Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 ... 9 10 >
Opcje tematu
#2050618 - 12/02/2008 01:09 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: Rivaldinho]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Zeszłoroczne wyniki sztafet mixow MS w Anterselvie - KLIK


Znamy juz składy na jutrzejszy bieg sztafet mixow:

ROSJA
Sleptsova
Iourieva
Kruglov
Yaroshenko

NIEMCY
Buchholz
Neuner
Birnbacher
Greis

NORWEGIA
Ingstadbjoerg
Bonnevie Svendsen
Os
Bratsveen

SZWECJA
Jonsson
Olofsson
Ferry
Bergman

FRANCJA
Brunet
Peretto
Jay
Habert

UKRAINA
Yakovleva
Efremova
Bilanenko
Aidarov

WŁOCHY
Ponza
Fiandino
Vuillermoz
De Lorenzi

BIAŁORUŚ
Kalinchik
Domracheva
Valiullin
Novikov

SŁOWENIA
Grudicek
Gregorin
Dokl
Bauer

CZECHY
Vitkova
Vejnarova
Moravec
Soukup

POLSKA
Pałka
Gwizdoń
Pływaczyk
Sikora


Pozostałe(mniej wazne teamy) dostapne po klinieciu na ten LINK a nastepnie STARTLIST

Do góry
Bonus: Unibet
#2050677 - 12/02/2008 01:31 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: Rivaldinho]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29748
Rivaldinho

czy ktos ogladal bieg ten na ostatnich MŚ ? Ja przyznam sie ze nie, i zastanawialem sie czy bede karne rundy, minuty czy moze dobieranie naboi. Ale z tego co widze to chyba beda karne rundy.
Bede musial przejrzec regulamin jak to wyglada i czy w para biegna

Z tego co Riva podal to ja mam jednego zdecydowanego faworyta. Chyba nikogo nie zdziwi ze Rosja 5/10, Niemcy 3/10, Szwecja 2/10.
Sklad Rosjan prawie najlepszy i wyrownany, a u Szwedzi pobiegna tym samym skladem co rok temu, gdzie zdobyli zloto. Mam jednak wilekie 'ALE' co do formy Ferry`iego i Olofsson. Bergman dobrze biega, ale na strzelnicy to i jest w stanie na jednym zrobic 1/5. Jonsson slaby bieg, strzelanie bdb.

Wg mnie najgrozniejszymi rywalami Ruskow beda Niemcy. Ciekawe jak tam ze zdrowiem u Greisa. Ale skoro widizmy go w mix`ie to powinno byc wszystko OK. Tym bardziej ze z tego co slyszalem bylo to lekkie przeziebienie. Bucholtz powinna biec i strzelac na 200% poniewaz pewnie bedzie to ostatni jej wystep w druzynowce na tych MŚ. Hmm...Birnbacher cos z forma biegowa slabiutko, ale za to oko bdb.

Niespodzianka 'in minus' to Norwegia. Tylko ambicja i wola pokazania ze ten sklad moze 'cos' wywalczyc' moga cos ugrac. A tak to nie widze ich w pierszwej '5'.

A jesli chodzi o niespodzianki to bardzo licze na Polki i Polakow. Rowny sklad, bardzo dobre strzelanie, szkoda tylko ze bieg Plywaczyka+Pałki pozostawia wieleeee do zyczenia.

p.s. napiszcie jakie sa reguly i jak beda startowac

Do góry
#2050710 - 12/02/2008 01:39 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: Ojro]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Normalna sztafeta, najpierw 2 zmiany pan po 6 km, potem 2 panow po 7,5 km. dobieramy tak jak w zwyklej sztafecie.

Panowie szykujcie na jutro szampana z okazji pierwszego medalu dla Polski w tych MŚ

Do góry
#2050729 - 12/02/2008 01:48 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: Ojro]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
sztafeta to sztafeta.. 3 naboje do dobrania, a jezeli to nie wystarczy to biegamy karne rundy - zasady takie jak w normalnych sztafetach tutaj sie nc nie zmienia tylko tyle ze biegaja 2 panie i 2 chłopów \:\)

Najpierw panie biegna po 6 km a nastepnie wozek ciagna 2 panowie - kazdy po 7.5 km


Mam podobne zdanie Rosja bardzo mocny skład jezeli nie wygraja to sie zdziwie.. na papierze u mnie mają złoto.
Szwedzi także fajny zestaw - tutaj sie zdzwie jezeli nie wywalcza medalu.
Polaski i Włoski team fajne składy licze tu na niezle lokaty.

