Strona 1 z 24 1 2 3 ... 23 24 >
Opcje tematu
#1805136 - 25/11/2007 00:29 NHL 07/08 cz. 2
lupus Offline
antimadrista

Meldunek: 06/01/2005
Postów: 26258
Skąd: Fenway Park, Boston, MA

Do góry
Bonus: Unibet
#1805826 - 25/11/2007 02:58 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lupus]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Siema Lupus :>

Witam wszystkich

Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils

Ekipa z NJ wygrała 3 ostatnie mecze.
6-2,2-1,3-0 robi wrażenie obojętne z kim by nie grali bo każdy z tych meczy rozegrany był na obcych lodowiskach. Na pewno ważną rolę w tych meczach odegrał "Broda" który zanotował w ostatnim meczu z Atlanta 93 shutout w karierze.
Mimo sympatii do Diabełków zgram przeciwko nim już w dzisiejszym ostatnim meczu z serii (4) wyjazdowej.
Gdyby dziś się nie powiodło to w następnych meczach Devils zagraja z :

Nov 28 DAL 7:00 PM
Nov 30 MON 7:00 PM
Dec 2 ATL 5:00 PM
Dec 5 BOS 7:00 PM
Dec 7 WAS 7:00 PM

1 poziom progresji na L NJ @ 2.10 1.5j Exp

New York Islanders - Boston Bruins

Drużyna popularnych "Niedźwiadków" ma za sobą dwa wygrane pojedynki z Toronto(4-2) i Isles(2-1).
Wczoraj wygrali własnie z Wyspiarzami tyle że na swoim lodzie.
Hisotria z dwóch sezonów pokazuje dobitnie kto jest w tym pojedynku statystycznym "faworytem". Isles na 4 mecze rozegrane w swojej hali z Bruins wygrali wszystkie( 1 po Ot).

1 poziom progresji na L BOS @ 2.10 1.5j Exp

Montreal Canadians - Buffalo Sabres

Drużyna Szabli ma za soba aż 3 wygrane pojedynki z rzędu:
Nov 16 MON Won 4-1
Nov 21 OTT Won 4-2
Nov 23 MON Won 4-2

Czy w ciągu 4 meczy mozna wygrać aż trzykrotnie z ekipą Kanadyjczyków z Montrealu ?
W pojedynkach w Kanadzie różnie to bywało, dlatego wynik jest sprawą jak najbardziej otwartą, ale gram na przełamanie serii Sabres, gdyby dziś się nie udało to będę szukał zysku na nich w meczach z :
Nov 26 @WAS 7:00 PM
Nov 28 STL 7:00 PM
Dec 1 CAR 7:00 PM

1 poziom progresji na L BUF @ 2.05 1.5j Exp

Nashville Predators - Minnesota Wild

Goście po dwóch porażkach z rzędu zawitają na chwilę do Nashville a pózniej przeniosą się do siebie na serie 4 meczy przed własną "dziką" ;\) publicznością. Myślę że to niezła okazja by poszukac ich wygranej już od dzisiejszego pojedynku, dlatego wchodzę w to

1 poziom progresji na W MIN @ 3.0 1j Exp

San Jose Sharks - Los Angeles Kings

LA ma za sobą koszmarną dawke porażek w ilości 5 ( 1 po SO).
Kolejne pojedynki to spotkania w dywizji Pacyfiku z :

Nov 24 @SJ 10:30 PM
Nov 25 @ANA 8:00 PM
Nov 28 @SJ 10:30 PM

Nie ufam im ale poszukam niespodzianki w tych spotkaniach, bo takowe często zdarzają się w lidze NHL.

1 poziom na W LA @ 4.0 1j b365

Phoenix Coyotes - Toronto Maple Leafs

Kojoty 3 wygrane z rzędu,a Liście 2 przegrane.
Gospodarze w kolejnych grach spotkają się z :Minnesotą,Chicago,Detroit i Pens.Wszystkie te mecze rozegrają na wyjeździe.Jeśli dziś udało by im się podtrzymać passę miana niepokonanych w reg. czasie to na pewno w niedalekiej przyszłości zasmakują goryczy porażki.

1 poziom porgresji na L PHO @ 2.50 1.5j Ladbrokes

Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks

Oliwiarki nie wygrały w reg. czasie gry od 5 meczy. Dziś podejmują Blackhawks z którymi w poprzednich 2 sezonach raczej sobie radzili na swoim lodzie. Oby dziś było podobnie i nastąpiło przełamanie serii bez W w 60'.

