Strona 18 z 21 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 21 >
Opcje tematu
#2415685 - 13/06/2008 15:32 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: robak50]
pluton Offline
addict

Meldunek: 28/02/2007
Postów: 489
Skąd: miacho
a co ma HISTORIA do tego łOł
jestem w szoku

dobrze że ja tylko po podstawówce jestem panie polaczku

bez odbioru \:o

Do góry
Bonus: Unibet
#2415689 - 13/06/2008 15:40 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: pluton]
robak50 Offline
veteran

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 1312
Skąd: wrocław
Originally Posted By: pluton
a co ma HISTORIA do tego łOł
jestem w szoku

dobrze że ja tylko po podstawówce jestem panie polaczku

bez odbioru \:o




historia ma do tego bardzo dużo panie Polaku, jest nauczycielką życia - chociaż nas rzeczywiście niczego nie nauczyła, albowiem nie wyciągamy z niej żadnych wniosków. Tyle razy wszyscy nas robili w balona, a my co? my nic! i teraz też tak samo będzie. gdyby to spotkało np. Włochów, Niemców czy Francuzów - to co nas wczoraj to byłby skandal na miarę międzynarodową. A nie ma się co łudzić że za nami ktoś sie ujmie - jesteśmy kopciuszkiem w europie i taka jest prawda! Nawet Putin jak przyjmował Tuska na Kremlu to wprowadzał go bocznym wejściem, o czym mało kto wie, bo raczej w Wyborczej o tym nie napiszą.

jest jedno wyjście z sytuacji - rezygnacja z turnieju

Do góry
#2415691 - 13/06/2008 15:43 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: robak50]
JiroJiro Offline
1

Meldunek: 21/05/2003
Postów: 5189
Skąd: niestety jeszcze EU
Drogi robaczku używanie obraźliwych określeń w stosunku do osoby własnej jak i innych nie jest domeną ludzi inteligentnych. Wmawianie sobie że jest to prawda historyczna powoduje u mnie salwy śmiechu. Urodzeni przegrani, patrzący na świat ze swojej pozycji mogą uważać że w przyszłości nie czeka nas nic dobrego ale wszystko tak naprawdę zależy od nich. Jeśli tak będzie to jest to tylko i wyłącznie ich wina. Martwi mnie że takich ludzi jest w Polsce dużo.

I mamy dodatkowo jeszcze wycofać się z Euro ? Oprócz braku umiejętności 'zaprezentowalibyśmy' jeszcze brak honoru i woli walki. Bylibyśmy pośmiewiskiem przez następne 100 lat na takich imprezach.

Czy zremisowaliśmy przez sędziego ? Nie.

Mógł odgwizdać tego karnego. Gdybyśmy nie grali takiego piachu i prowadzili 2 bramkami nie byłoby płaczu po końcowym gwizdku. Gdyby Lewandowski umiał używać głowy zarówno do odbijania piłki jaki i myślenia nie byłoby karnego a tak sędzie zobaczył frajera i zgodnie z powiedzeniem ogolił go.

Do góry
#2415692 - 13/06/2008 15:48 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: JiroJiro]
robak50 Offline
veteran

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 1312
Skąd: wrocław
określenie Polaczek jest powszechnie stosowane pod naszym adresem przez naszych sąsiadów zza Odrą. Mówisz wola walki - wczoraj ją zaprezentowaliśmy i nic nam to nie pomogło. Wg mnie brakiem honoru byłoby pozostanie na turnieju, ale oczywiście masz prawo do innego zdania. nie powinniśmy sie na siłą pchać tam gdzie nas ewidentnie nie chcą.

Do góry
#2415693 - 13/06/2008 15:49 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: robak50]
pluton Offline
addict

Meldunek: 28/02/2007
Postów: 489
Skąd: miacho
Pan to chyba nigdy piłki nożnej w wydaniu turniejowej nie oglądał \:o przecież taka sytuacja z ostatniej minuty to "standart"kto tego nie łapie to niestety niech zmieni dysypline
a propo Donalda nie głosowałem na nie go wiec \:o
jest sie takim jakim chce sie być

pozro musze leciec do szkoly

Do góry
#2415695 - 13/06/2008 15:52 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: pluton]
robak50 Offline
veteran

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 1312
Skąd: wrocław
Originally Posted By: pluton
Pan to chyba nigdy piłki nożnej w wydaniu turniejowej nie oglądał \:o przecież taka sytuacja z ostatniej minuty to "standart"kto tego nie łapie to niestety niech zmieni dysypline
a propo Donalda nie głosowałem na nie go wiec \:o
jest sie takim jakim chce sie być

pozro musze leciec do szkoly




standard? na turnieju o takiej randze? od Agrentyny 78 oglądam każdy turniej i jeszcze tak ewidentnego skandalu nie widziałem

