Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#1827391 - 03/12/2007 00:20 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: W8inG4DeatH]
W8inG4DeatH Offline
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro

Meldunek: 08/08/2004
Postów: 8539
Skąd: Memento mori
A tu jeszcze dla fanow Grzesia i Reprezentacji Grupy WC2010 :]


Do góry
Bonus: Unibet
#1827445 - 03/12/2007 00:40 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: W8inG4DeatH]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Obrazki ładne, losowanie ME fatalne

Do góry
#1827485 - 03/12/2007 00:51 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: rene]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: rene
Obrazki ładne, losowanie ME fatalne


A to niby dlaczego ?

Lepiej było sie znaleźć na miejscu Rumunii ?

Małe szwaby do ogrania ,z duzymi moze wreszcie nie przegramy i wszystko rozstrzygnie sie w meczu z Chorwacją.

Ja jestem dobrej myśli ,choc pewnie u wielu wzbudza to uśmieszek

Do góry
#1827525 - 03/12/2007 01:03 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: Amkwish]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: rene
Obrazki ładne, losowanie ME fatalne


A to niby dlaczego ?

Lepiej było sie znaleźć na miejscu Rumunii ?

Małe szwaby do ogrania ,z duzymi moze wreszcie nie przegramy i wszystko rozstrzygnie sie w meczu z Chorwacją.

Ja jestem dobrej myśli ,choc pewnie u wielu wzbudza to uśmieszek


Lepiej by było znaleźć się w miejsce Rosji z Hiszpanami \:D
Sborna wychodzi na bank, więc znowu będzie okazja "trochę" Stolicznej pobrać

Ja marzyłem o tym, by nie grać z gospodarzami, bo to niczego dobrego nie wróży. Dziś Austriacy wyglądają na pijanych kelnerów, a ja wcale nie zdziwię się, jeśli oni wyjdą z grupy

Niemców można nie lubić, ale ich sborna jest mocna jak cholera
Polakom w każdym razie jeszcze nigdy w historii nie udalo się z nimi wygrać
Można zastosować sie do przysłowia, "że kiedyś musi być ten pierwszy raz", ale mi to przysłowie bardziej posuje do małego Jasia z pseckola \:D

Chorwaci po tym, jak skopali tyłki zadufanym befsztykom, nabiorą tylko wiary w swoje umiejętności i pokonać ich będzie ciężko komukolwiek

Ja nie przekreślam szans Polaków, ale uważam losowanie za jedno z gorszych, jakie mogło się przytrafić
Wolałbym już by nasi trafili do grupy C, jakby z tamtej wyszli, to dopiero byłby numer

zakładając, że nasi wyjdą z grupy, mogą znów wpaść na gospodarzy ( Szwajcarów )

ale są i pewne plusy patrząc na to z bukmacherskiej strony

Do góry
#1827625 - 03/12/2007 01:30 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: rene]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Moim zdaniem losowanie bardzo dobre. I uklad spotkan rowniez korzystny. I raz awansowalismy do ME, to i I raz mozemy zloic Szwabow.

Ja tam jakoś nie widze wielkiego potencjalu w Niemiaszkach, ciagna po b. dobrym wystepie na mundialu i tyle.

Do góry
#1827654 - 03/12/2007 01:36 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: polskignom]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
Mysle podobnie, losowanie szczesliwe, Austria w zasięgu a Niemcy i Chorwaci nie sa poza naszym zasiegiem, moglismy trafic na Hiszpanów, Francuzow czy Włochów wiec nie ma co biadolic tylko zakasac rekawy i trenowac...

