Strona 5 z 21 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 20 21 >
Opcje tematu
#2404110 - 08/06/2008 23:16 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: rivex]
Fab Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/01/2008
Postów: 7313
Skąd: Bydgoszcz
Originally Posted By: rivex
O tym jak niektórzy kibicują:
http://img72.imageshack.us/my.php?image=patriotyxu5.jpg

Czyli ktoś wstawił flagę Niemiec na n-k i opis. Komentarze mocne. Wulgaryzmów sporo.



"zebys ty chu*u w piz**ie milosci nie zaznal je**ny gebelsie"

\:D leze

Do góry
Bonus: Unibet
#2404190 - 08/06/2008 23:43 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: ___On]
Lmate Offline
member

Meldunek: 30/01/2007
Postów: 119
Skąd: Lubelszczyzna
Wg mnie będzie to tak jak ktoś powiedział, Niemcy muszą wygrać, a Polacy mogą wygrać ale myślę, że jeżeli nie przegrają spotkania to też będzie dobrze.

Do góry
#2404330 - 09/06/2008 00:22 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: ___On]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: ___On
Widze ze niektorzy to w przypadku polskiej reprezentacji wpadają już w sfere: Marzeń, mar i snów - tego wczeniej na mecz.pl nie widziałem; ) Co będzie dalej..szklana kula, tarot; )?


Odrobina fantazji, nadziei czy marzen jeszcze nikomu nie zaszkodzila.
Mam wrazenie ,ze to czlowieka wzbogaca ,czyni bardziej otwartym i przyjaznym dla innych.

Wole takich ludzi ,w odroznieniu od chlodnych kalkulatorow ,sztywniakow i smutasow \:\)

Oczywiscie nie odnosze tego do bukmacherki jako takiej ,ale przeciez dzisiejszy mecz Polakow jest poza wszelkimi kalkulacjami i nawet nie probuje lamac sobie glowy, jakby tu na takim meczu ograc buka.

Wystarczy mi jak NASI ograja Niemcow.

Do góry
#2404340 - 09/06/2008 00:25 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Amkwish]
pacyfista Online   content
Sherlock Holmes

Meldunek: 17/08/2005
Postów: 82068
Skąd: jawor/bremen


amkwish nic dodac, nic ujac

Do góry
#2404378 - 09/06/2008 00:41 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: pacyfista]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Originally Posted By: pacyfista


amkwish nic dodac, nic ujac



Tylko potem bez bluzgów na QC bo ostatnio po porażce siatkarzy to juz nawet ktoś chciał obywatelstwo oddac ...

Do góry
#2404390 - 09/06/2008 00:46 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: rivex]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Amkwish mimo sympatii do Ciebie nie skomentuje tego postu powyżej, z prostej przyczyny ..troche mało twoja wypowiedz ma wspolnego z bukmacherką, ale miło nam iż poinformowałes nas jakich ludzi lubisz; ) Bedziemy o tym pamietali ; ) Ja tak jak w 1 swym poście dzisiaj napisałem nie wierze w NASZYCH a kurs na Niemców jest zbyt mały... stąd NO BET Piwa w dłon i kibicować polskiej druzynie: )

Do góry
#2404406 - 09/06/2008 00:49 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: rivex]
Inzaghi78 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/02/2004
Postów: 11876
Skąd: Łódź
Moze powoli czas podsumowywac ta dyskusje bo zaczynam odnosic wrazenie ze czesc forumowiczow najchetniej by kibicowala Niemcom
Nikt tutaj nie stwierdzil ze Niemcy sa slabi, beznadziejni i wogole nie maja z nami szans ...
Kazdy z nas wie ze maja lepszych od nas pilkarzy ale gdyby wszystko bylo takie oczywiste to bysmy nie przegrywali tych wszystkich kuponow na zdecydowanych faworytach

Wymagamy od piłkarzy zaangażowania i wiary w sukces, wiary do samego konca bez wzgledu na wszystko a my sami ...
nie chcemy wierzyc, ile juz dzis komentarzy skazuje nas na pewna porazke przed meczem


POLSKA POLSKA POLSKA


Do góry
#2404407 - 09/06/2008 00:49 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: rivex]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: rivex
Originally Posted By: pacyfista


amkwish nic dodac, nic ujac



Tylko potem bez bluzgów na QC bo ostatnio po porażce siatkarzy to juz nawet ktoś chciał obywatelstwo oddac ...


