Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >
Opcje tematu
#1878314 - 23/12/2007 22:46 Re: Gran Derbi [Re: pescar]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Widzę że FKWAFB(forumowe koło wzajemnej adoracji fanów FC Barcelona) dalej swoje

Wkleję wam mój zakład na dzisiejszy mecz ale zakryłem stawkę bo wystarczy wam gorzkich łez wieczorem, po co macie jeszcze dodatkowo żałować że nie posłuchaliście DJa i pewniak po kursie @4.00 przeszedł wam koło nosa



PS: Kupon w/w nie jest podyktowany moją osobistą miłością do "Królewskich" - Real jest po prostu obecnie zdecydowanie lepszą drużyną od Barcy i po takim kursie grzechem byłoby tego nie zagrać!


Do góry
Bonus: Unibet
#1878441 - 23/12/2007 23:15 Re: Gran Derbi [Re: rene]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Originally Posted By: rene

Bramkarze - lekkie wskazanie na gości, ale naprawdę lekkie, bo Valdez jest silnym punktem Blaugrany i też sporo potrafi wyciagnąć

Rozumiem, ze sa 4h do meczu i emocje biora góre...ale takie teksty sa kompromitujace. Ikera i Valdeza dzieli przepasc. Valdez to zwykly wyrobnik...jakich na swiecie spokojnie znalazloby sie z 50 jak nie wiecej. W 5 stopniowej skali nie zasluguje na nic wiecej niz 3. W tym sezonie nie popelnia bledow, co nie zmienia faktu, ze jest sredniakiem.

Silnym punktem Barcelony to jest Puyol, Xavi, Iniesta, Messi. Valdez gdyby nie byl Katalonczykiem, bo juz od lat w bramce Blaugrany gralby kto inny.

Iker to 1 z 3 najlepszych bramkarzy na swiecie. Absolutna czolowka. Wirtuoz na swojej pozycji 5 w skali 5. Od Buffona moim zdaniem jest slabszy, ale Iker to najmocniejszy punkt Realu.

Obrone lepsza ma Barcelona, zgadzam sie.

W pomocy Barcy zagra Guddi. Przewaga Real.

W ataku bylby Messi i 2 kukły i bylaby przewaga Barcelony, jednak Messiego nie ma. Jezeli Barca wyjdzie trójką: Iniesta - Rooni - Eto to balansujemy gdzies niedaleko remisu. Jezeli bedzie Krkic lub Santos to sklanialbym sie ku Realowi.

Podobaja mi sie zaklady na dw 2-1 i ht/ft 2/1.

Do góry
#1878450 - 23/12/2007 23:18 Re: Gran Derbi [Re: DJ SOSNA]
Rivaldo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/12/2003
Postów: 3594
Skąd: Poznań
Sosna mowienie ze Real jest obecnie zdecydowanie lepsza druzyna jest totalna bzdura!!! \:o Wiadomo kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale troche obiektywizmy by nie zaszkodzilo
Mecze obu druzyn sledze wiele lat i odkad pamietam Barca nawet gdy miala wyrazny kryzys powtarzam kryzys bo teraz nie ma o takim czyms mowy! badz tez ustepowala znacznie skladem to u siebie grala zawsze wyrownane boje czesto remisujac ba nawet wygrywajac.A jak wiemy conajmniej od 2-3 lat Barca wrocila na nalezyte jej miejsce.Jak dla mnie faworytem w tym meczu jest Barcelona chociazby z tego wzgledu ze zawsze ale to zawsze Barca gryzie trawe do ostatniej minuty i na te mecze potrafi zastosowac taki presing na ktory malo kto potrafi sie postawic a juz napewno nie Real gdzie madryckie gwiazdki nieraz juz to udowodnily grajac na Camp Nou.Oczywiscie kurs @4 jest atrakcyjny to nie ulega watpliwosci i jest to tylko pilka i wszystko moze sie zdarzyc ale Twoje slowa Filip sa nie na miejscu.Wola walki i serce mam nadzieje ze wygra bo czysto sportowe umiejetnosci nie zawsze to oddaja a te niewatpliwie sa rowne a moim skromnym zdaniem wyzsze niz w Madrycie.