Do góry
#2415697 - 13/06/2008 15:52 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: JiroJiro]
beny_ Offline
enthusiast

Meldunek: 28/03/2005
Postów: 231
Lewandowski został najpierw upomniany przez sedziego za przepychanki podczas rzutu wolnego który był powtórzony, pózniej znowu robił to samo i sędzia podyktował karnego,
Niestety jesteśmy bardzo slabą drużyną, tak jak pisał Jiro można było spokojnie strzelic drugą bramkę i spokojnie grać do końca.

Do góry
#2415700 - 13/06/2008 15:59 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: robak50]
pluton Offline
addict

Meldunek: 28/02/2007
Postów: 489
Skąd: miacho
Originally Posted By: robak50
Originally Posted By: pluton
Pan to chyba nigdy piłki nożnej w wydaniu turniejowej nie oglądał \:o przecież taka sytuacja z ostatniej minuty to "standart"kto tego nie łapie to niestety niech zmieni dysypline
a propo Donalda nie głosowałem na nie go wiec \:o
jest sie takim jakim chce sie być

pozro musze leciec do szkoly





standard? na turnieju o takiej randze? od Agrentyny 78 oglądam każdy turniej i jeszcze tak ewidentnego skandalu nie widziałem


nie nie moge a n.p Korea to wygrywała rozumiem po dobrych meczach \:D
co Hiszpanie i Włosi po tamtym turnieju mieli powiedzieć

lol

p.s Dobrze ze Jagiełlo nie był polaczkiem \:o tylko litwinem
\historia nas bije nic nie wygraliśmy

Do góry
#2415712 - 13/06/2008 16:13 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: pluton]
robak50 Offline
veteran

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 1312
Skąd: wrocław
Originally Posted By: pluton
Originally Posted By: robak50
Originally Posted By: pluton
Pan to chyba nigdy piłki nożnej w wydaniu turniejowej nie oglądał \:o przecież taka sytuacja z ostatniej minuty to "standart"kto tego nie łapie to niestety niech zmieni dysypline
a propo Donalda nie głosowałem na nie go wiec \:o
jest sie takim jakim chce sie być

pozro musze leciec do szkoly






standard? na turnieju o takiej randze? od Agrentyny 78 oglądam każdy turniej i jeszcze tak ewidentnego skandalu nie widziałem


nie nie moge a n.p Korea to wygrywała rozumiem po dobrych meczach \:D
co Hiszpanie i Włosi po tamtym turnieju mieli powiedzieć

lol

p.s Dobrze ze Jagiełlo nie był polaczkiem \:o tylko litwinem
\historia nas bije nic nie wygraliśmy


korei przekręty były o wiele mniej ostentacyjne

PS. ja osobiście żałuje że Jagiełło nie był Żydem

Do góry
#2415714 - 13/06/2008 16:17 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: robak50]
pluton Offline
addict

Meldunek: 28/02/2007
Postów: 489
Skąd: miacho




nie nie moge a n.p Korea to wygrywała rozumiem po dobrych meczach \:D
co Hiszpanie i Włosi po tamtym turnieju mieli powiedzieć



korei przekręty były o wiele mniej ostentacyjne

PS. ja osobiście żałuje że Jagiełło nie był Żydem
[/quote]

lol
no nie dziwota ze młodzież nie chce sie uczyć historii

lecz sie człowieku

Do góry
#2415716 - 13/06/2008 16:20 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: pluton]
robak50 Offline
veteran

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 1312
Skąd: wrocław
Originally Posted By: pluton




nie nie moge a n.p Korea to wygrywała rozumiem po dobrych meczach \:D
co Hiszpanie i Włosi po tamtym turnieju mieli powiedzieć



korei przekręty były o wiele mniej ostentacyjne

PS. ja osobiście żałuje że Jagiełło nie był Żydem


lol
no nie dziwota ze młodzież nie chce sie uczyć historii

lecz sie człowieku [/quote]


wiedziałem że prędzej czy później zacznie Pan obrażać. no cóż... mówi sie trudno

mimo wszystko pozdrawiam

Do góry
#2415718 - 13/06/2008 16:22 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: pluton]
dadycool Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2002
Postów: 3126
Skąd: ELBLĄżkowo
tak na marginesie nie bede juz wypowiadal sie na temat sedziego ale powiem tylko ze jest on teraz wrogiem Polski numer jeden... :/
ale powiedzcie mi dlaczego to my jestesmy faworytem w meczu z chorwacja? hmm my juz wlasciwie o nic nie gramy chorwaci tez ale bez przesady zebysmy my faworytem byli \:p co Wy na ten temat sadzicie...

