Strona 8 z 21 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 20 21 >
Opcje tematu
#2406018 - 09/06/2008 20:09 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: arturro]
bo8ek Offline
addict

Meldunek: 03/11/2005
Postów: 536
Skąd: Gdynia
Originally Posted By: arturro

Żurawski jest kapitanem-a rola kapitana polega na motywowaniu kolegów zchęcania ich do gry,krzyczeniu itp.-dlatego jest kapitanem a nie kto inny......


Ja mysle ze wiekszosc z nas nie rozumie dlaczego Zurawski jest kapitanem.
Powinien to byc ktos z charyzma vide Boruc, Zewlakow, a Zurawski to takie cieple kluchy...

Do góry
Bonus: Unibet
#2406099 - 09/06/2008 20:40 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: bo8ek]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Wlasnie jest konferencja na TVN24. Zuraw ma naderwany miesien i moze juz nie zagrac do konca turnieju

Do góry
#2406105 - 09/06/2008 20:42 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: chris]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: chris
Za to Leo w drugiej połowie wpuścił Piszczka i Sagana. No sorry ale co to jest \:D Wyglądało jakbyśmy wygrywali 4-0 w finale i Leo chciał żeby każdy sobie pograł… Wszystko rozumiem ale jak można było ich wpuścic!!
.



a kogo miał wpuścić? Zahorskiego? Pazdana? a może Fabiańskiego? Wg mnie dokonał najlepszego wyboru jaki mógł a to że byli to akurat Saganowski i Piszczek to za to odpowiedzialny jest Leo bo taką kadrę powołał.

Do góry
#2406106 - 09/06/2008 20:42 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Logan]
ssaczu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/05/2007
Postów: 32677
Skąd: Częstochowa
i bardzo dobrze. Roger za niego w pierwszej 11 i jest ok.

Gorzej z Lewandowskim ktory ma stluczenie goleni i skrecenie jakies. Ale prawdopodobnie bedzie gotowy do gry w dalszych meczach.

Do góry
#2406115 - 09/06/2008 20:45 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: arturro]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: arturro


Żurawski jest kapitanem-a rola kapitana polega na motywowaniu kolegów zchęcania ich do gry,krzyczeniu itp.-dlatego jest kapitanem a nie kto inny......


Moze sie nie znam ale wczoraj nie ogladalismy ósemki ze sternikiem tylko jedenastke z kapitanem na takich samych prawach i obowiazkach jak cala reszta...
Niech krzyczy, ustawia nawet kopie w dupe jak trzeba ale najpierw niech sam da z siebie co ma najlepszego, a skoro najlepsze co mogl zaprezentowal to powinien zejsc i zszedl.

Bardzo lubie Zurawskiego, czesto go bronilem ale jak widze ze smuci i stroi miny na innych to uwazam ze przegina samemu prezentujac marny poziom.

Do góry
#2406133 - 09/06/2008 20:51 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: ssaczu]
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
A mnie tak dzisiaj naszło, że tak naprawdę nasz sztab i zawodnicy za bardzo nie liczyli na korzystny wynik w tym meczu, dlatego że nawet remis (bo zwycięstwo było jednak poza zasięgiem) niewiele by zmieniał naszą sytuację w grupie. I tak musimy wygrać z Austrią, a w zależności od wyniku Niemcy-Chorwacja, do awansu będzie potrzebny remis lub zwycięstwo. Także trzeba trzymać kciuki za Niemców, że przynajmiej 2 włożą Pletikosie a nasi ograją Austriaków.

Do góry
#2406178 - 09/06/2008 21:10 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Coronach]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Coronach
Także trzeba trzymać kciuki za Niemców, że przynajmiej 2 włożą Pletikosie a nasi ograją Austriaków.


Zaryzukuje ,ze to Chorwaci moga wlozyc ze 2 Lehmannowi \:\)

Jezeli do tego nasi wygraja z Austria to sytuacja w grupie zrobi sie bardzo ciekawa ,aczkolwiek duzo trudniejsza dla polskiej reprezentacji niz w przypadku przewidywan ,ze szwaby maja pewne 9 punktow.

Do góry
#2406492 - 09/06/2008 23:35 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: ssaczu]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: ssaczu
i bardzo dobrze. Roger za niego w pierwszej 11 i jest ok.

Gorzej z Lewandowskim ktory ma stluczenie goleni i skrecenie jakies. Ale prawdopodobnie bedzie gotowy do gry w dalszych meczach.


i ciekawe kto wejdzie na tą lewą obronę jeszcze...