W głowie (i na papierze :D) ułozyłem sobie koncowe wyniki \:D teraz trzeba wyczekac na kursy.. buki beda mieli niemala zagadke.. ciekawe kto pierwszy szarpnie sie z oferta

Do góry
#2050816 - 12/02/2008 02:13 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: Rivaldinho]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Ojro Birnbacher oko bdb czy ja zle widze? \:\)

Toc to nieobliczalny facet jak cholera jesli chodzi o strzelanie!
Coz zdarzaja mu sie bardzo dobre wyniki strzeleckie, ale zeby pisac oko bdb to lekka przesada.
Z tym biegiem cieniutkim takze sie nie zgodze, wolniutki to on nie jest, tymbardziej, ze na sztafete potrafi sie sprzyc i dobrze pobiec, jestem przekonany, ze biegowo nie straci duzo do Kruglova i Ferrego.

PS
Panowie nie lepiej pisac wlasne przemyslenia po ukazaniu kursow przez firmy bukmacherskie? Po co ulatwiac robote analitykom

z mojej strony analiza biegu bedzie po ukazaniu sie kursow w wiekszosci firm, czyli w okolicach ciszy nocnej

Do góry
#2051745 - 12/02/2008 04:55 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: HAGIi]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
ja sie nie odkrylem ;\)

Do góry
#2051759 - 12/02/2008 04:59 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: polskignom]
lepusti Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2006
Postów: 1031
oby buki wystawily oferte przed jutrzejszym wyjsciem do pracy...:)
swoja droga, ekipa rosyjska rowna napewno jest ale przeciez oni maja 2dwa mocniejsze ogniwa jesli chodzi o facetow, czy wybor do mixa akurat tych zawodnikow jest przemyslany przez trenerow?

Do góry
#2051822 - 12/02/2008 05:09 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: lepusti]
Valverde Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 15207
Skąd: Allenstein
Nordicbet sypnal pierwszymi kursami, ale poki co malo jeszcze par:

Sweden - Germany 2.05 1.68
France - Poland 1.95 1.75
Italy - Slovenia 1.60 2.20
Sweden - Norway 1.35 2.95
Germany - Russia 2.40 1.50

plus 5 zestawow po pierszej rundzie.

Do góry
#2052031 - 12/02/2008 05:48 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: Valverde]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Pobrałem sobie zwycięstwo Rosji po @2.2 w Bet24 ponieważ choć wystawili się praktycznie jako pierwsi na rynku to wydaje mi się, że już nikt tak atrakcyjnego kursu nie zaoferuje.
Zdecydowanie najsilniejszy i najbardziej wyrównany skład ze wszystkich startujących ekip.
Jeżeli tylko Sleptsova nie nawali to nikt nie powalczy jutro z Rosją...

Do góry
#2052208 - 12/02/2008 06:26 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: tomo]
Rivaldinho Offline
+

Meldunek: 29/04/2004
Postów: 19495
Skąd: 比得哥ߠ...
Dokładnie tak jak napisał wyzej kolega, wiec nie bede powielał typu na V Sbornej

-------------------------------



Szwecja - Norwegia ( 1 ) 1.65 Bet24


Szwedzi duzo mocniejszy sklad na papierze.
1 zmiana Jonsson - Ingstadbjoerg:
Tutaj duza przewaga szwedki.. ktora bardzo dobrze strzela i biega takze przywoicie..
Przejrzalem starty norwezki - bralem pod uwage sprint bo tam panie biegna 7.5 i dwukrotne strzelaja a jutro dystans bedzie o poltora kilomatra krotszy - ta konkurencja jest najbardziej zblizona i jest niejako wykladnia biegowa) i co mnie zdumialo (bo nie sledzilem predzej zbyt uwaznie jej poczynan) musze stwierdzic ze ona nie biega a chodzi \:D


Kilka przykładow jaka przepasc dzieli obie panie, bo Anne za duzo nie startowala \:D

Kontiolahti
12 Jonsson 0+0 +26
53 Anne 0+1 1:48
odliczajac karna runde w biegu norwezka przegrywa o prawie minute \:\)

Hochfilzen
15 Jonsson 0+1
19 Anne 0+0
mimo karnej rundy szweda szybsza o prawie 40 sekund \:\)

Poklujka
4 Jonsson 0+1
46 Anne 1+2
ponownie w samym biegu ponad 40 sekund Szwedka na plus
itd itd

Ostatni stat Anne w Anterselvie w sprincie to 44 miejsce przy 0+1 i 2:32 straty.
na 1 zmianie duza jak nie bardzo duza przewaga ekipy Szwedzkiej. Anne w pozostałych startach pokazala ze potrafi sie nieraz pomylić na strzelnicy w moim odczuciu mocno zawali norweska sztafete. a nie ma tam zawodnika ktory moglbym wyciagnac ich sztafete z dalszych lokat.


