Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >
Opcje tematu
#1794724 - 21/11/2007 01:04 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: szotpix]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
nie ma co się sugerować, że pokaonali tunezję wyystarczy zobaczyć na USA ale to fakt Japonia zawodzi dość ostro a Argentyna gra swoje i powinna sobie poradzić ale pewniaków nie ma \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#1796332 - 21/11/2007 06:32 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: Matias88]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Znowu połowiczny sukces. Argentyna izziii \:\) , ale Amerykanie kolejny dzień żenująco. Straciłem już do nich zaufanie, wygląda na to że mecz z Bra to był "wypadek przy pracy". Po tym jak zagrali dzisiaj USA, odechciało mi się już Japonii i całe szczęście \:D

Zamiast próbować takie cuda jak Argentyna ze Skośnymi, nie lepiej postawić na Bułgarów, którzy do tej pory grali równo? Rok temu na MŚ ograli USA w stosunku 3-0. Teraz też widać że są mocni. Kurs w okolicach 1.7 biorę z pocałowaniem ręki. Litości nie będzie. Ograją USA i z mocnych ekip zostają Ruscy + Brazylijczycy- czyli w zasadzie pewny Pekin.

Co do innych spotkań, to nie ma co sie sugerować tym że ktoś wczoraj ograł kogoś, to z tego wynika że ten wygra z tamtym. Zwłaszcza gdy grają takie drużyny jak właśnie Korea, Japonia, Australia, Tunezja, Argentyna.
Przypomne że Australia ledwo pokonała Koree, a dzisiaj zjadła Japonię Przy tym poziomie drużyn mecz meczowi nierówny.
Osobiście nie mam wielkiego przekonania do Argentyny. Mimo że dzisiaj gładziutko ograła Koree, to też miała przestoje, robiła błędy i wkradała się nerwowość. Wystarczy że Japończycy podbiją pare piłek, złapią kilka razy Milinkovicia na bloku i będzie gorąco jak w 1 secie z Koreą W każdym razie pewniejsza już chyba Australia, tyle że za jedyne 1.35.

Cóż, jutro dzień przerwy więc pomyślimy
Pozdro

Do góry
#1796417 - 21/11/2007 07:14 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: assasin]
Davidian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 1791
Skąd: Dont frasunek mlaszcza tutaj
Trzeba przyznac iz turniej Panow obfituje w wiecej niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotow sytuacji.

Jedno trzeba przyznac jezeli Bulgarzy w czwartek ograja USA moga sie szykowac do Pekinu, chociaz wlasnie pozostaje ta niepewnosc bo jednak USA pokonalo Brazylie \:\)

Czekam na kursy i zobaczymy

Do góry
#1796798 - 21/11/2007 20:00 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: Davidian]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Oglądałem trochę Bułgarów i muszę przyznać, że Kaziyski jest w wybornej dyspozycji. Wyłączenie go z gry oznacza wielkie problemy Bułgarów. Ale kto jest w stanie to zrobić.

Do góry
#1797070 - 22/11/2007 00:36 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: Llama]
M4CI3K Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 1889
Skąd: EOP
Po dniu przerwy siatkarze powracają do rywalizacji o przepustki olimpijskie. Mieliśmy trochę więcej czasu na przygotowanie jutrzejszych typów, więc do dzieła.

Korea Płd. – Rosja
Nie ma co kombinować, szybkie zwycięstwo Rosji. Korea to prawdopodobnie najgorszy zespół turnieju.

Egipt - Hiszpania
Tutaj także liczę na łatwe zwycięstwo faworyzowanego zespołu czyli Hiszpanii. Dotychczasowy bilans mają 1-2, ale grają naprawdę dobrze. Widziałem ich dwa ostatnie spotkanie i obiecująco to wszystko wygląda. Mogą namieszać jeszcze w tym turnieju zwłaszcza że z trudnych przeciwników pozostała im tylko Rosja. Liczę na 3-0 dla Hiszpanów ale że lepszy kurs jest na under 155,5 to zagram to.

