Strona 12 z 13 < 1 2 ... 10 11 12 13 >
Opcje tematu
#22413 - 16/09/2002 02:23 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Galimatias78 Offline
old hand

Meldunek: 23/08/2001
Postów: 1178
Skąd: Olsztyn
No temat staje się epopeją polskiego bukmacherstwa heh. Czyta się jak Mickiewicza
TOM II :RAFTER SZTUKA GRY "Odzrodzenie" aż nie mogę się doczekać.

Nie serio jak to jest sztuka gry to musi być plan chyba że zakładasz że twoje single czy inne tam będą od teraz bezbłędne a wyczucie stawki na dany zakład proroczy to luzik tak tez można.

TO jaki to plan no dawaj...

Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#22414 - 16/09/2002 02:24 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
ja mam zamiar nadal zarabiać 350 zł/tyg bo jestem przyzwyczajony do skromnego życia
rafter czemu będziesz rad jak wpadnę w bagno?
piszesz że przerośniesz sam siebie...
zobacz kolego... miałeś już tyle szans wszystkie przewalileś... czy forum da ci kolejna? sam jestem ciekaw
wg mnie nie potrzeba ci matematyka tylko kogoś kto się zna na sporcie bo obliczenia jakie w przypadku takiej gry jak prezentujemy trzeba zrobić wykonuje średnio bystry drugoklasista :zobacz:

Do góry
#22415 - 16/09/2002 02:27 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
aha i kasy mam 10 000 bo tamte 350 zł posłużą mi na przeżycie tygodnia tak jak w założeniach gry
cieniak

Do góry
#22416 - 16/09/2002 04:18 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
wuzz Offline
veteran

Meldunek: 26/07/2001
Postów: 1342
Jeżeli ten kolega-matematyk jest naprawdę dobry w teorii gier i rachunku prawdopodobieństwa, to na dzień dobry powinien powiedzieć:
1. NIE GRAJ PROGRESJĄ !
2. Graj tylko single i tylko z takich dziedzin na których się znasz lepiej niż zdecydowana większość graczy i buki -> sławne p*k > 1 (w życiu nie tykaj siatkówki) !
3. A jeżeli masz niezawodny sposób na odegranie kasy , to graj w ten sposób od początku a nie cuduj.

Żeby cokolwiek z tego wyszło, to do pomocy potrzebny jest jeszcze kolega-psycholog.

A co z "kolegą-super znawcą od siatkówki", który się nie sprawdził?
Żyje jeszcze?

Do góry
#22417 - 16/09/2002 04:45 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]...AHA i jeszcze slowo do dwuch wielkich madrali.Jeden stary cap drugi kosmiczny popapraniec.SET fischer idz kolego sie powies bo jestes zalosny i co ty tu robisz w tym temacie przeciez robisz kase na swoich pickach.Wykresy chyba ci poszly w gore bo przytoczyles moje slowa.Brawo idioto tak trzymaj idz pisz te swoje picki by set fiszer he.Ufo a szkoda slow poprostu dwuch wielkich graczy dolozylo swoje 3 grosze.Jednym slowem duzo mowicie gowno wiecie.[/qb][/QUOTE]"Kosmiczny popapraniec" Podoba mi sie, nawet bardzo. "Stary cap" troche mniej, ale to nie moje zmartwienie (sorry Set). Jestes jak Czarny Rycerz z Monty Pyton'a; bez raczek, nozek - sam tulow, ale dalej nie chcesz nikogo przepuscic. Nic to - szkoda mi "matematyka", bo twoim typom co pokazuja i konkursy i fajne tematy, ktore zawsze konczyly sie rozpoczeciem nowego czegos brakuje. Chyba sa po prostu nioplacalne, takze bedzie ciezko. "Kosmicznemu popaprancowi" tez jest ciezko, bo przez 3/4 sezonu ugrywa (np. w MLB tu na forum) ledwie pol tego co ty lekka reka prze******lasz w 4 dni na 3 typach. Duzo mowicie ?! My podajemy typy i bilans mowi za nas. U ciebie Rafter duzo gatki , a bilansu robic nawet nie ma z czego.

PS. Madrala pozdrawia Mesjasza (Falszywego do tej pory i to strasznie)

Do góry
#22418 - 16/09/2002 06:52 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Set Fisher Offline
old hand

Meldunek: 28/12/2000
Postów: 932
Skąd: Sosnowiec
Odwołuję ignora z tytułu jawnej prowokacji .

Wiesz kmiotku na czym polega różnica między nami ? Nie wiesz, bo i skąd . Jest ich więcej a własciwie cała masa ale skupię się wyłącznie na jednej , zasadniczej - na grze .