nie chce sie bez sensu rozpisywac kazdy moze sobie przejrzec starty poszczegolnych zawodnikow wiec krotko o kolejnych zmianach:

2 zmiana: Olofsson - Bonnevie Svendsen - mniej wiecej na styku, bo Olofsson nie prezentuje jakiejs swietnej formy - swoje jednak w sztafecie zrobi \:\)

3 zmiana: Ferry - Os Szwedowi sie nie układaja te MS po apogeum formy w Anterselvie tutaj wyraznie gorzej.. jednak porownujac go z Osem ktory tutaj jeszcze nie startowal i tak on powinnien byc na plus. Os w Anterselvie nic wielkiego nie pokazal, biegowo duzo slabiej niz Ferry wiec nie wydaje mi sie aby nagle mogl namieszac.

4. zmiana Bergman - Bratsveen tutaj chyba jednak plus dla dobrze strzelajacego norwega. slabiej biega ale dobrze strzela.. Bergman jest najslabszym ogniwem w sztafecie Szweckiej ale mam nadzieje ze nie bedzie biegal karnych rund.



Podsumowujac.. zdecydowanie wiecej plusow widze po stronie Szwedow.. dla ktorych moze byc to jedyna okazja do zdobycia medalu i mysle ze potraktuja mixa bardzo powaznie.
Na 1 zmianie powinni duzo zyskac.. i z kazda kolejna ja powiekszac.. ewentualnie Bergman moze troche stracic, ale nie na tyle aby dac sie wyprzedzic wikingom
Norwegowie skupiaja sie na sztafecie meskiej bo tam maja duze szanse na wygra. Jezeli nie wystawiaja Berger, Olka i Svendsena (czy chociaz Hanevolda) a daja szanse rezerwie to wniosek nasuwa sie sam \:\)




do boju trzy korony !!

Do góry
#2052246 - 12/02/2008 06:40 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: tomo]
Ojro Offline
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29748
Analitycy ze Skandynawii o wiele wiecej wiedza od Nas, wiec dlaczego nie pisac swoj ocen.

z Nordicbet:
First leg

PONZA [Wlochy] - JONSSON [Szwecja] @ 1,85 6/10
Mialem nie stawiac Wloszki. Jej forma biegowa nie jest taka jaka miala w Anterselvie [moze za wczesnie trafia], strzelnica tez ostatnio cos zawodzi [1 pudlo w Sprincie + 4 pudla w Poscigu]. Helenka na strzelnicy w Poscigu tylko 1 pudlo i awansowala o 9 lokat. No wlasnie cos maly awans, a dlatego bo w biegu bardzo slabiutko. I np. w Sprincie przy rownej ilosci pudel Jonsson byla o prawie 30 sekund wolniejsza od Micheli. To glowny powod dlaczego dalbym szanse rehabilitacji. Rok temu w mix`ie obie mialy po 2 pudla.

MÄKÄRÄINEN [Finka] - PALKA [Polka] @ 2,1 3/10
Jak juz wczesniej pisalem, licze na dobry start Polski. A Kryska wczesniej pokazala ze potrafi startowac w sztafetach. Jedyne co martwi o ostatni wystep w sprincie [54 miejsce 1+2] i poscigu [50miejsce 4pudla]. O jej 'nadzwyczajnych' zdolnosciach biegowych chyba nie musze wspominac Dlatego ktos spytalby sie dlaczego nie Finke ? Finka nie startowala w poscigu [albo nie ukonczyla DNS], a w sprincie byla tuz za Polka z 3 pudlami !!! Czyzby tak slabo biega ? Po 'lezaku' miala 0 a potem 3 pudla, moze ja to zniechecilo i teraz bedzie szukala jakiegos rewanzu i checi pokazania sie. JA zostane przy swoim, szkoda ze kurs troche niski na Polke, ale i tak wzialbym tylko 'letko'

Team h2h:
Rosja - Niemcy @ 1,65 Bwin 7/10
W Nordicubecie jest ta sama para tylko ze kurs na Rosje @ 1,5. Pewnie tomo nie powie nam dlaczego akurat tak a nie inaczej \:p
W austriackim bukow kurs wyzszy wiec warto, tak samo jak warto wziazc wygrana Rosji - z tym ze bralbym TYLKO kurs >2.0 Zdziwilbym sie gdyby Rosja nie wygrala tego, a cudem nazwalbym miejsce poza top3 ! U Niemek licze ze spali sie Bucholz, a Birnbacher slabiej pobiegnie. Gorzej jesli nikt z pierwszej trojki nie bedzie mial zlego dnia, wtedy na ostatniej zmianie Greis moze/musi zagrac o wszystko. Ciekawe jak tam u niego ze zdrowiem - trzeba bedzie poczytac jego home page [jesli ma].

