Strona 7 z 10 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 >
Opcje tematu
#1921832 - 08/01/2008 19:17 Re: AGASSI-RAFTER [Re: dinedl]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Originally Posted By: dinedl
Ile mozna prowadzic takie dyskusje zaczalbys chlopie wreszcie podawac jakies typy ...


ta mowa do ...

Do góry
Bonus: Unibet
#1921954 - 08/01/2008 20:14 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Piostar]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Piostar
Originally Posted By: dinedl
Ile mozna prowadzic takie dyskusje zaczalbys chlopie wreszcie podawac jakies typy ...


ta mowa do ...


Przeciez podaje ,w swoim temacie w PP \:\)

Do góry
#1924829 - 09/01/2008 06:59 Re: AGASSI-RAFTER [Re: dinedl]
Chivas Offline
a.k.a. "Juvcio Djokovic"

Meldunek: 21/05/2005
Postów: 9312
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: dinedl
Ile mozna prowadzic takie dyskusje zaczalbys chlopie wreszcie podawac jakies typy ...

a co skonczyly Ci sie typy?:)

Do góry
#1937405 - 12/01/2008 23:24 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Chivas]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: RAFTER
[quote=adingh]
Dlaczego grasz zdarzenia, które są bardzo losowe ? Np. w której polowie wiecej goli czy parzystość liczby bramek to moim zdaniem typy bardzo losowe

Witam po przerwie znowu musialem jechac do krakowa wiec stad dluga przerwa w dyskusji.

Dlaczego gram takie zdazenia,jesli chodzi o ilosc bramek to nie uwazam by bylo to az tak losowe jak sie wydaje.Statystycznie bukmacherzy oceniaja szanse ze ilosc goli bedzie na poziomie 2-3 i tu maja racje bo wszystko by bylo pieknie z tym typem gdyby nie trzy mozliwosci czyli zero goli 2-3 gole i wiecej .Zgory wiadomo ze bykmacher zawsze wygra na tego rodzaju zakladach.Ale wrocmy do pytania pytasz czemu to gram.Pisalem o tym wczoraj dosyc dlugo,gram takie zeczy bo czuje sie w tym jak ryba w wodzie.Wczorajszy typ gdy zaczynalem ta progresje parzyste nieparzyste przewidywalem ze zrobie zysk maksymalnie za 3 razem weszlo za drugim.Skad pewnosc takich typow ?Wg matematykow,podkreslam wg tych co kieruja sie matematyka pewnosci nie ma zadnej .Natomiast ci co specjalizuja sie w progresji np ja i inni powiedza ze pewnosc jest takich typow jesli mamy punkt odniesienia do takiej gry.Analitycy takich zdazen(matematyka) powiedza ze i zawsze beda mowic ze takie zeczy to czysty hazard,ze bedzie seria ktora wykonczy kazda kieszen,ze tak graja ci co nie maja pojecia o bukmacherca i jeszcze inny stek bzdur da sie uslyszec od ludzi ktorzy slepo wierza w matematyke i na tej podstawie typuja.Smieszne jest to ze wiekszosc tych co opiera sie na logice i matematyce jest sporo do tylu w swojej grze.Pytam czemu?Przeciez niby maja racje.Natomiast ludzie czyli ja i inni ktorzy czasami stosujemy zeczy dla innych nie do pomyslenia czyli rozne progresje nstawione na tzw szczescie.Ale czy to jest tylko szczescie?Nie nie jest to tylko szczescie co jak podkreslam od kilku lat gram tak 2-3 razy w miesiacu i jakos mi to bokiem nie wychodzi.Skad biora sie takie typy?Dodam ze progresja na zdazenia losowe nie podlega analizie matematycznej ani logicznej.Jesli ktos gra na gieldzie to wie ze sa tam dwa rodzaje wybierania akcji analiza fundamentalna(w bukmacherce bedzie to matematyka) i analiza techniczna(progresja ktora gralem ostartnio)Tak w skrocie mozna to przyblizyc.Jest to oczywiscie co innego niz na gieldzie.Analiza do progresji ktora zagralem bazowala na statystyce ktora prowadze mimo np ze nie gram danego zdazenia.W skrocie chodzilo o to ze ostatnie 6 meczy ktore zapisalem byly parzyste(wyniki),z czego te 6 to ostatnie 2 tygodnie.Mecze te wybieralem jako pierwsze z oferty ladbrokes.Wiec patrzac na to pomyslalem tak 6 razy padlo juz parzyste czyli 6 razy bym juz pojechal.Ok wchodze z tym koksem do gry bo to daje mi pewnosc ze musi tu pasc nieparzyste w tej mojej statystyce.OK taki sam plan pierwsze spotkanie i na odd .Jak widac dlugo nie czekalem na wynik,stad tak mocno zwiekszylem stawke dzisiaj.Owszem grajac takie zeczy bierze sie pod uwage mozliwosc przegranej bo jest to mozliwe.Jednak trzeba takie zeczy grac tylko po dobrej rekomendacji czyli dajacej duza pewnosc jakiejs analizie a nie wybieraxc mecze intuicyjnie.Jak mowilem progresja to cos innego nie kazdy sie nadaje do progresjii.Jeszcze beda inne zeczy ktore bede gral,i mimo krytyki i mimo negatywnych opini i tak to bede robil bo to kocham.


