Opcje tematu
#207979 - 01/07/2003 16:11 typy na 2 lipca
insider Offline
journeyman

Meldunek: 16/04/2003
Postów: 68
Pierwsza Środa, może być ciekawie
I Oros i Wołyń rozegraja
II North Pearl, potem Zgoda
III PDK box Zsa, Fuzja, Equvida
IV ?
V Mercedes, potem najbardziej płatny chyba - Eregos
VI 1 Filar 2 Aszatan
VII Spróbuję bez Juventusa PDK box Księżna, Dżuliwan, Strok
VIII do Alamo (forma stajni)
IX Anko

Do góry
Bonus: Unibet
#207980 - 01/07/2003 18:27 Re: typy na 2 lipca
Anonymous
Unregistered


A którego wskazałbyś jako konia dnia? Mi się wydaje, że Mercedes powinien spokojnie wygrać tylko niepokoi, że sam Wójtowicz ma jechać. A w VIII do Alamo może Mont Blanc? I jak jest z tymi przegrupowaniami - komu może się nie opłacać wygrać, żeby nie przegrupowali za wysoko?

Do góry
#207981 - 02/07/2003 00:12 Re: typy na 2 lipca
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Wszystkie biegają !!!!! (10-9-12-7-11)
Pierwsza środowa kwinta zapowiada się nieźle o ile dopisze forma naszych wybrańców.

Dzięki insider za życzenia. Trochę przesadziłeś z wartością weekendowych typów. Nic nadzwyczajnego.

Jutro zaczynamy podobnie, ale ja również, a może nawet przede wszystkim synem Polistratosa z Rodos Pobił Macedonię to podbije Wołyń . Do czwórki siostra AlCapone mogłaby wjechać
W drugiej zgoda . North Pearl powinien być w dwójce. Dalej losówka. W obiektywie foto znajdzie się jedna z 19-tek.
W trzeciej Zsa Zsa to żaden wystrzał . Jeden ciekawy debiut z kraju Maradonny , ale w pierwszym starcie chyba nie da rady.
W czwartej Kto wie czy nie obie. Ale generalnie dość trudna decyzja. Coś dostawię na pewno.
Kwintę zakończy 2/4
pozdrawiam
pawel
hpc

PS: I jeszcze wzorem BS, przedruk dowcipu.

Pożar w wieżowcu, ludzie stoją na dachu, nie mają szansy ucieczki.
Przybywa bohater, nakazuje skakać.
Pierwsza skacze kobieta, bohater łapie ją i stawia na ziemię, nastepnie to samo dzieje się z meżczyzną...... Skacze murzyn, bohater odsuwa się, murzyn spada i ginie.
Bohater do tych z góry.... No nie ,,spalonych nie rzucajcie!"

Do góry
#207982 - 02/07/2003 02:04 Re: typy na 2 lipca
Anonymous
Unregistered


W I lansuję porządek Wołyń/Czadra, ale jeszcze kilka ma szansę.
II - Zgoda, North Pearl Egida
III - Zsa, a potem wiele się może zdarzyć, może przyciemniona Grena, bo Fuzja i Galilea mają nie najlepsze wymiary, a to 1800 m, może być za to Eqvida
IV - ściana, nie dam rady nic wymyśleć
V - sam jestem zaskoczony, ale na podstawie dotychczasowych występów Mercedes wychodzi mi dopiero na trzecie miejsce i "goły" porządek Encorin/Farah-Batal. Ojej i to z każdego kryterium !!!!!
VI - Filar, potem Aszatan z Fryderykiem, może Wejmutka
VII - dla mnie Dżuliwan do porządku, może z Dalonem, jeśli poprawi, może z Juve, ale ten bardzo mi się w tym roku nie podoba, więc może jeszcze coś innego
VII - Etar wyróżnia się szybkością, ale nie biegał, powinien poprawić Black Shadow, trudny wyścig
VIII - też trudny, dla terminala za długo, Niecierpka chyba też, dla Della może być za wcześnie, Intelekt słabszy, NF chyba też, CC po kontuzji. Zostaje Modestos i Anko. Stawiam na Modestosa, o ile wreszcie ktoś nie będzie się nim pchał po starcie do czoła stawki, tylko poprowadzi go na końcu. Anko to nietypowy Saphir, finiszuje na dłuższych dystansach, ale to jednak Saphir....
Pozdrawiam

