Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#1992901 - 26/01/2008 01:02 KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań


Miejsce: Wrocław, Polska
Pula Nagród: $125K+H
Nawierzchnia: indoor hard
Data: Styczeń 28 - Luty 3

Strona turnieju : http://www.kghm-atp.pl/2008/ + LIVE

Lista startowa :

Entry Lists:
1. Stepanek, Radek CZE 30 WC
2. Mahut, Nicolas FRA 44 WC
3. Mayer, Florian GER 56
4. Melzer, Jurgen AUT 62
5. Eschauer, Werner AUT 65
6. Bolelli, Simone ITA 69
7. Serra, Florent FRA 83
8. Garcia-Lopez, Guillermo ESP 87
9. Darcis, Steve BEL 88
10. Schuettler, Rainer GER 91
11. Roger-Vasselin, Edouard FRA 92
12. Vliegen, Kristof BEL 93
13. Vanek, Jiri CZE 99
14. Minar, Ivo CZE 102
15. Haase, Robin NED 103
16. Reynolds, Bobby USA 112
17. Muller, Gilles LUX 115
18. De Voest, Rik RSA 117
19. Schukin, Yuri RUS 120 ALT
20. Montcourt, Mathieu FRA 121 ALT
21. Gabashvili, Teimuraz RUS 124 ALT
22. Troicki, Viktor SRB 126 ALT
23. Kunitsyn, Igor RUS 127 ALT
24. Qureshi, Aisam-Ul-Haq PAK 130 ALT
25. Golubev, Andrey RUS 173 SE
26. Galvani, Stefano ITA 177 SE
27. Kubot, Łukasz POL 222 WC
28. Janowicz, Jerzy POL 1484 WC
29. Q
30. Q
31. Q
32. Q

Wycofali się : Cilic, Gicquel, Hanescu, Zverev, Ascione i Cipolla.

Do góry
Bonus: Unibet
#1992918 - 26/01/2008 01:07 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: Fro_Lech]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
http://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=931114&page=2&fpart=1

Temat z poprzedniego roku i prośba do wszystkich Wrocławian, aby tegoroczny nie był gorszy

Do góry
#1993632 - 26/01/2008 05:53 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: Fro_Lech]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
http://www.atptennis.com/en/common/Track...2008/768/qs.pdf

Drabinka kwali. Obsada całkiem niezła z ciekawymi zawodnikami których coraz częściej będziemy widzieli w drabinkach kolejnych challengerów.
Chętnie poczytam jak się prezentuje Elgin, Huta Galung, Ledovskich, Chardy, Karol Beck(!), Kukushkin czy Sluiter.

Do góry
#1993720 - 26/01/2008 06:25 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: Fro_Lech]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Ja jestem z Oleśnicy ale na mecze na pewno będe chodził,a więc postaram się zdawać relację z meczów jutro będę chyba na meczach Polaków z Dlouhym i Chardym dam znać jak poszło roztsawionym i naszym oczywiście.

Do góry
#1993732 - 26/01/2008 06:30 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: grzesol]
Marcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/06/2003
Postów: 34895
Skąd: Wrocław
do boju Mach !!!

Do góry
#1993791 - 26/01/2008 06:57 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: Marcel]
acemilan1 Offline
member

Meldunek: 05/02/2007
Postów: 102
Ja będę od jutra przesiadywał na kwalach, jutro coś napiszę o tych co zobaczę. W tym roku wyjątkowo silna obsada już w kwalfikacjach, wezmę laptopa to może popiszę coś o grze jak będą nudne mecze:)

Do góry
#1993847 - 26/01/2008 07:32 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: acemilan1]
acemilan1 Offline
member

Meldunek: 05/02/2007
Postów: 102
Jeszcze może spostrzeżenie co do nawierzchni. Jest ta sama co w zeszłym roku (taka niebieska rozkładana z rolki), w mojej opinii nawierzchnia ta przypomina jeśli chodzi o kontakt z piłką lodowisko. Miałem okazję na niej grać raz w zeszłym roku, miał też okazję przedwczoraj grać kolega i oboje twierdzimy że to syf. Wymiany są bardzo ograniczone, gra opiera się praktycznie na trafieniu pierwszego podania. Najgorsze są linie (zwykle miejsce łączenia kolejnego fragmentu), na nich piłka nabiera dużego poślizgu. Także duża liczba tie-breaków biorąc pod uwagę obsadę bardzo prawdopodobna:)