Do góry
#1827711 - 03/12/2007 01:49 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: cobra]
magic321 Offline
veteran

Meldunek: 13/02/2006
Postów: 1379
Uwazam ze dobrze losowalismy. Z "wymarzonych" grup z ostatnich MS nie wyszylismy. Teraz to nasi przeciwnicy z róznych wzegledów sa faworytami. Nam chyba odpowiada gra z takiej wlasnie pozycji. Te mecze to troche tak jak dwumecz z Portugalia w eleminacjach i mam nadzieje ze padna wlasnie takie wyniki

Do góry
#1827718 - 03/12/2007 01:50 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: rene]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Losowanie było ciekawe grupy bardzo wyrównane szczególnie grupa A gr D
Nasza grupa i grupa C są mocne nawet ta ostatnia to poprostu Group of Death, z pewnościa conajmniej jedna z silnych reprezentacji odpadnie sądze iż największe szans dałbym Francuzom ich trener był bardzo niezadowolony z losowania. Dzisiaj moim zdaniem z tej grupy wyszła by reprezentacja Włoch oni mają szczescie nawet jak grają słabo poza tym Holandia lub Rumunia.
Nasza grupa solidna z każdym można powalczyć i trzy punkty zdobyć z Niemacami będzie ciężko myśle jednak że wywalczymy chociażby remis.
Na MS zagraliśmy najlepszy mecz z Niemcamii przegraliśmy bardzo pechowo bo własciwie z ost akcji, wówczas druzyna gospodarzy czuła przed nami respekt poza tym Geringom wcale tak łatwo im te zwycięstwa nie przyszły,wszystko zalezy od naszego przygotowania wiec jeśli nieprzygotowana do mundialu kadra Janasa była bliska wywalczenia prawie remisu to dlaczego kadra Leo nie byłaby w stanie dokonać.
Austia jako gospodarz to zawsze trudny rywal pomimo że teraz są w dołku i im w tym roku nie idzie. Jeśli zdobędziemy komplet punktów sądzę iż będziemy w stanie walczyć o conajmniej 2 miejsce z grupy. My też mamy swoją markę pod wodzą Leo o czym przekonał sie Scolari który jako jedyny nie życzył sobie ponownie Polski bo wie czym to grozi.
Największą niewiadoma sa Chorwaci, którzy rewelacyjnie grali w eliminacjach wygladali na bardzo zadowolonych z losowania tacy luzerzy, nie wiadomo czy aż tak wysoką formę utrzymają do finałow. Benhaker to doświadczony trener i z pewnością rozpracuje ze swoim sztabem przeciwników i dobierze odpowiednią taktyke i zawodników. Zle nie wylosowaliśmy na ME trzeba zagrać z każdym bardzo dobrze, aby zdobyć punkty, niezależnie z kim tam zagramy. Dobrze iż mamy wymagających przeciwników,nasi piłkarze będą przynajmniej zmobilizowani do pracy bo słabych tam nie ma, słabi pozostali w domu przed telewizorem.
Kiedyś przed mundialem gazety pisały i trenerzy mówili iż wyruszamy na podbój świata, tym razem może nie podbijemy całej Europy, ale pokazemy dobry futbol myślę że wyjście z grupy jest możliwe choć nie będzie to sztuką łatwą, ale mozemy tego dokonać, każdy mecz więcej poza fazą grupową bedzie czymś wspaniałym i wzbogacającym naszą reprezentację.
Nam jako kibicom nie pozostaje nic tylko wierzyć w umiejętności naszych piłkarzy sztabu szkoleniowego i trzymać kciuki przed telewizorem lub na stadionach w Klagenfurcie i Wiedniu.

Do góry
#1827785 - 03/12/2007 02:10 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: Piotruś Pan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Moim zdaniem jedynie trener Austrii docenia markę Polski i wypowiadał się z szacunkiem o dokonaniach kadry pod wodzą Leo wyszkiśmy z jednej z trudniejszych grup eliminacyjnych i nie ma w tym udawanej kurtuazji. Niemcy i Chorwaći licza z pewnoscią na 3 pkt w meczu z nami i szybki awans koszrem Austrii i nas szczególnie Chorawci wydawali sie zachwyceni tym losowanie sądze że mogą sie tym razem rozczarowac, większość tych ktorzy awansowali chciala grać z nami my przecież wcale nie jesteśmy takim słabym zespołem jakby się to mogło wydawac na papierze.
Nasza reprezentacja zmieniła się w bardzo istotny sposób od kiedy selekcjonerem został Leo, może to dla nas dobrze że nie traktują nas zbyt poważnie,chociaż nikt tego oficjalnie nie przyznaje. Grecji też nikt 4 lata temu nie doceniał też mieli z grupy nie wyjść byc chłopcem do bicia i łatwym dostarczycielem punktów, a stało sie zupelnie inaczej, to mnie wkurza jak widze jak się swojego rywala lekceważy świadczy to o braku szacunku do swojego przeciwnika z jakim się gra.
Moim zdaniem nawet jak grasz z Andorrą czy San Marino masz mieć szacunek wobec przeciwnika i go nie lekceważyć masz szanse wygrać z nim 10:0 to to zrób i nie lekcawż go bo nic tak nie boli jak lekceważenie ze stony przeciwnika.