1 poziom progresji na W EDM @ 2.65 1j Bwin

Washington Capitals - Carolina Hurricanes

Caps bez zwycięstwa w reg. czasie od 6 meczy.
Dzis z Canes, 26 z Sabres, 28 z Panthers.
Myślę że przed swoja publicznością będa chcieli przerwac tą serie i uda im się to w jednym z trzech kolejnych meczy.

1 poziom porgresji na W WSH @ 2.85 1.5j Bwin

Trochę się tego uzbierało ale co zrobić ;\)

Pozdrawiam.

P.S zapraszam do mojego tematu:
moja progresja nhl \:\)

Do góry
#1806226 - 25/11/2007 05:08 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lupus]
Waldorfini Offline
stranger

Meldunek: 22/11/2007
Postów: 4
Siema
Na poczatek chcialem zapytac o to na ktorym kanale ogladacie NHL. mam zainstalowany TVU i Sopcast ale nie moge znalezc kanalu na ktorym leca mecze na zywo. Z gory dziekuje za wszelkie informacje.
NO a teraz moje typy na pirwszy ogien idzie dzisiaj

NYI vs Boston Bruins

Typ 1X @1.34 ladbrokes oraz over @2.1

Mysle ze po 2 porazkach Islanders w koncu cos zagraja ostatnia porazka byla na wyjezdzie wlasnie z bruins tak ze jest chyba wola walki bedzie no i over bo takiego Islanders nie mieli od 10 spotkan.

Drugi meczyk to
Capitals vs Hurricanes Typ 1 @2.65 ladbrokes 4 poziom
Capitals po zmianie trenera moze bardziej sie przyloza wczoraj juz niewiele brakowalo do ich zwyciestwa

Sharks vs Kings 2 @3.7 ladbrokes 2 poziom
Co do tego meczu to jest typowa progresja. Sharki sa zdecydowanie lepsza druzyna ale kazdemu moze sie powinac noga i mam nadzieje ze to sie wlasnie stanie dzisiaj.

NA koniec doloze jeszcze do kotla
Coyotes vs Maple Leafs typ 2 @2.5 ladbrokes
Coyotes byc moze juz zmeczone 3 wygranymi z rzedu moga dzisiaj w koncu polec. Natomiast Toronto 2 porazki oby dzisiaj los sie odwrocil.
Jak wymysle cos wiecej tojeszcze dam znac
PZDR

Do góry
#1806603 - 25/11/2007 07:18 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Waldorfini]
Hans Offline
old hand

Meldunek: 21/09/2005
Postów: 721
Skąd: Górny Śląsk
Do kolegi o nicku Big: przede wszystkim moje slowo darmozjady napewno nie odnosi sie do twojej osoby. Szacunek dla ciebie za to ze prowadziles tematy (do ktorych osobicie nie zagladalem) oraz za to ze potrafiles sie przyznac do tego iz tylko czytasz, bo pisanie ci nie wychodzi. Pisząc o darmozjadach miałem na myśli tych którzy wołają spowrotem kogos kto im typy wykladal, a sami nigdy nic nie napisali, a ty tego nie robisz ;\) Pozdro

San Jose Sharks - Los Angeles Kings 2 (3,85)
Królowie nie wygrali od 7 meczy w reg. czasie. Nie bede tu filozofował bo nie ma to sensu. Poprostu 1 poziom progresji na win LAK, które niedługo nastąpi...

Do góry
#1807409 - 25/11/2007 20:28 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Hans]
Hans Offline
old hand

Meldunek: 21/09/2005
Postów: 721
Skąd: Górny Śląsk
NY Rangers - Dallas Stars 1 (2,05) i OT (na zwrot)
Gwiazdy po pięciu ostatnich meczach w domu, w których nie przegrali ani razu (dopiero po karnych z SJS)a wygrali pozostale 4 czeka teraz maraton wyjazdowy. W ciagu 9 dni rozegrają aż 6 meczy kolejno z: NYR, NYI, NJ, PIT, PHI, CLB. W to że Dallas wyszło z kryzysu z początku sezonu nie mam wątpliwości. Oni są również w stanie nie przegrać żadnego z tych meczy wyjazdowych w 60 min, jednak w to ze wygrają kolejne 6 meczy w tym czasie nie moge uwierzyć...

