Strona 10 z 16 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 15 16 >
Opcje tematu
#2005389 - 30/01/2008 04:17 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Szewa]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: Szewa
Oczywiście Ghana gra z Nigerią \:\)


oczywiście

przepraszam za wprowadzanie w błąd :/

Do góry
Bonus: Unibet
#2005493 - 30/01/2008 04:33 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: kamasutra]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
No i udalo sie,nawet z duzym zapasem.....

Do góry
#2005499 - 30/01/2008 04:34 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: kamasutra]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Mam na myli rozne w obydwu meczach under 10.5...

Do góry
#2006231 - 30/01/2008 06:51 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: kamasutra]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Quote:
Trener reprezentacji Kamerunu Otto Pfister skrytykował w ostrych słowach organizatorów turnieju o Puchar Afryki odbywającego się Ghanie, po tym jak zaginęły piłkarzom bagaże.Do Tamale, wraz z drużyną, nie dotarły ich bagaże i wyposażenie ekipy. Kameruńczycy grają tam w środę ważny mecz z Sudanem o awans do ćwierćfinałów turnieju.


moim zdaniem to zdarzenie jeszcze bardziej rozjuszy i zmotywuje graczy Kamerunu !

Do góry
#2006354 - 30/01/2008 07:24 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Baqu]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489

Do góry
#2006378 - 30/01/2008 07:34 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Baqu]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
No i tak jak myślałem WKS zrealizowal moje przemyślenia do końca i wpuścił Nigerie do fazy pucharowej pany sie wzajemnie znaja i siebie wspierają w potrzebie. Dobrze że wygrała sportowa postawa znakomitych piłkarzy Wybrzeża zamiast układów spekulacji bukmacherów i bicia piany że przejdą obok meczu oby w kazdej takiej sytuacji awans rozstrzygał sie na boisku a przyjmujący zakłady przestaną zaniżac te kursy na remisy bo sie nie bedzie nikomu opłacać.
Brawa dla Wybrzeża że zagrali jak chcieli i pokazali klasę, początkowo wydawało mi się że WKS gra na losowanie tym wynikiem 1:0 kto 2 miejsce zajmie
Brawa dla Bertiego że do końca wierzył w Nigerię i sportowa postawę Wybrzeża w nagrodę zagrają w cwiercfinale chociaż byli przed tym meczem w gorszej sytuacji niż Senegal nawet bramki nie strzelili. Zawiedziony jestem postawą naszego trenera Kasperczaka czerwona kartka dla niego nie zostawia sie drużyny po 2 meczu tylko dlatego że przegrali i mają niewielkie szanse na awans do fazy pucharowej dzisiejsza sytuacja pokazuje że sytuacja może się diametralnie zmienić jesli tylko wyniki bedą zapadały na boisku a nie poza nim, odpaść też trzeba umieć wstyd pozostaje jeszcze wiara w cud co nie jest niemożliwe.
Dziś miałem dobry dzień na PNA oby takich więcej i powodzenia w jutrzejszych spotkaniach.
Egipt - Zambia typ 1 za 1.50 i zaryzykować over bo Egipt w tym pucharze bramkostrzelny jest strzelił 7 bramek w 2 meczach.
Senegal - RPA typ 1 1.80
Senegalowi nie pozostaje nic innego jak walczyć o zwycięstwo i korzystny rezultat w 2 spotkaniu.
Tunezja - Angola trzeba zagrać dwudrogowo 1 za 2,80 dla Tunezji ewentualnie remis z tym X za 1,80 beznadzieja jak na remis Angola jest nieobliczalna jednak Tunezja to tez solidny zespół i powinni ograć przeciwnika przynajmniej 1 bramką, myślę ze ponownie zwycięzy sportowa rywalizacja nad bezpiecznym remisem wywalczonym po przechodzonym spotkaniu.
Angolę można zagrać na singla 4,75 za drobne na piwo chociaż myślę że Tunezja nie pozwoli tej drużynie na taką grę na jaka pozwalał Senegal i uważam ze formacja obronna Tunezji nie narobi z bramkarzem tylu błędów i nie da zbyt wielu okazji Angoli by im bezkarnie wjeżdzała w pole karne pozdrawiam to tyle odnośnie fazy grupowej z mojej strony

