Strona 1 z 2 1 2 >
Opcje tematu
#2270728 - 18/04/2008 07:33 Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień)
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp




Zapraszam do dyskusji

Do góry
Bonus: Unibet
#2271133 - 18/04/2008 17:19 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: Platini]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Fiorentina - Palermo

Proponuje jak najszybciej pobrac wygrana Fiorentiny bo kurs ciagle leci w dol i do niedzieli moze byc juz malo atrakcyjny do grania.

Palermo o nic juz nie walczy. Zajmuja 10 pozycje, nie zagraza im widmo spadku, aspiracje do gry w europejskich pucharach trzeba ponownie przelozyc na przyszlosc. Z kolei Fiorentina musi odpierac ataki Milanu, Sampdorii oraz Udinese ktore podobnie jak Viola aspiruja do gry w LM. Obecnie Fiora ma nad nimi 4/5 pkt przewagi. 35 oraz 36 kolejka beda decydujace w walce o czwarta lokate, gdyz wowczas Viola zmierzy sie najpierw z Udinese a pozniej z Sampdoria, dlatego tez wypada przed tymi arcywaznymi spotkaniami powiekszyc lub utrzymac przewage. Palermo jak wspomnialem sezon ma juz z glowy, na wyjazdach spisuje sie beznadziejnie( ostatnie zwyciestwo 16 grudzien 2007...) Nie ma co sie sugerowac dwoma ostatnimi wygranymi, bo styl w jakim tego dokonali pozostawial wieleee do zyczenia.


Typ: 1
kurs: 1.55

Do góry
#2271134 - 18/04/2008 17:23 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Mały błąd wkradł się na samym początku. Miało być że do soboty kurs poleci jeszcze w dół a nie do niedzieli \:p

Do góry
#2271896 - 18/04/2008 21:09 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: Hakan]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Uważam podobnie jak kolega Hakan ;\)

Fiora marzy o zachowaniu na koniec sezonu 4 lokaty, która da im premię w walce o Lige Misttzów.
Za plecami Fiory czai się Milan ze stratą 4 punktów.
W najbliższą niedzielę Milan zagra z Regginą i teoretycznie powinien wygrać.
ACF natomiast zagra z Palermo, drużyną znacznie silniejszą niż Reggi.
Kurs nie zachwyca ale spokojnie można 1.6 zaakceptować na gospodarzy.
Palermo zajmuje bezpieczną pozycję, na wyjeździe ma bilans 3-3-10 co przy domowym bilansie Fiorentiny 10-3-3 wygląda mizernie.
Nie spodziewam się łatwego spotkania dla Fiory ale każdy inny wyni niż wygrana Violi będzie dla mnie niespodzianką.

Typ : Fiorentina @ 1.6 7/10


Moze znajdę więcej czasu w nocy i napisze coś o innych spotkaniach

Do góry
#2272486 - 18/04/2008 23:59 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: Platini]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Za typem na Fiorentina przemawia takze sytuacja kadrowa

W ekipie Palermo nie zagraja: Cavani (25/5),gk Fontana (30) , jeden z filarow obrony Barzgali (31/0), Simplicio (30/5), Capuano (12/0). Na dobra sprawe wsrod Rozowych forma blyszczy jedynie Miccoli oraz Amauri, gra pozostalych mnie nie przekonuje.

Jesli chodzi o oboz Fiorentiny, to z kolanem Freya ponoc wszystko ok, Semioli wznowil treningi. wylaczony z przygotowan byl jedynie Per Kroldrup.