Albo kretyn albo chcial zrobic wolne miejsce dla Rogera \:D

Do góry
#2404411 - 09/06/2008 00:52 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Amkwish]
gajus_bonus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/03/2008
Postów: 2707
Skąd: Legowisko PC
i golanski w pierwszym skladzie Unibet dal zarobic na kursie 2.0 ladnie ladnie \:D

Do góry
#2404529 - 09/06/2008 01:41 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: gajus_bonus]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Każdy Leo Leo Leo. Cenie go jako trenera, ale czy podobał się Wam całokształt jaki zaprezentowaliśmy w eliminacjach? Bo mi nie i uważam że styl i jakość gry pozostawiała wiele do życzenia i to w spotkaniach z drużyanmi pokroju Kazahstan czy Azerowie... Czy podczas okresu przygotowawczego zaprezentowaliśmy się dobrze? Jedynym światełkiem w tunelu jest pamiętny mecz z Portugalią i nadzieja że uda się nam takie spotkanie powtórzyć. Bo reszta... z czym do ludzi... Może i trenera mamy dobrego ale wykonawców już nie.

Do góry
#2404691 - 09/06/2008 02:52 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Hakan]
zenek_z_kulu Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 11/12/2006
Postów: 1841
Skąd: Mielec/Lublin
Brawo dla Chorwatów takiego antyfubolu jak w drugiej polowie w ich wykonaniu dawno nie widzialem

Do góry
#2404805 - 09/06/2008 03:14 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: zenek_z_kulu]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Troche mnie przeraza ten ogolny optymizm ktoremu i sam sie poddalem,
zle sie takie akcje koncza ale coz poczac, kibice wygrali juz przed meczem teraz czas na naszych pilkarzy ;\)

Zagralem sobie 3 nasze wygrane
0-1
1-2
2-3
Wiec jak ktos chce cos jeszcze zagrac to 3 wyniki ma z glowy \:D

A ciut powazniej licze na pierwszy over w turnieju.

Do góry
#2405315 - 09/06/2008 05:56 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Biszop]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Biszop

A ciut powazniej licze na pierwszy over w turnieju.


Ja jutro zaczynam progres na remis \:\)

Wynik nie odzwierciedla tego ,co dzialo sie na boisku ,ale w pilce noznej licza sie bramki, wiec przegralismy ,trudno.

W mojej ocenie byl to jeden z najlepszych meczow polskiej reprezentacji w ostatnich latach.
Trzymalismy szwabow na ich polowie, bylismy bliscy wyrownania ,no i znowu idiotyczny ,dziecinny blad i...po meczu.

Zabraklo chyba najzwyklejszej zimnej krwi ,boiskowego wyrachowania i konsekwencji.

Jezeli ktos zawiodl ,to niestety ci ,ktorzy mieli byc wiodacymi graczami.
Zurawski , Smolarek ,a wg mnie najbardziej Krzynowek ,to przykre rozczarowanie.

Najlepszy w zespole polskim oczywiscie Boruc ,bardzo dobry mecz Lewandowskiego i bardzo udany debiut Rogera ,na zlosc wszystkim "prawdziwym" Polakom \:\)

Z taka gra Piwnicowych Gnomow ogramy i o wszystkim zadecyduje mecz z Chorwatami.

Jezeli kogos dziwi ten moj optymizm to pragne zaznaczyc ,ze byc moze wynika on z tego ,ze jestem tak daleko od kraju.