Do góry
#2415721 - 13/06/2008 16:25 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: robak50]
pluton Offline
addict

Meldunek: 28/02/2007
Postów: 489
Skąd: miacho
Jak sie takie armaty wyciaga to
co ma piernik do wiatraka
Euro tylko dla polaków \:D

w Korei było ładnie haahhahahah

prowokacje to lubie

Do góry
#2415725 - 13/06/2008 16:27 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: dadycool]
pluton Offline
addict

Meldunek: 28/02/2007
Postów: 489
Skąd: miacho
Originally Posted By: dadycool
tak na marginesie nie bede juz wypowiadal sie na temat sedziego ale powiem tylko ze jest on teraz wrogiem Polski numer jeden... :/
ale powiedzcie mi dlaczego to my jestesmy faworytem w meczu z chorwacja? hmm my juz wlasciwie o nic nie gramy chorwaci tez ale bez przesady zebysmy my faworytem byli \:p co Wy na ten temat sadzicie...

bedzie remis jak nic oni bedą sie oszcędzac my gramy o nic
ot taka moja wizja \:\)

Do góry
#2415726 - 13/06/2008 16:27 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: dadycool]
robak50 Offline
veteran

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 1312
Skąd: wrocław
[quote=dadycool]tak na marginesie nie bede juz wypowiadal sie na temat sedziego ale powiem tylko ze jest on teraz wrogiem Polski numer jeden... :/


myślisz że on się tym przejmuje? zapewniam Cię, że jest on teraz bardzo zadowolony z siebie i zapewne niejeden "działacz" Austriacki czy UEFA mu podziękował i pogratulował trafnej decyzji. Nie zdziwię sie jak w nagrodę poprowadzi mecz finałowy. A u nas w prasie będą tytuły :skandal itp. I myślicie że ktoś poza nami POLAKAMI się tym przejmie? guzik

Do góry
#2415728 - 13/06/2008 16:28 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: dadycool]
robak50 Offline
veteran

Meldunek: 29/11/2003
Postów: 1312
Skąd: wrocław
[quote=dadycool]tak na marginesie nie bede juz wypowiadal sie na temat sedziego ale powiem tylko ze jest on teraz wrogiem Polski numer jeden... :/


myślisz że on się tym przejmuje? zapewniam Cię, że jest on teraz bardzo zadowolony z siebie i zapewne niejeden "działacz" Austriacki czy UEFA mu podziękował i pogratulował trafnej decyzji. Nie zdziwię sie jak w nagrodę poprowadzi mecz finałowy. A u nas w prasie będą tytuły :skandal itp. I myślicie że ktoś poza nami POLAKAMI się tym przejmie? guzik

Do góry
#2415732 - 13/06/2008 16:30 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: JiroJiro]
rivex Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 02/04/2005
Postów: 3232
Originally Posted By: JiroJiro
Drogi robaczku używanie obraźliwych określeń w stosunku do osoby własnej jak i innych nie jest domeną ludzi inteligentnych. Wmawianie sobie że jest to prawda historyczna powoduje u mnie salwy śmiechu. Urodzeni przegrani, patrzący na świat ze swojej pozycji mogą uważać że w przyszłości nie czeka nas nic dobrego ale wszystko tak naprawdę zależy od nich. Jeśli tak będzie to jest to tylko i wyłącznie ich wina. Martwi mnie że takich ludzi jest w Polsce dużo.

I mamy dodatkowo jeszcze wycofać się z Euro ? Oprócz braku umiejętności 'zaprezentowalibyśmy' jeszcze brak honoru i woli walki. Bylibyśmy pośmiewiskiem przez następne 100 lat na takich imprezach.

Czy zremisowaliśmy przez sędziego ? Nie.

Mógł odgwizdać tego karnego. Gdybyśmy nie grali takiego piachu i prowadzili 2 bramkami nie byłoby płaczu po końcowym gwizdku. Gdyby Lewandowski umiał używać głowy zarówno do odbijania piłki jaki i myślenia nie byłoby karnego a tak sędzie zobaczył frajera i zgodnie z powiedzeniem ogolił go.