France - Poland @ 1,75 Nordi 6/10
Brunet [30sprint 1+0;26poscig 2] ] , Peretto [45 1+1; 27poscig 0], Jay [niestartowal] , Habert [27sprint 0+1,45 poscig 6pudel]- Palka [54sprint 1+2], Gwizdon [7sprint 0+0; 12poscig 3pudla], Plywaczyk [48sprint 1, 57poscig 6], Sikora [11sprint 0+1, 11poscig 2pudla]. PRzy szczesciu Polacy powinni byc w okolicach 3-5 miejsc, gorzej jesli i Gwizdon i Sikora zawioda, wtedy nie widze Naszych w 10ce. Francuzi musieli by miec dzien konia aby byc w u gory. Tylko bezbledne i szybkie strzelnia moga cos pmoc. Ja nielicze na to.

ufff, ale pisania, moze cos jeszcze napisze, ale czekam na ofery Unibetu - tam zawsze duza oferta na biathlon.


Do góry
#2052297 - 12/02/2008 06:54 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: Ojro]
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Ojro jakby lepiej sie znali od Nas to bysmy nie mieli yieldu dodatniego na biathlonie ;\)
Dla mnie bledy robia i beda robic...

Do góry
#2052782 - 12/02/2008 08:40 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: HAGIi]
Bodzio21 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 3858
nie kumam tego..dlaczego nie wystawili najmocniejszych składów? gdzie Henkel, Tchoudow? ja rozumiem, że odpoczywają ale ten mix spada na psy przez taki coś...

Do góry
#2052821 - 12/02/2008 09:02 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: Bodzio21]
lepusti Offline
old hand

Meldunek: 25/06/2006
Postów: 1031
moim zdaniem jutrzejsza konkurencja jest traktowana nieco drugoplanowo przez niektore ekipy. stad brak najwiekszych gwiazd w skladach. ci oszczedzaja sily na konkurencje indywidualne, ktore przeciez jeszcze przed nami.
poza tym EXPEKT wrzucil oferte

Do góry
#2053263 - 12/02/2008 17:53 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: lepusti]
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
A jak widzicie Polskę z Białorusią?

Do góry
#2053279 - 12/02/2008 18:07 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: buszmen]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: buszmen
A jak widzicie Polskę z Białorusią?


ja osobiscie bede bardzo zawiedziony, jesli Polska przegra z Bialorusia.

Palka-Kalinchik 1 (Palka lepszy bieg, na strzelnicy ciut mniej pewna, ale przy dobieranych nabojach nie powinno sie nic przydarzyc)

Gwizdon-Domracheva 1 (Gwizdon slabsza biegowo, ale widac, ze dobrze przygotowana do MŚ, szybkie, niezle strzelanie, Daria moze wywinac karna runde w stojce)

Plywaczyk-Valiluin - tu ciezko powiedziec, Bialorusin szybciej biega, ale Plywaczyk o wiele lepiej strzela. Z reszta Pplywaczyk na tyle sie poprawil w biegu, ze raczej nie powinien duzo stracic do niepewnego na strzelnicy Rustama, nawet jak te celnie zapakuje w tarcze. Ale mimo wszystko jak gdzie Blr ma zyskac to tylko tu.

Sikora-Novikov - 1 Novikov najlepszy z Bialorusinow, ale slabszy biegowo od Tomka, strzelanie tutaj w Szwecji podobne.

Ale najwazniejsze pytanie czy potraktuja ten start powaznie nasi rodacy, np. kosztem sztafet. Tam szans na medal nie ma.

Tu Polska moim zdaniem w 5-ce spokojnie ma szanse byc,a stamtad do medalu duzo nie brakuje. Troche martwi mnie wystep w zeszlych MŚ, ale chyba Polske warto zaryzykowac.

Do góry
#2053364 - 12/02/2008 19:10 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: polskignom]
sergiush Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/06/2006
Postów: 5393
Skąd: podkarpacie
witam
a jak widzicie francja-słowenia

BRUNET Marie Laure 30 Grudicek 10
PERETTO Delphine 45 Gregorin 32
JAY Vincent Dokl
HABERT Lois 45 Bauer 44

u kobiet wyrownane a u panow przewaga Francji, przypominam sobie jedne zawody na ktorych francuzi w podajże drugim składzie walczyli o zwyciestwo
jak uwazaciw kurs 1,45 wat gry?

