Strona 9 z 21 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 20 21 >
Opcje tematu
#2410432 - 11/06/2008 18:40 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Hakan]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Jakas paranoja sie zrobila.
Przed meczem z Niemcami wygladalo tak ( relacje w mediach i gadajace glowy i jacys pseudoeksperci) ze rozniesiemy najlepsza druzyne turniejowa wszechczasow. Na czym sie wszyscy opierali chyab na 8+6 2+0+0+8

A teraz gra wprawdzie z gospodarzami, ale z druzyna ktora jest daleko za nami w rankingu, nic wielkiego nie gra, nie ma gwiazd i co sie slyszy tylko biadolenie. Teraz np basalaj na tvn24. Jestesmy pod sciana, gada ze sie zawiod na meczu z niemcami. A czego sie spodziewal??? Mielismy jakies 20% na remis i tylko tyle. A gra byla naprawde nienajgorsza.

A Austriacy sa do ogrania i trzeba to zrobic. Jestesmy od nich lepsi.

Do góry
Bonus: Unibet
#2410668 - 11/06/2008 20:35 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: devlin]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Polacy sa mocni w gebie \:\)

6 lat temu - Korea , Portugalia i bye

Korea - gospodarz
Portugalia - wtedy wiadomo
Gralismy pierwszy raz od 16 lat na MŚ


2 lata teamu - Ekwador + Dojczlandy

Ekwador - liczylio ze wygramy jak kilka miesiecy wczesniej - przeliczyli sie - grali bez polotu
Niemcy - wystarczyło wykopać piłkę i pograć jak grecy wczoraj w koncowce i 0:0

Kilka bledow sie powtorzylo , ale mniej niz za Endżela


Teraz

Rywale jacys super nie extra mocni.

Niemce wiadomo - 0:2
Austria - gospodarz i co ?? Srac w gacie nie bedziemy - przeciez 2 gospodarzy grac dalej nie bedzie
Chorwacja - jak ich Leo zmobilizuje to moze byc dobrze.


Wystarczy wygrac z Austria i Nimecy tez moga wygrac.
Ostatni mecz zadecyduje o wszystko

Modlic sie by Chorwacja nie wygrala - remis moze byc jak najbardziej

Do góry
#2410691 - 11/06/2008 20:54 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Fab]
rolls1 Offline
stranger

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 7
Originally Posted By: Fab
Originally Posted By: rivex
O tym jak niektórzy kibicują:
http://img72.imageshack.us/my.php?image=patriotyxu5.jpg

Czyli ktoś wstawił flagę Niemiec na n-k i opis. Komentarze mocne. Wulgaryzmów sporo.



"zebys ty chu*u w piz**ie milosci nie zaznal je**ny gebelsie"

\:D leze


Ktoś zajebiscie pozamazywał nazwiska. A po drugim komentarzu od dołu widać że chłop się Soczławski nazywa

Do góry
#2410919 - 11/06/2008 22:48 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Ludwiczek]
As Offline
old hand

Meldunek: 03/10/2003
Postów: 844
Skąd: WueRO
Originally Posted By: Ludwiczek

Modlic sie by Chorwacja nie wygrala - remis moze byc jak najbardziej

No ja nie wiem czy remis Chorwacji z GER byłby taki dobry. Jesli wygramy z Austrią to przy zdecydowanej wygranej Niemców z Chorwatami w ostatnim meczu wystarczyłby nam remis. Remis Chorwacji z Niemcami oznacza, że będziemy musieli w ostatnim meczu z Chorwacją grać o zwycięstwo.

Do góry
#2411139 - 11/06/2008 23:59 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Amkwish]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Amkwish ze wzgledu na słownictwo jakiego zacząłes używac " błyszczacy dres " nie podejmuje sie dalszej polemiki na temat zreszta juz dawno zakonczonego meczu...( NIEMCY - POLSKA ). Jeżeli twierdzisz ze jedynym sposobem okazywania patriotyzmu, przywiązania do kraju jest postawienie paru groszy u buka na POLSKĄ reprezentacje oki - TWOJA SPRAWA I TWOICH POPLECZNIKÓW ( MGR), ja mam inne zdanie...

