Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >
Opcje tematu
#2506748 - 27/07/2008 20:11 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: _Korver_]
gnacik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/03/2006
Postów: 4718
A ja powiem tak: na zakładach bukmacherskich można zarobić, ale nie zarabiać \:\)

Do góry
Bonus: Unibet
#2506752 - 27/07/2008 20:16 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: gnacik]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Popieram gnacika .

Do góry
#2509271 - 29/07/2008 05:48 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: Maciek]
MarcoviaMarki Offline
old hand

Meldunek: 11/07/2003
Postów: 1124
Skąd: N.Y.
Wracając do tematu ustawiania meczy. To poniżej jest link do całkiem ciekawego artykułu. Myślę, że po części (tylko po części) odpowiada on na pytanie skąd się biorą niespodzianki?

Podczas czytania przypomniałem sobie, że w ostatnich eliminacjach do Euro, przed meczem z Belgią Krzynówek mówił, że miał propozycję zarobienia na boku w zamian za zrobienie karnego?

http://sport.interia.pl/szukaj/news/ciemna-strona-futbolu-czyli-korupcja-niejedno-ma-imie,858444

Do góry
#2509316 - 29/07/2008 06:14 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: MarcoviaMarki]
Maldini$$ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 05/09/2006
Postów: 4447
Skąd: Las Vegas
Originally Posted By: MarcoviaMarki
Wracając do tematu ustawiania meczy. To poniżej jest link do całkiem ciekawego artykułu. Myślę, że po części (tylko po części) odpowiada on na pytanie skąd się biorą niespodzianki?

Podczas czytania przypomniałem sobie, że w ostatnich eliminacjach do Euro, przed meczem z Belgią Krzynówek mówił, że miał propozycję zarobienia na boku w zamian za zrobienie karnego?

http://sport.interia.pl/szukaj/news/ciemna-strona-futbolu-czyli-korupcja-niejedno-ma-imie,858444




To chyba Jacek Bąk miał taka propozycje.

Do góry
#2509352 - 29/07/2008 06:50 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: Maldini$$]
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
Panowie i panie ,ustawiane mecze były są i będą ,nawet w NBA sędziowie ustawiali !!! ,kwestia tego typu że po pierwsze o takiej ustawe wie mało ludzi (a na pewno forum mecz.pl nie wie) a po drugie nigdy nie można być pewnym w 100 % takiej ustawki ,a % szacować przy ustawionym meczu sie nie da !!! Bo jeśli mecz jest ustawiony żadne % nie wchodza w gre.

Sama możliwosc ustawienia meczu na ktorym mozna zarobic do konca zycia stwarza sytuacje ze ludzie to robia i beda robic - niestety.

Do góry
#2509548 - 29/07/2008 11:12 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: Kefir70]
Lord Devastator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/03/2006
Postów: 7490
Originally Posted By: Kefir70


Teksty o rzekomym ustawianiu meczów przez bukmacherów są po prostu szczytem absurdu!! I przejawem myślenia a la Kaczyński.. czyli , że świat jest zły , a wszędzie czai się układ..

Ludzie !!! Opamiętania !!

Po pierwsze :

Po co mieliby to robić ???? Przecież starczy dobrać swoją marżę i w dłuższym okresie muszą być na plusie !!!To , że wygrywają w dłuższym okresie jednostki to kropla w morzu "szaraczków" z upodobaniem co weekend wtopiających na najbardziej popularnych zakładach

Jesli jest tak pieknie to czemu po kryjomu limituja indywidualnie konta utrudniajac jak moga zycie wygrywajacym? Bwin, Sportingbet, Nordicbet, angielskie szity typu blue square coral czy stan james - kilka zakladow i za nowym kontem mozna sie rozgladac. Niby to 'kropla w morzu' ale belka w oku - albo sa nieskonczenie pazerni i wg nich wszyscy maja przegrywac albo da sie ich dziabnac
Originally Posted By: Kefir70


Po drugie :

ha ha już to widzę - obecny na stadionie Pan z komórką zaczyna w ostatnich minutach przesyłać lusterkiem bramkarzowi sygnały \:\) a może znaki dymne po rozpaleniu ogniska:) oczywiście pomijając zainteresowanych nikt tego nie dostrzega \:\)