Do góry
#2272512 - 19/04/2008 00:07 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Wkradl sie blad jesli chodzi o terminarz spotkan najpierw Fiore czeka spotkanie z Sampdoria a pozniej wyjazd z Cagilari. Rano bylo inaczej podane w termianrzu albo bylem jeszcze zaspany \:p

Do góry
#2272800 - 19/04/2008 01:14 Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: Hakan]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Sezon dobiega końca.
Sytuacja w tabeli bardzo ciekawa. Kolejny rok na dole tabeli emocjonująca walka o utrzymanie.
Wg mnie zagrożonych spadkiem jest 7 zespołow. Zdegradowanych zostanie 3 ekipy.
Które bedą to zespoły ?
Zapraszam do głosowania i wyrażania własnych przemyślen na temat spadku
Które drużyny spadną w obecnym sezonie do Serie B ?
%%NUMBER%% choices allowed 3 (81 total votes)
Empoli FC - 18 (22%)
Reggina Calcio - 17 (21%)
Livorno Calcio - 18 (22%)
Torino FC - 7 (9%)
FC Parma - 4 (5%)
Catania Calcio - 11 (14%)
Cagliari Calcio - 6 (07%)
Voting on this poll ends: 0 sekund temu

Do góry
#2273055 - 19/04/2008 02:20 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: Platini]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
ja natomiast przestrzegałbym przed hurraoptymizmem na Viole.
kurs wcale nie jest wysoki i może się okazać że w sobotę to spotkanie znajdzie się na wielu kuponach w Europie
czysto sportowo na pewno faworytem są gospodarze ale już nie takie kwiatki piłka widziała a należy pamiętać że to przecież włoska liga

dobra analiza @Hakan, a ja posłużyłbym się Twoim zdaniem jako kontrargument:
" Z kolei Fiorentina musi odpierac ataki Milanu"

Milan zawsze pozostanie Milanem a Viola tylko Fiorentiną. nie bez powodu mimo wszelkich prób bardzo trudno we Włoszech zmienić hegemonię największych klubów. zdetronizować Milan z LM to duża sztuka, więc kto wie czy siły wyższe, tudzież jakaś rodzina Corleone nie będzie chciała jutro wpłynąć na pana z gwizdkiem albo dodatkowo zmobilizować Różowych.

Milan ma w moich oczach prostszy terminarz i poza meczem derbowym śmiało może dopisywać 3pkt do końća sezonu, fioletowi mają ciut gorzej
jak wygrają z Palermo to mogą wykonać duży krok naprzód, ale nawet to nie zapewni im jeszcze 4miejsca, mimo tych wszyskich zawirowań w tym sezonie z Milanem jakoś dziwinie się składa że wciąż mają duże szanse na LM. w obliczu transferów ciężko sobie wyobrazić by takie wielkie gwiazdy grały w przyszłym sezonie tylko w uefa. zresztą ostatni mecz w Turynie, mimo że przegrany, pokazał ze Milan złapał formę na samą końcówkę, zagrali b.dobrze i w obecnej dyspozycji są w stanie wygrać nawet wszytsko do końca

ale wystarczy o Milanie, widziałem Violę ostatnio na San Siro i zagrali dobrze ale tylko przez 45min (gdzie niejednokrotnie ratował ich Frey). mecz z Regginą też widziałem i mi osobiście wcale nie zaimponowali. owszem, to jest wciąż Fiorentina naszpikowana kilkoma graczami bardzo wysokiej klasy, jednak w tym sezonie bywali w lepszej formie. Palermo z Interem grało wyjazd miesiąc temu i wg mnei zaprezentowali się lepiej (mimo że również przegrali).

także ja bym zbytnie nie sugerowal się tym ze Palermo o nic nie walczy, bo mogą być naciski z góry by jednak się troche postarali. grają także dla siebie - bo nowy-stary trener szykuje już zespół na nowy sezon, który nie może sie zakonczyć klapą a za taką nalezy uznac brak kwalifikacji europejskich w trwającym. najlepsi walczą także o swoje, wszkaże mówi się o zainteresowaniu najlepszymi zawodnikami przez lepsze kluby niż wyspiarze. Palermo wygralo 2mecze z rzędu, i o ile wygrana z Juve szczęsliwa to w derbach wygrali tylko 1:0 bo okazji na gola mieli dużo więcej i powinni jeszcze coś ustrzelić. coach jest mocno związany z klubem i nie sądzę by sie poddali, jakos czuję że przede wszystkim wolą pomóc ale.. Milanowi a nie Violi.

sam bilans home i away games a także cele o jakie grają kluby podpowiada że gospodarze łatwo wygrają, ale ja po takim współczynniku nie odważe się grać na fioletowych.

szmakoszom statystyk można rzec ze różowi lubią grać z violą.

