Strona 9 z 10 < 1 2 ... 7 8 9 10 >
Opcje tematu
#2425858 - 17/06/2008 22:01 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: As]
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Leo odwalił kawał dobrej roboty z naszą kadrą, nikt wcześniej w historii naszej piłki nie doprowadził nas do Mistrzostw Europy. Fakt, że na samej imprezie wiele nie pokazaliśmy, ale nie oszukujmy się... piłkarsko dzieli nas przepaść pomiędzy takimi ekipami jak Chorwacja czy Niemcy.

Nie wystarczy przyjście nowego, super trenera żeby w krótkim czasie zrobić z nas potęgę europejską czy światową. Musimy grać na miarę swoich możliwości i pogodzić się z tym, że przez najbliższe lata będziemy tylko średniakiem europejskim bez większych szans na triumfy w wielkich imprezach.

Spójrzmy na naszą ligę, ona jest tak kompletnie beznadziejna, że nie pamiętam kiedy ostatni raz mieliśmy drużynę w Lidze Mistrzów (Legia?). Jeszcze wiele lat minie zanim wyrośniemy z piłkarskiego średniowiecza, i obyśmy do tej pory mieli tylko takich trenerów jak Leo... bo bez nich to już w ogóle nie ma na co liczyć (co pierwszy, historyczny występ Polski na ME ewidentnie pokazuje).

Do góry
Bonus: Unibet
#2425861 - 17/06/2008 22:01 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Ludwiczek]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Originally Posted By: Ludwiczek
Gmoch [ten chyba byl trenerem kiedyś - ale nie wiem kiedy] , Strejlau czy inni experci zrobili by to samo ??
co to za stwierdzenie ?
Można smiać się z Gmocha z tego co mówi ale szacunek trzeba mu oddać za to co osiągnał jako trener bo wyniki miał i to bardzo dobre.

Wiec bez takich komentarzy.

Do góry
#2425885 - 17/06/2008 22:10 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Ludwiczek]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Wróciłem z Austrii nieskażony polskimi opiniami.

Prawda jest taka, że wszystkie 3 mecze bardzo słabe, poza początkiem drugiej połowy meczu z Niemcami i całej drugiej połowy z Austrią. Tak naprawdę na stadionie podczas pierwszego meczu gra wyglądałą beznadziejnie czego nie pokazywały do końca kamery. Niemcy jakby byli w wyższej formie to mógłby być pogrom. Kolejny mecz z Austrią to był Boruc show. Pierwsza połowa bardzo słaba. Natomiast wczorajszy mecz z Chorwacją był zdecydowanie najgorszy. Brakowało dosłownie wszystkiego.

I moje spostrzeżenia
1. Leo powinien zdecydować się od razu kto gdzie ma grać. Przecież w całym turnieju na środku obrony było aż 5 zawodników. Brakowało mi tutaj konsekwencji. Bo po co brał Kokoszkę skoro wcześniej jeszcze wstawił na środek Dudkę. To samo z lewą obroną. Skoro nie przewidywał Wawrzyniaka w składzie to nie powinien go powoływać, a nie próbował Golańskiego, później Żewłakowa, znowu Golańskiego i w końcu Wawrzyniaka. Powinien od razu postanowić, że nr1 jest Golański i on gra. Nie idzie mu to wchodzi np. Wawrzyniak i póxniej wybiera lepszego z tej pary. A tak to praktycznie każda połowa była w innym ustawieniu, przez co szwankowało zgranie.
2. Kolejna sprawa błędy w selekcji, o których pisałem wcześniej. Zbyt mało ofensywnych zawodników. W zasadzie w meczu z Austrią wszyscy napastnicy byli w pierwszym składzie, nie miał praktycznie żadnego manewru po kontuzji Żurawskiego.
3. 270 minut wg mnie najgorszego polskiego zawodnika, obok Jopa, czyli Krzynówka. Nie wiem czy Leo tego nie widział, czy po prostu nie był w stanie nic z tym zrobić. Nie miał żadnego nominalnego zmiennika.
4. Nieporozumienie z Piszczkiem. Chłopak wypoczywał sobie na wakacjach, a tu nagle wchodzi w drugiej połowie meczu z Niemcami. Skoro wcześniej nie łapał się do 23-osobowej kadry to dlaczego nagle wchodzi na boisko.
5. Potwierdziło się to co było wcześniej widać, że reprezentacja przeciętnie grała w tych eliminacjach. Jeden bardzo dobry mecz z Portugalią, a tak poza tym to męki z Kazachstanem czy Armenią. Nie grali nic nadzwyczajnego i tak samo zagrali na Euro.


