Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >
Opcje tematu
#2581114 - 02/09/2008 00:16 Puchar Ekstraklasy 2008/2009
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Ten mecz upatrzyłem sobie zaraz po rozlosowaniu Pucharu Ekstraklasy, wiedziałem, że go zagram, zdawałem sobie sprawę, że można będzie złapać VALUE, ale nieprzypuszczałem, że aż takie. Lechia - Lech 1 @ 3,5 Bet-at-home. Spodziewałem się kursów ok 2,5 co i tak nieoddawało by realnych szans na zwycięstwo w tej konfrontacji.
Do sedna - stosunek Kolejorza do Pucharu Ekstraklasy jest powszechnie znany, co udowodnił w zeszłym roku odpadając po fazie grupowej. Dziś sytuacja jest nieco inna.
Kolejorz bije się nie tylko w lidze, ale również w Pucharze Polski (w 2007 poległ w Warszawie z Polonią już pierwszej rundzie) i co najważniejsze w Pucharze Uefa, gdzie ma realną szansę awansować do fazy grupowej, co na tę chwilę jest zdecydowanie nadrzędnym priorytetem w klubie. W zeszłym roku przepis o 7 zawodnikach z pierwszej drużyny był traktowany przez Smudę z przymrużeniem oka, sam na spotkania wyjazdowe nie jeździł, tylko wysyłał drugiego trenera - Bajora oraz samych młodych, bądź testowanych zawodników. W piątek dodatkowo nawet nie będzie możliwości wystawienia, najprawdopodobniej aż 9 zawodników z pierwszej jedenastki, ponieważ pojadą oni na kadre (Bosacki, Wojtkowiak, Bandrowski, Murawski, Peszko, Lewandowski, Stilic, Rengifo, Henriquez), zostaje Kotorowski oraz Arboleda. Bramkarz zapewne dostanie wolne, a swój debiut zaliczy Turina z którym Lech podpisał kontrakt, jest to Chorwat, więc dodatkowo współpraca z obrońcami będzie znacznie utrudniona. Zresztą i tak nie bardzo jest w kim grać, Smuda niechętnie daje szanse rezerwowym, kadra pierwszego zespołu jest bardzo krótka - w obwodzie w pełni sił pozostaje Tanevski, Injac (pierwsyz rezerwowy, jedyny, który jest w dobrej dyspozycji), Cueto, Reiss i Wilk, cała reszta będzie musiała dołączyć z zespołu młodej ekstraklasy. Lechia swój ostatni mecz ligowy przegrała z kretesem, w piątek zagra zapewne bez osłabień, pojawi się spora szansa ogrania Lecha, nieważny skład, ważne że wynik pójdzie w Polskę. No i jeszcze jedna sprawa. Od zeszłego roku PE jest bojkotowany przez większość ekip kibicowskich, dlatego w Gdańsku nie pojawią się symaptycy Kolejorza, czy Lechia będzie prowadzić normalny doping - nie wiem, nie moje podwórko w zeszłym roku nie grali w tych rozgrywakch. Daje Lechii około 60% szans na zwycięstwo, dlatego każdy kurs wyższy od 2 jest kursem przeszacowanym.

Zrzucone już na 3,15.

Do góry
Bonus: Unibet
#2581902 - 02/09/2008 06:38 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Polonia - Legia 1
Derby Warszawy. Polonia z Legią na Konwiktorskiej nie wygrała ponad pół wieku. Teraz nadarza się wyśmienita okazja, ponieważ legioniści przyjadą bardzo okrojonym składem. Z zawodników regularnie grających brany pod uwagę będzie jedynie Rocki, reszta to głebokie rezerwy oraz hiszpanie, których forma jest wielką niewiadomą. Polonia posiada wyrównaną kadre, z pewnością skład również będzie się różnić od najsilniejszego, ale na Legie w takiej dyspozycji, grającą rezerwami powinno starczyć. Kursy ok 2,5.

Do góry
#2582424 - 02/09/2008 18:45 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
przypominam Wam jak sie skonczylo granie rezerw Legii z pierwszym skladem wisly, bylo 1-0 na luziku w krakowie \:\)
z tymi rezerwami to bez przesady

bramkarze: Machnowski, Skaba
obrońcy: Bronowicki, Descarga, Kiełbowicz, Wysocki, Zbozień
pomocnicy: Edson, Ekwueme, Giza, Mikołajczak, Smoliński, Tito, Vuković
napastnicy: Arruabarena, Chałas, Rocki

Pomoc i tak 100 razy lepsza od polonii,
w ataku polonii nie gra ivanovski, a broni majdan \:\)
ja biore 2, ewentualnie x2

Do góry
#2582473 - 02/09/2008 19:33 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Arsen]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Ty masz w sygnaturce LW i niestety klapki na oczach.

Skład Legii w meczu z Górnikiem:

Jan Mucha - Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Wojciech Szala, Jakub Wawrzyniak - Miroslav Radović (72. Piotr Rocki), Ariel Borysiuk, Maciej Iwański, Roger Guerreiro (79. Tito), Sebastian Szałachowski (64. Maciej Rybus) - Takesure Chinyama

Na 14 zawodników z niedzielnego spotkania pokrywa się dwóch, jeżeli nie są to dla Ciebie rezerwy to gratulacje w obiektywnym odbieraniu rzeczywistości. No chyba, że w obecnej forimie jaką prezentuje Legia, Urban ma do wyboru spośród 50 zawodników i tę pozostałą 20 należy nazwać rezerwami. Ciekawe w jakiej muszą być formie, skoro nie łąpią się do meczowych 18-tek.

Powołujesz się na mecz z Wisłą (btw nazwy innych klubów piszmy z wielkich liter, mimo zapewne wielkich nienawiści targających co niektórymi zza monitora), to ja się powołam na finałowy mecz pucharu ekstraklasy z Dyskobolią. Kompletnie zdemolowani Legioniści, w żadnej części spotkania nie mieli nic do powiedzenia, skończyło się 4-1. Niewykluczone, że skład Polonii będzie oparty właśnie na graczach z Grodziska, którzy zawsze mieli patent na Legionistów.

Znalazłem na stronie Polonii.

Przypuszczalny skład Polonii: Radosław Majdan - Radek Mynarz, Krzysztof Bąk, Łukasz Skrzyński, Błażej Telichowski - Michał Ciarkowski, Łukasz Piątek, Radosław Majewski, Mariusz Zasada - Jacek Kosmalski, Krzysztof Gajtkowski.

czy jest gorszy od składu Legii - śmiem wątpić

Do góry
#2582485 - 02/09/2008 19:53 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
arturro Offline
old hand

Meldunek: 13/09/2007
Postów: 1069
Skąd: Warszawa
trzeba rozdzielić dwie sprawy,kibicowanie[w sercu Legia} a zarabianie kasy....2,50 z rezerwami Legii trzeba brać i to szybko.Moim skromnym zdaniem 3,15 na lechie wygląda jeszcze lepiej...ładny kusik wychodzi z tych meczyków...pzdr

Do góry
#2582489 - 02/09/2008 20:00 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
Bombej22 Offline
old hand

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 777
Originally Posted By: s_LP
Skład Legii w meczu z Górnikiem:

Jan Mucha - Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Wojciech Szala, Jakub Wawrzyniak - Miroslav Radović (72. Piotr Rocki), Ariel Borysiuk, Maciej Iwański, Roger Guerreiro (79. Tito), Sebastian Szałachowski (64. Maciej Rybus) - Takesure Chinyama

Na 14 zawodników z niedzielnego spotkania pokrywa się dwóch, jeżeli nie są to dla Ciebie rezerwy...

Przypuszczalny skład Polonii: Radosław Majdan - Radek Mynarz, Krzysztof Bąk, Łukasz Skrzyński, Błażej Telichowski - Michał Ciarkowski, Łukasz Piątek, Radosław Majewski, Mariusz Zasada - Jacek Kosmalski, Krzysztof Gajtkowski.



To też są REZERWY Polonii.
Skład Polonii z meczu ze Śląskiem:
Przyrowski - Jodłowiec, Mynar, Lazarevski, Sokołowski, Majewski (68' Piątek), Bąk, Piechniak (82' Mąka), Lato, Gajtkowski (61' Kosmalski), Ivanovski.

Do góry
#2582584 - 02/09/2008 21:31 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Bombej22]
arturro Offline
old hand

Meldunek: 13/09/2007
Postów: 1069
Skąd: Warszawa
O ile Polonia traktuje derby niezwykle prestiżowo, to sztab szkoleniowy Legii pozwoli odpocząć piłkarzom najbardziej eksploatowanym w poprzednich meczach. - Traktujemy te mecze tak jak w poprzednim sezonie, jako szansę dla tych, którzy grają mniej, żeby zachowali dyspozycję meczową - powiedział trener Urban.

Legia tydzień temu zagrała z Jagiellonią, w czwartek z FK w Moskwie, a przedwczoraj w Zabrzu z Górnikiem. To daje szansę występu tym, którzy do tej pory grali mniej. Zapewne na dłuższy występ może zaliczyć Hiszpan Alberto Ortiz Tito, który zagrał zaledwie kwadrans w meczu z Górnikiem. Na mecz z Polonią powołano też trzech graczy z drużyny Młodej Ekstraklasy: Tomasza Chałasa, Radosława Mikołajczaka i Damiana Zbozienia.

cytat z Legia.com

Do góry
#2582593 - 02/09/2008 21:38 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: arturro]
Arsen Offline
old hand

Meldunek: 09/08/2002
Postów: 1069
Skąd: Legia Warszawa
pozyjemy zobaczymy \:\)
ja biore 2 po 3,1
x2 po 1,58
i under po 1,75

Edson Vuko Descarga i Arru to ma byc trzon pierwszej 11 Legii, jesli mowisz, ze to sa Legii rezerwy to spoko \:\)
do tego Kielbowicz, ktory praktycznie caly czas gral w 1 skladzie i Giza (tez)
z rezerw widze tu tylko Chalasa, Ekwueme, Smolinskiego, Zbozienia i Mikolajaczaka, wszystcy razem na pewno nie zagraja.

Derby to derby, Polonia nie wygrala od 58 lat!! i nie wygra dzis \:\)

Do góry
#2582595 - 02/09/2008 21:43 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Arsen]
Dyniu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/06/2004
Postów: 2940
Skąd: Poland
Polonia może i nie wygrała od 58 lat, ale to gra Dyskobolia, która sobie z Legią radziła niejednokrotnie.

Co z tego, że ci Hiszpanie mają byc trzonem. Skoro kilka dni temu byli zupełnie niegotowi do gry, to chyba do dnia dzisiejszego niewiele się zmieniło.

Do góry
#2582597 - 02/09/2008 21:44 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Arsen]
tomo Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/12/2004
Postów: 8416
Tak się przekrzykujecie czy to Polonia pokona Legię, czy może będzie dokładnie na odwrót... a ja tu po prostu widzę remis jak w morde strzelił \:\)

@3.2

Do góry
#2582599 - 02/09/2008 21:48 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Arsen]
arturro Offline
old hand

Meldunek: 13/09/2007
Postów: 1069
Skąd: Warszawa
jak wygra Legia to się będę cieszył,że wygrała-a jak przegra to odbbirę kasę ....to niech wygra....wiadomo kto......

Do góry
#2583156 - 03/09/2008 03:54 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: arturro]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Lechia-Lech

kilka slow od trenera Zielinskiego

Lechia zagra w najbliższy piątek z Lechem Poznań. Trener Zieliński zapowiada, że w tym meczu pozwoli pograć zawodnikom nie wychodzącym w podstawowej "11". Natomiast mecz z Arką potraktuje bardziej prestiżowo.

- Derby to derby, dlatego na mecz z Arką wystawię skład zbliżony do optymalnego. Więcej eksperymentów będzie podczas spotkania z Lechem - wyjaśnia Zieliński dla "Gazety".

Jak bede znal sklady Arki i Lechii to odrazu zapodam na forum

Do góry
#2584039 - 03/09/2008 21:07 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Domingos]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Wisła - Śląsk 2 @8.00 STS

Nie wiem po co, ale Śląsk traktuje te śmieszne rozgrywki poważnie. Może Tarasiewicz chce podbudować mentalnie swój zespół zwycięstwem na Reymonta ?

