Strona 15 z 15 < 1 2 ... 13 14 15
Opcje tematu
#186842 - 20/10/2003 02:04 Re: Ekstraklasa [2]
DMK Offline
old hand

Meldunek: 09/05/2001
Postów: 1172
wspolczuje lok - postapiles zgodnie z tym co dopuszczal regulamin i teraz juz PO SEZONIE panowie G. i K. postepujac nie fair ratuja sie przed spadkiem

podaj typy na te mecze a jutro w wynikach podaj walkowery na Twoja korzysc skoro nie pojawia sie ich typy

Do góry
#186843 - 20/10/2003 02:14 Re: Ekstraklasa [2]
DMK Offline
old hand

Meldunek: 09/05/2001
Postów: 1172
lok jeden z Twoich nie doszlych rywali w tym tygodniu w tym temacie edytowal dwa swoje posty - to ewidentne naruszenie regulaminu i mozesz sie domagac w.o.

PS. jesli potrzebujesz swiadka ze widziales tam jego typy to daj znac ... (a potem sie z tego wyspowiadam )

Do góry
#186844 - 20/10/2003 02:31 Re: Ekstraklasa [2]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Jak ktoś napisał w jednym z poprzednim postów sezon kończy się z wielkim niesmakiem. Takie rozstrzygnięcia deprecjonują sens istnienia EEL. "Przy zielonym stoliku" zdegradowano UNTS Warszawa i najbardziej rozgoryczony może czuć się... wesul. Szczerze mówiąc nie wiem co postąpić w tej sytuacji. Muszę się "z tym przespać" i jutro wieczorem zaproponuję jakieś rozwiązanie - proszę jednocześnie o zabranie głosu innych I-ligowych menedżerów. Czy potrzebna jest reorganizacja rozgrywek? Czy któraś z drużyn Arsenal, Lech, Hertha powinna ponieść karę - jeśli tak to jaką. Niestety EEL wierni odwzorował rozgrywki ligi polskiej. Zbyt wiernie bo na koniec sezonu mamy swoją aferę. Aferę spadkową...

Do góry
#186845 - 20/10/2003 03:09 Re: Ekstraklasa [2]
Gritz Offline
addict

Meldunek: 25/02/2001
Postów: 622
Skąd: Radom
Cóż można powiedzieć. Nie jednokrotnie sprawa opuszczania spotkan byla poruszana, mysle ze wiele o tym zostalo napisane. Swoje zdanie również wyraziłem.

Co do etyki: drużyna Hertha BSC Berlin rezygnuje z udziału w rozgrywkach EEL.

Do góry
#186846 - 20/10/2003 03:41 Re: Ekstraklasa [2]
amRO Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/05/2001
Postów: 1953
Skąd: Łódź
Witam.
Reorganizacja ligi na jakas wieksza skale bylaby zbedna. Podoba mi sie tak jak jest.
Cala afera wywiazala sie z tego, ze lok malo precyzyjnie okreslil, ktore spotkania chce przelozyc, wiec w przyszlym sezonie jesli ktos prosi o przelozenie meczu to powinien zawsze wyszczegolnic o jakie spotkanie chodzi. W regulaminie powinien pojawic sie tez zapis o tym, ze mozna przelozyc maksymalnie 4 (???) mecze, a wszystkie te spotkania powinny zostac rozegrane do konca sezonu. W innym przypadku walkower.
Narzucanie godziny, do ktorej wolno zglaszac sklady nie ma wiekszego sensu. Nie zawsze jest na to czas. Wystarczylby chyba tylko zapis o tym, ze osoba podajaca swoj sklad jako druga nie moze ustawiac skladu na zdobycie tylko jednej bramki.
I sprawa najwazniejsza, ktora moim zdaniem do rozwiazania zbyt trudna nie jest. Spotkania nalezy rozegrac i takiej wlasnie decyzji oczekiwalbym od prezesa. Termin zgloszenia skladow do piatku na mecze, ktore rozgrywane beda w weekend (lub jakis inny termin). W przypadku gdy obydwie "jedenastki" nie pojawia sie na placu - obustronny walkower. Potrzebny jest jeszcze chyba zapis o tym, ze ten sam zawodnik (np. 181 typ 1) nie powinien pojawic sie w meczu przelozonym i aktualnie rozgrywanym. I to chyba wszystko.
I jeszcze do loka.
Mam nadzieje, ze jesli decyzja prezesa bedzie zblizona do mojej propozycji to postarasz sie o dwa sklady o bardzo zblizonych umiejetnosciach. I daj sobie spokoj ze zmiana nazwy druzyny. Zupelnie bez sensu.
Pozdrawiam i oczywiscie chetnie zaloze sie z Toba w nadchodzacym sezonie. Priv juz poszedl w tej sprawie.

