Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#2521530 - 05/08/2008 17:24 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: wolfiks]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: wolfiks
Ale ty jestes obłedny Beitar Grał jakos dobrze?? NIE !! Diwe bRamki Stzrelone Jak ?? tzw fuksem . W Krakowie 2-0 dla Wisełki !!
Na czym polegał ten fuks?

Do góry
Bonus: Unibet
#2521542 - 05/08/2008 17:52 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: kfjatek]
santiago Offline
veteran

Meldunek: 25/11/2004
Postów: 1587
Skąd: kielce
Anderlechtu to ja nawet nie rusze po kursie 2!! Nie wiem czemu duzo osób tak gra na Belgów ale...nie ja, hahahaha. Belgowie to z roku na rok coraz słabsza druzyna i ten rok chyba nadal bedzie równia pochyła. Przeciwnie do BATE. Jeszcze 10 lat temu niewielu o nich słyszała natomiast od kilku lat stale czynią postepy. W zeszłym roku bodajze ze Steaua walczyli jak równy z równym wiec czemu niby z Anderlechtem ma byc inaczej?? Po kursie około 1,8 na 1X za srednia stawke jak najbardziej

Rangers zagram dzisiaj napewno. Kurs coprawda lichy ale bez jaj! Jeden niefartowny wynik z tak przecietna druzyna jak Litwini chyba wystarczy. W rewanzu Szkoci udowodnia ze jest róznica conajmniej 2 klas miedzy druzynami. Warto za mniejsza stawke zagrac nawet handicap na Szkotów

pozdrawiam

Do góry
#2521546 - 05/08/2008 18:05 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: kfjatek]
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
Originally Posted By: kfjatek
Originally Posted By: wolfiks
Ale ty jestes obłedny Beitar Grał jakos dobrze?? NIE !! Diwe bRamki Stzrelone Jak ?? tzw fuksem . W Krakowie 2-0 dla Wisełki !!
Na czym polegał ten fuks?


Jak Izraelczycy strzelali fuksem to jak WIELKIEGO fuksa miala Wisla przy swojej bramce ??

Do góry
#2521571 - 05/08/2008 18:37 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: nitek]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Ode mnie krótko:

Co do dzisiejszych spotkań, to nigdy nie lubiłem grać na Rangersów. Dla mnie strasznie "drewniana" drużyna - przygotowanie fizyczne na dobrym poziomie,ale technika, kreatywność etc. co najwyżej przeciętne. W pierwszym meczu grałem na under i okazał się to być dobry typ. Również w tym meczu pachnie underem, ale .. Jedna bramka dla Rangersów (np. stały fragment gry) może zmienić wszystko - Litwini będą musieli zaatakować i ... kto wie \:\)

Istotne może być boisko i pogoda, która zapewne sprzyjać będzie zespołowi broniącemu się (deszcz). Podobno Rangersi nie mieli nawet z tego powodu treningu przed meczem. U Litwinów zabraknie kapitana - podstawowego środkowego obrońcy. Gdybym musiał tu coś zagrać to byłoby to: X HT, ewentualnie under mimo wszystko, ale bez szaleństw ze stawką. Po głowie chodzą mi też dokładne wyniki: 0:1, 0:2, 1:1.

Osłabienia dziś w ekipie Brann. Przede wszystkim Helstad odszedł do Le Mans. Poza tym jeszcze jakieś pomniejsze absencje. Szansa przed gospodarzami. Nieznaczna porażka w pierwszym meczu nie stawia ich na straconej pozycji. Nie mają nic do stracenia, zaatakują więc zapewne od początku. Over moim zdaniem możliwy, podobnie jak BTS.

Co do Wisły - w pierwszym meczu grałem na Beitar i w pewnym momencie spisałem przyznam szczerze typ na straty ;\) Wisła miała dobre momenty, szczególnie w ofensywie, ale jej osłabień przed rewanżem nie sposób ignorować. Początkowo chciałem wziąć X2, ale mam coraz większe wątpliwości. Prawdopodobnie odpuszcze ten mecz i mimo, że na codzień nie jestem kibicem Wisły, życzył jej będę awansu i dwumeczu z Barcą \:\)

