Strona 1 z 3 1 2 3 >
Opcje tematu
#2534109 - 12/08/2008 06:00 Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp


O Wiśle, jej szansach na awans itd

Do góry
Bonus: Unibet
#2536375 - 13/08/2008 03:26 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Platini]
teodulo25,5 Offline
stranger

Meldunek: 28/10/2002
Postów: 24
Skąd: Warszawa
Choć rzadko tu bywałem, ale logowałem się z 5 lat wstecz, to wiem że tematy te były w miare oblegane. dzwi mnie dlaczrgo teraz nie (czyźby wszyscy anglo/niemickojęzycznie sie zorbili).
Temat istotony bo tu kazdy chce awansować (moga się dogadać na rezultat np na polowy), ale kto tu nie bedzie wlaczyć do końca o awans.
Pomijam mecze najpewniejsze.
kursy od 1.02 (betako) i 1,03 prof. do ok. 1,3 na fenarbahce (prof.)
Pytam tych co dlugo śledzą puchary (ja ponad 15 lat) lub mają mocna wiedze tematyczną
Wisła kilk lat temu mogl;a wejsc do LM wygrywajc z Panthinaikosem.
Panthinaikos wchodzi czasem do LM ale nic specjalnego nie pokazuje. Liga czeska jset sliniejsza. Dalczego Awans Sparty jest płatny 2,58 a Panath. 1,38
Widze tu też jeszcze jeden pomyłkowo(?) typowany mecz na awans...ale póki co pytam.

Do góry
#2537161 - 13/08/2008 15:25 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: teodulo25,5]
amplikus Offline
enthusiast

Meldunek: 22/11/2004
Postów: 232
Trudno powiedziec kto awansuje z tej pary, wieksze szanse daje druzynie z Grecji. Lepszym rozwiazaniem jest granie na jedynke w pierwszym meczu za okolo 2,50. Dobry kurs ,mysle ze Sparta zwyciezy u siebie jak Wisla kiedys

Do góry
#2537267 - 13/08/2008 16:29 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: amplikus]
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
1-sze slysze zeby liga czeska byla silniejsza niz grecka.
jak dla mnie obu klubom daje po rowne szanse ze wskazaniem jednak na panathinaikos.
maja rewanz u siebie i tam w atenach sedziowie czaasem dziwnie sedziuja np.
nieuznana bramka penksy
why?

w tym meczu mysle ze padnie niski wynik sparta bedzie grala na skromne zwyciestwo 1-0 jak to ma w naturze.

Do góry
#2537533 - 13/08/2008 18:40 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: phantom]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Jeszcze wczoraj na Guimaraes miałem kurs 1.70, obecnie wynosi on już 1.85. Macie jakieś info odnośnie tego meczu? Od samego początku chciałem zagrać na Basel x2, teraz po skoku kursu na gospodarzy, jeszcze bardziej się zachęciłem.


Do tego rozważam zagranie under 2.5 w meczu Galaty

Mecze towarzyskie rozgrywane przez piłkarzy Galatasaray obnażyły ich niemoc strzelecką. Na domiar złego kontujzowany jest Umit Karan, co oznacza, że jedynym nominalnym napastnikiem, którego dzisiaj zobaczymy będzie Nonda. Biorąc pod uwagę kiepską skuteczność Turków i defensywne nastawienie Steaua takie rozwiązanie wydaje mi się całkiem realne.

Nowa siła w Europie jak się mówi o Fenerbache, nie powinna przegrać z Partiznaem, więc rozważam x2 na podbicie kursu.

Do góry
#2538081 - 13/08/2008 22:14 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Hakan]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
13/08 godzina 20:45
Partizan Belgrad VS Fenerbahce Stambuł

Typ: Fenerbahce Stambuł

Kurs: 2,1
Stawka: 7j
Bukmacher: Unibet


Dzisiaj kwalifikacje Ligi Mistrzów wkraczają w decydującą fazę. W trzeciej i ostatniej rundzie poznamy ostatnie drużyny, które będą miały zaszczyt wystąpić w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

Zarówno Partizan Belgrad jak i Fenerbahce Stambuł musiały grać w drugiej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów. Obydwie drużyny pokonały swoich rywali. Partizan Belgrad w dwumeczu wygrał (2:0) w Belgradzie i zremisował (1:1) w Baku z Interem. Z kolei Fenerbahce wygrało (5:0) w Stambule i (2:0) w Budapeszcie z MTK. Trzeba przyznać, że forma podopiecznych trenera Luisa Aragonesa budzi nasz podziw.

W trzeciej rundzie kwalifikacyjnej los skojarzył właśnie te dwie drużyny. Do pierwszego meczu dojdzie w Belgradzie. Niestety podopieczni trenera Slavisy Jokanovicia mają dość poważne problemy z ustawieniem wyjściowej jedenastki na to spotkanie. Zabraknie w sumie, aż siedmiu piłkarzy: Ljubomir Fejsa i Zoran Tosic są aktualnie na Olimpiadzie w Pekinie. Natomiast zawieszony za kratki jest pomocnika Almani Moreira a kontuzjowani są Juca i Kamel Zaiem z tej samej formacji. Także w słabej defensywie Partizanu zabraknie dwóch piłkarzy: Marko Jokanovicia i Aleksandra Lazevskiego. Trener Slavisa Jokanović zachowuje co prawda spokój i przypomina wielki sukces jakim było wyeliminowanie wielkiego Newcastle United i awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Niestety teraz schody są naprawdę wysokie. Poprzez wspomniane braki kadrowe Partizan stracił całą linię pomocy. W spotkaniach sparingowych Partizan grał tymi zawodnikami: Juca-Moreira-Tosić-Fejsa. Wszyscy są nie obecni z różnych powodów. W nadchodzącym meczu z Fenerbahe zagraja następujący zawodnicy: Knezević-Petrović-Lazić-Bogunović-Paunović. Jak widać zupełnie została zmieniona taktyka z 4-4-2 na 4-5-1. Zobaczymy jak to wyjdzie szkoleniowcowi Partizana, jednak ja wielkich nadziei dla Partizana nie widzę.

