Strona 2 z 15 < 1 2 3 4 ... 14 15 >
Opcje tematu
#2165766 - 16/03/2008 01:44 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: tomo]
maciey Offline
old hand

Meldunek: 05/01/2004
Postów: 713
Originally Posted By: tomo
O 12:15 może i się nie dało, ale o 12:09 miałem więcej szczęścia.

Przecież nie mówię, że nie zagrałeś (też grałem i po 1,85 i po 1,7 dokładałem), tylko mówię, że dałeś ludziom typa w godzinę po tym jak kurs spadł na 1,45. Ale w sumie racja, pewnie dla wielu niewielka różnica ;\)

Co do dzielenia się wiedzą i typami ;\)
Best classified car:
McLaren - Ferrrai 1 1,55 w Bet-at-home.
Kurs już po spadkach, ale paru groszy jeszcze chyba wart.

Jiro, to jak, ile więcej niż 1,75 dasz mi na Nicka? Z ochotą podejmę wyzwanie \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2165821 - 16/03/2008 01:51 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: JiroJiro]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Vettel top 8, @2.7, Bwin, 2.5/10

Vettel był potwornie szybki w kwalifikacjach i gdyby nie awaria Q3 zmuszająca go do pozostania w garażu to na pewno nie startowałby dzisiaj z P9, a przynajmniej 2 miejsca wyżej.
Widzę bardzo dużą szansę na pokonanie Trulliego i Coultharda i przedarcie się na 7-8 miejsce.
Na Betfair laye zaczynają się od @2.35.

Do góry
#2165913 - 16/03/2008 02:05 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: tomo]
Nicki Pedersen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 20/02/2006
Postów: 1681
Skąd: Odense
Tomo ile szans dajesz Kubicy na zajecie przez niego miejsca
w czolowej 3 ?

Do góry
#2165945 - 16/03/2008 02:12 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: maciey]
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Originally Posted By: maciey
Jiro, to jak, ile więcej niż 1,75 dasz mi na Nicka? Z ochotą podejmę wyzwanie \:\)


Ja nie dam nic więcej ponieważ uważam że kurs jest nieźle określony (1.65 - 1.80 na Nicka ;\) Pieniędzy raczej nie postawiłbym w tym zakładzie na nikogo.

Do góry
#2166090 - 16/03/2008 02:35 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: JiroJiro]
mogarycz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/09/2003
Postów: 4577
hej, dobrzy ludzie, zapiszcie mnie please i Experto do konkursu... ;\) jak co roku chcę się bawić z Wamy ;\)

Do góry
#2170386 - 17/03/2008 03:06 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: tomo]
Heart Offline
enthusiast

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 239
Skąd: Pławna
I mamy pierwszy wyścig sezonu 2008 za sobą..
I od razu widać jak brak kontroli trakcji wpłynął na wyścig, tylko 7 kierowców ukończyło wyścig, czyli prawie 2/3 poprostu nie dojechała.. Można powiedzieć, że co tam ta kontrola trakcji, najlepsi i tak sobie z tym poradzą, i tutaj błąd, tacy znakomici kierowcy jak chociażby Raikkonen, Massa też odczuli tego skutki.

I szkoda Roberta, bo przed wyścigiem wszyscy byli optymistami, że w końcu stanie na podium, że może nawet wygra i tuu naprawdę rozczarowanie. Na początku cały czas był za Hamiltonem, później liczne pojawienie się na torze samochodu bezpieczeństwa pokrzyżowały plany.. Potem nieszczęśliwy wypadek z Japończykiem i po wyścigu.
Ale jestem zdania że taktyka BMW po raz kolejny zawiodła (jeszcze w trakcie wyścigu była zmieniana). Natomiast Haidfeld, dosyć niespodziewanie zajął drugą pozycje, na pewno miał w tym dużo szczęścia i pewnie lepszą taktyke..

Do góry
#2181924 - 20/03/2008 20:43 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: Heart]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
GP Malezji - Kwalifikacje
Fisichella - Sutil, @3.5, UB, 1/10

Ok, w Australii też typowałem na Sutila w tej parze, a tymczasem wyraźnie lepszy przez cały weekend wydawał się być Fisichella (zakład na wyścig wszedł przy sporej dawce szczęścia) ale co ja poradzę na to, że ja wciąż nie wierzę w umiejętności Fisichelli, a na prawdę cenię sobie Sutila, który wydaje się być kierowcą obdarzonym nieprzeciętnym talentem.
@3.50 na kwalifikacje to zdecydowanie za dużo, kurs w okolicach 2.8-2.9 były zdecydowanie bardziej adekwatny.
Jeżeli i tym razem Fisichella będzie lepszy od Sutila to dalszemu stawianiu na Sutila powiem pas.