Do góry
#2006404 - 30/01/2008 07:40 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Piotruś Pan]
zxp Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/11/2006
Postów: 10972
Originally Posted By: Piotruś Pan
No i tak jak myślałem WKS zrealizowal moje przemyślenia do końca i wpuścił Nigerie do fazy pucharowej pany sie wzajemnie znaja i siebie wspierają w potrzebie. Dobrze że wygrała sportowa postawa znakomitych piłkarzy Wybrzeża zamiast układów spekulacji bukmacherów i bicia piany że przejdą obok meczu oby w kazdej takiej sytuacji awans rozstrzygał sie na boisku a przyjmujący zakłady przestaną zaniżac te kursy na remisy bo sie nie bedzie nikomu opłacać.
Brawa dla Wybrzeża że zagrali jak chcieli i pokazali klasę, początkowo wydawało mi się że WKS gra na losowanie tym wynikiem 1:0 kto 2 miejsce zajmie
Brawa dla Bertiego że do końca wierzył w Nigerię i sportowa postawę Wybrzeża w nagrodę zagrają w cwiercfinale chociaż byli przed tym meczem w gorszej sytuacji niż Senegal nawet bramki nie strzelili. Zawiedziony jestem postawą naszego trenera Kasperczaka czerwona kartka dla niego nie zostawia sie drużyny po 2 meczu tylko dlatego że przegrali i mają niewielkie szanse na awans do fazy pucharowej dzisiejsza sytuacja pokazuje że sytuacja może się diametralnie zmienić jesli tylko wyniki bedą zapadały na boisku a nie poza nim, odpaść też trzeba umieć wstyd pozostaje jeszcze wiara w cud co nie jest niemożliwe.
Dziś miałem dobry dzień na PNA oby takich więcej i powodzenia w jutrzejszych spotkaniach.
Egipt - Zambia typ 1 za 1.50 i zaryzykować over bo Egipt w tym pucharze bramkostrzelny jest strzelił 7 bramek w 2 meczach.
Senegal - RPA typ 1 1.80
Senegalowi nie pozostaje nic innego jak walczyć o zwycięstwo i korzystny rezultat w 2 spotkaniu.
Tunezja - Angola trzeba zagrać dwudrogowo 1 za 2,80 dla Tunezji ewentualnie remis z tym X za 1,80 beznadzieja jak na remis Angola jest nieobliczalna jednak Tunezja to tez solidny zespół i powinni ograć przeciwnika przynajmniej 1 bramką, myślę ze ponownie zwycięzy sportowa rywalizacja nad bezpiecznym remisem wywalczonym po przechodzonym spotkaniu.
Angolę można zagrać na singla 4,75 za drobne na piwo chociaż myślę że Tunezja nie pozwoli tej drużynie na taką grę na jaka pozwalał Senegal i uważam ze formacja obronna Tunezji nie narobi z bramkarzem tylu błędów i nie da zbyt wielu okazji Angoli by im bezkarnie wjeżdzała w pole karne pozdrawiam to tyle odnośnie fazy grupowej z mojej strony


ja osobiscie nie zgdoze sie do typu na senegal przeciez ta druzyna musi byc kompletnie rozbita psychicznie wszyscy po nich jezdza w ich krajy jak sie da trener Kasperczak jako pierwszy zwial tonacego okretu to dla kogo oni maja wygrac kto ich bedzie prowadzil w tym mecz oni juz myslami sa w klubach a nie przy meczu z RPA a wlasnie co do RPA mloda druzyna budowana na MS w ich kraju jak ktos ma sie pokazac w tym meczu to wlasnie oni musza to zorbic pozatym nie maja nic do stracenia i sa w lepszej kondycji psychiczneh bo przegrali po walce a nie jak senegal oddali gratis
ja osobiscie gram naRPA i na under w tym meczu bo RPA nie jest jescze klasaowa druzyna strzela pierwsi i do obrony, zobaczym jak bedzie mam nadzieje ze nie jstem w bledzie co do tego meczu gl ;\)