na forum jest nudno
może poddamy te myśli Raftera dyskusji

Do góry
#1937442 - 12/01/2008 23:37 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
Vader Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/10/2007
Postów: 3584
Skąd: Galante peFFki
Originally Posted By: majestic

na forum jest nudno
może poddamy te myśli Raftera dyskusji

Czyżby było tak jak inni sugerowali niedawno, że Ty majestic traktujesz RAFTERA jako folklor i zabawę? Że to co piszesz jest tylko po to żeby zadrwić z RAFTERA?
Szukasz kolejnego wątku dla "zabawy"?
Bo jeśli odpowiedź brzmi tak na każde z tych pytań to trochę NIEŁADNIE z Twojej strony.

pozdr

Do góry
#1937455 - 12/01/2008 23:43 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Vader]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
nie wiem o co Ci chodzi
po to jest forum dyskusyjne by prowadzić na nim dyskusje

a właśnie tak nie jest jak ty piszesz
uznałem powyższe przemyślenia Raftera za bardzo ciekawe i chciałem by ktoś wypowiedział się na ten temat porównania zagrań losowych do giełdy

podejrzewam iż Rafter obserwował te typy ( pierwszy z lewej w ofercie ) o kilku lat

i doszedł do wniosku na podstawie obserwacji że na przykład więcej niz 9 razy nie zdarza się ciąg parzystych

po takiej obserwacji ( na przykład 2 tysięcy zdarzeń ) można zaryzykować na przykład przy szósty parzystym zaryzykować zagrać na progresje nieparzyste
chyba moje rozumowanie jest słuszne ???
ale o tym fachowcy

zaznaczam że to nie są kulki ani rzuty monetą tylko piłka nożna

Do góry
#1939300 - 13/01/2008 08:48 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
...majestic dopiero zobaczylem ten tpic.Mam juz pozamiatane na pierwszy dzien australii ale musze czekac na wynik nba by ustalic stawki na tej podstawie.