GP Malezji
Vettel top 8, @4.33, LB, 1/10

Powtarzam się z typem, ale warto. Ventyl pokazał się w Australii ze świetnej strony i gdyby nie zakończenie ostatniego wyścigu już na starcie to pewnikiem z powodzeniem walczyłby o punkty.
@4.33 to duże przegięcie, wszystkie buki w okolicach @3.


GP Malezji
Over 13,5; @1.727, SB, 4.5/10

Wystarczył jeden anormalny wyścig w Australii i buki powariowały. Do tej pory standardową linią było 15,5 a teraz nagle zrobiło się 13,5. Ok, Australia pokazała, że brak kontroli trakcji to całkiem spory problem ale w ostatnim wyścigu to nie do końca z tego powodu do mety dojechało de facto 7 kierowców. Po prostu na skutek zbiegu pewnych zdarzeń stało się tak jak się stało.
Malezja to też zupełnie inny tor, typowo wyścigowy, nie uliczny, a to sprawia, że po pierwsze dla przeciętnego kierowcy jest on znacznie łatwiejszy, a po drugie wybacza błędy - stosunkowo szerokie pobocza pozwalają na powrót na tor nawet gdy jakiś bolid ucieknie z niego bardzo daleko.
Linia 13,5 i over po @1.73 to dla mnie absurd, a jeśli jakimś cudem znowu będą padać jak muchy to wtedy będę zastanawiał się nad swoim tokiem rozumowania...


GP Malezji - Kwalifikacje
Heidfeld - Kubica, @1.95, GB, 2.5/10

Powtórka z rozrywki. Tak jak Kubica przez cały okres przygotowawczy pokazywał, że jest szybszy od Heidfelda, tak potwierdził to również w Australii.
Skąd zatem na niego kurs @1.95? Nie rozumiem... on w tym H2H na pewno jest faworytem.


GP Malezji
Nakajima - Piquet, @1.83, Pin, 2.5/10

Typ oczywiście pod karę nałożoną na Nakajimę (10 miejsc do tyłu na starcie do GP Malezji za wjechanie w dupę Kubicy podczas GP Australii). Znając możliwości obu bolidów jest zatem niemal pewne, że Nakajima ruszy do wyścigu dobrych kilka miejsc za Nelsonem, a to od razu stawia tego 2-go w roli faworyta. Piquet zaliczył bardzo słaby debiut jako kierowca wyścigowy F1, ale jestem przekonany, że w Malezji pokaże się ze znacznie lepszej strony. Sam wyścig powinien pojechać mniej więcej podobnym tempem do Nakajimy, ale przewaga pola startowego powinna tutaj odegrać decydującą rolę.


GP Malezji
Trulli - Glock, @1.60, Bwin, 4/10

Trulli zdecydowanie bardziej doświadczony od swojego kompana, który w Australii strasznie mocno odczuwał brak TC i co chwila zwiedzał pobocze. Te same problemy (choć za pewne w nieco węższym wymiarze) prawdopodobnie staną sie jego udziałem także i w Malezji. W wyścigu każdy taki błąd to potężna strata czasowa, która potem ma decydujący wpływ na ostateczny wynik. Poza tym ogólnie Trulli wydaje się być szybszy od swojego zespołowego partnera, a jako "Mistrz Kwalifikacji" powinien bez problemu w czasówce osiągnąć lepszy wynik, a wtedy kurs @1.6 na to, że będzie lepszy w wyścigu, odejdzie w niebyt.


GP Malezji
Vettel - Bourdais, @1.65, Eurobet, 3.5/10

Bourdais w Australii w swoim debiucie w wyścigu F1 wskoczył do strefy punktowanej, ale prawda jest taka że niczym specjalnie nie zachwycił, pozycje zawdzięcza bardziej innym niż sobie. Vettel wręcz przeciwnie - pozostawił po sobie świetne wrażenie, ale wyjechał z niczym. W Malezji to się zmieni - Vettel jako zdecydowanie szybszy kierowca powinien zająć zdecydowanie lepsze miejsce w kwalifikacjach, a i w wyścigu powinien jechać lepszym tempem od kolegi Francuza. Staweczka okrojona ze względu na wcześniejszy zakład na Top 8.