Do góry
#2406524 - 09/06/2008 23:54 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Baqu]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Baqu


i ciekawe kto wejdzie na tą lewą obronę jeszcze...


Moim zdaniem tylko dwie opcje:

jednak Wawrzyniak ... lub Żewłak i wtedy Jop do środka.

Osobiście spróbowałbym chyba Żewłaka na lewą, Dudkę na środek obrony i ... Murawskiego od początku

Zobaczymy co zadecyduje Leo.

Do góry
#2406525 - 09/06/2008 23:54 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Baqu]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: Baqu
Originally Posted By: ssaczu
i bardzo dobrze. Roger za niego w pierwszej 11 i jest ok.

Gorzej z Lewandowskim ktory ma stluczenie goleni i skrecenie jakies. Ale prawdopodobnie bedzie gotowy do gry w dalszych meczach.


i ciekawe kto wejdzie na tą lewą obronę jeszcze...


na lewa obrone moze wejsc w najgorszym wypadku chociazby Dudka. 2 lata temu nie skonczylo sie to najlepiej, ale jak nie bedzie innego wyjscia to co innego robic...

Ale prawda jest taka, ze zmiennikow to my nie mamy Saganowski? No prosze Was. Jego ostatni sezon wcale jakims wspanialym w Southampton nie byl, a w reprezie nigdy nic wielkiego nie pokazywal. Juz za niego spokojnie mozna bylo powolac na te ME Brozka. Tez nic wielkiego, ale przynajmniej troche tych bramek w sezonie strzelil \:D

Co mnie troche zdziwilo z Lukaszem Piszczkiem, to fakt ze Leo wcale go na Euro brac nie chcial. Powolanie zawodnika Herty wymusila kontuzja KB, sam pilkarz byl w Austrii z kadra bodajze 2, czy 3 dni, a juz wybiega w pierwszym meczu. Z lawki, bo z lawki, ale jednak.

Do góry
#2406535 - 10/06/2008 00:00 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: juancarlos]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Błędem było zabieranie Kokoszki, Pazdana, Zahorskiego, a zostawić w Polsce takich zawodników jak Głowacki, Brożek, Piszczek. Jak widać zero zaufania ma do Zahorskiego Leo skoro po 3 tygodniach sgrupowania nie decyduje się wysatwić Zahorskieego na prawe skrzydło tylko daje Piszczka z wakacji. Kokoszka też żadna alternatywa dla środkowych obrońców.

Do góry
#2407374 - 10/06/2008 04:08 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: pescar]
Davidian Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/06/2001
Postów: 1791
Skąd: Dont frasunek mlaszcza tutaj
Błędów popełnionio wiele zaczynając od treningów w reklamach Smolarka, który robił klasyczne ahhh po wybiciu Pepsi, po zabranie Pazdanów itp graczy. Mnie najbardziej brakuje w kadrze graczy pokroju Majewskiego, Sikory, Zienczuka, Jelenia typowych walczaków.

Zaskoczyła mnie strasznie słaba dyspozycja Krzynówka..z czegos to musi wynikac.

Cóz na mecze obstawiam mimo wszystko win z Austrią i raczej wygraną Niemców z Chorwatami.

Do góry
#2407857 - 10/06/2008 06:17 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Davidian]
pescar Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2005
Postów: 2742
Skąd: Lublin
Każdy piłkarz zarabia na reklamach i tutaj nie sądze, żeby to odbiło się na jego formie. Ale nie potrzebnie pojechali ludzie, których Leo boi się wystawić jak Zahorski, Pazdan czy Kokoszka.

Do góry
#2407916 - 10/06/2008 07:01 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Davidian]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Originally Posted By: Davidian
Sikory, Zienczuka typowych walczaków.



Przestań \:D \:D



Poczekajcie z krytyką i osądzaniem, co najmniej do czwartku.

