Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#2438270 - 23/06/2008 01:44 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Kameleon]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Tursunov na trawie bardzo dobry. Pomyliło się chyba z ziemią za którą nie przepada \:\) Jego niskie piłki w kierunku narożników niejednego doprowadziły do rozpaczy. Jednak Mahut to też nie ułomek, na trawie zawsze gra z poświęceniem, jest skoncentrowany i skupiony.
Mecz bardzo dobry to oglądania i do postawienia na over gemowo/setowy, ten mecz się zbyt szybko nie skończy.
Nie pisałbym tutaj o porażce Mahuta z Janowiczem \:\) Oddanie meczu, a porażka po walce, bo rywal był lepszy to są dwie zupełnie różne sprawy.

Co do pytania do mnie wyżej to być może dzisiaj w nocy coś się pojawi.

Do góry
Bonus: Unibet
#2438290 - 23/06/2008 01:58 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Kameleon]
Salvador Dali Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 5480
Skąd: Katowice
Originally Posted By: Kameleon
Originally Posted By: Muczaczo
AD 3. ?
Zaczne szukać haka na Ciebie \:D


Stwierdzenie, że kompletnie sobie nie radzi wzięte z kosmosu bo grać na trawie potrafi \:\)

Mahut na trawie wygrał jedynie challenger w Manchesterze. Osiągał finały większych imprez, jednak ich nie wygrywał ;\)

Szukaj, szukaj


To i ja poszukam ;\)

Nie bardzo mi sie podoba Twoj typ na Andersona. Zawsze stanowczo mowie nie w wielkich szlemach zawodnikom z tak malym repertuarem zagran. Jesli dojdzie do czwartego, piatego seta to slabo tu widze szanse gracza z rpa. Calleri nie posiada atutow do gry na trawie? Nie dokonca sie zgadzam. Ma dobry serwis, kasliwy backhand, dobry passing shot. Pod koniec zeszlego roku na hali w madrycie ogral Tursunova i Bolelliego. W zeszlym roku stoczyl ciekawy czterosetowy pojedyneh z solidnym zawsze na wimbledonie HT Lee (w poprzednich sezonach odpadal po 5 setowkach z chocby Hewittem czy Ferrero - jakim prawem ktos poprzednio napisal ze taki technik jak JC na trawie to nie pzrejdzie? ). Wiec ja dla mnie szanse tu rozkladaja sie 50/50.

Do góry
#2438356 - 23/06/2008 02:41 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Salvador Dali]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Jedynym argumentem Celleriego jest przegrana z solidnym Lee? Troche mało.

Anderson ma spory repertuar zagrań, to już nie jest dzieciak który uciekł z challengerów by poodbijać piłke na Wimbledonie. To jest facet, który w tym roku ograł Djokovica, Llodre, Isnera. Calleri w tym sezonie nie ugrał nic, a formy szuka w challengerach rozgrywanych na clayu co z pewnością nie pomoże w dobrym występie na Wimbledonie. Mimo, że stuknie mu niedługo 13 rok kariery jego występy na trawie można zliczyć na palcach jednej...no dobra dwóch rąk.

Ferrero - jakim prawem ktos poprzednio napisal ze taki technik jak JC na trawie to nie pzrejdzie?

Porównaj występy na trawie JCF i Calleriego. Jeden grać potrafi drugi ni chuja. Querrey warunki do gry na trawie ma, ale jakoś do tej pory nic nie pokazał. Przegrana z Patiencem mówi za siebie, jeśli Amerykanin myśli, że może coś na trawie ugrać to z takimi zawodnikami jak Włoch przegrywać nie może. Z Patiencem na trawie przegrać to wstyd, przegrać z Ferrero to zaszczyt ;\)

Do góry
#2438365 - 23/06/2008 02:48 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Kameleon]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
No i zapomniałbym jeszcze

Clement dobrze wyglada przeciwko Bjorkmanowi. Jonas w tamtym roku dobry występ, ale latka lecą i formy dodatkowo brak. W turniejach poprzedzających pokonał jedynie Kunitsyna, zresztą tam się łamali jak baby w niektórych momentach. Clement troszke lepiej, na trawce zagrać potrafi, h2h 2:0 na jego korzyść. Cud miód.