GP Malezji
Kovalainen - Alonso, @1.455, Pin, (warte 7/10)

Kurs z gatunku tych bardzo przeze mnie nielubianych, ale tym razem sie skusiłem. Tylko awaria/kolizja/wypadek/inne cudo może sprawić, że Alonso swoim znacznie słabszym autem zafiniszuje przed Kovalainenem. Ostatnio owszem zafiniszował (i zabrał sporo siana), ale bynajmniej nie dlatego, że był lepszy...


GP Malezji
Oba Ferrari top 8, @1.6, Bwin, 3.5/10

Nic dwa razy się nie zdarza... w Australii była katastrofa, ale przecież Ferrari zawsze wydało na świat bardzo niezawodne bolidy i w tej kwestii na pewno sie nic nie zmieniło.
Dla czerwonych strzał opcje są dwie - albo najściślejsza czołówka albo DNF. Stawiam na to pierwsze.


GP Malezji - Kwalifikacje
Trulli - Coulthard, @1.75, Bwin, 4/10

Jeżeli którykolwiek z panów przejdzie do ostatniej części kwalifikacji (a pewnie przejdzie) to raczej powinien to być wspomniany już wyżej "Mistrz Kwalifikacji". Jeżeli jednak wejdą obaj (raczej nie wejdą, no ale gdyby jednak...) to powinniśmy zaobserwować taktykę taką, do jaką Toyota i Red Bull przyzwyczaiły nas w zeszłym sezonie i jaką zademonstrowały niespełna tydzień temu w Australii. Czyli Trulli dostanie paliwa tyle o ile by móc powalczyć o dobre miejsce (ale i nie musieć zaliczać pit stopa po 5 okrążeniach wyścigu), a Red Bulla (Coulthard) tradycyjnie zaleją pod korek tak że powalczenie o cokolwiek w Q3 będzie mało realne, ale za to da mu to sporą przewagę w późniejszym wyścigu. A nawet niechby zapomnieć o taktyce to na jednym kółku Trulli jest po prostu szybszy od Coultharda, a i bolid też ma taki że realnie zmierzony czas także powinien być lepszy.



Analizy takie troszkę z przymrużeniem oka, ale typy i stawki proszę odbierać jak najbardziej poważnie. ;\)

Do góry
#2181997 - 20/03/2008 21:29 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: tomo]
law23 Offline
member

Meldunek: 19/06/2007
Postów: 190
Zapowiada sie deszczowy wyscig wedlug prognoz do tego 32 stopnie \:\) zrodlo wp.pl

Do góry
#2184652 - 21/03/2008 17:53 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: law23]
Green Arrow Offline
#1 WorldSpeedway

Meldunek: 03/06/2005
Postów: 38575
Skąd: Caja Mágica
Originally Posted By: law23
Sutil - Fischella kwalifikacje typ 2


Drugie kwalifikacje i drugi raz na Fisichellę . Dlaczego?
Widać , że zespół Force India pakuje kasę w Fisichellę.
Lepsze czasy nie biorą się znikąd. Włoch dysponuje o Sutila lepszym wozem (chyba? ;\) ) bo jak czytam , że Fisi jeżdzi jezdzi sobie z nowym nadwoziem ,a o Sutilu ani mru mru .

Vettel - Bourdais kwalifikacje 1

Sebstian lepszy od kolegi z zespołu , który na dodatek ma problemy ze swoim bolidem

Hamilton - Kovalainen kwalifikacje 1

Hamilton powalczy o pole position ,a Kovalainen po drugą linię.

Do góry
#2184695 - 21/03/2008 18:26 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: Green Arrow]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Tomo w bełinie masz over 13.5 za 2.02! Jednak tak sobie czytam i czytam i wcale bym się nie zdziwil jakby się powtórzyła sytuacja z Australii. Z tego co zapowiadają to może padać, do tago ulewne deszcze spowodowało że tor nie jest tak nagumiony i przyczeponość nie jest super. Jednakże grać ponizej 13.5 w bełinie za 1.7 to jest smiech. Napewno kierowcy będą bardziej uważalali i na starcie nie odpadnie 5 aut. Jednakże to moim zdaniem bardzo ryzykowny typ.