Jutro jednak z pewnoscia wstydu lykal za nasza reprezentacje nie bede ,zreszta komentatorzy TVE4 w pomeczowych wywodach kilkakrotnie podkreslali ,ze Niemcy znowu mieli kupe szczescia ,bo druzyna lepsza w tym meczu nie byli.

Teraz czas na riposty malkontentow ,uwazajacych,ze jestesmy pilkarskim dnem

Polska

Do góry
#2405354 - 09/06/2008 06:06 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Amkwish]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: amkwish


Zabraklo chyba najzwyklejszej zimnej krwi ,boiskowego wyrachowania i konsekwencji.


Nasi wygladali na duzo slabszych, wolniejszych i w ogole jacys tacy zblazowani.
Ebi, Krzynowek, Zurawski byli w wiekszosci wypadkow wolniejsi od rywali.

Do góry
#2405399 - 09/06/2008 06:20 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Biszop]
Maxi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/08/2005
Postów: 3034
Skąd: BTM/Cz-wa
Ile razy oglądam mecze reprezentacji Niemiec tyle razy mam ochotę zanucić pewną melodię dotyczącą PZPN. Liczba straconych talentów przez władze związku już nie pierwszy raz odbija się bezpośrednio na wynikach polskiej kadry. Ciekawe czy któryś z "leśnych dziadków" w chwilach gdy piłka wpadała do polskiej bramki po strzałach Podolskiego miał chociaż odczucie, że ta porażka to głównie ich "dzieło"? Pewnie żaden bo komu z tych panów zależy na czymś więcej oprócz szanownej własnej osoby?

No i właśnie pośrednio dzięki nim musimy przełknąć kolejną gorzką pigułkę. Sam mecz był dobry w wykonaniu Polaków ale dobrze to zbyt mało by liczyć się na turnieju tej rangi. Tutaj potrzebna jest perfekcja w każdym zagraniu a tej dziś zabrakło. O grze obronnej "na offside" lepiej nie wspominać bo ta nie istniała. To główny mankament kadry i pewnie jeszcze w tym miesiącu kilka razy da się we znaki Borucowi. Mimo gorszego wyniku niż w ostatniej konfrontacji z Niemcami gra była zdecydowanie lepsza. Wystarczy spojrzeć na wyrównane statystyki z tego meczu. Oczywiście na pewno kilka wysokich liczb w tej statystyce po naszej stronie zawdzięczamy taktyce Niemiec, którzy po objęciu prowadzenia już nie atakowali tak zdecydowanie. Chciałbym jednak zauważyć pewną różnicę pomiędzy grą Polaków po stracie gola a grą którą w tym samym momencie zaprezentowali dzień wcześniej Turcy grając przeciwko Portugalii. Porównując te dwie sytuacje wyraźnie widać, że jesteśmy lepiej przygotowani do tych mistrzostw od ekipy znad Bosforu. Problem w tym, że musimy być teraz lepsi od Austrii i Chorwacji. Myślę, że jeśli nie spadnie motywacja to są spore szanse na to, że ostatni mecz nie będzie tylko o honor. Nie ganił bym także za tą porażkę poszczególnych piłkarzy, którzy włożyli w mecz sporo walki. Jedyną osobą, która bezpośrednio odpowiada za wynik jest zawsze sam trener. I to nie tylko dlatego, że jak twierdzą niektórzy trenera łatwiej zwolnic, niż jedenastu piłkarzy. To on wystawił taki skład. On postawił na Golańskiego na lewej obronie i to bardziej na jego konto wędruje i ta bramka i wcześniejsza. Odpowiedzialność jest zawsze jednoosobowa i nie można jej przekazywać na podwładnych. Nie powiedziałbym jednak, że mecz Niemcy wygrali zasłużenie bo sprawiedliwszym wynikiem byłby tutaj podział punktów. Kilka okazji było i to jest budujące na przyszłość.