P.S
Ja osobiscie zagralem ze Barca 0-1 strzeli badz tez nie strzeli wogole ale to tylko tak zeby bylo cokolwiek na ten mecz oraz Canavaro zolta i Milito.
Nie intersuje mnie kasa tylko obejrzenie meczu na najwyzszym swiatowym poziomie.
\:\)

Do góry
#1878563 - 23/12/2007 23:40 Re: Gran Derbi [Re: Rivaldo]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
przykre, ze taki ruch tylko przy okazji meczu Realu z Barca ... \:\)

Do góry
#1878636 - 24/12/2007 00:00 Re: Gran Derbi [Re: Zabielany]
rene Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 25/01/2006
Postów: 1711
Skąd: Gdansk
Originally Posted By: Zabielany
Originally Posted By: rene

Bramkarze - lekkie wskazanie na gości, ale naprawdę lekkie, bo Valdez jest silnym punktem Blaugrany i też sporo potrafi wyciagnąć

Rozumiem, ze sa 4h do meczu i emocje biora góre...ale takie teksty sa kompromitujace. Ikera i Valdeza dzieli przepasc. Valdez to zwykly wyrobnik...jakich na swiecie spokojnie znalazloby sie z 50 jak nie wiecej. W 5 stopniowej skali nie zasluguje na nic wiecej niz 3. W tym sezonie nie popelnia bledow, co nie zmienia faktu, ze jest sredniakiem.


Sorry, ale takie "myślenie" jak twoje to jest kompromitacja
Jak ktoś ma w d..ie oczy i żyje przeszłością...
Owszem, Valdez sporo baboli nawpuszczał, ale to, że jest Katalończykiem, to nie jest jego wina
Ostatnio jest w bardzo dobrej formie i o to mi chodzi
Gdyby Barca potrzebowała bramkarza, to by sobie go kupiła
Jestem pewien, ze Valdez stanie dziś na wysokości zadania, choć wolałbym, by nie musiał
Ja wielkiej przewagi Realu na tej pozycji nie widzę, a te twoje punkty są warte mniej niż zero \:D \:D \:D

Do góry
#1878642 - 24/12/2007 00:02 Re: Gran Derbi [Re: Rivaldo]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
W Realu czas gwiazdeczek się skończył. Teraz to drużyna możne której czasami brakuje umiejętności ale nadrabia wolą walki. Jest to młody zespół i na pewno Diarra, Sneijder, Baqtista nie będzie gwiazdorzył tylko będzie zasówał do póki starczy mu sił. Mecz dla mnie wyrównany ale postawie na Real bo wyższy kurs i dla większych emocji przy oglądani. Przewaga Realu według mnie na bramce co nie podlega dyskusji. Casillas ma najwięcej obronionych strzałów i jesteś najbardziej zapracowanym bramkarzem w lidze. NAtomiast Valdez faktycznie obecnie wystrzega się błędów ale ręki za niego nie dałbym ssobie uciąć. Przewaga Real u także w ataku gdzie Raul-Ruud potrafią kapitalnie ze sobą współpracować. Rozzumieją się bez słów. W lidzę strzelili po 8 bramek i przy większości goli sobe asystują nawzajem. Do tego Robinho, który jest coraz groźniejszy. Przewaga Realu bo brak Messiego i nie wiadomo co po kontuzji pokarze Henry bo Eto widać, że w formie przynajmniej strzeleckiej. Na korzyść Barcelony obrona, która wydaje się pewniejsza i do tego straciła mniej bramek oraz linia pomocy gdzie Xavi czy Iniesta robią dużą różnicę na korzyść Barcy.
Uważam, że atutem Realu będą stałe fragmenty gry gdzie Sneijder jest specjalistą od wolnych i strzałów z dystansu, a dobrze grających głową w Realu nie brakuje. Bo Ramos, Pepe, Cannavaro, Ruud,Raul potrafią grać główą bardzo dobrze. Na plus Realu atmosfera w klubie. Nie ma spięć i wszyscy się jednoczą natomiast w Varcelonie dochodzą niepokojące słuchy o postawie Ronaldinho, który zlekceważył trening, że aż trener zwrócił mu uwagę ale to nie poskutkowało. Zobaczymy czy to nie rozkojarzy jego kloegów.
Jeżeli obrona Realu zagra na przyzwoitym poziomie bez baboli to stać ich na zwycięstwo w tym meczu.

Do góry
#1878731 - 24/12/2007 00:19 Re: Gran Derbi [Re: rene]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Originally Posted By: rene

Ja wielkiej przewagi Realu na tej pozycji nie widzę, a te twoje punkty są warte mniej niż zero \:D \:D \:D


To tyle samo, co wiekszosc Twoich tez. Tak to jest, jak sie przeklada ilosc, nad jakość.

Wnerwia mnie, jak ktos jest na tyle zaślepiony, że nie potrafi docenić wielkiej klasy rywala. Nawet najwiekszego.

Valdez w tym sezonie spisuje sie lepiej, nie przytafiaja mu sie babole... puszcza mniej bramek. Wynika to bardziej z tego, ze przed sobą ma Abidala i Milito, a nie Oleguera.

