Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 ... 11 12 >
Opcje tematu
#2536726 - 13/08/2008 05:31 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: polskignom]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: polskignom
Stanczyk osiagnal absolutne max. W dzisiejszym sporcie nie ma miejsca tylko na pracowitosc...po prostu ma chlopak pecha i na dlugie lata zostanie gwiazda nieolimpijskiego dystansu, ktory jest mu pisany.

Barzycka nie jest przygotowana jak nalezy...jesli ktos zada sobie trud, bedzie wiedzial dlaczego. Jesli nie, nie musi, dla dyletantow nie ma tu miejsca. ;\)


Odniosłeś się akurat do przykładu Barzyckiej - "dziekuję" za określenie dyletant - człowieku - stonuj trochę - o jej tzw. perypetiach wiem bardzo dobrze -
dla mnie chorym było wysyłanie jej w takiej formie - plus
==================================================
koleżanki ze sztafety - tylko dlatego , że było miejsce ( na

wycieczkę ) .

Szczerze mówiąc twój argument o Stańczyku jest śmieszny - porównaj sobie jego rekord życiowy na 400 m z tym co popłynął w pekinie .
O tym ,że 800 m nie jest dyscypliną olimpijską to chyba chlopak wiedział po pierwszym treningu pływackim ......

Nie chcę już z tobą polemizować - przypomina mi to gadanie do ściany - zostań ze swoim zdaniem - ja zostanę przy swoim .
Świat jest bardzo duży , starczy miejsca dla obu .

Do góry
Bonus: Unibet
#2536753 - 13/08/2008 05:39 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
shaggyr Offline
!!Visca el Barça!!


Meldunek: 01/08/2006
Postów: 1423
Skąd: Wrocław
Studio na TVP2 - podsumowanie dnia. Ogólnie sami "eksperci", gadający o dupie maryny z "ekspertem" Starowiczem jako prowadzącym, ale gwiazdą zdecydowanie jest PSYCHOLOG SPORTU :D:D:D
Jakby nasi dostali tego gościa do pracy mentalnej, to choć mam wątpliwości czy by im pomógł, ale rozbawić to by na pewno rozbawił.
bez odbioru

Do góry
#2536775 - 13/08/2008 05:48 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
onda doceniam dobra robote aleee... ;\)

Barańska - dla mnie miejsce w 5 bedzie olbrzymim zaskoczeniem, osobiscie mysle ze niestety nie da rady i skonczy sie na miejscach 6-8...

siatkarki - e tam nie widzisz chemii... uzasadnijcie mi co jest nie tak... bo ja tam caly czas uwazam ze polfinal jest w naszym zasiegu... w meczu z Kubankami bylo dobrze tylko w pierwszym secie, ale juz mecz z Chinkami wygladal o wiele lepiej, gdyby nie glupi przestoj w koncowce 4 seta to kto wie... moze niektorym z Was nie podobaja sie wypowiedzi Bonitty odnosnie np. Baranskiej ale ja akurat uwazam ze Ania jest osoba ktora takiego opier.. potrzebuje.. jak dla mnie jutro Japonki ugraja góra jednego seta... a na czym opieram swoj optymizm co do polfinalu? otoz tu potrzebne sa dwa warunki... zwyciestwo naszych nad USA w meczu o 3 miejsce w grupie i porazka Wloszek z Brazylijkami w grupie A... wtedy mamy w cwiercfinale Wloszki a z nimi grac lubimy i potrafimy w waznych spotkaniach... jak trafimy na Brazylijki to pozamiatane ;\)