Zwłaszcza, że do Belgradu przyjeżdża wschodząca siła Europy - Fenerbahce Stambuł. Turecka drużyna w zeszłorocznej Lidze Mistrzów pokazała się z bardzo dobrej strony. Pokonanie (2:1) na własnym boisku Chelsea Londyn budzi respekt. Do tego przecież Fenerbahce zagrało, aż w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. To pokazuje jak wielka różnica dzieli Partizan i Fenerbahce, ale to nie koniec mojego porównania. Po nieudanym zeszłorocznym sezonie w lidze tureckiej do klubu przyszedł sam mistrz Europy - Luis Aragones. Ten doświadczony szkoleniowiec ma za zadanie odzyskać tytuł mistrza Turcji a także co najmniej zajść do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Wszystkie te cele są realne, bo drużyna dysponuje wielkim potencjałem. W drużynie Fenerbahce występują, aż pięciu piłkarzy, którzy byli na Euro 2008 i doszli z tą reprezentacją do fazy półfinałowej. Dzisiaj jeszcze widzę wspaniały bój jaki stoczyli Turcy z Niemcami w półfinale. Dobrze pamietamy, że gwiazdami tego turnieju byli Kazim, Boral czy Semih Senturk i uwaga oni zagrają z Partizanem dzisiaj w Belgradzie.

Faworytem tego spotkania jest Fenerbahce, które dysponuje o wiele lepszy składem. Do tego warto wspomnieć, że gospodarze Partizan ma wielkie problemy z absencjami w swojej drużynie. Wyleciała cała linia pomocy, która miała grać w tym sezonie. Trener Slavisa Jokanović musiał zmienić związku z tym nawet system gry.

Pigułka:
1. Nie zbyt imponująca walka Partizana Belgrad w drugiej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów.
2. Poważne problemy kadrowe trenera Slavisy Jokanovicia. Brakuje w zespole, aż siedmiu piłkarzy.
3. Niestety najwięcej braków jest w linii pomocy, aż czterech podstawowych piłkarzy nie dysponowanych. Zmiana system gry i wystawienie, aż pięciu nowych pomocników.

4. Fantastyczna walka Fenerbahce z MTK Budapeszt. Rywal w dwumeczu przegrywa, aż 0-7.
5. W zeszłorocznej Lidze Mistrzów Fenerbahce Stambuł dochodzi, aż do ćwierćfinału rozrywek.
6. Zatrudnienie Luisa Aragonesa ma być gwarantem osiągnięcia wspaniałych sukcesów w tym roku.
7. Gwiazdy Euro są w składzie Fenerbahce: Kazim, Boral czy Senturk.


.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2538113 - 13/08/2008 22:20 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Ignorator]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
ja napiszę krótko: analizując składy, formę drużyn- proponuję w singlach: Szachtar, Galata, Fenerbahce, Marsylia, Sparta, Schalke I Baselx2...

Do góry
#2538338 - 13/08/2008 23:06 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: okocha]
Rysio Ochudzki Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/12/2004
Postów: 2796
Skąd: UBkistan
a co sądzicie o BATE x2 ?? W koncu Lewski to żadna rewelka ;\)

Do góry
#2538726 - 14/08/2008 01:10 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Rysio Ochudzki]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Ostatecznie zdecydowałem się na:

Fenerbache DNB
Galata under 2.5
Basel x2


Do góry
#2539074 - 14/08/2008 02:35 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Hakan]
orpgad Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2005
Postów: 1295
TWENTE - ARSENAL

Twente w tym sezonie odłabiono znacznie odeszły 2 osoby odpowiedzialne na kerowanie gry Karim El Ahmadi oreaz Orlando Engelaar. Moim zdaniem te steraty nie są do uzupełnienia w perzeciągu perzerwy letniej, tymbardziej że nie poszalano z zakupami i do druzyny dołączył jeden dośc znany zawodnik Theo Janssen. Jednak największym ubytkiem w skaładzie będzie berak piłkaerza, który w ostatnich 5 sezonach!!! był najlepszym strzelcem drużyny. Blaise Nkufo, bo o nim mowa będzie pauzował w obu meczach przeciw Arsenalowi.
Braki w Arsenalu są spore ale uważam, że nie prezeszkodzi to w dzisiejszym zwycięstwie i w awansie. Głowne ubytki w peorównaniu do poperzedniego sezonu to Hleb i Flamini. W tym meczu braki też są spore ale nie powinny przeszkodzic Kaonieerom w zwycięstwie. Kluczowe ubytki czyli Toure i Cesca najpeewniej ząstaną zastąpieni przez Djourou i Ramsey'a. Temu derugiemu będzie paretneerował Denilson, któery w meczu z zespołem któery odpadł w ligowej walce o CL, czyli Ajaxem, zaprezentował się bardzo doberze zapisując na swoim końcie asystę oeraz kluczowe podania przy 2 pozostałych bramkach. W Ataku Arse mocni z Ade i van Persiem oraz imponujaco wyglądającym w sparingach Velą i niezłym Bendtnerm.Najsłabiej wygląda pomoc, natomiast obrona nieźle ze świetnymi Sagną i Clichym.
Spodziewam się, że Twente Fc nie będzie w stanie poeradzic sobie z obroną Aersenalu, natomiast Kanonierzy stwoerzą sobie spoero szans i pr+ezynajmniej 2 wykorzystają. Dlatego typy któr+e ger+am to : Twente nie sterzeli @ 2.2 oraz Aer+senal -1.5 @ 2.5
Gracze poza składem:
"Kolo Toure, Philippe Senderos, Cesc Fabregas, Samir Nasri, Abou Diaby, Tomas Rosicky and Eduardo"

PS sorry za literówki, bert zalał mi klawiatuerę deszczem.

Powodzenia

Do góry
#2539126 - 14/08/2008 03:03 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: orpgad]
orpgad Offline
veteran

Meldunek: 23/12/2005
Postów: 1295
To sobie jeszcze nabiję.
Mecze które zagrałem:
Fenerbahce - to co pisał Ignorator, ofensywna siła duetu Guiza-Semih, chłopaki nie grają za remis strzaszliwie pragna zwycięstw i nie sądze by w tym meczy kombinowali

l'OM - właściwie bez strat w ludziach ( Nasri zastąpiony Ben Arfą), świetna ofensywa i ogromna potrzeba kasy za awans do fazy grupowej. Brann po sprzedaży czołowego strzelca i gwiazdy Helstada pogrąża się w szarzyźnie

Under 2,5 S04 i Atletico Madrid- grane bardziej na czuja, braki w obu druzynach kreatywnych Aguero i Rafinhi
podobnie under w meczu Galata-Steaua solidna obrona Steauy w lidze w połaczeniu z mało imponującą ofensywą gospodarzy, brak kreatywnych piłkarzy w druzynie z bukaresztu.

