Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#2468780 - 07/07/2008 07:43 Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
Linki i potrzebne informacje w piątym poście tego tematu

Do góry
Bonus: Unibet
#2468788 - 07/07/2008 07:59 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: Goget]
Skiper Offline
shaken not stirred


Meldunek: 07/07/2005
Postów: 10769
Skąd: Kraków
nie śpimy, lecimy \:\)

taki kąsek na przystawke: Schwank - Coria @1.50 Bet-at-home

Kurs spadek z 1.60. Czy za 'słynnym' Corią cokolwiek tutaj przemawia poza niesłabnacą magią nazwiska? Szukam szukam i znaleźć nie mogę. Schwanku bardzo przyzwoita forma, miedzy innymi 3 z rzędu wygrane CH plus 3 runda French Open, potem porazki na trawie z Seppim i Roddickiem, bez sensacji ale w obu meczach urwał po secie znaczy mu zależało. No i poprzedni tydzień nie wiem po co pojechał na CH do Lugano (melanż?), 1 runda pojechał z Beckiem by (planowo?) utopić z rumunem Crivoi, który zresztą odpadł dopiero w półfinale z Horną. Tak więc wygląda to co najmniej przyzwoicie.
O Corii tego samego się oczywiście powiedzieć nie da. Wtopa goni wtopę, a ranking tragiczny. W całym sezonie całe 3 wygrane (9 porażek), z takimi tenisowymi tuzami jak Aldi, Polansky czy Wedege. Na Rolandzie set urwany Robredo, ostatnio kreczował w Warszawie z powodu lewego nadgarstka (może ktoś go tam widział?). Reasumując skąd taki kurs, to nie wiem. Eduardo do boju!
2-0 mamy po 2.25 \:\)

Do góry
#2468880 - 07/07/2008 17:29 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: Skiper]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Nicolas Massu - Boris Pashanski @2.83 5/10 Pinnacle
Chilijczyk ostatnio osiąga coraz gorsze wyniki. Występuje w challengerach bo brakuje mu punktów do grania w turniejach ATP. Teraz jednak przeszedł gładko kwale, ale z zawodnikami, którzy rozgrywali swój pierwszy zawodowy turniej w życiu \:D . Po drugiej stronie utalentowany "przebijacz" Boris, który ostatnio też nie może odnaleźć formy lecz porażki z Venturą czy Gilem nie są tak hańbiące jak przegrane Nicolasa z Brandsem czy Leandro Mayerem (wszystkie mecze na clayu). Moim zdaniem Massu chyba już nie wróci do swojej najlepszej formy, w końcu ma już 29 lat i powoli trzeba myśleć o tenisowej emeryturze. Po drugiej stronie 3 lata młodszy Serb, który naprawdę potrafi grać skuteczny tenis i wydaje mi się, że to on dziś będzie górą. Nie rozumiem kursów wystawionych przez buki.

Do góry
#2468897 - 07/07/2008 17:44 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: ArtekPotito]
Rivaldo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/12/2003
Postów: 3594
Skąd: Poznań
Odnosnie meczu Massu Boris mam zupelnie inne zdanie.Massu wiadomo nie ta forma co kiedys ale napewno nie zapomnial jak sie gra w tenisa.Zgodze sie ze wynikami nie blyszczy.Ale czy blyszczy nimi Serb? Otoz chyba nie bo zeszlotygodniowa porazka z dziadkiem Di Mauro nie grajacym kupe czasu w tenisa pokazuje co innego - to dopiero jest hanba \:D A 2 tyg.temu Massu zawinal starego Wlocha bez klopotu.Mecz meczowi nie rowny ale szczegolnie na poziomie challengerowym lecz mimo wszystko duzo wiecej szans w tym meczu daje Massu ktory mam nadzieje nadal zamiata forhendem az milo

Do góry
#2469267 - 07/07/2008 21:22 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: Rivaldo]
Goget Offline
Tenis Trader

