Strona 51 z 51 < 1 2 ... 49 50 51
Opcje tematu
#1794062 - 20/11/2007 17:09 Re: Moja gra na forex [Re: dardaw]
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
043# zamkn 0,2 1,4762 +279,11 zł

Do góry
Bonus: Unibet
#1810073 - 26/11/2007 09:24 Re: Moja gra na forex [Re: dardaw]
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
stan początkowy : 7107 zł

PODSUMOWANIE 15/34 TYGODNIA GRY :
planowane po 15 tygodniu gry : 8615zł
stan konta po 15 tygodniu : 3704 zł

w/g planu na 16 tydzien : osiagnąc 9476


Od czwartku trwa pomiedzy mną a XTB telefoniczna wymiana "uprzejmości".W niezrozumiały dla mnie sposób zostały pozamykane outstopem przez nich moje niektóre pozycje.Chodzi tu o kwote ponad 3 tys zł , sa to stosunkowo niewielkie pieniadze jednak nie widze powodu aby im darowac skoro racja na 100% jest po mojej stronie.Zobaczymy jak sie sprawa skonczy ,jednak w przypadku gdy nie uznają mojej reklamacji powiem im do widzenia.Oczywiście te gre dokonczę jeszcze u nich jednakowóż bedzie to mój ostatni kontakt z ta platformą.Póki co czekam na ich odpowiedz.

Z uwagi iz nie ma najmniejszego sensu abym wpisywał tu wszystkie moje transakcje zaprzestaje tego od obecnego tygodnia.W sumie niczemu to nie słuzy ,trace jedynie czas i nabijam niepotrzebnie posty.W celu uwiarygodnienia stanu mojego konta w kazdej chwili, kazdy zaglądający tu forumowicz może zazyczyc sobie zrzutu ekranu i go ode mnie otrzyma,służe tez oczywiscie laptopem "na live".

Jeśli chodzi o rynek eur/usd, jest on, jak sie jeszcze niedawno temu wydawalo na abstrakcyjnym poziomie ok 1,5 Gdzie jest kres moziwosci euro trudno wyrokować.Wydaje sie jednak iz chyba jest to max na co stac eurusa obecnie i mozemy się spodziewac długo oczekiwanej głebszej korekty.Na jednym z potrtali amerykanskich wyczytałerm iż kurs w ciągu 3 miesięcy osiagnie 1,35 , nie chce mi się poki co w to wierzyclrcz po tym 1,5 nic mnie juz tu nie zdziwi.

Trzy dni temu japoński minister handlu Akira Amari stwierdził iz kurs 110 jest odpowiedni dla jena.Jak bylo widac, jen mial to głeboko w d.. i kilkadziesiąt godzin później zjechal do poziomów nie notowanych od czerwca 2005 naruszając tym samym wazne wsparcia.Tym samym otworzył sobie droge do okloic 105,20-105,90 Co z tego wyniknie zobaczymy niebawem.Rynek w kazdym badx razie jest mocno nerwowy i energicznie reaguje , szczególnie na złe dla usd wiesci.
A od wtorku juz wazne dane zwiazane z budownictwem na które rynek reaguje teraz najbardziej.

Do góry
#1816907 - 29/11/2007 06:10 Re: Moja gra na forex [Re: dardaw]
rolls1 Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 7
Właśnie dlatego zapytałem kilka postów wyżej na jakiej grasz platformie. XTB chyba nie przypadkowo ma taką "dobrą" opinię. Zamykanie stopem albo nie działające stopy (w zależności od zachowań rynku) działają na niekorzyść klienta. Coraz częściej wiele osób skarży się na nich. Jakieś inne problemy też się zdażają. Jak tylko zobaczą jakiegoś trader'a któremu idzie za dobrze to zaczynają go bliżej obserwować. Dużo nerwów stracili niektórzy mający z nimi wątpliwą przyjemność współpracować. Widzę, że i u ciebie problemy. Życzę więc żebyś jakoś je rozwiązał i udanych transakcji.