Do góry
#2007322 - 30/01/2008 21:21 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: zxp]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Witam.
Moim typen na dzisiaj numer jeden jest wygrana Egiptu po kursie 1.5 Unibet lub over w tym meczu 2,5 po kursie 1.70 dla bardziej odwaznych.
Sadze ze 1 jak i over bardzo realne a kursy bardzo ladne na te zdarzenia tak ze tylko brac i grac \:\)


Co do drugiej dzisiejszej pary to wydaje mi sie iz najlepszym pomyslem patrzac na kurs i prawdopodobienstwo jest zagranie Under 3,5 po kursie 1.85 Unibet

Jednak puki co na kuponie mam z tych meczy zagrane tylko zwycieztwo Egipcjan grajacych bardzo solidna pilke.

Do góry
#2007415 - 30/01/2008 21:46 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: TEKSANSKI]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Senegal jest w bardzo trudnej sytuacji, myślę że nie po jednej reprezentacji na PNA prasa i kibice danego kraju pojechali po niemieckim trenerze Nigerii i samych piłkarzach pewnie też nie powiem w Afryce ludzie bardziej żywiołowi i gwałtowni w reakcjach to co ma powiedzieć reprezentant Ghany Asamoah Gyan drużyna gospodarzy wygrała grupę zdecydowanie i tak znaleźli sie niezadowoleni z postawy jednego piłkarza aż strach myśleć co by się działo gdyby Ghana odpadła po fazie grupowej zamieszki uliczne gwarantowane. Moim zdaniem jeśli piłkarze Senegalu chcą zachować twarz i ocalić mienie jeśli jakiekolwiek w swojej ojczyźnie posiadają (nieruchomości i inne dobra ruchome ) to nie powinni się mazgaić po porażce z Angolą tylko ostro wziąść sie do pracy i pokonać RPA tym bardziej że jest szansa na awans, kolejnej porażki kibice Senegalu raczej nie scierpią bo mogą wogole do Dakaru nie wracac chyba obejrzeć zgliszcza z tego co jeszcze pozostało. dla przykładu pilkarzowi Kamerunu po el meczu do MS w Niemczech fani za niewykorzystanie karnego spalili posiadłość przynajmniej takie wzmianki w prasie sie pojawiły, wiec Senegal gra z RPA o życie bo tak czy tak czeka ich gorące powitanie w kraju. Kasperczak juz sie asekurował przed turniejem kazał przelać pieniądze z kontraktu na konto bo on dobrze wiedział ze jak coś pójdzie nie tak to będzie zmuszony salwować sie ucieczką, jak nie masz wyników w Afryce to nie drażni działaczy federacji i kibiców bo nie daj Boze cie zlinczują natomist jesli masz sukcesy to pomnik ci nawet postawią w centrum stolicy.

Do góry
#2007456 - 30/01/2008 22:00 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: Piotruś Pan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Nasza reprezentacja była w jeszcze gorszej sytuacji od Senegalu na ostatnich 2 imprezach mistrzowskich po pierwszym meczu już dostawała najwieksze baty nie tylko od piłkrzy przeciwnych drużyn,lecz od mediów, kibiców, i prasy aż biednego kucharza na konfrencje wysłali, fala krytyki jaka spadła na reprezentacja to publiczny lincz na każdym zawodników klasyfikacji najbardziej krytykowanych przewodził chyba Rasiak pozostało mu to do dnia dzisiejszego potem Zurawski Bak Hajto Swierczewski itd nasi potrafili sie chociaż zmobilizować by powalczyć o 3 pkt w ostatnim meczu aby całkiem się nie zbłaźnić, nie ma sie co dziwić Afrykanom tam też napompowano balon tym finałem mialo być tak pięknie a wyszła taka piękna katastrofa