Meldunek: 09/02/2003
Postów: 21438
Skąd: Bahamy
na oprogramowanie forum i limit znaków przy edycji postu

Potrzebne linki :

Mercedes Cup



Miejsce : Stuttgart, Niemcy
Ranga turnieju : II (International Series Gold)
Data : 7.07-13.07 2008
Uczestnicy : 28 w singlu/16 w deblu
Nawierzchnia : ceglana
Pula nagród : 568'000 €
Oficjalna strona turnieju : mercedescup.de
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Catella Swedish Open



Miejsce : Bastad, Szwecja
Ranga turnieju : III (International Series)
Data : 7.07-13.07 2008
Uczestnicy : 28 w singlu/16 w deblu
Nawierzchnia : ceglana
Pula nagród : 326'000 €
Oficjalna strona turnieju : http://www.swedishopen.org
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Allianz Suisse Open Gstaad



Miejsce : Gstaad, Szwajcaria
Ranga turnieju : III (International Series)
Data : 7.07-13.07 2008
Uczestnicy : 28 w singlu/16 w deblu
Nawierzchnia : ceglana
Pula nagród : 389'000 €
Oficjalna strona turnieju : swissopengstaad.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Campbell's Hall of Fame Tennis Championships



Miejsce : Newport, Stany Zjednoczone
Ranga turnieju : III (International Series)
Data : 7.07-13.07 2008
Uczestnicy : 28 w singlu/16 w deblu
Nawierzchnia : trawiasta
Pula nagród : 385'000 $
Oficjalna strona turnieju : tennisfame.com
Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje
Plan Dnia : Zobacz
Wyniki na żywo : Oficjalny Livescore

Do góry
#2469378 - 07/07/2008 22:50 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: Goget]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Żem dziś sobie wydumał jeden typ, który mje się jakoś spodobał.

Mianowicie jest to koleś, który zapewne większość z forumowiczów na tegorocznym Wimbledonie wyruchał na kase i położył miliony taśm. Stadler, pogromca Karlovica. Chp nie jakiś wysoki ale obdarzony bardzo dobrym serwisem, leworęczny. Zagra on sobie z emerytem Spadeą, który tydzień temu odwalił krecza w spotkaniu z Ramem. Kolanko go zabolało. Dla Vince'a jakoś ten sezon do udanych nie należy, zresztą u niego już może być tylko gorzej. Stadler nieźle na Wimbledonie, dodatkowo ta kontuzja Amerykanina. W Fonbecie @1.95 biere i czekam na wynik.

Do góry
#2469842 - 08/07/2008 02:02 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: Kameleon]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Carlos Moya - Potito Starace @1.67 Unibet 4/10
Rok 2008 jest dla Potito tragiczny. Pierwsze turnieje jeszcze dość przyzwoicie (wygrana challengera w Napoli, ale wygrywa tam od kilku lat, gdyż obsada nie jest rewelacyjna), ale z kolejnymi turniejami było coraz gorzej. Ostatnie wyniki to już porażka na całej linii. Najlepsze osiągnięcie to pokonanie Schukina podczas challengera w Lugano. Z drugiej strony "stary ale jary" Carlos Moya, w którego grze można zauważyć braki związane (chyba) z wiekiem. Nie oznacza to jednak, że całkiem się stacza. Nadal utrzymuje wysoki poziom. Ostatnie wyniki nie zachwycają, ale jedynie porażkę z Querreyem w Monte Carlo uznać za niespodziankę. Pozostali przeciwnicy (Verdasco, Gulbis, świetnie dysponowany Schwank i "fucking animal" Nadal) nie są już raczej w zasięgu Hiszpana. Wracając do Starace ma on problemy z utrzymaniem równej formy podczas meczu. Serwis, który kiedyś był dobrą bronią już nie przynosi punktów. Ogólnie wygląda to bardzo źle. Myślę, że Moya ze swoim doświadczeniem pokona Potito, na pewno nie odpuści bo broni punktów z zeszłego roku.

