Strona 2 z 13 < 1 2 3 4 ... 12 13 >
Opcje tematu
#22213 - 09/09/2002 19:22 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Adpal Offline
addict

Meldunek: 25/08/2002
Postów: 474
Skąd: Gliwice
Moje propopzycje co do bazy danych :

A.Ilość typów - dowolna tylko trzeba zaznaczyć czy gra sie singielki czy ustalone kombinacje.

B.Skuteczność nieważna czym większa tym lepiej świadczy o obstawiajacym czym gorsza tym gorzej świadczy o jego bukmacherskich predyspozycjach.

C.Kursy powinny byc dowolne w końcu czy stawiajac na 2zł na AKO 51 czy 100zł na AKO 2 to wygrana jest taka sama a w gruncie rzeczy w obstawianiu "profesjonalnym" chodzi o saldo netto .

D.wszystkie powinny być dopuszczalne ( co to za różnica ).

E.Kazdy powinien podawac buka u ktorego postawił
swoje pieniądze , saldo dotychczasowej gry , skuteczność gry a także średnią stawkę za którą gra.

Do góry
Bonus: Unibet
#22214 - 09/09/2002 21:06 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Galimatias78 Offline
old hand

Meldunek: 23/08/2001
Postów: 1178
Skąd: Olsztyn
Moim skromnym zdaniem odzyskanie kaski straconej kursem 1,8-2,4 wydaje się chyba mniej ryzkowne i nie daje stresu stawiania wiekszych sum na odzysk?

I czy nie lepiej wkrecić w to 5 prób odzyskania postawionej kasy jakiegoś zysku na następny zakład żeby mieć zapas i nie tracić czasu na ewentualne następne odzyskanie kaski?

I czy np. podzielenie sobie budżetu powiedzmy na 3 mniejsze budżety i każda budżet kombinuje żeby prznosić zyski zmniejszy chyba ryzko wtopy a może przyspieszyć zysk?

Mógłbys Rafter krótko odpowiedzieć?

Do góry
#22215 - 09/09/2002 23:09 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Anonymous
Unregistered


Cze RAFTER
Bardzo potrzebowałem takiego tematu.
Jestem w trakcie tworzenia systemu gry.
Mnie wystarczy 100zł dziennie, miesięcznie około 3000zł. Będę grał ako=2 , tak żeby dziennie wycisnąć stówkę. Do tej pory za dużo wyników stawiałem na raz, tak nie można. Maksymalnie 3 wyniki, a najlepiej 2 lub 1.Będę często zaglądał na tę stronę.

Pozdrawiam wszystkich

Do góry
#22216 - 09/09/2002 23:43 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
orzel,widzisz mozna roznie odrabiac kase.Ja dziele je na kilka wariantow
1)pewne mecze 2-3 dni(jest to ilosc maxymalna gdyz 2-3dni musza wystarczyc na odrobienie kasy malym kursem,musza tzn tak zakladam ze sie wyrobie) i wlasnie ten wariant zastosowalem.Czemu jak wiesz jest poniedzialek i turnieje tenisowe wlasnie od poniedzialku do srody (przewaznie) obfituja w tzw "pewniaki" i jest z czego wybierac.
2) tak jak mowisz wiekszy kurs ,mniejsze koszty wiecej dni ale stosuje to tylko po dokladnej analizie ofert bukmacherow i przewaznie z gory wiem co zagram w poniedzialek i wtorek jak nietrafie w poniedzialek.W tym przypadku trzeba troche posiedziec nad ofertami i dlugo myslec.Zrezygnowalem z tego gdyz wolalem zastosowac maly kurs bo jest ich kilka dzis jak i jutro.Starczy tych opowiadan ,ogolnie mowiac "taktyk zawsze wybiera najrozsadniej" i wydaje mi sie ze tak zrobilem.Sledz moja gre a moze cos cie zainteresuje bo przez okres ktory to bede robil duzo ciekawostek bedzie.
Ale do rzeczy z moich informacji "internetowych" wyniklo ze dzis wygralem wiec jestem 7.5 zl do przodu hehe.Zostalo do niedzieli 342.5zl do zarobienia
wynik mantilla-marin 7-5 6-2
wiec jak widzisz wariant ktory wybralem okazal sie sluszny kto wie ile bym musial myslec nad wiekszymi kursami.Fajnie teraz zajme sie ofertami i byc moze jeszcze cos w expekcie puszcze.Trzeba w koncu zarobic cos powyzej 50zl bo tydzien powoli ucieka a zostalo do niedzieli 342.5 zlMysle ze powinienem sie wyrobic nawet do piatku zobaczymy.
p.s a tak swoja droga nie dziwi mnie teraz ten triumf samprasa,niczego w sumie nie pokazal poza pokonaniem roddicka(to raczej bylo mozliwe) haasa ktory nie byl w formie(jakas kontuzja barku) no i agassi ktory z samprasem ma niekorzystny bilans ale powinien wygrac,przegral bo...byl tego dnia slabszy.
ok do zobaczenia moze jeszcze dzisiaj

