Opcje tematu
#207986 - 04/07/2003 15:05 typy na 5/6 lipca
insider Offline
journeyman

Meldunek: 16/04/2003
Postów: 68
derbowy weekend tuż tuż, czas na typy

Do góry
Bonus: Unibet
#207987 - 04/07/2003 18:28 Re: typy na 5/6 lipca
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Czas zatem delikatnie rozpocząć
Przede wszystkim trzeba się spodziwać, że na weekend będą chodziły takie zaprawki, ze boli głowa. Ale taka już jest specyfika derbowego weekendu.
Piekna była Złota Sobota w ŻW. Nie liczyłem jej nawet do szóstki, ale nieszczęśliwie wycofana.
Tak więc w szranki stanie 11 koników w dość trudnym handicapie.
Trudność gonitwy polega przede wszystkim na usytuowaniu koni trenera Mazurka.
Fuksja, po dwóch występach na 2200m, gdzie zajęła dość oczekiwane miejsce, podchodzi do dystansu 1600m, zaś Piramida zalicza swój drugi start i powinna poprawić.
Któraś powinna być wysoko (raczej w 4-ce)
Dla En Ara (69,25), Porfirii (69,40+) wyścig za trudny.
Dla El Seribe (68,91), Albary (68,60), Granda (68,90->68,40), Plusa (68,42) jak bedzie chciał okolice czwórki realne.
Pilgrima trudno mi ocenic. Pierwszy wyścig bardzo dobry, drugi na 2000m - słabszy.
Frez też biega jak chce . Po ciekawym występie 8 czerwca (68,13) przyszedł słaby występ z Gwardzistą.
Czyli gramy w tonacji dur

II, ale słabe te koniki. Spróbuję skontaktować się z Louisem De Funes . Coś powinien wiedzieć na ten temat.

Na razie tyle. Pociągnijcie dalej ten temat

I okolicznościowy dowcip by "bzyk64" wyjatkowo na czasie.

Siostry Williams siedzą w szatni. Nagle Serena zwraca się do Venus :
S: Wiesz co ? - wydaje mi się że ojciec dorzuca man sterydów do żarcia
V: Dlaczego tak sądzisz ?
S: Aaaaa...no bo rosną mi włosy tam , gdzie nigdy ich nie miałam!
V: Tak ? - no a gdzie na przykład ?
S: Nooooo...na jajkach!

pozdrawiam
hpc

Do góry
#207988 - 04/07/2003 20:49 Re: typy na 5/6 lipca
Anonymous
Unregistered


Hm... HPC pisze o tonacji DUR, a Witek poleca odpuścić sobie Dedura. Ciekawe kto ma rację?
W drugiej Scotland po wycofaniu Gardy będzie zdecydowanym faworytem i oczywiście nie wygra - wkońcu jedzie król toru. A może nie wygra poprostu dlatego, że to jego piewrszy start w tym sezonie?

Do góry
#207989 - 04/07/2003 22:12 Re: typy na 5/6 lipca
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Napisałem właśnie ogromny tekst i wyłaczyło mi kompa
Może spróbuję jeszcze raz wieczorem.
hpc

Do góry
#207990 - 04/07/2003 22:19 Re: typy na 5/6 lipca
Anonymous
Unregistered


Czekamy i liczymy na to, że pisząc po raz drugi nie będzie skrutów

Do góry
#207991 - 04/07/2003 23:35 Re: typy na 5/6 lipca
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Wracając do dd, racje może mieć Witek, bo cos mi w tym koniku nie pasi. Ale w trójkąt porządkowy go umieszczę.
W dugim ten policemaster może byc na kazdym miejscu. Również na 1-wszym.
Tudela i Kamarro, Jurga, Doncaster i chyba już dość, choć w takiej stawce (pow 60,30) zawsze może się coś nagle odrodzić.
Just true wyjdzie na zielonym. Ja postaram się zakończyć wielki kwartet.
W czwartej mam wrażenie, że Murphy nie musi wygrać. Zagrozić mu mogą Gwinea (??), Fiskus i Elnino. Może debiut, kto wie.
W V, każdy zagra co uważa. Nagroda "A" to zawsze trochę niewiadomej, ponieważ każdy z trenerów szykuje się do niej specjalnie.
Dla czasowców Cykoria, dla historyków Tim, dla fuksiarzy Traminer, dla konserwatystów Dandolo.
Nad dalszymi jeszcze pracuję
pozdrawiam
pawel
hpc

