Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#2430630 - 19/06/2008 20:53 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: derlysy]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: derlysy
Gdzie ten wachlarz u Niemców kolego ?? Moim zdaniem pewny typ na Portugalię \:\) Mają szybkich napastników i pomocników a to wystarczy na ospałych Niemców. A obrona na zero Niemców może zagrać z Polska czy Austrią ale nie Chorwacją czy Portugalią.


no to przecież napisałem że na zero z tyłu nie zagrają bo są na to za słabi

a wachlarz podejrzewam że dziś zobaczysz wieczorem:)

to jest ćwierćfinał i tak naprawde turniej się dopiero zaczyna, to jak grali w grupie nie ma na dziś dzień zadnego znaczenia

osobiscie lekko faworyzuję Portugalię ale na pewno ze stawką bym nie szalał, wolę over po fajnym kursie i będzie się przyjemniej oglądało:)

Do góry
Bonus: Unibet
#2430657 - 19/06/2008 20:59 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: derlysy]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
bts popieram w 100%

ponadto zgadzam sie z murkiem w kwestii Klose - nie wyobrazam siebie, zeby taki zawodnik nie zdobyl gola i zaliczyl komplet nieco bezbarwnych wystepow na Euro ... \:\)

bramkarze mizerni, obroncy tez nie z najwyzszej polki ...

Both To Score \:\)

1-1, 2-2 widze to mniej wiecej tak ;\)

CR & Klose strzela ... \:\)

Do góry
#2430659 - 19/06/2008 21:00 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: mura]
derlysy Offline
member

Meldunek: 07/02/2007
Postów: 123
Over jak najbardziej realny tu popieram, ale będę podtrzymywał zdanie że Niemcy póki co mają za mało argumentów by pokonać Portugalię. Jedyny plus jaki do mnie przemawia to że są drużyną typowo turniejową i rozkręcają sie z meczu na mecz. Choć te rozkręcenia po wcirach z Chorwatami troszkę im nie wyszło w meczu z Austrią ;\)

Do góry
#2431078 - 19/06/2008 22:41 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: derlysy]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
Nie sądziłem ze do takiego pojedynku dojdzie juz teraz ale jak doszlo to trzeba usiasc i przemyslec.Forma zdecydowanie wieksza o portugalczyków, graja ladnie skutecznie i nie tracą bramek bo meczu ze Szwajacarią nie zaliczam do meczów o stawke. Pepe sie strasznie rozwinol , gra szybko , pewnie i jego gra glową bedzie miala dziś kluczowe zadania bo wiadomo, Ze Klose i Gomez też w tym stylu gry są dobry. Boki obrony b.dobrze zarówno u jednych jak i u drugich. lahm , jensen a także Bosingwa( swietny gracz) i Ferreira nie zawodzą i raczej tu sie nic nie zmieni. Pomoc o ile środek jak dla mnie lepszy Niemcow gdzie Ballacki Frings mogą przebić Moutinio i petita to boko już dla portugalczykow zdecydowanie. Kluczem do wygrania bedzie gra Deco bo on bedzie mial sporo okazji do strzałow i dryblingu i jezeli sobieporadzi to portugalia wygra..ja typuje wynik 2-1 dla Konkwistdorów..

Do góry
#2431097 - 19/06/2008 22:46 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: mirekinter]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
2-1 lub 2-2 to najciekawsze propozycje jak dla mnie...

Do góry
#2431137 - 19/06/2008 23:02 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: mirekinter]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
jesli Gomez zagra od pierwszej minuty, bedzie ciezej z overem ... gre tego goscia w reprezentacji oceniam na ta chwile jako duzy zart Loewa - pomijajac fakt, ze w duecie z Klose zwyczajnie sie wzajemnie wykluczaja(ten sam niemal identyczny styl gry), to Gomez byl jak do tej pory totalnie bezuzyteczny i niewidoczny ... coz, widac, ze na brak formy nie ma lekarstwa

zauwazylem u kolegi wyzej pochwale Ferreiry ... jesli dobrze pamietam, mial on pare bardzo niepewnych, zeby nie powiedziec koszmarnych zagran i ja osobiscie nie zaliczylbym go do najpewniejszych punktow druzyny, za to Pepe a i owszem - zdecydowanie bryluje w obronie, fenomenalne wslizgi i gra glowa, swietne krycie i odbior a nawet dosc dokladne dlugie pilki grane do przodu ;\)