Wiec majac teraz w koncu czas a musze przyznac ze calutka niedziele od rana do nocy zeczywiscie 12 godzin siedzialem nad planami,stawkami,typami,historiami i tym calym dziadostwem.Ale teraz bedzie juz szlo z gorki bo solidne podstawy zostaly ukonczone i czlowiek moze odpoczac.OK majestic jesli chodzilo o ta progresje prawie zgadles jednak nie do konca.Prowadze wiele statystyk mimo ze nie gram danych zdazen,ma to na celu mozliwe wejscie progresji w kazdym momencie.Stad mam pomocnika ktoremu normalnie place za ta robote robi dla mnie to co mu zlecilem kilka lig z pilkii ogolnie mowiac robi dobra robote za ktora mu place.Facet nawet mysli o porzuceniu pracy na etacie co mu proponuje.Robi on cale zestawy statystyk takie o jakie go prosze wg mojego postrzegania.Dostaje miesiecznie 300pln i czasami bonus jesli akurat mi sie lepiej wjedzie w obstawce.Jak wspominalem ja w zasadzie kazdy typ nawet jesli sie wydaje nie byc progresja to nia jest badz stanie sie nia.Ta statystyke na nieparzyste odnalazlem w gaszczu innych zeczy i postanowilem zrobic na tym kase.Statystyka obejmowala kilkadziesiat tylko meczy wybieranych wg schematu pierwszy z ladbrokes,pierwszy z bet 365 ,pierwszy z Unibet i jeszcze kilku innych bukow .Jak wiadomo pierwszy to w kazdym buku inny mecz.Akurat ta z ladbrokes byla najlepsza do gry dajaca mi duza wewnetrzna pewnosc zagrania.Na co sie zdecydowalem.Odnoszac to do gieldy to tylko metafora ktora mowi ze matematyka to dokladne przygladanie sie spolce(typowi) pod wszystkimi katami i detalami a techniczna to wykresy w ktorych zawiera sie z zalozenia tez analiza fundamentalna.typ losowy zreszta da sie ocenic tylko analiza techniczna statystyka ,fundamentalna analiza sprowadzac sie moze tylko do stawki i kursu.Mam statystyk z ktorymi moglbym ruszac kazdego dnia od zaraz.Moim marzeniem jest ruszyc z np 100 progresjami na raz jednoczesnie ale do tego potrzebny jest ogromny budzet ale jestem pewien ze do tego predzej czy pozniej dojdzie.Wogole wyobrazcie sobie taka o to sytuacje np powiedzmy ze udaje mi sie namowic do gry moimi progresjami powiedzmy 100tysiecy albo niech bedzie 300tysiecy osob .Gwarancja jest bankrut kilku firm bukmacherskich a nawet zawirowania na gieldzie gdzie co grubsze ryby maja akcje.Ale to tylko takie marzenia aczkolwiek mozliwe do realizacji bo jak wiadomo ja w to wierze nie ma zeczy niemozliwych.Tak mysle sobie ze bukmacherzy boja sie takich zawodnikow jak ja mialem kiedys nawet rozmowe telefoniczna z przedstawicielem pewnej firmy ktory po uslyszeniu mojej teorii nie smial sie wcale.To takie moje rozmyslania na przyszlosc .Np final superbowl wezmy to pod celownik ,jak wiadomo w usa niejedna firma tego dnia sie obawia a niktore pewnie notuja ujemny bilans roczny po jednej takiej zeczy.Mozna by wtedy gdyby byla solidarnosc ludzi graczy puscic z torbami kilka firm pod warunkiem trafienia typu ktorego wynik by byl czysty.Zeszlem troche z tematu ogolnie progresja to dziedzina wszechmogaca i tylko to tak naprawde daje wygrana.Ale taka progresja jaka ja stosowalem zaczynajac ten biznes,i ci ktorzy teraz ja stosuja to tylko dawcy kapitalu.U mnie nawet progresja ktora jak mowilem na nia nie wyglada nia jest.
pozdrawiam.

Do góry
#1939310 - 13/01/2008 08:57 Re: AGASSI-RAFTER [Re: RAFTER]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Po pierwsze, fajnie by było gdybyś robił odstępy między "kropką" a następnym zdaniem. No i akapity co parę zdań. Na pewno łatwiej czytałoby się Twoje przemyślenia.

Po drugie, co to za pomocnik, który gotowy jest rzucić pracę na etacie dla 300 PLN miesięcznie ? Chyba bezdomni na zbieraniu puszek zarabiają więcej.


Do góry
#1939378 - 13/01/2008 09:46 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Szewa]
Eska Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/02/2005
Postów: 1792
No wlasnie z tym odstepem to bardzo fajny pomysl. Ja w ogole Raftera nie czytam bo predzej sie zmecze niz dojde do konca wypowiedzi...