Do góry
#207992 - 05/07/2003 00:01 Re: typy na 5/6 lipca
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
Witek, jakbys czytał.
Podrzuć link do McDrivera, ponieważ nie bardzo mam czas szukać
pozdrawiam
hpc

Do góry
#207993 - 05/07/2003 01:54 Re: typy na 5/6 lipca
cigar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2002
Postów: 4573
Skąd: Warszawa
Witam,
I Zgadzam się z opiniami Hpc, od siebie dorzuce na wybuch Albare.
II Do kwinty Doncaster i Tudela. Scotlanda nie liczę, z założenia wyrzucam konie, które wychodzą do pierwszego startu tak późno. Jedno mnie tylko boli - dosiad Dula. Jurgę próbowalem w trzech ostatnich startach, jeśli teraz przyjdzie to się rozpłaczę.....
III Chyba Arena ale tylko chyba..
IV Zagram czwórki na układach Eddy/Fiskus-Elniro i Fiskus-Elniro/Eddy. Nie wstawię Gwinei nawet na 4-te.
V Życzyłbym sobie Księżnę ale są to prawdopodobnie pobożne życzenia. Jeśli nie Księzna to wybieram opcję dla konserwatystów. Na pewno nie zagram Cykorii bo jeszcze nie splamiłem się zagraniem konia po Ciekawskiej (skutek wiadomy).
VI Wychodzi mi, że Eramir El Sol nie przegra. Ponadto w czwórce powinny zameldować się Farah-Chang i Macebana.
VII Dublet to moim zdaniem jeden z lepszych koni w roczniku. Najdalej 2-gi.
VIII Liczę, że Amarant potwierdzi wysoką formę i wygra po raz kolejny. Sprzyjać mu powinno skrócenie dystansu. Mam nadzieję, że drugi przybiegnie Bumar lub Minyas. Haret będzie przed Dominikiem ale raczej nie do porządku. Nie wiem co zrobić z Moshh`em.
IX Pierwszy Gent, dalej trudniej....może Durango lub Ennis. Bez Złocienia.
X Skoro wcześniej Dublet to teraz Dunia.
pozdrawiam

Do góry
#207994 - 05/07/2003 04:25 Re: typy na 5/6 lipca
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Cigar, spróbuj ją jeszcze raz. Konserwatyzm i konsekwencja i nie będzie powodów do płaczu
VI, zostawiłem na deser.
Wyskoczę jeszcze po piwko do sklepu, bo bez dopalacza trudno pracować i się zajmę ta 13-tokonką.
VII, zaczyna triplę, ale tutaj zagram z wyglądu.
W VIII, od końca (choć nie musi być ostatni) himeryczny Wulkan, dalej Bumar ale poza tym jeden wielki kłopot.
Pomiędzy 67,30 a 67,80 czyli w około 4 długościach mieści się cała szóstka.
Coś trzeba skreślić.
Padło na Amaranta.
Reszta zależy od stanu toru, ale co by nie mówić w trójkącie porządkowym wstawię Minosa.
W IX, z wizusu wygladało łatwo, ale jak sie wgryzłem w hcp to zrobiło sie dziwnie równo od 3->8.
to tyle
pozdrawiam
hpc

Do góry
#207995 - 05/07/2003 16:35 Re: typy na 5/6 lipca
insider Offline
journeyman

Meldunek: 16/04/2003
Postów: 68
cześć wszystkim

Pierwszy rzeczywiście trudny, ale próbować trzeba do kwinty albo Pilgrim (najlepszy rezultat) albo Grand (skuteczny). Z insidów Fuksja jeszcze nie pasuje
II Tudela Kamarro Doncaster Jamał, a co z najlepszym z tej stawki 2 latkiem
III Skoro lansujecie Arenę... ale jak napisał hpc just true wyjdzie na zielonym, Tornado w czwórce nawet od 1
IV Jednak Murphy, Fiskus w czwórce
V Król
VI Anomalie w służewieckiej modzie
VII Skoro Dublet to dublet, ale w czwórce siwy Baby Bid i modniś Suit
VIII Dominik wraca na 1600
IX Gent Ennis golizna
X Dunia nie przegra