No chyab ze ustalenia zapadaja w zaciszu gabinetow na dlugo przed meczem ja sie dziwie ze 40 tysiecy frajerow przychodzi na stadion gdzie wszystko jest wyrezyserowane i emocjonuje sie tym teatrem. Z konkretow: ustawionych bylo kilka meczow Stoke - moze ktos pamieta jak sedzia utknal gdzies w korkach przed meczem z Blackpoolem i mecz rozpoczynano z opoznieniem w zeszlym sezonie, jak rowniez takich druzyn jak Walsall, Bournemouth. Sciama bylo wyrzucanie Svena Gorana Eriksona z Manchesteru City jesli druzyna grala dobrze i sprzedaz tudziez ustawienie kilku meczow (z Wigan - pisalem ze mecz jest ustawiony, Fulham, czy Midddlesbrough)pod koniec sezonu byly efektem pewnych zagran wlasciciela majacego lepkie rece czyli Sinawatry ktory chyba wszystkie buki w rejonie azjatyckim przed ustawionym meczem z Wigan obleciał

Originally Posted By: Kefir70


Po czwarte.

Nie słyszałem jeszcze z wiarygodnego źródła aby udowodniono któremukolwiek z buków coś takiego. A gdyby tak się działo to na codzień mielibyśmy informacje o cofanych licencjach, skazywanych przedstawicielach buków ustawiających mecze , itp. Ludzie , przecież za korupcję na całym świecie ścigają i skazują - bankowców, finansistów, przemysłowców, urzędników , itp.


http://www.sport.pl/sport/1,83709,3690922.html gdzie kasa tam predzej czy pozniej sprzedajna gnida jak ten pan z fotografii sie znajdzie i nic to ze maja milioowe kontrakty nie da beda dorabiac

Mecze sa ustawiane moze nie tyle przez bukmacherow co kluby lub wlascicieli i podziwiam ludzi wierzacych w czystosc sportu - gdybym byl kibicem np Walsall to bylbym nim do pewnego momentu jesli ktos karmi sie uluda to jest to dobre o ile to go podtrzymuje przy zyciu - zalecam jednak szybkie znalezienie innej pasji bo przekrety dotyczace tej druzyny moga wyjsc lada chwila i trzeba bedzie szukac nowego opium dla umyslu w trybie przyspieszonym - mecz z Crewe gdzie wyrownali niby ostatnim kopnieciem byl apogeum sztuki teatralnej - ciekawe jakie miasto bedzie angielskim Wrocaawiem o ile pewne sprawy wyjda na jaw, ale moze byc przykaz zamiatania ich pod dywan zeby nie oslabiac imagu ligi, tym bardziej ze gospodarka wchodzi w faze recesji a to jedno z eksportowych dobr

Do góry
#2511146 - 30/07/2008 05:21 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: Lord Devastator]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Tam gdzie w grę wchodzą pieniądze i to duże,zawsze bedą przekręty.Vide w Polsce Totolotek.Nie wiem,czy teraz tak jest,ale kiedyś przy losowaniu podawany był czas.Wtedy zauważyłem,że czas jest przesunięty o ok.30 sek. z rzeczywistym.No to jakim problemem jest zrobić to samo o kiladziesiąt minut.Dziadki w komisji przysypiają albo udają że mają nad wszystkim kontrolę...

Do góry
#2511460 - 30/07/2008 15:35 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: nawoj]
Gandhi Offline
addict

Meldunek: 19/01/2007
Postów: 695
Skąd: Kielce
Originally Posted By: nawoj
Tam gdzie w grę wchodzą pieniądze i to duże,zawsze bedą przekręty.Vide w Polsce Totolotek.Nie wiem,czy teraz tak jest,ale kiedyś przy losowaniu podawany był czas.Wtedy zauważyłem,że czas jest przesunięty o ok.30 sek. z rzeczywistym.No to jakim problemem jest zrobić to samo o kiladziesiąt minut.Dziadki w komisji przysypiają albo udają że mają nad wszystkim kontrolę...
OMG, człowieku, po co mieszać przy losowaniu? Nie lepiej po uczciwym losowaniu dodać do systemu kuponik ze wsteczną datą?

Do góry
#2514905 - 01/08/2008 12:11 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: Gandhi]
Bugs Bunny Offline
veteran

Meldunek: 31/10/2003
Postów: 1389
Skąd: Oświęcim
Ganhgi tu raczej nie chodzi i spreparowaniu wygrywajacego kuponu w totku ale o napedzenie koniunktury na nastepne losowania. Czy ktos z was zwrocil uwage jak w ostatnich latach czesto zazaja sie po trojne i wieksze kumulacje? Wczesniej tego nie bylo. Mam coraz wieksze watpliwosci czy totek nie napedza sobie w ten sposob chetnych do gry. W dobie lotomatow sprawdzenie ktora kombinacja nie jest skreslona i tak poprowadzenie losowania aby nie bylo 6 wydaje sie sprawa do zrobienia. Jakos mam wrazenie iz w latach wczesniejszych czesciej padala 6 w kazdym losowaniu 1 ale padala a teraz przez 5 losowan nie ma 6 a potem nagle 4, troche dziwne jak dla mnie.

