Strona 7 z 21 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 20 21 >
Opcje tematu
#2405572 - 09/06/2008 08:21 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: barciu]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Oj szkoda, że jakoś nikt nie widzi, że to forum bukmacherskie wtedy, gdy coś sensownego przed meczem wypadałoby napisac. I to nie tylko przy okazji Euro ale w całym sezonie. Wtedy to ekspertów nie ma i pustki w działach.

Do góry
Bonus: Unibet
#2405574 - 09/06/2008 08:27 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Maxi]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
Originally Posted By: Maxi
Oj szkoda, że jakoś nikt nie widzi, że to forum bukmacherskie wtedy, gdy coś sensownego przed meczem wypadałoby napisac. I to nie tylko przy okazji Euro ale w całym sezonie. Wtedy to ekspertów nie ma i pustki w działach.


pisalem sensownie przed meczem ze Niemcy wygraja 2-0, a jak dobrze pojdzie to 3-0. \:\) Teraz bedzie ruch w pilce, ale po Euro znowu posucha bedzie. Zeby podniesc poziom merytoryczny forum trzeba by zamknac "To i owo" a na to Conrad nie pozwoli bo to nie w jego interesie.

Do góry
#2405581 - 09/06/2008 08:50 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: barciu]
igor81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 2582
Skąd: WestSide
Przylacze sie do opinii,ze mimo porazki Nasi zagrali dobry mecz. Przede wszystkim nie "zesrali" sie juz przed meczem co bylo widac od poczatku. Jednak dla mnie najwazniejsze,ze KONDYCYJNIE prezentowalismy sie duzo lepiej niz na poprzednich imprezach. Moze to nadmiar % we krwi,ale nie widzialem dawno walczacych do konca Polakow jak dzisiaj. Poza tym kilka dogodnych sytuacji, ktore mozna bylo zamienic na bramki. Na plus: Boruc, Lewandowski, ROGER (jak on nie wybiegnie od poczatku z Austria, to strace dobre zdanie o Leo).
Na minus najbardziej zawiodl mnie Krzynowek. Jak nie zle przyjecie to proba mijania na "zamach" ciagle w ten sam sposob i chyba ani razu sie zaden rywal nie nabral.

Zawsze obiektywnie staram sie oceniac gre naszyh, tak bylo po meczu z Ekwadorem i z Korea, gdzie bylem zalamany postawa. Teraz mimo porazki widze "swiatelko w tunelu". Widze pewna poprawe, ktora trudno dostrzec wiecznie marudzacym na gre bialo-czerwonych pseudo-Polakom. Pisze "pseudo" bo jezeli ktos obiektywnie potrafi ocenic ten mecz, to zauwazy ze w porownaniu z poprzednimi turniejami jest znaczna roznica. A jezeli nie potrafi to podejrzewam ze nawet jak bysmy urwali choc punkt to i tak by jechali po naszej reprezentacji. No nic taka nasza mentalnosc latwo marudzic i narzekac...

Na koniec napisze ze po tym co widzialem dzisiaj w wykonaniu Austrii to gram win Polakow za 8/10... Jest to ocena typowo bukmacherska, bo nie gram meczy naszych na sile jezeli nie czuje to nie ruszam, w przeciwienstwie do innych...

Dobranoc i 12-ego bedziemy w lepszych nastrojach

Pozdrawiam
IGOR

Do góry
#2405670 - 09/06/2008 15:30 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: igor81]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Co decycuje przy tej samej liczbie punktów o kolejności w grupie? Bilans bramek, bezpośrednie mecze?

Do góry
#2405740 - 09/06/2008 16:57 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Logan]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Logan
Szewa, jestem chyba ostania osoba o ktorej mozna powiedziec ze korzysta z mozliwosci kasownia/edytownia postow.

Wszedlem do tematu a tu bluzgi dotyczace dzialaczy ktorzy nie zadbali o powolanie Podolskiego, ewentualnie pochwaly ze zrobil co trzeba. Jest Niemcem to strzela bramki dla Niemiec, tutaj typujemy mecze, jesli Cie urazilem to przepraszam, ale cenzury tu nie widze.