Heidfeld - Kubica Typ: 1 kurs 2.25 6/10 Bwin

A na Robrta dają 1.55 \:\) bez przesady, fakt Robert jest lepszym kierowcą, ale róznice są minimalne i w dużej mierze to taktyka zadecyduje kto będzie wyżej. W Australia Robert pokazal, że jest szybki ale trzeba zauważyć, że mial najmniej paliwa i jako pierwszy zjechał do boksu, a potem z tego 2 miejsca nie wiele wyszło. Rok temu w treningach też Robert byl lepszy od Nicka, a w kwalach to Heidfeld byl lepszy. Moim zdaniem kurs na Heidfelda zawyżony.

Aha i na koniec fajny typ co dał Bwin

Ile punktów zdobędzie F. Alonso w pierwszych 4 wyścigach.
Mniej niż 12,5 kurs 1.60 10/10

Alonso zdobył 5 pkt w pierwszym wyścigu i zeby zakład nie wszedł musi zdobyć jeszce 8 pkt. Moim zdaniem jak zdobędzie 5 to będzie bardzo dobrze. Reno jest słabsze od Ferrari, McLarena, BMW, Williamsa i Red Bull. To że w Australii miał 4 miejsca to tylko z racji anormalnego wyścigu, tory w Malezji i Bahrajnie są szybkie i Renault jeszcze więcej tam będzie traciło. Fernando to świetny kierowca, Renault to fakt wygodny i bezpieczny samochód, ale z Ferrari, Mercedesem czy BMW małe ma szanse \:p

Do góry
#2184923 - 21/03/2008 21:33 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: drfocus]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
chyba wart ryzyka bet z milenium
Vettel S. (miejsce 1-10)
F1 - GP Malezji - kwal. Tak 3.30
Vettel ladnie sie prezentuje i chyba ma dosc duze szanse na awans do 3 serii kwalifikacji \:\)

Do góry
#2185078 - 21/03/2008 23:28 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: jarko 33]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
@jarko 33 też spróbuje ten zakładzik, a z tego co proponuje Milenium to jeszcze warte zagrania jest

Kovalainen (1-5) Tak kurs 1.50 5/10
Alonso (1-6) Nie kurs 1.50 8/10

Wydaje się, że bolidy McLarena są najszybsze i raczej nie widze, żeby BMW nawiązało z nimi walke tak jak to było w Australii. Heiko powinien być w trójce

Drugi zakład chyba jeszcze bardziej pewniejszy, jak juz pisałem Fernando to bardzo dobry kierowca, ale w F1 ważniejsze jest czym się jeździ a nieukrywajmy, że Renault jest słaby. Gorszy o klase od Ferrari, Maclarena i BMW, a nawet od Williamsa i Red Bulla

Do góry
#2185364 - 22/03/2008 01:30 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: drfocus]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Pół dnia spędziłem w podróży i na razie nie bardzo ogarniam F1 (będę to robił dopiero późnym wieczorem - po spadkach, no ale co zrobić...) no ale ten Ventyl po @3.3 w top 10 to jest totalny świr !!!

Do której czynne...? do 19?

Do góry
#2188011 - 22/03/2008 10:38 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: tomo]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
GP Malezji - Kwalifikacje
Rosberg - Alonso, @1.72, UB, 4.5/10

Rosberg lepszy cały poprzedni tydzień (treningi, kwale, wyścig), lepszy także tutaj podczas dwóch dotychczas odbytych sesji treningowych, a jakby zebrać w jedną całość najlepsze czasy uzyskiwane przez niego w każdym z trzech sektorów toru (uzyskiwał je na różnych okrążeniach) i porównać z takimi samymi wynikami u Alonso to różnica między oboma panami jest znacznie większa niż oddają to suche wyniki wczorajszych treningów w Malezji. Widać, że auto Rosberga ma na dzień dzisiejszy znacznie większy potencjał niż Renault, a znajdujący się w świetnej formie u progu sezonu Rosberg (3 miejsce w GP Australii) potrafi wydobyć z niego to co najlepsze. @1.72 to nie jest właściwy kurs na to zdarzenie, Rosberg jest w tym H2H na prawdę bardzo mocnym faworytem.
Mam jedynie nadzieję, że podczas kwalifikacji nie będzie padał deszcz, bo wtedy szanse Alonso pójdą o dobrych kilka procent do góry...