Flavio Cipolla - Jiri Vanek @2.35 Pinnacle 2/10
Dlaczego taki kurs skoro niecały miesiąc temu wygrał Włoch ? Według mnie Flavio jest bardziej regularny w swojej grze. Vanek często ma przestoje i to może go zgubić.

Jesse Levine - John Isner @2.28 Unibet 2/10
Levine pokazał podczas Wimbledonu, że na trawce grać potrafi. Nic dziwnego, że kolejny turniej jaki wybrał to Newport. Pokonanie Younga i przegrana dopiero w 5 secie z Melzerem robią na mnie wrażenie. Po drugiej stronie olbrzym, który mimo świetnego serwisu pokazał, że nie przepada za trawą. Trzeba jednak mieć na uwadze, że przeciwników miał niełatwych. Myślę jednak, że obaj dobrze siebie znają i patrząc na ich jedyny mecz (7-6 6-3 Levine - indoor hard) oraz dobrą dyspozycję Jesse'iego na tej nawierzchni zwyciezcą będzie młodszy z Amerykanów.

Do góry
#2470065 - 08/07/2008 03:27 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: ArtekPotito]
zaki Offline
old hand

Meldunek: 06/05/2003
Postów: 854
tak na jutrzejszy dzien warto chyba zagrac z niespodzianek

Dent, T - Dancevic, F 1 3.60, Taylor wraca po bardzo dlugiej kontuzji ale napewno odbuduje forme i rozpocznie od zwyciestwa z dosc jednak przecietnym kanadyjczykiem

Patience, O - Hanescu, V 1 2.00 hanescu w tym sezonie tragedia, seria porazek, chyba ze 2 krecze i 2 zwyciestwa w tym jedno z jutrzejszym rywalem, oliver pogral tylko troche w chellegerach ale przynajmniej odniosl kilka zwyciestw, cos mam przeczucie ze jutro bedzie rewanz za porazke z portugalii

poztym schukin, starace,prpic -wszyscy maja przeciwnikow w slabej formie, choc sami tez w niewiele lepszej ale szanse jak dla mnie 50/50 w kazdym z tych pojedynkow wiec mozna za niewielka stawke sprobowac

Do góry
#2470137 - 08/07/2008 04:01 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: zaki]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Originally Posted By: zaki
Dent, T - Dancevic, F 1 3.60, Taylor wraca po bardzo dlugiej kontuzji ale napewno odbuduje forme i rozpocznie od zwyciestwa z dosc jednak przecietnym kanadyjczykiem
według mnie Dancevic jest dużo więcej niż przeciętnym zawodnikiem, ma bardzo dobry serwis i lubi grać na trawie. Dent według mnie po tak długiej przerwie będzie potrzebował kilku miesięcy by wejść w rytm meczowy, na pewno w pierwszym meczu będzie miał spore braki. Uważam, że tu akurat obejdzie się bez niespodzianki. Taka moja opinia \:\)

Do góry
#2470165 - 08/07/2008 04:09 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: ArtekPotito]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
dent juz debiutował w challengerze i przegral 0:2 z jakims leszczem takze zanim dojdzie do formy to jeszcze potrwa dluuuugo

Do góry
#2470475 - 08/07/2008 17:00 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: Skiper]
Suazo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/05/2005
Postów: 2666
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: Skiper
(...) ostatnio kreczował w Warszawie z powodu lewego nadgarstka (może ktoś go tam widział?)


Niestety kompromitacja ze strony el Mago, który widząc, że wiele nie ugra z nieźle dysponowanym Serrą, po prostu znalazł marny pretekst by szybko opuścić kort. Pierwszy gem był kapitalny, po 4 znakomitych akcjach (np. jedna z nich, dropshot - lob za kołnierz) i przełamaniu na sucho Francuza, wszyscy ożywili się na trybunach, po cichu myśląc - wraca dawny Coria? Jednak czym dalej w las, tym coraz gorzej dla Guille. Serwis oczywiście fatalny, ale z głębi kortu również Serra siłą uderzenią znacznie górował nad Argentyńczykiem. Wywoływało to coraz większą frustrację u Corii i nawet okrzyki pięknej Carli oraz trenera nie potrafiły zmobilizować go do walki. Na początku drugiego seta, po bodajże dwóch przegranych piłkach przy swoim serwisie, zrezygnowany posłał DF-a i wezwał lekarza w trakcie gema. Ten przyszedł, zamienili dwa zdania i Guille podziękował za dalszą grę...