Do góry
#2521587 - 05/08/2008 18:59 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Mindman]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
moze i kolega przesadzil iz Beitar bramki strzelal fuksem ale nie oszukujmy sie, Wisla z gry byla lepsza... byla to strasznie frajerska porazka, dla mnie z gry byla zdecydowaie lepsza, powinna wywiezc conajmniej remis... jednak drugie spotkanie to dla mnie zupelnie inna bajka..

w Jerozolimie Wisla mogla grac z kontry, stad okazje jakie stwarzala... tu bedzie musiala zaatakowac, jedna skuteczna kontra gosci i Barca jedzie do Jerozolimy... jak kazda polska druzyna tak i Wisla bedzie miala problem z rywalem ktory przyjedzie sie bronic... pamietamy jak Valerenga nie stracila w krakowie gola a Beitar z calym szacunkiem dla Norwegow jest druzyna lepsza... jak dla mnie na ta chwile szanse sa 70-30 dla Zydkow, niestety...

i jeszcze jedno... moze to i jest kontroweryjne ale uwazam ze zarowno Lech jak i Legia powinny byc zadowolone ze pierwsze mecze graja u siebie... rywale nie beda grac w Polsce pilki asekuracyjnej, mozna uzyskac korzystny wynik, a na wyjezdzie bedzie lepiej, gdyz bedzie mozna sie na kontry nastawic... reasumujac polskie druzyny inaczej niz pozostale ekipy europejskie lepiej spisuja sie gdy pierwszy mecz graja u siebie ;\)

Do góry
#2521602 - 05/08/2008 19:23 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Boubson]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Kaunas-Glasgow X HT najkorzystniej w B365 (aż 2.37)

Do góry
#2521702 - 05/08/2008 20:29 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: kfjatek]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
ja gram under glasgowu, na BA pisza o jakis absencjach Brann wiec chyba sie skusze na 1X Ventspils

Do góry
#2521850 - 05/08/2008 22:02 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: globus]
Miłoszq Offline
veteran

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 1358
Skąd: dawna stolica Polaków
Kaunas-Rangers

18 strzalow Rangersow w pierwszym meczu(9celne-9niecelne)przy 9 Litwinow (5-4), 13-1 w kornerach, do tego czy finalista pucharu UEFA sprzed 2,5 miesiaca ma juz miec problemy teraz. ja biore handicap na Rangersow za 2,55 w fortunie

Do góry
#2521865 - 05/08/2008 22:14 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Miłoszq]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
Amerykanie co oni dzis graja ...
Z Litwą spoko Rosja spoko a dzis frajerzy gówno klepia

Do góry
#2521867 - 05/08/2008 22:15 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: grajus87]
grajus87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/11/2007
Postów: 41087
Skąd: Toruń
sorki nie tu \:\)

Do góry
#2521983 - 05/08/2008 23:46 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: globus]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: globus
ja gram under glasgowu, na BA pisza o jakis absencjach Brann wiec chyba sie skusze na 1X Ventspils


Z Brann odszedl ich czolowy napastnik, poszedl chyba do Ligue 1,
ponoc interesuja sie Saganem bo Swietych juz na niego nie stac.
Litwini moga dzis ich zaskoczyc i sprawic niespodzianke awansujac dalej.

Nie wiem co tak wszyscy sie uparli na Rangersow ze bedzie under,
mysle ze mimo ze Rangersi sa drewniani to dzis musza postawic wszystko na jedna karte,
idealny scenariusz to taki ze sami szybko straca i rusza swoje koslawe dupska do ataku, a wtedy under powaznie zagrowony.
Gdyby kursy byly ciut wyzsze to spokojnie pogralbym overka, najwyzej znalazlem 2,10, co znajde wyzej biore bo wg mnie zdecydowanie warto.

Podobnie w pierwszym meczu, blizej mi do over niz under, oze sklece jakiegos dubelka lub zagram na live z wyzszym kursem.

Do góry
#2521995 - 05/08/2008 23:53 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Biszop]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
Biszop w pierwszym meczu bylo 0:0 wiec nie widze powodu aby Rangersi przypuscili jakis huraganowy atak i posypal sie grad goli, boisko jest mokre, grac bedzie sie ciezko.

Do góry
#2522676 - 06/08/2008 05:16 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: globus]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Panowie, widział ktoś 1 mecz pomiędzy Fenerbahce, a tymi Węgrami? Jak to wyglądało? Kurs na turasów słabiutki (~1.5), ale może jednak warto pograć?

