Strona 2 z 16 < 1 2 3 4 ... 15 16 >
Opcje tematu
#1653654 - 07/10/2007 19:27 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] *DELETED* [Re: Gib01]
Cholo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/01/2005
Postów: 17415
Skąd: New Jersey
Post deleted by Giertyszek

Do góry
Bonus: Unibet
#1653857 - 07/10/2007 20:25 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] *DELETED* [Re: Cholo]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
Post deleted by Giertyszek

Do góry
#1653916 - 07/10/2007 20:41 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: Gib01]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
vs


Jadar

Pierwszy mecz przegrany po zacietej walce z Czewa, ktora grala bez amerykanow. Mysle ze zagrali swietne zawody ..ale troszke braklo do zwyciestwa. Pokazali ze sa w stanie powalczyc ...z najlepszymi. Lipinski , Kocik i Pecherz zapewnie powalcza o ugranie seta Asseco , ale myslse ze set to wszystko co sa w stanie ugrac Radomianie..
Jadar ..to jedna z 'gorszych' druzyn .. w PLS.. i chyba nie tylko ja typuje ze sa jedna z druzyn do spadku w tym sezonie.


Resovia

No cos.. pierwszy mecz wygrany 'gładko' z Mostaostalem. Ja mysle ze wzmocnienia jakies poczyniala Asseco sa wystarczajace aby w tym sezonie powalczyc o 4
Ilić (HotVolleys Vienna), Mitrović (Ankara), Hernandez Rivera (Fenerbahce) ..to zawodnicy ..ktorzy zapewnie jeszcze nie pokazali swoich umiejetnisci w pierwszym meczu. No i jak bym mogl zapomniec o moim idolu Igle , troszke szkoda ze taki 'przecietny' klub...ale zycie
Ja mysle ze dzisiejszy mecz bedzie troszke bardziej wyruwnany niz w Mostastalu . Mysle ze Asseco jak i caly sztab trenerski i menagerowie w tym sezonie sa spragnieni meadlu , a wiec tracic ptk w 2 kolejce napewnio nie jest na miejscu.

Odnosnie typow:

Jadar Sport SA Radom - Asseco Resovia SSA Rzeszów 2 @1.50 Unibet
Jadar Sport SA Radom - Asseco Resovia SSA Rzeszów [liczba ptk w meczu] powyzej 185.5 @1.85 Unibet

No to Gvizdek , bo wodki juz nie bede pił, choc wczoraj na Procie bylo ...:hmmmm:

Do góry
#1656717 - 08/10/2007 18:23 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: Gib01]
karina Offline
addict

Meldunek: 07/11/2006
Postów: 526
Panowie jak widzicie dzisiejsze spotkanie ? Wydaje mi się ze bedzie zaciety mecz bardziej niz to sie wydaje dlatego over185.5 wchodzi w gre. Mostostal nielubi grac z Plomieniem choc bilans wygrnaych ma lepszy. Podobno gracze ZAK sa juz od niedzieli by zaaklimatyzowac sie \:D Sklad na papierze zwiastowalby 3:0 dla przyjezdnych lecz mecz z belchatowem pokazal ze mozebyc roznie z ta nie znana ekipa plomienia

Do góry
#1656958 - 08/10/2007 20:50 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: karina]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
vs

Płomien

:hmmm: i tylko to mi przychodzi do glowy.. Nie znam tej druzyny ..moze ktos kto sie interesowal I liga powie cos na temat.
Jedyne co mozna powiedziec to dobre spotkanie z mistrzami Polski ... i byla szansa nawet na urwanie seta. Ale ja mialem wrazenie ze Skra troszke lekcewarzyla Płomien i wazniejszych momentach przestawala sie "bawic" i grac to co potrafi. W meczu ze Skra pokazli ze sa w stanie wyprowadzic dobra kontre po wybloku ..i zagarac samym blokeim.