"Trener Ryszard Tarasiewicz wielkich zmian w składzie raczej nie przeprowadzi, bo do Krakowa oprócz Mariusza Pawelca, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 21 w Warszawie, zabiera wszystkich swoich najlepszych zawodników. Śląsk nie może sobie pozwolić na kolejną przegraną – po porażkach z Nielbą Wągrowiec i Polonią Warszawa Wrocławianie muszą wreszcie udowodnić, że rzeczywiście wnoszą do polskiej ligi coś nowego. Nawet na boisku rywala, na którym gospodarze przegrywają niezwykle rzadko. Nawet z zespołem, który niedawno pokonał słynną Barcelonę."

Wisła gra zawodnikami z młodej ekstraklsy, choć jak znam Skorże to pewnie zagra po 1 zawodniku z pierwszego składu... w obronie i pomocy, żeby jako tako to wyglądało. Być może szanse dostanie nowo pozyskany obrońca Marcelo.

W tym gównianym pucharze nie warto ruszać czegokolwiek poniżej 2.5. Poziom naszej ekstraklsy sprawia, że jest ona strasznie nieprzewidywalna, co dopiero gdy zespoły grają w rezerwowych ustawieniach. Po takim kursie myślę, że warto spróbować.

Kursy w necie spadają. Wczoraj w Bet-at-home było bodajże 8.50, dziś tylko lekko powyżej 6.00.

Do góry
#2584069 - 03/09/2008 21:57 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Zabielany]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Zabielany
Wisła - Śląsk 2 @8.00 STS

"Trener Ryszard Tarasiewicz wielkich zmian w składzie raczej nie przeprowadzi, bo do Krakowa oprócz Mariusza Pawelca, który przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 21 w Warszawie, zabiera wszystkich swoich najlepszych zawodników.



Owszem Zabiera wszystkich, ale i tak będą roszady w składzie. Wg zapowiedzi ma zagrać 5-6 z podstawowego składu , a reszta to zmiennicy którzy dostaną szansę wykazania się. Nie zmienia to jednak faktu że kurs na Śląsk jest zdecydowanie zawyżony. Ja osobiście pokuszę się o x2, bo w ostatnich dówch meczach klub z Wrocławia nie zachwycał i pojawia się wątpliwość czy to chwilowa niemoc czy zwiastun poważniejszego kryzysu ( ja stawiam na opcję nr 1). Mecz przyjaźni więc może Wisła się "zlituje" i da im ugrać 1 pkt ;\)

Do góry
#2584653 - 04/09/2008 04:34 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Hakan]
Ignorator Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/10/2005
Postów: 3789
Skąd: .::Destination unknown::.
05/09 godzina 20:30
Lechia Gdańsk VS Lech Poznań

Typ: Lechia Gdańsk

Pomimo przerwy reprezentacyjnej, nasze rodzime zespoły nie mają szansy na choćby chwilę odpoczynku. Wszystko przez Puchar Ekstraklasy, który właśnie wystartował w zeszły wtorek.

Zbliżające się spotkanie ligowe będzie bardzo wyjątkowe dla Lechii Gdańsk. Podopieczni trener Jacka Zielińskiego zaliczyli bardzo dużą "Wpadkę" w Bytomiu, Lechia musiała uznać wyższość miejscowej Polonii. Przegrana (1:4) boli na pewno nie tylko sztab szkoleniowy, ale i samych zawodników. Możliwość jednak rehabilitacji przyszła bardzo szybko i już w piątek po godzinie 22:30 nastroje mogą się diametralnie zmienić. Zwłaszcza, że przyjeżdża do Gdańska silnie osłabiony Lech Poznań. Wszystko przez reprezentacyjne powołania dla graczy klubu z Wielkopolski. Trener Franciszek Smuda nie będzie mógł skorzystać z, aż ośmiu swoich podopiecznych: Bartosza Bosackiego, Grzegorza Wojtkowiaka, Luisa Henriqueza, Rafała Murawskiego, Semira Stilicia, Tomasza Bandrowskiego, Roberta Lewandowskiego i Hernana Rengifo. Praktycznie jest to pierwsza jedenastka zespoły z Bułgarskiej. Wobec tego trener Franciszek Smuda zamierza zagrać zespołem Młodej Ekstraklasy w Gdańsku. Najprawdopodobniej jednak wzmocnienym resztą piłkarzy pierwszego składu, których ma aktualnie do dyspozycji. Jeśli chodzi o Lechię Gdańsk to także tutaj możliwa jest inna jedenastka niż ta z Bytomia. Jednak ruchy w kadrze nie powinny być za duże i raczej to Lechia Gdańsk powinna zgarnąć trzy oczka na własne konto. Z resztą podopiecznym trener Jacka Zielińskiego taka wygrana jest po prostu potrzebna. Wiadomo poprawi to nastroje i wzmocni zespół psychiczne przed kolejnym meczem ligowym z wodzisławską Odrą.

.::Think Twice::. Ignorator.

Do góry
#2585195 - 04/09/2008 19:50 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Ignorator]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Ruch - Górnik

Brak formy w przypadku piłkarzy z Zabrza zauważalny jest gołym okiem. Górnik gra beznajdziejnie, co przełożyło się na ostatnie miejsce w tabeli. Plany były wielkie a póki co trzeba naprędce szukać planu awaryjnego, żeby się nie okazało że celem będzie walka o utrzymanie a nie pudło...Najgorsze jest to że Leo wśród tych słabo spisujących się grajków dostrzega kandydatów do kadry... Na dodatek " Wczoraj zarząd Górnika zdecydował o zwolnieniu trenera Ryszarda Wieczorka ". Atmosfera w klub nie jest dobra, co nie sprzyja grze. Ruch będzie chciał się zrehabilitować za porażkę z Odrą, szansę wykazania się dostaną zapewnie niektórzy zmiennicy, a zatem o brak zaangażowania nie można posądzić Niebieskich. Górnik też nie odpuści i potraktuje to spotkaniem poważnie, ale na chwilę obecną to więcej atutów jest po stronie Ruchu.

Zastanawiam się co będzie lepszym rozwiązaniem over 2.5 czy 1 ?

Do góry
#2585210 - 04/09/2008 20:30 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Hakan]
arturro Offline
old hand

Meldunek: 13/09/2007
Postów: 1069
Skąd: Warszawa
moim zdaniem Górnik wreście zacznie wygrywać,czy stanie się to już w meczu z Ruchem-myślę ,że tak-kurs w okolicach 3,00 warty ryzyka,no i jeszcze zmiana trenera.Zazwyczaj po zmianie trenera chłopaki zaczynają grać,chcą się pokazac nowemu trenerowi[tymczasowemu}.Nowy trener pewnie jest już znany władzom Górnika,tylko ta informacja nie została jeszcze ogłoszona i pewnie będzie on na dzisiejszym meczu. Ja gram dzisiaj Górnik na przełamanie po kursie 3.00.PZDR.

Do góry
#2585221 - 04/09/2008 20:42 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: arturro]
domi Offline
old hand

Meldunek: 11/01/2003
Postów: 754
Skąd: Hirschberg
Zgadzam się z Arturro. Oba zespoły już grały w lidze na Cichej i skończyło się na 0-0. Dla Górnika to bardzo ważny mecz a Ruch może lekko odpuścić. Jedyne co mnie wzbrania trochę przed czystą 2 to fakt, że jednak są to Wielkie Derby Śląska, więc na pewno piłkarze z Chorzowa nie przejdą obok meczu, choćby ze względu na komplet na stadionie... Ja gram w Pinnacle Górnik (+0,25) po kursie 2.14

Do góry
#2585244 - 04/09/2008 21:23 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: domi]
bcn1899 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/05/2005
Postów: 3939
Originally Posted By: domi
Dla Górnika to bardzo ważny mecz a Ruch może lekko odpuścić


dlaczego tak uważasz? nie śledzę krajowego podwórka, ale tak sobie myślę, że motywować może ich głównie ranga meczu/przeciwnik. natomiast biorąc pod uwagę ich formę i sytuację to poza chęcią zmotywowania się i odbudowy morale zasadniczo powinni całą moc wkładać w ligę a nie puchar... broń boże nie sugerują tu rozwiązania żadnego, po prostu pytam...

--
pzdr.bcn1899 *som i serem*

Do góry
#2585419 - 05/09/2008 00:26 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: bcn1899]
domi Offline
old hand

Meldunek: 11/01/2003
Postów: 754
Skąd: Hirschberg
Może trochę późno, ale już odpowiadam. Ano choćby dla tego ten mecz jest ważniejszy dla Górnika, ponieważ najprawdopodobniej już dziś będzie znany ich nowy trener. Z ławki oczywiście poprowadzi ich Bochynek, ale najprawdopodobniej nowy coach spotkanie obejrzy. Do tego mamy już 18-tkę Górnika na mecz i nie ma tam żadnych juniorów i zawodników z ME, z podstawowego składu brak tylko kontuzjowanych (Pavlenda) i powołanych na kadry (Wodecki, Papeckys, Pazdan). Poza tym kiedy najlepiej się przełamać jak nie w meczu derbowym? \:\) Do tego dochodzi value, które imho leży jednak po stronie Górnika. dyby to był początek sezonu to przypuszczam, że na podstawie tylko i wyłącznie składów wystawiono by handi (0) a nie plusowe dla Górnika. Zresztą ruchy rynku wskazują na to, bo z 2.14 rano jest już 2.02

Co do zdania, które przytoczyłeś, to oczywiście wyrywając z kontekstu nie brzmi to dobrze, ale jak doczytasz dalej ("fakt, że jednak są to Wielkie Derby Śląska, więc na pewno piłkarze z Chorzowa nie przejdą obok meczu, choćby ze względu na komplet na stadionie") to jednak widać, że za ten typ ręki sobie uciąć nie daję i wiem, że mecz nie jest z gatunku "peffka" \:\) Sumując już nieco przydługą wypowiedź - zwyczajnie myślę, że handi i kurs rano był trochę zbyt "hojny".

Pozdrawiam

Do góry
#2585519 - 05/09/2008 01:53 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: domi]
arturro Offline
old hand

Meldunek: 13/09/2007
Postów: 1069
Skąd: Warszawa
Osiemnastka Górnika na mecz z Ruchem Chorzów:
1. Sebastian Nowak
2. Michal Vaclavik
3. Mariusz Gancarczyk
4. Willy Rivas
5. Tomasz Hajto
6. Maris Smirnovs
7. Adam Danch
8. Mariusz Magiera
9. Marius Kiżys
10. Marko Bajić
11. Grzegorz Bonin
12. Jerzy Brzęczek
13. Piotr Madejski
14. Dariusz Kołodziej
15. Przemysław Pitry
16. Tomasz Zahorski
17. Piotr Malinowski
18. Leo Markowski

Do góry
#2585784 - 05/09/2008 05:04 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: domi]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Puchar Ekstraklasy

Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Typ: 1


Zazwyczaj nie ruszam tych rozgrywek, ale nie mogę odżałowac, że nie zagrałem Śląska z Wisłą w tym tygodniu i jutro nie chcę popełnic podobnego błędu choc kurs już nie ten. Za stroną Lechii Gdańsk:

"Piątkowy mecz z Lechii z Lechem będzie okazją dla trenerów do przyjrzenia się zawodnikom mniej grającym.
Lech, który na zgrupowanie kadry wysłał 5 podstawowych zawodników, w obliczu czekających go ważniejszych gier w lidze i Pucharze UEFA wystawi drugi skład.

Dawid Kręt, Zlatko Tanevski, Anderson Cueto, Jakub Wilk, Mateusz Machaj, Jacek Kadziński i Maciej Kononowicz. Do nich mogą dołączyć także inni zawodnicy z Młodej Ekstraklasy, oraz między innymi leczący w ostatnim czasie kontuzję, Ivan Djurdjevic czy nowo pozyskany golkiper, Ivan Turina. Duże szansę na grę w dwóch pierwszych kolejkach Pucharu Ekstraklasy mieliby również Andrzej Witan i Maciej Wożniak, lecz ci piłkarze zostali powołani do kadry U-19. Zatem za nich do zespołu Lecha włączeni mogą zostać inni młodzi gracze np. Bartosz Tatarczuk i Michał Wawszczak. Niestety przeciwko Lechii i GKS Bełchatów nie zagra dwóch młodych lechitów, Łukasz Bialożyt i Przemysław Królak. Obaj leczą kontuzje i szansy na grę w tej rundzie już raczej nie dostaną. - takich zawodników awizują redaktorzy serwisu http://www.kkslech.com.