Wg mnie najwyższa pora dać sobie spokój z Bąkiem, Żurawskim, Krzynówkiem, Jopem i innymi wiekowymi zawodnikami poza Żewłakowem. Teraz mamy bardzo łatwą grupę eliminacyjną do mundialu więc można trochę popróbować młodych zawodników, takich jak Zahorski, Kokoszka, Bandrowski, Jodłowiec, Janczyk, Pawłowski, Majewski.
Nie jestem wielkim zwolennkiem Beenhakera, ale powiniem pozostać trenerem. Musi być jakaś ciągłośc, trzeba dać mu dłużej popracować, a nie wyrzucać przy pierwszej porażce.


A i to co mnie jako kibica najbardziej boli to słaby doping naszych kibiców. W meczu z Niemcami jeszcze do pierwszej bramki było jako tako, później już tylko Niemców było słychać. Doping z Austrią był wg mnie ok. A z Chorwacją tragedia. Siedziałem jeden sektor od polskich kibiców i ciężko było się przyłączyć do dopingu, bo był on praktycznie niesłyszalny.
Nasz repertuar też jest ubogi. Raptem 3-4 okrzyki, jedna góra dwie pieśni i to wszystko. Trzeba by coś zapożyczyć z piłki klubowej, czy to Lecha, Legii, Wisły czy Widzewa. Tak naprawdę to nie jest trudnem, a wtedy doping nie byłby tak jednostajny i monotonny

Do góry
#2425895 - 17/06/2008 22:12 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: podstawek]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Aha i co polskich trenerów, którzy mogliby objąć ster po Leo to albo Henry, albo trener młodego pokolenia, czyli Skorża, Urban. Innych kandydatów nie widzę

Do góry
#2425942 - 17/06/2008 22:30 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Platini]
Ludwiczek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 27/08/2007
Postów: 2004
Originally Posted By: Platini
Originally Posted By: Ludwiczek
Gmoch [ten chyba byl trenerem kiedyś - ale nie wiem kiedy] , Strejlau czy inni experci zrobili by to samo ??
co to za stwierdzenie ?
Można smiać się z Gmocha z tego co mówi ale szacunek trzeba mu oddać za to co osiągnał jako trener bo wyniki miał i to bardzo dobre.

Wiec bez takich komentarzy.


Kojarzylem ze Gmoch byl trenerem reprezentacji Polski jakos tak po Kazimierzu Gorskim , ale nie bylem pewny tego na 100 %.

W sierpniu 1976 został następcą Kazimierza Górskiego na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Awansował do finałów Mistrzostw Świata w Argentynie w 1978. We wrześniu 1978 po uznanym za nieudany (miejsce 5.-8., przestrzelony karny Deyny w meczu z Argentyną) występie drużyny narodowej na Mistrzostwach Świata podał się do dymisji.

Do góry
#2425966 - 17/06/2008 22:45 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Ludwiczek]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Originally Posted By: Ludwiczek
Kojarzylem ze Gmoch byl trenerem reprezentacji Polski jakos tak po Kazimierzu Gorskim , ale nie bylem pewny tego na 100 %.