Do góry
#1996478 - 27/01/2008 05:29 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: acemilan1]
acemilan1 Offline
member

Meldunek: 05/02/2007
Postów: 102
Mach- Stakhovsky- Przyszedłem na korty o 10:28, a już było praktycznie po zawodach. Mecz trwał jeszcze 9 minut po których można powiedzieć że Polak popełniał błąd za błędem, formę Ukraińca ciężko ocenić na tle takiego rywala.

Sluiter- Bubka- zdecydowanie ciekawszy mecz, aniżeli pierwszy na tym korcie. Holender to bardzo dziwny zawodnik, o tym że stosuje oburęczne uderzenia wiedziałem od dawna. O tym że przekłada rakietę z ręki do ręki- uderzając tylko i wyłącznie bh wiem od dziś. Do tego dziwne te jego ustawienie ok 40-50cm za końcową linią przy serwisie... Ogólnie Bubka od zeszłego roku nie poczynił żadnych postępów w swojej grze. Sluiter rozegrał dość dobre zawody, w szczególności w dwóch wygranych setach. Widać że techniką gry bije Ukrainća na głowę...

Dlouhy- Olejniczak- Najlepszy mecz polskiego reprezentanta, niestety rywal trochę lepszy technicznie, gdy trzeba było przyśpieszać robił to, częste wycieczki do siatki (dobre mijanki Polaka), dobra gra w defensywie.

Chardy- Gawron- Oglądaliśmy ekipą cały mecz i żal bardzo, że Polak nie wygrał go. Miał na to na pewno szanse ponieważ Francuz to gracz naprawdę bardzo słaby. Jego Bh to taka amatorska przebijanka, jedynie serwis ciut lepszy. Dobrze że ma tak łatwą drabinkę to może da zarobić jeszcze w tym turnieju:). Poza tym zastanawiające jest to że Francuz jakieś rezultaty ma na cegle, podczas gdy jego gra jest bardzo nieregularna, a defensywa pozostawia wiele do życzenia.

Syrewicz- Panfil- jedyny przez nasz mecz którego nie oglądaliśmy praktycznie wcale. No ale nie będę oglądał takiego poziomu- bez przesady:)

Kukushkin- Kowalczyk- Polak nie potrafił kończyć nawet piłek z pół kortu. Rosjanin bez rewelacji, spokojnie grał, a że za bardzo nie miał z kim to ciężko ocenić co potrafi. Ogólnie dość słabe warunki fizyczne posiada, return też nie najlepszy, ale na tle takiego przeciwnika nie musiał się starać.

Vacek- Dolgopolov- Mecz podsumuję krótko- widziałem cały drugi set, Ukrainiec dużo uderzał po autach, generalnie podejmował decyzje złe lub bardzo złe. Skończyło się gładko. Ogólnie Ukrainiec sprawił najgorsze wrażenie z zawodników zagranicznych. Vacek natomiast grał swój tenis, dobrze serwował, do tego fh i gra pod siatką. To dziś w zupełności wystarczyło.

Paukku- Beck K.- "Hautameaki" nie cieszy się dobrą reputacją nawet wśród graczy polskich, wśród których jest wyśmiewany(siedziałem koło nich), i to powinno wystarczyć na temat jego umiejętności. Są takie same jak rok temu, nadal posiada patyki zamiast rąk, nie wspominając o jakimkolwiek umięśnieniu. Dużo autów i błędów. Karol natomiast grał bardzo poprawnie i spokojnie, widać świetne poruszanie się po korcie, widać coraz większą regularność w grze. Czekam na jego jutrzejszy mecz, to będzie dobre widowisko.