Jak sobie przypominam w roku 2000 startowaliśmy z różnych poziomów . Ty już grałeś od lat a ja zaczynałem dopiero swą zabawę . Przez prawie 3 lata nie wyniosłeś ze swych doświadczeń niczego co wskazuje na Twój rozwój. Właściwie jest odwrotnie - swym aroganckim zachowaniem oraz grą pokazujesz że wręcz cofasz się w rozwoju . Już niektórzy nazywają Cię czubkiem . Czy to nic dla Ciebie nie znaczy ? Czy jesteś do tego stopnia ignorantem ? Masz tyle samo lat co ja a śmieją się z Ciebie gówniarze ( bez urazy dla małolatów ) . Najgorsze jest to, że mają rację . Jesteś pośmiewiskiem tego forum na własne życzenie .
Niech ten Twój matematyk wyjaśni Ci podstawową zasadę gry. Musisz mieć przewagę właśnie matematyczną bo inaczej d_u_p_a zbita i będziesz trwonił każdą pulę prędzej czy później . To już słyszałeś przecież ale olałeś to. A dlaczego ? Bo masz małą wyobraźnię albo niskie IQ - jak wolisz .

Co do mojej osoby .
Nazwanie mnie "starym capem" przez chorego człowieka nie jest obelgą, wszak można wszystkiego się po takim spodziewać . Co do mej gry to w przeciwieństwie do Ciebie nauczyłem się sporo , głównie od ludzi będących tu na mecz.pl . Forum a właściwie me typy traktuję tu trochę jak poligon doświadczalny . Są to moje pomysły, które mam zamiar wdrożyć w życie i gram je owszem ale za symboliczne stawki. To co puszczam w rzeczywistości za normalne stawki nie oglądają widzowie . Dlaczego ? Z różnych powodów , m.in. dlatego że jest tego dużo i nie sposób umieszczać i podliczać to wszystko.

I na zakończenie przydługiego postu możesz obejrzeć sobie jak po cichu i bez nadmiernego rozgłosu zarabia się Twoje "tygodniówki" ... http://www.sportstouts.com . Moja w tym tygodniu wyniosła 300$ choć będzie to widać dopiero jutro . Jak dobrze popatrzysz to znajdziesz znajomego nicka , który w zeszłym miesiącu zrobił pełną nagrodę czyli 1000$, nie wspominając o "tygodniówkach" .
A to wszystko kmiotku są tylko konkursy gdzie nie zainwestowaliśmy ani jednego , własnego centa. Widzisz jaki mały jesteś ? O czym ja mam z Tobą rozmawiać ?

Jesteś pierwszą osobą , która sprowokowała mnie do tego tonu . Nie mam w zwyczaju wrzucać ludziom ale jeżeli trzeba to nie mam nic przeciwko .

Obudź się Rafter - Fisher.

Do góry
#22419 - 16/09/2002 07:12 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Kubi Offline
member

Meldunek: 07/05/2001
Postów: 101
Skąd: Szczecin
Fisher jestem pod wrazeniem konstruktywnej krytyki. Tobie Rafter nic nie pozostaje tylko sie uczyc, ponoc na to nigdy nie jest zapozno.
Pozdrowiam

Do góry
#22420 - 18/09/2002 18:09 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Anonymous
Unregistered


hmm... przeczytałem cały temat... jest to wielce pasjonująca lektura z gatunku "od milionera do pucybuta"... tak w ogóle to jestem w szoku, nie wiedziałem, że pacjenci szpitali psychiatrycznych mają dostęp do internetu... rafter zdradź mi swój niewątpliwie genialny sposób na oswobodzenie się z kaftanu... bo pisać jakoś musisz, chyba, że robi to jakiś pielęgniarz humorysta...

Do góry
#22421 - 18/09/2002 18:18 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
[QUOTE]Oryginalnie wysłał pablo_:
[qb]hmm... przeczytałem cały temat... jest to wielce pasjonująca lektura z gatunku "od milionera do pucybuta"... tak w ogóle to jestem w szoku, nie wiedziałem, że pacjenci szpitali psychiatrycznych mają dostęp do internetu... rafter zdradź mi swój niewątpliwie genialny sposób na oswobodzenie się z kaftanu... bo pisać jakoś musisz, chyba, że robi to jakiś pielęgniarz humorysta...[/qb][/QUOTE]Ktos o skomentuje? Bo ja nie mam juz sil...