W sierpniu 1976 został następcą Kazimierza Górskiego na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Awansował do finałów Mistrzostw Świata w Argentynie w 1978. We wrześniu 1978 po uznanym za nieudany (miejsce 5.-8., przestrzelony karny Deyny w meczu z Argentyną) występie drużyny narodowej na Mistrzostwach Świata podał się do dymisji.
no widzisz, zajał miejsce 5-8 o czym dzisiejsza reprezentacja może marzyć. Jej celem jest wywalczenie pozycji ... 15 \:o
Smutne ale prawdziwe.
Do tego należy przypisać Gmochowi sukcesy z drużynami klubowymi w Grecji

Do góry
#2426039 - 17/06/2008 23:30 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Platini]
TCJ23 Offline
member

Meldunek: 03/01/2007
Postów: 119
Skąd: Łódź
Ej gdzie można zobaczyć ten wywiad po meczu Kołtoń vs. LEO...kobite odprowadzalem i nie widziałem...a podobno ostro było....już guglowałem ale nie znalazłem i w tv tez dupa ????
Ktokolwiek?????

Do góry
#2426072 - 17/06/2008 23:43 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: sebechiv]
TCJ23 Offline
member

Meldunek: 03/01/2007
Postów: 119
Skąd: Łódź
Originally Posted By: sebechiv
Prawdą jest, że z polską drużyną nawet Rinus Michels by wiele nie zwojował. Lepiej tworzyć podstawy szkolenia oparte na sprawdzonych wzorcach, zmienić podejście do gry i czekać na wyniki 15-20 lat, a nie mieć przed każdym turniejem wygórowane oczekiwania. Ja osobiście uważam, że trzy ostatnie awanse są sukcesem, ponieważ pamiętam wszystkie eliminacje z lat 90-ych. Wkur...ją mnie wszelkiej maści "autorytety" i dziennikarzyny mający złoty środek na wszelkie zło.


Prawda też pamiętam, musimy wychować sobie 5-6 klasowych zawodników w każdej formacji oprócz bramki, wtedy z resztą kadry będą mogli powalczyć o awans ! Dania i Grecja wygrały jednak zawodnikami z większym ograniem międzynarodowym niz nasi.
Dlatego jak zaczniemy grać regularnie w pucharach i najlepsze kluby świata będą miały w podst. 11 naszych zawodników to wtedy możemy myśleć o 16 w MŚ i 8 w Euro...jesteśmy w top 16 na tym turnieju, to już najdalej jak można zajść takim składem...Chorwaci pozbawili złudzeń nawet Anglików.

Do góry
#2426107 - 17/06/2008 23:55 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: TCJ23]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: TCJ23
Ej gdzie można zobaczyć ten wywiad po meczu Kołtoń vs. LEO...kobite odprowadzalem i nie widziałem...a podobno ostro było....już guglowałem ale nie znalazłem i w tv tez dupa ????
Ktokolwiek?????


Podłączam się do tej prośby \:\)

Do góry
#2426113 - 17/06/2008 23:56 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: TCJ23]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
"Przykład Rogera działa na wyobraźnię. Brazylijski obrońca Korony Kielce, Hernani, wziął ślub z Polką. To może skrócić czas oczekiwania na polski paszport - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
- Wniosek złożyłem dwa lata temu i jeszcze nie doczekałem się decyzji. Mam nadzieję, że ślub przyspeiszy moją sprawę - powiedział Hernani.