Do góry
#1808387 - 26/11/2007 00:23 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Hans]
nivet Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2006
Postów: 4725
Zgodzę się z Tobą Hans \:\)

Dzis wszystko wskazuje na to że wynik w tym meczu bedzie się krecił koło OT, kto wie moze jednak w regulaminowym czasie gry Strażnicy beda o blysk szprychy lepsi od Gwiazd ? Oby.

pozdro

Do góry
#1809268 - 26/11/2007 03:18 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: nivet]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Vancouver - Chicago typ 1
O ile się nie mylę ostatnio Chicago wygrało 2:1 polowanie na ich porażkę trwa więc biorę 1.85 w expekcie na Van

Do góry
#1809294 - 26/11/2007 03:24 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Matias88]
Matias88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/10/2007
Postów: 7186
Skąd: Krosno/ Wwa
Originally Posted By: Matias88
Vancouver - Chicago typ 1
O ile się nie mylę ostatnio Chicago wygrało 2:1 polowanie na ich porażkę trwa więc biorę 1.85 w expekcie na Van


sorki za wprowadzenie w błąd przegrali ostatnio 3:2 ale nie w 60 więc się nie liczy \:\) a typ podtrzymuję Van

Do góry
#1809520 - 26/11/2007 04:28 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lupus]
Big Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/03/2004
Postów: 2729
Skąd: Toruń
Originally Posted By: Hans
Do kolegi o nicku Big: przede wszystkim moje slowo darmozjady napewno nie odnosi sie do twojej osoby. Szacunek dla ciebie za to ze prowadziles tematy (do ktorych osobicie nie zagladalem) oraz za to ze potrafiles sie przyznac do tego iz tylko czytasz, bo pisanie ci nie wychodzi. Pisząc o darmozjadach miałem na myśli tych którzy wołają spowrotem kogos kto im typy wykladal, a sami nigdy nic nie napisali, a ty tego nie robisz ;\) Pozdro


Do kolegi o nicku Hans:
zażartowałem sobie troszeczkę,więc nie ma tu z mojej strony mowy o obrażaniu się,ale chciałem jedynie zwrócić uwagę ,że dla takiej osoby jak lemex,to forum ,ten dział, to życie, czytanie jego tekstów to sama przyjemność.Czy pisanie mi nie wychodzi?hmmm...brak czasu powoduje ,że nie będę zabierał głosu tam gdzie inni siedzą w temacie po uszy.A zresztą, nie raz dawałem wyraz co sądzę o analizach(nie mylić z informacją)o poziomie takowych na tym forum .I tu właśnie wyodrębnia się przekaz ,opis wiadomości o danym spotkaniu pisanych przez lemexa.Mógłby, a właśiwie jest i powinien być dalej wzorem dla innych .Wielki szacunek dla niego.

przepraszam ,że trochę nie na temat

Pozdrawiam

Do góry
#1810183 - 26/11/2007 18:05 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Hans]
jacgan Offline
addict

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 528
[quote=Hans]Do kolegi o nicku Big: przede wszystkim moje slowo darmozjady napewno nie odnosi sie do twojej osoby. Szacunek dla ciebie za to ze prowadziles tematy (do ktorych osobicie nie zagladalem) oraz za to ze potrafiles sie przyznac do tego iz tylko czytasz, bo pisanie ci nie wychodzi. Pisząc o darmozjadach miałem na myśli tych którzy wołają spowrotem kogos kto im typy wykladal, a sami nigdy nic nie napisali, a ty tego nie robisz


Miałem nie odpisywać na wcześniejszą uwagę po odpowiedzi kolegi Biga (jakoś też miałem wrazenie ze sformułowanie darmozjady dotyczy mnie)więc kolego powtórzę jeszcze raz nim kogoś zaczniesz wyzywać sprawdż czy słusznie postępujesz.Jeszcze raz powtórzę słowa Biga nie kazdy jest studentem(ten czas dawno przeminął) i ma czas żyć tylko życiem forum.Tak na marginesie podaje typy od trzech edycji w konkursie hokejowym i to z dobrym skutkiem, zawsze jest podium :)możesz skorzystać

Do góry
#1810186 - 26/11/2007 18:07 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: jacgan]
jacgan Offline
addict

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 528
Oczywiście moja odpowiedz dotyczy wypowiedzi Hansa

Do góry
#1810277 - 26/11/2007 18:39 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: jacgan]
lemex Offline
veteran

Meldunek: 12/12/2002
Postów: 1481
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Panowie, proszę Was nie róbcie "szamba" z tematu o NHL. Za bardzo "kocham" tę ligę i typowanie jej meczy, by biernie patrzeć jak z mojego powodu "skaczecie" sobie do oczu. Rozmawiałem z Lupusem(mnie przeprosił za określenie jakiego użył i być może był to akurat nie najlepiej dobrany zwrot), ale "korona" mu z głowy nie spadnie jak uczyni to samo względem reszty piszących i czytających temat. Szacunek dla moderatora buduje się latami, a stracić można go w kilka sekund, tak więc Lupus pokaż klasę.....