Do góry
#22217 - 09/09/2002 23:55 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
gizmo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/01/2002
Postów: 2748
[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]
p.s a tak swoja droga nie dziwi mnie teraz ten triumf samprasa,niczego w sumie nie pokazal poza pokonaniem roddicka(to raczej bylo mozliwe) haasa ktory nie byl w formie(jakas kontuzja barku) no i agassi ktory z samprasem ma niekorzystny bilans ale powinien wygrac,przegral bo...byl tego dnia slabszy.
ok do zobaczenia moze jeszcze dzisiaj[/qb][/QUOTE]Widze rafter ze zaliczasz sie do tych ludzi którzy Samprasa juz dawno odesłali by na "emeryture".Pewnie ,wygranie turnieju wielkoszlemowego to pestka.Według ciebie i tak Sampras jest cienki.Bo ten był słaby ,ten bez formy,a jeszcze inny miał kontuzje.Jak słysze albo czytam opinie takich ludzi jak ty to uke:

Do góry
#22218 - 09/09/2002 23:58 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
Rafter mozesz podac hipotetyczny wariant gdyby Mantilla przegral ?!

Do góry
#22219 - 10/09/2002 00:08 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
tomikopi fajnie ze popierasz gre progresja widze ze plywasz na wysokich wodach stowa dziennie to juz cos.Jesli chodzi o mnie to gralem tak kiedys iz na upartego musialem zarobic tyle ile sobie zalozylem np przez tydzien powiedzmy 700zl.I tak przegralem w pon to we wtorek juz musialem wygrac 200zl.Jest to bardzo ryzykowna taktyka i zrezygnowalem z niej na zecz innej bardziej ekonomicznej a dajacej taki sam rezultat badz jeszcze lepszy tylko moze w dluzszym okresie czasu.Jak wiesz zalozylem sobie 350zl zysku do tej niedzieli jesli wszystko pojdzie zgodnie z moimi oczekiwaniami to prawdopodobnie bedzie to troche wiecej niz 350zl gdzies 400 a moze nawet 450zl.Do czego zmierzam plan minimum jest jak latwo policzyc miesiecznie w tym przypadku 1400zl a prawdopodobnie bedzie wiecej ile tego jeszcze nie wiem .Wiem natomiast ze bedzie na 100% wiecej nawet 2200zl jesli nie przegram calej puli co jeszcze od kilku lat grania sie nie zdarzylo.Co mam na mysli.Wiadomo ze jesli stawia sie wieksze sumy i ma sie limit na typ w zaleznosci od kursu to czasami w moim przypadku bardzo czesto jest tak iz wygrana jest wieksza niz sobie zalozylem np przez caly tydzien.Powiedzmy ze do niedzieli bede mial ugrane 430zl a nie jak zakladalem 350.Czemu wyjdzie wiecej poprostu te 350 to minimum i musi byc wykonane jesli wszystko idzie zgodnie z planem to na 100% bede mial wiekszy zysk niz 350zl przez tydzien bo limit na kurs mi nato pozwala.Co jeszcze jesli np osiagne 350zl wczesniej np do piatku to gram dalej do niedzieli ,ale pieniadze ktore ugram sa przeznaczane do mojego tzw inbanko.Inbanko sa to pieniadze wlasnie z nadwyzek o ktorych wspominalem wyzej i pieniadze ktore "robie" konczac tydzien ,ale tylko gdy suma tygodniowa zostala osiagnieta wczesniej.I wiadomo do konca miesiaca 30-31 dni tych pieniedzy ktore dokladnie sie nazywa"moc przyjac cios" moje "inbanko" moge pozniej raz lub kilka razy zagrac na jaki mi sie tylko podoba mecz i jesli trafie to mam dodatkowa extra premie na koniec miesiaca z ktorej 10% przeznaczam do swojego banku na granie.Przewaznie dziele inbanko na dwie rowne czesci i gram na dwa single badz aku zlozone z max dwuch meczy.Czemu tak robie wszyscy wiedza mam 2 szanse a nie jedna tu przegralem tu wygralem dziele odkladam i zaczynam nowy miesiac tak juz od kilku lat.Ale nie ma regoly moge grac i singla za wszystko np super pewniak"hewitt-nalbandian" kurs gowniany ale inny wynik jest poprostu niewiarygodny z tym ze jest to male ryzyko i mniejszy zysk w zaleznosci od inbanka.Trzeba tu tez pomyslec i dopiero zagrac to nie jest ot tak "a co tam nadwyzka puszcze ja na to czy na to" nie tu tez trzeba pomyslec bo wiadomo "kazdy pieniadz madrze zainwestowany zawsze wraca z kolegami"
Tak wiec widzisz wychodzi mi to samo co ty planujesz 100zl dzienni + - pare groszy przy duzo mniejszym ryzyku.Oczywiscie wszystko to funkcjonuje tylko wtedy gdy plan podstawowy zostal zrobiony bo on jest najwazniejszy.