Mostostal

No nie ta druzyna co kiedys z Galaxia walczyla o najwazniejsze trofea w polskiej lidze...ale mysle ze sa teraz "przecietniakami".
Pierwszy mecz z Resovia przegrany 0-3 i choc ktos powie ze gladko... to ja jestem zdania ze ten mecz mogl sie zakonczyc troszke innym wynikiem. Kurek i Bkomuwoski pokaza dzisiaj na co ich stac

Mysle ze Mostaostal .. poradzi sobie z benjaminkiem ..bez problemow..ale moze jakis secik straci ?

Odnosnie typow:

PKE-Polska Energia SSA Sosnowiec - ZAK SA Kędzierzyn Koźle 2 @1.370 pinancle
PKE-Polska Energia SSA Sosnowiec - ZAK SA Kędzierzyn Koźle [9.5:0 hc ptk] 2 @1.85 unibet

Do góry
#1658174 - 09/10/2007 03:51 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: Gib01]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
II kolejka już za nami...

I po raz kolejny nawet typowy 'laik' miałby 100% skuteczność przez II kolejki, gdyż po prostu jak na razie nie mamy w naszej lidze niespodzianek...

Wszyscy wygrywają o 'mniejszych' kursach @1.6-1.01 ;\)

Liga rozpęęędza się i już jutro w Bełchatowie.. kolejny szlagier...

Skra podejmie Częstochowę...

III odsłona trochę 'pomieszana' ... wyglądać będzie następująco:


09.10 : Skra Bełchatów v AZS Częstochowa

10.10 : Resovia Rzeszów v Delecta Bydgoszcz

10.10 : Jastrzębski Węgiel v Mlekpol Olsztyn

19.10 : Politechnika Warszawa v Mostostal Kędzierzyn

20.10 : Płomień Sosnowiec v Jadar Radom



Do góry
#1658213 - 09/10/2007 04:04 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: Misiek]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
No Misiek masz racje, kolejka jak marzenie.

Zobaczymy czy nastepna bedzie taka sama , a moze w koncu zoaczymy jaks niespodzianke ?

Jezeli tak to gdzie ? Moze Czewa?? , albo Jastrzebianie.

No nic poczekamy na kursy .. i potypujemy dalej \:p

Pozdro Gib01

Do góry
#1658408 - 09/10/2007 04:52 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: Gib01]
karina Offline
addict

Meldunek: 07/11/2006
Postów: 526
Ogladajac mecz w tv moj mostostal kochany wygral co prawda bylo troche nerwow i kto ogladal ten widzial ze wynik moglbyc w druga strone. Duzo osob uwaza zze jak sie graz beniaminkiem to latwo sie wygra.Trzeba wziasc korekte na nastepne spotkania.Nie zapominajmy tez ze plomien to znow nie taki beniaminek bo osttanio spadl do 1 ligi ale przez 3 sezony mial mocna pake z Zygadlo nowakiem i paroma jeszcze. A dzis moj lukaszek gra w mosto i tak p.s to wcale dobrych zawodow nie rozegral dzis,.

Skra - AZS +1.5 typ 2
Skra narazie zalatwo wygrywa mecze sadze ze jutro moze byc juz o wiele ciezej.Bedzie mecz walki i stad ten typ. wiecej jutro jak poznamy sklady

Do góry
#1658589 - 09/10/2007 05:57 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: karina]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Quote:
wiecej jutro jak poznamy sklady


Co do składów, to ja Ci już dziś mogę napisać... w jakim zestawieniu, wejdzie drużyna Skry oraz Częstochowy...

Skra zagra zapewne, tak jak w poprzednich kolejkach, więc optymalne swoje zestawienie:

Dobrowolski, Wlazły, Antiga, Gruszka, Pliński, Heikkinen, Milczarek (L) oraz na zmiany Stelmach i Neroj.

AZS Częstochowa:

Woicki, Janeczek, Eatherton, Nowakowski, Wika, Gierczyński, Gacek (L) na zmiany powinnien wchodzić Billings, jak coś nie będzie szło Janeczkowi albo za Woickiego, Andrzej Stelmach... Może również zobaczymy na parkiecie już Szczerbaniuka


@Gib01

Dla mnie zbytnią niespodzianką nie będzie porażka Olsztyna w Jastrzębiu...