Do góry
#2536784 - 13/08/2008 05:51 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: nawoj]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Może i ja coś skrobnę.
Panowie prezentujemy się na tyle, na ile nas obecnie stać. Potęgą nie jesteśmy i nie będziemy. Było kilka nieprzyjemnych niespodzianek : Gruchała, Socha, Miarczyński, Klepacka, pływacy w zdecydowanej większości, łuczniczki. Były też plusy : Sagun, Bogacka, Bieryt, Popiela, Wacha, Zawrotniak, Jóźwiak, Szukiel, Brzeźna, Niemiec, łucznicy.
Ale weźmy pod uwagę ile w Polsce pieniędzy przeznaczanych jest na te niszowe dyscypliny. Słyszeliście co mówił Błach w studiu. Takie sporty jak jeździectwo, judo, zapasy, boks, badminton, łucznictwo są traktowane po macoszemu. To cud, że w ogóle mamy jakichś reprezentantów w tych dyscyplinach. Nie ukrywajmy, że z tego nie da się wyżyć, nie mówiąc o odłożeniu czegoś na przyszłość. Należy się im szacunek, że reprezentują nasz kraj i dają z siebie wszystko. A nie wyszydzanie na każdym kroku. Sami weźcie się za treningi. Wtedy zobaczycie ile wyrzeczeń czeka sportowca. Zapewne nigdy niczego nie trenowaliście więc pojęcia nie macie ile hektolitrów potu wylewają nasi olimpijczycy i to każdy bez wyjątku. Ja miałem okazję trenować wyczynowo więc wiem jak to smakuje i jakie są w Polsce warunki do uprawiania sportu. Więc każdy kto podejmuje walkę ma u mnie pełen szacunek. Po pierwsze, aby uzdrowić sytuację w polskim sporcie, należy powyrzucać wszystkich misiów ze stanowisk, ograniczych ich pobory i patrzeć na wydatki. Bo nie ukrywajmy, że w Polsce nie opłaca się trenować mało popularnych dyscyplin, bo szansa na odniesienie sukcesu jest niewielka, a i solidnego wynagrodzenia za to nie ma. Zadajcie sobie pytanie czy harowalibyście za 1000-2000zł miesięcznie. Bo ja nie.
Kolejna kwestia to ogólna tendencja krajów europejskich. Niemcy dopiero dzisiaj zdobyli pierwsze złoto (w zasadzie 3). Z Europy Włosi sobie dobrze radzą, a reszta słabiutko. Zobaczcie kto wyprzedza naszych zawodników : Chiny, Koree, Mongolia, Tajlandia, Indonezja, Australia, USA itd. Po prostu nie jesteśmy na bieżąco w wyścigu zbrojeń i nic na to nie poradzimy

Do góry
#2536931 - 13/08/2008 06:57 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: nawoj]
Kellthorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/05/2006
Postów: 2326
A ja już znam powód takiego słabego występu Polaków. Oni w ten sposób bojkotują te igrzyska \:D

Do góry
#2537510 - 13/08/2008 18:28 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Kellthorn]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Czmu nie mam tematu odnoscie siatkowki plazowej?

Do góry
#2537543 - 13/08/2008 18:44 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Kellthorn]
andreosw Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/04/2005
Postów: 3353
Skąd: RP
Originally Posted By: Kellthorn
A ja już znam powód takiego słabego występu Polaków. Oni w ten sposób bojkotują te igrzyska \:D
Czasami trzeba i tak \:D
W górę serca, świat się nie kończy na tych Igrzyskach \:D
A wdrażaie konkretnych strategii "naprawczych" w CAŁYM sporcie w Polsce to konieczność, która niestety na razie jest niemożliwa do wdrożenia z powodu tych wszystkich leśnych dziadków, którzy nadal zajmują stołki w związkach sportowych.

Do góry
#2537697 - 13/08/2008 20:03 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: lucmacher]
Ghost Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2003
Postów: 9371
Originally Posted By: lucmacher
Czmu nie mam tematu odnoscie siatkowki plazowej?


Już jest

Do góry
#2537878 - 13/08/2008 21:14 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Ghost]
Randall Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 04/02/2004
Postów: 12017
Skąd: nIcEzCzS
Co do Stańczyka.Jak się pije zamiast trenować, to wyniki są jakie są... \:\)

Do góry
#2537898 - 13/08/2008 21:21 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Kellthorn]
rafal08 Online   karty
Zbanowany

Meldunek: 01/03/2005
Postów: 110929
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: Kellthorn
A ja już znam powód takiego słabego występu Polaków. Oni w ten sposób bojkotują te igrzyska \:D