A wystarczy zrobic enter.

Do góry
#1939392 - 13/01/2008 10:09 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Eska]
artbledo Offline
old hand

Meldunek: 08/03/2003
Postów: 801
RAFTER załóż bloga ;\)

Do góry
#1972602 - 20/01/2008 08:48 Re: AGASSI-RAFTER [Re: artbledo]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
Originally Posted By: ElNinho[mmdea
]Rafter to gracz z prawdziwego zdarzenia. Pasjonat dziedziny. To nie jest reekreacja czy hobby to juz cos wiecej ... to całe zycie.
Szacunek dla tego faceta za podejscie do bukmcherki.


mam nadzieję iż to nie drwiny

gdyż podpisuję się pod tym z czystym sumieniem

typy może nie są najgorsze , tylko stawkowanie złe ....

właśnie został jeszcze jedna inwestycja RAFTERA

" kto lepszy in 2008/09" Morgenstern - Jacobsen 1
zakład długoterminowy

czyli te typy są naprawdę przednie

Rafter proponuję wspólny temat
same typy bez komentarzy

a w " Sport Insider " zrobimy temat o systemach gry i wtedy będziemy tam prowadzić dyskusje i przemyślenia
z " Private Picks " temat po jakimś czasie zniknie ( co byłoby nie wskazane )
a z tamtego działu zostanie dla potomnych ....

Do góry
#1972604 - 20/01/2008 08:48 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
kto zamknąl temat RAFTERA w " Private picks " ???

Do góry
#1973007 - 20/01/2008 10:10 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
Szczypior Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/07/2005
Postów: 8998
Skąd: TomaszówLub/Wrocław
Originally Posted By: majestic
kto zamknąl temat RAFTERA w " Private picks " ???


z czasoprzestrzeni wszechrzeczy wyłoniła się szara ręka, która niewidzialnym uściskiem ścieła półprzestrzeń horyzontu gwiazd wyznaczając niespodziewanie, na nieboskłonie niewidoczny dla wszystkich lecz dla tych, których byt myślowy nie zamknięty jest w ramach umysłu ale niepojęty wędruje wciąż dalej i dalej. Ów swą dłonią ściśniętą w walce o wiatru łyk naznaczył szóstkę, sześć prostych liter które rozrzucone nie znaczą nic, ale zebrane w jedną całość wyłaniają niesamowite słowo, słowo klucz. Którzy zobaczyli - uwierzyli, a słowo znane wszystkim było tym, którzy bukmacherski niebyt w jeden ład i porządek czasu potrafili zebrać i przeczytali

R A F T E R

a wszystkie gwiazdy niebios, wszyskie słońca wszechświata spadły im do stóp, z tak niespotykalną prędkością, która miażdzyła serca niedowiarkom, wchłaniając ich dusze. lecz niewierni nie widzieli tego i choć było w private picks napisane - nie widzieli a uwierzyli to w żadnym wypadku nie otworzyło ich ciemnych pozbawionych źrenic oczu

zgrzeszyli
zamkneli
spadli
umarli

... zamykając tym samym temat

R [']

Do góry
#1973169 - 20/01/2008 10:31 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Szczypior]
majestic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 3162
Skąd: bytom
ale RAFTER wcześniej napisał - cytuje ( bo nie wszystkim jest ten post znany ::