Over w meczu Wisły oraz Eto'o strzeli bramkę- przewałkowane w temacie poprzednim.

Powodzenia

Do góry
#2540341 - 14/08/2008 07:07 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: orpgad]
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
Troche zawiodla mnie Barca - myslalem, ze zagraja z wiekszym zaangazowaniem, moze po kilku minutach zobaczyli, ze nie bedzie trzeba biegac a bramki i tak wpadna ?? Z drugiej strony Wisla nie zagrala tak zle, nie wystraszyli sie zbytnio, dobrze zagral Pawelek, ale tak to juz jest, ze z wielkimi druzynami bramkarze graja "mecze zycia" i czesto ratuja przed blamazem.
Szkoda, ze Hleb nie zagral od pierwszej minuty, fantastyczny pilkarz z futbolowej prowincji, nasz "wielki" Ebi nie wytrzymuje z nim porownania w zadnej kategorii.
4:0 to najmniejszy wymiar kary, pilkarze moga wstapic do katedry i podziekowac, ze Barca nie grzeszyla skutecznoscia i nie zalezalo im na pogromie, bo mysle, ze jakby potrzebowali wygrac 10:0 to by wygrali ....
Za 2 tygodnie mysle, ze mimo wszystko Barca wygra, pewnie nie tak latwo jak dzisiaj, ale roznica klas jest ogromna i nawet jak caly mecz beda klepac w dziada to cos strzela...

Do góry
#2545638 - 16/08/2008 01:13 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: nitek]
bazyl Offline
Zuzia Róża

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 18582
Skąd: mokotow

Do góry
#2545683 - 16/08/2008 01:55 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: bazyl]
kamasutra Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2006
Postów: 1410
Co do tej wiadomosci na futbol.pl odnosnie ewentualnego walkowera ,nie sadze by ta sprawa zakonczyla sie po mysli Wisly.Jednakze jesli taki walkower mialby miejsce,to i tak nie daje Wisle szans na awans.Kto ogladal mecz to wie ze Barca grala na pol gwizdka,nie forsujac tempa grajac bardzo luzno,a i tak mogla wygrac dwa razy wyzej.Jesli bedzie musiala wygrac w Krakowie 4 bramkami to po prostu to zrobi,przyspieszajac gre i zagoni Wislakow.Pokaze wtedy na co ja na prawde stac.Chcialbym w sumie tego walkowera,po to by zobaczyc w Krakowie prawdziwa Barcelone z nozem na gardle ktora walczy na 100 % mozliwosci.Dla sympatykow pilki to chyba najlepsze rozwiazanie.A Wisla?No coz,jesli nie potrafilaby skorzystac z takiego prezentu to z czym do ludzi...Jednak duzych nadziei na walkower nie robie sobie bo nie sadze by dzialacze Barcelony faktycznie popelnili az tak powazny blad...

Do góry
#2546396 - 16/08/2008 07:56 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: kamasutra]
fala Offline
?

Meldunek: 23/09/2006
Postów: 11543
Skąd: stawy PZW

Do góry
#2548356 - 17/08/2008 05:18 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: bazyl]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: bazyl


Nie ma ,bo po walkowerze Barca wygra w Krakowie 7:0 \:D

Do góry
#2552429 - 19/08/2008 00:19 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: fala]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
Originally Posted By: f4ls0n

No to walkower dla barcy chyba musi byc.
Na boisku pojawili sie Zienczuk i Malecki których nie ma w raporcie w powyzszym linku.A Kmiecika i Baretto to ja w środe nie widziałem.No i kim do cholery jest ten Rado?
Bednarz sie chyba jednak postarał i z kapelusza nam transfer załatwił,brawo

Do góry
#2552437 - 19/08/2008 00:25 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: wHiTe_StAr]
Daramanian Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/01/2007
Postów: 6991
Originally Posted By: wHiTe_StAr
No i kim do cholery jest ten Rado?
Bednarz sie chyba jednak postarał i z kapelusza nam transfer załatwił,brawo

O patrzcie jaki fanatyk Wisły, nawet avatar ma z nią związany a nie wie kto to Rado..
Nie kojarzysz Artura Rado?
Junior który do pierwszego składu.

Do góry
#2552955 - 19/08/2008 05:50 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Daramanian]
wHiTe_StAr Offline
Fundator

Meldunek: 15/11/2004
Postów: 24776
Skąd: Kraków
Nie znam wszystkich grajków z młodej ekstraklasy,przyznaje.
Co nie zmienia faktu ze ten cały raport z meczu na oficjalnej jest o dupe rozbic

Do góry
#2566072 - 25/08/2008 18:50 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: wHiTe_StAr]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
http://sport.onet.pl/0,1248711,1812809,wiadomosc.html

Ja już pobrałem 1.55 na Barcę. Nawet bez tych osłabień Wisły zagrałbym gości. Różnica klas po prostu.

Do góry
#2566088 - 25/08/2008 18:57 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Szewa]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Właśnie miałem napisać, że po tym co ostatnio prezentuje Wisła 1.55 na Barcę to cudny dar. Handi -1.5 też wygląda interesująco. Pierwsze spotkanie po raz kolejny dobitnie pokazało różnicę klas i rewanż mimo wygranej Barcelony w pierwszym meczu 4-0, powinnen także przebiegać pod dyktando Katalończyków. Niestety można spodziewać się powtórki z rozyrwki, bo defensywa Białej Gwiazdy w dalszym ciągu popełnia sporo błędów. Wyniki Ekstaklasy tego nie oddają, co świadczy o niskim poziomie w naszej lidze, Barca z takich "prezentów' z całą pewnością skorzysta.

@ Szewa grasz Barcę na singlu czy masz coś godnego polcenia jeszcze?