\:D \:D \:D \:D

Tak robia kamuflaz zeby zaskoczyc przeciwnikow na koleinych igrzyskach \:D \:D

Do góry
#2539293 - 14/08/2008 03:45 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Boubson]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
Originally Posted By: Boubson
onda doceniam dobra robote aleee... ;\)

Barańska - dla mnie miejsce w 5 bedzie olbrzymim zaskoczeniem, osobiscie mysle ze niestety nie da rady i skonczy sie na miejscach 6-8...

siatkarki - e tam nie widzisz chemii... uzasadnijcie mi co jest nie tak... bo ja tam caly czas uwazam ze polfinal jest w naszym zasiegu... w meczu z Kubankami bylo dobrze tylko w pierwszym secie, ale juz mecz z Chinkami wygladal o wiele lepiej, gdyby nie glupi przestoj w koncowce 4 seta to kto wie... moze niektorym z Was nie podobaja sie wypowiedzi Bonitty odnosnie np. Baranskiej ale ja akurat uwazam ze Ania jest osoba ktora takiego opier.. potrzebuje.. jak dla mnie jutro Japonki ugraja góra jednego seta... a na czym opieram swoj optymizm co do polfinalu? otoz tu potrzebne sa dwa warunki... zwyciestwo naszych nad USA w meczu o 3 miejsce w grupie i porazka Wloszek z Brazylijkami w grupie A... wtedy mamy w cwiercfinale Wloszki a z nimi grac lubimy i potrafimy w waznych spotkaniach... jak trafimy na Brazylijki to pozamiatane ;\)


witam i pozdrawiam- racje jak to w pryrodzie się rozłożyły ...

barańska była trochę życzeniowo - nadziej - ale niestety baterie się wyczerpały .......

u siatkarek tak jak chemii nie czułem - cały czas nie czuję i niestety jestem potwornie rozczarowany -
spierdo...a sprawa po pogrzebie Agaty - i tutaj bonita dał potwornie dupy - jednak kobiety to kobiety - pamietliwa rasa - która rzadko zapomina...............

Chciałbym uprzejmie przeprosić szanownych kolegów ,że zapowiedzi naszych na jutro niestety nie będzie . poszło sporo na overy w nóżkę u23 na olimpiadzie - odliczyły się i nawet się dziwię że nawet trafiam w klawiaturę - nie mówiąc o klawiszach .

jednauwaga odnosnie dzisiejszego dnia - jest juz takie parcie w mediach że wynik Procia ( najgorszego w drużynówce.. ) podniesiono do rangi wydarzenia epokowego -
warto by było zaznaczyć , że w następnej rundce ma Ukraińca , który dobawił 115/120 ...............( Che teste di cazzo ).

Mimo obiektywnych trudności zrobię wszystko żeby o 4 a.m. otworzyć oczy i trafić w pilota..... ale trzeba mieć potwornie dużo obiektywizmu , żeby liczyć na coś wiecej niż brazowy medal po potwornej walce podopiecznej Nadtrenera Polskiego Pływania (który sam nie wie co się dzieje w Pekinie - a już dobry tydzień tam bywa... )

pozdrawiam maniaków .

ps. proponuję trzeźwym kolegom zwrócić szybko uwagę na pływanie synchroniczne ( 2 events ) u buków - u nas w toto widziałem ...
Łączne ako ponad @2.0 minus fiskus

Do góry
#2539303 - 14/08/2008 03:49 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
alkohol paruje - poszłona undery ( 5 sztuk ) - które się były odliczyły - kolegamniej promilowy zwrócił uwagę - to poprosiłem go o sprostowanie - pozdrawiam

Do góry
#2539348 - 14/08/2008 04:02 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
onda Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/05/2004
Postów: 11946
Skąd: Kalisz
jeszcze 2 danian koniec.

mam nadzieję , ze jak naszych nie wypiszę , to dobawią choć raz tego 14-ego..........

ps. Gratulacje dla Gruzinów - styl i wyniki ! Trzymam kciuki !