Spoko, wczoraj emocje wzięły górę.

Ten mój drugi post był niepotrzebny, jednocześnie nie masz mnie za co przepraszać \:\)


Do góry
#2405759 - 09/06/2008 17:22 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Szewa]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032

Po tym jak zobaczyłem co wczoraj zaprezentowała obrona utwierdziłem się w przekonaniu że obraz gry który można było zaobserwować podczas okresu przygotowawczego było aktualną , fatalną dyspozycją defensywy, a nie kamuflażem czy zmęczniem jak to niektórzy twierdzili. Dobrze że skończyło się na 2-0, bo mogło być z 4 w plecy. Z przodu przyznam nastąpiła pewna metamorfoza bo potafiliśmy zagrać kilka fajnych piłek, a nie była to nerwowa kopanina. Biorąc pod uwagę że mamy trudności z wykańczaniem akcji, ba z wyrabieniem sobie dogodnych sytuacji strzeleckich i że nasza obrona spisuje się jak się spisuje to ciężko mi uwierzyć że jesteśmy w stanie pokonać Chorwatów. Ivica Olic jego niespożyte siły, waleczność i dobra gra może przyczynić się do tego że będzie on naszym drugim katem, a przy takiej defensywie nie trudno mu będzie o to. Niemcy nie stosowali takiego presingu jak Chorwacja w spotkaniu z Austrią podczas pierwszej połowy i jeśli Chorwai powtórzą ten wariant z Polską to uważam że Nasi będą mieć sporeee problemy by coś zdziałać. Wkradnie się nerwowość, niedokładność , nie musze chyba kończyć czym to może zaowocować...

Do góry
#2405760 - 09/06/2008 17:23 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: aker]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: aker

To jest forum bukmacherskie i liczy sie chłodna i rzeczowa analiza bez wzgledy na to czy graja nasi czy nie.
Po drugie skoro jestes takim patriota i srasz na kursy jak graja nasi to dlaczego siedziesz poza granicami naszego kraju?????
Wkur........ mnie tacy pseudo patrioci jak Ty.


Primo - ile "rzeczowych analiz" napisales, madralo na tym forum ?

Secundo - mieszkam tam ,gdzie mieszkac mam ochote ,a od "pseudopatriotow" to mozesz wyzywac podobnych sobie ,dresie blyszczacy

Tertio - Logan ,nie galopuj

mgr

Do góry
#2405770 - 09/06/2008 17:39 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Amkwish]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22187
Skąd: Chorzów
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: aker

To jest forum bukmacherskie i liczy sie chłodna i rzeczowa analiza bez wzgledy na to czy graja nasi czy nie.
Po drugie skoro jestes takim patriota i srasz na kursy jak graja nasi to dlaczego siedziesz poza granicami naszego kraju?????
Wkur........ mnie tacy pseudo patrioci jak Ty.


Primo - ile "rzeczowych analiz" napisales, madralo na tym forum ?

Secundo - mieszkam tam ,gdzie mieszkac mam ochote ,a od "pseudopatriotow" to mozesz wyzywac podobnych sobie ,dresie blyszczacy

Tertio - Logan ,nie galopuj

mgr



"Dresie błyszczacy" ??????????????
Nie wiem o kogo Ci tu chodzi pseudopatrioto ale napewno nie o mnie bo w dresach nie chodze.
Rozumiem ze wzorujesz sie w tych słowach na swojej osobie \:D

Do góry
#2405790 - 09/06/2008 17:55 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: aker]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Quatro - Amkwish, troche pokory i opanowania

Do góry
#2405804 - 09/06/2008 18:11 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Logan]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Logan
Quatro - Amkwish, troche pokory i opanowania


Quinto - Logan ,moze czytaj posty ,a nie tylko nicki ,wtedy zaadresujesz wlasciwiej swoje uwagi

Ja nikogo tu nie zaczepialem ,odpowiedzialem jedynie na wyzywanie mnie od "pseudopatriotow" przez kogos kto postawil na szwabow i ma teraz wrazenie ,ze osiagnal apogeum w bukmacherce

Poza tym ,jest juz po meczu ,a wiec wszelkie uwagi, komentarze ,odczucia mozna wpisywac.