Do góry
#2438379 - 23/06/2008 02:55 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Kameleon]
Bartez_Gambler Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2008
Postów: 3098
Skąd: Puławy/Lublin
Nawet nie muszę bronic mojego ulubienica przed nie uzasadnioną krytyką!
Chłopaki mnie wyręczyli Dzięki!
Od razu widać że jesteście fanami JCF!!! :-)
Ja zagrałem na JCF za spora jak dla mnie kwotę jak kurs był jeszcze 2,30:-)
Z tego co czytałem na jego stronie to noga już nie boli rozegrał dwa sparingi z Garcia-Lopezem i oba wygrał gładko.
A od piątku już trenuje w Anglii gdzie w koncu ma do obrony sporo punktów.

Do góry
#2438390 - 23/06/2008 03:02 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Salvador Dali]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
To i ja cos skrobne, by Karol mial sie czego czepiac ;\)

kursy z unibetu:

Querrey - Ferrero (2) @1.88 6/10
Szukalem informacji na temat ostatniej kontuzji Hiszpana. Znalazlem tylko informacje z przygotowan do Wimbledonu. Wedlug oficjalnej strony internetowej JCF wszystko jest dopiete na ostatni guzik i zawodnik jest dobrze przygotowany do turnieju w Londynie. To byl glowny powod, dla ktorego wahalem sie czy grac ten typ. Na tej nawierzchni wbrew pozorom zdecydowanie faworytem jest Ferrero. Jest lepszy technicznie i nawet potezny serwis Amerykanina niewiele tu pomoze. Querrey slabo sie porusza a do tego bedzie mial problemy z uderzaniem niskich pilek, gdyz zauwazylem, ze pilke zagrywa on na prostych nogach, tutaj raczej jest to niemozliwe gdyz pilka odbija sie bardzo nisko. Zdecydowanie glowny typ na jutro.

Bogdanovic - Bolelli (1) @2.15 3/10
Tutaj krocej. Nie przekonuje mnie gra Bolelliego ogolnie, a tym bardziej na trawie. Watpie czy jego fh na tej nawierzchnmi bedzie funkcjonowal tak dobrze jak na clayu. Bogdanovic urodzony w Serbii, ale uczony grac w tenisa w Wielkiej Brytanii wiec na trawie lubi i potrafi grac. Dobry serwis, kasliwy jednoreczny bh (mysle, ze na temat Alexa moga napisac cos wiecej panowie, ktorzy byli na challengerze we wroclawiu, bylbym wdzieczny ).

Montanes - Berlocq (2) @2.85 3/10
Dwoch "clayowcow", dwoch przebijaczy, dwie kaleki na trawie, wiec nie wiem dlaczego Albert ma byc faworyzowany ? Obaj graja na koncowej linii. Nawet nie jestem w stanie powiedziec co tak bardzo ich od siebie rozni, na pewno Hiszpan jest bardziej regularny. Trzeba grac kurs wyzszy bo ten mecz bedzie smieszny i nieprzewidywalny. Mozna tez sie przyjrzec overowi 37.5 gemow po @1.85 za 4/10.

Do góry
#2438437 - 23/06/2008 03:35 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: ArtekPotito]
Muczaczo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/04/2006
Postów: 4781
Zupełnie się nie zgadzam z tym typem na Bogdanovica. Sory, ale dla mnie jest to bardzo przeciętny grajek. Skoro przegrywa gładko z Ciliciem to czemu miałby nagle wygrać z Bollelim ? powiecie że trawa to nie nawierzchnia pod Włocha, może i tak ale Włoch to inna półka. Na pewno powalczy. Dla mnie osobiście jest zawodnikiem bardziej ułożonym.