Do góry
#2566109 - 25/08/2008 19:08 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Szewa]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: Szewa
http://sport.onet.pl/0,1248711,1812809,wiadomosc.html

Ja już pobrałem 1.55 na Barcę. Nawet bez tych osłabień Wisły zagrałbym gości. Różnica klas po prostu.


a czy jest jakaś szansa dotrzeć przynajmniej do kadry jaka wybiera sie z Barceloyn do Krakowa? a moze jakis kibic Barcy zabawi się w wytypowanie wyjściowej "11"? Będziemy wdzięczni

Do góry
#2566111 - 25/08/2008 19:10 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Hakan]
dwazwierzatka Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 2396
Skąd: częstochowa
Panowie ja bym się wstrzymał z Barcą, z Juve też. Po co oni mają wygrywać, po co mają wkładać w te mecze jakieś większe zaangażowanie skoro awans jest już ich, a w najbliższy weekend w Hiszpanii i we Włoszech startuje sezon ligowy. Barca jedzie do Numancii,a Juve do Fiory. Oba mecze nie należą do łatwych, Numancia to beniaminek i Barcelona jeszcze nie wygrała ligowego meczu w Numancii w historii spotkań pomiędzy tymi klubami. Fiora dla Juve to też bardzo wymagający rywal.
Sadze, ze i Barca i Juve bardziej skupią sie na inauguracji sezonów w swoich macierzystych ligach, niż nad rewanżowymi meczami ligi Mistrzów, w przypadku gdy awanse do fazy grupowej są już przesądzone. Tak wiec istnieje duże ryzyko, że remis lub nawet minimalna przegrana Barcy bądź Juve jednak okaże się faktem.

Do góry
#2566114 - 25/08/2008 19:11 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Hakan]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Ja to gram w dublu z Liverpool. Wiem, typowy pewniaczek, ale mimo wszystko to różnica klas w porównaniu ze Standardem. W ostatnim ligowym meczu pokazali, że mają jaja i potrafią wyjść z wielkich opresji.

Poza tym:

Dynamo Kijów - do awansu wystarczy im remis, a nawet porażka w odpowiednim stosunku bramkowym. Ale ten mecz to coś więcej niż eliminacje do LM. Rywalizacja Dynama i Spartaka ma długą historię sięgającą czasów ZSRR. Kibice obu klubów również nie darzą się sympatią. Kijowianie na pewno będą chcieli przypieczętować awans zwycięstwem na swoim stadionie. Kurs 2.00 dla mnie wart gry.

BATE - piłkarze z Białorusi zaskakują. Zarabiam na nich od pierwszego meczu z Anderlechtem i mam nadzieję, że tym razem znowu kilka groszy wpadnie do kieszeni. O motywację piłkarzy jestem spokojny, to historyczna chwila dla całej Białorusi i sądzę, że nie wypuszczą tej szansy z ręki. BATE @ 2.50

Poza tym swoje mecze powinny wygrać Arsenal, Marsylia i PAO. No i Olympiakos musi zmazać plamę po 0:3 na Cyprze.

Do góry
#2566117 - 25/08/2008 19:12 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: DJ SOSNA]
polskignom Offline
Live fast, die young

Meldunek: 25/02/2004
Postów: 14919
Skąd: lublin/warszawa
Szczerze? To bez znaczenia, jest ok. 20 grajkow na podobnym poziomie...i ci, co wyjda, nawet jesli to beda rezerwowi, to beda chcieli sie pokazac.

LM to nie puchar Hiszpanii, gdzie mozna siegnac gleboko do rezerw, gdyz tu trzeba bylo wczesniej kogos zglosic ;\)

Do góry
#2566128 - 25/08/2008 19:17 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: dwazwierzatka]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: dwazwierzatka
Panowie ja bym się wstrzymał z Barcą, z Juve też. Po co oni mają wygrywać, po co mają wkładać w te mecze jakieś większe zaangażowanie skoro awans jest już ich, a w najbliższy weekend w Hiszpanii i we Włoszech startuje sezon ligowy. Barca jedzie do Numancii,a Juve do Fiory. Oba mecze nie należą do łatwych, Numancia to beniaminek i Barcelona jeszcze nie wygrała ligowego meczu w Numancii w historii spotkań pomiędzy tymi klubami. Fiora dla Juve to też bardzo wymagający rywal.
Sadze, ze i Barca i Juve bardziej skupią sie na inauguracji sezonów w swoich macierzystych ligach, niż nad rewanżowymi meczami ligi Mistrzów, w przypadku gdy awanse do fazy grupowej są już przesądzone. Tak wiec istnieje duże ryzyko, że remis lub nawet minimalna przegrana Barcy bądź Juve jednak okaże się faktem.

Weźmy pod uwagę jedno, piłkarze Barcy na każdej pozycji biją na głowę swoich odpowiedników z Wisły. Bez względu na to, kto w składzie Blaugrany wybiegnie. Oczywiście, że ich zaangażowanie w mecz będzie skromne, ale czy w pierwszym meczu było wielkie ? Nie. A poniżej pewnego poziomu nie zejdą, nawet jakby chcieli.

Oto kadra na mecz z Wisłą:

Valdes, Marquez, Alves, Abidal, Xavi, Pique, Iniesta, Puyol, Caceres, Sylvinho, Bojan, Eto'o, Henry, Hleb, Keita, Gudjohnsen, Toure, Pinto, Pedro, Miño.

Do góry
#2566134 - 25/08/2008 19:21 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: DJ SOSNA]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: DJ SOSNA
Originally Posted By: Szewa
http://sport.onet.pl/0,1248711,1812809,wiadomosc.html

Ja już pobrałem 1.55 na Barcę. Nawet bez tych osłabień Wisły zagrałbym gości. Różnica klas po prostu.


a czy jest jakaś szansa dotrzeć przynajmniej do kadry jaka wybiera sie z Barceloyn do Krakowa? a moze jakis kibic Barcy zabawi się w wytypowanie wyjściowej "11"? Będziemy wdzięczni


'Dwudziestka' jaka Guardiola zabral do Krakowa wyglada tak:

Valdes, Pinto, Ruben Mińo, Abidal, Dani Alves, Caceres, Marquez, Pique, Puyol, Silvinho, Xavi, Iniesta, Hleb, Keita, Yaya Toure, Bojan, Eto'o, Henry, Gudjohnsen, Pedro.

O typowanie wyjsciowej '11' sie jednak nie pokusze \:p Moze amk cos w tej kwestii pomoze



Do góry
#2566143 - 25/08/2008 19:30 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Szewa]
larsson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 19966
Skąd: Bytom
BATE Borisov - Levski Sofia (1:0) TYP awans - Levski kurs 2.95

Białorusini sprawili ogromną niespodziankę w 2 rundzie wywalając całkowicie z europejskich pucharów Anderlecht Bruksela na czele z naszym reprezentantem kraju, wygrywajac na wyjeździe 2-1 i u siebie remisując 2-2. Anderlecht mógł spokojnie wywalczyc awans na Białorusi ale kalectwo Belgów było niewyobrażalnie tragiczne. Zespoł ten jest bardzo blisko występu w elitarnej LM po wygranej w Sofii z tamtejszym Levskim. Białorusini jest to zespół charakteryzujący się bardzo dobrą grą z kontry, lepiej grają na wyjazdach, czychaja na błędy w obronie.