Do góry
#2522697 - 06/08/2008 05:27 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań

Do góry
#2522944 - 06/08/2008 14:37 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: wolfiks]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Ale ty jestes obłedny Beitar Grał jakos dobrze?? NIE !! Diwe bRamki Stzrelone Jak ?? tzw fuksem . W Krakowie 2-0 dla Wisełki !! [/quote]


Ty chyba straciłeś kontak z podłożem - pewnie w Twojej trzeźwej ocenie sytuacji to wisełka strzeliła po koronkowej akcji ??? \:D

zobaczysz 2-0 dla Wisły jak świnia niebo !!!

ale muszę Tobię podziękować bo tacy jak Ty powodują że kurs na Beitar wynosi koło 5ciu a nie koło 3ch , niejako grając na Wisłe subydiujecie wygrane ludzi grająych przeciwnie



poza tym nie wykluczam sytuacji , że Beitar będzie chciał dopomóc losowi i zrobi pewne kroki żeby sędzia ich przypadkiem "nie skrzywdził" , zresztą zapewne dowiedzieli się o specyfice naszej korupcjogennej rodzącej wszelkie patologie ligi , i skoro wiedzą że Polacy mają inklinacje do kombinowania...to niewykluczone że będą chcilei profilaktycznie coś zadziałać...;)

tu wklejam moje wypociny z innego forum


"jeżeli mają być jakieś pozaboiskowe nieczyste gierki to raczej Beitar przekupi sędziego...w grę napewno nie wchodzi przekupienie graczy Wisły , chyba że takiego Diaza lub Singlara którym się obieca angaż w innym klubie na wypadek jakby Wisła ich chciała pogonić po fatalnym występie...

gra jest o wysoką stawkę...w Beitarze są niezłe pieniądze...a podobno ich właściciel magnat finansowy zapowiedział że w przypadku odpadnięcia z Wisłą zawija swój interes...i teraz pomyślcie co robią działacze takiego Beitara chcąc utrzymać swoje stołki...mają kontakty....mają dojścia...kilku Żydków ma agencje menadżerskie....więc ewentualne dotarcie do sędziego nie stanowi kłopotu...a napewno taka pomoc losowi będzie się kłębiła w głowach ludzi z Jerozolimy gdyż właściciel postawił ich pod ścianą...drugi aspekt to za wyeliminowanie Wisły będą niezłe premie , potem możliwość gry z Barcą i kolejnych kilka baniek. Jeżeli chodzi o pieniądze nie ma bardziej przebiegłej wyrachowanej nacji od Żydów...

to tylko takie luźne dywagacje moja własna teoria która jakieś tam prawdopodobieństwo wystąpienia może mieć...ale pomyślcie...po naszym polskim bagienku widać jak sport jest brudny...kombinuje się wszędzie we Włoszech , Niemczech...właściciel Beitaru postawił piłkarzy , włodarzy klubowych pod ścianą dając im ultimatum...duża presja duże pieniądze...


jeżeli nic takiego się nie zdarzy to i tak z czysto sportowej perspektywy Beitar wygląda dużo lepiej od Wisły...obrona Wisły będzie w tym meczu strasznie dziurawa...liga stoi ...zawodnicy nie grają...nawet Baszczyński się wypowiada że jego ewentualny występ na środku obrony to będzie osłabienie dwóch pozycji de facto...a skoro gracze są małej wiary...włodarze również...to wkradnie się pewna niepeności nerwowość i strach w podświadomości o tyły które wyglądają bardzo blado...szczególnie boki z Singlarem i Diazem najpewniej będą bardzo newralgicznym punktem krakowskiej formacji defensywnej ...

reasumując x2 po kursie oscylującym wokół 2.0 to bardzo dobry wybór na ten mecz , można też popróbować czystą 2 po kursie 5,1 w expekcie"

Do góry
#2522949 - 06/08/2008 14:52 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: Legia]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
"jeżeli nic takiego się nie zdarzy to i tak z czysto sportowej perspektywy Beitar wygląda dużo lepiej od Wisły"

co to pierwszy kwietnia?

