Opcje tematu
#207938 - 18/06/2003 15:18 TYPY 21/22 czerwca
insider Offline
journeyman

Meldunek: 16/04/2003
Postów: 68
cześć. Czas na typy nadchodzącego weekendu. Może być ciekawie zaczynają się debiuty dwulatków. "Perforowany bilet" nie zrażaj się, tylko typuj dalej.

Do góry
Bonus: Unibet
#207939 - 18/06/2003 15:38 Re: TYPY 21/22 czerwca
insider Offline
journeyman

Meldunek: 16/04/2003
Postów: 68
Sobota
I Wydaje się, że tak jak inne konie ze stajni M.Pietriakowa poprawi mocno Maruk. Jak się wreszcie uda poprawnie przeprowadzić Folwarka to będzie groźny. Nic nie wiem o Ace of Bask i czy poprawił Emant. Nie mniej do Maruka Macebana.
II Rozkręca się Okoń, do Niego szybka Scinella, Jung (zm. jazdy) i tajemniczy Domitius
III Podobno Salsa, Gwinea i Saurun rozegrają to między sobą
IV Seba, Heciolina
V Avin jest poza zasięgiem, do Niego Wulkan. Może poprawić Hekla i Pokusa.
VI Eozyna powinna być w pdk. Do Niej Manifest i Padus
VII po ostatnim wyścigu Fath Nour, ale M Pietriakow lekko kombinuje, więc trzeba uważać. Do Niego chyba Etopton.
VIII Do Maltozy. Poprowadzi mocno Deo więc na drugie albo On albo Surinam IX ??? może Esculap.

Do góry
#207940 - 19/06/2003 13:45 Re: TYPY 21/22 czerwca
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Zacznijmy od info.
Ace of Bask - gonitwa 1, sobota.
Może czyta nas p. Głowacki i rzuci nieco swiatła na sprawę.
Na stronie brak pomiarów
Rodowód
http://www.glowackiarabians.com.pl/Aceofbask.htm
Szukałem korzeni francuskich
Moze ktoś ma jakoweś dodatkowe info.
pozdrawiam
hpc

Do góry
#207941 - 19/06/2003 20:13 Re: TYPY 21/22 czerwca
Anonymous
Unregistered


cz
dzięki insider za słowa otuchy.Na początek krótkie oświadczenie.Otóż informuję wszystkich zainteresowanych ,że moje typy nie mają charakteru "blefu biznesowego",ja gram je również z wiadomym skutkiem
teraz do pracy
Sobota
I Nordique najdalej drugi
II Jung,Scinella,Okoń w trójkącie
V do Avina Hekla i Eramir
VII wychodzi Fath Nour-Ashmin ale podeprę się Pilionem
VIII na dwie kosy do Maltozy-Deo Gratias i Surinam
IX 2/7 "już wisi"
X przy rzetelnym wyścigu goły Gawrosz z Turkaweczką i porządek ok.5 zł.
Niedziela
I na dobry początek Promyk,Grand-pasuje i płaci ok.12 zł.
III Strok,Zair,Kamrat,Enna porządek w boksie=12zł.
IV przed gonitwą zobaczymy jak wygląda Mercedes...
V Donald,Jodan,Hadar w trójkącie
VI do Med Boya-Mieszko i Eklektyka
VIII Jeśli wszystkie pobiegną przewiduję b.dobre wypłaty .Będę grał porządki do 2/3,4,7,10/ i do 7/2,3,4,10/ to osiem porządków a każdy z nich to moim zdaniem więcej niż 16zł a 2/7 mam przecież dwa razy
IX poza Groblą reszta pasuje.Ja zagram w trójkącie Mont Bak,Shanokk,Dominik.Może otrą się o rekord toru?
X do Kiary -Ukajali z Jurgą ....pozdrawiam....
ps.sorki za wybiórczość gonitw ale przywykłem dawać tylko "pewne typy" nara

Do góry
#207942 - 20/06/2003 15:33 Re: TYPY 21/22 czerwca
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam

witam
Dzieki cigar za priv, niestety nie mogę odpowiedzieć, ponieważ po piątku 13-go cały czas mam kłopoty z kompem

Sobota jak dla mnie dość trudna.
Wybrałem sobie do gry cztery gonitwy i w tych tylko zawalczę. Reszta, musi sie odbyć.
I, trzeba zobaczyć na paddocku Ace of Bask i Emanta (konie trenera Siemieniuka zaskakuja in plus). Z bieganych też sprawa nie taka prosta. Folwark się chyba nie nauczy biegać w linii i ja juz na to bym nie liczył, ale gdyby tak mu się udało
Z dwóch starszych któryś mógłby poprawić, ale właściwie Nordique już oba ograł i to on jako młodszy powinien poprawić najwięcej.
Z moich handicapów najkorzystniej wygląda Macebana i to do niej ustawiałbym porządek.