Do góry
#1828169 - 03/12/2007 04:03 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: Piotruś Pan]
bulas Offline
journeyman

Meldunek: 24/11/2005
Postów: 50
Skąd: konin/poznań
Niemcy jak to Niemcy zawsze dobrze grali na turniejach ale mysle ze jestesmy w stanie urwac im jakis punkt. co graja Niemcy kazdy wie.
Austria wiadomo ze to gospodarz ale to co oni wyrabiaja w meczach towarzyskich jakos mnie nie przekonuje i nie sądze ze w ME nagle zaczna grać jak z nut. Ich "klasowych zawodnikow" mozna policzyc na palcach jednej ręki. najlepszy Ivanszic gra w Panathinaikosie wiec szału nie ma. ja bym zwrócił uwage na Rolanda Linza (Braga) strzelił nam dwie bramki w el. MŚ 2006, ostatnio strzelił bramke Bayernowi w p. Uefa

Chorwacja - to druzyna grajaca bardzo nie rowno, po zwyciestwie z Anglią bardzo cwaniakuja a zapomnieli ze kolejke wczesniej przegrali z taką potęgą jak Macedonia 2:0(59 miejsce w rankingu)to dlaczego i nam mialo by sie nie udac

podsumowując: Niemcy - mam nadzieje ze w koncu sie uda
Austria = 3pkt
chorwacja no bet bardzo praawdopodobne ze tym razem 3 mecz bedzie o wszystko a nie juz drugi jak to bywalo w Mś

Do góry
#1828251 - 03/12/2007 04:39 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: bulas]
_zvonimir_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2007
Postów: 6833
Skąd: Silesia
Grupa fatalna dla mnie (zaraz wyjaśnię ;)) - z punktu sportowego również fatalna, ale kibicowsko niezła ;\)

Niemcy? No cóż - moje sympatie są jednoznaczne i znowu tak jak podczas MŚ będę miał rozdarte sumienie \:\) Ale pomimo tego uważam, że to jednak przynajmniej 2 klasy wyżej niż my i po 1 meczu będziemy mieć 0 punktów.

Chorwacja? Heh, ksywka nie powstała z przypadku i mam nadzieję, że to oni wyjdą z grupy razem z Niemcami. Chorwacja może być czarnym koniem imprezy - 2 wygrane z Angolami nie powstają z przypadku, zresztą Hrvatska od dawna prezentuje poziom najwyższy, porównywalny z europejskimi potentatami.

Austria? Tu ulżyło mi bo z czystym sumieniem i gorąco będę dopingował naszych ;\) Choć łatwo na pewno nie będzie - wydają się być ogórkami, ale przed swoją publicznością będą gryźć trawę do ostatniego źdźbła \:\)

Reasumując: 3 miejsce w grupie nie jest złe biorąc pod uwagę, że jest to nasz debiut na tego typu imprezie ;\)

Do góry
#1828291 - 03/12/2007 04:54 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: _zvonimir_]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
dopoki bedziemy sie zadowalac trzecimi miejscami, dopoty nasi sportowcy (ktorym wklepuje sie minimalistyczne podejscie) nic nie beda osiagac.

Nie obraz sie, ale dziwne jest stwierdzenie, ze masz nadzieje, ze Chorwacja wyjdzie z grupy, w ktorej bedzie grala Polska.

Zebys jeszcze Polske widzial na I m-cu. oj oj.