Do góry
#2522954 - 06/08/2008 15:03 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: polskignom]
style Offline
old hand

Meldunek: 11/09/2007
Postów: 1046
Skąd: Canarinios/Oranje/Spain
Originally Posted By: polskignom
"jeżeli nic takiego się nie zdarzy to i tak z czysto sportowej perspektywy Beitar wygląda dużo lepiej od Wisły"

co to pierwszy kwietnia?


nie to nie zart, dla MCDziarza liczy sie tylko Legia, Legia Warszawa!!!!:)
Beitar ma tak mocna pakę że powalczy o awans do Champions League z Barceloną heh

Do góry
#2522961 - 06/08/2008 15:12 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: style]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Byc moze faktycznie chodzi o to, ze gore biora podteksty klubowe i chec do.je.bania rywalom w kraju. I ew. radosc z ich porazki, upokorzenie, brak transferow. W koncu to takie polskie.

Na cale szczescie to jest forum bukmacherskie i tu powinnismy sie szanowac...przed I meczem slyszalem jak to naszych zgniota, tymczasem ledwo ledwo wygrali po 2 kardynalnych bledach Wisly w grze obronnej. Wszyscy sie skupili na - Wisly, a to bramkarz niepewny, a to slaba obrona...tak jakby grali z tytanami obrony i ze swietnym bramkarzem...jak oni sa swietni pokazala dobitnie sytuacja, w ktorej stracili gola, jak i 10 innych, ktore Wisla sobie stworzyla.

Oczywiscie na forum pojawily sie ploteczki o tym, jakby Diaz mial grac na srodku obrony, nigdzie indziej tego nie uswiadczysz i od razu kibice innych druzyn pisza, jakie to mierne szanse ma Wisla z Diazem na srodku, z Baszczynskim na srodku pewnie sie tez nie skonczy, ale warto sobie popisac, dowartosciowac swoj typ.

Jesli Wisla tego nie przejdzie, to bede w szoku...bo Beitar jest nieprawdopodobnie slaby.

Do góry
#2523014 - 06/08/2008 15:53 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: style]
blackjack Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/10/2004
Postów: 3334
Skąd: Łódź Widzew Łódź/ Malta
Originally Posted By: style
Originally Posted By: polskignom
"jeżeli nic takiego się nie zdarzy to i tak z czysto sportowej perspektywy Beitar wygląda dużo lepiej od Wisły"

co to pierwszy kwietnia?


nie to nie zart, dla MCDziarza liczy sie tylko Legia, Legia Warszawa!!!!:)
Beitar ma tak mocna pakę że powalczy o awans do Champions League z Barceloną heh

Myśle że jak na miejscu Wisły byłaby Legia to dla MCDziarza byłaby łatwa wygrana gospodarzy.
Bukmacherka to nie sentymenty \:\)

Do góry
#2523015 - 06/08/2008 15:54 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje II runda [Re: polskignom]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Broń Boże...żadne animozje klubowe nie mają tu znaczenia...powiem więcej nie pamiętam kiedy grałem przeciwko Wiśle gdy ta grała z Legią ...

powiem tak jakby Wisła miała taki "DREAM TEAM" jak jeszcze niedawno na polskie warunki z Dudką , Kosowskim , a w rezerwie Kokoszką , Matusiakiem , Paulistą to klękajcie narody przed Wisła ;\)

ale dzisiaj ta gwiazda przyblakła czego niektórzy jeszcze nie zauważyli...bo i liga nie ruszyła...więc z tego Dream Teamu nie zagra już Dudka , Kosowski , Kokoszka nie załata dziury za kontuzjowanego Głowackiego , skrzydła które siały postrach niczym husaria ;\) też nie wystąpią zarówno Kosowski i Zieńczuk...

nie sprowadzono żadnych piłkarzy...poza Cleberem i Głowackim nie ma w Wiśle środkowych obrońców i sytuacja jest tak patowa że dzisiejsza linia obrony będzie mocno eksperymentalnym i w takim ustawieniu jakim wyjdą zapewne zaczęsto nie grali...

ja przedstawiam rzeczowe argumenty i pisze że Wisła bez Głowackiego Dudki Zieńczuka Kosowskiego i wartościowych zmienników jakich miała do tej pory sporo traci na wartości ...nie wiem po co się doszukujecie drugiego dna...

Do góry
Strona 3 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (igea23, wHiTe_StAr, Sensei, Zaixi, Irek, VVega), 3217 gości oraz 12 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583084 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07