Strona 5 z 11 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 >
Opcje tematu
#230735 - 11/11/2003 22:37 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Qcz, ale przecież tak właśnie jest, każdy może zapisać się tam gdzie chce.

Do góry
#230736 - 12/11/2003 01:33 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Qcz Offline
old hand

Meldunek: 07/11/2002
Postów: 929
Skąd: Pyrlandia
raczej nie Bo przez 3 punkt regulaminu nie dowie sie w ogole, ze taka strona istnieje
Czyli jednak posrednio bronicie ich przed tym zapisem

Do góry
#230737 - 12/11/2003 02:27 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
Conrad uzywasz takiej sofistyki ze az nawet mna zakrecilo ale pamietaj ze nawet ty kiedys miales mleko pod nosem nie wspominajac o wielkim DJ ktory ciagle zbiera na nagrode i zebrac nie moze

Do góry
#230738 - 12/11/2003 03:09 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Qcz, jest dokładnie tak jak wspomniałem wyżej. Z drugiej strony, nie mam jakiegokolwiek obowiązku udostępniać darmowej reklamy serwisom, o których wspominasz, które buduja listy mailowe.

Twist, co przez to rozumiesz? Czy ja budując ten serwis spamowałem inne serwisy ("eh, chodźcie tu na mecz.pl...")? Czy oczekiwałem darmowej reklamy na innych serwisach by wypromować mecz.pl? Czy działałem w ogóle w podobny sposób? Nie sądzę.

Ten serwis powstał o własnych siłach i bez potrzeby wykorzystywania pozycji innych by się wspiąc. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej to najlepiej spytać się SebaS'a - jednego z współtwórców tego serwisu.

Do góry
#230739 - 12/11/2003 06:02 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
nie mam podstaw sadzic ze jest inaczej a raczej prywatnego śledztwo nie bede wszczynal. Tylko nie zauwazasz jednego; forum mecz.pl nie jest zwykla strona, nie jest takze polsatem (tam za robote dostaje sie wynagrodzenie), tylko swoista symbioza - sam bez nas nie istniejesz i my bez Ciebie tez. Serwis wspoltworzony jest przez nas wszystkich oczywiscie w roznym stopniu, a nie podoba mi sie to, ze w zamian za robote wieksza lub mniejsza jedni dostaja frukta, a inni nie przymierzajac "ochlapy"

Do góry
#230740 - 12/11/2003 13:53 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Hmm, szczerze mówiąc nie widzę do czego zmierzasz, Twist. Czy chodzi Ci tylko o ten dział? Bo jeśli tak to na serwisach typu MW w ogóle nie ma czegoś takiego. Nie wiem dokładnie czego się spodziewasz- opłaty za swoją obecność na forum? Tak jak wspomniałem, nie mam jakiegokolwiek obowiązku promowania jakiejkolwiek strony, i chciałbym żeby to było od początku jasne.

Do góry
#230741 - 12/11/2003 14:25 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Anonymous
Unregistered


zanim napisze to co napisze.... to zaznacze, ze nie walcze tu o nic, bo to i tak nie ma sensu. a zreszta do niczego nie jest potrzebne... kto bedzie chcial wyprmowac swoja strone to i tak to zrobi bez mecz.pl . niech Conrad ma czyste rece i sumienie.

przychodzi mi tylko jedno na mysl po przeczytaniu calego watku. padaja tu rozne stwierdzenia, ze broni sie ludzi przed spamem, ze to prywatny ogrodek itp itd.. a tak naprawde jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniadze.

i nie mowie bron boze ze to zle. tak po prostu jest

Do góry
#230742 - 12/11/2003 15:59 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
twist chyba mial na mysli o ziarnku
szacunku jakie nam 'wspotworcom' sie nalezy,
o czym ja rowniez wspominalem i nie chodzi tylko
o ten dzial tylko o caloksztalt, bo Ty Conrad
dzielsz 'moje - twoje, moj serwis.. twoj wybor
wchodzisz - nie wchodzisz itd".

Do góry
#230743 - 12/11/2003 16:05 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Dobrze powiedziane. Tak jak wspomniałeś, każdy może się promować w swoim zakresie.

Wpisz na Onecie "ludzie chodźcie na mecz.pl" i zobacz czy taka wiadomość w ogóle przejdzie przez moderatorów. Małe szanse Ci daje, choć samemu jeszcze nie próbowałem. I wcale bym się im nie dziwił, bo z jakiej paki ma jakiś mecz.pl się promować wykorzystując do tego Onet? Niby z jakiej racji?