Chyba że się znowu myle ? \:o

Do góry
#2438542 - 23/06/2008 04:35 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Muczaczo]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Muczaczo Cilic gra bardzo dobrze na trawie, przynajmniej z tego co ja widzialem.

Do góry
#2438554 - 23/06/2008 04:40 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: ArtekPotito]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Dodam jeszcze ze ulubiona nawierzchnia Bogdanovica jest trawa. Nic dziwnego skoro grywa na niej dosc czesto.

Jeszcze chcialbym przestrzec przed graniem na Andersona. Nie przekonuje mnie ten zawodnik, a Calleri jak mu akurat szare komorki zaczna pracowac w tej zabalaganionej glowie to moze zaskoczyc.


edit please ;\)

Do góry
#2438577 - 23/06/2008 04:46 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Muczaczo]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
hehe, mój błąd. Z Francuzem wtopić to też nienajlepiej ;\)

Czy ja wiem czy Alex przegrał gładko z Cilicem? Urwał osiem gemów jednemu z największych telntów z rocznika 88 \:\) Bardzo ciężki mecz do typowania wybraliście \:p Bolelli wyższy poziom, ale trawa wszystko zmienia i dodatkowo lewa ręka Bogdanovica. Pamietam jeszcze ubiegłoroczną wygraną Bolelliego na Wimbledonie bo ostro po kieszeni wtedy dostałem i tym razem będe się trzymał z daleka.

I jeszcze informacja, którą wklejał Mascherano na qc:

Since he's in Federer's half in Wimbledon, he already knows he'll have to play on Monday and it will be very close. The doc of the Lagardère Team arrived yesterday evening already. Gaël said after the match that his shoulder had been hurting a little bit since the beginning of the week. The heavy balls used in Nottingham and the bad weather didn't help either. Yesterday, it was obvious after a few games already that he wasn't able to serve normally. He had to fight so much on each service game compared to Karlovic.
Interviewed right after leaving the court, he says he frankly doesn't care much about the defeat and is just worried about the shoulder. Just catching his towel was painful at the end of the match. So he doesn't even want to discuss about the semi-final or his draw in Wimbledon. He has no idea how bad it really is and is going to see this acupuncturist he was already working with in Roland (Philippe Manicom - the Lagardère people were not too happy about that, it was an idea of Papa Monfils to work with Manicom). Manicom was in Nottingham again with Champion and Barbarin.
And the last part is about the fact that even though Gaël now looks focused and much more consistent during his matches, he still is a tad "La Monf'" and unpredictable off the court. It's not easy for his team, they sometimes are waiting for him for a training session and realize that Gaël rather went to the restaurant without informing them, for example. He still is quite whimsical. So it's impossible to know which Gaël will show up on Monday against Guccione.


W skrócie Galea boli bark, po meczu z Karlovicem nawet złapanie ręcznika było bolesne. Dodatkowo pare słów na temat zachowania na korcie Francuza, który przestał z lekka pajacować. Poza kortem jednak się nie zmienił, jego współpracownicy na niego czekają by rozpocząć sesje treningową, a Gael wybiera się do restauracji.

Warto chyba zagrać na Guccione bo chłop na trawie grać umie, a kontuzje barku łatwo odnowić.

Do góry
#2438643 - 23/06/2008 05:05 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Kameleon]
skrzypo555 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2006
Postów: 4388
Skąd: Koszalin
Dla mnie najpewniejsze mecze na kombo :

Simon G. - Olejniczak D.

To nie jest poziom dla naszego rodaka. Co prawda Olej pokonal w
kwalach Qureshi ale biore to jako wypadek przy pracy.

Reynolds B. - Volandri F.

Bobby ostatnio zaskoczyl mnie pokonujac Mahuta. Zagral dobry mecz
strzelil duzo asow. Volandrii typowy ziemniak. Ostatnio nawet na
ziemi wszystko przegrywa ...