Do góry
#2053365 - 12/02/2008 19:10 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: polskignom]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Witam ;\)

Na wstepie moze ustosunkuje sie do typu Polska-Bialorus ktory powoli staje sie masowka
Wcale a wcale nie jestem przekonany ze Polska wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku...
Palka moze troche zyskac nad Kalinchik, Gwizdon nad Domracheva tez choc jak Białorusinka dobrze strzeli to zmiecie Magde biegowo
Na pewno Tomek zyska nad Novikowem a przynajmniej powinien ale to wszystko moze nie wystarczyc na Plywaczyka ktory moze stracic do Valiulina wiecej niz pozostala trojka zyska \:\(
Niestety taka moze byc brutalna prawda, bo przeciez w sprincie gdzie sa dwa strzelania Krzysiu przegral z Valiulinem mimo 3 pudel mniej a to juz jest powazna strata

Dla mnie NO BET

Szwecja-Słowenia 1 10/10 1.40 Unibet

To chyba jest jakis zart ze strony Unibetu a jednoczesnie prezent ktory pewnie dlugo sie nie utrzyma ale wazne ze juz zdazylem zagrac \:D
Nie bede nawet tego analizowal bo nawet zakladajac ze Grudicek i Gregorin odjada Jonsson i Olofsson co moim zdaniem nie nastapi
to Dokl i Bauer nie maja zadnych szans z Ferrym i Bergmanem

P.S. Pamietajcie tylko prosze ze to tylko sport i cuda sie zdarzaja bo znam przypadki ze na takich pewniakach ludzie mieszkania tracili \:D


Riva: Inzaghi tylko ze jest to zakład po 2 zmienie. Mimo to myślę ze Szwedki sobie poradzą


Edited by Rivaldinho (12/02/2008 19:17)

Do góry
#2053407 - 12/02/2008 19:32 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: Rivaldinho]
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Mnie natomiast intryguje para Wlochy-Ukraina z Unibetu 1.65. Przegladam teraz oferte chyba z 10 bukow jednoczesnie i sa straszne rozbieznosci i roznice w ocenie szans tych rywali (podobnie zreszta w ocenie szans Polski z Wlochami). I np. taki Unibet widzi szanse ITA-UKR niemal rowno (bede sie odnosil do kursu na V), a np. Bet24 ITA 40.00 UKR 160.0, pary niestety nie maja. Wlosi maja ciekawy skladzik, poza szurnietym Vuilermozem, ktory moze runde lub dwie wywinac niestety, reszta rowna, stabilna, nie schodzaca ponizej pewnego poziomu. Ukraina bez Khvostenko, zreszta z zupelnie zmieniona 4 w porownaniu do MS (do ktorych badz co badz jakos odniesc sie trzeba). Wlosi sklad chyba nie gorszy niz na wspomnianej imprezie, gdzie wyprzedzili duzo lepsza niz obecnie Ukraine (moim zdaniem) o prawie poltorej minuty przy niemal identycznym strzelaniu. Mysle, ze te poltorej minuty to zostawimy dla wspomnianego wyzej wariata Rene, a licze, ze pozostala trojka nie zawali strzelania, bo biegowo powinni spokojnie Ukrainie odjezdzac. No ale 1.65 to troche malo, wiec bede szukal czegos do dubla, moze sie skusze na te Szwedki 1.40. Ponadto bardzo kusi mnie Szwecja z Niemcami, gdzies pod 3.00 widzialem i to chyba jest bardzo sympatyczny value, no ale z tym sie jeszcze przespie. Do uslyszenia po poludniu:)

Do góry
#2053425 - 12/02/2008 19:41 Re: Mistrzostwa Swiata w Biathlonie- Östersund 2008( Szwecja) [Re: raf]
raf Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 18/06/2001
Postów: 1828
Skąd: Warszawa
Jeszcze a propos "zawodostwa" skandynawskiego Nodricbetu.
Para Wlochy-Slowenia 1.45-2.55

Outright:
Italy: 51.00
Slovenia: 41.00

heh to niech sie zdecyduja. Wlosi juz 1.55, nigdzie indziej tej pary nie widze, wiec ostatecznie dubel:

Wlochy-Ukraina 1.55
Szwecja-Norwegia 1.40
@2.17 Uunibet 7/10

Do góry
Strona 3 z 10 < 1 2 3 4 5 ... 9 10 >

Moderator:  Ojro 



Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, VVega), 3425 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581795 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49