Do góry
#2407921 - 10/06/2008 07:07 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: mgr]
anfa_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 24/08/2006
Postów: 10735
Skąd: Lublin
wszystkich tylko nie zienczuka do kadry, on w wisle nawet pucharowek psychicznie nie wytrzymywał to co byloby w kadrze.

uwzam ze kontuzja lewandowskiego zrobila tez rzecz pozytywną. ma szanse zagrac garguła. spore oczekiwania mam wobec niego + roger i piszczek od poczatku i austria nasza

Do góry
#2408528 - 10/06/2008 20:48 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: arturro]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Moim zdaniem zagramy ultra ofensywny dwoma napastnikami ewentualnie później 3 jeśli by mecz z Austrią się nie układał.
Nie powiem zęby nie niepokiiła mnie sytuacja z tymi kontuzjami jesteśmy chyba najbardziej kontuzjogennym teamem w tych finałach dwie absencje przed pierwszym spotkaniem pokżyżowaly plany Leo teraz Lewandowski i Żurawski chociaż tego ostatniego mi nie żal bo po prostu grał słabo snuł się po boisku jak cień mial braki techniczne i do tego zle strzelił w tej swojej najlepszej sytuacji. Jak Leo zagrał tak odważnie z Niemcami to nie sądze by cofnął sie przed Austrią i Chorwacja mysle że wkalkulował sobie tą porażkę w ten turniej po tym jak Błaszczykowski wypadł ze składu i wstawił Łobodzińskiego, który znowu az tak zle nie grał w tym meczu jednak Kuba grałby pewnie lepiej. Szkoda że nie mamy tak wielu ogranych i doświadczonych w meczach o stawke piłkarzy jak np Rumunia postawilibyśmy dwie zapory i Niemcy mogli by sobie strzelać nawet z 5 Polakami w składzie i tak gówno by strzelili zadowolili by sie podziałem punktów podobnie jak Francuzi którzy wczoraj niemiłosiernie katowali się z Rumunią ktora własnie takie 2 linie ustawila i Zabojady 3 akcje na 45 min zrobili.
My za bardzo efektownie i ofensywnie chcieliśmy grać z Niemcami i zagraliśmy otwarty futbol i na każda akcje też próbowaliśmy sie odgryzać taktyka moze i niezła ale nie dla nas Leo zapomnial że my to nie Holandia.
Co do dwóch pozostałych meczów myśle że Leo jest tak doswiadczonym trenerem że może nas kompletnie zaskoczyć i wibiegnie mocno odmieniona jedynastka, sądze iż może zagrać Murawski Wawrzyniak Roger lub Garguła i że Ebi z Zahorskim lub innym napastnikeim zagrają w ataku i nie będzie osamotnionym w tych ofensywnych poczynaniach bo w meczu z Niemcami to tak praktycznie nikt mu nie pomagał tylko tak go pozostawili samemu sobie jesli koledzy mu nie pomogą swoją grą to nic z tego nie będzie. Leo nie bedzie za duzo kalkulwał interesuje go tylko wygrana niezależnie od meczu Niemców z Chorwatami w tym 3 spotkaniu też tak zagramy by wygrać co najwyżej korekty w składzie zrobi w zależności od kartek i kontuzji bo z Austria twardy mecz bedzie siłowy i pewnie kolorowy gospodarze graja momentami jak dzikusy z tymi ostrymi wejściami moze Pogatez na czerwoną kartkę zapracuje.
U nas Lewandowski ma kartkę i moim zdaniem trener powinien go oszczędzić przed meczem z Chorwacja bo też czesto ostro lubi sobie zagrać złapie kolejna karteczkę i na Chorwatów go nie bedzie a tam bardziej by się przydał niż w tym 2 niech spokojnie leczy tą kontuzje przynajmniej tak mi się wydaje i zagra 16 w decydujacym o awansie meczu miejmy nadzieje.

Do góry
#2408584 - 10/06/2008 21:05 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Piotruś Pan]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Tez wydaje mi sie ze zagramy bardzo ofensywnie glownie z dwoch powodow..Pierwszy to fakt ze Leo nie boi sie zmian i jest raczej odwaznym trenerem i ciezko przypusczac by bal sie Austriakow,a po drugie my po prostu musimy ten mecz wygrac,wiec jedynie przez odwazna gre w przodzie z proba zawiazywania jak najwiekszej ilosci atakow mozemy to osiagnac.
Licze tez na zmiany w skladzie ,glownie chodzi mi o Rogera ktory powinien zagrac od poczatku jako mocno ofensywny gracz plus Wawrzyniak i Zahorski.Zastanawialem sie nad Saganowskim,ale mysle ze zostawi go w obwodzie jako alternatywe w razie slabej gry ktoregos z dwojki Smolarek-Zahorski.
Zahorski ma dobre warunki na dobrze zbudowanych i silnych Austriakow dlatego mysle ze wybiegnie obok Smolarka.
Co do Lewandowskiego to mysle ze jednak bedzie gral.My ten mecz musimy wygrac i nie ma sie co zastanawiac nad meczem z Chorwatami bo jak nie wygramy tego to tamten nam nic nie da..
Jesli Lewandowski bedzie zdrowy to zagra wedlug mnie od poczatku.
Za duzo znaczy dla naszej drugiej linii by go oszczedzac w tak waznym meczu...