Oba mecze po 1.20

Do góry
#2438675 - 23/06/2008 05:18 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: skrzypo555]
Mascherano Offline
addict

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 425

Do góry
#2438681 - 23/06/2008 05:21 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: skrzypo555]
valdi Offline
member

Meldunek: 01/03/2003
Postów: 179
dla mnie kursy na Ancica wydają sie mocno przesadzone,
wraca po kontuzji i mimo ze to bardzo utalentowany zawodnik to jeszcze daleko do jego optymalnej formy
w ostatnich meczach nie przekonuje serwisem, dosc niska ilosc asow

z drugiej strony Llodra, ktory calkiem niezle spisuje sie w tym sezonie, wygrane z dobrze serwujacymi zawodnikami na trawie Ljubicic, Darcis,

zastanawia krecz 10 dni temu z kieferem

mysle ze kurs warty ryzyka u bukmacherow akceptujacych zwroty przy kreczu 2/1 willhill

Do góry
#2438787 - 23/06/2008 05:59 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: valdi]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Z tego co jest na necie można wyczytać, że Llodra wycofał się z Nottigham chcąc oszedzać ramie przed Wimbledonem. Trenował sporo nad szybkością, a serwować zaczął pod koniec tygodnia. Wygląda to nieźle.

Do góry
#2438949 - 23/06/2008 06:38 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Kameleon]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
Gdzie to wycztales Kameleon ?

Do góry
#2438996 - 23/06/2008 07:12 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: globus]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
mtf, jakiś Francuz wrzucił i przełożył na bardziej zrozumiały język.

Do góry
#2439063 - 23/06/2008 08:12 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Kameleon]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
"wraca po kontuzji i mimo ze to bardzo utalentowany zawodnik to jeszcze daleko do jego optymalnej formy"

Nie wiedziałeś co napisać i wymyśliłeś bujdę ?
Ancic wrócił po kontuzji mniej więcej rok temu. Od tego czasu np. przegrał tylko raz w pierwszej rundzie (ostatnio w Austrii przed RG z Gineprim), do tego kilka ciekawszych wyników, finał w tym roku itp.

Llodra kapitalny RG, ale widać, że zaczyna sobie wybierać imprezy do których przygotowuje się szczególnie. Teraz Wimbledon gdzie broni tytułu z debla z zeszłego roku. Skoro Llodra w miarę zdrowy to będzie długi mecz, źle się wyraziłem, dużo gemów, a mecz przy 4-5 setach bardzo szybki.

Ktoś wyżej wspomniał o prostych nogach Querreya przy uderzeniach :))))) Gdyby miał proste nogi to każda piłka lądowałaby kilka metrów za liniami końcowymi \:\)

Zagram Ferrero, ale z innych względów niż rzekome fatalne poruszanie Sama \:\) Ferrero gra nie przyjemnie na trawie, piłki grane pod nogi, w wolne pola, czyli ciągła presja z którą Sam nie poradzi sobie. Początek meczu na pewno wyrównany, pewnie Sam będzie ugrywał więcej pkt przy serwisie rywala, ale po kilku rozpoznawczych gemach Ferrero powinien wiedzieć co ma grać by wygrać. Obroną na pewno będzie strasznie bił Querreya, bo liczę na częste mijanki przy siatce \:\) Do tego BH. Na trawie strasznie ważna broń - niski grany z wykorzystaniem geometrii kortu po crossie to kopalnia punktów. Tę stronę odbijania piłki Ferrero wyćwiczył sobie przynajmniej 3 razy lepiej niż Amerykanin w obecnym etapie swojej kariery.