Pora wygrzebac z szafy koszulke Barcelony i udac sie na mecz.

Niech wygra lepszy. Niech lepsza bedzie Barca.

Do góry
#1878865 - 24/12/2007 00:43 Re: Gran Derbi [Re: DJ SOSNA]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: DJ SOSNA
Widzę że FKWAFB(forumowe koło wzajemnej adoracji fanów FC Barcelona) dalej swoje


Piszesz kolejny post i dalej nie widze sladu logicznych przeslanek za typem.

Coz ,to chyba nowa ,swiecka tradycja ,w dziennikarstwie sportowym pisac "Real wygra ,bo ............jest lepszy" ;\)

Tyle ,ze takie "argumenty" nie pasuja nawet do gazetki sportowej dla przedszkolakow ,ale to juz nie moj problem

Do góry
#1878888 - 24/12/2007 00:48 Re: Gran Derbi [Re: Zabielany]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Zabielany


W pomocy Barcy zagra Guddi. Przewaga Real.

W ataku bylby Messi i 2 kukły i bylaby przewaga Barcelony,


\:D

Widzisz i nie grzmisz.
Xavi ,Toure ,Iniesta i Eidur...slabsza pomoc ?
Ojala !

2 kukly ?

A jedna z nich to Eto`o badz Henry ?

Madre mio !

Do góry
#1878922 - 24/12/2007 00:55 Re: Gran Derbi [Re: pescar]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: pescar

Uważam, że atutem Realu będą stałe fragmenty gry gdzie Sneijder jest specjalistą od wolnych i strzałów z dystansu, a dobrze grających głową w Realu nie brakuje. Bo Ramos, Pepe, Cannavaro, Ruud,Raul potrafią grać główą bardzo dobrze. Na plus Realu atmosfera w klubie. Nie ma spięć i wszyscy się jednoczą natomiast w Varcelonie dochodzą niepokojące słuchy o postawie Ronaldinho, który zlekceważył trening, że aż trener zwrócił mu uwagę ale to nie poskutkowało. Zobaczymy czy to nie rozkojarzy jego kloegów.


Z tym zgadzam sie w 100%.
Jednym z kluczy do wygranej Barcy winna byc uwazna gra w obronie i unikanie fauli.
Stale fragmenty beda bardzo duzym zagrozeniem ze strony gosci,tym bardziej ,ze wychodzenie do dosrodkowan jest ,moim zdaniem,najslabsza strona Valdesa.

Do góry
#1878950 - 24/12/2007 01:02 Re: Gran Derbi [Re: pescar]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: pescar
........ dochodzą niepokojące słuchy o postawie Ronaldinho, który zlekceważył trening, że aż trener zwrócił mu uwagę ale to nie poskutkowało. Zobaczymy czy to nie rozkojarzy jego kloegów.


Z tym natomiast zgodzic sie nie moge.

Jezeli cos podziala de-motywujaco na Barce ,to wlasnie obecnosc Ronaldinho w wyjsciowym skladzie.

W tym sezonie swoje najlepsze mecze w Primera Barca rozegrala bez Niego (Sevilla ,Zaragoza,Valencia).
Widzialem bezposrenio 2 z nich ,trzeci w TV i musze powiedziec ,ze zespol gral jak najlepiej rozumiejacy sie kolektyw ,z fantazja ,polotem ,kreatywnie.

Nie bylo tego co na poczatku sezonu i w koncowce ubieglego ,czyli "kazda pilke trzeba przepuscic via R10 ,a ten walnia ,drybluje bez celu ,traci".

Jezeli Ryj zachowa sie tak jak w Valencii to wygra ,ale jak sie ugnie pod presja i wystawi Ronniego od poczatku ,to bedzie zalowal tej decyzji ,a moze byc ona wtedy Jego jedna z ostatnich w FCB.

Do góry
#1878960 - 24/12/2007 01:08 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Wesolych ,zdrowych ,pogodnych Swiat dla wszystkich fanow i sympatykow hiszpanskiej i katalonskiej pilki \:\)

Do góry
#1879180 - 24/12/2007 02:32 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
Bazgal Offline
addict

Meldunek: 22/03/2005
Postów: 462
Skąd: Lublin\Lubartów
Moze ktos podac stronke www gdzie moge obejrzec mecz Barca - real ?

Do góry
#1879195 - 24/12/2007 02:39 Re: Gran Derbi [Re: Bazgal]
Kibickr Offline
veteran

Meldunek: 27/06/2007
Postów: 1471

Do góry
#1879244 - 24/12/2007 02:50 Re: Gran Derbi [Re: Amkwish]
MazurXP Offline
veteran

Meldunek: 20/01/2007
Postów: 1228
Skąd: TL/ Wawa
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: pescar
........ dochodzą niepokojące słuchy o postawie Ronaldinho, który zlekceważył trening, że aż trener zwrócił mu uwagę ale to nie poskutkowało. Zobaczymy czy to nie rozkojarzy jego kloegów.