Do góry
#2514930 - 01/08/2008 16:29 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: Bugs Bunny]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Kiedyś, w okresie międzywojennym, losowanie było publiczne, każdy mógł przyjść i zobaczyć. I tak wielu nie wierzyło, mimo że widzieli na własne oczy. Niektórzy zawsze będą czuli się oszukiwani. I paradoksalnie w życiu ten typ ludzi najczęściej pada ofiarą oszustów. Nieświadomie wysyłają oni sygnał do oszusta, że są ofiarami. I nic na to nie mogą poradzić. Mają ten mechanizm wbudowany genetycznie.

Do góry
#2514976 - 01/08/2008 17:19 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: z o ® r o]
jadanek Offline
Olimpijczyk

Meldunek: 14/05/2005
Postów: 23351
I kiedys to 1 zaklad nie kosztowal 2zl, tylko chyba 60 groszy, nie pamietam juz dokladnie, to wiecej osob puszczalo i wieksze szanse byly na trafienie, ja sobie szedlem, caly blankiet wypelnialem i puszczalem, a teraz po 1 zakladzie co jakis czas, bo szkoda kasy ;\)

Do góry
#2515488 - 01/08/2008 21:16 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: z o ® r o]
lucmacher Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/05/2005
Postów: 3171
Skąd: Suisse
Mowicie ze futbol jest ustawiany a co powiecie na to ze tenis jest ustawiany?Mozliwosci sa jeszcze wieksze bo nie trzeba informowac calej druzyny o tym jak maja grac i za co tylko idzie sie do jednej osobki (ivanovic,federer) i mowi ze fajna kasa czeka na pana po co machac raketa skoro bez machania tez mozna zarobic.

Do góry
#2516736 - 02/08/2008 18:24 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: lucmacher]
mako_tychy Offline
member

Meldunek: 16/08/2005
Postów: 153
Z tym lotkiem trochę przesada, weźcie pod uwagę, jaki jest sens oszukiwania, mając już taki dorobek? Może jestem naiwny, bo nie z taką pazernością już się spotkałem, ale myślę, że człowiek na tyle kumaty aby rozkręcić taki biznes, jest w stanie przekalkulować, że za kilka milionów więcej (a zarabia ich każdego tygodnia wiele), a potem X lat na kilku metrach kwadratowych z ciepłymi przyjaciółmi pod celą nie są chyba warte ryzyka. Przynajmniej takiej jest moje zdanie. Do tego weźcie pod uwagę jak ciężko jest oszukać losowanie... słyszałem już teorie o podgrzewaniu piłeczek, czy manipulowania ich rozmiarami, ale trzeba troszkę się opanować. Ktoś wspominał tutaj o często powtarzającej się kumulacji. Przypomnę:
W Dużym Lotku jest możliwych 13 983 816 różnych zestawów 6 liczb. Za obstawienie tych wszystkich kombinacji zapłacilibyśmy 27 967 632 zł

Nie wiem jaki procent z zakładów lotek przeznacza na wygraną, ale zakładając, że 50%, to kiedy możliwa wygrana wynosi dajmy na to 2 mln, to zakładamy, że ludzie postawili łącznie 4 mln zł na to losowanie. To pokrycie tylko 14-stu procent możliwych kombinacji, zakładając, że każdy postawi zupełnie inną, a na to szanse są znikome. Wiele osób które nie grają na chybił trafił, mają swoje numery, i swoje teorie, że określona kombinacja jest bardziej prawdopodobna, niż rozstrzygnięcie np. takie: 27, 28, 29, 30, 31, 32. Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, że pewne liczby/kombinacje są suma sumarum częściej grane od pozostałych przez Polaków. Dla mnie to oczywiste, sam spotykam się z kibicami, których w kraju mamy wiele, którzy grają numery ulubionych piłkarzy... stąd nie powinny dziwić multum "dziesiątek" na ich kuponach, czy kombinacje złożone z mniejszych liczb. A więc część kombinacji/liczb zostaje niepostawiona.
Gdyby każdy postawił inną kombinacje, wyliczyliśmy 14% pokrycia możliwych. Zakładamy, że niektóre się dublują, i stwierdzamy, że 10% możliwych kombinacji jest postawionych (choć moim zdaniem to i tak zbyt duża liczba). Szanse, że kombinacja zostanie trafiona wynosi więc także 10%, następnie wygrana i wpływy/ilość typowanych kombinacji się zwiększa, jednak przy takim prawdopodobieństwie, trzykrotna kumulacja nie jest niczym specjalnym.

