Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#1940 - 10/05/2001 18:02 Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
DJ Bronek Offline
addict

Meldunek: 27/04/2001
Postów: 521
Skąd: Poznań
Proponuję nowy temat, w którym to każdy kto będzie wiedział coś ciekawego na temat drużyny ze swojego miasta napiszę o tym na forum. Dla niego ten mecz moze być nie wart obstawiania ale inni może zagrają.

Przedewszystkim chodzi mi o osłabienia:
kto pauzuje za kartki
kto ma kontuzję
no a kto nie jest w pełni sił
Najwięcej o klubie wiedzą jego kibice

Czekam na odzew

Do góry
Bonus: Unibet
#1941 - 25/08/2002 03:12 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Ja trochę wiem o moim rodzinnym Lechu Zrywie Sulma Zielona Góra , ale to i tak chyba nie pomoże bo nie przypominam sobie żeby którykolwiek bukmacher wystawiał kursy na III ligę

SLAV

Do góry
#1942 - 25/08/2002 07:13 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
Kubi Offline
member

Meldunek: 07/05/2001
Postów: 101
Skąd: Szczecin
Slav:

Sorki slav ale zostal zalozony jak najbardziej potrzebny temat, a ty oczywiscie starasz sie dolozyc swoje 3 grosze. Nabijasz sobie ilosc postow ? Czy moze to mialo byc smieszne ....?
Pozdrawiam

Do góry
#1943 - 25/08/2002 16:25 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Kubi co ty tak zgrzytasz, nie miało bo być, ani nabijanie postów, anie tymbardziej nabijanie się z kogoś. Gdybyś przeczytał wcześniejsze moje posty to byś skumał, że ja tego nie robię złośliwie tylko wyciągam - te tematy - które uważam na swój sposób ciekawe i w miare na czasie. Np. ten temat nie miał żadnej odpowiedzi, od kiedy został założony, a przecież nie jest wcale taki głupi, tylko widocznie u ciebie Kubi trochę cieńko z interpretacją i coś za bardzo na Slava najeżdżasz, w dodatku bez powodu.
Osobiście powinienem się w****ić, bo już po raz kolejny się tak dzieję, że choć założe 100 razy bedziej sensowny temat od niektórych juniorów, lub wyciągne jakiś starszy, to zaraz dostanę zjeby, a jak ****a po raz tysięczny widzicie temat "moje typy" to do ****y nędzy jest wszytsko ok . Ja jestem bardzo zrównoważonym człowiekiem, ale ileż można. Do tego dochodzi fakt, iż osoby które najpierw tak mocno bluzgają, później nawet w inteligentny sposób nie mogą wytłumaczyć o co im tak naprawdę chodziło i udają że nie widziały posta w których szydzę z nich i staram się wymusić kontrwypowiedź która mogłaby poprowadzić do sensownej rozmowy.

Na koniec jeszcze dodam pozdrowienia dla Kubiego i proszę o trochę więcej obiektywizmu lub "pozytywizmu" , bo ja rozumiem że wiele jest ludzi na tym forum którzy lubią czasami komuś dosrać lub z kogoś poszydzić, ale ja do takich raczej się nie zaliczam, a jak juz cokolwiek takiego mi się przytrafi to staram się zrobić to w granicach smaku, a nie tak jak to niektórzy lubią np. jesteś po****ny itp. składnie.

Pozdrawiam Kubi i nie osądzaj mnie o coś czego nie zrobiłem, na drugi raz.

SLAV

Do góry
#1944 - 26/08/2002 00:43 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Nie chowaj się Kubi po forum, żądam kontrargumentów do mojej wypowiedzi, już więcej nie zniosę nieuzasadnionych tekstów niektóych forumowiczów, którzy najpierw za przeproszeniem wydzierają mordkę, a później siedzą cicho i nawet nie mogą kulturalnie odpowiedzieć na moje zarzuty, czy ktoś wreszcie podniesie rękawice i cholera na poziomie się ze mną pokłóci

Czekam !!