Do góry
#2274381 - 19/04/2008 08:55 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: mura]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Roma - Livorno x2 ze wskazaniem na X
Pewnie widząc ten typ powiecie, że zgłupiałem jak Roma 2 drużyna seriea może zremisować lub przegrać z ostatnią drużyną ligi,a ja was zdziwię bo może i możliwe, że tak będzie. Mój typ oczywiście nie jest poparty aktualną formą obydwu drużyn bo wedug tego nie można by stawiać złamanego grosza na Livorno. Swój typ opieram głównie na znakomitej passy meczy u siebie Romy. Wygrała ona już chyba 11 czy nawet 12 spotkań u siebie z rzędu !!!! Seria wręcz znakomita no ale jak wiadomo każda seria się kiedyś w kończy i z reguły jest tak, że następuje to w najmniej oczekiwanym momencie kiedy myślimy, że np. będzie to w meczuz Milanem to ROma wyciąga z 0-1 strzelając 2 bramki w przeciągu zaledwie 4 minut \:\) W końcu musi nastąpić ten słabszy mecz w wykonaniu Romy i nie strzelą bramki lub rywale pójdą z kontrą i bęzie 0-1 i trzeba będzie atakować. Ja na to spotkanie widzę jednak rezultat remisowy śledzę już od dawna poczynania Romyw meczach u siebie i nie ważne czy to puchar czy LM i jedyny mecz, którego u siebie nie wygrali od kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu spotkań bylo spotkanie z Manchesterem 0-2 dlatego myślę, że przyszedł czas na remis. Livorno się cofnie i bęzie murować bramkę,a Roma bęzi próbowała atakiem pozycyjnym i myślę, że tym razem nie uda się nic strzelić albo przez brak sytuacji albo przez nieskuteczność zawodników i wspaniałą formę bramkarza i zakończy się podziałem punktów przy wyniku 0-0. Oczywiście nie będe szalał ze stawką chociaż nie wiem czy nie zaryzykuję większej sumy bo jak nie teraz to kiedy w końcu muszą nie wygrać u siebie \:\)

Do góry
#2274618 - 19/04/2008 17:15 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: grzesol]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Po pierwsze nie warto wg mnie stawiac na Rome po marnym kusie 1.20. Mimo iz walcza o scudetto, to po tym co zobaczylem w srode, w konfrontacji z Catania nabralem pewnych obaw. Mimo wszystko branie "2" pod uwage w tym spotkaniu jest nonsensem, jak szukac niespodzianki to tylko w postaci remisu. Z jednej strony slabiutkie, ale desperacko walczace o utrzymanie Livorno, z drugiej Roma ktora nie prezentuje sie juz tak okazale jak wczesniej. Dla mnie no bet

Do góry
#2275084 - 19/04/2008 20:43 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Torino - Inter

Ciezko wybrac cos sensownego w ten weekend z oferty, ale drugim typem ktory tuz po Fiorentinie rzucil mi sie w oczy jest pobranie 2 w meczu Torino - Inter. Forma Torino wykazuje tendencję spadkową ( w 6 ostatnich meczach 5 przegranych , 1 wygrana) co w efekcie doprowadzilo do zwolnienia Waltera Novellino. Nowym opiekunem Torino zostal Gianni De Biasi, ktory po raz trzeci poprowadzi ta druzyne- Do trzech razy sztuka?. Bacznie przygladajac sie terminarzowi spotkan Torino, zmiana opiekuna moze niewiele pomoc... Tak jak sinusoida formy Torino leci w dol tak forma Nerazzurri idzie w gore. Nie dosc ze rywal jest lepiej dysponowany, to gospodarze przystpia do tego spotkania powaznie oslabieni:

gk Matteo Sereni (29), David Di Michele (20/5), Alvaro Recoba (19/1), trojka podstawowych obroncow Salvatore Lanna (26/1), Cesare Natali (24/1), Gianluca Comotto (23/1), Paolo Zanetti (22/0), a pod znakiem zapytania stoi wystep Vince Grella (23/1)