A skąd ta pewność, że nadgarstek Corii wcale tak bardzo nie doskwierał? Otoż jak gdyby nigdy nic na następny dzień na jednym z bocznych kortów Guille trenował sobie z Juanem Monaco. Chyba z godzinę przebijali piłeczkę, potem Coria wszedł na stołek sędziowski, podyskutowali jeszcze z pół godziny i opuścili kort nr 4.

Także mając w pamięci to co dawniej wyczyniał el Mago, obecnie jest to rozmienianie się na drobne. Choć mecz z Robredo na RG dał nutkę nadziei na powrót, to na kortach Warszawianki Guille ponownie pokazał, że raczej już nic z tego nie będzie.

Teoretycznie gładki mecz dla Schwanka, ale Coria gra z WC i szopki raczej nie wypada mu robić. Poza tym, trzeba pamiętać, gra dwóch Argentyńczyków ;\)
Jednak, mimo wszystko, mecz NO BET.

Do góry
#2470507 - 08/07/2008 17:31 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: RoccoRunner]
RoccoRunner Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/07/2006
Postów: 3909
Przepraszam przegral 1:2 z Mamiitem. Mowa o Dencie. Caly 2007 rok w plecy, kilka tylko meczow w 2006, zajał sie komentowaniem spotkam, ciezko mu bedzie wrocic.

Co do typu na Levine to sie nie zgadzam, 5 setow z Melzerem na traiwe robi wrazenie? Czemu? Melzer i iwelkie szlemy, zawsze porazki, np. z Di Mauro US Open i innymi leszczami. Young to nerwus przegral ze swoja glowa, sam Levine jest cieniutki. Ledwie ponad 170 cm na trawie moze pomarzyc o jakims wyniku, Isner go rozjedzie serwisami. Kurs 1.60 swietny na Johna.

Do góry
#2470851 - 08/07/2008 21:22 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: RoccoRunner]
zludna Offline
old hand

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 1130
Skąd: Miami
Originally Posted By: RoccoRunner
Przepraszam przegral 1:2 z Mamiitem. Mowa o Dencie. Caly 2007 rok w plecy, kilka tylko meczow w 2006, zajał sie komentowaniem spotkam, ciezko mu bedzie wrocic.


True. Kontuzja i następnie operacja pleców u Denta.

Do góry
#2471065 - 08/07/2008 23:41 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: zludna]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
uhm, ekhm...Stadler mendo zawszona

Isner @1.73. Słabe dotychczas wyniki Johna na trawie wynikają zapewne z tego jakich przeciwników dostawał w pierwszych rundach. Stepanek, Gulbis, niezbyt szczęśliwie. Z Gulbisem jednak pokazał się z dobrej strony. Zresztą mając taki serwis jaki posiada Ameerykanin i taki zasięg nie powinna stanowić dla niego problemu gra na trawie. Dwa tie breaki wielce prawodopodbne, a wtych rozgrywkach Isner spisuje się lepiej niż poprawnie. Na swoich śmieciach warto przypomnieć o swojej osobie i wygrać pare spotkań. Levine mnie nie przekonuje, niech spada magnetyczne opaski sprzedawać.

Qureshi @3.5. Przesadzony kurs. Pakistańczyk czuje się na trawie jak ryba w wodzie i potrafi sprawić niespodzianke. Becker do tytanów nie należy, spokojnie do ogrania nawet w dwóch setach.