Do góry
#2431213 - 19/06/2008 23:30 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: bitnap]
mirekinter Offline
old hand

Meldunek: 10/06/2005
Postów: 721
racja Fereira odstaje ale jest to zwiazane z brakiem techniki..ustepuje on sporo w tym atrybucie..zastanaiwa mnie fakt ze preciez Fereira gra w klubie i wczesniej na prawej a na tej chyba teraz gra Bosingwa a Fereira na lewą to czynie moze tam grac np Miguel? no to juz nie dla mnie odpowiedz.

pepe jak narazie obok Schnejdera , Modrcia , Boruca, Villi to najwieksza gwiazda Euro !!

Do góry
#2431231 - 19/06/2008 23:35 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: bitnap]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Przystojny Portugalczyk kontra przystojny Niemiec (coz za oksymoron :D)

Tak mnie natchnelo, dzis w pracy dwie koleznaki rozprawialy na ten temat, jednym ucheem nasluchiwalem ale jak zaczely sobie opowiadac ktory jak gra i przekonywac ze ten lepiej bo czesciej podaje do przodu, a ten to tylko do tylu to zmieklem,

rozumiem sir Alex za wszelka cene chce utrzymac Zela u siebie;-)

Zeby nie bylo zupelnie poza tematem,
dzis gram over i to grubo, zastanawiam sie czy czekac tylko jakis kwadrans czy ladowac od razu, wczoraj sie wkopalem bo po przerwie chcialem wyczekac Rosjan i sie spoznilem;-)

W moim odczuciu, Portugalczycy jesli straca pierwsi bramke to bedzie na boisku bardzo goraco, Niemcy beda ich wybijac sukcesywnie z rytmu bo jesli ci wejda w swoj rytm to Niemcy polegna z kretesem
jesli straca pierwsi Niemcy to rusza swoje machiny obleznicze i beda podbijac pole karne portugalskich zdobywcow, a Ci stana przed szansa skarcenia Niemiaszkow wiecej niz jeden raz.

Kusi mnie mocno opcja: Piewszy gol Niemcy, tylko kurs taki sobie.

Do góry
#2431289 - 19/06/2008 23:51 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: Biszop]
barciu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/11/2004
Postów: 8807
no to sie uspokoilem bo myslalem ze tylko mi over w glowie, ale jak Biszop na pokladzie to powinno byc izzii \:\)

Do góry
#2431364 - 20/06/2008 00:25 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: barciu]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Dlaczego gram remis ?

- w 24 meczach fazy grupowej ledwie 3 remisy.

- najrówniejsza para z wszystkich 4 ćwierćfinałów w moim mniemaniu.

- Biorac pod uwage wyniki i gre w fazie grupowej... faworyta należałoby widziec w portugalii, jednak szwaby to sa szwaby. Dla nich turniej zaczyna sie dopiero dzisiaj. GW juz okreslila Klosego najwiekszym rozczarowaniem Euro. Czy aby nie za wcześnie ?

Czuje w kosciach dogrywke...moze karne ? Zagrałem sobie też awans Portugalii oraz dw 1-1.. bo wlasnei taki wynik wydaje mi sie najbardziej prawdopodobny. Myslalem tez o both to score..ale ostatecznie zrezygnowalem.

Do góry
#2431455 - 20/06/2008 01:01 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: bitnap]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: bitnap
jesli Gomez zagra od pierwszej minuty, bedzie ciezej z overem ... gre tego goscia w reprezentacji oceniam na ta chwile jako duzy zart Loewa - pomijajac fakt, ze w duecie z Klose zwyczajnie sie wzajemnie wykluczaja(ten sam niemal identyczny styl gry), to Gomez byl jak do tej pory totalnie bezuzyteczny i niewidoczny ... coz, widac, ze na brak formy nie ma lekarstwa



Podpisuje się z pełnym przekonaniem pod tą opinią.