`Trąby` po słabym spotkaniu w Bydgoszczy (ale mimo wszystko wygranym) b.dobrze jak na moje.. zaprezentowali się w Bełchatowie i mimo przegranej do 0.. to wszyscy widzieliśmy bardzo dobre zawody, nawet wyniki w poszczególnych setach o tym nam mówią.. (3x 23)

Kursy wystawił już np. Unibet i kursy 1.85 - 1.85, myślę, że nie są błędem analityków..


Ciekaw jestem, czy jakaś firma wystawi na Częstochowę HC w postaci +2.5... Myślę, że ta opcja na pewno się gdzieś znajdzie... i to z ~@2 ... gdyż exp oferował z Jastrzębskim całe... @1.85... Póki co.. na razie Unibet dał +1.5 po @2.95, to cfaniaczki... ;\)

Do góry
#1658645 - 09/10/2007 06:22 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: Misiek]
karina Offline
addict

Meldunek: 07/11/2006
Postów: 526
+2.5 dal betgun po kursie 1.55 \:D

Do góry
#1658740 - 09/10/2007 07:34 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: karina]
ulas Offline
addict

Meldunek: 07/08/2007
Postów: 458
Skąd: Bydgoszcz
Moim zdaniem Skra zje Czewę izzi. Gra Częstochowy opiera się o trio Woicki-Gierczyński-Janeczek , a to za mało na Skrę. W porównaniu do Bełchatowian Czewa ma mizerny środek bloku , a jedyną ich szansą jest notoryczne ostrzeliwywanie z zagrywki Milczarka , który jest zdecydowanie najsłabszym ogniwem w Skrze. Jastrzębie ( nie licząc Prygla , który jak narazie cieniuje w PLS) wspięło się na wyżyny w meczu ze Skrą, a i tak końcówki w każdym secie należały do Bełchatowian i tak samo będzie tym razem. Dlatego under 185,5 pkt po kursie 1,42 w Unibecie jest bardzo dobrym rozwiązaniem i można go śmiało połączyć z takim samym underem w Rzeszowie , a do tego jakis over ( np 160,5) w meczu Jastrzębia z Olsztynem.

Do góry
#1659069 - 09/10/2007 18:09 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: ulas]
GaloGalo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/04/2006
Postów: 4168
Kilka moich zdań na temat dzisiejszego meczu

Jedno jest pewne, będzie to ciekawy mecz \:\) . Sercem będę za Częstochową ale będę zadowolony jeśli nawiążą wyrównaną walkę.

Po meczu w Warszawie siatkarze z Częstochowy sami przyznali, że taki a nie inny wynik to w głównej mierze zasługa słabej postawy rywali. Zagrali lepiej niż w meczu z Radomiem u siebie (wygranym 3:2) ale to Politechnika tego dnia grała fatalnie.

W meczu ze Skrą nie widzę tych chłopaków grających w bloku po prostu. Skoro Jastrzębie w całym meczu mieli tylko 4 udane bloki wobec 13 Skry to nie lepiej tutaj widzę Częstochowę z jak to napisał ulas mizernym środkiem bloku, a w dodatku mierzącym niewiele ponad 180 cm Woickim.

Wg mnie wygra Skra 3-0 lub 3-1 ale mam nadzieję, że mecz będzie wyrównany.Oto kilka ciekawych cytatów z wczorajszej GW:

- zagraliśmy średnio, na 60, może chwilami na 70 proc. możliwości - Daniel Pliński po meczu Skra - JW

- takiego zawodnika w Polsce jeszcze nie było - zgodnie cały zespół Skry o grze Stephane Antiga.

Do góry
#1660428 - 10/10/2007 00:55 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: GaloGalo]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń


vs


Bełchatow

Kolejna odslona i chyba kolejne spotkanie wygrane przez Bełchatowian. Jakos nie widze tutaj innej mozliwosci.. ale to sport.