Do góry
#207983 - 02/07/2003 13:31 Re: typy na 2 lipca
insider Offline
journeyman

Meldunek: 16/04/2003
Postów: 68
do hpc. Za dużo skromności, goły Klif, mający wygrać Elmen, jeden z dwójki Fiszka Fellow wysoko, Tulipa wezwana do tablicy za BS (wcześniej BS dawał Dżamajkę i Mystery)i ten jednoznacznie wskazany dwulatek.
do jank. zgadzam się, nap Mercedes mimo, że Fighterowi wychodzi coś innego. Mont Blanc robił już wcześniej niespodzianki, byłby najlepiej płatnym do PDK z tych możliwych.
Z przegrupowaniem to do kogoś lepiej zorientowanego. Z tego co wiem to po wygraniu wyścigu w handicapie nie idzie się grupę wyżej.Wygranie dowolnego wyścigu nie handicapowego idzie się grupę wyżej. Po Derby przegrupowanie, zasadniczo wszystkie konie 1 grupę niżej + utworzenie IV grupy. Do dzisiaj nie wiem w jakiej konstrukcji Freedom była po 2002 roku w III grupie.
Pozdr Insider

Do góry
#207984 - 02/07/2003 14:03 Re: typy na 2 lipca
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Przy kawce siedze sobie nad gonitwą number 5.
Na początek errata do GW.
Wenta wygrała 8.06 we Wrocławiu.

W32 Nagroda 5610 zł
(I-3300, II-1320, III-660, IV-330)

Gonitwa dla 3 l. koni czystej krwi arabskiej II grupy (1600)

(W18) WENTA oo kl. s. 3 l., (Empres - Walia / Partner) hod. i wl SK Kurozweki - J. M. Popiel Sp. z o.o.; St. Kurozwęki tr G.B. Olszta k.dz. J. Domanska 56
(W4) EPISTRATOS oo og. s. 3 l., hod. i wł SK Michałów; tr R. Świątek st.u. A. Lorek 59
(W25) EMILENIA oo kl. s. 3 l., hod. i wł SK Białka; tr J. Pochwatka am.k.dż. M. Mioduszewska 56
(W4) EMIDOR oo og. gn. 3 l., hod. i wł SK Białka; tr J. Pochwatka k.dż. J. Fornal-Laskosz 58
Wycofany: Ernesta, Orika, Lozanna (dodatkowo)
czas 1'57"; pewnie; dl.2,5-4,5-1
zwc. 2,60; fr. -/-/-; pdk. 3,40; trj. 12,80; czw. 9,00; tpl. 3,40, kwn. 2,00 (4z5)
Zwroty stawek: Lozanna

Szkoda, że nie ma ćwiartek na Partynicach i trudno się odnieść do wyścigu.
Czas słaby, ale wygrana dość łatwa.

Zrobiłem sobie lekkie porównanie wszystkich partynickich wyścigów i ..... głowa mnie boli.
Mogą być niezłe jaja

hpc

Do góry
#207985 - 02/07/2003 14:50 Re: typy na 2 lipca
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Komunikat (30.06) Jarosławowi Szczuce brakuje 3 zwycięstw do uzyskania tytułu kandydata dżokejskiego. Małgorzacie Kryszyłowicz brakuje 7 natomiast Piotrowi Dębowskiemu 10 zwycięstw do uzyskania najwyższej kategorii jeździeckiej - DŻOKEJ.
Trener Borkowski zapisał dwa swoje koniki.
Pytanie - który lepszy
Bardzo istotne zmiany jazdy na Emiliuszu, Farah-Batal i na Wencie.
Zastanawiam się jaki współczynnik torów (warszawskiego i partynickiego) zastosować

Po całonocnym deszczu skomplikowała się sprawa gonitwy IV-tej. Groźniejsze są 50-tki

W VI, słup + Chopin do czwórki.

pozdrawiam
pawel
hpc (gradus)

Do góry




Kto jest online
0 zarejestrowanych użytkowników (), 3241 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581660 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49