Do góry
#2472231 - 09/07/2008 13:27 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: Kameleon]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Gremelmayr @2.92 Przecież po drugiejs tronie stoi tylko Dabul, którego najawiększym tegorocznym sukcesem jest wygranie challengera w San Luis Potosi gdzie jego finałowy przeciwnik nie wyszedł na kort \:p Najwieksze nazwisko z jakim się rozprawił w tym sezonie? Cuevas. Denis u siebie, jakiś kulawy to on nie jest. Ostatnio bez wyników, ale były dobre turnieje w jego wykonaniu - Bacelona, Estoril. Almagro, Blake, Tursunov na rozkładzie Niemca.

Do góry
#2472252 - 09/07/2008 15:51 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: Kameleon]
sebkos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2003
Postów: 6731
Skąd: Nowy Sącz
no tylko że wynik to 3-6, 5-5 i gra wznawiana ;\)

Do góry
#2472284 - 09/07/2008 16:43 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: sebkos]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Albert Montanes - Oscar Hernandez @2.15 Expekt (pewnie zdąży spaść) 3/10
Taka sama sytuacja jak wczoraj w meczu Cipolli. Hernandez bez problemu rozprawił się z młodszym kolegą na turnieju w Warszawie (6-2 6-3) to dlaczego teraz faworytem jest Albert ? W pierwszych rundach pokonali odpowiednio: Oscar zawsze groźnego na ziemi Venture, a Montanes Acasuso, który podobno grał z jakąś kontuzją (nie wiem na ile to prawda). To będzie mecz dwóch przebijaczy z czego według mnie Hernandez jest w wyższej formie i powtórzy wynik z Orange Warsaw Open.

Potito Starace - Marat Safin @2.57 Pinnacle 2/10
Wczoraj z relacji oglądających mecz Moya - Starace dowiedziałem się, że Potito zagrał przyzwoicie, ale to jeszcze na pewno nie jest optymalna forma Włocha. Wygrał bo okazało się, że Moya jednak stacza się coraz szybciej przez swój wiek (straci w tym turnieju sporo punktów). Z drugiej strony tenisista zagadka czyli Marat Safin. Jeśli zechce mu się zagrać na poważnie to najprawdopodobniej ten mecz wygra, ale męczarnie z przeciętnym Lopezem przeczą temu, aby traktował ten turniej poważnie. Wydaje mi się, że przyjechał tu na wycieczkę i dzisiaj stąd wyleci. Porażka z Potito na pewno nie będzie jakimś zawstydzającym wynikiem.

Do góry
#2472302 - 09/07/2008 17:03 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: ArtekPotito]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
i jeszcze coś z tajemniczego Newport (jakby ktoś połączył byłbym wdzięczny)

Ivan Navarro - Pastor - Rik de Voest @2.57 Pinnacle 2/10
Pastor pomimo że jest Hiszpanem to styl gry ma zupełnie niehiszpański. Dobrze serwuje i bardzo często chodzi do siatki, umie zagrać niezłego woleja. Wynikami na trawie nie błyszczy, ale nie można powiedzieć, że miał łatwych przeciwników, jedynie porażka z Rehnquistem go nie tłumaczy. Z drugiej strony Rik, który ogólnie wyniki na trawie ma niezłe, ale ostatnio chyba nie jest w optymalnej formie. Męczarnie z dziadkami Normanem i Vackiem w 3 setach i porażka z Olejniczakiem ( \:D ) w kwalach do Wimbledonu to potwierdzają. Myślę, że po takim kursie można spróbować, spodziewam się wyrównanego meczu.