Szmigiel- Marciniak- patrzeliśmy trochę kątem oka ale nic nie dostrzegliśmy ciekawego w grze obu zawodników prócz serwisu i dużej ilości błędów własnych.

Rosol- Kroslak- Mecz z gatunku przełam i trzymaj serwis. To też starał się czynić Czech. Na uwagę, podobnie jak rok temu zasługuje dobry serwis. Na ocenę formy trzeba jeszcze zaczekać.

Hernych- Zovko- Czech zupełnie bez formy, próbował nadrabiać ambicją dużo i bieganiem, ale nie dał rady dość dobrze dysponowanemu Chorwatowi. Chorwat dobrze grywał przy swoim podaniu, miał całkiem sporo winnersów, starał się przejmować inicjatywę.

Lammer- Skugor- ten mecz widziałem tylko kątem oka ale gra obu zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Dużo płaskich wymian, dobry serwis, dużo walki. Kolega oglądający ten mecz stwierdził że poziom był dość wysoki.

Ledovskikh- Pokrywka- Polak zanim wyszedł stwierdził że jego celem jest dotrwanie do tie-breaków a tam "niech się dzieje co chce". Niestety Rosjanin w grze był regularniejszy. Generalnie gra przebiegała tak że Rosjanin przebijał spokojnie wszystko, a Marek albo zagrywał winnersa albo uderzał a aut. Niestety częściej to drugie. Ogólnie Rosjanin pozostawił po sobie bardzo przeciętne wrażenie, takich zawodników bez uderzenia kończącego jest po prostu na świecie bardzo dużo.

Mertl- Riba- To był mecz siły kontra... Nawet nie wiem jak to nazwać. Hiszpan wymiatał trochę w zeszłym roku po futuresach i na pewno spodziewałem się po nim więcej, mimo iż to hard. Całkiem dobry jak na Hiszpana serwis, jednakże był po prostu za wolny na tą nawierzchnię. Przy serwisie Czecha często tylko zmieniali Panowie strony do serwowania.

Bastl- Elgin- Zdecydowanie najlepszy mecz dzisiaj. Szkoda bardzo Szwajcara bo miał 5-2*, przy *5-3 Mp, potem przy 5-4 kolejnego, a w tiebreaku miał *4-3 i przegrał do 4. Obaj grali momentami bardzo dobrze. Rosjanin jest graczem, który podejrzewam niedługo na Challach zacznie odnosić dość spore sukcesy. Zwraca uwagę jego bardzo dobry return, dokładna gra z głębi kortu, mocno bite piłki. Potrafi świetnie mijać, dobrze porusza się po korcie i broni. Czasem jednakże wkłada zbyt dużo siły w uderzenia...
Gra jednoręcznym bh, który o dziwo przynosi mu wiele punktów. Serwis dość regularny, dokładny, przynoszący przewagę w wymianach. Ogólnie sprawiał wrażenie bardzo pozytywne, podobnie jak Szwajcar, który rozegrał naprawdę świetne zawody.

Huta Galung- Crugnola- w pierwszym secie szybkie przełamanie Holendra i kontrola wydarzeń. W drugim sytuacja dokładnie odwrotna. Ogólnie mecz raczej dość przeciętny, dość sporo błędów, obaj słabo returnowali. Włoch całkiem niezły serwis, jednoręczny bh głównie trzymający serwis w korcie. Obaj brak uderzenia kończącego.

Jutro w szczególności ciekawie zapowiadają się mecze Sluitera z Skugurem oraz Mertla z Elginem. Najgorszy mecz: Chardy z Szmiglem

We Wrocławiu jest już min. Rainer, z którym zrobiliśmy sobie zdjęcia, dziś miał przyjechać jeszcze obóz francuski. Chodzą słuchy o bolących plecach i szyi jednego z zawodników turnieju głównego, ale czy to prawda to dopiero zobaczy się na treningach. Nazwisko tego gracza niech pozostanie na razie tajemnicą, przynajmniej do czasu wystawienia kursów na jego spotkanie

Do góry
#1996485 - 27/01/2008 05:32 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: acemilan1]
BZYCZEK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/06/2004
Postów: 8023
Skąd: Tu gdzie jest najlepiej
Acemilan1 dobra robota

Do góry
#1996744 - 27/01/2008 07:00 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: BZYCZEK]
norbi071_2gie_wcielenie Offline
member

Meldunek: 25/01/2008
Postów: 170
nic dodać nic ująć do fajnej analizy Tomka \:\) turniej zaskakuje po raz pierwszy w historii naprawde niezlą obsadą, siedzieć z na GEMie obok Schuetlera i Sluitera i trenera Bastla mówi samo za siebie \:\) wreszcie mamy prawdziwą ucztę tenisową.