Nie rozumiem wiec skad zapedy do jakichs restrykcji i wycinanie postow.

Ale....skoro tak i to forum tak stricte bukmacherskie sie zrobilo to poczekam, jak fachowcy napisza jakies ANALIZY przed nastepnymi meczami.

Spodziewam sie ujrzec je zakonczone ,jakze przemyslanym i chlodnym ,podpartym fachowa wiedza, typem

Austria 1X \:D

Hasta la vista !

Do góry
#2405828 - 09/06/2008 18:25 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Amkwish]
Fab Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2008
Postów: 7313
Skąd: Bydgoszcz
Polska - Austria 3-1
Polska - Chorwacja 2-1
I jedziemy z Portugalia!!!!!!!!

Wiara Panowie, jeszcze nikomu nie zaszkodziła \:\) !! A ilu pomogła \:\)

Do góry
#2405834 - 09/06/2008 18:33 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Fab]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: Fab
Polska - Austria 3-1
Polska - Chorwacja 2-1
I jedziemy z Portugalia!!!!!!!!

Wiara Panowie, jeszcze nikomu nie zaszkodziła \:\) !! A ilu pomogła \:\)


zapomniałeś dopisać że rewanż na Niemcach bierzemy w półfinale

Do góry
#2405854 - 09/06/2008 18:47 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: mura]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: mura
Originally Posted By: Fab
Polska - Austria 3-1
Polska - Chorwacja 2-1
I jedziemy z Portugalia!!!!!!!!

Wiara Panowie, jeszcze nikomu nie zaszkodziła \:\) !! A ilu pomogła \:\)


zapomniałeś dopisać że rewanż na Niemcach bierzemy w półfinale


Za ile to postawiliscie i gdzie?? ;\)

Do góry
#2405898 - 09/06/2008 19:10 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Biszop]
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Jak Polska zagra tym samym składem, to będzie miała pierwsze miejsce w grupie od końca. Ja nie wiem ale ten skład to porażka.

Po drugie powinien zdjąć po pierwszej połowie Wasilewskiego, Smolarka, Krzyżówka czy Bąka grali po prostu słabo w tym meczu i nie ma znaczenia to, ze są dobrymi piłkarzami. Grają słabo - schodzą. Za to Leo w drugiej połowie wpuścił Piszczka i Sagana. No sorry ale co to jest \:D Wyglądało jakbyśmy wygrywali 4-0 w finale i Leo chciał żeby każdy sobie pograł… Wszystko rozumiem ale jak można było ich wpuścic!!
Obrona beznadziejna, na początku mieli fart, że nie było gola i drugi raz popełnili ten sam błąd.

Do góry
#2405914 - 09/06/2008 19:22 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: chris]
bo8ek Offline
addict

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 536
Skąd: Gdynia
Originally Posted By: chris
Za to Leo w drugiej połowie wpuścił Piszczka i Sagana. No sorry ale co to jest \:D Wyglądało jakbyśmy wygrywali 4-0 w finale i Leo chciał żeby każdy sobie pograł… Wszystko rozumiem ale jak można było ich wpuścic!!


Przyznam ze zupelnie Cie nie rozumiem. Mnie jakos specjalnie nie zdziwily te zmiany, a raczej pozytywnie zaskoczyly. Skoro przegrywalismy juz 2:0 i przez ok 70minut obecni na murawie zawodnicy nie potrafili strzelic, a z minuty na minute Lobodzinski byl coraz mniej skuteczny, to czemu nie sprobowac Piszczka To samo z Saganowskim, jesli nie bylo nic do stracenia to trzeba bylo wprowadzic kolejnego napastnika, albo sie uda albo nie.