"Na papierze większość atutów leży po stronie gospodarzy, a takie nazwiska jak Antiga, Wlazły, Heikkinen, Gruszka czy wreszcie Pliński mogą przestraszyć nie jedną drużynę klubową." Jednak gracze z Jasnej Góry tanio skóry nie sprzedaja i juz nie raz potakazli ze potrafia napsuc duzo krwi lepszym druzyna.
No Skra ..jak wiemy druzyne budowala w tym sezonie na podbuj Ligii Mistrzow, a Polska Liga to tylko fomrlnosc.

Co do ekipy Skry to nikomu nie trzeba mowic: Wlazły , Antiga i Gruszka to bylby atak . Ostatnio bezbłedny byl Pioterk .. czy dzisiaj podtrzyma passe?
Plinski i Heikkinen.. srodek marzenie Nic dodac nic ujac.

Na libero ... Robert Milaczrek..ktory ku mojemu zdziwieniu .. bardzo dobrez spisuje sie na pozycji libero. \:p


Czestochowa

Co do dyspozycjii ..to pierwszy mecz nie wyszedl za bardzo Czestochowianom ..ale szczesliwie wygrali z Jadarem. Nastepna kolejka to tylko mozna napisac "szybki spring" z Politechnikom.
Dzisiaj kolejny mecz na wyjezdzie.. i tym razem w hali mistrza Polski. Zapewnie o wygrana bedzie bardzo ciezko, mysle ze 1 ptk w zupelnosci zadowolilby graczy z Jasnej Gory. Ale czy sa w stanie ugrac 2 sety?

"Młodzi gracze tacy jak Nowakowski, Janeczek, Woicki czy Wika głodni sukcesu i tym razem udowodnią, że należy się z nimi liczyć, a wspierani przez doświadczonych Gierczyńskiego, Szczerbaniuka, czy Eathertona powalczą nawet o zwycięstwo."

Jak pisal @ Misiek , dzisiaj jeszcze nie zagra chyba Szczerbaniuk . Ale zobaczymy jak rozegra to Radek Panas \:p

W druzynie "Czwey" bardzo dobrze rozpoczal Janeczka , ktory przeszedl z Gwardii Wroclaw. Mam nadzieje ze rozegra tak dobre spotkanie jak w meczu z Jadarem.




No czas konczyc panowie..

Tak :hmmm: nad typami ... i kurcze nic innego mi nie przychodzi do głowy jak zwyciestwo Skry... ale @1.1 To tylko tak "lyknac" za wikasza stawke ( Misiek .. mam nadzieje ze sie jeszcze nałykamy takich @1.1)


Bot Skra Belchatow - Wkret-Met Domex AZS Czestochowa Wynik Po Pierwszych Dwóch Setac X @ 3.75 unibet

Bot Skra Belchatow - Wkret-Met Domex AZS Czestochowa 1 @1.15
sportingbet


Bot Skra Belchatow - Wkret-Met Domex AZS Czestochowa Liczba Punktów w 1. Secie Ponad 46.5 @ 2.10 unibet



pozdro Gib01

Do góry
#1660623 - 10/10/2007 01:38 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: Gib01]
assasin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2004
Postów: 3063
Skąd: Wroclaw
Może mi ktoś napisać jak Jastrzębie grało w ostatnim meczu w Bełchatowie? Nie oglądałem tego spotkania, znam tylko wynik, 0-3 w każdym do 23. Grali tak dobrze, czy Skra jeszcze nie prezentuje 100% możliwości.
Osobiście typowałbym zwycięstwo gości z Olsztyna, którzy dysponują silnym składem i wzmocnili się w stosunku do poprzedniego sezonu, czego nie można powiedzieć o Jastrzębiu.
No i w zeszłym sezonie Olsztyn radził sobie w tamtej hali całkiem dobrze.

Do góry
#1660636 - 10/10/2007 01:40 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: Gib01]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Już dziś kolejny szlagier w Bełchatowie...