13/01/2007 Serie A Torino vs. Inter 1:3
02/02/2003 Serie A Torino vs. Inter 0:2
23/09/2001 Serie A Torino vs. Inter 0:1
26/09/1999 Serie A Torino vs. Inter 0:1
18/02/1996 Serie A Torino vs. Inter 0:1
04/09/1994 Serie A Torino vs. Inter 0:2

Nie ma co sie specjalnie sugerowac spotkaniami z 94 czy 96 roku, podanie tych statystk ma na celu zoobrazowac jak "wygodnym" rywalem dla Interu jest ekipa Torino

Typ: 2
kurs: 1.57

Do góry
#2278177 - 20/04/2008 09:02 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: Hakan]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Cagliari - Empoli Correct Score 1-1 6.50 1/10 SB

W sobotnie popołudnie na Stadio Sant'Elia zawita ekipa Empoli. Gospodarze, mimo, że w tabeli zajmują słabą pozycję i nadal bronią się przed spadkiem na własnym boisku prezentują się ostatnio bardzo dobrze. Już od siedmiu spotkań nie zaznali goryczy porażki na własnym terenie. Remisowała tutaj Roma a przegrywały Atalanta, Lazio czy też Napoli. Z drugiej strony mamy Empoli, które jak to we Włoszech mają w zwyczaju drużyny z dolnej części stawki, pod koniec sezonu zaczyna zdobywać punkty. Wygrana z Torino i remis z Parmą daje jeszcze nadzieje na utrzymanie. O punkty na Sardyni będzie jednak bardzo ciężko, bo tych potrzebuje także zespół gospodarzy. Cagliari raczej nie przegra tego spotkania, ale znając realia włoskiej piłki może paść tutaj remis.

Cagliari: Storari; Pisano, Lopez, Bianco, Agostini, Biondini, Conti, Fini, Foggia, Jeda, Acquafresca

Empoli: Balli; Raggi, Marzoratti, Tosto, Antonini, Buscé, Marchisio, Budel, Giovinco, Vannucchi, Saudati


Sampdoria - Udinese Over 2.5 1.95 Bet365 6/10

Dwa ofensywnie usposobione zespoły spotkają się dziś na Stadio Luigi Ferraris. W tym sezonie w rozgrywkach Serie A na tym obiekcie padło 41 goli w 16 konfrontacjach.To daje 2,56 gola na mecz. Jak widać średnia oscyluje na styku granicy 2.5 gola. Ostatnie mecze Sampy u siebie to dwa "undery". Dwa razy zawitały tu jednak drużyny nastawione od początku na defensywę, czyli Cagliari i Livorno. Teraz przyjedzie Udine a potencjał tego zespołu w ataku jest ogromny. W meczach na własnym boisku to Udine przeważnie tworzy grę. Na wyjazdach starają się w miarę możliwości grac z kontry. Dotychczas w ich meczach na obcych boiskach padły 33 bramki, co daje nieco ponad 2 gole na mecz. Cztery ostatnie wyjazdy Udine kończyły się underami. To może, więc być doskonała okazja na przełamanie tej passy u obu drużyn. Dlaczego akurat teraz? Głównie z powodu nastawienia jednych i drugich. Szanse na 4 miejsce w tabeli zachowa tylko zwycięzca tego meczu. Remis nikomu tutaj za wiele nie daje. Doria gra w ustawieniu 3-5-2 a błyszczą w niej zwłaszcza dwaj napastnicy Cassano i Bellucci, których zobaczymy dziś od początku meczu. Spodziewam się, że to raczej gospodarze będą prowadzić grę, zaś goście oparci o swoją trójkę napastników będą przeprowadzali szybkie kontry. Dwóch szybkich piłkarzy, jakimi są Pepe i Di Natale przy wsparciu środkowego Quagiarelli mogą często znajdować się w sytuacji 3 na 3 z obrońcami rywali a wtedy do bramki może być już blisko. Pamiętam pierwszy mecz miedzy tymi zespołami w tym sezonie zakończony wynikiem 3-2 dla Udine. Wtedy to gra z obu stron była otwarta i nikt specjalnie nie myślał o defensywie a przy lepszej skuteczności wynik mógł być jeszcze wyższy. Dziś także wiele będzie zależało od koncentracji napastników. Ci po stronie Udine zadanie mogą mięć dodatkowo ułatwione z powodu nieobecności podstawowego bramkarza Dorii - Luci Castellazziego. Z drugiej strony nie zagra za to obrońca Pepe oraz drugi defensor - Obodo. Tego drugiego mimo wszystko wolałbym widzieć w składzie, bo jego umiejętności jak na obrońcę grającego w Serie A wydają mi się, co najwyżej przeciętne. W skrócie będziemy tutaj mieli 3-5-2 ze strony Sampdorii i 3-4-3 ze strony Udinese. Jeśli w tym meczu zobaczę partie szachów to chyba skończę z oglądaniem włoskiej piłki.