"Zalozylem wlasnie temat zaczne go prowadzic od jutra dokladnie przez 3-4 miesiace pozniej zobacze czy bede robil to dalej to zalezy tylko od czasu i to jest jedyne ograniczenie.Tak sie fajnie zlozylo ze jutro mamy 1 stycznia czyli nowy rok powiedzmy nowy bilans.Aktualnie od 2 tygodni nic nie obstawialem stac mnie na taki wyczyn.Otoz wg mojej filozofii swieta nalezy spedzac w gronie rodziny a inne zeczy moga poczekac owszem traci sie na tym zyski ktore mozna bylo wygenerowac ale zyskuje sie inne sprawy.Wiec jutro znowu zaczynam prace na pelnym etacie a moim pracodawca jest bukmacher ktory nigdy nie zwalnia z pracy jest to doskonaly pracodawca za to wlasnie go lubie i niech tak zostanie.Dodam ze prowadze dzialalnosc gospodarcza ktora jest moim nazwijmy to dawca chleba i kilka innych zeczy ktore sa wolne od stresu znaczy to od nadmiernego ryzyka.Obstawianie traktuje jako zawod zawod w ktorym chce osiagnac mistrzostwo jestem wrecz chory i mam obsesje na tym punkcie.Ale ok garsc szczegolow:bukmacherzy z ktorych korzystam to:
ladbrokers,paddypower,stan james,Unibet,Sportingbet,Bet-at-home,bluesq,Bwin,willhill,eurobet,betinternet...i jeszcze kilka innych w ktorych mam nieco mniej srodkow i z ktorych kozystam codziennie tylko i wylacznie do robienia drobnych.
W zaleznosci od stawki za jaka chce grac wybieram wtedy odpowiedniego buka kurs tez gra role.W kazdym bukmacherze mam rozne srodki do gry np w ladbrokes, i Unibet mam najwiecej bo to moje ulubione firmy.W kazdym badz razie tu na forum bede podawal realne stawki i u buka.By wszystko bylo przejzyscie pula jaka dysponuje do inwestowania to dokladnie 3000euro z groszami bo tyle posiadam gotowki we wszystkich bukach na dzien dzisiejszy.Po za tym polska powinna jak najszybciej przejsc do strefy euro to moje prywatne zdanie.I to by bylo na tyle jesli chodzi o szczegoly.Zasady jakimi sie kieruje przy obstawianiu i taktyka wyjdzie w praniu bo jak wiecie lubie opisywac swoje filozofie wiec kazdy typ typy beda poparte komentazem i przemysleniami.Wiec jutro zaczynam gre po 2 tygodniowym odpoczynku z tym ze teraz bede to robil przedstawial wam zebyscie wyciagneli wnioski badz cos podlapali.Nie ma w zyciu czegos piekniejszego niz pomagac ja sadze ze taka pomoc udziele.i Tu z gory ostrzezenie wiesz te same co na filmach itd :NIE BIORE ODPOWIEDZIALNOSCI ZA SKUTKI PREZENTOWANYCH METOD jakie tu bede pokazywal.Dodam jeszcze dla nieco mlodszych forumowiczow bo wiem ze jest was sporo nie bedzie tu 100 procentowej skutecznosci ,malo tego czasami zdazaja sie tygodnie gdzie generuje minusy ktore sa niwelowane w przyszlosci.Bledna ocena sytuacji tutaj nie ma miejsca .Wszystko jak mowilem wyjdzie w praniu.Wiec do jutra i jeszcze raz szczesliwego nowego roku.
p.s nie chlejcie za duzo to ogranicza szare komorki potrzebne do gry hehe wiem co

Do góry
#1976736 - 21/01/2008 04:11 Re: AGASSI-RAFTER [Re: majestic]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
nie martw się RAFTER
doprowadzę do tego że kilku ludziom też się odechce pisać na forum

i będą musieli się pożegnać



kogo masz na myśli? \:p

Do góry
#1976879 - 21/01/2008 04:50 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Piostar]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
RAFTER: jako ze wiem ze chcesz napisac swoje wielkie dzielo ksiazke o swojej pasji (chorobie), chcialbym ci zaproponowac tytul ktory wydaje mi sie bedzie dla niej najlepszy " Jak przegralem kilkatysiecy euro w 2 tygognie " .. Propozycje dzialow to

1. Moj wielki projekt -> doprowadzenie wiekszosci bukow na swiecie do upadku, przez stosowana wielkiej RAFTEROWEJ progresji