PS. od siebie: NIE dla lotka! NIE gram, NIE będę grał! \:p

Do góry
#2516781 - 02/08/2008 19:02 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: mako_tychy]
Nethoryn Offline
member

Meldunek: 19/04/2003
Postów: 145
Skąd: Kraków
Co do Dużego lotka to Termii ma racje. Ja nie gram ale widze jak moj ojciec puszcza zakłady, gra przeważnie za 10 zł kiedy jeden zakład był za 1,25 to puścił 8, dzisiaj zakład jest za 2 zł więc on puści tylko 5 zakładów i wydaje mi się że sporo osób puszcza podobnie. Druga sprawa że losowania są 3 razy w tygodniu a nie jak kiedyś 2 razy a ludzie wcale więcej zakładów nie puszczają przez to ( oczywiście pewnei sa wyjątki), co za tym idzie tak jak pisze Mako tychy jest mniej kombinacji postawionych i dużo większe prawdopodobieństow nie trafienia 6.

Ale według mnie to oni też oszukuje np ostatnio jak była kumulacja i było 21mln do wygrania co widziałem kolektore to w każdej kolejki olbrzymie a tu 6 nie padła bo jak w następnum losowaniu jeszcze wiecej kasy do wygrania to i wiecej ludzi pusci kupon a firma totolotek jest pod kreską więc taka kasa jest potrzerbna .
Troche zagmatwałem.

Do góry
#2517762 - 03/08/2008 05:05 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: Nethoryn]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
"W Dużym Lotku jest możliwych 13 983 816 różnych zestawów 6 liczb."
Czy słyszałeś,żeby kiedyś padło 6 kolejnych?Bo ja nie.A ja zawsze posyłam 1-2-3-4-5-6-7.Prawdopodobieństwo takie same,a przynajmniej od razu wiem,czy trafiłem.

Do góry
#2517782 - 03/08/2008 05:30 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: nawoj]
(J) Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/02/2006
Postów: 2871
Gdzieś czytałem, że w Wlk. Brytanii numery 1,2,3,4,5,6 (albo do 10 w zależności od loterii) obstawia co losowanie kilka tysięcy ludzi.

Do góry
#2517809 - 03/08/2008 05:57 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: (J)]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Też o tym wiedziałem,dlatego teraz dokładam 7 od końca po kolei.Słyszałem wypowiedz fachowca,który mówił,że liczby w przedziale 1-31 dużo cześciej obstawiane niż te wyższe.

Do góry
#2517818 - 03/08/2008 06:11 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: nawoj]
El_Darro Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6444
Skąd: Hlef nad Wisłą
nawoj zgadza się ludzie kreślą liczby z takiego zakresu bo: tego dnia urodził się im syn, kot czy ktoś tam. Pewnie już ktoś to pisał, ale mój sposób na trójki, bo nic więcej z tego nie da się ugrać \:\) to gra na przeciwieństwa. Jak w ostatnim (lepiej ostatnich) losowaniu padły niskie to gram wysokie powyżej 25. Padły 4 parzyste to gram nieparzyste.

Do góry
#2518318 - 03/08/2008 18:50 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: El_Darro]
nawoj Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/08/2004
Postów: 3824
Skąd: 33-335 Nawojowa
Jak ktoś ma szczęście,to trafi 6 za 2 złote.A jak pecha,to mu w trumnie ucho przyczasną.

Do góry
#2518583 - 03/08/2008 21:20 Re: Czy da się zarabiać na bukmacherce? [Re: nawoj]
Sylwiaa Offline
a.k.a. "DOMINICCA"

Meldunek: 11/02/2008
Postów: 1525
Skąd: GDAŃSK
\:\) 9 miesięcy temu ;\)

Betako:

MULTILOTEK /20 z 80/ - LICZBA NUMEROW Z PRZEDZIALU:
piątek 23.11.2007 poniz powyz
9856 21:55 1-40 /10,5/ /23.11 1.85 1.75

Poprawiły cwane bestie , pewnie po przeczytaniu tego forum , już jest:

MULTILOTEK /20 z 80/ - LICZBA NUMEROW Z PRZEDZIALU:
niedziela 03.08.2008 poniz powyz
9536 21:55 1-40 /10,5/ /03.08 1.75 1.85

Do góry
Strona 4 z 5 < 1 2 3 4 5 >




Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Igor, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka, kemp, 11kera11, Akhu, Zaixi, adingh, rymoholik, VVega), 3376 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582920 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07