Do góry
#22220 - 10/09/2002 00:26 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
..ufo co bym zrobil gdyby mantilla przegral to jest proste pytanie stac by mnie bylo jeszcze na dwa trzy a moze i cztery dni gry z wiekszym kursem..600zl minusu to jeszcze nie tragedia klopoty sie zaczynaja powyzej 1500zl.Jesli chodzi ci dokladnie co bym zagral to nie wiem czy ma sens pisac co bym zrobil gdyby bo tak mozna w nieskaczonosc.Poprostu dzis zagralem na mantille gdyby przegral zagral bym jutro na...I widzisz mozna tak zadawac te pytanie bez konca a co gdybys i jutro przegral.To nie ma sensu poprostu trzeba trafiac i miec z glowy ten problem z pytaniem co bym zrobil.Ale powiem ci ze postawil bym jutro na 2 mecze laczone youzhnego i haasa.Ale to juz historia nie wykluczone ze jutro na ktoregos z nich postawie odzielnie.Ok juz nie mam czasu na dyskusje musze uciekac.Zarabianie na sporcie to bardzo czasochlonne zajecie naprawde czasu sie traci bardzo wiele ale tak bylo i zawsze bedzie.
narazie.

Do góry
#22221 - 10/09/2002 01:11 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
[QUOTE]Oryginalnie wysłał RAFTER:
[qb]
"roznica pomiedzy specjalista a amatorem jest taka iz ten pierwszy zawsze wie jak radzic sobie z porazka i wybiera optymalne warianty".[/qb][/QUOTE]

Do góry
#22222 - 10/09/2002 01:17 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
Na wtorek nic nie bedzie? zadnych typow, przeciez jak nigdy jest z czego wybierac?!

Do góry
#22223 - 10/09/2002 01:20 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
HPC, proszę o kontakt w sprawie Twojego pomysłu. Właśnie chcę otworzyć nowy dział dla "prywatnych" tematów. Czy chciałbyś być też moderatorem tego działu?

Do góry
#22224 - 10/09/2002 01:58 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Anonymous
Unregistered


Mantilla wygrał - Gratuluję "odkucia" Bede tu zagladał,zeby sie przyglądać i uczyć jak jeździć na motorze piećsetką bez trzmanki
Pozdrawiam

Do góry
#22225 - 10/09/2002 04:35 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
Witam ewerybady

[QUOTE]Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]witam twist
Sprawa wygląda tak oto:
1. Bazę możesz otworzyć na samym dole forum meczu, a ja bedę wszystkie otwarcia nie na temat lu otwarcia nie według wzoru kasował. Bedzie to zatem jedna wielka przeglądówka.
Musisz tylko otworzyć nowy temat i podać wzór takiego typowania.

[/qb][/QUOTE]Nie chodziło mi o nowy temat na forum, ale o bazę z prawdziwego zdarzenia (w Mysql, DB2), uzupełnianią o dane i wykorzystywaną przez forum. Wlasciwie zaprojektowaną i znormalizowaną. A takiej na forum nie mogę założyć.

[QUOTE][qb]

a/ ile tych typów miałoby być
b/ jakiej oczekujesz skuteczności

[/qb][/QUOTE]nie oczekuję żadnej KONKRETNEJ skuteczności. Moze być 100% moze byc 5% lub mniejsza. Oczekuje rzetelnej, obiektywnej informacji, a nie spekulacji. IMHO może ta baza przyczyniła by się do tego. Tylko tyle.