Narazie mistrzostwa przebiegają planowo faworyci czy po kursie 1,5 czy 2.4 wchodzą jak w masło - zobaczymy jak długo potrwa ten stan rzeczy. Stanowisko wobec meczu AUSTRIA - POLSKA zajme jutro, a tu mała ciekawostka z ONETU ( wypowiedz KUSZCZAKA )...

" - Przyjechałem na zgrupowanie do Niemiec po ciężkim sezonie. Szczególnie intensywny był ostatni miesiąc, który decydował o tytule mistrza Anglii i wygraniu Ligi Mistrzów. Miałem nadzieję, że na kadrze pierwsze dni będą dla mnie luźniejsze, żeby się zregenerować. Zamiast tego od razu wpadłem w cykl morderczych treningów i przez to doznałem urazu przeciążenia kręgosłupa. Stałem się jedną z ofiar tych treningów.

W reprezentacji Polski za bramkarzy odpowiada Frans Hoek.
- Cały cykl treningowy był... proszeniem się o kontuzję, więc po części to jego wina. Trener Hoek nie zapytał się, jak się czuję, co mi potrzeba, czy jestem zdrowy. Na zgrupowaniu w Niemczech trener Hoek powiedział, że jestem bramkarzem numer trzy. Taki jest wybór szkoleniowców Hoeka i Beenhakkera. Ale coś jest nie tak. Trener Hoek najpierw mi mówi, że jestem trzeci i od razu pyta, czy... zostaję w kadrze, czy wyjeżdżam. Skąd takie pytanie? Dlaczego w ogóle ono padło? Być może coś chciał mi zasugerować? – zakończył Kuszczak " Błaszczykowski twierdzi ze wcale nie kontuzja była powodem opuszczenia zgrupowania Kuszczak tez ma jakies " ale ". Co coś złego dzieje sie w kadrze LEO..poczekajmy może ktoś puści pare z ust...

Do góry
#2411179 - 12/06/2008 00:26 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: ___On]
devlin Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2002
Postów: 728
Wychodzi na to ze trzecia z rzedu impreza a w naszej druzynie afera i niepotrzebny ferment.

Do góry
#2411736 - 12/06/2008 03:03 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Ludwiczek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Ludwiczek


Modlic sie by Chorwacja nie wygrala - remis moze byc jak najbardziej
Pomyśl, zanim coś napiszesz..

Do góry
#2411743 - 12/06/2008 03:06 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Hakan]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
[quote=Hakan]Ewentualna nieobecność Lewandowskiego będzie dużą stratą. garguła w okresie przygotowawczym nie pokazał nic, ba dno. [/quote
Pod ew.nieobecność Lewandowskiego (byłoby to spore osłabienie), ma zagrać ponoć Murawski, a nie Garguła.

Do góry
#2412466 - 12/06/2008 15:04 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: kfjatek]
Pitersson Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/05/2003
Postów: 2303
Skąd: Wawa
Czy wiecie może co będzie decydować o awansie z grupy jeśli Chorwacja przegra z Niemcami 0-2, my wygramy z Austrią 1-0 a w ostatnim meczy zremisujemy z Chorwacją? Moje pytanie jest mocno teoretyczne, ale podobna sytuacja jest obecnie w grupie A gdzie Czechy i Turcja mają po 3 punkty i bilans 2-3, więc kto awansuje w przypadku remisu?

Do góry
#2412469 - 12/06/2008 15:08 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Pitersson]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
karne

Do góry
#2412478 - 12/06/2008 15:22 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Pitersson]
zagdan82 Offline
enthusiast

Meldunek: 08/03/2006
Postów: 381
Skąd: Katowice
Originally Posted By: Pitersson
Czy wiecie może co będzie decydować o awansie z grupy jeśli Chorwacja przegra z Niemcami 0-2, my wygramy z Austrią 1-0 a w ostatnim meczy zremisujemy z Chorwacją? Moje pytanie jest mocno teoretyczne, ale podobna sytuacja jest obecnie w grupie A gdzie Czechy i Turcja mają po 3 punkty i bilans 2-3, więc kto awansuje w przypadku remisu?



podobno współczynnik punktów zdobywanych w eliminacjach.. ale o co z tym chodzi dokładnie nie wiem

Do góry
#2412479 - 12/06/2008 15:29 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: zagdan82]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947

Do góry
#2412480 - 12/06/2008 15:29 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Chaoz]
Pitersson Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/05/2003
Postów: 2303
Skąd: Wawa
Originally Posted By: Chaoz
karne

od razu, tak? bez dogrywki? niezbadane są wyroki UEFA...
dzięki!