GP Malezji - Kwalifikacje
Heidfled - Kubica, @1.85, Pin, 1/10

Dogrywam sobie 1j. do już wcześniej pogranego zakładu (razem 3.5/10) bo po wczorajszych treningach wszystko wygląda wręcz idealnie (Robert cały czas lepszy) a kursik dalej satysfakcjonujący.


GP Malezji - Wyścig
Nakajima - Piquet, @1.8, Pin, 1/10

I znowu dogrywam 1j. do pogranego już wcześniej typka bo i tutaj wszystko się b. dobre układa. Tak jak przypuszczałem, tak też się stało, i po kompromitującym weekendzie w Melbourne teraz Nelsinho wyraźnie się ogarnął i uzyskiwał wczoraj czasy identyczne jak Alonso, a to juz o czym świadczy... Także no nie będzie w stanie Nakajima odrobić straty jaką poniesie na starcie do wyścigu w wyniku nałożonej na niego kary.


GP Malezji - Kwalifikacje
Davidson - Sato, @1.7, Eurobet, 2.5/10

Kierowcy z jednego teamu i przez cały poprzedni weekend, jak i początek obecnego jeden z nich jest cały czas wyraźnie lepszy. Także kursik @1.75 na pewno warto w tej sytuacji wziąć, ale bez szlaeństw ze stawką bo to w końcu tylko dwa ogórki...


GP Malezji - Wyścig
Bourdais - Glock, @1.7, Eurobet, 2/10

Glock powinien pojechać lepsze kwalifikacje od Bourdaisa i jutro wystartować z lepszej pozycji, a że auto ma nie gorsze (boję się powiedzieć, że ma lepsze, no ale chyba jakby nie patrzeć to jednak tak jest...) więc i na mecie wyścigu powinien być wyżej. Stawka jednak malutka bo Glock chyba jeszcze nie do końca rozumie się ze swoim bolidem i zbyt często ląduje poza torem...

Do góry
#2188062 - 22/03/2008 15:28 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: tomo]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
tomo bardzo dobre typy. gratki !! skorzystalem \:\)

Zawiodl tylko Rosberg i Vettel, ktory wiekszosc czasu spedzal chyba w boksie. Ledwo zakwalfikowal sie do Q2.

Ferrari duzo lepiej wypadly od Mclarena, co mnie osobiscie cieszy. Szkoda Alonso ktory w tym sezonie bedzie ciułał punkty.

Do góry
#2188222 - 22/03/2008 17:58 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: barciu]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
tomo Kubica minimalne lepszy od Heidfelda, a za to musisz podziękować McLarenom . Heidfeld cały dzień lepszy, swoją drogą ciekawe czy będą jakieś kary dla Hamiltona i Kovalainena. Można by spróbować teraz zagrać na zakład:

Która samochodzy zajmią miejsce na podium:
Ferrari - Kurs 2.00 Bwin 5/10

Ferrari bardzo dobrze dysponowane w ten weekend i zajmują dwa pierwsze miejsca a starcie. Kto wie, czy jak już pisałem za przeszkadzanie Nickowi nie dostaną jakiejś kary McLareny.

Kolejny typ to kto będzie lepszy z grupy (Heidfeld, Trulli, Kubica, Alonso)
Typ: Heidfeld kurs 3.50 3/10 Buk Bet365

Heidfeld i Kubica podobne możliwości, ale ja mimo wszystko daje faworyzowanemu przez swój team niemcowi, Trulli zawsze bardzo dobrze pokazuje się w kwalach a w wyścigu już słabo. Alonso - świetny kierowca w słabym aucie - niegroźny!

Kto wygra grupe (Barrichello, Vettel, Rosberg, Fisichella)
Typ: Rosberg kurs 3.50 buk Bet365 Stawka 3/10

Sebastian i Nico zawiedli w kwalach i dlatego znaleźli się w grupie z Fisi i Rubensem. Fisi totalnie dal Nico nie groźny, Honda Barrichello raczej też. Vettel ma kłopoty z bolidem.


