (jak dla mnie dość spodziewanej) z ekipą Hiszpanów, nie mają już szans na wyjście do IO, ale żeby pokonać pewnie Egipt, to chyba się wysilą? \:\)

Argentyczycy w tym turnieju grają w kratkę... Potrafili pokonać m.in zespół Portoryko, ale i również przegrać gładko z Japonią... Tak więc drużyna nieobliczalna i złożona z młodych zawodników, tak więc to może jest jakimś wytłumaczeniem, dlaczego tak się dzieje...

Egipt? Hmmmm. Zespół najsłabszy oczywiście, jak na razie wszystko przegrał i raczej szans już na wygranie chociaż I spotkania nie widzę dla nich. Największe szanse mieli z gospodarzami turnieju, gdzie prowadzili już w IV odsłonie 19-23 > 25-23 \:\) Tak więc [level ogórka maksymalny :p]


Japonia v Hiszpania

Zaczniemy sobie od gospodarzy tego turnieju...

Japończycy potrafią pokonać Argentynę bez straty seta, lub też męczyć się niemiłosiernie z ekipą Egiptu... tak więc drużyna grająca nierówno i jak każda azjacka reprezentacja, potrafią świetnie bronić.

W tym turnieju jednak nie pokazali, tego czego chcieli... bo porażki z Australią (0-3) czy też choćby ta dzisiejsza z Portoryko na pewno nie mieli w planach... Ale cóż...

Natomiast... jeśli chodzi o drużynę Hiszpanów, to również na pewno mieli oni większe cele w tym turnieju i nie ma co się oszukiwać... liczyli na pewno na awans do Pekinu z tego PŚ.. Jak jest.. sami wiedzą i dlaczego tak jest... Przegrana m.in z Bułgarami czy też z Portoryko to na pewno nie to.. a od Mistrzów Europy, można spodziewać się czegoś więcej... Jeszcze ta porażka dość dotkliwa z ekipą Sbornej... hiuh...

Jednak z zespołami.. powiedzmy sobie 'słabszymi' jakoś to wszystko wychodzi... i dziś to potwiedzili i na pewno jakoś tam... morale i humory w zespole poprawiły się...

Spodziewam się dość dobrego meczu, ale mimo wszystko zwycięzców upatruję w Hiszpanach, którzy jak pozwolą sobie na porażkę z Japonią to po prostu mięknę...




Argentyna (-1.5) @1.35 + Hiszpania @1.45 1.96@ 200j Will_Hill

Maks stawka 200j na jeden typ [combos]. Zmieniłem troszkę stawkowanie i jest to po to by zobaczyć... czy uda mi się osiągnąć dobry rezultat... troszkę więcej ryzykując

Na razie, bilans wynosi: +101.22



Na jutro taki dubel, po prostu brak sił na u/o oraz różnego rodzaju hc.

Powodzenia życzę

Spokojnej nocy.....

Do góry
#1811713 - 27/11/2007 14:04 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: grajus87]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
Originally Posted By: grajus87
a ja myśle że dobrym Typem jest zagranie Egiptu+2,5 seta lub +14,5 pkt \:\)
Stac ten zespoł na walke Argentyną ktora wcale nie jest zadną rewelacją . Możliwe że odpoczywac bedzie Milinkovic i wtedy szanse wzrosną bardzo !


No i pięknie oba typki siadły \:\) Chociaż po 2 setach miałem gorąco \:p

Teraz czekamy na Bułgarów 3-0 ktorzy będą chcieli uciułac na maxa małych punktow ponieważ Usa rozgramia własnie Australijczyków... do 17 i 12 w setach. A najprawdopodobniej ta statystyka zadecyduje o awansie Olimpijskim ;\)

Typ Bułgaria 3-0

Do góry
#1811840 - 27/11/2007 17:54 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: Misiek]
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA


Natomiast... jeśli chodzi o drużynę Hiszpanów, to również na pewno mieli oni większe cele w tym turnieju i nie ma co się oszukiwać... liczyli na pewno na awans do Pekinu z tego PŚ.. Jak jest.. sami wiedzą i dlaczego tak jest... Przegrana m.in z Bułgarami czy też z Portoryko to na pewno nie to.. a od Mistrzów Europy, można spodziewać się czegoś więcej... Jeszcze ta porażka dość dotkliwa z ekipą Sbornej... hiuh...