Do góry
#2540836 - 14/08/2008 17:27 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: onda]
[T]-error Offline
I see dead people

Meldunek: 04/08/2001
Postów: 20043
Skąd: Elbląg

Do góry
#2543392 - 15/08/2008 06:40 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: [T]-error]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Obserwując "popisy" naszych sportowców w Pekinie nasunął mi się taki żarcik sytuacyjny:

Kiedy Polacy zdobędą pierwszy medal?
a) do końca tego tygodnia?
b) do końca następnego tygodnia?
c) w Londynie \:D

Do góry
#2543554 - 15/08/2008 10:09 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Bullet]
Vorspringer Offline
veteran

Meldunek: 18/11/2007
Postów: 1306
Skąd: Wrocław
Mi się zaś żal nieco zrobiło Otylii, jej rodziny tu w Polsce i przyjaciół, kiedy te pajace w studio przed finałem zaczęły się licytować czy będzie złoto, czy tylko podium.
No, ale oni chyba czym innym żyją, inne zawody śledzą...

Do góry
#2544796 - 15/08/2008 20:41 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Vorspringer]
szymon1989 Offline
veteran

Meldunek: 14/10/2006
Postów: 1395
No to póki co dzisiaj Amerykanie sporo odskoczyli Chińczykom...Z takich głównych konkurencji:

Chiny:
ciężary: póki co 8, dzisiaj powinien być 9 (15-liczba przewidywanych) - jednak więcej niż9 nie będzie w sumie teraz tak patrzę skąd Gnom aż tyle naliczyłeś??
banbington: 7-9 medali powinno być tak to wygląda teraz (7-8 w przewidywaniach)
gimnastyka: 4 (8- ale jeszcze masa konkurencji więc pewnie ok. 10 będzie)
sporty walki: 5(10 w przewidywaniach więcej ale jeszcze mamy sporo zapasów aczkolwiek nie wiem czy mają tam jakieś szanse no ale do 10 mogą dobić)
pływanie: już mają 4 a w lekkiej również coś wpadnie więc te 6-8 medali będzie
strzelectwo: już 7 a szanse 3 jeszcze są ale wątpie by te 10 było...
skoki do wody: już 4 złote ale wg. mnie over 10 zagrożony...

Jak widać póki co Chińczycy może i wygrywają ale samych medali dużo nie zdobywają i zobaczymy jak się skończy dzisiaj póki co 6 tracą ale finał debla w banbingtonie gra więc będzie 5. Do tego w ciężarach medal również powinien być czyli dzień na -4.

Natomiast USA:
pływanie: 26 (w przewidywaniach 33-36 jednak jeszcze mamy 8 finałów z czego te 5-7 powinni zdobyć więc minimum chyba zrobią).

Lekka się nie zaczęła więc nie ma co mówić. Ale w siatkówce halowej może z medalem być ciężko dla jednych i drugich. W plażówce powinno coś być bo póki co nie odpadli. Póki co dołożyli kilka w strzelectwie 5 w gimnastyce 4, szermierka 4.

Jak gnom zapatrujesz się dalej na tą klasyfikację ??

p.s. Dzisiaj raczej już pewne 4 medale straty do USA.

Do góry
#2544798 - 15/08/2008 20:42 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: Vorspringer]
szymon1989 Offline
veteran

Meldunek: 14/10/2006
Postów: 1395
No to póki co dzisiaj Amerykanie sporo odskoczyli Chińczykom...Z takich głównych konkurencji:

Chiny:
ciężary: póki co 8, dzisiaj powinien być 9 (15-liczba przewidywanych) - jednak więcej niż9 nie będzie w sumie teraz tak patrzę skąd Gnom aż tyle naliczyłeś??
banbington: 7-9 medali powinno być tak to wygląda teraz (7-8 w przewidywaniach)
gimnastyka: 4 (8- ale jeszcze masa konkurencji więc pewnie ok. 10 będzie)
sporty walki: 5(10 w przewidywaniach więcej ale jeszcze mamy sporo zapasów aczkolwiek nie wiem czy mają tam jakieś szanse no ale do 10 mogą dobić)
pływanie: już mają 4 a w lekkiej również coś wpadnie więc te 6-8 medali będzie
strzelectwo: już 7 a szanse 3 jeszcze są ale wątpie by te 10 było...
skoki do wody: już 4 złote ale wg. mnie over 10 zagrożony...