Trener Jacek Zieliński także zapowiedział, że w meczu z Lechem pozwoli sobie na eksperymenty w składzie. Natomiast poniedziałkowy mecz z Arką zagra potencjalnie najlepszym ustawieniem.

Tak więc biorąc pod uwagę kontuzje i występy w tym sezonie można spodziewać się następującego składu:
Sobański - Starosta, Radovanović, Brede, Mysona - Andruszczak, Kasperkiewicz, Cacić, Kalkowski - Hirsz, Kowalczyk."

W zasadzie więc wszystko jasne, ale zapomnieli napisac o tym, że Lech gra dodatkowo jutro mecz towarzyski w Żaganiu z Czarnymi ( Czarni-Lech ). W związku z tym nie wiem skąd wezmą graczy na oba mecze? Może mnie powołają bo ekipa z młodej ekstraklasy nie wystarczy żeby obsadzic dwa składy \:D . Reasumując Lechia powinna ten mecz rozstrzygnąc na swoją korzyśc po kursach dochodzących do 2.5

Do góry
#2585806 - 05/09/2008 05:14 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Bullet]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
W regionalnej prasie napisali, że z pierwszego zespołu jadą jedynie 4 tuzy: Kręt, Machaj, Kadziński, Kononowicz. Wilki, Reissy i reszta jedzie ze Smudą do Żagania. W Gdańsku Lecha poprowadzi Marian Kurowski.

Zaznaczam, że to info z prasy, a nie oficjalne.

Do góry
#2585993 - 05/09/2008 15:50 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
Originally Posted By: s_LP
W regionalnej prasie napisali, że z pierwszego zespołu jadą jedynie 4 tuzy: Kręt, Machaj, Kadziński, Kononowicz. Wilki, Reissy i reszta jedzie ze Smudą do Żagania. W Gdańsku Lecha poprowadzi Marian Kurowski.

Zaznaczam, że to info z prasy, a nie oficjalne.


kkslech.com

Na zgrupowania swoich reprezentacji wyjechało łącznie aż siedmiu lechitów, ale trenerzy „Kolejorza” nie powinni mieć problemów kogo wystawić w dwóch najbliższych spotkaniach z Lechią Gdańsk i GKS Bełchatów. Niemal na pewno w obu pojedynkach wystąpią tacy gracze jak: Dawid Kręt, Zlatko Tanevski, Anderson Cueto, Jakub Wilk, Mateusz Machaj, Jacek Kadziński i Maciej Kononowicz. Do nich mogą dołączyć także inni zawodnicy z Młodej Ekstraklasy, oraz między innymi leczący w ostatnim czasie kontuzję, Ivan Djurdjevic czy nowo pozyskany golkiper, Ivan Turina. Duże szansę na grę w dwóch pierwszych kolejkach Pucharu Ekstraklasy mieliby również Andrzej Witan i Maciej Wożniak, lecz ci piłkarze zostali powołani do kadry U-19. Zatem za nich do zespołu Lecha włączeni mogą zostać inni młodzi gracze np. Bartosz Tatarczuk i Michał Wawszczak. Niestety przeciwko Lechii i GKS Bełchatów nie zagra dwóch młodych lechitów, Łukasz Bialożyt i Przemysław Królak. Obaj leczą kontuzje i szansy na grę w tej rundzie już raczej nie dostaną.

Tak więc sztab szkoleniowy Lecha Poznań we wszystkich tegorocznych spotkaniach PE zdecyduje się wystawić do gry piłkarzy, którzy na co dzień siedzą na ławce, bądź występują w ME.

Do góry
#2585994 - 05/09/2008 15:53 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Baqu]
Baqu Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2004
Postów: 26931
Skąd: ‎Mindfields
ech, widzę, że kolega Bullet już po części to samo wkleil, sorx :/

Do góry
#2586077 - 05/09/2008 19:30 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Baqu]
Warren Offline
Dr. Watson

Meldunek: 18/01/2005
Postów: 136775
Skąd: Warszawa-WH
kto pokazuje puchar ekstraklasy ? telewizja "N"ieporozumienie?

Do góry
#2586078 - 05/09/2008 19:30 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Warren]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Originally Posted By: Biczu
kto pokazuje puchar ekstraklasy ? telewizja "N"ieporozumienie?

Polsat Sport

Do góry
#2586127 - 05/09/2008 20:38 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Szewa]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
ok ale jakim skladem gra Lechia? \:\)

Do góry
#2586155 - 05/09/2008 21:33 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Boubson]
Don Fifone Offline
Roberto Carlos

Meldunek: 09/05/2008
Postów: 3183
Skąd: Przed kompem
Originally Posted By: Boubson
ok ale jakim skladem gra Lechia? \:\)


dobre pytanie

Do góry
#2586157 - 05/09/2008 21:34 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Don Fifone]
Don Fifone Offline
Roberto Carlos

Meldunek: 09/05/2008
Postów: 3183
Skąd: Przed kompem
co do lecha to wybiegną głównie chłopaki z Młodej Ekstraklasy

Do góry
#2586158 - 05/09/2008 21:35 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Don Fifone]
Don Fifone Offline
Roberto Carlos

Meldunek: 09/05/2008
Postów: 3183
Skąd: Przed kompem
ale kursik na Lechię leci już tylko 1,65

Do góry
#2586203 - 05/09/2008 22:19 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Don Fifone]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
Lech pojechal do Gdanska bez Smudy i Bajora ? podobno zespol poprowadzi pierwszy trener zespolu ME - Kurowski ?

Do góry
#2586214 - 05/09/2008 22:26 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: bitnap]
Boubson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/04/2006
Postów: 22227
Skąd: Warszawa
Lechia:

Buzała, Miklosik, Pęczak, Rybski, Wiśniewski - kontuzje

Bąk, Manuszewski, Wołąkiewicz, Andruszczak, Mysona, Kaczmarek, Kowalczyk, Rogalski, Starosta - odpoczywają

źródło - Przegląd Sportowy

Do góry
#2586238 - 05/09/2008 22:36 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: bitnap]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Originally Posted By: bitnap
Lech pojechal do Gdanska bez Smudy i Bajora ? podobno zespol poprowadzi pierwszy trener zespolu ME - Kurowski ?


dokladnie tak.

Smuda sie szykuje na Stadium Of Sound z Tiesto w roli glownej \:D zart oczywiscie ;\)

Jeszcze wczoraj warto bylo zagrac 'jedynke' w tym meczu, kiedy kursy byly >2.0, ale teraz jak chociazby Expekt daje tylko 1.60 to wg mnie nie ma co sie babrac w to.

Do góry
#2586244 - 05/09/2008 22:39 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: juancarlos]
Zulus Offline
Łódzki Klub Sportowy

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 25342
Skąd: ŁKS Łódź
W środe wieczorem zagrane po 2.60 więc taki kurs był warty ryzyka ale 1.60 to już przesada.Teraz można śmiało zagrać kontre na letki plus \:D ;\)

Do góry
#2586255 - 05/09/2008 22:43 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Zulus]
Zulus Offline
Łódzki Klub Sportowy

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 25342
Skąd: ŁKS Łódź
Bet-at-home już wycofał ten mecz z oferty...

Do góry
#2586276 - 05/09/2008 22:56 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Zulus]
bitnap Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/09/2007
Postów: 40246
ja zaspalem i to marne @1.6 sobie odpuszcze - jeszcze zeby to Lechia wyciagala pierwszy sklad, to moznaby sie zastanawiac ;\)

Do góry
#2586285 - 05/09/2008 23:00 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: bitnap]
Innes Offline
addict

Meldunek: 23/05/2007
Postów: 572
panowie, a nie wiecie czy sts jeszcze ma i po ile ewentualnie? dzieki

Do góry
#2586289 - 05/09/2008 23:02 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Innes]
Neal Caffrey Offline


Meldunek: 26/10/2005
Postów: 3638
Skąd: Chelsea
Originally Posted By: Innes
panowie, a nie wiecie czy sts jeszcze ma i po ile ewentualnie? dzieki



2.0

Do góry
#2586290 - 05/09/2008 23:03 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Innes]
Zulus Offline
Łódzki Klub Sportowy

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 25342
Skąd: ŁKS Łódź
Originally Posted By: Innes
panowie, a nie wiecie czy sts jeszcze ma i po ile ewentualnie? dzieki


tak ma ale trzeba w 5 zdarzeniach \:D żenada \:D

Do góry
#2586293 - 05/09/2008 23:04 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Neal Caffrey]
Marian Offline
Mistrz Playoff Zima 2011


Meldunek: 30/01/2006
Postów: 11478
Skąd: Wrocław
a moim zdaniem warto zagrac na Lechie ze wygra 2 lub wiecj po kursie 3,50 w bet365 jak by nie patrzyc obie ekipy oslabione i to mocno! ale moim zdaniem lech bardziej!

Do góry
#2586326 - 05/09/2008 23:45 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Marian]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895

Do góry
#2586431 - 06/09/2008 01:24 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
Don Fifone Offline
Roberto Carlos

Meldunek: 09/05/2008
Postów: 3183
Skąd: Przed kompem
Kadra Legii na dzisiejszy mecz :
Bramkarze: Wojciech Skaba, Konstantyn Machnowski

Obrońcy: Piotr Bronowicki, Inaki Astiz, Wojciech Szala, Jakub Wawrzyniak, Tomasz Kiełbowicz

Pomocnicy: Miroslav Radović, Piotr Rocki, Tito, Aleksandar Vuković, Maciej Iwański, Piotr Giza, Martins Ekwueme, Edson, Marcin Smoliński

Napastnicy: Mikel Arruabarena, Takesure Chinyama

Do góry
#2587044 - 06/09/2008 05:46 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Originally Posted By: s_LP
Lechia - Lech 1 @ 3,5 BAH


Wtopa dnia, powiem szczerze dawno na nic tak nie liczyłem jak na ten typek złapany po pięknym kursie. Grane bardzo grubo. Teraz zresztą nieważne czy ktoś miał @ 3,5 czy @ 1,4. No nic, porażki uczą pokory - trzeba powstać i dalej walczyć, Puchar napewno do śledzenia, bo jeszcze nie jedna perełka się znajdzie. Jak to mawiają ludzie sukcesu "lepsza spektakularna porażka, niż malusienki zwycięstwo" i tą myślą zakończmy ten nienajlepszy dla nas wieczór.

I jeszcze słówko o Zulusie ("do" niekoniecznie, ponieważ z bitymi frajerami nie mam zamiaru rozmawiać). Koleś, który pisze po zdaniu w poście, nie daje żadnych argumentów, ma ciągotki do konfidenctwa czego świadkiem byłem na QC. Mam nadzieje, że wkrótce spotka go niemiła niespodzianka i za swoją postawe ktoś mu porządnie przyp**rdoli, najlepiej by było jakby zebrał od kumpla po szalu. Adminów proszę o wywalenie z jego podpisu i awanataru, rzeczy związanych z ŁKSem, ponieważ nie jest on godzien reprezentowania kibiców tego klubu.

Do góry
#2589913 - 08/09/2008 20:29 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
domi Offline
old hand

Meldunek: 11/01/2003
Postów: 754
Skąd: Hirschberg
Co myślicie o Arce dzisiaj? Wiem, że to pomorski klasyk, ale jednak wydaje mi się, że Arka i Lechia to trochę odmienny kaliber... Na bank oba zespoły dziś w podstawowych składach, tyle że Lechia bez 2 podstawowych napastników - Buzały i Rybskiego (kontuzje). 2.07 w Pinnacle wygląda sympatycznie.