Sampdoria: Mirante; Campagnaro, Lucchini, Accardi, Maggio, Palombo, Volpi, Franceschini, Pieri, Cassano, Bellucci

Udinese: Handanovic; Zapata, Coda, Lukovic, Mesto, D'Agostino, Inler, Dossena, Pepe, Quagliarella, Di Natale


Torino - Inter 2 AH(-0.75) 1.91 10Bet 4/10

Wczoraj Roma, mimo, że przeważała straciła niby pewne punkty w meczu z Livorno. Fakt pechowo, bo goście strzelili bramkę z wolnego i chyba był to strzał życia piłkarza, który go wykonał. Inter stoi, więc przed szansą na odskoczenie Romie na 6 punktów. Warunkiem jest wygrana w Turynie. Gospodarze walczą cały czas o utrzymanie, ale spośród zespołów broniących się przed spadkiem prezentują się chyba najsłabiej. W ostatnich konfrontacjach tych zespołów Inter dobrze sobie radził a ostatnio punkty stracił z Torino przed sześcioma laty po remisie u siebie 0-0. Torino ma także kłopoty kadrowe. Di Michele, Recoba, Lanna - to piłkarze zawieszeni a kontuzjowani są między innymi Comotto, Zanetti i Franceschini. W Interze brak szczególnie Ibrahimovicia, Figo i Vieiry. Inter bardzo zbliży się do mistrzostwa wygrywając ten mecz. Nie będzie pewnie łatwo, bo rywal zmotywowany, ale wynik w okolicach 0-2 do osiągnięcia.

Torino: Fontana; Motta, Di Loreto, Dellafiore, Pisano, Corini, Diana, Rosina, Grella, Lazetic, Stellone

Inter: Julio Cesar; Maicon, Burdisso, Materazzi, Maxwell, Zanetti, Cambiasso, Chivu, Stankovic, Balotelli, Cruz

Do góry
#2279264 - 20/04/2008 21:57 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: Maxi]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Siena - Genoa

Niby spotkanie o nic, ale gdyby Genoa sie sprezyla i okolicznosci jej sprzyjaly to mieliby jeszcze szanse o cos powalczyc. warunki sa dwa: 1) pokonanie Sieny 2) remis w spotkaniu Sampdorii z Udinese. Sampdoria ma przed soba nielatwy termianrz spotkan, wiec po drodze moze zgubic gdzies punkty. Trudniej bedzie o potkniecie sie Udinese ale wsszystko sie moze zdarzyc. Siena jest niepokonana od 5 spotkan i pora przerwac ta passe gdyz gospodarze dzisiejszego spotkania nie prezentuja nic specjalnego, a czasem poprostu dopisuje im szczescie. Bardziej przemawia do mnie forma gosci, ktora nie zawsze znajduje odzwierciedlenie w osiaganych wynikach, dlatego za 1/10 stawki postanowilem pobrac ich wygrana.

byc moze ktos stwierdzi ze ta wizja to tylko i wylacznie moje czcze marzenia, ale obok takiego kursu nie moglem przejsc obojetnie

typ:2
kurs: 4.75

Do góry
#2281752 - 21/04/2008 05:33 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032

Inter pokonujac Torino rozwial wszelkie watpliwosci i tym samym losy mistrzostwa uwazam zostaly rozstrzygniete, poniewaz watpie aby Roma byla w stanie cokolwiek zmienic.