Do góry
#1810416 - 26/11/2007 20:24 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: lemex]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Witaj lemex \:\)
Witajcie Panowie ( Panie także jak są ;\)

Ja na przywitanie w tym temacie napisałem, że forum czytałem ( zwłaszcza ten dział), i niektóre osoby jakoś zapadają w pamięci. Pozytywnie ( np. Twoja osoba) lub negatywnie. Ale ten dział bez Twojego postu to jakoś nie bardzo byłyby taki sam...
Jakoś cisza zapanowała w temacie. Myślę o merytorycznej dyskusji o hokeju...

Ale, żeby nie było że pisze off topic.
Wczoraj super wieczorek i nocka z NBA i NHL. Nawet piłka nożna weszła jak w masło.
A na dziś to tak patrze, że chyba Dallas musi wreszcie przegrać. Chyba większość spodziewała się tego wczoraj z NYR. No więc jeśli nie wczoraj to może dzisiaj jednak przegrają z NYI? Mozna pomysleć nad linią o/u. Choć linia jest 5 to na różnych bukach inaczej oceniają to. Over 5 po 1.83, u 5 po 2.00 na bet365, baw daje z kolei odwrotnie. Co do linii to sam nie wiem narazie co myśleć. Niby wydaje się under, ale... Jednak Dallas powinno chyba już przegrać... Wczoraj 18 SOG i 3 gole. NYR 41 SOG i 2 gole... Choć jakoś niedawno ( nawet nie pamiętam w jakim meczu) DAL miało 12 SOG a trafili 4 razy do bramki... W przypadku Dallas chyba jednak SOG nie do końca są tak ważne.
No może ktoś coś skomentuje. Może są jednak "osoby na tym forum co znają się na hokeju".

pozdr

Do góry
#1810418 - 26/11/2007 20:26 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Vader]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Originally Posted By: Vader
Pozytywnie ( np. Twoja osoba)

Miałem na myśli Twoja osoba--> Lemex \:\)

Brak czasami edycji mi na tym forum...

Do góry
#1810457 - 26/11/2007 21:44 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Vader]
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Powitać!

No to i ja wtrącę swoje trzy grosze. Mam nadzieję, że lemex dalej tu będzie "istniał", bo to forum bez jego postów a raczej tej regularności stałoby się "ginącym gatunkiem". W tamtym sezonie starałem się dorównać lemex'owi w tej regularności, bo z typami raczej różnie wychodziło (ale źle nie było).Wiem ile trzeba czasu poświęcić aby coś sensownego tu "sklecić" i ile czasu w NHL-u siedzieć aby to zrobić dobrze. Cieszcie się, że jest tu jeszcze facet, który tę dyscyplinę kocha i swoimi spostrzeniami, uwagami i sposobem gry chce się na tym forum podzielić z innymi. Wiem też, że nieraz trudno zgodzić się z niektórymi typami lemex'a ( to wynika raczej z całego schematu gry założonego przez siebie z góry) aczkolwiek wielu tu zaglądających na te propozycje jednak czeka. Ja robię to już kilka sezonów i chociaż sam udzielam się tu rzadko (mam nadzieję, że w długie zimowe wieczory będzie więcej czasu)to jednak zawsze staram się tu zajrzeć w nadzieji, że Wuja lemex coś już "naskrobał". Lemex mam nadzieję, że stąd nie znikniesz na stałe...

A teraz coś o Dallas. Vader pisze, że Dallas musi dziś wreszcie przegrać. Ja się z tym nie zgodzę, bo seria Dallas może właśnie teraz zacząć "trwać". Isles nie są nie do pokonania i myślę, że jeszcze dziś Dallas stać naprawdę na wygraną. Ja ten mecz jednak odpuszczam.

Pozdr

Do góry
#1810557 - 27/11/2007 00:03 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Ralph]
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
witam

chciałbym również zabrać głos w dyskusji, bo troche mi żal, że zaczynamy tu się o coś spierać i sobie przygadywać. Żal bo zawsze był to temat który stał na bardzo wysokim poziomie i temat który wielce sobie ceniłem. Hokejem NHL pasjonuję się od 16 lat - początkowo tylko jako kibic a od ponad 7lat jako gracz. Bardziej tu "pisuję" niż "piszę" bo uważam, że głos można zabierać jeśli ma sie coś istotnego i przemyslanego do powiedzenia. Bez wątpienia Lemex jest osobowością tego tematu - ze względu na wiedzę, regularność, strategię a także a może nawet przedewszystkim na swój własny niepodrabialny styl i sposób w jaki pisze o hokeju. Wuju wybacz ten off topic ale bez Ciebie to ja to widzę cienko.Wszystko co chcę powiedzieć to, że nie chciałbym aby coś dobrego i fajnego zostało zapsute przez czyjeś osobiste ambicje. Tutaj zawsze przecież się szanowaliśmy i chciałbym aby tak zostało i aby znowu wygrał hokej.