Z tym natomiast zgodzic sie nie moge.

Jezeli cos podziala de-motywujaco na Barce ,to wlasnie obecnosc Ronaldinho w wyjsciowym skladzie.

W tym sezonie swoje najlepsze mecze w Primera Barca rozegrala bez Niego (Sevilla ,Zaragoza,Valencia).
Widzialem bezposrenio 2 z nich ,trzeci w TV i musze powiedziec ,ze zespol gral jak najlepiej rozumiejacy sie kolektyw ,z fantazja ,polotem ,kreatywnie.

Nie bylo tego co na poczatku sezonu i w koncowce ubieglego ,czyli "kazda pilke trzeba przepuscic via R10 ,a ten walnia ,drybluje bez celu ,traci".

Jezeli Ryj zachowa sie tak jak w Valencii to wygra ,ale jak sie ugnie pod presja i wystawi Ronniego od poczatku ,to bedzie zalowal tej decyzji ,a moze byc ona wtedy Jego jedna z ostatnich w FCB.


nie rób z siebie jakiegoś speca od ligi Hiszpańskiej bo jak czytam twoje posty..., nie jesteś najmądrzejszy w tym temacie, a że lubisz barce to nie komentuj meczu z ich udziałem bo jesteś zdecydowanie stronniczy,

Mecz bedzie napewno zacięty, i żaden wynik by mnie nie zdziwił jednak wskazywał bym Real jako zwyciezce..

Do góry
#1879351 - 24/12/2007 03:15 Re: Gran Derbi [Re: Kibickr]
Bazgal Offline
addict

Meldunek: 22/03/2005
Postów: 462
Skąd: Lublin\Lubartów



Cos nie dziala mi ta stronka ? ma moze ktos jakas inna ?

Do góry
#1879355 - 24/12/2007 03:18 Re: Gran Derbi [Re: MazurXP]
Filip68 Offline
newbie

Meldunek: 28/03/2007
Postów: 26
Skąd: Warszawa
Ty za to Mazur jestes wybitnym "specem". 99% Twoich postow dotyczy pokera co jest troche inna niz pilka dyscyplina, natomiast na postach amkwisha pare zloty juz przytulilem i mysle ze jest jednym z lepszych na tym forum jesli chodzi o lige hiszpanska. A ze widac ze jest fanem Barcy to inna sprawa. Ale tu akurat zgadzam sie z nim w kwestii kibicowania

Do góry
#1879357 - 24/12/2007 03:18 Re: Gran Derbi [Re: MazurXP]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
MazurXP

Nie widze zeby amk uwazał się za najmądrzejszego.
Ktos kto mieszka w Barcelonie i interseuje się losami Barcy z pewnościa wie więcej niż ty.
Takze schowaj swoje komentarze do piórnika

I jeszcze jedno: pisz nazwy drużyn z dużych liter.

Nie chciałem nic w tym temacie pisać bo jeszcze i mi by się pewnie oberwało.
Chciałbym tylko aby Barca wygrała to spotkanie, że łatwo nie będzie to wiemy doskonale


Do góry
#1879506 - 24/12/2007 03:56 Re: Gran Derbi [Re: Platini]
Radzio Offline
newbie

Meldunek: 14/12/2007
Postów: 40
Skąd: Olsztyn
Szacunek do Amkwisza.Sędzia ewidentnie prowadzi zawody jednostronnie,na korzyść Realu.Lecz właśnie w tym też jest urok KAtaloni.Są inni maniwestując swoją odręnośc naradową ,mają drużynę któa gra najpiękniej na świecie i mają cały czas pod górkę !!!!!!!

Do góry
#1879523 - 24/12/2007 03:59 Re: Gran Derbi [Re: Radzio]
Kibickr Offline
veteran

Meldunek: 27/06/2007
Postów: 1471
Originally Posted By: Radzio
Szacunek do Amkwisza.Sędzia ewidentnie prowadzi zawody jednostronnie,na korzyść Realu.Lecz właśnie w tym też jest urok KAtaloni.Są inni maniwestując swoją odręnośc naradową ,mają drużynę któa gra najpiękniej na świecie i mają cały czas pod górkę !!!!!!!



<hahaha> rozwalił mnie ten post \:D <piwo> dla Ciebie \:D

Do góry
Strona 4 z 6 < 1 2 3 4 5 6 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49