SLAV

Do góry
#1945 - 26/08/2002 03:55 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
Kubi Offline
member

Meldunek: 07/05/2001
Postów: 101
Skąd: Szczecin
Slav najczesciej jak wejde na nowy temat to jedna z pierwszych
odpowiedzi jest twoja i najczesciej nie na temat. Pare przykladow:

Temat: Biala Lista

Odpowiedz Slav-a:
Jak już na czarną walnałem Grecję za upał i duchotę to na plus chociaż dam,
fajne dupcie i fajnych dupków

Temat: Pilka - Mecze towarzyskie

Odpowiedz Slav-a:Czasami się zastanawiam co taki zamożny
człowiek robi na takim biednym forum ??

Temat: Marcin_B - typy i wyniki

Odpowiedz Slav-a No1:Terminator, ano ja tylko piwo bezalkoholowe

Ten sam temat odpowiedz No:2 Szakal rozchmurz się , no co ty, a czy ktoś chociażby
najmniejszego bluzga puścił w tym temacie, jesteś najwidoczniej przewrażliwiony
na tym punkcie, a jeżeli chodzi o mojego posta, to był to tylko taki lajcikowy żart

ITP, ITD.....

Czy ktos ci robil porute w sprawie tematu :"Freestyle Slava" ?

Pozdrawiam

Do góry
#1946 - 26/08/2002 04:09 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Wręcz przeciwnie Kubi, nic takiego nie zaistniało, ale to też widać z twojej strony, że masz jakieś urojenia na tle nerwowym i wcale nie jesteś lepszy ode mnie. Może rzeczywiście czasmi odpowiadam nie na temat, w niektórych topicach i co tu dużo mówić, szukam zwary, ale może tak na mnie tylko wakacje działają. Nie wiem czy się bardzo interesujesz Kubi, ale jesteś dłużej na forum ode mnie i jeżeli dobrze sięgasz pamięcią, nie zawsze takie głupoty wypisywałem , więc może w niedługim czasie wyjdę na prostą i napiszę wreszcie coś sensownego w twoich oczach, czego i tobie i sobie życzę

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#1947 - 26/08/2002 04:13 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Dodam jeszcze od siebie Kubi, ża ja mam taki syndrom, że jak coś widzę co mnie irytuje lub dziwi, to lubię to w tylko dla siebie sensowny sposób skomentować. Może czasmi wręcz już przesadzam, ale naprawdę dam się lubić, tylko ja jeszcze taki nie udomowiony i dlatego czasami jeszcze problemy sprawiam, ale obiecuję poprawę.

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#1948 - 26/08/2002 04:35 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
Slav, nie żeby mnie to interesowało ale się tak zapytam: kto ma najwięcej postów na forum???

Do góry
#1949 - 26/08/2002 04:37 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Kubi:
[qb]Slav:

Sorki slav ale zostal zalozony jak najbardziej potrzebny temat, a ty oczywiscie starasz sie dolozyc swoje 3 grosze. Nabijasz sobie ilosc postow ? Czy moze to mialo byc smieszne ....?
Pozdrawiam[/qb][/QUOTE]Jestem ciekaw Kubi czy jak pisałeś tego posta to miałeś świadomość że temat jest wyciągnięty z głębi forum i tak naprawdę gdyby nie ja nawet byś się teraz posprzeczać ze mną nie mógł .

SLAV

Do góry
#1950 - 26/08/2002 04:39 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Slav, nie żeby mnie to interesowało ale się tak zapytam: kto ma najwięcej postów na forum???[/qb][/QUOTE]A więc Adolf 88 muszę Tobie się przyznać, że wiem i najprawdopodobniej jest to Conrad, a w czym rzecz.

SLAV

Do góry
#1951 - 26/08/2002 04:41 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
Jeżeli chodzi o ścisłość to dodam jeszcze, iż jest to ponad dwa razy ilości moich postów.

SLAV

Do góry
#1952 - 26/08/2002 04:42 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
Adolf 88 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/11/2001
Postów: 2921
Skąd: Stolyca
[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Adolf 88:
[qb]Slav, nie żeby mnie to interesowało ale się tak zapytam: kto ma najwięcej postów na forum???[/qb][/QUOTE]A więc Adolf 88 muszę Tobie się przyznać, że wiem i najprawdopodobniej jest to Conrad, a w czym rzecz.