2. Moja wielka sila podswiadomosci w oddzialywaniu na zdarzenie sportowe

3. Modlitwy do "mojego Boga", a wyniki sportowe

4. Choroby psychiczne, uzaleznie od hazardu, sposoby ich leczenia

Oczywiscie sa to tylko propozycji tytulu jak i dzialu, wszystko bedziesz musial uzgodnic z wydawnictwem, ale zastanow sie!

pozdrawiam i powodzenia Rapper

Do góry
#1977073 - 21/01/2008 05:37 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rapper20]
[b]tv[/b] Offline
addict

Meldunek: 23/12/2007
Postów: 675
"rapper20"-

gdy jeden z pierwszych userów tego forum-RAFTER-

zarejestrowany 7 lat temu pod numerem 80-tym już tu

pisał swoje posty to Ty synku na gówno mówiłeś jeszcze papu i to

jest ten najważniejszy wzgląd,który pozbawia Cię prawa do

oceniania i kpienia sobie z tego usera choćby nie wiem jak jego

teksty były powiedzmy....irytujące.


A jeśli masz jakieś do niego uwagi osobiste (w tym sugestie co

do tytułu książki) to jest przecież PW aby mu to przekazać-tak

aby swoich "mądrości" w formie rad tu nie zamieszczać!

P.s.:przypadkiem nie sil się na odpowiedź bo gówniarzom nie mam

obyczaju-nawet w w formie repliki- odpisywać...

Do góry
#1977120 - 21/01/2008 05:48 Re: AGASSI-RAFTER [Re: [b]tv[/b]]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Edi: no widze jednak modzi nie pilnuja bo dostales bana za twoj idiotyzm i za 3 ostrzezenia, zarejestrowales sie pod innym nickiem wszyscy wiedza ze to ty ale ok \:\)

Stary jak chcesz to wstap do PiSu i wtedy bedziesz mogl wprowadzac z nimi ustawy ze np. od 30 lat mozna sie w tym kraju wypowiadac, a dopoki tego nie zrobisz to mozesz sobie pogadac bo tylko to potrafisz.. a wypowiedzi na ktore nieznasz odpowiedzi lub pokazuja twoj blad omijasz szerokim lukiem, juz raz prowadzilem z toba dyskusje i wyszedl twoj poziom wiedzy..

Na forum moze pisac kto chce nawet 7 latek czy 60 latek, walic wazyline lub krytykowac w kazdym razie wyrazac opinie. Jak ci to nie pasi to zaloz wlasne forum na ktorym wszystkie wypowiedzi beda musialy przejsc przed twoja cenzure, ale z twoim poziomiem wiedzy i typow to srednio to widze \:\)

RAFTER chcial napisac ksiazke, ten temat jest otwarty ludzie sie wypowiadaja to i zrobilem to sam. Na podstawie typow ktore RAFTER napisal zaproponowalem mu rozdzialy do jego ksiazki. Jak ci nie pasuje to omijaj moje posty, ja na twoje staram sie nie patrzec, o ile nie kierujesz ich do mnie.
pozdrawiam.

Do góry
#1977530 - 21/01/2008 07:28 Re: AGASSI-RAFTER [Re: rapper20]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
rapper20 - były kiedyś takie czasy że jak wpisałeś w google bukmacherstwo to znalazło ci tylko jedną strone mecz.pl także więcej szacunku.

Do góry
#1977538 - 21/01/2008 07:36 Re: AGASSI-RAFTER [Re: Maciek]
rapper20 Offline
addict

Meldunek: 12/04/2006
Postów: 653
Maciek: ale co ma jedno do drugiego? napisales kompletnie bezsensowna odpowiedz. Bazujac na postach kolegi Raftera i calej jego wiedzy zaproponowalem mu tytul i dzialy jego ksiazki, a ty o jakims szacunku do mecz.pl, bez komenta, ide spac.

Do góry
Strona 7 z 10 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, ElNinho[mmdea], alfa, VVega, pacyfista), 4079 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582551 Postów

Najwięcej online: 4304 @ 19:05