Do góry
#186847 - 20/10/2003 03:43 Re: Ekstraklasa [2]
amRO Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/05/2001
Postów: 1953
Skąd: Łódź
I sprawa juz nieaktualna... Choc mam nadzieje, ze Gritz zmieni zdanie...

Do góry
#186848 - 20/10/2003 04:28 Re: Ekstraklasa [2]
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Gritz:
[qb]

Co do etyki: drużyna Hertha BSC Berlin rezygnuje z udziału w rozgrywkach EEL.[/qb][/QUOTE]troche to przykre...

z drugiej strony sprawa spadkowicza rozwiazala sie .

a ja ciagle chce zagrac z Lechem...

z drugiej strony chyba rzeczywiscie trzeba wprowadzic limit przekladanych spotkan.a wtedy powieze moja druzyne asystentowi .

amRO wiadomosci priv ida na maila ktorego juz nie ma.zapomnialem edytowac profil...

jesli znajdzie sie wiecej chetnych mozna zrobic zrzute wsrod zainteresowanych i cala pule przeznaczyc dla zwyciezcy(najwyzsze miejsce wsrod "zakladowiczow").

rozumiem ze HAS-y,Arka sa za.Arsenal tez.ktos jeszcze?

Do góry
#186849 - 20/10/2003 05:09 Re: Ekstraklasa [2]
kuba81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2001
Postów: 3216
Skąd: Poznan
Lok i reszta mozecie mi powiedziec czemu na mnie najezdzacie skoro jako pierwszy zaproponowalem rozegranie spotkania zaleglego??!!?Wiec kto tu chce kombinowac!?Ludzie gdybym chcial kombinowac to bym chyba jako pierwszy nie proponowal rozegrania spotkania z Arsenalem!!Tyle ze mialem nadzieje iz Gritz bedzie chcial rozegrac to spotkanie...

DMK , LOK DZIEKI ZA GRE I ZYCZE POWODZENIA W NASTEPNYCH SEZONACH EEL NIE MAM ZAMIARU GRAC W TAKIEJ ATMOSFERZE GDZIE CHCE ROZEGRAC NAJWAZNIEJSZY MECZ A W ZAMIAN ZOSTAJE Z****NY....DLATEGO JAKO MANAGER DRUZYNY LECHA DOBROWOLNIE OPUSZCZAM SZEREGI EKSTRAKLASY BO JAK WIDZE BOJOWE NASTAWIENIE PRZECIWKO MOJEJ OSOBIE(SZKODA ZE NIE PRZECIWKO MOIM PODOPIECZNYM )TO NIE MA SENSU BYM GRAL .

A WIEC PREM DO ZOBACZENIA W 2 LIDZE .

p.s Szkoda bo akurat z pracy wrocilem i chcialem zaproponowac bez wzgledu na to co zrobi gritz rozegranie zaleglego meczu z Arsenalem .Jednak widze ze kazdy ma tylko pretensje i nic wiecej wiec dzieki za taka zabawe.

Mam nadzieje ze moja decyzja bardzo zadowolila DMK-a oraz Lok-a

Pozdrawiam

Do góry
#186850 - 20/10/2003 19:25 Re: Ekstraklasa [2]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
Posłużę się tutaj cytatem z C.K. Dezerterów.
"Nie nie rozumiem Panowie, nic a nic nie rozumiem...". Rozumiem że wdarło się w nasze szeregi sporo zamieszania. Wina leży zarówno po stronie grających jak i w dużej mierze prezesa czyli mnie ale nie widzę powodów to tak drastycznych kroków jak wystąpienie berlińskiej Herthy ze struktur EEL i autodegradacja poznańskiego Lecha...