Do góry
#2590054 - 08/09/2008 22:36 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: domi]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Sklad Arki pelny i zblizony bedzie do meczu z Lechem ,wiadomo pelna mobilizacja w dwoch ekipach
W Lechii nie zagra Buzala, Rybski ,Cetnarowicz i bramkarz Kapsa ale to raczej nie jest oslabienie gdyz Bąk jest wedlug mnie lepszym bramkarzem
Mecz ciezki ,bedą szachy nikt nie chce przegrac potencjal po stronie Arki ale derby to derby ,kurs na Arke niezly to fakt ,spodziewalem sie 1,7-1,8
W zeszlym sezonie Arka wygrala u siebie 1-0 a na wyjezdzie 0-0 czyzby underek ?? mozna sprobowac na Arke ,oby w ataku wyszedl Wachowicz i Zakrzewski to jest podstawa ,ale tego nie wiemy i Michniewicz moze pokombinowac ze skladem

Do góry
#2590121 - 08/09/2008 23:32 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Domingos]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Tez dzisiaj zdecydowalem sie na Gdynian. Mecz w ramach malo istotnego Pucharu Ekstraklasy, ale klasyk jest zawsze klasykiem i bedac przywiazanym do klubu i majac szacunek do kibicow, dla ktorych sie gra, nikt nogi nie powinien odstawic.
W zasadzie cala Polska w poprzedniej kolejce typowala wygrana Gdanszczan nad bardzo mocno oslabionym Lechem. Zawodnicy Lechii jednak nawet z w zasadzie mlodziezowka Lecha nie potrafili wygrac na wlasnym terenie, i skonczylo sie tylko na remisie. Teraz wyjazd, rywal mocniejszy kadrowo od oslabionego Lecha - bedzie duzo, duzo ciezej.
Co wiecej, Lechia bez dwoch napastnikow - Rybskiego, strzelca jednej z pieciu bramek Gdanszczan w lidze; oraz Buzaly, czekajacego wciaz na przelamanie w tym sezonie. A z drugiej strony barykady stana Zakrzewski, dobywca juz az 4 bramek w lidze, w tym 2 przeciwko Lechowi w ostatnim ligowym starciu; oraz Wachowicz, potrafiacy nie tylko dobrze strzelic, ale i swietnie znalezc kolege z zespolu.

Arka w obecnym sezonie gra ciekawa i madra pilke. 3 wygrane, 1 remis, 0 porazek i tyle samo punktow co Mistrz Polski, Wisla Krakow! Kto sie tego spodziewal przed sezonem!? PE jest w porownaniu z liga dosc minimalistyczny, ale watpie by w tym meczu Michniewicz na odprawie meczowej kazal swoim zawodnikom odstawiac nogi. Zapowiadaja sie ciekawe derby, mimo ze to nie liga. Kursy >2.0 na gospodarzy chyba mozna smialo probowac.



Do góry
#2590134 - 08/09/2008 23:47 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: juancarlos]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Skąd macie 18stke meczową Arki ?

Do góry
#2590169 - 09/09/2008 00:27 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Zabielany]
Miłoszq Offline
veteran

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 1358
Skąd: dawna stolica Polaków
Wiem, że mecz budzi ogromne emocje u kibiców, ale nie u nas. Jutro oczywiście gramy o zwycięstwo, ale składu jeszcze nie podam. Dopiero po jutrzejszych zajęciach wyselekcjonuję kadrę meczową. - mówi tajemniczo trener i dodaje: Przede wszystkim szanujemy swoich kibiców i nie potraktujemy jutrzejszego meczu ulgowo. Jak już powiedziałem, zagramy tylko o zwycięstwo, niezależnie od tego jaki skład desygnuję do gry.
za http://www.arka.gdynia.pl

Do góry
#2590170 - 09/09/2008 00:32 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Miłoszq]
Miłoszq Offline
veteran

Meldunek: 02/05/2005
Postów: 1358
Skąd: dawna stolica Polaków
Meczowa 18 Lechii: Bąk, Sobański, Kosznik, Manuszewski, Wołąkiewicz, Starosta, Piątek, Andruszczak, Hirsz, Rogalski, Szałęga, Kaczmarek, Kowalczyk, Mysona, Kalkowski, Brede, Kasperkiewicz, Trałka,
za http://www.lechia.pl

Do góry
#2595714 - 13/09/2008 02:38 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Miłoszq]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom

Do góry
#2596358 - 13/09/2008 19:17 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Zabielany]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: Zabielany


Buki to mają w d... Przynajmniej Bet-at-home gdzie grałem ten mecz. Dla nich się jak widac liczy wynik z boiska bez względu na inne okolicznosci.

Do góry
#2652454 - 12/10/2008 21:34 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Bullet]
ciacho1984 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/09/2004
Postów: 2804
Skąd: Kraków
Dziś warto zagrać na Śląsk z Wisłą na zwycięstwo gospodarzy, Wisła odpuszcza ten puchar, ogrywa młodzież. Śląsk w Krakowie rozgromił krakowian. Nie ma się co sugerować meczem w pucharze z Cracovia bo potraktowali to spotkanie prestiżowo, jak normalne derby. Ja już nie zagram Bet-at-home wycofało mecz , napisałem do nich i odpowiedź "Mecz ten został za decyzją naszych bukmacherów wyjęty z oferty naszego
serwisu. To spotkanie nie zostanie ponownie dodane do oferty. " Buk ten dość dobrze wycofuje spotkania wysokiego ryzyka straty, więc to dodatkowy atut.

Do góry
#2652549 - 12/10/2008 22:07 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: ciacho1984]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Originally Posted By: ciacho1984
Dziś warto zagrać na Śląsk z Wisłą na zwycięstwo gospodarzy, Wisła odpuszcza ten puchar, ogrywa młodzież. Śląsk w Krakowie rozgromił krakowian. Nie ma się co sugerować meczem w pucharze z Cracovia bo potraktowali to spotkanie prestiżowo, jak normalne derby. Ja już nie zagram Bet-at-home wycofało mecz , napisałem do nich i odpowiedź "Mecz ten został za decyzją naszych bukmacherów wyjęty z oferty naszego
serwisu. To spotkanie nie zostanie ponownie dodane do oferty. " Buk ten dość dobrze wycofuje spotkania wysokiego ryzyka straty, więc to dodatkowy atut.


Wiesz jak to bywa z ustawkami \:D Mimo to ja zagrałem Śląska choc za 2.25 w Unibet. Skorża już wcześniej mówił, że mecz dzisiejszy traktuje ulgowo i wystawi słabszy skład niż na derby. W STS też zablokowane. PS awizuje następujące składy na dziś:

Śląsk: Banaszyński - Socha, Celeban, Sztylka, Pawelec -Ostrowski, Łukasiewicz, Mila, J. Gancarczyk - Sobociński, Łudziński

Wisła: Cebanu - Singlar, Marcelo, Kowalski, Cleber - Dawidowski, Barreto, Mączyński, Zieńczuk - Kmiecik, Kwiek

Do góry
#2652634 - 12/10/2008 22:26 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Bullet]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Wg mnie lepiej Arke dziś pograć, jeśli informacje o składach się potwierdzą.

Janas ma dzisiaj dać pograć rezerwowym.
W Arce awizowani są Zakrzewski + Wachowicz w napadzie (odpoczywali w meczu z Lechem). Reszta składu też ok.

Do góry
#2653960 - 13/10/2008 18:34 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: kfjatek]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Bez dziesięciu podstawowych zawodników ŁKS zagra z Jagiellonią w spotkaniu Pucharu Ekstraklasy. O nieprzywiązywaniu dużej wagi do meczu świadczy to, że łódzka drużyna jedzie do Białegostoku dopiero w poniedziałek.

Pierwszy pojedynek łodzianie przegrali z Jagiellonią aż 1:4. Honorowego gola zdobył Paweł Drumlak, który jednak dziś nie wystąpi z powodu kontuzji. - Wyżej cenię zdrowie zawodnika niż spotkanie w Białymstoku. Paweł będzie nam bardziej potrzebny w sobotnim meczu ligowym - tłumaczy Marek Chojnacki. Trener tradycyjnie już w Pucharze Ekstraklasy ma postawić na dublerów.

W wyjściowym składzie znów znajdzie się Paweł Pytlarz, testowany w Łodzi pomocnik Zagłębia Lubin. - Pamiętam, iż przed laty był jednym z największych talentów, dlatego chciałbym przekonać się, w jakiej jest obecnie dyspozycji - wyjaśnia trener ŁKS. W domu zostali Mladen Kaszczelan, Marcin Adamski, Dejan Ognjanović, Adam Marciniak, Gabor Vayer, Bogusław Wyparło, Labinot Haliti, Dawid Jarka, Jakub Biskup i Adam Czerkas. Wszyscy będą trenować na stadionie Energetyka na Zdrowiu. Dublerem bramkarza Marcina Pająka będzie Jakub Studziński. Po przerwie spowodowanej kontuzją znów zagra Dariusz Stachowiak oraz Wahan Geworgyan, który - zdaniem Chojnackiego - odzyskuje formę. Niedawno Ekstraklasa S.A. zdecydowała, że trenerzy mogą w meczu pucharowym dokonać aż sześciu zmian. Trzy z nich mogą nastąpić w przerwie, a pozostałe trzy - podczas całego spotkania. - Jedziemy do Białegostoku, aby przetestować kilka rozwiązań taktycznych, a jeżeli się uda się sprawić niespodziankę, będę podwójnie szczęśliwy - odważnie zapowiada Chojnacki. Przypomnijmy, że w sobotę ełkaesiacy podejmują Legię Warszawa.

Po trzech kolejkach Pucharu Ekstraklasy ŁKS zajmuje ostatnie miejsce w tabeli grupy D. Do tej pory przegrał z Jagiellonią 1:4, Legią Warszawa 0:3 i Polonią Warszawa 0:1.

http://www.lksfans.pl/index.php/news/read/news_id/1719

Kurs na Jagę w granicach @1,75

Do góry
#2654603 - 13/10/2008 23:46 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: 19marcin08]
Gaske Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/08/2006
Postów: 22997
Skąd: Miami, FL
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
13.10.2008, 20:30

Obie ekipy znajdują się w dolnej połowie tabeli, jednak to gdańszczenie mają większe szanse na awans do kolejnej fazy Pucharu Ekstraklasy. Pierwsze spotkanie na boisku Lechii zakończyło się remisem 0:0, jednak 3 punkty zostały przydzielone zespołowi z Gdańska. Dzisiaj faworytem bukmacherów jest Kolejorz, jednak wg mnie ich szanse na wygraną są bardzo małe.

Lech od pierwszego meczu PE te rozgrywki sobie 'odpuścił'. W meczu z Lechią zagrało kilku nieuprawnionych do gry zawodników, a kolejne dwa spotkania Poznań wysoko przegrał. Ostatnie spotkanie z Arką Gdynia rozpoczęli, mając w składzie jedynie 3 zawodników, którzy grają w ekstraklasie - Injacem, Wilkiem i Reiss'em, który zazwyczaj w meczu na boisku znajduje się po kilkanaście minut. Nad morze w ogóle nie pojechał trener Franciszek Smuda, a spotkanie prowadził jego asystent, co pokazuje, że Lech na tych rozgrywkach się nie skupia, mając jeszcze przed sobą udział w PU, PP i walce o mistrzostwo Polski. Dzisiaj prawdopodobnie wystąpi w podobnym składzie, opartym głównie na zawodnikach z młodej ekstraklasy.

Lechia natomiast nadal walczy o awans do kolejnej fazy rozgrywek. Dzięki walkowerowi w pierwszej kolejce po tym meczu mogą się zbliżyć do pierwszej dwójki na 2 punkty. Tym bardziej, że do Poznania wybiera się większość podstawowych graczy. W 18 zawodników, którzy wyjechali na mecz nie ma jedynie Kaczmarka, Trałki i Bąka.

Zawodnicy, którzy pojechali do Poznania: Sobański, Kapsa, Kosznik, Manuszewski, Wołąkiewicz, Starosta, Piątek, Andruszczak, Wiśniewski, Rogalski, Midzierski, Brede, Kowalczyk, Kawa, Buzała, Kasperkiewicz, Kalkowski, Rybski

Myślę, że jeśli Gdańsk zagra najlepszym składem, jakim w tym dniu będzie dysponował, to młodzi piłkarze Lecha nie mają większych szans na wygranie tego meczu.

X2 - 1.60
2 - 3.30

Do góry
#2732764 - 18/11/2008 05:38 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Gaske]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
Lech zagra pilkarzami z Młodej Ekstraklasy w najblizszych dwoch meczach Pucharu Ekstraklasy!

2.10 w Bet365 na gospodarza najblizszego meczu, czyli GKS Belchatow, w zaistnialem sytuacji wyglada niezle. Lech i tak ma znikome szanse na awans, a te rozgrywki to dla nich ostatni z mozliwych prirytetow.

Do góry
#2733112 - 18/11/2008 17:14 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: juancarlos]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: juancarlos
Lech zagra pilkarzami z Młodej Ekstraklasy w najblizszych dwoch meczach Pucharu Ekstraklasy!