Póki co bardzo jestem rozczarowany postawą tego zawodnika. Chodziły słuchy jakiś czas temu o zainteresowaniu Realu jego osobą, ale to jak się prezentuje na Euro, predestynowałoby go raczej do gry w Castilli ;\)

Może jednak się obudzi? \:\)

Jak już ktoś wyżej pisał: Szwaby to Szwaby. Prawie nikt u nich nie jest w jakiejś super formie. Na mundialu było co najmniej kilku zawodników, którzy rewelacyjnie trafili z formą: Lahm, Kloset, Świnka, Frings. Teraz w formie są tak naprawdę Misza i Poldi. Czy to wystarczy?

Ekipa Scolariego zadziwiająco sprawnie z tyłu się prezenruje - jak na nich ;\) Jak zwykle największe obawy - Ricardo. Pepe z Carvalho nieźle, a Łysy z Madrytu nawet więcej niż nieźle patrząc na to jaki miał sezon.
Bitwa na skrzydłach zapowiada się dość ... jednostronnie. Szwaby powinny się w tych sektorach bronić. CR&Simao - dużo wycieczek i prób z pewnością, zobaczymy jak Niemcy będą ich kryć.
W środku ciężko przewidzieć. Z jednej strony kreatywni Moutinho i Deco, z drugiej siła fizyczna i największy atut Szwabów - Ballack.

Niby to już faza pucharowa i powinno być pilnowanie żeby przede wszystkim nie stracić, ale może tym razem będzie inaczej?

Portugalczycy raczej będą to chcieli rozstrzygnąć jak najszybciej. Ze Szwabami tak jest, że im dłużej się z nimi gra, tym gorzej \:D Misza może coś zawsze ze stałego fragmentu ustrzelić, ewentualnie jakiś wieżowiec niemiecki z główki. A CR i Simao nie raz powinni uciec niemieckim defensorom.

Podsumowując: tak jak piszecie wyżej over i powiedzmy 1:1 cs jako zabezpieczenie, wyglądają nieźle.

To wszystko bez patrzenia na kursy \:\)

Po tym jednak jak zobaczyłem w Bet-at-home (echh ten obrót ;\) ) niesamowity jak na nich kurs 2,4 na Portugalię (teraz już 2,2), nie mogłem się powstrzymać ;\) Zagrałem to za 4/10.

Do góry
#2431494 - 20/06/2008 01:24 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: Mindman]
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Dzis na pewno gram Portugalie (awans). Bedzie to jeden z mocniejszych zakladow na tym euro. Nie wyobrazam sobie Niemcow jako zwyciescow. Ciezko sie tu rozpisywac. Wg mnie skonczy sie tak jak Rosja - Szwecja, czyli, ze niektorym sie bedzie wydawac, ze 2 ma jakies szanse, ale bedzie pewna 1.

Do góry
#2431623 - 20/06/2008 03:00 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: Zabielany]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
Na pierwszy rzut oka Portugalia ale na pewno nie do grania za wysoka stawke, Portugalia dala dupy slabym Szwajcarom, Scolari boji sie Niemcow, ktorzy mecz z Austria zagrali bardzo przyzwoicie. Ja sprobuje over i podepre go 1:1.
Zastanawiam sie nad over 1,5 zoltej kartki w pierwszej polowie 1,70 fonbet lub over 4,5 w meczu @1,75. W tym meczu raczej nie beda sie oszczedzac, Niemcy potrafia grac bardzo ostro i chamsko a i Portugalczycy nie odstawiaja nogi

Do góry
#2431643 - 20/06/2008 03:09 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: globus]
chris Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/04/2006
Postów: 3565
Skąd: Kraków
Globus ale Portugalia grala mocnymi rezerwami, gracze z podstawowej jedenastki odpoczywali. Niemcy grali ostatni mecz nie o pietruszke, a o awans. [Mimo, ze spodziewalem sie i tak zwyciestwa Por w tamtym meczu] Dzis jest zupelnie innye spotkanie. Ja od poczatku mistrzostw uwazalem, ze kurs na zwyciestwo Niemiec w calym turnieju jest stanowczo za niski. Niemcy mieli na prawde latwa grupe. Polska i Austraia zagraly najslabiej na tych mistrzostwach. Portugalia na pewno zmotywowana i glodna sukcesu. Dlatego nie moge wyobrazic sobie, ze Niemcy awansuja. Mysle, ze juz w regulaminowym czasie Portugalia wywalczy sobie miejsce w polfinale, lecz nie ryzykujac gram 'tylko' awans Portugalczykow.