Do góry
#2007719 - 30/01/2008 22:59 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: TEKSANSKI]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Originally Posted By: TEKSANSKI
Witam.
Moim typen na dzisiaj numer jeden jest wygrana Egiptu po kursie 1.5 Unibet lub over w tym meczu 2,5 po kursie 1.70 dla bardziej odwaznych.
Sadze ze 1 jak i over bardzo realne a kursy bardzo ladne na te zdarzenia tak ze tylko brac i grac \:\)


Co do drugiej dzisiejszej pary to wydaje mi sie iz najlepszym pomyslem patrzac na kurs i prawdopodobienstwo jest zagranie Under 3,5 po kursie 1.85 Unibet

Jednak puki co na kuponie mam z tych meczy zagrane tylko zwycieztwo Egipcjan grajacych bardzo solidna pilke.


Wlasnie na Unibecie kurs na Egipt spadl juz na 1.45 co utwierdza mnie w przekonaniu ze warto bylo zagrac wtedy jeszcze po 1.5

Do góry
#2007764 - 30/01/2008 23:06 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: TEKSANSKI]
antybuker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/09/2007
Postów: 2591
Skąd: Toruń
W gamebookers na Egipt jest 1.53 :-)

Do góry
#2007771 - 30/01/2008 23:08 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: antybuker]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
To bier puki czas !!! \:\)

Do góry
#2007835 - 30/01/2008 23:25 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: TEKSANSKI]
cychi Offline
enthusiast

Meldunek: 21/04/2005
Postów: 203
na betfair jest 1.57 na egipt

Do góry
#2007862 - 30/01/2008 23:34 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: cychi]
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Witam,
mam pytanie do osób śledzących na bieżąco PNA w kwestii dzisiejszego meczu Egipcjan. Otóż kusiło mnie zagranie na wygraną Egiptu, ale gdy spojrzałem na tabele, to zauważyłem, że nawet porażka dwiema bramkami z Zambią gwarantuje Egiptowi awans (chyba, że się mylę).
Nie wiem, czy w tej sytuacji trener nie oszczędzi kilku kluczowych graczy na drugą, pucharową fazę turnieju.
Nie wiem też, czy warto angażować większą kwotę w taki typ.

Ps. Próbowałem śledzić ten turniej w Eurosporcie, ale oglądanie niektórych meczów było ponad moje siły. \:D

Do góry
#2008029 - 31/01/2008 00:05 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: jarkow]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
Egipt ten mecz moze zremisowac i wtedy zajma 1 miejsce. A w przypadku ich przegranej to spadna na 2 miejsce w tabeli, co w dalszej fazie raczej im na reke nie bedzie, bo zakladam, ze Kamerun wygra z Sudanem.

Unibet daje 1.50 na to, ze Sudan nie strzeli. Popatrzylem w ich kadre. Zawodnicy graja w dwoch krajowych klubach, pewnie ich tam nie wiele wiecej maja. Nie maja poprostu kim. A co do tego undera to jednak Kamerun bedzie chcial to ten under z palcem w tylku pokryje ;\) 2-4 z Egiptem i 5-1 z Zambia.. Ja bym odpuscil.

Do góry
#2008082 - 31/01/2008 00:19 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: iti]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Jasne ze jak bedzie chcial to i 5:0 moga wygrac a nie tylko 4:0 tylko pytanie czy beda chciec ? no i z kazdym kolejnym ich meczem szansa na under 3,5 sie zwieksza a jak ostatnie mecze ne tym turnieju pokazuja ze gdy gra zdecydowany faworyt z najslabsza druzyna to wcale az tak wiele goli nie pada jednak.
Kazdy zagra jak uwazam ja jednak biore under 3,5

Do góry
#2008148 - 31/01/2008 00:30 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: TEKSANSKI]
iti Offline
PLAYOFF WINNER