Jak widać póki co Chińczycy może i wygrywają ale samych medali dużo nie zdobywają i zobaczymy jak się skończy dzisiaj póki co 6 tracą ale finał debla w banbingtonie gra więc będzie 5. Do tego w ciężarach medal również powinien być czyli dzień na -4.

Natomiast USA:
pływanie: 26 (w przewidywaniach 33-36 jednak jeszcze mamy 8 finałów z czego te 5-7 powinni zdobyć więc minimum chyba zrobią).

Lekka się nie zaczęła więc nie ma co mówić. Ale w siatkówce halowej może z medalem być ciężko dla jednych i drugich. W plażówce powinno coś być bo póki co nie odpadli. Póki co dołożyli kilka w strzelectwie 5 w gimnastyce 4, szermierka 4.

Jak gnom zapatrujesz się dalej na tą klasyfikację ??

p.s. Dzisiaj raczej już pewne 4 medale straty do USA. CHociaż przepraszam dzisiaj pchnięcie kulą więc pewnie ze dwa medale czyli znowu odskoczą na 6 medali...

Do góry
#2544816 - 15/08/2008 20:53 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: szymon1989]
michal_tbg Offline
old hand

Meldunek: 14/08/2003
Postów: 872
Originally Posted By: szymon1989
No to póki co dzisiaj Amerykanie sporo odskoczyli Chińczykom...Z takich głównych konkurencji:

Chiny:
ciężary: póki co 8, dzisiaj powinien być 9 (15-liczba przewidywanych) - jednak więcej niż9 nie będzie w sumie teraz tak patrzę skąd Gnom aż tyle naliczyłeś??
banbington: 7-9 medali powinno być tak to wygląda teraz (7-8 w przewidywaniach)
gimnastyka: 4 (8- ale jeszcze masa konkurencji więc pewnie ok. 10 będzie)
sporty walki: 5(10 w przewidywaniach więcej ale jeszcze mamy sporo zapasów aczkolwiek nie wiem czy mają tam jakieś szanse no ale do 10 mogą dobić)
pływanie: już mają 4 a w lekkiej również coś wpadnie więc te 6-8 medali będzie
strzelectwo: już 7 a szanse 3 jeszcze są ale wątpie by te 10 było...
skoki do wody: już 4 złote ale wg. mnie over 10 zagrożony...

Jak widać póki co Chińczycy może i wygrywają ale samych medali dużo nie zdobywają i zobaczymy jak się skończy dzisiaj póki co 6 tracą ale finał debla w banbingtonie gra więc będzie 5. Do tego w ciężarach medal również powinien być czyli dzień na -4.

Natomiast USA:
pływanie: 26 (w przewidywaniach 33-36 jednak jeszcze mamy 8 finałów z czego te 5-7 powinni zdobyć więc minimum chyba zrobią).

Lekka się nie zaczęła więc nie ma co mówić. Ale w siatkówce halowej może z medalem być ciężko dla jednych i drugich. W plażówce powinno coś być bo póki co nie odpadli. Póki co dołożyli kilka w strzelectwie 5 w gimnastyce 4, szermierka 4.

Jak gnom zapatrujesz się dalej na tą klasyfikację ??

p.s. Dzisiaj raczej już pewne 4 medale straty do USA. CHociaż przepraszam dzisiaj pchnięcie kulą więc pewnie ze dwa medale czyli znowu odskoczą na 6 medali...


A coz to za sport ?!?

Do góry
#2544846 - 15/08/2008 21:01 Re: IO Pekin 2008 - typy, uwagi, komentarze - cz. 2 [Re: michal_tbg]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
pomylilem sie z liczba mozliwych zawodnikow...bo chyba zamiast 15 jest 12-13, jesli chodzi o ciezary.

Dla mnie wygrywaja ilosciowa Chinczycy.

Do góry
Strona 3 z 12 < 1 2 3 4 5 ... 11 12 >




Kto jest online
1 zarejestrowanych użytkowników (11kera11), 3179 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581749 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49