Kolejny weekend za nami, tym razem udalo sie zakonczyc go ze 100 % skutecznoscia (3/3)

Do góry
#2296986 - 27/04/2008 04:45 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: Hakan]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
35 kolejka:

Reggina - Parma


Na Stadio Oreste Granillo dojdzie do pojedynku o przyslowiowe 6 punktow. Zmiana trenera nie wiele pomogla druzynie Parmy, o czym swiadczy bilans jaki zdolali osiagnac pod wodza Coupera 1-2-3. W dalszym ciagu Parma także nie odniosla zwyciestwa poza domem i zanosi się ze w tym sezonie nie uda im się tego dokonac ( poza jutrzejszym wyjazdowym meczem z Reggina czeka ich jeszcze tylko wizyta we Florencji). Spogladac w termianrz spotkan podopiecznych Coupera( Genoa, Fiornetina, Inter) i biorac pod uwage ich obecna dyspozycje, slaba dyspozycje zbieraja się nad nimi bardzooo czarne chmury. Bernardo Corradi (27/5), Igor Budan (13/6), Andrea Gasbarroni (24/5), Mcdonald Mariga (16/0), Andrea Pisanu (26/4 , Domenico Morfeo (11/0), , Paolo Castellini (31/0), Giulio Falcone (26/0), Fernando Couto (16/0)- Tak o to prezentuje się lista nieobecnych na spotkanie z Reggina. Jak widac oslabien jest wiele i sa one powazne, dlatego nie wroze swietlanej przyszlosci Parmie przed tym meczem. Uwazam ze Kluczowa role w tym spotkaniu odegra atut wlasnego boiska. Reggina podobnie jak Parma na wyjazdach radzi sobie bardzo kiepsko. Zupelnie inaczej przedstawiaja sie ich dokonania jesli chodzi o gre przed wlasna publicznoscia, gdzie Reggina niepokonana jest od 5 spotkan ( na rozkladzie znajdziemy takie zespoly jak Juventus czy Sampdoria). Dodajac do tego liczne absencje w ekipie gosci , slaba postawe Parmy na wyjazdach oraz bilans historyczny który przemawia na korzysc gospodarzy, jestem sklonny pobrac 1 w tym spotkaniu.


Typ: 1 (1.85)

Do góry
#2297770 - 27/04/2008 19:36 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: Platini]
mazi Offline
newbie

Meldunek: 04/03/2008
Postów: 46
Skąd: Siarkowy Gród/Kraków
To może i ja swoje 3 grosze wtrącę, po zwięźle o kilku meczach ;\)

Reggina - Parma

Tutaj wszystko już zostało napisane, jednak ja wstrzymuje sie z graniem tego meczu, pomimo, że wszystko przemawia za drużyną gospodarzy. Będzie to na pewno mecz walki i co z tym idzie kartek. Można pobawić się w szukanie zakładu na czerwoną kartkę czy coś takiego.


Genoa - Empoli - typ 1 (1,95 Unibet)

Drużyna gospodarzy bez Gaetano De Rosa and Cesare Bovo natomiast w drużynie gości braki są o wiele większe Claudio Marchisio, Luca Saudati i Andrea Raggi, wszyscy są podstawowymi zawodnikami. Mój typ na ten mecz to zwycięstwo gospodarzy, ponieważ Empoli jest chyba najsłabszą drużyną w lidze, słabo spisuje się na wyjazdach, ma liczne braki kadrowe, jeden Giovinco to raczej za mało na Genoe. Natomiast w drużynie gospodarzy forma ostatnio dopisuje, mają najskuteczniejszego w lidze Boriello i przewagę własnego stadionu oraz może myślą jeszcze nad jakimiś europejskimi rozgrywkami.