- Nie rozmawiałem z Beenhakkerem, ale słyszałem, że spodobała mu się moja gra. Bardzo chciałbym wystąpić w waszej reprezentacji, to moje marzenie. Powołanie polskiego selekcjonera przyjąłbym od razu. Musze czym prędzej zadzwonić do ambasady, by dowiedzieć się, kiedy w końcu mój wniosek zostanie rozpatrzony - dodał 24-letni obrońca "


Miała być druga Irlandia a będzie druga Brazylia...może jak do 2012 skompletujemy w kadrze 10 brazylijczyków plus Boruc to uda się wyjść z grupy \:p

Do góry
#2426158 - 18/06/2008 00:17 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Hakan]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: Hakan

Miała być druga Irlandia a będzie druga Brazylia...może jak do 2012 skompletujemy w kadrze 10 brazylijczyków plus Boruc to uda się wyjść z grupy \:p


tez o tym myslalem \:D

ale jakby nie bylo, Hernani by sie przydal, bo poki co nasz srodek obrony to dno nad dna. A od lat nie widac alternatywy dla Jopa, czy Baka i panowie sa chyba brani do reprezentacji z przyzwyczajenia

Do góry
#2426260 - 18/06/2008 01:08 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Bzyku]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Bzyku
Ludzie, co wy tak z tymi kilometrami.

Co z tego, że się nabiegał jak nie przyniosło to efektu. Biegać też trzeba z głową. Inaczej wystawili byśmy 11-u zawodowych długodystansowców i każdego byśmy klepali i zamęczyli bieganiem.

Nie wiem kto to powiedział, ale bardzo dobrze powiedział: "Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać".

Zdanie to oddaje całą filozofię gry w piłkę. Co z tego, że ktoś przebiegł w meczu 12 km, skoro z tego biegania nic nie wyszło. Inny mógł przebiec dystans o połowę krótszy, a jednocześnie bardziej przyczynić się do sukcesu drużyny \:\)

Do góry
#2426266 - 18/06/2008 01:12 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Szewa]
Rivaldo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/12/2003
Postów: 3594
Skąd: Poznań
Originally Posted By: Szewa
Originally Posted By: Bzyku
Ludzie, co wy tak z tymi kilometrami.

Co z tego, że się nabiegał jak nie przyniosło to efektu. Biegać też trzeba z głową. Inaczej wystawili byśmy 11-u zawodowych długodystansowców i każdego byśmy klepali i zamęczyli bieganiem.

Nie wiem kto to powiedział, ale bardzo dobrze powiedział: "Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać".

Zdanie to oddaje całą filozofię gry w piłkę. Co z tego, że ktoś przebiegł w meczu 12 km, skoro z tego biegania nic nie wyszło. Inny mógł przebiec dystans o połowę krótszy, a jednocześnie bardziej przyczynić się do sukcesu drużyny \:\)


jedno z powiedzen Czesia Michniewicza a co do samego biegania to my nawet biegac nie umiemy zalosne ale prawdziwe niestety \:\(

Do góry
#2426271 - 18/06/2008 01:14 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: As]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: As
Przypominam, że do Euro jest łatwiej awansować niż do MŚ.

Powiedz to wszystkim poprzednikom Leo

Do góry
#2426316 - 18/06/2008 01:40 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: TCJ23]
Xanthos Offline
addict

Meldunek: 10/12/2002
Postów: 524
ze sciagnij.pl chyba mozna siagnac program ipla- przez niego ogladac mozna streamy meczow pokazywane przez polsat i archiwalne nagrania analiz, wywiadow, komentarzy. Tam jest ten wywiad.

Do góry
#2426396 - 18/06/2008 02:50 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Xanthos]
TCJ23 Offline
member

Meldunek: 03/01/2007
Postów: 119
Skąd: Łódź
Originally Posted By: Xanthos
ze sciagnij.pl chyba mozna siagnac program ipla- przez niego ogladac mozna streamy meczow pokazywane przez polsat i archiwalne nagrania analiz, wywiadow, komentarzy. Tam jest ten wywiad.