2.10 w Bet365 na gospodarza najblizszego meczu, czyli GKS Belchatow, w zaistnialem sytuacji wyglada niezle. Lech i tak ma znikome szanse na awans, a te rozgrywki to dla nich ostatni z mozliwych prirytetow.


tyle że w Bełchatowie jak dotąd wystawiano mocny skład na te śmieszne rozgrywki a jutro sytuacja ma się zmienić...w tym tygodniu dokonano podziału na dwa zespoły 1szy i 2gi ... ktore trenują osobno...1szy zespoł pod kątem ligi się przygotowywuje...natomiast 2gi...wystąpi w PE... ponadto zagra 3ch testowanych zawodnikow....


"Poniedziałkowymi treningami na drugim boisku giekaesiacy rozpoczną przygotowania do meczów przeciwko Lechowi (Puchar Ekstraklasy, środa, 17) i Jagiellonii (Ekstraklasa, sobota, 14:15).

Sztab szkoleniowy będzie przez najbliższe dni prowadził zajęcia w dwóch podgrupach wydzielonych z zawodników grających (PESA) i nie grających w meczu pucharowym. Dziś giekaesiacy będą trenować o 16 i 17 (PESA). Na wtorek zaplanowano siłownię i wyjazd czterech zawodników do kolejnej podstawówki w ramach akcji "Szkoła z GieKSą" oraz popołudniowe zajęcia o godz. 15 i 17 (PESA). Środa to trening o 14:15 na "dwójce". W czwartek ekipa "PESA" spotka się o godz. 10, druga grupa ponownie o 14:15. Ostatni trening przewidziano w piątek na głównej płycie w porze meczowej (14:15). Po nim meczowa osiemnastka wyjedzie na zgrupowanie do ośrodka w Gutowie Małym.

W trakcie przygotowań szkoleniowcy będą obserwować trzech testowanych zawodników: Artura Chałasa (obrońca, Hetman Zamość, 1986 r.), Marcina Kalkowskiego (obrońca, SMS Łódź, 1989) oraz Igora Myhałewskiego (napastnik, Ukraina, Hetman, 1985)"


więc Bełchatow też kwapi się do tego żeby wystawic 2gi czy nawet 3ci garnitur traktując po macoszemu ten mecz...

NO BET

Do góry
#2733122 - 18/11/2008 17:47 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
To nie jest takie oczywiste w przypadku Belchatowa jak piszesz.
Pamietaj ze tylko Lech dostal zgode na gre juniorami w PE.
W Belchatowie musi wystapic regulaminowa ilosc zawodnikow z pierwszego skladu.

Do góry
#2733137 - 18/11/2008 18:20 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Giertyszek]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Giertyszek

W Belchatowie musi wystapic regulaminowa ilosc zawodnikow z pierwszego skladu.


Może i musi, ale pytanie jakie będzie zaangazowanie takiego zawodnika w grę? ... Moim zdaniem - co najmniej wątpliwe ;\)

Ja bym radził te bananowe rozgrywki odpuścić.

Do góry
#2733145 - 18/11/2008 18:26 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
ŁKS Łódź - Legia Warszawa

Co mnie naszło by pisać o meczu PE?
Już mówie...
Po ostatnim meczu ligowym w wykonaniu ŁKSu jestem ''lekko'' zniesmaczony postawą kopaczy ŁKSu. N

Do góry
#2733147 - 18/11/2008 18:29 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Giertyszek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
dużo lepiej prezentuje się typ na Legię w konfrontacji z ŁKSem!!!

ŁKS traktuje ten mecz jako zło konieczne !!! z ust trenera widać że najchętniej wolałby wystawić cały skład ME a cała uwaga skierowana jest na arcyważnych meczach ligowych ktore czekają łodzian.


"Trener Marek Chojnacki z dzisiejszego meczu z Legią zwolnił czterech zawodników: Marcina Adamskiego (uległ lekkiemu urazowi), Rafała Kujawę, Wahana Geworgjana i Labinota Halitiego. Reszta podstawowych zawodników musi wystąpić, bo taki jest przepis Ekstraklasy - w meczach o puchar musi grać ośmiu zawodników z kadry pierwszego zespołu.

Uzupełniłbym skład piłkarzami z Młodej Ekstraklasy, ale oni grali swój mecz z Ruchem - mówi trener Marek Chojnacki. - Na szczęście będę mógł dziś dokonać sześciu zmian, więc ponad połowa drużyny zagra najwyżej 45 minut.

Mecz Pucharu Ekstraklasy komplikuje trenerowi Markowi Chojnackiemu okres przygotowań do kolejnego ważnego meczu. Przecież już w piątek łodzianie zmierzą się w Bytomiu z Polonią. W Pucharze Ekstraklasy ełkaesiacy już niczego nie zwojują, słusznie zatem koncentrują się na lidze."

Łodzianie będą chcieli uniknąć przemęczenia i niepotrzebnych kontuzji.

Do góry
#2733148 - 18/11/2008 18:31 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Kadra Legii na ten mecz: Skaba, Machnowskij, Bronowicki, Astiz, Kumbev, Choto, Rzeźniczak, Wysocki, Radović, Tito, Ekwueme, Giza, Kiełbowicz, Borysiuk, Rocki, Arruabarrena, Grzelak.

Do góry
#2733149 - 18/11/2008 18:31 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Kadra Legii na ten mecz: Skaba, Machnowskij, Bronowicki, Astiz, Kumbev, Choto, Rzeźniczak, Wysocki, Radović, Tito, Ekwueme, Giza, Kiełbowicz, Borysiuk, Rocki, Arruabarrena, Grzelak.

Do góry
#2733150 - 18/11/2008 18:33 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
ŁKS podobnie jak Legia w rezerwowym składzie

Podopiecznym trenera Marka Chojnackiego nie wiedzie się w tym sezonie w żadnych rozgrywkach. Trudno przypuszczać, żeby przełamali się w spotkaniu Pucharu Ekstraklasy z Legią Warszawa. Trener ŁKS zapowiada, że da odpocząć podstawowym graczom. - W myśl regulaminu będzie musiało jednak zagrać ośmiu zawodników z kadry pierwszego zespołu - wyjaśnia trener.


tylko zobaczmy na składe "REZERW" LEGII

Bramkarze: Kostiantyn Machnowskyj, Jacek Skrzyński

Obrońcy: Piotr Bronowicki, Pance Kumbev, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz, Inaki Astiz Ventura, Przemysław Wysocki, Jakub Rzeźniczak

Pomocnicy: Ariel Borysiuk, Miroslav Radović, Piotr Giza, Alberto Ortiz Moreno, Martins Nnabugwu Ekwueme,

Napastnicy: Mikel Arruabarrena Aranbide, Piotr Rocki, Bartłomiej Grzelak


Myślę że te "rezerwy" są o wiele lepsze od 1go składu ŁKSiakow co dopiero mowiac o ich rezerwach...

Do góry
#2733157 - 18/11/2008 18:37 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: 19marcin08]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Edit:

ŁKS Łódź - Legia Warszawa

Co mnie naszło by pisać o meczu PE?
Już mówie...
Po ostatnim meczu ligowym w wykonaniu ŁKSu jestem ''lekko'' zniesmaczony postawą kopaczy ŁKSu. Na każdym froncie rozgrywek krajowych ŁKS odpada, ale w ogóle się nie liczy!
W lidzę po fatalnej grze przedostatnie miejsce. Bardzo słaba Cracovia wyelimonowała Nas z PP wygrywając bardzo spokojnie... 3:0.
Puchar Ekstraklasy zaś to kolejna totalna klapa w wykonaniu piłkarzy. ŁKS przegrał wszystkie mecze, strzelając zalediwe 3 bramki, przy 11 straconych.
Mimo, że w składzie musi zagrać 8 zawodników z pierwszego składuto o zwycięstwo Legii jestem spokojny, na uraz narzeka Adamski (czyli jeden z nielicznych którzy chcą, coś zrobić dla klubu), jak nie było Adamskiego to zawsze zastępował go Leszczyński który także dzisiaj nie moze zagrać \:D
Dziura w środku obrony? Nie, ''załata'' ją jeszcze dziurawszy niż ta dziura Mowlik

Legia w PE gra dobrze, mają 2 miejsce za Jagiellonią do której tracą 1 pkt, a mają tyle sama punktów co rywal zza miedzy Polonia.
Legia na pewno będzie walczyć o pierwsze miejsce w tabeli za która jest 75 tys zł. \:\)

Kurs 2,00 na Legie? \:o Biorę

Do góry
#2733160 - 18/11/2008 18:41 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Legioniści napewno nie odpuszczą i poważnie podejdą do meczu: część z nich przecież walczy o odzyskanie miejsca w składzie lub podniesienie notwań u trenera.

"...dla zmienników będzie to wyjątkowo ważny test. Chciałbym, byśmy grali jak najdłużej w rozgrywkach o Puchar Ekstraklasy. Te mecze są nam bardzo potrzebne, bo mamy szeroką kadrę i chcę, by wszyscy mieli szansę regularnych występów – mówi Jan Urban.
Trener potwierdził swoje słowa, ustalając siedemnastkę piłkarzy, którzy jadą do Łodzi. Oprócz przebywających na zgrupowaniach reprezentacji Jakuba Wawrzyniaka, Rogera, Macieja Rybusa i Jana Muchy przeciwko ŁKS nie zagrają także Maciej Iwański, Takesure Chinyama i Aleksandar Vuković.

Pod ich nieobecność zmiennicy będą walczyć o poprawienie swojej opinii u trenera Urbana. Kolejną szansę dostaną Hiszpanie. Mikel Arruabarrena zagra jako jedyny napastnik. Mocno krytykowany letni nabytek Legii strzelił dotąd jedyną bramkę – właśnie w meczu pucharowym z Polonią (4-0). Od tego czasu marnował jednak kolejne szanse. Jeśli w Łodzi znów nie trafi do siatki, jego sytuacja z fatalnej zamieni się w tragiczną.

Z kolei Tito wystąpi na pozycji defensywnego pomocnika. Spośród wszystkich przybyszów z Półwyspu Iberyjskiego zbiera najlepsze recenzje, więc jemu należy przyjrzeć się ze zdwojoną uwagą. Partnerami Tito w środku pola będą Ariel Borysiuk i Piotr Giza. O ile 17-letni rozgrywający czuje się dobrze i jest zadowolony ze swojej formy o tyle sytuacja Gizy jest znacznie gorsza.

– Piotrek nie poradził sobie z presją trybun w Warszawie. Stąd się biorą jego problemy – tak Urban usprawiedliwia wychowanka Cracovii."

Do góry
#2733164 - 18/11/2008 18:48 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Originally Posted By: Mindman
Originally Posted By: Giertyszek

W Belchatowie musi wystapic regulaminowa ilosc zawodnikow z pierwszego skladu.


Może i musi, ale pytanie jakie będzie zaangazowanie takiego zawodnika w grę? ... Moim zdaniem - co najmniej wątpliwe ;\)

Ja bym radził te bananowe rozgrywki odpuścić.



a moim zdaniem jeżeli został pominięty w tej drużynie, która ma się przygotowywać do ligi, to będzie zapi***alać, aż miło.
Jak dla mnie Bełchatów jak najbardziej do gry. Lech ma jeszcze szanse na wyjście z grupy, więc trzeba je jak najszybciej zaprzepaścić.

z pierwszego zespołu niby Kotor, który nie gra, Kucharski - drewno, powrót po kontuzji, grał końcówki w minionych meczach, Kikut - rekonwalestent, zagrał w Bytomiu - był najsłabszym graczem na boisku i mam nadzieje,że w meczu o punkty nie wystąpi w tej rundzie, Cueto - ociera się o 18tke meczową, ale wciąż zbyt słaby fizycznie.

GKS @ 2,0 jak najbardziej do gry

Co do Legii to jezeli chcą wyjść z grupy to wygrają, jeśli mają na to olew, nie muszą wygrywać.

Ładny kurs na PB w Chorzowie.