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 24583
Skąd: Rzeszów
W jaki sposob sie ta szansa zwieksza oprocz tego, ze 1-0 im wystarczy do awansu? Ba, 0-0 im wystarczy. Tak patrze na poprzednie mecze to w obu padlo 6 bramek, Kamerun w pierwszym meczu strzelil 2 bramki, w drugim juz 5 [a wystarczylo wygrac 2-0 przeciez]. I co najwazniejsze to Kamerunczycy graja od 1 kolejki z coraz to slabszymi druzynami. Sudan to zdecydowanie slabsza druzyna od Namibii i Beninu. Namibia potrafila przegrac "tylko" 1-0 z Ghana, Benin walczyl z Mali [bramka z karnego], do tego strzelili bramke WKS, choc jakby sloniom sie chcialo grac do konca to by nic nie strzelili. A ta wspomniana przeze mnie Namibia strzelila w dwoch meczach bramki, a trzeci przegrala tylko 1-0 jak juz mowilem. A Sudan? Dwa razy gladko w palke 3 do 0.

Do góry
#2010317 - 31/01/2008 06:40 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: iti]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Dzis zwycięstwo Egiptu wymkneło sie w 90 min szkoda jutro ostatnie mecze grupy D we wczesniejszych postach pisałem,że Senegal powinien zwycięzyć w tym meczu tylko sie zastanawiam jak zagra RPA z tych meczów co widziałem to przysłali ekipę do ogrania, zespołu to ja tam nie widziałem zamiast tego wiele indywidualności i takiej gry by samemu sie pokazać.
RPA ma szansę jeszcze awansować tylko czy ta reprezentacja jest w stanie rozegrac dobry mecz i pokonać rozchwiany porażką Senegal.
Trener Tunezji był na meczu Kamerunu,więc sądzę iż Tunezja poważnie myśli o meczu z Angola więc zagra pewnie na poważnie i ryzykowałbym typ na tą drużynę 2,70 kurs kuszący
Może ponownie zagram na rózne warianty
I Wariant
Tunezja - Angola typ 1 2,70
Senegal - RPA typ 1 1,95
II wariant
Tunezja- Angola typ X 1.80
Senegal - RPA typ X 3,10
III Wariant
Tunezja - Angola X 1.80
Senegal - RPA 2 3.20
IV wariant
Tunezja - Angola typ 1 2,70
Senegal - RPA typ X 3,10
Ta grupa jest najtrudniejsza do typowania nie wiem co jeszcze w niej sie wydarzy jeśli ktoś widzi jeszcze inna możliwość kombinacji niech sie wpisze może ktoś to wykorzysta. Pozdrowionka.

Do góry
#2010399 - 31/01/2008 06:53 Re: Africa Cup of Nations 2008 Ghana [Re: iti]
TEKSANSKI Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/01/2003
Postów: 2716
Skąd: Chrzanów
Originally Posted By: iti
W jaki sposob sie ta szansa zwieksza oprocz tego, ze 1-0 im wystarczy do awansu? Ba, 0-0 im wystarczy. Tak patrze na poprzednie mecze to w obu padlo 6 bramek, Kamerun w pierwszym meczu strzelil 2 bramki, w drugim juz 5 [a wystarczylo wygrac 2-0 przeciez]. I co najwazniejsze to Kamerunczycy graja od 1 kolejki z coraz to slabszymi druzynami. Sudan to zdecydowanie slabsza druzyna od Namibii i Beninu. Namibia potrafila przegrac "tylko" 1-0 z Ghana, Benin walczyl z Mali [bramka z karnego], do tego strzelili bramke WKS, choc jakby sloniom sie chcialo grac do konca to by nic nie strzelili. A ta wspomniana przeze mnie Namibia strzelila w dwoch meczach bramki, a trzeci przegrala tylko 1-0 jak juz mowilem. A Sudan? Dwa razy gladko w palke 3 do 0.



No i mialem tu racje wszedl ladnie under 3,5 \:\) ale Egipt niestety \:\(

Do góry
Strona 10 z 16 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 15 16 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, igea23, rafal08, 11kera11, burbon), 3459 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581949 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49