Australia - Tunezja
Typowy no bet. Australia powinna to wygrać bo ma po prostu lepszy zespół ale denerwować się po kursie 1,35 nie zamierzam. Gdyby linia była niższa aniżeli 183,5 można byłoby zagrać over punktów ale tak to nie warto. Może być 3-0 lub 3-1 dla Kangurów, ale także wymęczone 5 setowe zwycięstwo. Może za drobne correct score: 3-2 ;\)

Brazylia - Portoryko
Nie stawiam tego meczu bo widać że Brazylia nie jest w super formie, za to Portoryko chyba wstrzeliło z formą i może napsuć krwi faworytą. Over w punktach? Chyba tak, ale ta linia jakaś taka idealnie ustawiona (140,5)

Japonia - Argentyna
Dla typerów chyba mecz dnia. Argentyna z Milinkovicem fajnie się prezentuje i powinna wygrać z Japonią za którą osobiście nie przepadam i nie cenię jej wysoko. Kursy na Argentynę w okolicach 2,0 zachęcają.

Bułgaria - USA
No i ostatnie spotkanie dnia. Według mnie patrząc na dyspozycję obu zespołów wynik może być tylko jeden. Nie oszukujmy się gdyby nie zwycięstwo Amerykanów z Brazylią mielibyśmy kursy w okolicach 1,3 na Bułgarów. Kaziyski w formie jest nie do zatrzymania. Ambicji im odmówić nie można ale gdy brakuje formy to nic się nie zdziała (patrz Polska na ME). Jeszcze to ich słabe przyjęcie i blokujący się sam Priddy…

Combosy:
Rosja -2,5 + Hiszpania under 155,5
Argentyna + Bułgaria


Do góry
#1797124 - 22/11/2007 01:10 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: M4CI3K]
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
USA rozegralo chyba mecz zycia z Brazylia, gdyby nie zagrywka w decydujacych momentach rownie dobrze mogli przegrywac 0-2 po pierwszych 2 setach a wtedy by raczej nie wygrali. Obecnie zagrywka juz tak nie siedzi i popelniaja kupe bledow. Mecz z Bulgaria chyba odpuszcze bo typy z USA zawsze wchodzą mi na odwrot \:D

Do góry
#1797141 - 22/11/2007 01:20 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: andrzejek_84]
szpak007 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/04/2006
Postów: 2624
Originally Posted By: andrzejek_84
USA rozegralo chyba mecz zycia z Brazylia, gdyby nie zagrywka w decydujacych momentach rownie dobrze mogli przegrywac 0-2 po pierwszych 2 setach a wtedy by raczej nie wygrali. Obecnie zagrywka juz tak nie siedzi i popelniaja kupe bledow. Mecz z Bulgaria chyba odpuszcze bo typy z USA zawsze wchodzą mi na odwrot \:D


Popieram, w meczu z Brazylia USA przez wiekszosc spotkania przegrywalo!! W pierwszym secie Brazylia prowadzila 14-8, a w drugim chyba 22-18 i tylko dzieki zagrywce, nieporadnosci Brazyliczykow i dzieki temu ze byl to 1 mecz turnieju (wiemy jak Canarinios graja pierwsze mecze) wygrali to 3-0!!

A co do dzisiejszego spotkania to mam mieszane uczycia troche!! Z checia bym postawil na Bulgarie z handi (-1,5) za 2,10 w expekcie, ale moze w ten dzien przerwy Amerykanie sie troche zmobilizuja. Bo drugi i trzeci mecz w ich wykonaniu nie byl za dobry, duzo wlasnych bledow i zagrywka nie taka jak powinna byc!! A Bulgarzy graja swoje, czyli mocna, silowa, poukladana siatkowka. Troche odrzuca Hamburgerow od siatki mocna zagrywka i po zawodach \:\)

No to taki dubelek:
Brazylia - Puerto Rico (+1,5) - 1
Bulgaria - USA (+1,5) - 1

AKO 2,41

Do góry
#1797393 - 22/11/2007 02:36 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: szpak007]
Davidian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 1791
Skąd: Dont frasunek mlaszcza tutaj
Ja z oferty wybrałem

Brazylia - Porto 2.40 +2.5

Mysle ze Porto jest w stanie urwac jednego seta Brazylii,ktora na turnieju nie bryluje.