Do góry
#2412481 - 12/06/2008 15:29 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Pitersson]
NoRiskNoFun Offline
veteran

Meldunek: 15/02/2004
Postów: 1315
karne beda

Do góry
#2412484 - 12/06/2008 15:31 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Pitersson]
Pitersson Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 05/05/2003
Postów: 2303
Skąd: Wawa
Chaoz, właśnie chciałem jeszcze o taką sytuację spytać. Dzięki. Czyli UEAFA w tym trudniejszym przypadku tak coś wymyśli "żeby było dobrze" \:\)

Do góry
#2412537 - 12/06/2008 16:44 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Pitersson]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251
Witam

W przypadku gdy po zakończeniu fazy grupowej dwie lub wiecej druzyn bedzie miało taką samą liczbe punktów i taką samą liczbe zdobytych i straconych bramek a dodatkowo miedzy zainteresowanymi zespołami padł remis w fazie grupowej stosuje się następujące kryterium:

Dodaje sie punkty zdobyte przez druzyne w kwalifikacjach do MŚ 2006 i do EURO2008 a potem dzieli sie przez liczbe spotkan rozegranych w tych eliminacjach. Kto ma wieksza srednia ten awansuje, jezeli i ten współczynnik jest identyczny - wtedy nastepuje losowanie: )))))

Jezeli panowie znacie podstawy angielskiego można o tym przeczytać w tym miejscu

http://www.uefa.com/newsfiles/19079.pdf

WSZYTSKO TO JUŻ w JEDNYM Z DZIAŁÓW POSWIECONYCH EURO 2008 - NAPISAŁ LOGAN ( DZIEKI )

Zadałem sobie trud i podliczyłem te punkty: )

CHORWACJA 29 pkt + 24 pkt ( meczy rozegranych 22 )
AUSTRIA 15 pkt + nie grała ( meczy rozegranych 10 )
POLSKA 28 pkt + 24 pkt ( meczy rozegranych 24 )

Niestety Panowie muszę was zmartwić ten punt tez nie działa na naszą korzyść:

Tabela wtedy przedstawiała by się następujaco:

1 CHORWACJA - wspołczynnik 2,409
2 POLSKA - wspołoczynnik 2,166
3 AUSTRIA - wspólczynnik 1,5

Zrobiłem te małe wyliczenia choć nie sądze aby w ostatecznej klasyfikacji były potrzebne...

Ja niestety jakoś w naszych kopaczy nie wierze...troche za duzo złych fluidów zaczyn krążyć wokół tej reprezentacji...Błaszczykowski, Kuszczak, Zurawski...wszyscy trzej kontuzjowani podczas jednych przygotowań..czy aby napewno wszystko dobrze było przygotowane a natężenie treningów aby napewno dobrze przygotowane? ...

Na koniec taki mały fragment tekstu jaki znalazłem w sieci ...

" W meczu z Austriakami będzie nam trudniej niż myśleliśmy. Naszym rywalom pomaga bowiem jeden z najlepszych taktyków w Europie, Otto Rehhagel. Selekcjoner reprezentacji Grecji oglądał mecz Polaków z Niemcami i na prośbę austriackiej federacji (OFB) rozpracował biało-czerwonych. Na taktyce, wymyślonej przez Leo Beenhakkera, nie zostawił suchej nitki.
Rehhagel swoje dane i spostrzeżenia przekazał Williemu Ruttensteinerowi, skautowi pracującemu w OFB. Zapoznał się już z nimi selekcjoner Austriaków Josef Hickersberger. Pod wpływem Rehhagela ma zmienić nieco taktykę na czwartkowy mecz. Informację tę potwierdza dziennik "Osterreich" który ma bardzo dobre kontakty z szefami austriackiej federacji.