SLAV[/qb][/QUOTE]Wiem przynajmniej ile Ci jeszcze brakuje...postów.

Do góry
#1953 - 26/08/2002 04:47 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
A to przepraszam, nie wiedziałem że kogoś uraziłem swoimi postami Adolf. A jeżeli chodzi o nabijanie postów to nawet nie chce mi się tego komentować, bo nie wiem skąd takie wnioski. Bo wyciągnąłem pare topiców, no naprawdę już nie wiem o co tu lota. Może najlepiej na jakiś czas się usunę z widoku bo widzę że moja osobą nie koniecznie jest pożądana na forum.

Do góry
#1954 - 26/08/2002 04:49 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
smoq Offline
veteran

Meldunek: 31/05/2001
Postów: 1259
Skąd: Swinoujscie
walczycie o ilość postów
ilość postów sie nie liczy uke: :zobacz:
liczy sie wiedza i umiejętność w typowaniu iwo:

Do góry
#1955 - 26/08/2002 04:52 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
Typerus Offline
enthusiast

Meldunek: 24/05/2002
Postów: 322
Skąd: Lubin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Może najlepiej na jakiś czas się usunę z widoku bo widzę że moja osobą nie koniecznie jest pożądana na forum. [/qb][/QUOTE]Zastanawia mnie fakt, jak doszedłeś do tego wniosku

Odpisz - najlepiej postaw z 4 posty, żeby podnieść poprzeczkę wysłanych wiadomości.

Typerus

Do góry
#1956 - 26/08/2002 15:14 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Typerus:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Może najlepiej na jakiś czas się usunę z widoku bo widzę że moja osobą nie koniecznie jest pożądana na forum. [/qb][/QUOTE]Zastanawia mnie fakt, jak doszedłeś do tego wniosku

Odpisz - najlepiej postaw z 4 posty, żeby podnieść poprzeczkę wysłanych wiadomości.

Typerus[/qb][/QUOTE]****a o co wam chodzi z tymi postami, zejdzcie ze mnie bo to zaczyna być conajmniej chore !!!!
Powiem tyle Typerus, ksywka twoja z twoimi umiejętnościami ma się tak jak dupa do głowy, a tak przy okazji to cmoknij mnie w pompę, bo na dzień wczorajszy chyba już wystarczy, najpierw posądzanie o nabijanie postów, a teraz jeszcze jakiś w****** będzie mi naskakiwać. uke:
Skwitkuję to jedynie jednym tekstem zapożyczonym od Tytusa, "bujaj jajka", typerus.
Jestem ciekaw, bo niby ja to taki małotolerancyjny, a jestem ciekaw w jaki sposób skomentujecie swoje posty panowie.

Pozdrawiam

SLAV

Do góry
#1957 - 26/08/2002 18:08 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
Scamander Offline
enthusiast

Meldunek: 14/02/2002
Postów: 334
Skąd: Sulechów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał slav007o:
[qb]Ja trochę wiem o moim rodzinnym Lechu Zrywie Sulma Zielona Góra , SLAV[/qb][/QUOTE]teraz to sie nazywa Lech Sulma Zielona Góra

Do góry
#1958 - 26/08/2002 19:08 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
Patricu$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/07/2001
Postów: 8615
Skąd: Bulvarre_de_la_Rava
DJ Bronku i masz swój temat ... hee hee hee ... jak zawsze wychodzi z tego kłótnia ...a zaraz pewnie i mnie do tego wciągną ...

Do góry
#1959 - 26/08/2002 20:13 Re: Znasz dobrze drużynę swego miasta pomóż
slav007o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2001
Postów: 3640
Skąd: Zielona Góra/Blackburn
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Patricu$:
[qb] DJ Bronku i masz swój temat ... hee hee hee ... jak zawsze wychodzi z tego kłótnia ...a zaraz pewnie i mnie do tego wciągną ...[/qb][/QUOTE]

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, igea23, alfa), 4445 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582796 Postów

Najwięcej online: 4506 @ Wczoraj o 20:07