Do góry
#1828344 - 03/12/2007 05:12 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: polskignom]
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Z całym szacunkiem Panowie, ale ręce (i nie tylko ręce) opadają, jak słyszę takie teksty, że dobrze będzie jak zajmiemy trzecie miejsce, że Chorwacja będzie czarnym koniem itd.
A ja Wam powiem, że mam wielkie zaufanie do Leo i jego zespołu.
A dlaczegoż to nie mielibyśmy ograć Niemców? A dlaczegóż to Chorwacja ma być czarnym koniem, według mnie to jeden z faworytów tego turnieju. Austria jako gospodarz, będzie pod presją. Ale piłkarsko nic wielkiego raczej nie prezentują.
Po mojemu, wypisz wymaluj sceneria podobna do Olimpiady w 1972 i Mundialu w 1974. Tam też wszyscy chcieli z Polakami grać i wiadomo, co z tego wyszło.

Jeśli tylko Związek, mądrzy i zawistni trenerzy, albo dziennikarze czegoś nie spartolą, to właśnie Polska może być CZARNYM KONIEM tych mistrzostw.
Bo prawda jest taka, że naszym najlepiej się gra z pozycji słabszego. Przykładów aż nadto.

Pozdrawiam. \:\)

Do góry
#1828375 - 03/12/2007 05:23 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: jarkow]
konstruktor1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2004
Postów: 2760
Skąd: Bray
Nie robilbym wielkiej druzyny z Chorwacji na podstawie ich wygranych z Anglikami. Angole mieli menedzera idiote,

-ktory nie potrafil pomyslec perspektywicznie
-ktory zmienial system gry przed najwazniejszymi meczami,
-ktory nie umial "dotrzec" do gwiazdorow i wykorzystac ich potencjalu
- tysiace innych debilnych decyzji.

Chorwaci sa dobrym teamem ale nic poza tym i jak najbardziej mozemy z nimi powalczyc.

Co do Austrii i ogolnie na temat grania z gospodarzami turnieju. W 2000 roku Belgia nie wyszla z grupy bo miala kiepski zespol, z Austria bedzie tak samo. Co do Korei to 50% swojego sukcesu zawdzieczaja sedziom. W Europie takie walki nie przejda wiec nie obawiam sie ich zupelnie.

Niemcy - klasowa druzyna ale jak pokazal mecz w Dortmundzie nie stoimy na zupelnie straconej pozycji. Moze i sa lepsi od Polakow ale dobrze ustawieni przez Leo i wierzacy w mozliwosc ich pokonania bialo - czerwoni nie beda bez szans.

Reasumujac : 3 mecze, 7 pkt, mozna kupowac bilety na cwiercfinal. \:\)

Do góry
#1828486 - 03/12/2007 05:55 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: konstruktor1]
Innamorato Offline
newbie

Meldunek: 04/09/2007
Postów: 26
no to i ja sie wypowiem, pewnie wezmiecie mnie za niepoprawnego optymiste ale coz, wg mnie losowanie niezle, aby nie powiedziec dobre, udalo sie uniknac poludniowców grajacych piekna i jakze trudna dla nas pilke, w grupie mamy druzyny ktore stylem gry przypominaja nasz,

wierze w naszych bo inaczej takie turnieje nie mialyby sensu,

1. Chorwacja
2. Polska
3. Austria
4. Niemcy

mam nadzieje ze nasi utra nosa tym gburowatym niemcom i tamci nie wyjda z grupy wszak oni teraz nic nie graja i jesli czesi dali im rade to dlaczego my nie mozemy ? schowajcie statystyki, na takiej imprezie liczy sie chwila, Grecja pokazała ze faworytów nie ma, a Leo nie jest głupi..