Do góry
#2431645 - 20/06/2008 03:11 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: globus]
retoox Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 23/07/2003
Postów: 2034
Skąd: Nisko
globus co do meczu z tymi Szwajcarami nieprzywiązywanym takiej wagi. Przy stanie 0-0 sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez Portugalię. W drugiej połowie tez Portugalia miała kilka wybornych szans i mało brakowało a mecz ten mógł się zakończyć zupełnie inaczej...

Moje typy na ten półfinał:
Portugalia AHC 0 @1.75 4/10 bf
Rzuty różne:
10 lub więcej @1.60 5/10 bf

Portugalia zrobiła na mnie po prostu lepsze wrażenie. Nie widzę formacji w której to Niemcy by prezentowali się lepiej. Co do różnych to obie ekipy nie mogą uznawać defensywy za swoja najsilniejsza formacje. Widze spore szanse na to, ze któraś z drużyn coś szybko strzeli a to dodatkowo może otworzyć grę. W dotychczasowych spotkaniach tez obie drużyny pod względem żr były raczej overowe.

Do góry
#2431663 - 20/06/2008 03:20 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: retoox]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
koledzy, doskonale sobie zdaje sprawe z okolicznosci porazki ze Szwajcarami, nie przywiazuje do tego duzej wagi, fakt ten pozostawia jednak niesmak. Portugalczycy stwarzaja sytuacje jednak liczy sie skutecznosc, co jest podobno domena Niemcow, graja brzydko ale przechodza dalej. Byłbym na nich postawił gdyby nie to ze odnioslem wrazenie ze gra Portugalii wyglada lepiej, no bet

Do góry
#2431665 - 20/06/2008 03:21 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: retoox]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Mecz bedzie sedziowal szwedzki sedzia Peter Fröjdfeldt. Sedziowal on do tej pory 2 mecze:
Ita-Hol i Sui-Tur

W pierwszym pokazal 4 zoltka, w drugim 6 zoltek i 1 czerwo.

Szwed mial trudne mecze, mimo to nie szastal kartkami na lewo i prawo...dodajac, ze to juz 1/4 i sedzia jeszzce bardziej niz w grupach nie bedzie chcial oslabic bezsensownie ktorejs z druzyn i I polowa moze byc troche zachowawcza stawiam na:

under 1,5 zoltka w I polowie (nie wyklucza over 4 w calym meczu), do tego over 4,5 rogow Portugalii, dlaczego wiadomo...srednia obrona, slaby bramkarz, czesto wybijaja na oslep, w dodatku Por powinna atakowac skrzydlami. Do tego lightowo pogralem over 2,5...i tyle...niech sie karta tych szajsowskich ME odmieni.

PS. Fajnie, ze czasem jest jakis ruch w stadionie, ale noz sie w kieszeni otwiera jak sie widzi niektore bledy. Szanujcie troche nasz rodzimy jezyk. Pozdrawiam.

Do góry
#2431688 - 20/06/2008 03:30 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: polskignom]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Edit: nie Tur-Sui, a Tur-Cze

Do góry
#2431696 - 20/06/2008 03:32 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: polskignom]
mihal Offline
addict

Meldunek: 26/03/2005
Postów: 519
Originally Posted By: polskignom
do tego over 4,5 rogow Portugalii

Gdzie to można zagrać?

Do góry
#2431699 - 20/06/2008 03:33 Re: Ćwierćfinały: Portugalia - Niemcy [Re: mihal]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Originally Posted By: mihal
Originally Posted By: polskignom
do tego over 4,5 rogow Portugalii

Gdzie to można zagrać?


betako...do 20:45 jest ;\)

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (burbon, 11kera11), 3816 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582280 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 05/05/2024 14:25