Twist, na zakończenie dodam, że kiedyś na Major Wager dawali nagrody za przekroczenie 2000 postów czy coś takiego. Osobiście dobrowolnie zrezygnowałem z tej "nagrody" bo nie czułem, że coś mi się należy za pisanie tam. Do dziś jestem tam obecny, i mam tam prawie dwa razy więcej postów niż tu na mecz.pl. Aha, i tam jest totalny zakaz promowania prywatnych stron/for/czatów... i NIKT jeszcze nie narzakał na to.

Do góry
#230744 - 12/11/2003 17:11 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Szakal Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/06/2001
Postów: 3546
Skąd: S.O.S.nówka
Conrad MW ma zakaz podawania w 'stopce' stron, ale dzial maja do Promocji Stron z ktorego korzystaja glownie 'Handicaperzy' oraz ludzie co zachecaja do brania udzialu w konkursach na konkurencyjnych forach. Wiec ze nie ma takiego dzialu jesy nieprawda.

Co do reklamy to spojrz na: Liga MECZ.pl w MANAGERZONE! :rolleyes:

Do góry
#230745 - 12/11/2003 21:10 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
twist Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/09/2002
Postów: 6258
Skąd: Rzeszów
nie chodzilo mi o $$, satysfakcje mam z samego faktu zrobienia czegos pozytecznego. Na szacunek w tym kraju, w tych czasach tez bym nie oczekiwal. Chodzi mi tylko o w miare na ile to mozliwe rowne traktowanie wg zaslug wspoltworcow tego serwisu. tyle. A jesli chodzi o MW to Szakal juz sprostowal.

Do góry
#230746 - 13/11/2003 21:38 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Twist, co do tego "szacunku" to Lino (aka Pan Kropka) po prostu pod fałszywą banderą używa właśnie tego określenia by przedstawić swoje niezadowolenie z regulaminu. Tak samo jak pod banderą "Chrześcijaństwa" niektóre partie polityczne próbowały forsować swoje pomysły, choć tak naprawdę z Chrześcijaństwem niewiele to miało wspólnego.

Po drugie Szakal mówi o dziale Promotions a ten został stworzony głównie dla buków by mogli informować o swoich promocjach, gdyż MW zabrania firmom nie reklamującym się u nich do robienia tego w Mess Hall (główny dział forum). Jest to miejsce prawie wyłącznie jednorazowych tematów (0-1 odpowiedzi), a to, że wrzucił tam wszystkich "touts" pozwala jeszcze większą presję wywrzeć na bukach by reklamowały się na MW i mogły informować o promocjach w bardziej popularnych działach forum.

Twist, daję oczywiście preferencje dla stron, z którymi np. blisko współpracowałem bądź dalej współpracuję, ale ogólnie jeśli ktoś ma stronę i wszystko jest w porządku z regulaminem to przecież nie ma żadnego problemu by ta osoba prowadziła tu swój temat, informowała wszystkich o nowościach, dostawała jakiś "feedback", itd. (jedynie ze spamerami nie mam cierpliwości).

Do góry
#230747 - 17/11/2003 01:05 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Betsa vel L1n0 Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 16/08/2002
Postów: 1772
Yo Conrad a co powiesz na taka forme reklamy?
Tez zabroniona? Pytam sie by raptem nie
dostac 'przypadkowego' bana

Do góry
#230748 - 17/11/2003 02:28 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Witam, to już od dawna nie jest dozwolone, ale dziękuję za upewnienie się.

Do góry
#230749 - 12/12/2003 20:14 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Pasztet Offline
newbie

Meldunek: 29/07/2003
Postów: 44
Skąd: Wałbrzych
Czesc,
Prosze o odblokowanie mojego tematu, bo teraz juz wszystko jest zgodne z regulaminem. Dzieki.

http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=24;t=000107

Do góry
#230750 - 13/12/2003 20:22 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Pasztet Offline
newbie

Meldunek: 29/07/2003
Postów: 44
Skąd: Wałbrzych
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Pasztet:
[qb]Czesc,
Prosze o odblokowanie mojego tematu, bo teraz juz wszystko jest zgodne z regulaminem. Dzieki.

http://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=24;t=000107 [/qb][/QUOTE]ponawiam prosbe... :zobacz:

Do góry
#230751 - 14/12/2003 00:13 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Proszę zapoznać się dokładnie z regulaminem.