Levski w pierwszym spotkaniu miał zdecydowaną przewagę tylko nie umiał tego wykorzystac, doszedł zmarnowany rzut karny i sie chłopaki troche podłamali. Levski jest zespołem doświadczonym w pucharach i jestem pewien że spokojnie powinien odrobic straty. W Bułgarii dopiero sezon się rozpoczął i po nieudanym starcie przejechali się 6-0 po Botev Plovdiv, Hristov strzelił 3 bramki.

BATE - ostatnie wyniki ligowe nie napawają optymizmem

Granit Mikashevichi vs. BATE Borisov 2-2
BATE Borisov vs. Neman Grodno 0-0
Dnepr Mogilev vs. BATE Borisov 3-3



Doświadczenie Bułgarów tym spotkaniu będzie góra nad młodością Białorusinów.

Do góry
#2566149 - 25/08/2008 19:37 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: larsson]
Chiffre Offline
a.k.a. "Agustin"

Meldunek: 04/03/2008
Postów: 8
Skąd: Poznań
Poniżej przedstawiam przypuszczalne składy Wisły Kraków i FC Barcelona w rewanżowym meczu III rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów.

O ile pierwszy skład Wisły Kraków łatwo jest przewidzieć, to wyjściowa "11" zespołu z Katalonii może być nie lada zagadką. Co prawda do Krakowa przylecą największe gwiazdy zespołu, ale czy Josep Guradiola wystawi najmocniejszy skład, okaże się we wtorkowy wieczór.

Przypuszczalne składy:
Wisła Kraków: Mariusz Pawełek - Peter Singlar, Mateusz Kowalski, Cleber Guedes de Lima, Piotr Brożek - Wojciech Łobodziński, Tomas Jirsak, Junior Enrique Diaz Campbell, Marek Zieńczuk - Rafał Boguski, Paweł Brożek.

FC Barcelona: Victor Valdes - Gerard Pique, Carles Puyol, Rafael Marquez, Eric Abidal - Seydou Keita, Xavi Hernandez, Anders Iniesta - Pedro Rodriguez, Samuel Eto'o, Bojan Krkić.

Do góry
#2566150 - 25/08/2008 19:37 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: larsson]
dwazwierzatka Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 2396
Skąd: częstochowa
Originally Posted By: larsson
BATE Borisov - Levski Sofia (1:0) TYP awans - Levski kurs 2.95

Białorusini sprawili ogromną niespodziankę w 2 rundzie wywalając całkowicie z europejskich pucharów Anderlecht Bruksela na czele z naszym reprezentantem kraju, wygrywajac na wyjeździe 2-1 i u siebie remisując 2-2. Anderlecht mógł spokojnie wywalczyc awans na Białorusi ale kalectwo Belgów było niewyobrażalnie tragiczne. Zespoł ten jest bardzo blisko występu w elitarnej LM po wygranej w Sofii z tamtejszym Levskim. Białorusini jest to zespół charakteryzujący się bardzo dobrą grą z kontry, lepiej grają na wyjazdach, czychaja na błędy w obronie.

Levski w pierwszym spotkaniu miał zdecydowaną przewagę tylko nie umiał tego wykorzystac, doszedł zmarnowany rzut karny i sie chłopaki troche podłamali. Levski jest zespołem doświadczonym w pucharach i jestem pewien że spokojnie powinien odrobic straty. W Bułgarii dopiero sezon się rozpoczął i po nieudanym starcie przejechali się 6-0 po Botev Plovdiv, Hristov strzelił 3 bramki.

BATE - ostatnie wyniki ligowe nie napawają optymizmem

Granit Mikashevichi vs. BATE Borisov 2-2
BATE Borisov vs. Neman Grodno 0-0
Dnepr Mogilev vs. BATE Borisov 3-3



Doświadczenie Bułgarów tym spotkaniu będzie góra nad młodością Białorusinów.


Larsson nie zapomnij, że Levski w zeszłym roku odpadł z dużo słabszym od Borisova Tampere Utd. Ogólnie widzę też, że bułgarski futbol klubowy w porównaniu z latami ubiegłymi jakby w odwrocie.

Do góry
#2566156 - 25/08/2008 19:41 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: dwazwierzatka]
larsson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2003
Postów: 19966
Skąd: Bytom
Anderlecht w rewanzu powinien ich spokojnie wyeliminowac, marnując mase okazji. Bialorusini nie wytrzymia presji i Levski bedzie górą w tym spotkaniu zobaczycie ! \:\)

Do góry
#2567642 - 26/08/2008 04:35 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: larsson]
phantom Offline
old hand

Meldunek: 08/04/2003
Postów: 752
Skąd: kozi gród
na levskiego nie postawie zlamanego grosza po tym jak w zeszlym roku odpadli w 2-giej rundzie ze smiesznym finskim tampere przegrywajac 2 krotnie nie zdobywajac przez 180 minut ani 1-go gola !!!
w tym roku juz raz przegrali z bate,wiec czemu historia mialaby sie nie powtorzyc,tym bardziej ze z anderlechtem,ktory slabszy napewno od levskiego nie jest bate borisov nie przegral ani razu.
bate sam zapracowal sobie,ze w drodze do pilkarskiego raju na ich przeszkodzie stoi levski,a o takim przeciwniku mysle,ze marzylaby wiekszosc klubow no moze poza aalborgiem czy olympiakosem (choc ich sytuacja przed rewanzem nie jest do pozazdroszczenia).
predzej levski nie wytrzyma presji tak jak to mialo miejsce z tampere niz to ze bialorusini jej nie wytrzymaja.
na bate nie ciazy zadna presja,jak wejda po prostu bedzie osre picie na bialorusi z tego powodu,jesli nie to nic sie nie stanie w koncu awans do 1-szej rundy uefa tez jest duzym osiagnieciem.