Pozdr Insider

Do góry
#207996 - 06/07/2003 01:54 Re: typy na 5/6 lipca
Anonymous
Unregistered


cz
nie podać typów na derby nie można dlatego proszę bardzo....ale najpierw krótko o sobocie
gon.I zapowiadała się ciekawie dopóki nie zobaczyłem na monitorze notowań Freza -2zł góra w 11 konnej stawce to paranoja.Mnie z programu i padoku wychodził trójkąt 4,8,10.Koń Kluczyńskiego z młodym Pietriakowem owszem ale na górę za ok.12-16 zł.Sam wyścig uke:
odpuszczony Dima i Frez 4 zł góra no comment.
O Dominiku i Amarancie nie klikam bo to jednak była "obora"
niedziela
I.Cykung ,Secam
IV.Maltoza,Tigera,Dżugano
V.grę oprę na ogierach na d . A jeśli dodam ,że Donald jest wycofany i nie liczę koni Wróbla to już wszystko jasne .Do nich "młody" Mietek,Gospodarz,i jednak "król" bo klaczkę ma niczego sobie . Mam nadzieję ,że nie będzie padało....
VI Porządek dnia Seliger,Akbars ---niestety ok.3zł.,ale zagram też trójkę (5-2)-1
Złotokapa nie liczę po tym jak dostał straszne baty w ostatnim wyścigu .
pozdrawiam życzę trafnych typów i co najważniejsze SATYSFAKCJI Z GRY

Do góry
#207997 - 06/07/2003 02:53 Re: typy na 5/6 lipca
cigar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2002
Postów: 4573
Skąd: Warszawa
witam,
Sobota nieciekawa choć było kilka miłych chwil jak wygrana opcji konserwatywnej i dopiero 4-te miejsce Cykorii oraz trafiona w jedna dziurę tripla Dublet-Amarant-Gent (x15) co pozwoliło zakończyć dzień bez uszczerbku na finansach.
Niedziela
I Dla mnie wyścig nieczytelny, nie wiem na co stać Impulsa. Wreszcie rozsądny dystans, wcześniejsze gonitwy płotowe na 2600 czy 2800 to nieporozumienie.
II Już się niektórzy ze mnie śmieją ale z uporem maniaka powtórzę Sardana. Kto wie może gdzieś około ...... listopada się doczekam.
III Sariola ?
IV Czy Arak musi wygrać? Według mnie nie wygra. Wysoko może być Delilah ale nie na pierwsze.
V DERBY
Od niepamiętnych czasów nie miałem takiego mętlika (lub mętliku) w głowie.
Sexpan i Arsen Lupin wyglądają na słabsze. Nie powinien liczyć się także Macdriver oraz Deviniusz.
Mocno grane Domart i Joung Islander nie pasuja mi pochodzeniowo.
Niezły jest Gospodarz ale gdy czytam Duke Valentino-Gontyna to widzę rewelacyjnego ogiera o imieniu Gapcio i robi mi się niedobrze...
Z pozostałych wybieram: Nechemia, Tiarella, Dyneburg, Musetta, Nobila. Teraz stawiam pasjansa .... i wychodzi kolejność: Nobila, Dyneburg, Musetta. Bardzo chciałbym aby błękitna wstęga trafiła do tr. Janikowskiego czego mu życzę.
VI Nie będę oryginalny - Seliger. Dalej Akbars z Echmeą.
VII San Luis i Don Miguel. Nietypowany w LT jest Ciernik więc pewnie będzie blisko.
VIII Bez rewelacji, Fath Nour pierwszy, Gemma druga lub trzecia choć doszły mnie niepokojące informacje odnośnie tej kobyłki.
IX Powinien mocno poprawić pochodzący z b.dobrej linii żeńskiej Jolaos. Już sobie ustawiłem czwóreczkę z Jolaosem na 1-2 ale wycofanie Kalii i Ukajali wszystko popsuło.