Do góry
#1828497 - 03/12/2007 05:56 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: konstruktor1]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Zgadzam się z jarkowem.
Jeżeli za Janasa o mały włos nie przegraliśmy z Niemcami to myślę, że Leo wymyśli na nich sposób. Sam się sobie dziwię, ale nigdy jeszcze nie ufałem żadnemu trenerowi tak jak Leo.
Wg mnie wszystko się powiedzie i wyjdziemy z grupy, na przełamanie historii trzech meczy ;\)

Do góry
#1828664 - 03/12/2007 06:58 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: micha$]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Właśnie. Trzeba zaufać Leosiowi.Jakie doświadczenie na wielkich imprezach ma Loew, czy trener Chorwacji, który będzie najmłodszym coachem na ME. Jeśli na MS powalczyliśmy w tragicznej formie z Germancami, to dlaczego pod wodzą Beenhakkera mamy od razu przegrać. Z Chorwacją też graliśmy dwa lata temu i wygraliśmy. Hrvastka przypomina mi Serbię, napewno jest do ogrania. Austrię zostawię bez komentarza, bo jak nie z nimi to z kim. W ćwierćfinale wszyscy z grupy A są do ogrania, także droga do półfinału stoi otworem.

Do góry
#1828757 - 03/12/2007 07:41 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: As]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Widzę, że niektórzy widzą już Polskę w finale ;\)

Poczekajmy panowie. Losowanie dosyć korzystne ale do Euro jeszcze pół roku. Przez ten czas może się dużo zmienić. Ktoś może stracić miejsce w składzie, ktoś złapać kontuzję. O ile mecz z Austrią powinien być formalnością, o tyle dwa pozostałe spotkania, to ciągle sprawa otwarta. Niemcy, jak to Niemcy - na dużych imprezach praktycznie nie zawodzą. W jakiej by formie nie byli są faworytami do zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Myślę, że o wszystkim zdecyduje mecz z Chorwatami. Niektórzy nie doceniają zwycięstw z Anglią ale to fakt. Polakom ta sztuka nie udała się od prehistorycznych czasów Orłów Górskiego, więc ci Chorwaci tacy słabi nie są. Tutaj póki co szanse 50/50.

A jak wyjdziemy z grupy, to podyskutujemy o kolejnych meczach. Lepszy umiarkowany optymizm niż hurraoptymizm \:\)