Do góry
#1797418 - 22/11/2007 02:43 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: Davidian]
deresz Offline
enthusiast

Meldunek: 22/10/2007
Postów: 234
prosze o odpo na przynajmniej jedno pytanko
czy polsat transmituje mecze o 4.30 i czy da sie je grac na bf( znaczy sie czy jakis przyzwoity obrot jest)

Do góry
#1797596 - 22/11/2007 03:31 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: deresz]
Bugs Bunny Offline
veteran

Meldunek: 31/10/2003
Postów: 1389
Skąd: Oświęcim
raz transmitowal raz nie, podobnie z obrotem czasem jest co zagrac a czasem kicha zalezy kto gra, ale ogolnie jest problem jak trzeba kontorwac bo nie zawsze sie da

Do góry
#1797869 - 22/11/2007 04:30 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: Bugs Bunny]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
tak na dziko to egipt +2.5 pokazali, że urywać sety potrafią
australia -1.5
rosja -2.5 ako 5.78

rosja -2.5
argentyna chociaż z japonia to różnie bywa sam nie wiem co wybrać

Do góry
#1797885 - 22/11/2007 04:34 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: Matias88]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
dokładny wynik brazylia jak dla mnie to 3:0 bądz 3:1 ten pierwszy za mniejszy kurs więc w dubelku jakimś będzie \:\)

Do góry
#1798057 - 22/11/2007 05:04 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: Matias88]
ruben Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 3042
Skąd: WidzEW LodZ
co ja bym polecił hmmm
bardzo ładnie i wmiare pewnie wyglądaja jutro 2 druzyny Bul i ARG
po tym co widziałem w meczach z ich udziałem to mysle iz sa lepsi od rywali o klase na tym turnieju więc

Argentyna - Japonia 1
Bulgaria - Usa 1

Do góry
#1799024 - 22/11/2007 07:28 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: deresz]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Dzień dobry...

Mam nadzieję, że przed nami kolejny udany dzień z trafnymi typami, jak to miało miejsce w poprzednich dniach...

No to zaczniemy tak od dań głównych na jutrzejszy ranek \:\)

Hiszpania v Egipt

Espania... Mistrzowie Europy.... \:\)

Dali zarobić troszkę już w tym turnieju, a teraz zaufam im baaaardzo... Bo innego wyniku jak TRZY DO ZERA, po prostu sobie nie wyobrażam z ekipą Faraonów... którym powinno starczyć już, że ugrali seta z Bułgarią...

Hiszpanie w tym turnieju, jak na razie spisują się.. powiedzmy średnio... Przegrali dość wyraźnie z Bułgarami.. później przyszła porażka z Brazylią [no ale tutaj wyjścia nie mieli :p] natomiast zdołali pokonać zespół Amerykanów w którym to byli spisywani raczej na straty, czyli jak na razie średnio-dobrze.. Jutro innej opcji jak zwycięstwo reprezentacji z Europy, oczywiście nie ma... Pytanie tylko czy Egipcjanie ugrają seta?

Ja myślę, że nie i jestem o tym mocno przekonany [dosłownie:mocno :)] mam nadzieję, że w żadnym secie, trener Mendez poprowadzi tak zespół, że w żadnym secie o swój -2.5 nie będę musiał się mocno denerwować. Rodriguez+Falasca mam nadzieję potrenują sobie jutro \:\)

Jeszcze kilka słów co do Egiptu... Zespół Ahmeda jest oczywiście w tym PŚ, skazany na pożarcie przez wszystkie drużyny i zastanawiać się można tylko jak gra Egipt.. czy uda im się ugrać seta no i nad różnymi opcjami hc pkt u/o itp,itd ;\)

Bułgaria v Usa

Zapowiada nam się baaardzo ciekawe spotkanie!

Bułgarzy jak na razie z kompletem zwycięstw nad Hiszpanami,Portoryko oraz Egiptem...
Tym zwycięstwem Bułgarzy mogą praktycznie zapewnić sobie udział w Pekinie, a na pewno przybliżyć się do tego celu - baaaardzo, więc naprawdę jest to kapitalnie ważny mecz.

Jak dla mnie lepiej na tym PŚ, spisują się Bułgarzy, którzy te 3 spotkania rozegrali naprawdę na niezłym - równym. Może i mieli troszkę 'przypał' z tym Portoryko, ale ważne, że potrafili zrobić taki wynik jaki widzimy końcowy, czyli 3-1, Amerykanie potrafili tylko pokazać pazurki w I spotkaniu i myślę, że z meczu na mecz będą po prostu słabsi. Europa górą!

Strasznie zmęczony jestem, więc wybaczcie.. te krótkie opisy...



Australia v Tunezja, Tunezja +1.5 @2.14 2/10
Korea v Rosja, under 134.5 @1.85 2/10
Japonia v Argentyna, over 186.5 @1.85 2/10
Brazylia v Portoryko, under 142.5 @1.85 3/10


Bułgaria @1.60 + Hiszpania (-2.5) @1.45 + Brazylia (-1.5) @1.15 2.67@ 150/10 Expekt

Bułgaria @1.60 + Hiszpania (under 163.5) @1.50 2.4@ 190/10 Fonbet




Szalonyyyy...