Co konkretnie powiedział Rehhagel działaczowi OFB? Austriacy nie mają się czego bać, że Polacy nie są do tego turnieju odpowiednio przygotowani pod względem taktycznym, że jest zaskoczony liczbą błędów, jakie popełnił Beenhakker.

Rozumiem, że chciał wbić Polakom do głowy holenderską mentalność, ale czy on nie wie, że ci Polacy, których ma do dyspozycji, nigdy nie nauczą się grać po holendersku? - miał stwierdzić Rehhagel.

Analizując grę biało-czerwonych, niemiecki szkoleniowiec zasugerował, że naszym słabym punktem jest zbyt duża pusta przestrzeń, jaka wytwarza się pomiędzy linią pomocy a obrony. W pewnych momentach meczu z Niemcami podobno wynosiła ona aż 30 metrów. - Jeśli chcecie wygrać, powinniście celować właśnie tam - powiedział Austriakowi Rehhagel. - Dziwię się, że Beenhakker nie zauważa tej wyrwy. W dzisiejszych czasach nie powinno się tak grać. Ja nigdy bym takiego błędu nie popełnił... " - PRZEGLAD SPORTOWY...

Co do samego meczu decyzje jak zawsze podejme przed meczem...POZDRAWIAM

Do góry
#2412548 - 12/06/2008 16:53 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: ___On]
ultraszabrze Offline
old hand

Meldunek: 25/03/2008
Postów: 984
Originally Posted By: ___On
Witam

W przypadku gdy po zakończeniu fazy grupowej dwie lub wiecej druzyn bedzie miało taką samą liczbe punktów i taką samą liczbe zdobytych i straconych bramek a dodatkowo miedzy zainteresowanymi zespołami padł remis w fazie grupowej stosuje się następujące kryterium:

Dodaje sie punkty zdobyte przez druzyne w kwalifikacjach do MŚ 2006 i do EURO2008 a potem dzieli sie przez liczbe spotkan rozegranych w tych eliminacjach. Kto ma wieksza srednia ten awansuje, jezeli i ten współczynnik jest identyczny - wtedy nastepuje losowanie: )))))

Jezeli panowie znacie podstawy angielskiego można o tym przeczytać w tym miejscu

http://www.uefa.com/newsfiles/19079.pdf

WSZYTSKO TO JUŻ w JEDNYM Z DZIAŁÓW POSWIECONYCH EURO 2008 - NAPISAŁ LOGAN ( DZIEKI )

Zadałem sobie trud i podliczyłem te punkty: )

CHORWACJA 29 pkt + 24 pkt ( meczy rozegranych 22 )
AUSTRIA 15 pkt + nie grała ( meczy rozegranych 10 )
POLSKA 28 pkt + 24 pkt ( meczy rozegranych 24 )

Niestety Panowie muszę was zmartwić ten punt tez nie działa na naszą korzyść:

Tabela wtedy przedstawiała by się następujaco:

1 CHORWACJA - wspołczynnik 2,409
2 POLSKA - wspołoczynnik 2,166
3 AUSTRIA - wspólczynnik 1,5

Zrobiłem te małe wyliczenia choć nie sądze aby w ostatecznej klasyfikacji były potrzebne...

Ja niestety jakoś w naszych kopaczy nie wierze...troche za duzo złych fluidów zaczyn krążyć wokół tej reprezentacji...Błaszczykowski, Kuszczak, Zurawski...wszyscy trzej kontuzjowani podczas jednych przygotowań..czy aby napewno wszystko dobrze było przygotowane a natężenie treningów aby napewno dobrze przygotowane? ...

Na koniec taki mały fragment tekstu jaki znalazłem w sieci ...