II, wycofany Hipnotyzer. Niepotrzebnie, bo bym go nie dotykał.
Stawka wyjatkowo słaba i poza jung, scinella, okoń raczej wyjść nie powinno.
Jeśli miałbym grać porządek to do Junga

III i IV, no cóż moge napisać.
Salsa, Saurun, Gwinea i Hecjolina, Seba, ale tak naprawdę to przecież mogą przyjść w odstępie i co powiem. Nie mam wiadomości z toru i generalnie nie wiem na co je stać. A granie na samą statystykę, pochodzenie, wymiary, to już nie ja.

V, Avin w porządku , do niego Hekla, Eramir i Wulkan. Z lekka mogłaby poprawić Pokusa.

VI, ominę

VII, Fath Nour i Dedur, jeśli R.Karkaosa nie zawali. Ciekawe 49,5 kg Fikusa.

VIII i IX jeszcze muszę rozpatrzyć a w X Gawrosz niekoniecznie z Turkaweczką, choc jest to możliwe.

pozdrawiam
pawel
hpc (gradus)

Do góry
#207943 - 21/06/2003 14:44 Re: TYPY 21/22 czerwca
cereus Offline
journeyman

Meldunek: 10/03/2003
Postów: 83
Skąd: warszawa
przeklepię sobie typy ode mnie na forum - jeśli kogoś to interesuje :Sobota 21 czerwca - dzień 16

gon.1 młody pietriakov i reznikov to dwie najlepsze jazdy spośród jeźdźców z niższymi kategoriami i choćby dlatego liczę tu porządek maruk - emant. maruk, bo po prostu jest lepszy od pozostałych koni i jeśli trochę poprawił formę, to powinien się liczyć, a emant, bo był niezły w zeszłym roku, a jego stajnia progresuje.

gon.2 słabiutkie konie, więc może być kocioł. jung ostatnio mocno się zamotał, nie miał przejścia i dlatego wypadł tak, jak wypadł. tu powinien się liczyć, a co do niego? Myślę, że można spróbować Scinellę (też ostatnio była kiepsko przeprowadzona - gdyby dzisiaj miała inną jazdę, to byłaby to solówka), Okonia, Britanikę i Dobrostana.

gon.3 debiuty, liczne i chyba jest tu parę dobrych koni, do nich zaliczam (w kolejności startowej): 1,3,6,8 i może 4,5

gon.4 debiuty, ale seba nie przegrywa - mocno wierzę w llandaffy.

gon.5 jak pisałem tydzień temu , liczę avina, ale myślę, że to nie jest jakiś bardzo klasowy koń i kiedyś się na nim przejadę. jeśli teraz, to są aż trzy konie, które mogą go pobić: wulkan, pokusa i hekla. avin biegał tylko po suchym torze , a tamte trzy też po błotku i nieźle sobie radziły, może więc dzisiaj trzeba wyrzucić tego nieszczęsnego avina, który na dodatek pewnie będzie mocnym faworytem, bo dają go oba programy.

gon.6 debiuty. porządek 1,2,5 box (takie małe ryzyko bez furiny, o której mam sprzeczne informacje)

gon.7 na górę każdy weźmie co sobie upatrzy - ja np liczę fath nour, ale nie mówię, że musi wygrać. tym co jest interesujące w tej gonitwie, to udział fikusa, który po mokrym torze i pod tak niską wagą ma duże szanse załapać się do czwórki, a może i trójki, a wtedy wypłaty skoczą w górę, bo teoretycznie obok piliona, to najsłabszy koń w tej stawce.

gon.8 maltoza powinna wygrać , wszędzie piszą, że liwiusz lubi mokry tor więc może będzie gdzieś blisko, pozostałe oprócz wanty w miarę równe. teoretycznie kabała jest lepsza, ale nie biegała powyżej 1300m.

gon.9 trudny bieg. debiut podobno może być dobry, ale późniejszy, więc można go sobie odpuścić. esculap z ubiegłorocznych wyników nie pasuje i jego też sobie odpuszczę, a erlan nie pasi mi z formy. zostają frez, gwardzista, mango i algor. co najgorsze wszystkie cztery biegają w kratkę.

gon.10 teoretycznie gawrosz nie powinien przegrać, ale jakoś jazda pana józia mnie nie przekonuje, a że w ostatnich gonitwach zdarzają się różne cuda, może warto wcześniej zakończyć dzień wyścigowy.

Niedziela 22 czerwca - dzień 17

gon.1 forma stajni kluczyńskiego jest dobra, więc myślę , żę blisko będzie (tzn. w porządku) black shadow, a przypuszczam, że nawet wygra. oczywiście w kwincie wypadałoby się podeprzeć promykiem.

gon.2 debiuty.

gon.3 myślę, że można tu zaryzykować i wysolować ennę. to bardzo dobra kobyłka, z tego co pamiętam lubi elastyczny tor.

gon.4 trudny wyścig. wszyscy prawdopodobnie będą liczyć trzy konie: mercedes, złotokapa i diamenta, ze wskazaniem na tą pierwszą. sporo osób może w kwincie mieć tu solo mercedes, ale ja bym się trochę bał, chociaż nie mówię, że jest to zły pomysł. wygrana każdego spoza tej trójki spowoduje wielokrotne zwiększenie wypłaty kwinty.