Nico Lapentti - przegrywał na trawie z Vackiem, Tsongą czy Anciciem - czyli w miarę podobnymi zawodnikami co Troicki (przede wszystkim podanie i Fh). Ma problemy z ramieniem, pewnie troszkę blef, ale pewno na 100% nie będzie w pełni dyspozycji. Nie mógł pewnie trenować z dzień lub dwa, mógł stracić rytm. Troicki rytm posiada, ćwierćfinał w Holandii, w Londynie przegrał nie byle z kim. Robi postępy, pewnie z technikiem który posiada siłę w uderzeniach (!) będą baty, ale z Lapenttim ma otwartą drogę do drugiej rundy.

Zagrałem sobie też tego Eaton'a, Reynoldsa i inne podobne kursy do tradycyjnej taśmy pierwszorundowej.

Do góry
#2439067 - 23/06/2008 08:35 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Kameleon]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Teraz się troche przyczepię \:\)

Haas T. - Canas G. 2 @ 2.00

Niemiec jakoś bardziej widzi mi się na trawie. Widziałem jego dobre spotkania na turnieju w Halle. Mimo to gram na Canasa, po raz kolejny :). Przekonał mnie udanymi występami w ostatnim turnieju w Holandii. Na pewno nie będzie chciał odpaść już w pierwszej rundzie. Jeżeli zacznie dobrze spotkanie - wygra. Zacznie źle, stanie się nerwowy i może być ciężko. Największym przeciwnikiem w tym spotkaniu będzie głowa. Bo umiejętności posiada.
-------------------------------

Czyli generalnie typujesz na zasadzie rzutu monetą ? Niemiec też nie chłodnej głowy. Po co grać mecz w którym wynik to loteria. Napisane by coś napisać, sztuka dla sztuki. Dla mnie coś takiego niedopuszczalne.
No i nieścisłość, tutaj piszesz że Canas posiada umiejętności, a deprecjonujesz jego zwycięstwo nad Troickim, zdecyduj się na jeden scenariusz.

-------------------------------
Dla mnie Bogdanovic serwis to ma przeciętny.
-------------------------------
Kohlschreiber niski ?? 1,80 cm to mało ? To kim jest wg Was Oli Rochus czy Dabul ? Dajcie spokój.
-------------------------------
Benneteau na trawie grać nie potrafi bo ???
-------------------------------
Isner nie bije już tak mocno serwisem ? Przestał jadać śniadania czy co się stało ?
-------------------------------


Pochwały dla Kamela za wyciągnięcie ciekawych informacji z MTF'u
i dla Salvadora Dali za ciekawą ocenę poszczególnych zawodników, ale ze wzrostem Kohlschreibera przesadziłeś \:\)

Do góry
#2439080 - 23/06/2008 12:55 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: Fro_Lech]
mat2000 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/10/2005
Postów: 4824
Skąd: Tomaszów Lubelski/WWA
Nie dziwi was stosunkowo wysoki kurs na Kunitsyna? (1,48 w centrebet) Jego przeciwnik nie wygral jeszcze na szybkiej nawierzchni z nikim godnym odnotowania, a na trawie bedzie gral drugi mecz.. tydzien temu przegral z jakims ledwie notowanym brytyjskim osiemnastolatkiem..

Do góry
#2439091 - 23/06/2008 13:51 Re: ATP - Wimbledon - 23.06-6.07 [Re: mat2000]
_Goldi_ Offline
veteran

Meldunek: 19/09/2003
Postów: 1278
Skąd: Poznań
m pytanie jak widzicie te dwa mecze, juz mniejsza o kurs, bo dorzucam je do kilku innych
Del Potro J.M. v Snobel P. 1
Roger-Vasselin E. v Cilic M. 2
Patrzac po ostatnich turniejach na trawie, to ci Panowie nie powinni miec wiekszych problemow z wygrana.

Do góry
Strona 2 z 8 < 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
14 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, Sensei, Lukasz111, igea23, DePito, latajaca_holenderka, alfa, Szuman, VVega, Zaixi, rymoholik, akagi, ElNinho[mmdea], Ojro), 3896 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582266 Postów

Najwięcej online: 4029 @ Wczoraj o 14:25