Do góry
#1822627 - 01/12/2007 07:54 Re: Moja gra na forex [Re: rolls1]
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
stan początkowy : 7107 zł

PODSUMOWANIE 16/34 TYGODNIA GRY :
planowane po 16 tygodniu gry : 9476zł
stan konta po 16 tygodniu : 9175 zł

w/g planu na 17 tydzien : osiagnąc 10 420 zł



Ilosc transakcji w tym tygodniu - 105
ilosc zyskownych transakcji - 101
ilosc zwrotów - 2
ilosc stratnych transakcji - 2
najwyzszy zysk z transakcji - 586,61 zł
największa strata z transakcji (-47,81zł)
przyrost (strata) kapitału +148%


Tydzień znakomity , miażdżąca ilośc transakcji zamknieta z zyskiem, szkoda że zbiegło sie to z zaprzestaniem podawania przeze mnie dokladnych danych ale cóż, tak z pewnościa dla mnie bedzie lepiej aprzeciez o to chodzi abym osiągnąl obrany cel.
Jak pisałem już tydzien temu , służę kazdemu zrzutem ekranu , oczywiscie kilkupostowcy odpadaja ale kazdy regularnie zaglądający tu user moze liczyc na takie dane.Userom z okolic Zagłebia służe laptopem ,spokojnie mozemy spotkac sie i pogadać przy piwku.


Nadal pod znakiem zapytania stoi moja dalsza gra na platformie XTB.Do swojej opieszałości juz sie przyznali i zaproponowali mi 5 transakcji (o dowolnej wysokosci) bezmarżowych.Propozycje dostalem dopiero dziś i muszę sie z nia przespac,zobaczymy jak to będzie.
Natomiast nadal nie wyjasniona jest sprawa 3 tys zł, szukają dziury w calym aby nie oddac tych pieniędzy.Dzis dostalem juz trzecie kolejne ich wyliczenie, w pierwszym starali udowodnić swoje racje podajac złe kursy dotyczące tej feralnej godziny.W drugim wyliczeniu od nich policzyli mi 1 pipsa na parze usd/jen w wysokosci 2,70 zł więc oczywiscie tez nie mieli racji.Nie mialem kłopotu z obaleniem ich wyliczen.Dzis w arkuszu excela podjeli kolejną próbę udowodnienia iz to ja sie mylę.WSzystko wyszlo im pieknie i racja byłaby po ich stronie ale tym razem zaniżyli mi o 680 zl faktyczne equity .Zaraz wysle im maila ze sprostowaniem błędu, zobaczymy co wymyślą po raz czwarty.
Oj cięzko im się przyznac do błedu choc szczerze nie rozumiem ich postepowania,stracą klienta a oprócz mojego ,jeszcze co najmniej dwa inne konta u nich zostaną zamkniete.Rachunek jest prosty, ale widac iz logika nie jest ich mocną stroną.
Mam teraz sporo czasu więc pewnie jeszcze dla zasady założe sprawe w sądzie, nie cierpię matactw i przekretów.


A co do najblizszego tygodnia.
W poniedzialek prawdopodobnie mozemy spodziewac sie dalszego marszu na pólnoc dolarjena az do okolic co najmniej 111,30-111,50. Obecna tygodniowa biała swieca w calosci zakryła poprzednią czarną co daje szanse na naprawdę spore wzrosty na tej parze.Dodatkowo wystapil sygnal kupna na dosc sprawdzającym się stochaticu.Przed hurra optymizmem przestrzega jednak pan Elliot, jak mi sie wydaje brak jest trzeciej mocnej fali spadkowej na tej parze.No nic, pozyjemy zobaczymy.

Eurodolar zanotował w tym tygodniu prawie 300 pkt straty.Moznaby powiedzieć - nareszcie.Dodatkowo dzis po południu pojawilo sie kilka sygnalów sprzedazy na tej parze,miedzy innymi wiarygodny SAR. Dośc ciekawa sytuacja poniewaz tuz pod kursem przebiega EMA, jesli ona nie powstrzyma spadków mozemy sie spodziewac jeszcze głebszej korekty.Mamy do niej ok 70 pkt i trzeba byc bardzo czujnym w tym miejscu ,jesli zadziala ona jak banda to mamy kontunacje wzrostów choc raczej kierowlabym się w kierunku dalszych spadków.Patrz RSI czy stochastic na wykresie tygodniowym.

Sytuacja dla mnie diametralnie sie zmieniła i po ubiegłotygodniowym lekkim zwątpieniu patrzę opytymistycznie na kolejny , juz 17- sty tydzien moich zmagan z rynkiem forex.