Udinese - Catania - typ 1 (1,85 Unibet)

Banconeri z Udine ostatnio zanotowali 2 porażki, ale nie ze słabymi drużynami (Udinese vs. Roma 1:3 i przed tygodniem Sampa vs. Udinese 3:0) czym troszkę popsuli swoją pozycje w grze o europejskie puchary. Dziś na pewno będą chcieli się zrehabilitować przed własną publicznością. Mają pewne osłabienie w postaci absencji Zapotocnego, Christiana Obodo, Felipe oraz Antonio Chimentiego. Zespól Catanii broni się przed spadkiem, jednak ma fatalny bilans gry na wyjazdach (do tej pory 0 zwycięstw) Myśle, że trio Di Natale, Quagliarella, Pepe rozmontuje obronę gości i Udine wygra dziś.


Juve - Lazio over 2,5 (1,75 Unibet)

Stara Dama praktycznie w najmocniejszym składzie, brak tylko Chielliniego oraz Andrade. Dla mnie faworyt tego spotkanie jest tylko jeden (lazio bez motywacji, liczy tylko na Puchar Włoch, Juve teoretycznie walczy o 2 miejsce), jednak nie gram, ponieważ kurs 1,35 nie jest tego wart. Proponuje poszukać tutaj jakiegoś overa, np 2,5 (1,75 Unibet) Dlatego over, że Juve ostatnio sporo strzela bramek, a napastników wybornych w obu drużynach nie brakuje ;\)


Roma - Torino

Tutaj niby znowu zdecydowany faworyt. Roma jednak bez Tottiego, natomiast w Torino masa wykluczeń do czego dochodzi fatalna ostatnio postawa. Spodziewane zwycięstwo Romy, jednak tydzień temu zespół z Rzymu sprawił już niespodziankę... Zobaczymy, jak Rzymianie bez swojego kapitana poradzą sobie z broniącym się przed spadkiem zespołem Torino. Kurs około 1,45, ewentualnie do grania w dubelku ;\)


Ponadto Livorno podejmuje Milan, który ostatnio się obudził i powinien wygrać, choć stawianie na drużynę z Mediolanu w tym sezonie to loteria, drugi zespól z Mediolanu raczej nie powinien mieć problemów z pokonaniem Cagliari. W bardzo ciekawie zapowiadającym się meczu Fiorentina - Sampdoria, jak dla mnie może zdarzyć się wszystko. Ostatnie 2 mecze to Palermo - Atalana, mecz drużyn, które już o nic nie walczą. Palermo mocno osłabione, np brak Amauriego, dla mnie możliwy tutaj remis i na koniec Napoli gra u siebie ze Sieną, z którą piłkarze z Naepolu powinni sobie poradzić.

Powodzenia wszystkim życzę \:\)

Do góry
#2297848 - 27/04/2008 20:03 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: mazi]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
ja z Włoch wybrałem dubelka pt. "LM dla Milanu"

sygnalizowałem już to, dalej myśle że jest to możliwe, Milan złapał formę i przy ich możliwościach "dyplomacji na wyższych szczeblach" spokojnie są w stanie wygrać wszystko do końca sezonu
by dogonić Fioletowych, ci musza zacząć tracić punkty, okazja dziś dobra, przyjeżdza Sampa, ktora sportowo prezentuje również bardzo wysoki poziom. zresztą może myślących jak ja jest wiecej bo od rana kursy na Violę szybują
zastanawiam się nad wyjątkową mobilizacją wszystkich piłkarzy Florencji - czy nie będzie tak jak w wypadku Sevilli - gdzie czołowi gracze wiedzą że i tak po sezonie uciekną i nie zależy im by na maksymalnych obrotach grać o LM

Regginy nie ruszam. na papierze wszystko wygląda ładnie, aż za pięknie. może powinny być już nawet bloki, tymczasem Parma w grze, ile to już razy wydawało się że tym razem na pewno polecą a jednak zostawali? dla mnie no bet, towarzyszą temu meczowi jak dla mnie zbyt wielkie wątpliowści
ciekawe czemu akurat Cupera ściagneli, który po Majorce i Valencii przeważnie tylko zawodzi.

w pozostałych meczach wygrane gospodarzy nie zdziwią aczkolwiek specem wielkim od serie a nie jestem, a myślę że włoska liga w końcu też musi utrzeć nosa typerom \:\)

Do góry
#2297869 - 27/04/2008 20:18 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: mura]
sam84 Offline
member

Meldunek: 17/03/2004
Postów: 135
Skąd: oława
co do parmy. zrobil sie masowy tym na nich dzisiaj a kazdy chyba juz zapomnial o niedawnych ich wyczynach w pucharze UEFA. tez na kazdy mecz jechali juniorami lub rezerwowym skladem a doszli jak wysoko. nie pamietam dokladnie ale tak bylo chyba 2 lata temu.