" W meczu z Austriakami będzie nam trudniej niż myśleliśmy. Naszym rywalom pomaga bowiem jeden z najlepszych taktyków w Europie, Otto Rehhagel. Selekcjoner reprezentacji Grecji oglądał mecz Polaków z Niemcami i na prośbę austriackiej federacji (OFB) rozpracował biało-czerwonych. Na taktyce, wymyślonej przez Leo Beenhakkera, nie zostawił suchej nitki.
Rehhagel swoje dane i spostrzeżenia przekazał Williemu Ruttensteinerowi, skautowi pracującemu w OFB. Zapoznał się już z nimi selekcjoner Austriaków Josef Hickersberger. Pod wpływem Rehhagela ma zmienić nieco taktykę na czwartkowy mecz. Informację tę potwierdza dziennik "Osterreich" który ma bardzo dobre kontakty z szefami austriackiej federacji.

Co konkretnie powiedział Rehhagel działaczowi OFB? Austriacy nie mają się czego bać, że Polacy nie są do tego turnieju odpowiednio przygotowani pod względem taktycznym, że jest zaskoczony liczbą błędów, jakie popełnił Beenhakker.

Rozumiem, że chciał wbić Polakom do głowy holenderską mentalność, ale czy on nie wie, że ci Polacy, których ma do dyspozycji, nigdy nie nauczą się grać po holendersku? - miał stwierdzić Rehhagel.

Analizując grę biało-czerwonych, niemiecki szkoleniowiec zasugerował, że naszym słabym punktem jest zbyt duża pusta przestrzeń, jaka wytwarza się pomiędzy linią pomocy a obrony. W pewnych momentach meczu z Niemcami podobno wynosiła ona aż 30 metrów. - Jeśli chcecie wygrać, powinniście celować właśnie tam - powiedział Austriakowi Rehhagel. - Dziwię się, że Beenhakker nie zauważa tej wyrwy. W dzisiejszych czasach nie powinno się tak grać. Ja nigdy bym takiego błędu nie popełnił... " - PRZEGLAD SPORTOWY...

Co do samego meczu decyzje jak zawsze podejme przed meczem...POZDRAWIAM


Rehhagel pieprzy że Polacy grają słabo popełniają błędy a Leo im wmawia holenderski styl gry a wiadomo że takiego się nigdy nie nauczą,przecież tego czytać się nie da co Rehhagel zrobił z Grecją wbił im Niemiecki styl gry który w ogóle jest bezsensowny co było widać w meczu z Szwecją nie dość że nic nie grali to psuli futbol podając przez 20 minut piłkę na swojej połowie,po prostu austriaccy się na boją i wymyślają różnie prowokacje na które my musimy być obojętni bo i tak dzisiaj wygramy !!.

Do góry
#2412555 - 12/06/2008 16:59 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: ___On]
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
A już nie rozumiem \:D
Wszędzie trąbią, że jeżeli nie wygramy to do domu, a mi wychodzi, że jeżeli Chorwacja nie pokona Niemców, to nawet przy remisie z Austrią i tak wszystko będzie się decydować w meczu z Chorwatami

Do góry
#2412557 - 12/06/2008 17:03 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Coronach]
Logan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/12/2003
Postów: 14507
Skąd: Lublin
Wazne beda bramki, bo jesli Niemcy wygraja z Chorwacja 1:0 a my z Austria tez 1:0, to mamy bilans bramkowy 1:2 a Chorwacja 1:1. Wtedy remis w ostatnim spotkaniu daje awans Chorwatom

Do góry
#2412559 - 12/06/2008 17:04 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: Coronach]
Coronach Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/06/2003
Postów: 4406
Skąd: Szczecin
I po zastanowieniu jeżeli będzie remis w meczu Ch-Nie, to będzie ciekawie przy naszym remisie z Austrią, dlatego że mecz Nie-Aust będzie bardzo ważny dla jednych i drugich, tak jak dla nas z Chorwacją i przynajmniej teoretycznie jest możliwa sytuacja że 4 drużyny skończą z 4 punktami;)

Ale to tylko gdybania, Polacy wygrają, jeżeli nie zagra (ewentualnie zagra inaczej) Krzynówek. Nasi grają do niego/przez niego mnóstwo piłek, a on raczej gra kiepściutko. Jeżeli dzisiaj znów wszystko do Jacusia to się skończy 0-0.

Do góry
Strona 9 z 21 < 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 20 21 >




Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, VVega, Akhu, ElNinho[mmdea], akagi, alfa, 11kera11, Sony), 3472 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581776 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49