Do góry
#2733170 - 18/11/2008 18:54 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
chyba bukmacherzy też czytają te strony ;D radze łapać Legię po dobrym kursie jeszcze bo niedługo reszta bukow skoryguje Legię do nędznego mizernego kursu >> w Unibecie już 1.65 tylko ;\)

Do góry
#2733175 - 18/11/2008 18:57 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
McDziarz ty się ucz na kolosa, a nie za bukmacherkę się wziąłeś

Do góry
#2733197 - 18/11/2008 19:16 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: podstawek]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
ŁKS Łódź - Legia Warszawa NO BET
Powiem szczerze początkowo kurs na Legię był dla mnie promocją bo myślałem, że Urban wystawi dośc dobry skłąd ale jak patrzę na skład Legii to pożal się Boże, Panowie jak ktoś pisze, że rezerwy Legii są lepsze od ŁKS-u to według mnie jest w błędzie. Kto tam nibyc jest wartościowym graczem Machnowsky, który chyba 1 raz stanie w bramce i nie wiadomo wogóle jak gra, w obronie też nie ma nikogo wartościowego w pomocy brakuje przede wszystkim Iwańskiego,a ten Ekwueme nie wiem co jeszcze robi w kadrze Legii,a już wogóle atak to miernota oprócz Grzelaka, który jeszcze jeszcze coś tam prezentuje chociaż jest dużo słabszy od Chinyamy, Arrunbarena czyli totalny drewniak koleś jest masakrycznie słąby, Rocki, który wogóle nie gra,a jak wejdzie to za wiele nie pokazuje jednak lata robią swoje. Dla mnie tego meczu lepiej nie grać z takim skłądem Legia może mieć naprawdę poważne problemy na walkę, a trener ŁKS-u w prowadzi młodych ambitnych do gry, którzy na pewno będą gryźć trawę,a niekoniecznie tak musi być w Legii bo jakoś tych młodych ambitnych nie widać \:\)

Do góry
#2733198 - 18/11/2008 19:18 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: podstawek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: podstawek87
McDziarz ty się ucz na kolosa, a nie za bukmacherkę się wziąłeś



w tym tygodniu mnie nie będzie na uczelni \:\) a Ty cwaniak nie masz teraz zajęć z rynku kapitałowego i pieniężnego ??? ;D

Do góry
#2733200 - 18/11/2008 19:20 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
na rynkach recesja więc podstawek się na buki przestawił \:\)

Do góry
#2733203 - 18/11/2008 19:23 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: grzesol]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: grzesol
ŁKS Łódź - Legia Warszawa NO BET
Powiem szczerze początkowo kurs na Legię był dla mnie promocją bo myślałem, że Urban wystawi dośc dobry skłąd ale jak patrzę na skład Legii to pożal się Boże, Panowie jak ktoś pisze, że rezerwy Legii są lepsze od ŁKS-u to według mnie jest w błędzie. Kto tam nibyc jest wartościowym graczem Machnowsky, który chyba 1 raz stanie w bramce i nie wiadomo wogóle jak gra, w obronie też nie ma nikogo wartościowego w pomocy brakuje przede wszystkim Iwańskiego,a ten Ekwueme nie wiem co jeszcze robi w kadrze Legii,a już wogóle atak to miernota oprócz Grzelaka, który jeszcze jeszcze coś tam prezentuje chociaż jest dużo słabszy od Chinyamy, Arrunbarena czyli totalny drewniak koleś jest masakrycznie słąby, Rocki, który wogóle nie gra,a jak wejdzie to za wiele nie pokazuje jednak lata robią swoje. Dla mnie tego meczu lepiej nie grać z takim skłądem Legia może mieć naprawdę poważne problemy na walkę, a trener ŁKS-u w prowadzi młodych ambitnych do gry, którzy na pewno będą gryźć trawę,a niekoniecznie tak musi być w Legii bo jakoś tych młodych ambitnych nie widać \:\)



piszesz że w obronie nie ma nikogo wartościwego...???


Obrońcy: Piotr Bronowicki, Pance Kumbev, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz, Inaki Astiz Ventura, Przemysław Wysocki, Jakub Rzeźniczak

ani jeden z nich się nie nadaje...??? żaden nie ma wartości ???

Do góry
#2733211 - 18/11/2008 19:41 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: grzesol]
DJ SOSNA Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/03/2001
Postów: 5220
Originally Posted By: grzesol
Panowie jak ktoś pisze, że rezerwy Legii są lepsze od ŁKS-u to według mnie jest w błędzie.


Powiem ci tak: to ty jesteś w błędzie i to dużym. Śmiesznie też wygląda jak nazywasz atak Legii "miernotą" w kontekście meczu z ŁKS, który ataku nie ma w ogóle

Do góry
#2733236 - 18/11/2008 20:11 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: DJ SOSNA]
juancarlos Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/04/2007
Postów: 3481
Skąd: Poznan / Paris
wracajac do Lecha. Wiekszosc w klubie sama powinna sie prosic o przegranie meczu w Belchatowie. Bo jeszcze nie daj Boze Lech awansuje do kolejnej rundy i bedzie musial wysylac kilku podstawowych graczy na te mecze - znow Ekstraklasa SA nie pozwoli na taki manewr jak teraz, gdzie wszyscy z mlodzikow moga sobie pojechac na te mecze.
Lech ma inne priorytety - liga, PP, PUEFA. A GKS? Czemu mieliby nie chciec wygrac? W PUEFA nie graja, w PP tez nie. Zostala im liga, gdzie moga sie co najwyzej bic o miejsce gwarantujace start w pucharach europejskich, a i tak szanse sa bardzo male. A co by nie bylo, smieszny PE to tez pieniadze i na pewno klubowi z Belchatowa zajsc jak najdalej nie zaszkodzi. Graja u siebie, troche graczy z podstawowego skladu wyjsc musi...



Originally Posted By: grzesol
Panowie jak ktoś pisze, że rezerwy Legii są lepsze od ŁKS-u to według mnie jest w błędzie.


widziales te rezerwy? Choto, Astiz, Rzezniczak, Bronowicki, Radovic, Giza, Grzelak. Gdzie dwaj ostatni, ktorzy beda za pewne dzis mieli stanowic o ofensywnej sile Legii, musza sie pokazywac w kazdej okazji, jaka dostaja od Urbana, jezeli chca grac w 'normalnych' rozgrywkach, jak liga, bo PE to z pewnoscia nie ich szczyt mozliwosci.

Kursy na wygrane Belchatowa i Legii wygladaja bardzo ok, wiec grzech nie sprobowac, nawet jezeli to bananowy Puchar Ekstraklasy.

Do góry
#2733258 - 18/11/2008 20:34 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
bludek Offline
veteran

Meldunek: 16/01/2007
Postów: 1218
Originally Posted By: McDziarz
piszesz że w obronie nie ma nikogo wartościwego...???


Obrońcy: Piotr Bronowicki, Pance Kumbev, Dickson Choto, Tomasz Kiełbowicz, Inaki Astiz Ventura, Przemysław Wysocki, Jakub Rzeźniczak

ani jeden z nich się nie nadaje...??? żaden nie ma wartości ???


'Pance Kumbev poleciał do Macedonii, aby zobaczyć swojego nowonarodzonego potomka.'

Do góry
#2733259 - 18/11/2008 20:38 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: bludek]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
pierwsza "11" Legii dziś?
Machnowskij – Bronowicki, Inaki Astiz, Kumbev, Wysocki – Radović, Tito, Giza, Borysiuk, Rocki – Arruabarrena

Do góry
#2733306 - 18/11/2008 21:28 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Giertyszek]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Widzę, że przymiotnik bananowy się przyjął, chociaż wyczuwam lekką ironię w przytoczonym określeniu przez @juanacarlosa ;\)

Nie chcę nikogo zachęcać/zniechęcać, ale przypomnijcie sobie niedawne spotkanie Legii z nomen omen nieco rezerwową Jagą w PP ... Okoliczności obu spotkań dosyć podobne, musicie przyznać.
Nie wiem czy przy kursach jakie teraz są albo jeszcze będą (bo raczej będą lecieć w dół jeszcze) warto się w takie coś bawić.

Każdy gra jak uważa i za swoją kasę, a ponieważ ja zrobiłem sobie przerwę, to mogę szczerze życzyć wszystkim powodzenia \:\)

Do góry
#2733317 - 18/11/2008 21:42 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Originally Posted By: Mindman
Widzę, że przymiotnik bananowy się przyjął, chociaż wyczuwam lekką ironię w przytoczonym określeniu przez @juanacarlosa ;\)

Nie chcę nikogo zachęcać/zniechęcać, ale przypomnijcie sobie niedawne spotkanie Legii z nomen omen nieco rezerwową Jagą w PP ... Okoliczności obu spotkań dosyć podobne, musicie przyznać.
Nie wiem czy przy kursach jakie teraz są albo jeszcze będą (bo raczej będą lecieć w dół jeszcze) warto się w takie coś bawić.

Każdy gra jak uważa i za swoją kasę, a ponieważ ja zrobiłem sobie przerwę, to mogę szczerze życzyć wszystkim powodzenia \:\)



Masz rację i o dziwo wtedy Legia grała naprawdę silnym skłądem i wymęczyła awans dopiero w karnych,a przecież grała u siebie i to z bardzo rezerwową Jagą. Tutaj jest mecz meczowi nierówny gdyby Legia zagrała podobnym skłądem co w meczu ze Śląskiem nie miałbym wątpliwości co do typu ale tak jestem w kropce boz jednej strony słaby ŁKS no ale piłkarze się przecież nie położą czekając na jak najniższy wymiar kary, o dziwo to zmiany w skłądzie moga wyjśc ŁKS-owi na dobre bo jak gra pierwsza drużyna każdy widzi,a młody Bartoszewicz napastnik ma naprawdę duże umiejętności. Ciężko cokolwiek typować z pucharów jedyne co mi przypada do gry to raczej handi na Piast Gliwice, Wisła Kraków bez Brożka i praktycznie bez napastnika,a Piast w najsilniejszym składzie oprócz Radzewicza i Glika co trzeba przyznać, że jest dośc poważnymosłabieniem. Wiadomo jak zagra Piast raczej defensywnie czekając na kontry,a mają zawodników do zaatakowania. Wisła bez Brożka traci 50% na wartości no i ma zagrać młodzież co jak co ale na pewno piłkarze Piasta Gliwice są lepsi od młodzieży Krakowskiej. Piast już raz wygrał z Wisłą u siebie i wtedy wcale nie był aż taki rezerwowy skłąd. Najlepszym drużynom ten puchar nie jest na rękę i awans jest im zbędny bo po co tracić siły grając dodatkowe mecze i i tak za wiele się za to neiz yskuje. Ten puchar jest dla słabszych i ambitnych drużyn jak np. Piast Gliwice, który chce się pokazać,a nie tylko wyjść żeby mecz się odbył.

Do góry
#2733318 - 18/11/2008 21:43 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Taka ciekawostka, skład Legii, który rozpoczął wspomniany mecz z Jagą w PP (a nie PE, co też moim zdaniem może mieć znaczenie).

1. Wojciech Skaba - 25. Jakub Rzeźniczak, 4. Dickson Choto, 15. Inaki Astiz, 11. Tomasz Kiełbowicz - 22. Piotr Rocki, 6. Roger Guerreiro, 7. Piotr Giza, 30. Martins Ekwueme, 28. Marcin Smoliński - 40. Mikel Arruabarena

Do góry
#2733351 - 18/11/2008 22:15 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Ja sobie gram:
X/1 (4.7) - bo kurs fajny, a prawdopodobieństwo wg mnie dosyć spore. Wiadomo ŁKS jest drużyną o słabszym potencjale, sił powinno z czasem braknąć. Zakładam też, że Chojnacki właśnie po przerwie może dać odpocząć niektórym swoim "asą" (asom?)

Legia -2 (7.6) - bo w sumie ciężko tak do końca przewidzieć przebieg tego spotkania, ale jeśli faktycznie piłkarze Legii podejdą poważnie do meczu i szybko strzelą bramke, to może skończy się na jakimś małym pogromie? Czemu nie?

Stawki oczywiście małe \:\)

Do góry
#2733352 - 18/11/2008 22:16 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: kfjatek]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
EDIT: oczywiście miałem na myśli X/2

Do góry
#2733393 - 18/11/2008 22:39 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: kfjatek]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22186
Skąd: Chorzów
Kfjatek a co myslisz jutro o graniu Bełchatowa z Wami?
Podobno jedziecie tam młoda ekstraklasa plus Kotorowski, Kikut i Kucharski.
Jakby nie to ze Bełchatów ma pewny prawie pewny awans to był grał to grubiej bo kurs 2 w sts piechota nie chodzi ;\)

Do góry
#2733536 - 18/11/2008 23:41 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: aker]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Lechia-Arka

Po porannym rozruchu, który odbył się dzisiaj o godzinie 11.00 trener Czesław Michniewicz wyselekcjonował grupę, która pojedzie na dzisiejszy mecz z Lechią Gdańsk. Spotkanie odbędzie się w Gdańsku, o godzinie 18.00.