Dodatkowo z tego turnieju:
Fish - Bopanna @5.28 Pinnacle 1/10
Mahut - Spadea @3.15 Pinnacle 1/10
Kunitsyn - Ledovskikh @3.09 Pinnacle 1/10

Argument do ostatnich trzech typów mam tylko jeden: w tym turnieju dzieją się cuda ;\)

Do góry
#2472812 - 09/07/2008 20:44 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: ArtekPotito]
zludna Offline
old hand

Meldunek: 18/05/2007
Postów: 1130
Skąd: Miami
Donald Young - Alexander Peya - 2 - 2.0

Ostatnio pisałam o moim pupilu od początku swojej w pełni profesjonalnej kariery, czyli o cudownym Thiemo. Co łączy Thiemo i Donalda Younga? Wspólne występy w turniejach juniorskich. Podczas juniorskich turniejów osiągał sukcesy, ale skupimy się na występach na kortach trawiastych. W 2005 roku odpadł w półfinale, przegrał tam z Chardy'm (znajome nazwisko, szczególnie w tym tygodniu). W 2006 roku odpadł w 3 rundzie, a wtedy wygrywał wspomniany Thiemo (w finale z... Marcinem Gawronem, a gdzie teraz taki Young, Chardy, a gdzie Gawron...). Zwyciężył Young w 2007, ale niestety od ćwierćfinałów żadne nazwisko nie jest znajome. W deblu odpadł w półfinale, ale tam też ogólnie anonimowi gracze (jeszcze). Zgodnie ze zwyczajem otrzymał dziką kartę do turnieju głównego. Przed Wimbledonem wystąpił w Nottingham, gdzie bardzo gładko uległ Simonowi, który wirtuozem na tej nawierzchni raczej nie jest. W turnieju głównym Wielkiego Szlema wpadł na Jesse'a Levine (też chwilowo znanego), którego również mógł kojarzyć z któregoś z juniorskich występów, czyli do przejścia. Ale Donald zdecydowanie nie miał szczęścia i uległ, w czterech setach, ale ogólnie dość łatwo. Teoretycznie w zeszłym sezonie najlepiej sobie radził na hardzie. W tym jest bardzo przeciętnie, w Indian Wells sprawił niespodziankę i odprawił Felka Lopeza, a to ogólnie jego największy sukces w karierze. Na razie Donald Young jest kolejnym przereklamowanym Amerykaninem. W Newport w pierwszej rundzie miał okazję grać z Woong-Sun Jun - reprezentantem Korei. Wygrał w trzech setach, zdobywając ogólnie mniej punktów od przeciwnika. Słabe podanie, a przeciwnikowi dał 8 szans na przełamanie. Statystyki niby na lekko korzyść, ale kim jest ten Koreańczyk, by mógł zagrozić w ten sposób mistrzowi trawy z czasów juniorskich?! Alex Peya, to jeden z tych Niemców, którzy potrafią zadziwić na szybszych nawierzchniach. Alexander Popp, Mischa Zverev, Alexander Waske - sprawiali niespodzianki i Peya jest kolejnym przedstawicielem. Przede wszystkim na koncie ma dobre występy deblowe, a na trawie - to na plus. Poza tym nie zaufałam mu w pierwszej rundzie, stawiałam na jego partnera Petzschnera. Mecz wyrównany, bo obaj panowie dobrze serwowali. Tylko takie braterskie pojedynki trzeba traktować z lekkim przymrużeniem oka, panowie świetnie się znają, wyczuwają, nie mogli też grać jakoś szaleńczo, bo pamiętali o meczu deblowym. W tym jeszcze lepsze podanie, ogólnie bracia Ratiwatana rozgromieni, świetne spotkanie w wykonaniu Niemców. Ciężko umniejszać Peyi, bo widać, że na trawie dobrze się czuje, a przede wszystkim po raz kolejny jest w roli outsidera, a to mu znacznie sprzyja. Starszy, bardziej doświadczony, a mi jeszcze do pełnego obrazu pasują umiejętności deblowe. Donald ma szczęście, że udało mu się awansować. Koniec, drogi Donaldzie.

Do góry
#2472833 - 09/07/2008 20:52 Re: Bastad, Gstaad, Stuttgart, Newport - 7-13.07 [Re: zludna]
Fro_Lech Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 15179
Skąd: Poznań
Peya niemcem ?

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, Akhu, akagi, igea23, Sensei, pacyfista, Zaixi, Józef Małolepszy, VVega), 3709 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582206 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 14:25