pozdrawiam

Do góry
#207998 - 06/07/2003 03:26 Re: typy na 5/6 lipca
Anonymous
Unregistered


Cigar gratuluję wyczówki.Oprzeć triplę na uczniu----i to na goło .Czas gonitwy b.dobry ale moim zdaniem powinien wygrać inny koń.Od siebie dodam ,że zaczynałem samym "siwym" a kończyłem jak cała Polska,niestety tripli nie trafiłem,bo Tomek uznał ,że jego stajnia i tak wygrała...
narka

Do góry
#207999 - 06/07/2003 05:03 Re: typy na 5/6 lipca
Anonymous
Unregistered


Co do typów, to mam jedną uwagę. Dziwię się, że wszyscy w ciemno typują stajnię Nieory w I grupie arabskiej, a do nich Echmeę. Stajnia może dolecieć, ale przecież jest w wyścigu "poważny" koń Mazurka imieniem Pancerz, chyba o niebo lepszy od klaczy, a o nim głucha cisza...
Pozdrawiam

Do góry
#208000 - 06/07/2003 13:37 Re: typy na 5/6 lipca
cigar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2002
Postów: 4573
Skąd: Warszawa
Z koni biegnących w gon.6 widziałem wszystkie oprócz Akbarsa i zdecydowanie najlepszy z widzianych jest Seliger. Prawdopodobnie Fighter ma rację, że Pancerz jest lepszy (choć nie na pewno) od Echmei, która mimo 2-giego miejsca nie zachwyciła. W typach przeważyła opcja życzeniowa ale nie będzie zdziwienia gdy
Pancerz przybiegnie np. drugi.
pozdrawiam

Do góry
#208001 - 06/07/2003 13:41 Re: typy na 5/6 lipca
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam

Tak.... zapowiada się tor mocno elastyczny i do programu trzeba usiąść jeszcze raz.
Z wczorajszego dnia skomentuje tylko dwie gonitwy.
Po pierwszej chciałem opuścic tor
Nie mówię, że Frez nie mógł wygrać, ale to co się stało woła o pomstę do nieba.
Po pierwsze te śmieszne 2zł z góry. I sposób rozegrania gonitwy.
Istne jaja.
Ciekawe nad czym komisja debatowała przez 20 minut, bo przez dłuższy czas czekaliśmy na zatwierdzenie gonitwy.
Panowie komisja, tak nie może być. Z kim nie rozmawiałem, mówił, że już dość tej grandy.

I wyścig VI.
Grałem cztery kosy do Fikusa.
Trzymam sobie grube bilety z Farah-Changiem i koniki sie oddzielają. A porządek 85zł.
Jak to miło obserwować, że nic się nie może juz stać. Nie może..... gdy nagle zrywa sie do boju Slobodan i nakrywa czanga na słupie.
Porządek 250zł a ja sie mogę oblizać. Taki to fart ostatnio

Dzisiaj farta (????) mają w Novej.
Chcieli deszcz i mają.
Teraz juz tylko wygrać, bo w razie klęski na pogodę winy już się nie zrzuci.

Tak więc, z powrotem do programu.
Zostało czasu niewiele a mamy dziś po raz pierwszy w tym roku, porządnie mokry tor.
Będą znowu jaja.
pozdrawiam
hpc

Do góry
#208002 - 07/07/2003 14:02 Re: typy na 5/6 lipca
cigar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2002
Postów: 4573
Skąd: Warszawa
Mam sprzeczne informacje odnośnie wyniku ostatniej sobotniej gonitwy. Jedne źródła mówią, że 3-cia była Zarita a inne, że Gawrysia.
Czy ktoś może pomóc?
pozdrawiam

Do góry
#208003 - 07/07/2003 14:08 Re: typy na 5/6 lipca
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
moim skromnym "Gawrysia"
hpc

Do góry
#208004 - 07/07/2003 14:23 Re: typy na 5/6 lipca
cigar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2002
Postów: 4573
Skąd: Warszawa
no właśnie hpc
nie byłem na ostatnim biegu i
znajomy powiedział,że Zarita, to samo podała
informacja telefoniczna (2/4/7/3)
a strona wyścigowa i prasa (PS) mówi, że Gawrysia

Do góry




Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, VVega, Sensei, 11kera11, alfa, Ojro, akagi, rafal08, Sony), 3449 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581793 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49