W porównaniu z ostatnim ligowym meczem, ruchy w kadrze nie są duże. Trenerzy zadecydowali, że w Gdyni zostaną Marcin Wachowicz, Zbigniew Zakrzewski i Bartosz Karwan, którzy mają być gotowi na sobotnią potyczkę w Wodzisławiu. Do zdrowia powrócił Anderson Silva i jest całkiem prawdopodobne, że zobaczymy go dzisiaj na boisku.

W "osiemnastce" po raz kolejny znaleźli się przedstawiciele Młodej Ekstraklasy. Są to Krzysztof Bułka, Paweł Czoska i Wojciech Wilczyński.

Bramkarze:
28 Tomislav Basić, 33 Norbert Witkowski

Obrońcy:
2. Anderson Silva, 4. Dariusz Żuraw, 21. Michał Łabędzki, 3. Łukasz Kowalski, 34. Wojciech Wilczyński

Pomocnicy:
7. Dariusz Ulanowski, 20. Bartosz Ława, 24. Marcin Pietroń, 27. Marcin Budziński, 6. Tomasz Sokołowski, 22. Krzysztof Bułka, 31. Paweł Czoska, 19. Przemysław Trytko

Napastnicy:
9. Marcin Chmiest, 10. Damian Nawrocik, 16. Grzegorz Niciński

zrodlo: oficjalna Arki

Sklad bedzie bardzo podobny do tego z Belchatowem , procz lewego obroncy Płotki ktorego zastapi Anderson oraz bramkarza ale Basic to solidny łapacz \:\)
Jesli nie bedzie np 6 zmian w czasie przerwy to Arka nie powinna przegrac tego spotkania ,remis nam wystarcza do wyjscia z grupy .

Kadra Lechii na mecz Puchary Ekstraklasy z Arką Gdynia:

Kapsa, Bąk, Kawa, Andruszczak, Midzierski, Brede, Mysona, Starosta, Miklosik, Kasperkiewicz, Kalkowski, Cetnarowicz, Rybski, Buzała, Kowalczyk, Piątek, Manuszewski, Trafarski.

Trafarski to testowany napadzior z Olimpii o ile sie nie myle
Zabraknie Kaczmarka co jest duzym oslabieniem , Rafała Kosznika, oraz Borisa Radovanovicia i Frane Cacica.

Szansę na grę w tym spotkaniu dostaną zapewne Artur Andruszczak i Piotr Kasperkiewicz, którzy nie pojechali na mecz do Krakowa. Prawdopodobnie zagra również Arkadiusz Miklosik, który wrócił po kontuzji i wystąpił w spotkaniu z Wisłą. Na boisku powinniśmy też zobaczyć Pawła Kapsę, Macieja Kalkowskiego, Piotra Cetnarowicza i Jakuba Kawę.

zrodlo oficjalna Lechii


Walki nie zabraknie wiec mozna probowac under 2,5 a do lepszego ogladania meczu na polsat sport zabawie sie X/2

Do góry
#2733579 - 19/11/2008 00:14 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: aker]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: aker
Kfjatek a co myslisz jutro o graniu Bełchatowa z Wami?
Podobno jedziecie tam młoda ekstraklasa plus Kotorowski, Kikut i Kucharski.
Jakby nie to ze Bełchatów ma pewny prawie pewny awans to był grał to grubiej bo kurs 2 w sts piechota nie chodzi ;\)
Witam. Niby tak jak mówisz, ale mam cały czas w pamięci tegoroczny mecz PE w Gdańsku z Lechią gdzie była podobna (gorsza)sytuacja kadrowa i grałem naprawdę mocno na gospodarzy (buki mocno wtedy zaspały). Skończyło się na 0:0.

Wracając do tematu. Pograłem 1 ale za prawie symboliczną stawkę.

Do góry
#2733652 - 19/11/2008 01:37 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: kfjatek]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
"Tymczasem ambicjonalne traktujący te rozgrywki Piast, przyjeżdża do Krakowa w niemal najmocniejszym zestawieniu. Zabraknie jedynie narzekającego na uraz Marcina Radzewicza..."

Skorża oczywiście zdecyduje się na kilka roszad w składzie, a biorąc pod uwagę, że zabraknie Brożka, Boguskiego, na uraz narzeka Niedzielan, Kmiecik, Dawidowski, zatem pole manewru w lini ataku zostało zawężone. Z podstawowego składu zabraknie także Radka Sobolewskiego.

To takie ogólne info jeżeli ktoś jeszcze rozpatruje to spotkanie. Do 18 już niewiele czasu ;\)

Do góry
#2733657 - 19/11/2008 01:41 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Hakan]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Nie zapomnij o "tajemniczym napastniku" \:D Wisły w tym meczu

to za jednym z portali ... ciekawe, któż to będzie ...

Do góry
#2733919 - 19/11/2008 03:43 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Cóż za okazja dla Legii!!!!! Grzelak zagrywa na czystą pozycję do Arruabarreny, Hiszpan ładnie uwolnił się z opieki obrońcy i z 5 metrów trafił...w słupek! Futbolowe jaja!


niestety Trzeciak chyba nie dostanie premii za sprowadzenie tego EGZEKUTORA ;\) ten patałach marnuje takie okazje jakie Piotr Włodarczyk vel Nędza wykańczał z zamkniętymi oczami ;\)

Do góry
#2734170 - 19/11/2008 05:02 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Ufff Legia wchodzi niezłym fartuchem ;\)

nawet Goolleador z połwyspu Iberyjskiego - złote dziecko Mirka Trzeciaka zdobył bramke ;\)

Do góry
#2734299 - 19/11/2008 06:26 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Gratuluję jednak typu na Legię sam żałuję, że jednak skusiłem się na under,a nie Legię ale sami powiecie szczerze, że nerwów było co niemiara z 2-0 większość z was nie wierzyła pewnie w zwycięstwo Legii,a jednak. Karny w 90 minucie lol ja z pucharu ekstraklasy trafiłem tylko under w meczu na pomorzu, under ŁKS-u i Legii \:\( oraz handi na Piast \:\( trochę żałuję tej Wisły ale nic nie wskazywało na to, że zagra tak silny skład bo Skorża oprócz Pawełka zagrał swoim najsilniejszym składem,a kursy na Wisłę o dziwo szły w górę no ale coś tam dzisiaj zarobiłem ale symbolicznie tylko. W bukmacherce liczy się typ,a nie to jak to weszło dlatego gratuluję typu Legii. Sam nie wiem jak podejść do jutrzejszych meczów ale dzieki dzisiejszym jakiś obraz na puchar ekstraklasy jest \:\)

Do góry
#2734361 - 19/11/2008 07:07 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: grzesol]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Myślę, że dzisiejsze wyniki (składy zespołów) sprawiają, że nazwanie przeze mnie tych rozgrywek bananowymi nie jest, ani trochę przesadą ;\)

Ja typu na Legię nikomu dziś gratulował nie będę, bo to przecież zejść na zawał można było wygrywając wcale nie taki wielki procent wkładu \:\)

Przerwa trwa dalej u mnie, a jutro pewnie cała Polska zagra Bełchatów \:\) Nie neguję tego typu i życzę wszystkim powodzenia.

Do góry
#2734373 - 19/11/2008 07:13 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: grzesol]
Kameleon Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 31/01/2003
Postów: 21969
Skąd: Gdynia
Najważniejszy letki plus \:D \:D

Jutro w Bełchatowie kopie ze strony Lecha młoda ekstraklasa + Kotorowski, Kikut i Kucharski. Widać, że mają w dupie ten puchar od poczatku i dobrze bo walka na tylu frontach nic dobrego by nie przyniosła. GKS bez kadrowiczów i Drzymonta. Reszta do dyspozycji trenera, zmiennicy zrobią swoje.

GKS @1.77 pobrane

Do góry
#2734380 - 19/11/2008 07:16 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Kameleon]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Kameleon
Najważniejszy letki plus \:D \:D



Zapomniałem, że tak \:D



Z tych wszystkich typów w PE to ten jutrzejszy Bełchatów i tak wygląda najlepiej, ale te rozgrywki są dla mnie jednym wielkim no betem

Do góry
#2734388 - 19/11/2008 07:27 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Originally Posted By: Mindman
Originally Posted By: Kameleon
Najważniejszy letki plus \:D \:D



Zapomniałem, że tak \:D



Z tych wszystkich typów w PE to ten jutrzejszy Bełchatów i tak wygląda najlepiej, ale te rozgrywki są dla mnie jednym wielkim no betem


Ja powiem tak powinny być NO BETEM ale jak to z typującymi bywa grają trza coś obstawić i czasami można naprawdę wyciągnąć fajne typki jak kiedyś Arka z Lechem u siebie z handi po kursie ok.4
Zastanawiam się nad tym Bełchatowem i jeżeli zagrają z dużą ilością podstawowych to zagram ten typ nawet z handi bo jak już przegrają to wysoko,a nie jedną bramką \:\)

Do góry
#2734389 - 19/11/2008 07:29 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22186
Skąd: Chorzów
Mindman widze ze przemawia przez Ciebie troche gorycz dzisiejszych wyników a dokładnie ze dzisiaj nie zagrałes bo Wisła i Legia ładnie weszły.
Prawda jest taka ze nie ważne jaki to jest typ rozgrywek bo moze to byc puchar w graniu na organkach ale najwazniejsze że przynosi dochód.
Masz racje ze PE to bananowy pucharek ale najwazniejsze ze kasa sie w moim portfelu dzieki niemu juz nieraz pomnożyła ;\)

Do góry
#2734391 - 19/11/2008 07:39 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: aker]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: aker
Mindman widze ze przemawia przez Ciebie troche gorycz dzisiejszych wyników a dokładnie ze dzisiaj nie zagrałes bo Wisła i Legia ładnie weszły.


\:D

Sorry, ale za długo siedzę w tym interesie żeby mnie takie coś wzruszało \:\)

Zrobiłem sobie przerwę od grania w ogóle, tak więc ani mnie to ziębi ani grzeje.

Szczerze gratuluję tym, którzy wygrali, tylko nie zazdroszczę 89 minut nerwów po przeciętnym kursie ;\)


Do góry
#2734399 - 19/11/2008 07:45 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
aker Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 10/12/2004
Postów: 22186
Skąd: Chorzów
Originally Posted By: Mindman
Originally Posted By: aker
Mindman widze ze przemawia przez Ciebie troche gorycz dzisiejszych wyników a dokładnie ze dzisiaj nie zagrałes bo Wisła i Legia ładnie weszły.


\:D

Sorry, ale za długo siedzę w tym interesie żeby mnie takie coś wzruszało \:\)

Zrobiłem sobie przerwę od grania w ogóle, tak więc ani mnie to ziębi ani grzeje.

Szczerze gratuluję tym, którzy wygrali, tylko nie zazdroszczę 89 minut nerwów po przeciętnym kursie ;\)




Ja tez juz siedze ponad 10 lat w tym interesie i miałem już wieksze nerwy i palpitacje serca jak mi do 90 min nie wchodził kurs o wiele mniejszy niż 2,0 które było na Legie.

Do góry
#2734526 - 19/11/2008 17:26 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: aker]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: aker
Originally Posted By: Mindman
Originally Posted By: aker
Mindman widze ze przemawia przez Ciebie troche gorycz dzisiejszych wyników a dokładnie ze dzisiaj nie zagrałes bo Wisła i Legia ładnie weszły.


\:D

Sorry, ale za długo siedzę w tym interesie żeby mnie takie coś wzruszało \:\)

Zrobiłem sobie przerwę od grania w ogóle, tak więc ani mnie to ziębi ani grzeje.

Szczerze gratuluję tym, którzy wygrali, tylko nie zazdroszczę 89 minut nerwów po przeciętnym kursie ;\)




Ja tez juz siedze ponad 10 lat w tym interesie i miałem już wieksze nerwy i palpitacje serca jak mi do 90 min nie wchodził kurs o wiele mniejszy niż 2,0 które było na Legie.


2.0 na Legię nie taki znowu przeciętny kurs ;\) magia nazwy Legia działa ;\)


Bełchatow był do przyjęcia gdy grałem kursem jeszcze 2.1 wczoraj natomiast dzisiaj za 1.6 czy 1.7 średnio to wygląda. na stronie GKSu tylko info że zagrają testowani zawodnicy...między innymi Chałas z Hetmana ktory w Legii nie przebił się z rezerw.