Do góry
#2297874 - 27/04/2008 20:20 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: sam84]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Regginy nie zagram bo to taki zespół specjaliujący się w dotaczaniu się do końca sezonu i takim utrzymaniem ledwo ledwo. Dlatego boje się tutaj remisu, który nikomu szans na utrzymanie nie odbierze.

Do góry
#2313149 - 04/05/2008 18:53 Re: Serie A - 34 kolejka (19/20 Kwiecień) [Re: Maxi]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Cagliari - Fiorentina

Tytułem wstępu należy podkreślić jak wielki pech towarzyszy w ostatnim czasie piłkarzom Fiorentiny. Na początek zaledwie remis w spotkaniu z Glasgow Rangers, nastepnie feralny remis z Sampdoria i bramka stracona w doliczonym czasie gry. Konsekwencja podziału punktów jest fakt ze Milan najgroźniejszy rywal Violi w rywalizacji o 4 lokate zmniejszył stratrę do 2 punktów. Apogeum pechowych występów był rewanż z Rangersami. Po raz kolejny mimo olbrzymiej przewagi Fiorentiny, padł wyniki 0-0. W doliczonym czasie gry piłkarze Violi także nie potrafili znaleźć skutecznej drogi do bramki rywala.. W rzutach karnych lepsi okazali się Szkoci. To nic ze Rangersi w obu meczach byli zaledwie po ok 30% przy piłce co w sumie daje ok. 60 % czyli tyle ile Fiora była w jej posiadaniu w jednym spotkaniu z The Gers . I tak po raz pierwszy od 36 lat Rangers awansowali do finału międzynarodowych rozgrywek. Tym samym wieczór który dla Fiorentiny miał być magiczny, przerodził się w istny horror ,a nadzieja na finał pękła jak mydlana bańka. Na marne pocieszenie można jedynie dodać że Fiora pozostała u siebie niepokonana w tej edycji Pucharu UEFA. Po rozwianiu marzeń o triumfie w pucharach pora skoncentrować się na ligowych zmaganiach. Tu jak wspomniałem na wstępie robi się nerwowo i dramatycznie. Milan i Sampdoria depczą po piętach, a przed Fiorentina kolejne trudne wyzwanie. Na Stadio Sant'Elia gościć ich będzie miejscowe Cagliari. Gospodarze walczą o utrzymanie a punkty potrzebne do realizacji swojego planu zbierają przede wszystkim u siebie. Od 8 spotkań żadna z drużyn goszczących na Stadio Sant’Eia nie potrafiła znaleźć skutecznej metody na pokonanie podopiecznych Davide Ballardiniego. Z tych 8 spotkań Cagliari wygrało 6 !. Fiorentina na wyjazdach spisuje się słabo, o czym świadczy fakt że w 6 ostatnich wizytach poza domem zdołali wygrac tylko 1 spotkanie a pozostałe 5 przegrali !.Do tego należy dodać zmęczenie po czwartkowym meczu jakie dało się z pewnością we znaki graczom Violi i które w pewnym stopniu na pewno wpłynie na grę Fiory dzisiaj. Zwrócić uwagę należy także na to że morale całego zespołu poleciały w dół po ostatnich nieudanych występach -rozczarowanie, złość, frustracja - to obrazuje nam deprymującą atmosferę jaka panuje w obozie Fiory. Uważam że atut własnego boiska oraz fakt ze Fiora jest podłamana będzie miało kluczowe znaczenie dla tego spotkania.

Typ: 1 DNB (1.80)

Do góry
Strona 1 z 2 1 2 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, igea23, Szuman, Sensei), 3639 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582188 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25