Dobrej i spokojnej nocy życzę wszystkim \:\)

Do góry
#1799044 - 22/11/2007 07:43 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: ruben]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
Napisze cos moze od siebie \:p

Zaczne moze od par:


Korea v Rosja
Egipt v Hiszpania
Australia v Tunezja
Brazylia v Portoryko
Japonia v Argentyna
Bułgaria v Usa

Korea v Rosja

Zwyciezce i faworyta w tym meczu nie trzeba 'przedstawiac'... Ruscy mysle ze szybko "na sniadanie" po meczu sie udaja. A wiec 3-0 innego wyniku nie widze \:p

Egipt vs Hiszpania

Egipt to najslabsza druzyna obok Korei w tym pucharze. Wygrany dotychczas jeden set z Bułgaria moze troszke dac do myslenia , ale dla mnie to tylko wypadek przy pracy \:p Zapewnie druzyna "faraonow" powalczy , lecz na seta ich nie stac.
A Hiszpanie nie reprezentuja takiego wyskokiego poziomu jak w Me, ale zapewnie 3-0 szybkie bedzie dla Mistrzow Europy. No i wygrana Hiszpanow z Usa.. ktorzy pokonali Brazylie \:D
Z druzyny Hiszpanow dla mnie wyroznia sie Miguela Falascę.

Australia v Tunezja

Australia to przede wszystkim dobry srodek + Youdin i super grajacy Paul Carroll. Mysle ze Australijczycy powalcza o 5-6 miejsce , co dla nich bedize mysle juz bardzo dobrym rezultatem. A do tego miejsca potrzeba sa wygrane walsnie ztakim przecianikiem jak Tunezja.
Tunezja , ma gorszy skad i dla mnie poprostu wygra lepszy czyli Australia. \:p \:p


Brazylia v Portoryko

Tutaj pojedynek "objawienia" druzyny Portoryko z Mistrzami \:p , tylko jakos te "objawienie" nic tutaj nie da. Brazylia po wtopie z Usa , nie moze pozwolic sobie nawet na "głupie" strary setow. A wiec 3-0 i nic innego. Jakis underek jak bedzie w miare dobra linia.
Portoryki , coz pisac zapewnie nie wystarczy im na wygrana z Brzaylia a nawet na ugranie seta. Musza poszukac punktow i setow gdzie indziej \:D

Japonia v Argentyna

Tutaj pojedynek druzyn z dolnej "połki" . Japonia preferuje gre obraonna i wyprowadzanie szybkich kontroatakow. Argentyna mysle ze sa w lepszej dyspozycji niz ich przeciwnicy.Tutaj nie chce mi sie za bardzo pisac a wiec podam tylko typ \:p \:p

No i chyba "szlagier" jutrzejdzego dnia \:p

Bułgaria v Usa

Bułgaria, jak narazie to oni nie przegrali meczu i prezentuja dobra forme i sa jednym z faworytow do awansu do Pekinu.
Jesli wygraja jutrzejszy mecz to jak mowi Teodor Salparow " eśli jutro pokonamy USA to na 80% jedziemy do Pekinu" i trudno sie z tym nie zgodzic. Pozniej czeka ich walka z przeciwnikami do "bicia"(oczywiscie nie mowie o Rosji i Brazylii :p) choc to sport i wszytko mozwlie. A wiec chyba nie zabraknie motywacji i determinacji aby juz jutro zapewnic sobie " nieformalny" bilecik do Pekinu.
Druzyna Usa, to mozna by powiedziec po pierwszej kolejce PS "czarny kon" tych rozgrywek z zapałem na Pekin. Lecz juz nastepny mecz wylal na Amerykanow kubel zimnej wody i pokazal ze wygrana z Brazylia to tylko przypadek (choc nie jedna druzyna na swiecie z checia zanotowala by chociaz taki jeden przypadak) \:D \:D
Dobra forme prezentuja Clayton Stanley , podobnie jak Lloy Ball. Obydwaj grają w pierwszej szóstce. Usa , są obecnie o wiele silniejszym zespołem, niż rok temu. Atutem zespolu Usa , jest gra blokiem i moze Bułgara byc ciezko przebic sie przez blok. Zagrywke tez maja dobra , co pokazli w meczu z Brazylia i mam nadzieje ze jutro nie beda miali takiego dnia bo ja stawiam na Bułgarow \:p