Do góry
#2568117 - 26/08/2008 06:43 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: phantom]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
powiem tyle, kto jutro nie wezmie Barcy z handi ten jest ... skonczonym glupcem \:D

Kowalski na srodku obrony, Diaz w srodku pola ? BOZE zmiluj sie nad nimi ...

biore pod uwage podobny albo wyzszy wymiar kary w porownaniu do pierwszego spotkania ... \:\)

ps : w przypadku zawodnikow Barcy okreslenie "gra na luzie" oznacza prawdopodobnie jeszcze wieksze klopoty dla rywali niz to by mialo miejsce w przypadku zazartej walki \:\)


nasza Wisle uratowac sa w stanie tylko 2 rzeczy : fatalny stan murawy oraz fakt, ze bedzie dosc zimno i zapal do gry katalonczykow bedzie zdecydowanie mniejszy

mimo wszystko to chyba troszke za malo, zeby myslec o wyniku pozytywnym, ktorym niewatpliwie bedzie wygrana \:D , remis lub jednobramkowa porazka ;\)

(-1.5) @2.19 8/10
(-2.5) @4.1 2/10

Do góry
#2568150 - 26/08/2008 07:03 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: bitnap]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: bitnap
w przypadku zawodnikow Barcy okreslenie "gra na luzie" oznacza prawdopodobnie jeszcze wieksze klopoty dla rywali niz to by mialo miejsce w przypadku zazartej walki \:\)


b.trafne spostrzeżenie

Wygląda na to, że jutro może być "powtórka z rozrywki".

Do góry
#2568431 - 26/08/2008 18:25 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: DJ SOSNA]
Maciek_AG Offline
journeyman

Meldunek: 23/07/2007
Postów: 58
Arsenal Londyn - FC Twente Enschede

Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem Arsenalu 2-0.
Losy awansu są już rozstrzygnięte, rewanż będzie tylko formalnością.
Jeśli zawodnicy FC Twente przed dwoma tygodniami zagrali bez wiary we własne umiejętności, bojaźliwie, ospale, to wątpię, aby nagle ich "ruszyło" w Londynie.
Ponadto w dzisiejszym meczu nie zagra dwójka kluczowych napastników. Kontuzja z gry wyeliminowała Marko Arnautovića (19-letni reprezentant austriackiej młodzieżówki, najskuteczniejszy w sparingach przed sezonem - 12 bramek), natomiast zawieszony jest Blaise N'Kufo i też nie może wystąpić (od lat najlepszy strzelec zespołu). W dodatku do Rosji wyjechał Luke Wilkshire - reprezentant Australii trafił do Dynama Moskwa (poważne osłabienie linii obrony).
Ataku angielski szkoleniowiec - Steve McClaren nie ma. Zapewne szanse gry od pierwszych minut dostanie Stein Huysegems, są jeszcze Eljero Elia, czy Romano Denneboom, ale żaden z nich nie jest typowym snajperem, zdecydowanie lepiej radzą sobą na bokach (zwłaszcza Elia i Denneboom).
Jeśli ktoś ma strzelać w środę na Emirates Stadium, to będą to zawodnicy Arsenalu. Ale ze skutecznością Kanonierów też nie jest najlepiej (1-0 WBA, 0-1 Fulhma).
FC Twente może spokojnie przygotowywać się do inauguracji Eredivisie, która już w najbliższy weekend - mają mecz w Kerkrade, gdzie będzie bardzo ciężko.
Drużyna Wengera ma także trudne spotkanie z Newcastle, a po ostatniej wpadce w lidze wypadałoby dobrze zaprezentować się przed własną publicznością.

Typy

under2,5 @ 1.90
FC Twente nie strzeli @ 1.60

Do góry
#2568433 - 26/08/2008 18:26 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: DJ SOSNA]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
W pierwszym meczu to Barca była pod presją ( o ile można tak to wogóle nazwać) wygranej. Teraz gdy sprawy awansu zostały już przesądzone podejdą do tego spotkania na luzie jak to określił Bitnap. Presja tym razem będzie po stronie Wisły, która będzie próbowała uchronić się przed kolejnym pogromem ( chociaż podjęcie tej próby to jak walka z wiatrakami). Wiadomo jak wygląda gra polskich drużyn gdy są pod presją wyniku...

Do góry
#2568509 - 26/08/2008 19:42 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Hakan]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
Dla mnie oczywistym typem na mecz Wisly jest over, Wislacy dobrze wiedza ze sprawa awansu jest przesadzona, mysle ze zagraja bardziej otwarcie i moze nawet strzela bramke, a Barcelona strzeli conajmniej 2 ;\)
1,75 Expekt

Do góry
#2568517 - 26/08/2008 19:47 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: globus]
eclipse1977 Offline
old hand

Meldunek: 24/05/2007
Postów: 722
to może lepiej że Wisła nie strzeli za @ 2,10 ?

Do góry
#2568519 - 26/08/2008 19:50 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Hakan]
nitek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2004
Postów: 16050
Jedynym pocieszeniem dla Wisly jest ich murawa, jedna z gorszych w lidze, wymiary boiska mniejsze niz na Camp Nou.
Jednak tutaj dobre informacje dla Wislakow sie koncza.
Licze na to, ze Barca potraktuje ten mecz jak wszystkie do tej pory w sezonie przygotowawczym czyli zagra ofensywnie z checia strzelania bramek. Podobno ma zagrac Alves to kolejne zmartwienie dla Wisly - Niedzielan pisal na blogu, ze obserwowal go z lawki w pierwszym meczu i dla niego jest to niepojete bo on caly czas zasuwal w ta i z powrotem, Anrzej wszedl na kilkanascie minut, a po kilku wygladal jakby maraton zaliczyl \:D

Baszczynski ( pseudo "chorogiewka" po pierwszym meczu ) ma zagrac na srodku obrony \:D to teraz juz w ogole nie beda blokowac strzalow Barcy i Eto przez srodek bedzie wchodzil w pole karne jak w maslo ....

Najwieksza bolaczka polskiej pilki jest fakt, ze nie potrafimy grac z druzynami ktore sa dobre technicznie i dlugo utrzymuja sie przy pilce, na jakims forum czytalem nadzieje, ze dzisiaj moze sie powtorzyc historia z meczow Widzewa z Ipswich, gdzie Lodzianie dostali w pierwszym meczu 3:0 a w drugim u siebie po niezlej grze wygrali 1:0 i nie bylo blamazu - to fakt jednak Ipswich to druzyna angielska nie grajaca zapewne wtedy tak finezyjnie jak Arsenal dzisiaj, pewnie byla to gra kopnij do przodu, wrzoc w pole karne, a ze pilkarzy mieli jakosciowo lepszych to wygrali, z Barca ta gra wyglada inaczej pilkarze lataja za pilka jak we mgle to powoduje flustracje i spadek morale, z drugiej strony sami nie umieja sklepac 4-5 podan bo maja wielkie braki techniczne.