Oceniając grę poszczególnych piłkarzy na pewno wysokie noty należą się Borucowi, który przy bramkach niestety nie miał szans a także Lewandowskiemu, który nieźle dyrygował grą, Dudce, który sporo biegał a także Rogerowi, który pokazał jak słabo wyszkoleni technicznie są Polscy piłkarze. Patrząc na szybkość i dynamikę to właśnie Roger wydaje mi się najlepiej przygotowanym piłkarzem do tego turnieju. Słaby mecz zagrał za to cały blok defensywny ze szczególnym uwzględnieniem bocznych obrońców. Fatalnie zagrał też Krzynówek, któremu zdarzyło się kilka prostych kiksów i Smolarek, który był bardzo mało widoczny. A tak na koniec – co to za kapitan, który musi zejść z boiska już w przerwie? Ale będzie lepiej, jak nie teraz, to już za cztery lata.

Do góry
#2405400 - 09/06/2008 06:20 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Amkwish]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Popieram kolegę w tym poscie Polska zagrała najlepszy mecz z Niemcami od kiedy oglądam piłkę nożną może za bardzo chcielismy grać ofensywnie z Biemcami i otwarta gra niestety nie przyniosła nam bramki mimo iż mieliśmy swoje akcje tylko że nasz zespół niezbyt dobrze czuje się w grze defensywnej nie było nawet jak tej gry zwalniać. Ta nowa interptacja spalonego jest beznadziejna bo zawsze zawodnik drużyny atakujacej wychodzacy z pozycji spalonej bedzie absorbował uwage obrony w takim samym stopniu jak zawodnik ktory na spalony wchodzi.
Drużyna zagrała bez kompleksów i cisneła Niemców w miarę swoich możliwości były skladne akcje poukładana gra a nie to co w Koreii i Niemczech na MS.
Wyróznić można wszystkich zawodników lini defensywnej nawet Golańskiego ktoremu kiks się wydarzył grał do przodu wracał się do obrony Wasilewski Bąk i Dudka bardzo dobrze się prezentowali własciwie pierwszy gol akcja majstersztyk nawet klasowa drużyna by się nie wybroniła, Boruc super postawa w bramce Lewandowskiego w pomocy Roger swietnie się wkomponował jak również Piszczek i Sagan. Jeśli ktoś zawiódł to chyba kręgosłup drużyny w ofensywie Zurawski, Smolarek i Krzynówek nie mieli d najlepszego dnia odskakiwala im piłka.
Taktyka Leo moim zdaniem zbyt ofensywna jak na taka drużynę jak Niemcy oni pójdą na mistrza bez dwóch zdań pierwsze miejsce dla nich w tej grupie po tym co zagrały Austria i Chorwacja mamy szanse zdobyć 6 pkt teraz niech Niemcy pykną jeszcze pozostałych przeciwnikow i w ten sposób pomogą nam wygrali z nami szacunek dla nich i dla Podolskiego znakomity zawodnik i strzelec niech zdobedzie korone króla strzelców niech sie rozwija my mamy wlasnych napastników
Mimo że przegraliśmy to po raz pierwszy mogę powiedzieć że nadal mamy szanse na wygranie dwóch pozostałych meczy bo to co gralismy z Portugalia i Ekwadorem to tragedia.
C

Do góry
#2405412 - 09/06/2008 06:23 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Piotruś Pan]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Czeka nas trudne spotkanie z Austrią nie bedzie łatwo nie tracmy ducha walki i pokonajmy Chorwatów i gospodarzy a Niemcom powiedzmy Do zobaczenia w półfinale Pozdrowionka