To tyle pozytywów, bo negatywów też się znajdzie sporo. Nawierzchnia jest tragiczna, z góry widać jak kilka warstw wykładziny? wykleiny? nie jest dobrze połączona i są wybrzuszenia... głównym powodem wyłożenia takiej nawierzchni jest to, że Decoturfu takiego jak mamy w GEMie już nie produkują a nawierzchnie GEMu i Orbity muszą być takie same...

z Polaków warto wspomnieć jedynie o Dawidzie Olejniczaku walczącycm z Lukasem Dlouhym. Gość zostawił naprawdę bardzo pozytywne wrażenie. Mocny serwis, dobre czytanie gry, mocne kończące uderzenia. Niestety nie wytrzymał meczu psychicznie, w 1szym secie miał 5*-3 i nagle wszystkie te atuty gdzieś zniknęly, podobnie było w tb (1-7 w tb) . W 2 secie o dziwo dalej ładnie walczył jak równy z równym do gemu Lacostowskiego. Wtedy przy 15*-0 popełnił prosty błąd i znów dała o sobie znać psychika - kolejne 2 proste błędy i przełamanie :(.

Elgin może daleko zajść, piękny mecz z Bastlem przewyższający poziomem kilka klas dzisiejszych starć \:\)

Do góry
#1999580 - 28/01/2008 03:15 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: norbi071_2gie_wcielenie]
acemilan1 Offline
member

Meldunek: 05/02/2007
Postów: 102
Kolejny dzień na hali, dziś po prostu pogoda tak fatalna, że aż mi się tam iść nie chciało...

Sluiter-Skugor- Holender zagrał dość dobry mecz. Wg mnie hard nie jest nawierzchnią pod którą jest stworzony, jednakże mimo tego że nie jest za szybki to techniką bił Chorwata na głowę. Dużo crossów, slajsów, w odpowiednim momencie przyśpieszał. Chorwat nie prezentował się źle, jednakże widać było między nimi jednak różnicę doświadczenia i poziomu gry.

Dlouhy- Rosol- Dlouhy im jest starszy tym bardziej przestawia się na grę serve & volley. Rosol miał 5-3 i dwa sp przy swoim serwisie, oba woleje i przy drugim to nawet Dlouhy nie wierzył jakim cudem go obronił. Niestety Rosol mimo dobrych warunków, popełnia dużo błędów. Jest zbyt nerwowy, choć potrafi troszkę poprzebijać i wypracować przewagę często się "podpala" do trudnych piłek .Dlouhy na jego tle prezentował tenis dojrzalszy, dużo slajsów z bh, podejść do siatki. Ogólnie grali poprawnie, mecz byłby ciekawszy gdyby Rosol poprawił trochę taktykę gry

Chardy- Szmigiel- najgorszy poziom 2 rundy, co było do przewidzenia. W drugim secie Polak miał *6-5, ale na szczęście przegrał i nie zmusił mnie do oglądania tej żenady w wykonaniu obu tenisistów. Chardy potwierdził opinię z wczoraj, jest najsłabszym graczem qwali oprócz "Hautameakiego" i Dolgopolova (u niego można choć jakieś nadzieje na przyszłość zobaczyć).