20:00

vs

Już dziś spotkanie, na które bardzo czekałem... Zawsze to takie małe derby w moim osobistym odczuciu... Ale wracając do samego spotkania...

Faworytem oczywiście jest Mistrz Polski... Skra po wzoooomocnieniach, jest głóóównym faworytem do zdobycia po raz kooolejny MP... Jeżeli tego nie uczyni... to oj... ;\)

Po II kolejkach drużyna z Bełchatowa ma oczywiście komplet pkt i żadnego straconego seta.

W I kolejce pokonali beniaminika i głównego `faworyta` do spadku z PLS, drużynę z Sosnowca, 3-0. Natomiast w II swoim spotkaniu już we własnej hali, pokonali vicemistrza Polskii - Jastrzębski Węgiel, również w stosunku 3-0, chociaż spotkanie było zacięte, to doświadczenie już w końcówkach... wzięło w górę... (23 x3)

Natomiast drużyna z Częstochowy w I kolejce, rozegrała co tu dużo mówić... słabsze spotkanie... z Radomiem, choć wygrane, nie nabawało optymizmem przed spotkaniem w Warszawie.. gdzie zawsze AZS-owi ciężko się grało... Jednak w poprzedni piątek gracze z Pod Jasnej Góry, pokazali wszystkim, że nie jest z nimi tak źle.. i zagrali naprawdę bardzo dobre zawody.. zmazując tym samym plamę z I spotkania...

Tak sobie myślę... jak to będzie dziś wyglądać na parkiecie...

Na pewno gdyby... tak patrząc na sucho na kartkę papieru, gdzie byśmy sobie napisali składy obu drużyn, wyszłoby nam dość gładkie 3-0... ale to na szczęście tylko sport... ;\)

_______

W ataku jak i w przyjęciu rywalizować będą ze sobą... Gruszka + Antiga + Mielcarek vs Gierczyński + Wika + Gacek

Co do 'L' to na pewno przewaga jest dla gości, ale później to tak... Piotrek z Krzyśkiem na remis, ale Antiga wygrywa z Marcinem \:p
___


Rozegranie?

Dobrowolski vs Woicki

Tutaj też tak mi wychodzi na remis... bo i Maciek taki rezerwowy jeszcze w zeszłych sezonach Andrzeja Stelmacha naprawdę zaczął już super grać w zeszłym sezonie i dla mnie osobiście jest jednym z lepszych rozgrywających w PLS.

Paweł również do niedawna bardziej rezerwowy Stelmacha, ale już w tym sezonie to on, jest podstawowym rozgrywającym i w Warszawie naprawdę miał świetnych kilka piłek, dziś będzie na pewno o wiele trudniej... ale mam nadzieję, że jakoś to on sobie poradzi...

___

Środek.. Blok...

Pliński + Heikkinen vs Eatherton + Nowakowski

Tutaj piekielna przewaga po stronie gospodarzy... Dwaj świetni środkowi.. którzy mają pojęcie w tym fachu naprawdę na oddddpowiednim 'levelu' ;\) Zbytnio chyba tych dwóch panów nie trzeba opisywać...

Co do pary środkowych Częstochowy to Amerykanin Eatherton nawet,nawet, coraz lepiej rozumie się z Woickim natomiast Nowakowski to młody.. na pewno utalentowany środkowy, który już z konieczności braku Roberta Szczerbaniuka, musi radzić sobie w podstawowej szóstce. Przed zaledwie 20-letnim zawodnikiem, na pewno nie lada wyzwanie.. mam nadzieję, że nie przestraszy się.. dwóch TROSZKĘ bardziej doświadczonych kolegów z Bełchatowa ;\)


____

Osobiście jak zawsze.. z optyyymizmem patrzę na zespół z Częstochowy i tym razem spróbowałbym opcji:

Skra v Czewa 2 (+2.5) @ 1.80 Expekt

Skra v Czewa, over 160.5 @ 1.85 Betsson
___

Nigdy osobiście już nie zagram przeciwko... Częstochowie po kursie @1.1, raz w życiu zagrałem.. właśnie jak grała `świetna` Skra i jak to się skończyło? Gib zapewne pamięta ;\)


AZSS WALKA!