Ja tylko napisze ze sie nie zgadzam z tabą w jednej kwestii(oczywiście moge sie mylic,to mnie prosze poprawic)
Hiszpanie maja duze ale to duze szanse na awans,poniewaz jak sobie przeaanalizujecie spotkania ktore zostaly jeszcze do zagrania(3 kolejki i w nich wlasnie Hiszpanie graja ze teoretycznie slabszymi rywalami), a czolowka gra miedzy soba i nie musze pisa ze moze sie tak zdarzyc ze wlasnie Hiszpanie kosztem jednego zespolu z czolowki wskocza do pierwszej 3 dajacej awans na IO)
Mam nadzieje ze zrozumielisie co mnam na mysli(pisze szybko bo mecz za chwile)
a wiec jak wygraja dzis spotkanie z gospodarzami to uczynia wielki krok ku Olimpiadzie
Japonia-Hiszpania-2(1,5)

Do góry
#1812121 - 27/11/2007 20:24 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: darros]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Hiszpanie owszem wygrali z Japonia, ale swoje szanse na awans na Olimpiade juz dawno pogrzebali \:\)

O pierwsze 3 miejsca walcza: Rosja, Brazylia, Bułgaria i USA. Teoretycznie jeszcze Argentyna moglaby wskoczyc, ale Hiszpania nie ma juz na to zadnych szans.

Do góry
#1812163 - 27/11/2007 21:35 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: iksarp]
iksarp Offline
journeyman

Meldunek: 08/11/2007
Postów: 60
Originally Posted By: iksarp
Argentina - Egypt 2 (+2.5) 2.10
Japan - Spain 2 (-1.5) 1.80
Puerto Rico - Russia 2 (-1.5) 1.15
Australia - USA 2 (-1.5) 1.13
Bulgaria - Tunisia 1 (-1.5) 1.10


hah pieknie, wszedl jak w maslo:D

Do góry
#1812221 - 27/11/2007 22:36 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: iksarp]
darros Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/07/2003
Postów: 2885
Skąd: WARSZAWA
Z moich wyliczen moze wyjsc jeszcze takie oto zamieszanie:
O awans powalczy jeszcze 7 zespolow a dlaczego:

tabela przed ostatnia seria wyglada nastepujaco(zostaly 3kolejki)
1Russia 16 8
2Brazil 15 7 1
3Bulgaria 14 6 2
4U.S.A. 14 6 2
5Argentina 13 5 3
6Puerto Rico 12 4 4
7Spain 12 4 4
Awans maja zapewniony raczej Rosja i Brazylia.
O 3 miejse powalcza pozostale zespoly wymienione przezemnie w tej tabeli.
Bulgaria-
przegrywa z Rosja,dalej wygrywa z Japonia i na konie przegrywa z Argentyna(czyli ma 1,2,1=4pkt)
USA-
wygrywa z Japonia,dalej przegrywa z Argentyna i na koniec przegrywa z Rosja(czyli ma 2,1,1=4pkt)
Argentyna-
przegrywa z Brazylia,dalej wygrywa z USA i na koniec wygrywa z Bulgaria(czyli ma 1,2,2=5pkt)
Hiszpania i Portoryko musza i powinny wygrac swoje 3 ostatnie spotkania:
Hiszpania gra z (Australia,Korea i Tunezja)
Portotyko gra z (Tunezja,Australia i Korea)

Jak dodamy wszystkim zespolom pkt po ostatnih 3 kolejkach wszystkie zespoly w tabeli od miejsca 3 do 7 beda mialy tyle samo pkt czyli po 18.(tu nie wiem co decyduje dalej ale jak na poczatek sety to lepiej dla Hiszpanii i Portoryko,poniewaz beda graly te zespoly ze slabszymi rywalami i latwiej im bedzie usyskac wynik korzystny setowo)
Jak sie dobrze przyjrzymy najtrudniejsze zadanie czeka Argentyne,gdyz musi pokonac najpierw chimeryczne USA a na koniec wiekowa Bulgarie(licze ze w ostatnim spotkaniu Bulgarzy juz nie beda mieli za duzo sil)
Oczywiscie jesli sie zdarzy,ze Argentyna przegra jeden z tych meczy wtedy o awans powalcza tylko 2 zespoly(Usa i Bulgarii)a wiec z drugiej strony te 2 zespoly maja o co grac(no ale zobaczymy jak to bedzie w praktyce)
Czyli jest realne aby awansowala Hiszpania(mysle ze ona zrobi swoje a inni zobaczymy)
Jak ktos ma inne zdanie lub swoja opcje niech sie wypowie

Do góry
#1812359 - 28/11/2007 00:21 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: darros]
Wojtas_ Offline
Wodzirej

Meldunek: 02/07/2004
Postów: 10395
Jak Argentyna ogra Bułgarów i USA to będe mowił do Ciebie per Pan i moge Ci codziennie buty pucować ;\)

Do góry
Strona 6 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3930 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582113 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49