Do góry
#1828762 - 03/12/2007 07:46 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: micha$]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Wiecie dlaczego kibice maja szacunek i zaufanie do trenera, Leo Benhakera ano dlatego że cięzka pracą z naszą reprezentacją przełamał barierę sterotypowego myslenia że jak gramy z silnym rywalem to mamy zadowolić się remisem w najlepszym wypadku lub godnie znieść porazkę, wlał wiarę optymizm w swoich wybrańców ufał im i potrafił wykorzystać potencjał poszczególnych zawodników do zbudowania zespołu, który nie musi lekać sie Portugalii Niemiec czy innej reprezentacji. Benhaker pozbawiony jest polskiej mentalności tego kalkulowania z kim lepiej grać z kim gorzej, to jest człowiek który osiągnął wiele sukcesów w piłce i cały czas swoim zawodnikom wszczepił mentalność zwycięzców jeśli nie w jednym meczu to np w eliminacjach.
Poza tym Leo jest pierwszym trenerem po Kaziu Górskim, który dokładnie wie co zamierza zrobić ma koncepcje jak chce to zrobc ma też swój określony cel i zamierza go realizować zawodnikami których powoła.
Jeśli Benhaker mówi że jedzie zdobyć medal na ME,to sądzę iż jego celem jest ośiągnięcie półfinału lub gry w finale i będzie się starał dążyć do zrealizowania założonego celu.
Benhaker zakłada, że wyjście z grupy leży w zasięgu możliwości naszych piłkarzy i posdstawa by zrealizować jego plan.
Leo wie iż w naszych piłkarzach drzemią olbrzymie możliwości tylko trzeba z nich umieć korzystać.
Moim zdaniem Leo od meczu z Serbią rozpoczal selekcję pod kątem już finalów wszystko teraz zależy od piłkarzy bedzie ostra rywalizacja bo nikt nie może byc pewny miejsca w składzie szczególnie tym ktorym się wydaje że zasługują na wyjazd bo wywalczyli go w eliminacjach.
Nic bardziej mylnego Leo jest takim selekcjonerem, że nie zabierze na turniej nieprzygotowanego piłkarza, który nie bedzie w stanie realizować jego planu działania by uzyskać cel
Ja jeszcze nigdy nie widziałem takiej mobilizacji wśród samych piłkarzy którzy są w stanie rzucić siedzenie na ławce w zachodnim klubie by grać chociażby w w Orange Ekstraklasie by być w odpowiedniej formie.
Za Janasa i Engela po zakończonych eliminacjach nie zawsze wszyscy przykladali sie do tego by być w odpowiedniej formie bo i tak pojedziemy bo i tak trenerzy lepszych od nas nie znajdą zresztą sami trenerzy utwierdzali swych pupili w tym przekonaniu. Zresztą dziś jak wczoraj pamiętam jak Żuraw na pytanie kogo miał powołać Janas na MŚ jak lepszych od nas nie ma. Poza tym Engel po eliminacjach nie miał żadnego pomysłu na grę w turnieju w Koreii Janas mial dobry zespół ktory mozolnie budowal ąz w koncu sam go rozwalił.
Benhaker myśle iż takich błędów nie popełni bo nie zrealizuje założonego celu, poza tym praca naszych kadrowiczów jest wyróznieniem a nie przykrym obowiązkiem, samemu Leo ta praca sprawia satysfakcje mimo iż ciągle robiono mu jakieś problemy może nawet większą niż praca z rozkapryszonymi gwiazdami Realu czy Ajaksu.
Dla Leo eliminacje to już historia już sie tym tak nie ekscytuje bo patrzy tylko w przyszłość i myśli od jutra nad zebraniem materiałów o swoich przeciwnikach by jak najlepiej przygotowac sie do tej imprezy by zabrać zawodników ktorzy zagwarantuja mu relaizację planu.
Benhaker wprowadza spokój i uporzadkowanie w naszej kadrze i jak połowa naszych piłkarzy z podstawowego składu nie bedzie nadawała sie na to by dobrze zagrać w Austrii to zastąpią ich inni równie wartościowi gracze, bo Leo nie powołał chyba jeszcze zawodnika, który nie przyniósł mu wymiernych korzyści i oslabial by zespół bo on nie powie że nie ma kogo zabrać udowodnil juz że jak się dobrze poszuka nawet w naszej lidze można znależć dobrych i godnych następców, wiec nie należy sie zbytnio zamartwiać, zobaczymy jak to sie będzie rozwijać.
Dobrej nocki i idę spac, a za 188 dni o 20:45 myślę że zagramy z zębem z faworytrm bukmacherów nr 1

Do góry
#1828772 - 03/12/2007 07:53 Re: Losowanie finalow ME i eliminacji MS [Re: Piotruś Pan]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Z onet.pl:
Quote:
Jeśli ktoś myśli, że trafiliśmy do słabej grupy, to jest w błędzie - ocenił wyniki losowania finałów piłkarskich mistrzostw Europy były trener polskiej reprezentacji Janusz Wójcik. Polska w grupie B zagra z Niemcami, Chorwacją i Austrią.
- W takim turnieju nie ma słabych rywali, więc błędem jest myślenie, że trafiliśmy do słabej grupy - powiedział Wójcik - Losowanie było dla nas udane, ale każdy będzie chciał grać jak najlepiej, każdy będzie chciał awansować.

Wójcik za najważniejszy uważa mecz z Niemcami. - To spotkanie będzie przepustką. Po nim albo będziemy mogli myśleć realnie o awansie, albo też planować powrót do domu. W tym meczu nasi zawodnicy muszą zagrać zupełnie inaczej, niż ostatnio. Niemcy to nie Belgowie, którzy podawali piłkę do Smolarka - mówił były selekcjoner.
- Z Austrią też nie będzie łatwo. Gospodarzom zawsze wszystko pomaga i myślę, że ta drużyna wyjdzie z grupy. Na koniec zostanie nam Chorwacja, która ostatnio rozłożyła Anglików. To też nie jest łatwy rywal - dodał Wójcik.

Wójcik już podsumował grupę \:D

Do góry
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3241 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581660 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49