Dzieki za zainteresowanie wlasnie obejrzalem a teraz leci powtorka w tv

Do góry
#2427264 - 18/06/2008 08:28 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: TCJ23]
Piotruś Pan Offline
addict

Meldunek: 15/07/2002
Postów: 654
Skąd: Ostrzeszów
Moim zdaniem zmiana trenera nic wielkiego w naszym futbolu nie zmieni bylismy na 3 imprezach mistrzowskich i na zadnej nie zagralismy dobrej pilki niezaleznie od tego jaka grupe pilkarzy zabralismy. Engel zaufał drużynie z eliminacji nie zabrał Iwana popsula sie atmosfera w druzynie do tego kadrowicze przyjechali kompletnie nieprzygotowani na turniej fizycznie mentalnie itd o brakach technicznych ówczesnych piłkarzy typu Hajto, Świerczewski czyli dzisiejszych ekspertów występujących w Polsacie nie wspomne fajnie sie krytykuje poczynania z przed ekarnu lub w studiu telewizyjnycm gorzej jesli ma sie mówić o swoich błędach brakach itd. Janas wział kadre w rozyspce po kolejnym wielkim wujku dobra rada Zbigniewie który ledwo co potrafił z trudem ograć San Marino poukładał to wszystko i sam pózniej powołaniami swój zespół rozmontował nie zabierając Dudka Frankowskiego i innych co spowosowało eozwalenie trzonu drużyny który odpowiadał za funkcjonowaniu zespołu na boisku.
Potem przyszedł Leo i w swoim pomyśle stworzył druzynę opartą na niektórych zawodników z tych obu mundiali,takich jak Krzynówek Bąk Żewłakow, Żurawski Smolarek, Dudka jednoczesnie wprowadzając kilkunastu młodych prespektywicznych graczy na wielu pozycjach, w eliminacjach sprawdzało się to dobrze niestety w turnieju ponownie zagraliśmy poniżej poziomu nawet z eliminacji, poniewaz piłkarze doświadczeni ograni nie potrafili spełnić swojej misji odpowiadać za organizacje gry na boisku Bąk slaby Żurawski niech odlatuje Smolarek niewidoczny Krzynówek słaby Błaszczykowskiego wyeliminowała kontuzja nie miał kto rozgrywać akcji z przodu zawiedli na całej lini pomimo że mieli doświadczenia z poprzednich imprez jednak nie mieli odpowiedniej woli zwycięstwa przygotowania fizycznego i braki w technice, to nie są piłkarze którzy moga osiągnąc poziom taki ktory zapewniał by im możliwośc wywalczenia awansu z grupy nie mówiąc juz o pucharze. Błąd Leo polegal na tym że zaufał tym ludziom bo byli najbardziej ograni a oni sprawili mu największy zawód i wczoraj własnie Chorwaci im pokazali że nic więcej nie osiągnął w futbolu bo nie są w stanie wejść na wyzszy poziom własnych umiejętnosci terez trzeba reprezentacje budowac od nowa z nowymi ludzmi bo ci sie na 3 imprezach z rzedu nie sprawdzili wiec to nie wina trenerów niezależnie czy to Polacy czy zagraniczni tylko piłkarzy może to po prostu tragicznie zabrzmi jednak co niektórzy nie są już w stanie osiągnac poziomu rezerw Chorwacji która mogłaby dwa równorzedne sklady wystawic i tak by z grupy wyszli.
Nowy zespół powinien mieć też nowy trzon oparty na graczach w przediale wiekowym od 24-30 lat maksymalnie bo organizmu też nie da sie oszukać bo jak ma zdążyć trzydziestoparoletni zawodnik naszej kadry z jakimś młokosem z Chorwacji Austii czy innej reprezentacji powinno wprowadzać sie do zespołu tych chłopaków którzy grali na MŚ do lat 20 w Kanadzie tam też wielu fajnych zawodników grało. Z obecnej ekipy powinni pzostać Boruc,Zewłakow,Smolarek,Saganowski,Zahorski, Kokoszka, Błaszczykowski,Lewandowski Majewski, Murawski,Golanski i Wawrzyniak, Piszczek plus Bronowicki i ewentualnie Dudka reszta na emeryture reprezentacyjną i koniec wasze czasy przemineły byliscie na 3 imprezach nie wyszliscie nawet z grupy wiec nie ma dla was miejsca w kadrze dajcie szanse innym. Pozdrawiam i dobrej nocki zycze

Do góry
#2427304 - 18/06/2008 09:38 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: Piotruś Pan]
micha$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/11/2005
Postów: 6311
Skąd: Uć
Polecam znaki interpunkcyjne takie jak przecinek, kropka, ewentualnie może jakieś odstępy między wierszami.