Clouthard zistanie sklasywikowany?
Typ: NIE 1.95 Bwin 4/10

David ma problemy z zawieszeniem i praktycznie każda jego wizyta poza torem lub lekka kolizja powoduje że zawieszenia momentalnie się rozpada. Jeśli będzie deszcz to takich przygód poza torem może być dużo.

Które miejsce będzie zajmował Trulli po 1 okrążeniu??
Typ: Gorsze niż 6 Kurs: 2.75 bet365 2/10

Poprostu uważam, że jeden z kierowców BMW już na starcie poradzi sobie z Jarno. Trulli zawsze jeździł rewelacyjnie w kwalach niestety nie przekłądało się to na start w wyścigi. Stawka skromna bo kto wie czy kary nie dostaną McLareny.

I na koniec typ który dal mi troszke zarobić tydzień temu.
Kiedy odpadnie pierwszy samochód?
Typ: Before 1,5 lap kurs 1.61 Buk bet365 9/10

kontrola trakcji, nowe auta, nowi kierowcy no i duża szansa na deszcz.

Choć jeśli spadnei deszcz jak zapowiadają to wszystkie typy mogą wziąść w łep \:\(

Do góry
#2188228 - 22/03/2008 18:01 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: drfocus]
drfocus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/03/2006
Postów: 4403
Aha bym zapomniał

Millenium dało linie na ilość samochodów sklasywkiowanych 15.5. Moim zdaniem 7 aut to spokojnie poleci.

Do góry
#2188628 - 22/03/2008 21:10 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: tomo]
Heart Offline
enthusiast

Meldunek: 04/12/2006
Postów: 239
Skąd: Pławna
"Lewis Hamilton i Heikki Kovalainen zostali ukarani obniżeniem pozycji startowej o pięć miejsc za blokowanie rywali podczas kwalifikacji do wyścigu Grand Prix Malezji na torze Sepang.

Dwójka kierowców McLarena została posądzona o przyblokowanie Nicka Heidfelda i Fernando Alonso w najważniejszym momencie dzisiejszych kwalifikacji. Sprawą zajęli się stewardzi, którzy po kilkugodzinnych obradach uznali, że obaj kierowcy powinni zostać ukarani.

Rzecznik prasowy McLarena potwierdził, że obaj kierowcy zostali przesunięci o pięć miejsc do tyłu. Dodał również, że zespół nie odwoła się od tej decyzji. Hamilton został ukarany za spowolnienie tylko Heidfelda, podczas gdy Kovalainen dostał karę za blokowanie zarówno Niemca, jak i Alonso.

To oznacza, że Kovalainen wystartuje z ósmego miejsca, a Hamilton jedno miejsce za nim. Kierowca zespołu BMW Sauber – Robert Kubica, który jechał obok kierowców McLarena podczas wyprzedzania powiedział, że jego zdaniem Alonso został bardziej dotknięty blokowaniem, niż Heidfeld.
"
f1wm.pl

I bardzo dobrze, zasłużyli na to ;\)

Do góry
#2188695 - 22/03/2008 21:38 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: Heart]
jarko 33 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/12/2003
Postów: 20790
Skąd: ostrow wlkp
wczoraj niewyszlo z Vettelem \:\(
dzis tripelek z milenium
Mniej niz 15,5
F1 - Ilosc sklasyf.? zw 1.60
Raikkonen K.-Kovalainen H.
F1 - pojedynki 1 1.35
Ferrari-McLaren
F1 - Wyzej skl. bolid 1 1.27
ako 2.46 po odjeciu podatku
maclareny troszke cofniete ferrari powinny uciekac zapowiadane deszcze wiec moze 7 bolidow wyleci \:\)

Do góry
#2188702 - 22/03/2008 21:45 Re: Formuła 1 - Sezon 2008 [Re: jarko 33]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Originally Posted By: jarko 33
dzis tripelek z milenium
Raikkonen K.-Kovalainen H.
F1 - pojedynki 1 1.35
Ferrari-McLaren
F1 - Wyzej skl. bolid 1 1.27


Przyjmują takie coś w Milenium na jednym kuponie?

Do góry
Strona 2 z 15 < 1 2 3 4 ... 14 15 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, alfa, rafal08, igea23, Sensei, Ojro, ElNinho[mmdea], Kretol, VVega), 3596 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581711 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49