Misiek

Do góry
#1661770 - 10/10/2007 06:04 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: Misiek]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Przed chwilą zakończył się jak dla mnie, na razie najlepszy mecz w tym sezonie... Naprawdę dziś obie drużyny zagrały świetne widowisko..

Cieszy mnie fakt, że Częstochowa z meczu na mecz, gra coraz lepiej, to na pewno wróży lepszej rywalizacji o miejsce na górze w rundzie zasadniczej...

Dobry mecz i typowy `laik` znowu by trafił \:p chociaż dziś to ze sporymi nerwami ;\) Choć sporo ludzi, jak widzę.. wtopiło na -1.5 po @ 1.3 ...

Już jutro kolejny szlagierek nam się zapowiada.. Jastrzębski zagra z Olsztynem, ale o tym już jutro... zbytnio nie mam sił na rozpisywanie się...

Dobre mecze nam się szykują w najbliższym czasie, a do tego trzeba dołożyć zbliżającą się LM.. tak więc sporo dobrej siatkówki przed nami \:\)


Do góry
#1662342 - 10/10/2007 18:31 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: Gib01]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Jeszcze niektórzy dobrze nie odpoczęli po wczorajszym znakomitym widowisku, a już dziś przed nami kolejny szlagier..

20:00

vs

Naprzeciwko sobie zagra Vicemistrz oraz 3 drużyna ubiegłego roku, tak więc emocje gwarantowane...

Może zacznę od gości dzisiejszego spotkania, drużyny z Olsztyna..

Jak na razie drużyna Mlekopolu (bo tak nazywa się teraz drużyna z Olsztyna) nie mogła zbytnio pokazać na co ich stać w tym sezonie...

W I kolejce, zmierzyli się ze słabiutką jak na razie spisującą się Warszawą, pokonując ich gładko 3-0, natomiast w II w swym spotkaniu, pokonali w Bydgoszczy, Delectę również w stosunku 3-0.
Tak więc spotkania bez historii, gładko, fajnie i przyjemnie.

Olsztyn jest w tym sezonie obok Skry, głównym faworytem do złota, trzeci są Jastrzębianie. O sile gry gości dzisiejszego spotkania, mają decydować przede wszystkim Bjorn Andrae, Grzegorz Szymański oraz oczywiście nasz reprezentacyjny rozgrywający Paweł Zagumny.

Jak sami widzieliśmy na #1 str. ile zarabiają poszczególni zawodnicy Olsztyna ... czyli Grzesiu 1 mln 200 tys, czy też Zagumny 1 mln 100 tys. - to na pewno do czegoś obowiązuje ;\)

Jastrzębski natomiast swą grę musi opierać na takich nazwiskach jak: Prygiel, Murek czy też Yudin .. Siezieniewski na środku Ivanov + Czarnowski który zapewne dziś będzie chciał pokazać działaczom z Olsztyna, że należało mu się miejsce w podstawowej szóstce w poprzednim sezonie, gdzie jeszcze występował w drużynie Mazura.

I kolejka, to męęęczarnia i niezbyt poukładana gra Jastrzębia, niby wygrali w Bydgoszczy, ale ich gra na pewno nie napłynęła optymizmem wszystkich sympatyków Trąb.
II kolejka to już znacznie lepsza gra i mimo przegranej z drużyną Skry to goście zaprezentowali się o niebo lepiej niż to miało miejsce w I spotkaniu...

Taki Grzesiu to dziś myślę będzie się czuł jak u siebie... przecież zna tą halę jak nikt inny.. to może mieć naprawdę spore znaczenie... Ale jak to będzie.. to już zweryfikuje dzisiejszy parkiet \:\)
___

Dziś spróbowałbym, mimo wszystko.. tych troszkę wyżej notowanych.. czyli:

Jastrzębie v Olsztyn 2 @ 1.90 Betsson, Bwin


_____________________________

Co do drugiego dzisiejszego spotkania, to jakoś sam nie wiem...