[QUOTE][qb]
c/ jakie to miałyby być kursy (widełki)
[/qb][/QUOTE]dowolne, byleby byly zgodne z kursem przynajmniej jednego buka

[QUOTE][qb]
d/ czy typy pojedyncze, czy 1X również dopuszczalne
[/qb][/QUOTE]wszystko zalezy od stopnia zaawansowania bazy danych, odpowiednio zaprojektowanych tabel i relacji miedzy nimi i uprzejmości Sz.P. moderatorów. Przewiduje tabele: Typy, Uzytkownik_forum, Typ_zakladu. Jestem gotowy do podjecia wyzwania i przylaczenia sie do projektu tej bazy. Gdyby tylko Szanowni moderatorzy wyjawili promile zainteresowania tym tematem. Jak narazie wolanie na puszczy.
[QUOTE][qb]
e/ itd, itp
Jeśli oczekujesz stałej 70% skuteczności od któregokolwiek z typerów, to lepszym tematem będzie www.nostrodamus.com (jeszcze nie ma chyba takiej strony). Tutaj nawet Ci z jednocyfrowym ID nie mają patentu na stałe wygrywanie. Zawsze z całej kolekcji typów trzeba wybrać coś samemu i tylko
do siebie można mieć wtedy pretensję.
[/qb][/QUOTE]Lepiej w kupie niż samemu dostawać po dupie.
Czyli uważa Pan, że 70% skuteczność jest niemożliwa? Nie ufam Panu. Ba, własnej matce nie ufam;) .
Na czym opiera się ten wniosek? Uważam, że to tylko spekulacje, które można by przeciąć właśnie bazą danych typerów. Poza tym kwestionuje to co najmniej sens istnienia forum. Jeżeli bukmacherstwo niewiele różni się od multilotka, to po co zawracać sobie głowę typami na forum. Dla zabicia czasu, dla sportu?
A odwrócę kota ogonem. Gdyby Pan wiedział, że przeciętnie 70% typów w expekcie jest nietrafionych, kontynuowałby Pan grę? Zdaję sobie sprawę, że takich informacji nigdy nie zasięgniemy. A to, że nigdy się tego nie dowiemy, też Pana nie zastanawia? Ochrona danych osobowych? Nie muszą podawać nazwisk - mi wystarczą suche liczby bez nazwiska "Kowalskiego" obok nich.
Mam jeszcze takie pytanie. Załóżmy, że mamy do wyboru kogoś na forum, kto ostatnio miał trafność w wys 69% i drugiego z trafnością w wys. 22%. Komu by Pan zaufał?

[QUOTE][qb]
A jest z czego wybierać, nie tylko na mecz.pl.
A kanciarze !!!, jak piszesz. Często trafiają więcej niż Ci którzy chcieliby dobrze. Taka już jest natura samego obstawiania.
Ściąganie typów z konkursów też niewiele daje, ponieważ gra się tam na różne załapańce, których w realu nikt by nie postawił. Czasem ma to podłoże taktyczne, czasem trzeba się szybko odegrać, ale z typowaniem ma to często niewiele wspólnego.
[/qb][/QUOTE]Nie zgadzam się. Umieszczanie stawek można traktować z przymróżeniem oka, w końcu rachunkowi prawdopodobieństwa jest obojętne, czy Kowalski postawił 1zł czy 100000zł, czy się to Kowalskiemu podoba czy nie. Przypominam, że opieram się na założeniu Hpc, iż bukmacherka to loteria.
[QUOTE][qb]
Ostatnio, prócz progresji, pojawiła sie nowa opcja na trafianie 1X, X2 po niskich kursach. Chciałbym zobaczyć do czego to doprowadzi grających w dłuższym dystansie. To, w takiej bazie mogłoby być czytelne.
[/qb][/QUOTE]Jest mi niezmiernie miło, że jest mi bardzo przyjemnie.

I przepraszam, że żeruję jak pijawka na popularności Raftera, a nie założe własnego tematu. Ale bbaaaarddzzoo się napaliłem na tą bazkę I Zazdroszczę. Też chciałbym mieć taakkkiii duży kapitał. iwo:

Pozdrawiam
twist

Do góry
#22226 - 10/09/2002 17:57 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
Rzeczywiście. Można podejrzewać, że skoro koleś na forum obstawia 20 spotkań jakiejkolwiek maści (tenis, soccer...) po 40zł/typ na dzień co dzień przez tydzień i dłużej, to czy robi tak ktokolwiek w realu. I co gorsza, jeżeli nie, to czy przez to zwiększa sobie szansę na trafienie o ileś tam od kolesia ktory tak jak w zyciu typuje max 3 spotkania/tydzien lub i rzadziej. Nie wiem o ile, tym bardziej nie potrafię wykazać. Niech koń się martwi - ma większy łeb . W ten sam sposób można sceptycznie podchodzić do kapitału Pana Raftera. Ale to można programowo-regulaminowo urealniać!
Sedno w tym, że podoba mi się w styl, w jakim umieszczają swoje typy Rafi z Kuba81 I jak nawet dają ciała, to się do tego przyznają bilansem. Brawo za cywilną odwagę - Tak trzymać!! A już byłbym wniebowzięty, gdybym mógł powiedzieć swojemu komputerowi (troche za niego zapłaciłem) - słuchaj, stwórz i przeleć mi wszystkie "przedziały kursowe" typow (np [1.01-1.10]... [1.50 - 1.60]... i tak co .10 w dol czy gore) wszystkich kolesi, ktorzy typują na forum, i posortuj mi ze wzgledu na ilosc trafien na poszczegolne przedziały. Tak z ciekowości, na ktorych kursach jest najwiekszy wspolczynnik trafienia. Może nie ma takich w ogóle. A nie po to, by kogoś zbluzgać na forum, jakim amatorem jest. Sam nim jestem. Niech ktoś z Sz. Forumowiczów zrobi tak na kartce - i jestem pewny, że doceni mój pomysł A i jeszcze jedno. Niech weźmie pod uwagę tylko soccer, lub dokładniej tylko Premiership. I takich zapytań można by wymyślać multum. Dla pierwszego ktory to zrobi, czeka skrzynka piwa i głęboka cześć.

Ps. Dziękuję Lino i Adpal za poparcie. Ludziska. Myślta pozytywnie! Rzućta wyzwanie buk"macherom"(jakim macherom?)!!!

Do góry
#22227 - 10/09/2002 20:13 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Anonymous
Unregistered


Cze wszystkim na dzisiaj wysłałem taki kuponik:

Bayern Monachium - TSV 1860 1
Feyenord - Excelsior 1

ako=1,65

Dwa spotkania i czekam do 22.00

Pozdrawiam wszystkich, dzięki RAFTER za Twój opis gry.

Do góry
#22228 - 10/09/2002 21:06 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
cichy Offline
old hand

Meldunek: 10/07/2002
Postów: 908
Skąd: lublin
[QUOTE]Oryginalnie wysłał tomikopi:
[qb]
Dwa spotkania i czekam do 22.00
[/qb][/QUOTE]na co czekasz?

Do góry
#22229 - 10/09/2002 21:16 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Raho Offline
old hand

Meldunek: 19/12/2001
Postów: 1041
Skąd: Jastrzębie Zdrój
[QUOTE]Oryginalnie wysłał cichy6:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał tomikopi:
[qb]
Dwa spotkania i czekam do 22.00
[/qb][/QUOTE]na co czekasz?[/qb][/QUOTE]Cichy6 może byś się domyślił że te mecze sa dziś o 20 i o 22 będzie już po meczach więc chyba czeka na ich wynik

Do góry
#22230 - 10/09/2002 21:50 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
Ello,

Tak sobie czytam te dluuugieee opisy i widze ze pomysl "bazy danych" zchodzi "na drugi tor" w zapomienie.
Moze by tak postawic sonde z zapytaniem czy sa chetni?, albo/i stworzyc temat gdzie wpisza sie osoby zainteresowane?
Bo na razie najbardziej zalezy tylko kilku osobom.

Do góry
#22231 - 10/09/2002 22:36 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Anonymous
Unregistered


Ja np. Lino jestem za stworzeniem takiej bazy.
Na pewno pomogłaby nam ona w dokonywaniu wyboru zdarzenia.

Jak słusznie Raho zauważył czekam na wyniki, które będą około 22.00, jak wejdą będzie kaska na jutro.

Moje typy na jutro to:

Liverpool - Birmingham 1
Fulham - Tottenham 2

ako = 3,30

Do góry
#22232 - 10/09/2002 23:03 Re: RAFTER SZTUKA GRY "Wielki finał"
Adpal Offline
addict

Meldunek: 25/08/2002
Postów: 474
Skąd: Gliwice
Pomysł z sondą byłby dobry .Żeby tworzyć taką bazę danych potrzebnych byłoby conajmniej 20 osób jak nie wiecej .

Do góry
Strona 2 z 13 < 1 2 3 4 ... 12 13 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Ojro, VVega, pacyfista, ElNinho[mmdea], rafal08, igea23, alfa), 3343 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582297 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25