A wiec moze czas na typy:

Egipt v Hiszpania [Set Handicap] 2.5:0 2 @1.55 10/10 \:p gb

Australia v Tunezja [Set Handicap] 0:1.5 1 @ 1,62 exp 5/10

Brazylia v Portoryko [Set Point] 0:15,5 1 @ 1.72 Bwin 5/10

Bułgaria v USA [Set Handicap] 0:1.5 1 @2,10 exp 5/10

Z combosow:

Bułgaria @1,60 + Brazylia (-1,5 set) @1,15 + Włochy (-2,5)@1,45 = 2.67@ 200/10 Expekt
Bulgaria (-1,5) @2.00 + Hiszpania (-2,5) @ 1,55 + Rosja @1,01 + Brazylia 1,03 gb \:p \:p \:p = @3,22 150/10

Dobre mecze , a wiec stawki szalone \:D \:D \:D

pozdro Gib01 Dobranoc \:p

Do góry
#1799472 - 22/11/2007 18:22 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: Gib01]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Wszyscy stawiacie na Bułgarię,a ja wręcz przeciwnie bo właśnie na USA. Wiadomo mecz z Brazylią wyszedł im ale później zaczęły się problemy z Portoryko i Hiszpanią. Jeżeli potrafili zagrać dobry mecz z Brazylią to są w stanie powtórzyć taką grę w każdym meczu jako, że w 2 poprzednich im się to nie udało stawiam, że dzisiaj będzie lepiej. Bułgaria oczywiście jest dobrym zespołem i gra tu bardzo dobrze ale stracenie seta chociażby z Egiptem o czymś świadczy. Może tamten set był wynikiem tego, że grali zmiennicy lub trener po prostu chciał dłużej pograć. Jeżeli jednak seta potrafi ugrać Egipt to czemu USA miało by nie zrobić tego 3 krotnie. Stawiacie zdecydowanie na Bułgarię i jest to masówka,a wiemy jak to się często kończy dlatego ja na przekór wszystkim i wszystkiemu stawiam na USA po kursie 2.2 naprawdę kurs zachęcający.Podsumowując :

Bułgaria - USA 2 2.20

Do góry
#1800368 - 23/11/2007 01:29 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: grzesol]
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
gracie cos jutro co sadzicie o takich typkach :

tunezja , australia+1,5 ,brazylia,rosja-1,5 ,hiszpania -1,5 ,

Do góry
#1800420 - 23/11/2007 01:45 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: fart?]
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
Brazylia po takim kursie to ja podziekuje. Z bulgaria zawsze im sie ciezko gralo i wcale nie sa od nich duzo lepsi tak jak to pokazuja kursy.

Do góry
#1800558 - 23/11/2007 02:23 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: andrzejek_84]
andrzejek_84 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/04/2004
Postów: 3942
Skąd: Olsztyn
Poza tym zapewne Argentyna wygra z Australia a Korea z Tunezja bo wszystko wskazuje ze niby powinno byc na odwrot, ale w tych mistrzostwach dryzyny o zblizonych umiejetnosciach lubia pojechac rywala 3-0 zeby nastepnego dnia dostac baty od kogos teoretycznie slabszego od poprzedniego rywala.

Do góry
#1800902 - 23/11/2007 03:43 Re: Puchar Świata Siatkarzy [Re: andrzejek_84]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Brazylia -1,5 1.45 dość ładnie Rosja -2.5
typ pierwszy wart grania z tego względu iż brazil się rozkręca jak to bywa zawsze przegrywają jeden mecz a później wszystko 3:0 3:1 wątpię,żeby bułgaria zdobyła się tu na zwycięstwo hmm co do 2 typu to pewności nie ma Rosjanie są bardzo mocni i kto wie czy nie są w stanie pokonać Brazyli ale czy z nudów nie podarują Japońcą secika? Japonia gra w kratkę raz dobry mecz raz słaby ale dziś wcale nie zagrali dobrze to argentyna dała im pograć stawiając słaby blok chyba sobie zaryzykuję taki zestawik za średnią stawkę

Do góry
Strona 4 z 7 < 1 2 3 4 5 6 7 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (VVega, igea23, Akhu, 11kera11), 2881 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582929 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07