Co do oceny poszczegolnych pilkarzy, najbardziej zawiodl mnie Krzynowek, tracil mnostwo pilek i prawie nic mu nie wychodzilo. Smolarek niewidoczny, nie wiem czy dlatego ze sam nic nie gral czy dlatego ze mu nie podawali pilek. Natomiast do Wasilewskiego nie mam wiekszych zastrzezen, raczej czyscil wiekszosc z tego co mogl.

Ogolnie zawiedli Ci, co zawsze w kryzysowych momentach ciagnel wynik, dlatego skonczylo sie jak sie skonczylo.

Do góry
#2405930 - 09/06/2008 19:30 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: bo8ek]
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Ja mam takie zdanie. Wg mnie Piszczek to najgorszy wybór. Jest słaby, gra w słabej Hercie, w Reprezentacji grał nie wiele - 3 spotkania, nie miał zgrania z zawodnikami itd. Zresztą wypadł słabo wg mnie i to był nie trafny wybór. Co do Sagana moża by jeszcze dyskutować.

Do góry
#2405937 - 09/06/2008 19:34 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: chris]
bo8ek Offline
addict

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 536
Skąd: Gdynia
Jak dla mnie Piszczek wygladal podobnie do Lobodzinskiego, ktory gral juz wiekszosc spotkania, wiec mogl byc zmeczony.
Takze ta zmiana ani nas nie wzmocnila ani nie oslabila.

Poza tym Piszczek byl jedyna opcja na zmiane dla Lobodzinskiego. Nikogo innego nie mamy.
Ew mozna bylo przesunac Smolarka na prawa, a Saganowskiego i Zahorskiego na atak, ale mysle ze to i tak nic by nie dalo.

Nie mamy zmiennikow pokroju Rogera, ktorzy moga wniesc do meczu swiezosc i jakies ozywienie, smutne ale prawdziwe.

Do góry
#2405963 - 09/06/2008 19:47 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: chris]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nie ma co rozliczac po pierwszym meczu, zostala pokonana 1/3 drogi, punktow nie ma ale tez trzeba ucziciwie przyznac ze Niemcow nie docenilismy, nie wiem jak pilkarze ale i ja i wielu tu piszacych na pewno.

Coz, wynik jak wynik, przy 0-1 w drugiej polowie jeszcze widzialem szanse na remis, stalo jak sie stalo, pilka to gra bledow zwlaszcza na turniejach, Niemcy byli cwansi, lepiej przygotowani fizycznie, to ostatnie mnie boli bo Zurawski podobno byl w najlepszej formie od od kilku lat a szwedal sie po boisku zamiast szarpac i biegac,
Krzynowek chcial ale co wychodzilo kazdy widzial, Ebi ani szybki ani zwinny jakis taki bez wyrazu, Golanski trzasl sie jak trusia, reszta calkiem solidnie,
wyroznil sie Lewandowski, Boruc i Roger, ten ostatni troche osamotniony, od dwoch pierwszych powinnismy tego wymagac i traktowac jako pewnik ze zagraja dobrze, spelnili role jak najbardziej.


Jeszcze co Zurawskiego, nie wiem ale mam wrazenie jakby czapka mu lekko glowe scisnela bo jakis taki podminowany, krzyczal, machal rekoma, a najwiecej pretensji powinien miec do siebie, darze go sporym szacunkiem ale niech sie wezmie za siebie albo niech zrezygnuje bo ani rozkapryszony ani zniechecony tej druzynie sie nie przyda.

Po przespanej nocy stwierdzam ze wcale nie grali tak zle, zabraklo troche szczescia, troche umiejetnosci, najwazniejsze ze starali sie grac, a nie murowac, troche strach chyba ich sciskal bo o ile nie mieli glow spuszczonych to jeszcze jednego poziomu agresji i zaangazowania im zabraklo, jak gospodarzy nie potraktuja jak outsiderow tylko zagraja przynajmniej z takimi checiami to mecz z Chorwacja nie bedzie meczem o zachowanie twarzy, a meczem o awans.