Racja.
Po pierwsze słaba gra Polaków.
Po drugie Lewandowski dał podstawy do karnego z kapelusza. Trzymał przeciwnika za koszulkę a to było szczególnie widoczne gdy tamten się przewracał. Nie można tak robić w 93minucie meczu z gospodarzem. Ponadto ten gość nawet nie miał szansy sięgnąć tej piłki. Sędzia popełnił błąd ale tak naprawdę to i Lewandowski jest winny. Chyba wie co to za mecz i o jaką stawkę.
No ale teraz będzie tylko: nasi super, sędzia be.
Nic nie graliśmy i gdyby nie Boruc i Roger (no i jeszcze Sagan) to byłaby prawdziwa katastrofa.

Austria w 2. połowie to nic nie grała bo byli załamani. A my jak najwięksi frajerzy nie potrafiliśmy ich dobić. Poza tym jesli chcieli awansu to powinni atakować i strzelić coś jeszcze. W koncu chyba wiedzą, że bilans bramek się liczy...

No ale w pewnym sensie sami się doprosiliśmy o kopniaka w tyłek....

Do góry
#2415739 - 13/06/2008 16:35 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: rivex]
pluton Offline
addict

Meldunek: 28/02/2007
Postów: 489
Skąd: miacho
Originally Posted By: rivex
Originally Posted By: JiroJiro
Drogi robaczku używanie obraźliwych określeń w stosunku do osoby własnej jak i innych nie jest domeną ludzi inteligentnych. Wmawianie sobie że jest to prawda historyczna powoduje u mnie salwy śmiechu. Urodzeni przegrani, patrzący na świat ze swojej pozycji mogą uważać że w przyszłości nie czeka nas nic dobrego ale wszystko tak naprawdę zależy od nich. Jeśli tak będzie to jest to tylko i wyłącznie ich wina. Martwi mnie że takich ludzi jest w Polsce dużo.

I mamy dodatkowo jeszcze wycofać się z Euro ? Oprócz braku umiejętności 'zaprezentowalibyśmy' jeszcze brak honoru i woli walki. Bylibyśmy pośmiewiskiem przez następne 100 lat na takich imprezach.

Czy zremisowaliśmy przez sędziego ? Nie.

Mógł odgwizdać tego karnego. Gdybyśmy nie grali takiego piachu i prowadzili 2 bramkami nie byłoby płaczu po końcowym gwizdku. Gdyby Lewandowski umiał używać głowy zarówno do odbijania piłki jaki i myślenia nie byłoby karnego a tak sędzie zobaczył frajera i zgodnie z powiedzeniem ogolił go.

Racja.
Po pierwsze słaba gra Polaków.
Po drugie Lewandowski dał podstawy do karnego z kapelusza. Trzymał przeciwnika za koszulkę a to było szczególnie widoczne gdy tamten się przewracał. Nie można tak robić w 93minucie meczu z gospodarzem. Ponadto ten gość nawet nie miał szansy sięgnąć tej piłki. Sędzia popełnił błąd ale tak naprawdę to i Lewandowski jest winny. Chyba wie co to za mecz i o jaką stawkę.
No ale teraz będzie tylko: nasi super, sędzia be.
Nic nie graliśmy i gdyby nie Boruc i Roger (no i jeszcze Sagan) to byłaby prawdziwa katastrofa.

Austria w 2. połowie to nic nie grała bo byli załamani. A my jak najwięksi frajerzy nie potrafiliśmy ich dobić. Poza tym jesli chcieli awansu to powinni atakować i strzelić coś jeszcze. W koncu chyba wiedzą, że bilans bramek się liczy...

No ale w pewnym sensie sami się doprosiliśmy o kopniaka w tyłek....


wczoraj inaczej to wyglądało ale dziś
popieram nic dodac nic ująć
za frajerstwo trzeba płacić

Do góry
#2415741 - 13/06/2008 16:36 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: robak50]
dadycool Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/12/2002
Postów: 3126
Skąd: ELBLĄżkowo
no gramy o nic w sumie.. bo jak wyobrazic sobie wygrana austri z niemcami... nierealne.... postawie kazda kase na niemcy kurs do bani ale to 35% zysku i tak \:\) a co do kursów na Polaków to w szoku jestem szczerze mowiac... po tym co gralismy my i chorwacja to raczej kursy na chorwacje powinny byc ok 1.9 a nie ponad 3 \:p

Do góry
#2415744 - 13/06/2008 16:40 Re: Euro 2008 - Grupa B [Re: dadycool]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
tylko że to MY mamy jakieś tam nadzieję na awans jednakże tylko przy wygranej a Chorwaci mają pewne 1 msc w grupie...
Kurs nie jest adekwatny do składu w jakim zagra Chorwacja zapewne z Nami

Do góry
Strona 18 z 21 < 1 2 ... 16 17 18 19 20 21 >




Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (forty), 3376 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583161 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07