Do góry
#22422 - 18/09/2002 18:29 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
lino przeczytaj na spokojnie temat to ci siły wrócą
nie samym chlebem żyje człowiek czasem potrzebuje też trochę pożywki duchowej

Do góry
#22423 - 18/09/2002 19:15 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
savio Offline
old hand

Meldunek: 07/07/2001
Postów: 1043
Skąd: Oświęcim
Jak dla mnie komentarz pablo do zywotu Raftera jest jak najbardziej na miejscu tylko dlatego ze po przeczytaniu tutaj zamieszczonych jego wypowiedzi widac co porabia.

Do góry
#22424 - 19/09/2002 06:14 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
RyanGiggs Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/10/2001
Postów: 7511
Skąd: Kielce
a ja powiem że kolejny temat z cyklu Rafter i nie tylko schodzi na "psy" a todlatego że zamiast typów jest za dużo *******enia , wyzywania i tym podobnych syfów i jak tu forum ma mieć renomę, proponuję kasowac takie tematy z syfami (bez urazy dla tych co meczyli palce przy klawiaturze piszac takie długie posty cho RAFTER i tak przebija tylu linijek to ja nawet nie umiem napisac )
P.S. Rafter trzymaj sie, moze passa sie odwróci
co do twojej osoby zaczynam byc powoli obojętny bo meczenie klawiatury na posty tego typu nie ma sensu.
jak ktos kiedys mówił
"Brud smród i ubóstwo" :stop:

Do góry
#22425 - 19/09/2002 18:34 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów

Do góry
#22426 - 29/10/2002 05:28 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Anonymous
Unregistered


Przeczytałem cały temat, chociaż jest już 1:25 a o 6 wtsac muszę, ale to jest jak książka od której się nie można oderwać i tylko krótko skomentuje: żal mi tego całego Raftera, chociaż jest chamskim, aroganckim s****ysynem to c***owo że tyle kasy stracił i mu się pewnie coś z psychiką z****ło, bo szok na pewno przeżył, co oczywiście nie znaczy ,że go bronie, bo s****iel z niego nieprzeciętny!

Do góry
#22427 - 29/10/2002 06:21 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
heh, jako że poprzednik wrzucił temat na górę też go przeczytałem i ciągle głupio wyglądam śmiejąc się do wkranu kompa
faktycznie prawdziwa epopeja
jeszcze tylko to (cytuję za Ufo):
[QUOTE] Jestes jak Czarny Rycerz z Monty Pyton'a; bez raczek, nozek - sam tulow, ale dalej nie chcesz nikogo przepuscic. [/QUOTE]Ufo - a może Rafter zgodzi się na remis?
scottie

Do góry
#22428 - 03/11/2002 02:21 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Gabriel Offline


Meldunek: 13/03/2002
Postów: 1553
Skąd: Warszawa
Znalazł sie biedacek!
http://rafter.%20.aresztowany.com/m/spam.php

Tak to jest dzieci jak sie siedzi na pieniądach w samochodzie z laptopem i zaduzo postów wysyła !

Do góry
#22429 - 07/11/2002 05:50 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Anonymous
Unregistered


[QUOTE]Oryginalnie wysłał gabriel_f:
[qb]Znalazł sie biedacek!
http://rafter.aresztowany.com/m/spam.php**poprawiony**

Tak to jest dzieci jak sie siedzi na pieniądach w samochodzie z laptopem i zaduzo postów wysyła ![/qb][/QUOTE]poprawiam koledze URL'a bo się źle wpisało mu, już jest spoko, można klikać

Do góry
#22430 - 11/11/2002 09:03 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
szutek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 02/09/2002
Postów: 1997
Skąd: Ustka
Muszse przyznac ze bardzo ciekawa lektura. Tylko szkoda ze tak czasochłonna. Zreszta zobaczcie do ktorej godziny to czytalem .

Do góry
#22431 - 11/11/2002 16:24 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Big_star Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/05/2002
Postów: 2961
Skąd: Wrocław
Hehe, WIELKI RAFTRE DALEJ BĘDZIE NAS UCZYŁ GRY!!

Zainteresowanych zapraszam do lektury: RAFTER I JEGO SZTUKA GRY :5gw:

Do góry
#22432 - 11/11/2002 17:48 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
juan_carlos Offline
veteran

Meldunek: 08/07/2001
Postów: 1581
Skąd: Warszawa
rafter jestem szczerze rozgoryczony że już nie chcesz się z nami dzielić swoimi typami i przeniosłeś się na inne forum
a tam... niespodzianka rafter ty jesteś słynny

Do góry
Strona 12 z 13 < 1 2 ... 10 11 12 13 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, igea23, Sensei, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka, Sony), 3114 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582320 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25