Gritz i Kuba proszę Was o przeanalizowanie na spokojnie sytuacji i wypowiedzenie się na priv w tej sprawie. Może najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby rozegranie spotkania Hertha - Lech o pozostanie w EEL lub też trójmeczu UNTS - Hertha - Lech bo jeśli Hertha zostanie wykluczona (zespół bardzo zasłużony dla EEL) a Lech spadnie to jak ma wyglądać I liga w następnym sezonie?

Do góry
#186851 - 20/10/2003 19:47 Re: Ekstraklasa [2]
Prem Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/07/2001
Postów: 5119
I LIGA:
Gwarek Zabrze
Lech Opel Poznań (???)
UNTS Warszawa (???)
Jagiellonia Białystok
Arsenal Londyn
Górnik Zabrze
Dragon Świnoujście
Esmeralda Boys
Newcastle United
Mazovia Mińsk Mazowiecki
Treviso
Arka Gdynia
HAS Wartkowice
Los Pocracos
Fortuna Sittard

II LIGA:
FC Nantes
Galaxia Wieluń
FC S.Yamaha Gorzów
FC Elbląg
Victoria Węgorzewo
Lazio Rzym
DKS Targówek
Pogoń Szczecin
FC Barcelona
WayeTheUnited
Preston North End
Kalesony Sokratesa
Wolverhampton
Mafia Spirytusowa
Piast Gliwice
Tottenham Hotspur
Queens Park Rangers
FC Kolejorz Rzeszów
Antrathor Uznam
FC Sarzyna City
GKS Tychy

III LIGA:
Zagłębiak DG
Leeds United
Radomiaczek
Polonia Warszawa
Wu Tang Clan
Kaputa Team
Kocierz Burza
Urania Ruda Śląska
Wanda Kraków

Tak przedstawia się sytuacja na dzień dzisiejszy - partycypacji nie zgłosił póki co beniaminek ekstraklasy Unia Tarnów. Zastanawiam się co robić w takiej sytuacji. Jeśli tarnowska drużyna nie zgłosi się do piątku to zostanie w I lidze jedno wolne miejsce. Najlepiej gdyby to miejsce zajęła Hertha Berlin, która póki co chce wystąpić z EEL. Jeśli również Lech podtrzyma swoją decyzję o autodegradacji w pierwszej lidze (nie licząc Unii Tarnów i Herthy Berlin) będziemy mieli 14 drużyn. Czy taka ma być liczebność najwyższej klasy rozgrywkowej czy trzeba będzie kogoś dokooptować. Jak myślicie?

Do góry
#186852 - 21/10/2003 17:24 Re: Ekstraklasa [2]
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
[QUOTE]Oryginalnie wysłał kuba81:
[qb]Lok i reszta mozecie mi powiedziec czemu na mnie najezdzacie skoro jako pierwszy zaproponowalem rozegranie spotkania zaleglego??!!?Wiec kto tu chce kombinowac!?Ludzie gdybym chcial kombinowac to bym chyba jako pierwszy nie proponowal rozegrania spotkania z Arsenalem!!Tyle ze mialem nadzieje iz Gritz bedzie chcial rozegrac to spotkanie...

Mam nadzieje ze moja decyzja bardzo zadowolila DMK-a oraz Lok-a

Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]nie,b nie zadowolila.jaka atmosfera?jakie najezdzanie?!

ja chce tylko UCZCIWIE rozegrac moje zalegle mecze!!!!
a tu przez to 2 ludzi rezygnuje z E-LIGI.

wystaw kuba sklad na mecz z Arsenalem i po klopocie.co za problem?!?!?

Do góry
Strona 15 z 15 < 1 2 ... 13 14 15




Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 4132 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582551 Postów

Najwięcej online: 4304 @ 10/05/2024 19:05