gon.5 najmocniej liczę faworyta - donalda. pozostałe trudne do oceny. joung islander jest w formie, ale jak długo jeszcze? dla hadara jest teoretycznie za daleko, ale też nie na pewno. stillus startuje dopiero po raz drugi w sezonie, degro-camp fatalnie spisał się w n.irandy, diamir też nic wielkiego dotąd nie pokazał. w sumie to chyba donalda na dzień dzisiejszy może spróbować ograć jodan. przemawia za nim dul w siodle i forma stajni.

gon.6 po mokrym torze mieszko z med-boyem powinny tu odjechać. na trzecie miejsce spore szanse ma eklektyka, a na fuksa do czwórki oprócz andante wstawiłbym zaragozę - w debiucie był surowy, ale to kawał konia i powinien mocno pójść do przodu.

gon.7 słabiutkie trzylatki, jak ktoś nie ma potrzeby zagrać, to niech sobie odpuści. jak ktoś musi to może warto spróbować debiutującą eqvidę (podobno niezła) - nie musi przyjść, ale jest to jakiś pomysł, bo na sensowne wybranie czegoś z bieganych nie ma co liczyć - to loteria.

gon.8 miernoty - dellan nie przegrywa.

gon.9 teoretycznie shanokk, ale coś mi w tym koniu nie pasuje. oprócz niego najmocniejsze wydają się barracuda i haret (moim zdaniem mają tu dużą przewagę nad mont bakiem i dominikiem, które mogą być mocno podgrywane). gorec to zagadka, ale forma stajni wskazuje na to, że będzie się tu liczył. grobli kibicujemy, żeby załapała się do czwórki

gon.10 słabizny. doncaster czekał na mokry tor i może się doczeka. oprócz niego kiara i ukajali, oraz juliet. jamał jest jeszcze zgłoszony do derby, ale to raczej jakaś pomyłka i nie zawracałbym sobie nim głowy.

Witek

pozdrawiam

Do góry
#207944 - 21/06/2003 14:54 Re: TYPY 21/22 czerwca
Anonymous
Unregistered


Witam!Jestem poczatkujacym w swiecie wyscigów i mam jedno pytanie.Jeśli ktos bedzie mi mogł odpowiedziec bede bardzo wdzieczny. Chciałem postawic dzisiaj na pierwsze 3 konie w 2 gonitwie tylko problem w tym,ze niebardzo wiem w jakiej wpadna kolejnosci na mete .
Juz kiedys sie na tym złapałem.Pierwszy raz w zyciu postawiłem "trójke" i faktycznie była tylko 4-6-5 a nie jak stawiałem 4-5-6.Ucieszony podchodze do kasy i niestety wygranej nie było:( Wiec pytanie zasadniczo brzmi : Czy jest mozliwosc postawienia na pierwsze 3 konie na mecie i ewentualnie ile to kosztuje(czy najmniejsza stawka jest wieksza niz 2 zł). Z góry dzieki za szybko odpowiedz.
Pzdr poczatkujacy brevery

Do góry
#207945 - 21/06/2003 15:04 Re: TYPY 21/22 czerwca
cereus Offline
journeyman

Meldunek: 10/03/2003
Postów: 83
Skąd: warszawa
obstawiając trójkę musisz wytypować ją w dokładnie takiej kolejności w jakie konie przybiegną na celownik - jeśli obstawiasz jedną kombinację , np.1,2,3 , to płacisz 2zł. jeśli chcesz, żeby weszły ci wszystkie kombinacje tych trzech koni, to grasz 1,2,3 w box'ie i płacisz 12zł. to jest po 2 zł za każdą kombinajcę - tzn. 123 132 213 231 312 321 - łącznie sześć kombinacji.
oczywiści trudno jest trafić trójkę za 2zł (za zwyczaj), dlatego gra się zakłady złożone np 1 na pierwsze, 2,3 na drugie, 2,3,4 na trzecie , a koszt takiego zagrania to suma wszystkich pojedynczych trójek czyli: 123 124 132 134 - łączanie cztery kombinacje - czyli 8 zł.
mam nadzieję, że coś z tego zrozumiałeś - pozdrawiam i życzę wysokich wygranych
witek
cereus

Do góry
#207946 - 22/06/2003 13:57 Re: TYPY 21/22 czerwca
Anonymous
Unregistered


To ja tez sie pobawie,ale nie sugerujcie sie tym za bardzo przy waszych grach..
Niedziela 22.06
I-porządek 2/4
II-porządek 5/6
III-taka moja mała nadzieja-Dell na poczatek Kamart drugi
IV-2/6/5
V-3/5
VI-4/6
VII-tak kiepsko to widze.Moze Florencja..?
VIII-zdam sie na cereusa - "dellan nie przegrywa"
IX-4/7
X-4/5/6/7 - na koniec pokombinuje z czwórką
Pzdr

Do góry




Kto jest online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, VVega, igea23), 3439 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49