Podsumowujac nie widze szans dla Wisly w dzisiejszym meczu, jesli Barca sie nie polozy na boisku to wygra wysoko, co najmniej 2 bramkami, jesli sie polozy wygra 1, moze zremisuje. Jednak po rozegranych spotkaniach w okresie przygotowawczym opowiadam sie za opcja nr 1.

Do góry
#2568527 - 26/08/2008 19:59 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: eclipse1977]
globus Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/05/2003
Postów: 5138
Skąd: Poznań
Originally Posted By: eclipse1977
to może lepiej że Wisła nie strzeli za @ 2,10 ?
majac w pamieci swietne wystepy Wisly w pucharach kilka lat temu nie ryzykowalbym, to nie ta sama Wisła ale jednak.

Do góry
#2568561 - 26/08/2008 20:40 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: globus]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Baszczu na srodku ? \:D lo boze, to jest typowy boczny obronca, ktory uwielbia wypady do przodu - nie potrafie sobie nawet wyobrazic, co on bedzie wyprawial na srodku

co by pan Skorza nie wymyslil, Wisla i tak bedzie w d... \:\)

dzis skapstwo Cupiala zostanie obnazone w sposob okrutny, jestem tego pewien ...

Do góry
#2568567 - 26/08/2008 20:49 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: globus]
ELDORADO Offline
Joker

Meldunek: 09/07/2002
Postów: 9690
Skąd: Już nie Wrocław
Dynamo Kiev - Spartak Moscow 2 4,0 3/10 Unibet

Wynik pierwszego meczu nie był dla mnie wielką niespodzianką , moskwiczanie ewidentnie zagrali na wyrzucenie trenera (niesnaski miedzy byłym juz trenerem Czerczesowem, a dyrektor generalnym Spartaka Karpinem ) i stac ich na wygranie w rewanżu zwłaszcza ,ze obecne Dynamo nie jest jakąs wielką drużyną.

POZDRO
ELDO

Do góry
#2568576 - 26/08/2008 21:04 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: ELDORADO]
kiziorro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 20/08/2005
Postów: 3735
Baszczynski nie umie grac na srodku obrony juz lepiej zagrac 3 obroncow \:D

Do góry
#2568604 - 26/08/2008 21:29 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: globus]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: globus
Originally Posted By: eclipse1977
to może lepiej że Wisła nie strzeli za @ 2,10 ?
majac w pamieci swietne wystepy Wisly w pucharach kilka lat temu nie ryzykowalbym, to nie ta sama Wisła ale jednak.


Właśnie - nie ta sama. Powiem więcej - słabsza i to zdecydowanie.

Dla mnie podstawową różnicą między "tamtą" Wisłą, która biła Schalke czy Parmę, a tą dzisiejszą, jest potencjał ofensywny i liczba możliwych kombinacji w ataku.

Wisła z Szymkiem, Kosą, Uche, Frankiem i Żurawiem miała nieporównywalnie więcej możliwości z przodu. Dla mnie najsmutniejsza w meczu na Camp Nou była nieporadność Wisły przy próbach wyjścia z jakimkowliek atakiem. Właściwie jedyny wariant (?) jaki zdołałem dostrzec, to była długa piłka na Brożka i liczenie na to, że on coś zrobi. Brożek nie zagrał z resztą tak źle, będąc osamotnionym w walce z Puyolem i resztą. Ale to za mało.

Patrząc na to jak będzie wyglądała druga linia Wisły w rewanżu w związku z absencjami, mam poważne obawy co do możliwości wykreowania czegokolwiek sensownego pod bramką gości. Jeżeli gol dla Wisły to moim zdaniem najprędzej z jakiegoś stałego fragmentu gry, ewentualnie jakaś udana ucieczka Brożka.

Pierwszy mecz dobitnie pokazał jak wielka różnica dzieli te dwa teamy, dlatego w rewanżu nie waham się ponownie zagrać Barcę w jakimś dublu oraz handi -1 na FCB.

Do góry
#2568614 - 26/08/2008 21:42 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Mindman]
wincent1978 Offline
member

Meldunek: 21/06/2007
Postów: 116
a ja wczoraj zagralem cos takiego
wisla-barca 2 kurs 1.60 sts wiadomo dlaczego powidzieli juz wyzej
atletico-schalke 04 1 kurs 1.83 atletico jest w cieniu realu ma gwiazdy z najwyzszej polki techunika szwiatowa z kolei niemieckie kluby coraz bardziej sie staczaja mysle ze w tym meczu atletico sie przzelamie
fenerbahce-partizan 1 1.27roberto carlos i koledzy postaraja sie o awans z calym szacunkiem dla partizana ale fenrbahce musi byc w LM
OM-brann bergen+1.5 1 kurs 1.65 rywal OM stacza sie coraz bardziej zle sie tam dzieje OM bedzie musialo dobic rywala i to potiwerdzi
olympiakos-anathorsis 1 kurs 1.18 na wlasnym boisku olympiakos jest niebezpieczny i dla realu takze nie watpie w zwyciestwo
liverpool-standard 1 kurs 1 .18 jest ktos kto sobie wyobraza Lm bez liverpoolu :)??? hehe
no i to tyle troche prostackie te moje typy ale nie bede szukal niespodzianek chce po prostu trafic ustosunkujcie sie do tego prosze

Do góry
#2569327 - 27/08/2008 02:06 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: wincent1978]
okocha Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/07/2007
Postów: 2337
Dorzucam do tego Fc Basel...

Do góry
#2569479 - 27/08/2008 02:56 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: okocha]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
FC Basel - Vitoria Guimaraes 1

Pierwsze spotkanie obu drużyn zakończyło się bezbramkowym remisem, jednakże bliższa zwycięstwa była drużyna szwajcarska. FC Basel dobrze zaprezentowało się także w obronie. Przed środowym rewanżem faworytem są gospodarze, którzy stoją przed dużą szansą awansu do fazy grupowej LM. Piłkarze szwajcarskiego zespołu są bardziej doświadczeni w rozgrywkach europejskich, bardziej "zaprawieni" w meczach ligowych. Portugalczycy dopiero w miniony weekend rozpoczęli rozgrywki ligowe. Piłkarsko także gospodarze wydają się być lepsi, zwłaszcza w ofensywie. Vitoria dysponuje raczej przeciętnym potencjałem w tej formacji, czego koronne dowody dała zarówno w 1 meczu z Basel jak i w piątkowym meczu zaledwie remisując z Vitorią Setubal. W meczu ligowym z Neuchatel Xamax trener gospodarzy dał odpocząć kilku podstawowym zawodnikom, co tylko powinno zwiększyć świeżość drużyny. Moim zdaniem Szwajcarzy powinni ten mecz spokojnie wygrać.