Panfil- Huta- oglądałem tylko pierwszy set, w nim Polak był zawodnikiem lepszym, dobrze serwował, w wymianach uderzał mądrze, mocno, trzymał piłkę w korcie. Pozostawił po sobie pozytywne wrażenie (jak na Polaka). Huta nie prezentował za dużo, dobry serwis i trzymanie piłki w korcie. Szkoda zwłaszcza tie-breaka gdzie Polak miał setówkę, miał min. dwie szanse na uderzenie kończące, ale się bał, i za karę przegrał tą piłkę i całego tie-breaka. Huta Galung to bardzo przeciętny zawodnik.

Vacek- Stakhovsky- Vacek jest surowy, Vacek nie wytrzymuje wymian. W drugim secie miał *5-4 i przegrał do 5 seta. Nadal ciężko ocenić dyspozycję Ukraińca...
Niby gra bardzo poprawnie, ale brakuje w jego grze jakiegoś błysku, Niby gra mocno, ale jakoś na mnie to nie robiło większego wrażenia.

Elgin- Mertl- dziś Elgin zaprezentował może 20-25% tego co wczoraj. Zabrakło mu przede wszystkim pewności uderzeń, dużo piłek lądowało centymetry na autach, później zaczął przebijać już tylko i gra się posypała szybko. Na pewno możliwości ma większe. Mertl grał to samo co zwykle, serwis i takie przebijanie spokojne, był dziś spokojnie do ogrania.

K.Beck- Ledovskikh- Słowak jest w formie, wraca po zawieszeniu do tenisa i wróci tam gdzie był kiedyś. To co grali przez drugą połowę 1-go seta i cały drugi to był minimum wysoki poziom challengerowy. W drugim secie spokojnie z taką grą poradzili by sobie z niejednym zawodnikiem ATP. Mocne uderzenia blisko linii, bardzo dobre serwisy, właściwie obaj sami wygrywali piłki aniżeli czynili to przez błąd. Zdecydowanie najlepszy mecz qwali, trochę żal Rosjanina że już go nie zobaczę... Karol jutro rozbija w dwóch krótkich setach Chardego, a potem może spokojnie pograć z taką grą jak dziś w turnieju głównym.

Zovko- Kukshkin- Oglądałem część pierwszego seta tylko, może Norbert napisze coś więcej, bo słyszałem że Chorwat dwa razy chciał pobić sędziego. Ogólnie Rosjanin nie robi na mnie jakiegoś wrażenia, nie ma jakiegoś dobrego uderzenia, generalnie przebija. Ma raczej słabe warunki fizyczne. Zovko też popełnia dość sporo błędów, nie boi się ryzykować, ale te jego uderzenia to raczej nie są pierwszej klasy.

Jutro z qwali wygrywają na pewno Beck, którego poziom gry jest kilka razy wyższy niż Francuza. Bije go, i to będzie raczej na pewno w 2 setach. Poza tym myślę że Dlouhy pokona jednak Mertla, głównie większą wszechstronnością gry i lepszą techniką i defensywą (także mijanki dużo lepsze). Sluiter chyba poradzi sobie z Stakhovskym- nie wiem czemu, ale wywarł na mnie jednak dużo lepsze wrażenie, choć Stakhovsky nie był na razie zmuszony do lepszej gry. Zovko z Huta Galungiem to naprawdę ciężko wytypować zwycięzcę, prezentują podobne umiejętności i atuty, obaj przeciętni.

Zawodnik, o którym pisałem wczoraj o jego potencjalnej kontuzji nie dotarł nadal do Wrocławia, nie ma też info o rezerwacji przez niego kortów do treningu.
Dostałem też info o potwierdzonej infekcji jednego z zawodników, raczej info pewne bo nawet nie trenował ani nie pojawił się na hali. Niestety, jutro ten zawodnik nie znajduje się w planie gier, dlatego jego nazwisko podam dopiero po wystawieniu kursów na mecz z jego udziałem.