Do góry
#2430011 - 19/06/2008 17:23 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: micha$]
___On Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 13/01/2005
Postów: 2251

Analiza PIOTRUSIA PANA jak zwykle madra rzeczowa i pozbawiona niepotrzebnych emocji - GRATULUJE i podpisuje się pod tym.

Przyznam się ze załość ściska pewną część ciała gdy czytało sie i czyta wzystkie te przycinki apropo sędziego WEBBA.
Nie wiem czy to już taka nasza cecha narodowa że, zawsze szukamy winych obok nas zamiast W NAS? Z taką Austrią wygrywa się po I polowie 2:0 i kontroluje wynik meczu do konca. Jakkolwiek sędzia by drukował, nie wydrukował by...
Graliśmy słabo i chyba poprostu nie pasowaliśmy do grona 16 zespołów z EURO 2008...

LEO słusznie zauwazył iż zaczyna się POLSKIE PIEKIEŁKO. Czy jak sie zmieni trenera z LEO na BOŃKA WÓJCIKA JANASA VAN BASTENA czySCOLARIEGO to myslicie ze z dnia na dzien KRzynówek, Lewandowski czy Łobodziński zaczną grać o 2 czy 3 razy lepiej???
Z tego tworzywa ludzkiego mysle ze poprostu nic wiuecej nie da sie wycisnac... Już w PZPN zaczynaja sie zakulisowe gierki i kązdy coś z tego piekiełka chce ugrać dla siebie.. Kołtoń, Wójcik, Tomaszewski Ci to juz samych siebie przechodzą w atakach na holendra. Na duzy plus trzeba jednak LEO zapisać, że wprowadził kilku nowych perspektywistycznych zawodników do kadry. Moglismy sie tez przekonać ile znaczy BŁASZCZYKOWSKI dla tej kadry...Mysle ze Benhacker jednak zostanie - za duze ma poparcie ludu: ) I co teraz panowie.....budować kadre na mistrzostwa świata 2010? Tylko jak ? Z kim?

Do góry
#2431329 - 20/06/2008 00:08 Re: Euro 2008 - Grupa B [2] [Re: ___On]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: ___On

Analiza PIOTRUSIA PANA jak zwykle madra rzeczowa i pozbawiona niepotrzebnych emocji - GRATULUJE i podpisuje się pod tym.

Przyznam się ze załość ściska pewną część ciała gdy czytało sie i czyta wzystkie te przycinki apropo sędziego WEBBA.
Nie wiem czy to już taka nasza cecha narodowa że, zawsze szukamy winych obok nas zamiast W NAS?


Skoro podpisujesz sie pod ,jak to okreslasz madrymi i rzeczowymi postami ,to postaraj sie w swoich nie pisac andronów ,bedzie to konsekwentne \:\)

Nie widziałem TU postów, w których ktokolwiek winiłby ta angielską gnide z gwizdkiem,za to ,ze nie wyszlismy z grupy.
Ta kreatura po prostu wypaczyła winik jednego ze spotkan ,z udziałem Polaków i wielu userów dało temu wyraz.

Łeb wchodzi na stałe do "Klubu Paduranu" ,czy tego chcesz czy nie i niezaleznie od tego ,co zaprezentowała polska reprezentacja na Euro'2008.

Do góry
Strona 9 z 10 < 1 2 ... 7 8 9 10 >




Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (alfa, burbon, igea23, Sensei, ElNinho[mmdea], latajaca_holenderka, Sony), 3114 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582320 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25