Do góry
#1840805 - 08/12/2007 06:00 Re: Moja gra na forex [Re: dardaw]
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
stan początkowy : 7107 zł

PODSUMOWANIE 17/34 TYGODNIA GRY :
planowane po 17 tygodniu gry : 10 420zł
stan konta po 17 tygodniu : 11 493 zł

w/g planu na 18 tydzien : osiagnąc 11 460 zł



Ilosc transakcji w tym tygodniu - 105(tyle samo co w zeszłym ale daje slowo nie liczyłem )
ilosc zyskownych transakcji - 89
ilosc zwrotów - 5
ilosc stratnych transakcji - 11
najwyzszy zysk z transakcji - 314,28 zł
największa strata z transakcji (-281,88 zł)
przyrost (strata) kapitału +25%

Tydzień dośc udany,całkiem przyjemny przyrost kapitału.Transakcje odbywały sie na dolarjenie a trzy na kablu, z których na szczescie dość szybko wyskoczylem.
Moje mini prognozy a może raczej przemyslenia,które opisałem w poprzednim poscie sprawdzily się praktycznie w 100%.
Zblizający się tydzień bedzie stał z pewnością pod znakiem FED.Trudno wyrokowac cokolwiek, trzeba byc czujnym i czekac na wieści z USA.Wydaje się ze obnizka stóp o 25pkt jest juz uwzgledniona w cenach a rynek czeka na wiecej czyli 50 pkt.Czy odważą sie naraz obciąc 50 pkt ? Pewnie nie ale czasem potrafili zaskakiwac.

Jeszcze słowo odnośnie mojej platformy.
Na platfornmie tej oprócz oficjalnego panuje jeszcze dodatkowo dwupunktowy regulamin:
pkt1 - XTB ma zawsze rację
pk 2 - jezeli XTB nie ma racji to patrz pkt 1

Jak się slusznie domyslacie moja reklamacja w XTB spełzla na niczym.Kij im w oko.Po przeczytaniu artykułu : "Ciemna strona Mocy" : http://www.skarbiec.biz/forex/overthecounter.htm doszłem do wniosku ze do sadu sprawy dawac tez nie będe.Szkoda czasu a szans praktycznie na wygranie nie ma.
Największą karą dla nich będzie gdy zrezygnuje z gry u nich.Dociagne te gre (jak dobrze pojdzie ) do konca i powiem im pa pa.A dzieki ich pstawie mam dodatkową motywacje.

Do góry
#1846167 - 10/12/2007 04:05 Re: Moja gra na forex [Re: dardaw]
miglanc Offline
addict

Meldunek: 16/01/2003
Postów: 672
Skąd: ch-ce
Dardaw zastanów się nad jakąś platformą ECN. Może i kapitał większy, większe prowizje ale oszustw mniej. Market Maker zawsze będzie ciagnął w swoją stronę, ponieważ wychodzi z założenia, że każda transakcja to dla niego zysk.

Dardaw mam pytanie. Jak godzisz obowiązki pracy/własnej działalności z grą na Forex? Czy tylko Forexem się zajmujesz?

Mi przychodzi to bardzo ciężko.Gram głownie na kablu od ok 7 rano do 16-17, a praca mi to bardzo utrudnia.Nie zwsze w pracy mogę śledzić notowania.
Zastanawia mnie jak inni to robią.

Do góry
#1846483 - 10/12/2007 05:23 Re: Moja gra na forex [Re: miglanc]
dardaw Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 14/03/2003
Postów: 2252
Skąd: Zagłębie Dąbrowskie
Po Nowym Roku zastanowie sie nad wyborem innej platformy,szkoda ze oni graja w .... bo nawet mi ta platforma pasuje.Fakt że czasem oczekiwanie na transakcje jest zbyt dlugie i doprowadza mnie do szewskiej pasji ale niezaprzeczalnym plusem jest rozliczenie pit,które oni wystawiaja co zreszta głownie zadecydowalo o wyborze tej wlasnie platformy.

Prowadze dzialalnośc gospodarczą i raczej nie mam problemu z dzieleniem obowiązków.Otwieram o 8.00 zas zamykam po godz 16.00 a w tym czasie jedyne moje zadanie to przywieźć cos tam z hurtownii.Jesli zas mi sie za bardzo nie chce to przywioza towar do sklepiku na telefon.W tym czasie spokojnie moge odespac nocke bo nie ukrywam iz jestem typem nocnego marka i lepiej funkcjonuje nocą.Choc czasem bywa i tak że pada się twarzą na klawiaturę.Dośc często drzemka poznym wieczorkiem w czasie spokoju na forex.
Generalnie nie jest xle choć z pewnością odbywa się to kosztem rodziny.Staram sie jednak to wszytsko pogodzic jednak gdzie nie jade to laptopa mam pod reką.
Troche zawirowan wprowadzila mi budowa gdzie spędzam teraz sporo czasu,niby to blisko centrum jednak jest tam jakas "dziura" , nawet antena przy modemie nie pomaga i dosc czesto mam zanikanie sieci.

Reasumując da się wytrzyac choć z nutką żalu wspominam czasy na naszych kontraktach gdzie zajmowało to tylko 8h/dziennie ale za to jaka teraz jest jazda.

Do góry
Strona 51 z 51 < 1 2 ... 49 50 51




Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3241 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581660 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49