Do góry
#2569598 - 27/08/2008 03:29 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: vindom]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Dynamo Kijów - Spartak Moskwa over 2.5


Wysokość wygranej Kijowian w pierwszym meczu była sporą niespodzianką, zwłaszcza, ze do tego czasu Dynamo grało nie specjalnie, formą nie grzeszyło. Nawet w 2 r eliminacji miało pewne problemy z irlandzką Droghedą grając u siebie. Od tego czasu dyspozycja drużyny ukraińskiej uległa jednak pewnej wyraźnej poprawie. W rzeczonym meczu ze Spartakiem nie można wykluczyć, że piłkarze moskiewskiej drużyny zagrali, tak jak zagrali by pomóc w zwolnieniu trenera, nie mniej na chwilę obecną także nie prezentują się dobrze, wątpliwe, żeby udało im się odrobić straty i awansować. W lidze spisują się bardzo przeciętnie do tego dochodzi słaba skuteczność. Mimo wszystko zespół rosyjski będzie chciał zmazać palmę z honoru, zapowiada się zacięty mecz, toteż i spodziewam się paru goli, choć kursy na over takie sobie.

Do góry
#2569809 - 27/08/2008 04:30 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: vindom]
sebechiv Offline
old hand

Meldunek: 16/09/2005
Postów: 966
Skąd: Rosenthal
vindom

Trochę przesadziłeś, że "mięso" chciało pomóc w zwolnieniu Czerczesowa przegrywając z Dynamem. Przecież to grand derby Sojuza. To tak, jakby piłkarze Realu "zwalniali" trenera podczas meczu z Barcą.

Do góry
#2569851 - 27/08/2008 04:40 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: sebechiv]
vindom Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/03/2006
Postów: 24366
Originally Posted By: sebechiv
vindom

Trochę przesadziłeś, że "mięso" chciało pomóc w zwolnieniu Czerczesowa przegrywając z Dynamem. Przecież to grand derby Sojuza. To tak, jakby piłkarze Realu "zwalniali" trenera podczas meczu z Barcą.


Nie ja jeden w tym temacie o tym piszę.

Możliwe, że lekko przesadziłem, ale też trudno znaleźć inny argument w pełni uzasadniający tak wysoką porażkę z Dynamem, które jednak wielkim zespołem obecnie nie jest.

Do góry
#2570310 - 27/08/2008 05:42 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: bitnap]
Aandja Offline
old hand

Meldunek: 01/06/2003
Postów: 1054
Skąd: śląsk
Originally Posted By: bitnap
powiem tyle, kto jutro nie wezmie Barcy z handi ten jest ... skonczonym glupcem \:D
.....

\:D \:D \:D

Do góry
#2570365 - 27/08/2008 05:53 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Aandja]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Aandja
Originally Posted By: bitnap
powiem tyle, kto jutro nie wezmie Barcy z handi ten jest ... skonczonym glupcem \:D
.....

\:D \:D \:D


Stary, napisz dwa słowa przed meczem, a nie wyskakuj z czymś takim

Do góry
#2570419 - 27/08/2008 06:17 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: vindom]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: vindom
Originally Posted By: sebechiv
vindom

Trochę przesadziłeś, że "mięso" chciało pomóc w zwolnieniu Czerczesowa przegrywając z Dynamem. Przecież to grand derby Sojuza. To tak, jakby piłkarze Realu "zwalniali" trenera podczas meczu z Barcą.


Nie ja jeden w tym temacie o tym piszę.

Możliwe, że lekko przesadziłem, ale też trudno znaleźć inny argument w pełni uzasadniający tak wysoką porażkę z Dynamem, które jednak wielkim zespołem obecnie nie jest.

Nie chce mi się tutaj przedstawiać całej historii rozgrywek, ale o ile się orientuję, to Dynamo częściej gra w LM, można powiedzieć, że regularnie od momentu, gdy wrócili po dyskwalifikacji (chyba z wyjątkiem sezonu 05/06). A Spartaka jakoś co sezon w LM nie widzę. W lidze też regularnie walczą z Szachtarem o mistrzostwo.

Wiadomo, że do osiągnięć drużyny Łobanowskiego pewnie szybko nie nawiążą, ale zawsze prezentują równy poziom.

Poza tym o odpuszczaniu w takim meczu nie może być mowy. Sądzę, że Dynamo będzie chciało do końca pogrążyć Spartak. Dynamo ma solidny skład i mnie zwycięstwo w pierwszy meczu wcale nie dziwi. No może jego rozmiary są zaskakujące ;\)

Ja widzę tu zwycięstwo gospodarzy, ewentualnie over.

Do góry
#2570726 - 27/08/2008 19:41 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Szewa]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Spartak zagra bez Pawliuczenki, który przeszedł do Tottenhamu.

Do góry
#2570737 - 27/08/2008 20:03 Re: Liga Mistrzów - kwalifikacje - III runda [Re: Szewa]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Fenerbahce-Partizan B.

Turcy w pierwszym meczu musieli gonić wynik. Udało się ze stanu 0-2 doprowadzić do remisu 2-2, ale taki obrót spraw bardzo mnie zniechęcił do Fenerbache. Przypomnę że Partizan przystąpił do tamtego spotkania poważnie osłabiony a mimo to Fenerbache zaledwie zremisowało. W rewanżu podopiecznym Aragonesa wystarczy remis, 1.20 mnie nie satysfkacjonuje, a handi jakoś nie przemawia do mnie. Śmierdzi mi tu wałkiem i nie zdziwię się jeśli gospodarze pójdą po najmniejszej linii oporu i zremisują. Zastanwiałem się czy zagrać X czy może dw 1-1 or 0-0 ale znalazłem najbezpieczniejszą opcję, a mianowicie:

Fenerbahce-Partizan B.
Połowa lub koniec X
kurs: 2.50

Do góry
Strona 1 z 3 1 2 3 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (ElNinho[mmdea], akagi, Sensei, alfa, Zaixi), 4224 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582437 Postów

Najwięcej online: 4304 @ 32 minut 40 sekund temu