Do góry
#230752 - 14/12/2003 00:41 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Pasztet Offline
newbie

Meldunek: 29/07/2003
Postów: 44
Skąd: Wałbrzych
[QUOTE] 1. Nie można reklamować stron z linkami do własnych (bądź innych) polskojęzycznych for dyskusyjnych i/lub czatów, bądź linkować do stron zawierających tego typu linki. [/QUOTE]To znaczy, ze nie moge miec na stronie linkow reklamujacych polskie fora Ehhh... life is brutal

Do góry
#230753 - 04/01/2004 02:05 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Blacky83 Offline
old hand

Meldunek: 27/08/2003
Postów: 982
Skąd: Warszawa
3. NIE można reklamować strony, która poprzez np. newslettery buduje listę emailową. Typy muszą być podawane jawnie poprzez 'www'.

------------------------------------------

Conrad ten punkt jest bez sensu, nie moge na spokojnie sobie prowadzic tematu o mojej stronce. Jezeli sie boisz o to ze ktos poprzez subskrypcje wysyla typy to zapraszam Cie do dopisania sie do mojej, ja wysylam jedynie powiadomienie o nowym typie na mojej stronce. Troche to jest uciazliwe sprawdzanie co pol godz kilkunastu stron czy jest juz nowy typ czy nie, a tak dosatje sie powiadomienie.

Do góry
#230754 - 04/01/2004 06:34 Re: REGULAMIN DZIAŁU 'STRONY O TYPOWANIU'
Ares96 Offline
veteran

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 1275
Skąd: Wroclaw
Witam Conrad

Chciałbym powiedzieć, że przeglądałem dziesiątki polskich forum i bezsprzecznie mecz.pl jest najbardziej uczęszczanym i co za tym idzie najbardziej popularnym. Moim zdaniem wygląda to tak:
60% mecz.pl
40% - wszystkie pozostałe

Wykonałeś świetną robotę tworząc je bezinteresownie (lub interesownie, czego nie wiem), Twoje forum jest niezwykłym : jak to często podkreślasz: 'nośnikiem reklamowym'
Tyle celem wstępu.

Przechodząc do konkretów, Twoje forum jest na first place całej polski, nie ma obaw by ono w jakis sposób spadło niżej w polskiej hierarchii niż jest obecnie, wrzucając link na własnej stronie do mecz.pl (głównej stronie)zyskujesz wiele (przy 500set odsłonach dziennie), moim zdaniem powinieneś być nieco bardziej elastyczny i pozwolić reklamować się serwisom w drugą stronę. Nic na tym nie tracisz, co więcej dużo zyskujesz, poprzez 'czas antenowy' udostępniany, poprzez inne strony. W ten sposób zauważ wiele osób trafiło na Twoje (w tym i ja).

Nie naciskam Cię w żaden sposób tym postem, nie chcę też w żaden sposób burzyć celu według Ciebie tego forum.
Nie mogę zrozumieć też jednego. Zabraniasz reklamowania stron z forum na własnym forum, dlaczego?

a) boisz sie konkurencji
b) ponieważ bierzesz przykład z innych ogólno dostepnych forum
c) nie wiem

Według mnie uelastycznienie tych punktów regulaminu, wyszło by Tobie tylko na plus i nie mówie tylko o ludzkiej wdzięczności, lecz o zwiększeniu, jeszcze bardziej popularności mecz.pl
(wszyscy maja na swoich serwisach logo mecz.pl na gł. stronie).

Jest też inna opcja której hołdujesz, wierzysz ze mecz.pl nie potrzebuje juz reklamy.
Jest to trzeźwe myslenie i na ten czas realne, tyle że rynek internetowy nie stoi w miejscu, z czasem możesz pożałować, że reklama nie szła (darmowa na innych serwisach) cały okręgły rok za free, i forum mecz.pl zacznie się 'kurczyć' czego oczywiście Ci nie życzę.

sumując: Twoje forum i robisz co uważasz za słuszne, jesteś człowiekiem na poziomie i podejmujesz słuszne decyzje. Mam nadzieje, że masz plan dalszy rozwoju forum.

Pozdrawiam
Ares96

Do góry
Strona 5 z 11 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 >




Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (alfa, Akhu, Sensei, kemp, igea23, rafal08, pacyfista, VVega, akagi), 3706 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581737 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49