Aby nie było to do końca gadanie po próżnicy to ja dziś zagram totals - dużo goli w NY gdzie Isles podejmują Stars. Gwiazdy są w gazie i coś tam dziś nastrzelają bo przecież Di Pietro nie może mieć cały czas takiej skuteczności - poza tym 10 razy(mówię z głowy) under 5,5 to też wystarczająco długa seria by ją przełamać. Jakiś głos wewnętrzny podpowiada mi że dziś w NY będzie strzelanina...
New York Islanders - Dallas Stars - typ: over 5,5



Edited by lupus (27/11/2007 04:18)

Do góry
#1810560 - 27/11/2007 00:05 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: jacky sparrow]
Ralph Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 2096
Skąd: Szczecin
Jak strzelanina to chyba over...

Do góry
#1810569 - 27/11/2007 00:12 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Ralph]
jacky sparrow Offline
enthusiast

Meldunek: 19/10/2005
Postów: 254
Skąd: Otwock
oczywiście miało być:
New York Islanders - Dallas Stars - over 5,5

proszę moderatora o poprawkę

Do góry
#1810781 - 27/11/2007 02:14 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: jacgan]
Hans Offline
old hand

Meldunek: 21/09/2005
Postów: 721
Skąd: Górny Śląsk
Originally Posted By: jacgan
Miałem nie odpisywać na wcześniejszą uwagę po odpowiedzi kolegi Biga (jakoś też miałem wrazenie ze sformułowanie darmozjady dotyczy mnie)więc kolego powtórzę jeszcze raz nim kogoś zaczniesz wyzywać sprawdż czy słusznie postępujesz.Jeszcze raz powtórzę słowa Biga nie kazdy jest studentem(ten czas dawno przeminął) i ma czas żyć tylko życiem forum.Tak na marginesie podaje typy od trzech edycji w konkursie hokejowym i to z dobrym skutkiem, zawsze jest podium :)możesz skorzystać

Powiem ci że nadal twierdze że słusznie postępuje mimo ze ty twierdzisz inaczej. Masz racje że nie każdy ma czas pisać (wiem to po sobie), ale jakbys zauważył to mój zwrot darmozjady odnosi się do tych którzy nigdy nic nie napisali. Przez ok. 180 dni trwania sezonu nie potrafia znalezc chwili aby cos napisac? Nie mowie ze o kazdym typie, ale od czasu do czasu, jak znajdzie sie ten wolny czas. Dla chcącego nic trudnego ;\)
Jak ktos nie jest studentem (jak to okresliles) i nie ma czasu albo temu komus sie zwyczajnie w swiecie nie chce nic pisac to niech nie pisze, ale niech siedzi cicho rowniez wtedy gdy ktos przestaje pisac i jeszcze wola go sprowrotem (nie mam szacunku dla takich ludzi).

Jacgan gratulacje i oby tak dalej w konkursie, napewno skorzystam i na przyszlosc radze czytac ze zrozumieniem. Dziwi mnie że ktos taki jak ty poczuł sie urażony tym co napisalem kilka dni temu.

Do góry
#1811299 - 27/11/2007 05:37 Re: NHL 07/08 cz. 2 [Re: Hans]
jacgan Offline
addict

Meldunek: 08/12/2004
Postów: 528
[ Dziwi mnie że ktos taki jak ty poczuł sie urażony tym co napisalem kilka dni temu.

Ok Hans za stary jestem aby się dąsać,być może żle Cię zrozumiałem ale na pierwszy rzut oka tak to wyglądało BIG pomyślał podobnie.
Masz rację że czesto brakuje chęci aby coś napisać wynika to głównie ze zmęczenia. ;\)
ISLANDERSI 11 underów pod rząd na obecną chwile jest to najdłuższa seria, Dallas 4 undery pod rząd myślę że over 5 będzie dobrym rozwiązaniem.
Dodatkowo win+ so Edmontonu stanowczmają za mało pkt jak na mój gust



[/quote]

Do góry
Strona 1 z 24 1 2 3 ... 23 24 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49