Do góry
#2405422 - 09/06/2008 06:25 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Biszop]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Wiesz amkwish ja chyba jednak zmienie o Tobie zdanie...po pierwsze dlatego ze to nie jest forum patriotyczne tylko bukmacherskie więc po co te zmianki o patriotyzmie ??? Nietrafiłes typu i tyle...po co te dorabianie ideologii? W bukmacherce chodzi o podchodzeniu do kasy a nie o podbijanie patriotycznego bembenka...Polska reprezentacja ma takich zawodników a nie innych, zagrali tak jak się można było po nich spodziewać i na ile ich stać ( w sensie umiejętności czysto piłkarskich ). Wynik 2:0 odzwierciedla to co sie działo na murawie... " W mojej ocenie byl to jeden z najlepszych meczow polskiej reprezentacji w ostatnich latach.
Trzymalismy szwabow na ich polowie, bylismy bliscy wyrownania.." To zdanie kolego AMKWISH potraktuje jako zart..no chyba ze TVE4 pokazywało możW mojej ocenie byl to jeden z najlepszych meczow polskiej reprezentacji w ostatnich latach.
Trzymalismy szwabow na ich polowie, bylismy bliscy wyrownania " to zdanie potraktuje jako mały zart z twojej strony...no chyba ze TVE4 pokazywąło jakis inny mecz od tego który ja widziałem: ) POZDRAWIAM

Do góry
#2405427 - 09/06/2008 06:26 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Biszop]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Bylo minelo historycznego zwyciestwa nie ma tzreba poczekac .

Co mnie razilo w polowie .Bodajzre wasilewski syganalizuje kontuzje /problemu zdrowotnne kolegi Golanskiego dobre 15minut przed strata bramki . Mimo to trener nie dokonuje zmiany. 5 minut przed strata 2 bramki golanski sygnaluzuje staniwcz ze wszystko ok .Po czym ewidentnie wiidac ze w akcji 1 na 1 nie potrafi wybic normalnie pilki bo go cos boli wykonal zamach poczym nie naturalnie zatrzmal noge -kiks podolski laduje gola .Boruc bez szns. 1 po stracie bramki zmiana golanskiego co to ma znaczyc.
jak typek sygnalizuje ze cos go boli to powinien zejsc a nie zgrywa twardziela ze dotrzyma do konca spotkania .

Po za tym podobala m i sie gra ROGERA wprawdzie widzialem tylko 2 polowe ale chlop gral bez komleksow probowal cos zrobic. Krzynowek gral chyba na 5 pozycjach w tym meczy i czemu to mialo sluzyc ????????
Smolarek doskonale kryty wylaczony z gry mozna bylo sie tego spodzieawac.

Momantami gdy niemcy kontrowali wydawalo sie ze obroncy nie wiedza co maja robic brak komunikacji ?

Wprawdze przegralismy ale gre naszych oceniam na dobra ,ale wiem ze nie opkazali wszystkiego co potrafia , A potrafia zagrac duzo lepiej a z pwnoscia duzo bradziej efektywnie .I mysle ze pokaza to w nasteonych 2 spotkaniach i ze nie beda sie pakowac do domu po 2 meczu ,a przynajmniej po 4 lub 5 \:\)

DOBOJU POLSKO!!! WSZYSTKO PRZED NAMI !!

Do góry
#2405430 - 09/06/2008 06:27 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Piotruś Pan]
dimes Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 03/09/2003
Postów: 1601
Skąd: New York/Dortmund
Originally Posted By: Piotruś Pan
Popieram kolegę w tym poscie Polska zagrała najlepszy mecz z Niemcami od kiedy oglądam piłkę nożną


\:D Ciesz się jeszcze po przegranej z dobrego stylu, Czechy grali jak grali, ale wygrali. Ciężko coś dobrego napisać o grze naszych Trzeba naiwnie liczyć, że będzie lepiej...

Do góry
Strona 5 z 21 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 20 21 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, VVega, Akhu, alfa, Ojro, pacyfista, igea23), 4226 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45046 Tematów
5582565 Postów

Najwięcej online: 4304 @ 10/05/2024 19:05