Do góry
#2408661 - 10/06/2008 21:36 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: anfa_]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Originally Posted By: Anfalast


uwzam ze kontuzja lewandowskiego zrobila tez rzecz pozytywną. ma szanse zagrac garguła.


Lewandowski to akurat najlepiej chyba grał w pierwszym meczu.
I nie ma co szukać plusów na siłę i liczyć, że teraz to Garguła cudu dokona.
Brak Lewandowskiego byłby osłabieniem. Mam nadzieję, że jeśli zagra to będzie zdolny do gry w 100%. Bo tylko brakuje aby musiał schodzić w trakcie meczu.
Z Austrią powinniśmy zagrać ofensywnie .... ale jeden problem: nasza obrona. Nie ma co się oszukiwać - jest słaba. Z Austrią będzie łatwiej ale wcale nie tak komfortowo.
Uważam, że powinniśmy na początku zaatakować i próbować strzelić szybko bramkę. Ona może już ustawić mecz.
Bo w sytuacji gdy będziemy się długo męczyć to zacznie się nerwowośc, nieporadność i nic z tego nie wyjdzie.
Niestety, jeśli coś nie idzie po naszej myśli to się gubimy. Wiec lepiej niech przycisną na początku. Chorwacja tak zrobiła i wygrali choć tak naprawde srednio się zaprezentowali.

Co do zmian to ciężko coś wskazać: na pewno Roger od początku. Smolarek słaby jakoś ale lepszego nie mamy napastnika. Krzynowek, hmm. W meczu słabo ale może to wypadek przy pracy. Leo wie w jakiej jest niby dyspozycji więc może go nie skreśli.
Co do obrony to ciężko mi tu jakieś propozycje pisać. Na pewno dobrze nie jest ale wątpię czy nagle jakieś zmiany poprawią jakość tej formacji. Niestety na ławce wybitnych graczy nie mamy :/

Do góry
#2408754 - 10/06/2008 22:14 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: rivex]
TCJ23 Offline
member

Meldunek: 03/01/2007
Postów: 119
Skąd: Łódź
A ja myśle żeby zagrać handi Polska -1.
Wbijemy Austriakom dwie bramki, na tyle jesteśmy wystarczająco mocni. Nie chce mi się wierzyć , że sędzia wydrukuje to spotkanie, nie ma sensu pchać Austrii , która naprawdę się nie nadaje na dalsze fazy.
2 bramy są potrzebne, żeby z Chorwacja grać remis dający awans, ( ciekawe jaki będzie ich wynik z Niemacami, 2-3 ,1-2, 0-2,?)
gramy z Chorwatami na remis więc musimy się nastrzelać Austriakom.
Leo drużynę Austriacką zje w jednym kawałku.

Do góry
#2408773 - 10/06/2008 22:24 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: rivex]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Niby za kadencji Leo miało dojść do zmiany w współpracy na lini media - sztab, brak "dziczy" jak za Janasa, miała panować super atmosfera a tu wyjeżdża Kuba nie wiadomo czemu, Zurawski oznajmia po meczu że przed spotkaniem borykał się z kontuzją i nic wcześniej nie było o tym wiadomo. coś tu chyba nie gra...


Praca Leo podczas spotkania z Niemcami budzi we mnie zastrzeżenia. Nie instruował piłkarzy co mają robić...a później jeszcze ta wypowiedź że zagraliśmy dobrze a w pewnych okresach bardzo dobrze \:D

Ewentualna nieobecność Lewandowskiego będzie dużą stratą. garguła w okresie przygotowawczym nie pokazał nic, ba dno. Roger to oczywistwa oczywistość że powinnien pojawić sie w wyjściowej jedenastce i... no właśnie to byłoby na tyle bo nie widze żadnych innych wartościowych zmienników.

Originally Posted By: Davidian
. Mnie najbardziej brakuje w kadrze graczy pokroju Majewskiego, Sikory, Zienczuka, Jelenia
.


W pełni popieram i uzupełniłbym tą listę o Pawła Brożka.

Do góry
Strona 8 z 21 < 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 20 21 >




Kto jest online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Sensei, akagi, ANZELMO, Akhu, VVega, ElNinho[mmdea], rafal08), 4418 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582781 Postów

Najwięcej online: 4499 @ Dzisiaj o 15:45