Z turnieju głównego jutro widziałem trenującego Mountcourta, prezentował się nie najgorzej. Zib bez formy. Schukin wg mnie też przegra, widziałem tego gracza parokrotnie i zawsze prezentował się bardzo słabo, w szczególności w hali. Do tego myślę że Melzer odpadnie z Troickim, we Wrocławiu faworytom zawsze grało sie źle, a i co do umiejętności Austriaka zawsze miałem spore wątpliwości. W pozostałych meczach nie widzę faworytów, jutro będę z netem i laptopem na Hali AZS, popołudniu może pojawię się na Orbicie, bo tam raz że meczy zdecydowanie mniej ciekawe dla mnie. Będą tam inni ludzie, także z forum, więc może i oni napiszą coś o tamtych meczach

Do góry
#2000532 - 28/01/2008 07:02 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: acemilan1]
_M!!chall_ Offline
stranger

Meldunek: 28/01/2008
Postów: 6
jest ktos jeszcze oprocz acemilan1 i norbi071 kto bezdie na kortach? Swietna robota, takiego info nikt by sie nie spodziewal. to dopiero kwale a juz duzo wiemy

Do góry
#2000571 - 28/01/2008 07:17 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: _M!!chall_]
Fortunado Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/01/2008
Postów: 3252
na Bwin będzie live video ;\)

Do góry
#2000878 - 28/01/2008 16:15 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: Fortunado]
Cendruś Offline
Oszust i... dzida!!!

Meldunek: 26/12/2005
Postów: 14689
Skąd: Wwa
Dobra robota .

A ktore buki wystawiaja kursy na ten turniej (oprocz Bwin) ?

Do góry
#2000881 - 28/01/2008 16:27 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: Cendruś]
norbi071_2gie_wcielenie Offline
member

Meldunek: 25/01/2008
Postów: 170
doxxbet, prof, fonbet

Do góry
#2000919 - 28/01/2008 17:16 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: _M!!chall_]
DRAGO Offline
old hand

Meldunek: 07/09/2002
Postów: 1165
Skąd: WROCŁAW
Originally Posted By: _M!!chall_
jest ktos jeszcze oprocz acemilan1 i norbi071 kto bezdie na kortach? Swietna robota, takiego info nikt by sie nie spodziewal. to dopiero kwale a juz duzo wiemy



DRAGO,Trocho,Yapa, Siwek

Do góry
#2000927 - 28/01/2008 17:25 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: DRAGO]
zublos Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/07/2007
Postów: 1922
Skąd: Oświęcim
w milenium tez sa kursy na ten turniej

Do góry
#2001010 - 28/01/2008 19:10 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: zublos]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Montcourt M - Zib T 2 @1.9 fonbet

Lecim na Szczecin ;> Znaczy sie zaczynamy Chalek we Wrocławiu. Nie pasuje mi styl gry Francuza do tego co prezentuje zazwyczaj Zib. Dodatkowo franca łatwo sie denerwuje, czesto mu cos na korcie nie pasuje. Jak sie nie wstrzeli od początku to polegnie. Zib we wroławiu zawsze dobrze sie prezentował, czas na wzrost formy.

Schuettler Rainer (GER) vs. Gabashvili Teimuraz (RUS) 2 @1.93 doxiu

Tydzień temu ograł Niemca, to czemu nie ma tego zrobić i dziś?

Davai Teimuraz


Chodzą słuchy o bolących plecach i szyi jednego z zawodników turnieju głównego, ale czy to prawda to dopiero zobaczy się na treningach.

I jak? Myślisz, że jutro kursy bedą już niższe?

Do góry
#2001043 - 28/01/2008 19:45 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: Kameleon]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Nie no lepiej teraz podać a jutro grać za kursy o 1,5 niższe niż dziś ;).

Dla mnie to dzisiaj z tego co przeczytałem Garcia-Lopez, Montcourt.

Do góry
#2001081 - 28/01/2008 20:17 Re: KGHM Dialog Wrocław Polish Indoors - Challenger - 28.01 - 3.02 [Re: Fro_Lech]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
przecież wiadomo o kogo chodzi a buki też nie śpią i pewnie kurs jaki jest teraz moze polecieć w dół bez informacji na forum \:p

Do góry
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
12 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, ElNinho[mmdea], Zaixi, DePito, pacyfista, Sensei, 11kera11, VVega, rymoholik, alfa, Kretol, igea23), 3950 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582156 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Dzisiaj o 14:25