Ja osobiście do tej '4' niby pod względem 'siły' w tym sezonie (i tak Czewa ich pyknie \:\) ) Rzeszowa nie mam przekonania...

No ALE... z takimi przeciwnikami jak zespół Bydgoszczy, to oni raczej powinni sobie radzić na lajcie, ja mimo wszystko spróbowałbym opcji...

Resovia v Bydgoszcz 2 (+2.5) @ 1.95 Expekt, Betsson

Do góry
#1662745 - 10/10/2007 20:54 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: Misiek]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń
<hmmm> \:p

Misiek juz prawie wszystko opisal , a wiec i nie bede pisal tego samego.

Originally Posted By: Misiek
Jak sami widzieliśmy na #1 str. ile zarabiają poszczególni zawodnicy Olsztyna ... czyli Grzesiu 1 mln 200 tys, czy też Zagumny 1 mln 100 tys. - to na pewno do czegoś obowiązuje



Tu moze troszke , kasa nie gra..i niekiedy Ci z nizszej połki graja lepiej niz Ci "milionerzy" . A niekiedy gra nazwisko a nie gracz. Ale mino wszystko , to jednak musza cos pokazac, aby zasluzyc na te 1mln

Jastrzebie ,,zapewnie po dobrym meczu tanio skory nie sprzeda i na wlsnej hali , ktora jak wypowiada sie cala polska siatkarska jest specyficzna .. i trudno sie na niej gra. Jastrzebie ma dobra ekipe.. Prygiel czy Murek to juz uznane nazwiska... A i Yudin ktory bardzo dobrze sie zaprezentowal..w meczu ze Skra.. nie odstaje od swoich "sławniejszych" kolegow.


Olsztyn..to druga ekipa najsilnieszja pod wzgledem kadry.Bjorn Andrae i Grzegorz Szymański zyskani w tym "okienku transferowym " maja pomodz w walce o mistrzostwo polski , a wiec dzisiaj daja z siebie wszystko .....


No nic.. Misiek nie bede pisal tego co Ty


Typy:

Jastrzębie v Olsztyn 2 @1.90 betson
Jastrzębie v Olsztyn [Wynik Po Pierwszych Dwóch Setach] 2 @3.75 unibet

Jastrzębie v Olsztyn [pierwszy set hc 0:2,5] 2 @1.50 unibet


pozdro Gib01

Do góry
#1662769 - 10/10/2007 21:02 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: Gib01]
Gib01 Offline
Tata

Meldunek: 27/01/2007
Postów: 1292
Skąd: Gutersloh/ Wieluń


Pomodz..to ja sobie moge , a Bjorn Andrae i Grzegorz Szymański moga tylko pomoc \:D

\:p \:p \:p

pozdro i sory za blad

Gib01

Do góry
#1662771 - 10/10/2007 21:03 Re: Siatkówka - PLS 2007/2008 [1] [Re: Gib01]
Misiek Offline
Didżej

Meldunek: 06/10/2002
Postów: 9548
Skąd: Wieluń
Napisał: Gib01

Quote:
Tu moze troszke , kasa nie gra..i niekiedy Ci z nizszej połki graja lepiej niz Ci "milionerzy" . A niekiedy gra nazwisko a nie gracz. Ale mino wszystko , to jednak musza cos pokazac, aby zasluzyc na te 1mln


Tylko, oczywiście ten emotek ' ;\) ' to oczywiście bardziej ironia, niż... \:\)

Przypomnijmy sobie choćby FF w Lidze Misiów w tym sezonie i chyba wiadomo o co chodzi \:p


No nic, ja osobiście stęskniłem się za halą 'szeroką' (taką dałem sobie jej nazwę \:p ) szkoda, że nie dostała ona 'licencji' na grę w LM =/

Do góry
Strona 2 z 16 < 1 2 3 4 ... 15 16 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (VVega, burbon, 11kera11, Zaixi), 2849 gości oraz 9 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582991 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07