Zmian Leona nie komentuje, on rzadzi, dzieli zbiera pochawly i ciegi ale sprawial wrazenie jakby zdumionego ze Ci w czerwonych koszulkach to jakas inna druzyna niz on znal i trenowal do tej pory.

Do góry
#2405993 - 09/06/2008 19:58 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: bo8ek]
arturro Offline
old hand

Meldunek: 13/09/2007
Postów: 1069
Skąd: Warszawa
Panowie -Polacy grali z jedną z najlepszych ekip na świecie,poczekajmy na kolejne mecze ,jeżeli nic się nie zmieni to wtedy będziemy mogli krytykować....to jest turniej,a nie jeden mecz.Dajmy im kredyt zaufania jeszcze na dwa mecze.Portugalia w ostatnich M.E.tez przegrała pirwszy mecz!!!!!
Pozdrawiam wszystkich.POLSKA-POLSKA-POLSKA........

Do góry
#2406005 - 09/06/2008 20:02 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Biszop]
arturro Offline
old hand

Meldunek: 13/09/2007
Postów: 1069
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Biszop
Nie ma co rozliczac po pierwszym meczu, zostala pokonana 1/3 drogi, punktow nie ma ale tez trzeba ucziciwie przyznac ze Niemcow nie docenilismy, nie wiem jak pilkarze ale i ja i wielu tu piszacych na pewno.

Coz, wynik jak wynik, przy 0-1 w drugiej polowie jeszcze widzialem szanse na remis, stalo jak sie stalo, pilka to gra bledow zwlaszcza na turniejach, Niemcy byli cwansi, lepiej przygotowani fizycznie, to ostatnie mnie boli bo Zurawski podobno byl w najlepszej formie od od kilku lat a szwedal sie po boisku zamiast szarpac i biegac,
Krzynowek chcial ale co wychodzilo kazdy widzial, Ebi ani szybki ani zwinny jakis taki bez wyrazu, Golanski trzasl sie jak trusia, reszta calkiem solidnie,
wyroznil sie Lewandowski, Boruc i Roger, ten ostatni troche osamotniony, od dwoch pierwszych powinnismy tego wymagac i traktowac jako pewnik ze zagraja dobrze, spelnili role jak najbardziej.


Jeszcze co Zurawskiego, nie wiem ale mam wrazenie jakby czapka mu lekko glowe scisnela bo jakis taki podminowany, krzyczal, machal rekoma, a najwiecej pretensji powinien miec do siebie, darze go sporym szacunkiem ale niech sie wezmie za siebie albo niech zrezygnuje bo ani rozkapryszony ani zniechecony tej druzynie sie nie przyda.

Po przespanej nocy stwierdzam ze wcale nie grali tak zle, zabraklo troche szczescia, troche umiejetnosci, najwazniejsze ze starali sie grac, a nie murowac, troche strach chyba ich sciskal bo o ile nie mieli glow spuszczonych to jeszcze jednego poziomu agresji i zaangazowania im zabraklo, jak gospodarzy nie potraktuja jak outsiderow tylko zagraja przynajmniej z takimi checiami to mecz z Chorwacja nie bedzie meczem o zachowanie twarzy, a meczem o awans.

Zmian Leona nie komentuje, on rzadzi, dzieli zbiera pochawly i ciegi ale sprawial wrazenie jakby zdumionego ze Ci w czerwonych koszulkach to jakas inna druzyna niz on znal i trenowal do tej pory.


Żurawski jest kapitanem-a rola kapitana polega na motywowaniu kolegów zchęcania ich do gry,krzyczeniu itp.-dlatego jest kapitanem a nie kto inny......

Do góry
Strona 7 z 21 < 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 20 21 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, pacyfista, Sensei, latajaca_holenderka, alfa), 4161 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582676 Postów

Najwięcej online: 4344 @ Wczoraj o 20:27