Do góry
#2734539 - 19/11/2008 18:06 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Zeby definitywnie zakończyć temat \:\)

Pisząc o przeciętnym kursie miałem na myśli ten, który był później, w granicach 1,65 - 1,7.

Do góry
#2734540 - 19/11/2008 18:09 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Mindman, po co Ty się w ogóle tutaj produkujesz skoro jak piszesz zrobiłeś sobie przerwe od buków?
Poza kąśliwymi uwagami nic nie wnosisz do tematu.

Do góry
#2734541 - 19/11/2008 18:15 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Giertyszek]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Giertyszek

Poza kąśliwymi uwagami nic nie wnosisz do tematu.




Ja proponuje żebyś przejrzał temat dokładnie.

PS przerwa od buków dyskwalifikuje mnie jako uczestnika dyskusji Twoim zdaniem? Bo z mojego punktu widzenia wywiązała się tu przed meczem dość ciekawa jak na warunki tego forum polemika, która myślę pomogła kilku osobom wyrobić sobie jakiś pogląd na opisywane spotkanie.

Do góry
#2734548 - 19/11/2008 18:22 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Teraz się obraz, i napisz jakie to forum jest złe i jaki jest niski poziom.
Nie grasz, dystkutujesz, a motywacji brak, opinia kogoś kto nie gra zawsze będzie miała tendencje do negacji.

Ot, taka dygresja, nie odpisuj, na priv też nic nie pisz bo skoro ostatnio nie odpisałem to i tym razem nie licz.

Po meczu nie liczy się czy kurs był do gry czy nie, liczy się czy wszedł.

Do góry
#2734557 - 19/11/2008 18:37 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Biszop]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Ciekawe czy mój poniższy post długo się utrzyma w temacie \:D

Originally Posted By: Biszop
Teraz się obraz, i napisz jakie to forum jest złe i jaki jest niski poziom.


\:\) Nie obrażam się. Na forum jest wiele rzeczy nie tak. Na forum jest coraz niższy poziom. Przykładowo Twój post wnoszący jakże wiele do tego tematu (przypominam jego nazwę: Puchar Ekstraklasy), nieprawdaż?

Originally Posted By: Biszop

Nie grasz, dystkutujesz


Przepraszam, myślałem, że po to jest forum \:D

Originally Posted By: Biszop
na priv też nic nie pisz bo skoro ostatnio nie odpisałem to i tym razem nie licz.


Przegiąłeś z jednym tekstem do mnie i wiesz, że tak było. Nie jestem gówniarzem żeby sobie na takie teksty do mnie pozwalać na forum. Zwróciłem Ci na to uwagę, kulturalnie - na priv, że sobie tego nie życzę.

Coś nie tak w związku z tym? To czy odpisałeś, czy nie to już tylko i wyłącznie Twoja sprawa.

PS co wniosłeś TY do tego tematu poza postem, do którego się teraz odnoszę, a który ma tak wiele wspólnego z Pucharem Ekstraklasy?

Do góry
#2734561 - 19/11/2008 18:50 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Ja mam pytanie, skoro temat przewodni (PE) zszedł już na dalszy plan.

Czy trzeba grać by móc dyskutować? Może ktoś kto obecnie nie gra ma większą wiedzę na dany temat niż 5,10 osób które gra, czy nie jest tak?
Po to jest forum dyskusyjne by móc wyraźić swoje zdanie, swoją opinię i jak czegoś szukam (składów etc.) to mnie nie obchodzi czy ten kto je podał, czy odradził granie czego z jakiegoś względu, gra ten mecz czy nie.
Była dyskusja i bardzo dobrze, o to chodzi byle na temat!
Jest wiele tematów w tym dziale w których widzimy ogromne pustki, bądz też jedną czy dwie analizy na miesiąc, super.

Wracając do wczorajszego meczu ŁKS Łódź - Legia Warszawa było dramatycznie ale skończyło się (dla grających L) bardzo sympatycznie. ŁKS dawno nie strzelił dwóch goli, a gdy to zrobił potem stracił trzy \:D
Kto chciał to zagrał to nawet po kursie @2,00 potem kurs leciał na łeb, na szyję, i po kilku godzinach np w GB wynosił już @1,67.

Pozdrawiam Wszystkich

Do góry
#2734565 - 19/11/2008 18:57 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Prawie 20 minut Twoj post się utrzymał:D
Teoria spiskowa o kasowanych postach zaczyna się sypać ;\)

Spinasz się za mocno.
powtórze Ci ostatnie zdanie z mojego postu,

Po meczu nie liczy się czy mecz był do gry czy nie, liczy się czy typ wszedł.

Jak tego nie rozumiesz to ja nie mam zamiaru Ci tłumaczyć, "Panie długo siedzący w tym interesie" ;\)

Do góry
#2734576 - 19/11/2008 19:10 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Biszop]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

@Mindman nie raz i nie dwa przekazuje ciekawe informacje i spostrzeżenia do tematów polskiej piłki, więc nie rozumiem po co te kąśliwe uwagi @Biszop i @Giertyszek skoro Waszych postów próżno tu szukać

to chyba publiczne forum, czy też definitywnie już tylko prywatna enklawa?

chłopaki normalnie sobie dyskutują i polemizują, treść nie schodzi poniżej żadnej normy i chyba nie ma nikt nikomu nic za złe,

wystarczy poskakać po innych tematach by zobaczyć głupie potyczki demagogiczne i zero konstruktywnych wpisów i jakoś nikt problemu z tego nie robi,

teraz poproszę jeszcze o wrzut że nic nie wniosłem do tematu i karawana jedzie dalej

pozdrawiam

Do góry
#2734578 - 19/11/2008 19:14 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: mura]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Po meczu nie liczy się czy mecz był do gry czy nie, liczy się czy typ wszedł.

Do góry
#2734580 - 19/11/2008 19:16 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: 19marcin08]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: 19marcin08

Po to jest forum dyskusyjne by móc wyraźić swoje zdanie, swoją opinię i jak czegoś szukam (składów etc.) to mnie nie obchodzi czy ten kto je podał, czy odradził granie czego z jakiegoś względu, gra ten mecz czy nie.
Była dyskusja i bardzo dobrze, o to chodzi byle na temat!

Jest wiele tematów w tym dziale w których widzimy ogromne pustki, bądz też jedną czy dwie analizy na miesiąc, super.




Dla tak myślących ludzi warto czasem coś napisać na forum ...

Cieszy, że jeszcze tacy istnieją.

@Biszop

Ciągnijmy dalej tę dyskusję (?), dzięki niej masz już dwa posty w temacie Puchar Ekstraklasy

Nigdzie się nie spinałem do czasu aż najpierw @Giertyszek napisał, że nic nie wnoszę do tematu (sugeruję żeby każdy tak nic nie wnosił do tematu, byłoby miło), a następnie Ty, którego w dziale liga polska widuje dwa razy do roku, zrobiłeś dokładnie to co często wypominasz innym:

nie napisałeś NIC na temat i odezwałeś się dopiero po meczu ... Winszuję.

Do góry
#2734583 - 19/11/2008 19:20 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: mura]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Masz do postawienia na mecz kilka tysiecy oceniasz go inaczej, nie stawiasz nic oceniasz go zgoła odmiennie, myle się czy mam rację?
Nie neguję wiedzy Midmana, bynajmniej tylko albo bawimy się grając za drobne kwoty lub wcale albo traktujmy to poważniej.

Bez obrazy Panowie, rady kogoś kto sam przyznaje się że nie gra nie będą dobrymi radami mimo najszczerszych chęci których również nie neguje.

Zresztą nie wtrącałem się w dyskusję polska kopanka nie jest polem na którym mógłbym się wybitnie wykazać, ale gwoli ścisłości to ten którego bronisz zaczął po meczu tą dyskusję "Nie będę gratulował typu...", wiec powiadam raz jeszcze Po meczu nie liczy się czy typ był do gry czy ni, liczy się czy wszedł.

A Midman sam nakręca spiralę tekstai np: o kasowaniu postów, rozumiem że w bezradności skasuję posty czy cokolwiek podobnego.

Do góry
#2734585 - 19/11/2008 19:25 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Midman, ręce mi opadają, graj dalej ucieśnionego udając że nie rozumiesz,
mam już 4 posty, teraz zrobisz fikołka?
Z mojej strony koniec.

Do góry
#2734586 - 19/11/2008 19:28 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Biszop]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
\:\)

Myślę, że nikt tu nikogo nie przekona do swoich racji.

Zakończmy tą jałową dysputę.

Skupmy się na analizie i dzieleniu się wnioskami w działach tematycznych. I dyskutujmy na temat. Po to jest forum.



PS gdyby ktoś czuł, że MUSI \:\) jeszcze na coś zwrócić mi uwagę, to zapraszam na priv

PS 2 @mura i @marcin ---> dzięki za dobre słowo

Do góry
#2734651 - 19/11/2008 20:16 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Mindman]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

Quote:
Po meczu nie liczy się czy mecz był do gry czy nie, liczy się czy typ wszedł.


no tak, raczej Ameryki to zdanie nie odkrywa.

90min raz daje, raz odbiera, to naturalne,
chyba nie ma co się kłócić po jednostkowym meczu, bo w sukcesie niezbędny jest również element szczęścia,

Quote:
Masz do postawienia na mecz kilka tysiecy oceniasz go inaczej, nie stawiasz nic oceniasz go zgoła odmiennie, myle się czy mam rację?


no tak,
jeśli masz na myśli parę tysięcy to dla większości jest to raczej "high stake", dla raczkujących (czyli młodych, czyli najczęściej dawców kapitału) zapewne kwota nieosiągalna

jeśli decydujesz się grać "high stake" (na szczęście grających all-in albo takich u których życie zależy od wyniku meczu jest raczej mało) to albo się na czymś znasz i wiesz co grać, albo sugerujesz się tzw ekspertami.

później dzielisz się (lub i nie) tym na forum, z wiadomych względów nie o wszystkich rzeczach opłaca się pisać na publicznych forach,

jeśli ktoś dzieli się swoją wiedzą i przemyśleniami to szybko będzie zweryfikowany przez tłum czy warto się liczyć z jego opiniami czy nie,

jeśli @Giertyszek opisze sytuacje np. w Jastrzębiu czy Bełchatowie i zaznaczy, że np. nie gra na Skre to nie sądze by była to bezwartościowa informacja, nawet jeśli nie zainwestuje, a tylko podzieli się informacjami, przeczuciem etc.

ot, takie luźne moje przemyślenia, gratuluje tym którzy grali Legię, zwłaszcza po kursach przed spadkami, ja nie grałem, tak jak i dziś nie gram GKS-u, no chyba że kurs spadnie jeszcze bardziej skandalicznie to wtedy X2, ale niestety mało poważnie a raczej small stake ;\)

Do góry
#2734690 - 19/11/2008 20:39 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: mura]
Giertyszek Offline
Inwestor

Meldunek: 07/12/2004
Postów: 7747
Skąd: Warszawa
Tak mura, tylko co innego jak ja napisze powiedzmy że nie gram na Skrę, tudzież nie gram nic w tym meczu, w wyniku informacji które mam, a co innego jak Mindman napisał że on w ogóle obecnie nie gra nic, więc tu jest zupełnie inna sytuacja i to jest niebo a ziemia.
Dlatego napisałem, że skoro nie gra nic u buków to po co tutaj prowadzi dyskusje na temat opłacalności grania po jakimś kursie, w dodatku po zakonczonym meczu - czyżby żałował że nie zagrał?

Do góry
#2734735 - 19/11/2008 21:04 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: mura]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
[quote=mura]
Quote:

.
.
.
.
.
ot, takie luźne moje przemyślenia, gratuluje tym którzy grali Legię, zwłaszcza po kursach przed spadkami, ja nie grałem, takjak i dziś nie gram GKS-u, no chyba że kurs spadnie jeszcze bardziej skandalicznie to wtedy X2, ale niestety mało poważnie a raczej small stake ;\)



ale jakie będziesz miał ku temu przesłanki żeby grać na Lecha x2 ??? Czy sądzisz że grający tam chłopcy w większości rocznik 90 i 91 jest w stanie nawiązać rownorzędną walkę z ligowymi wyjadaczami nawet mogą być to rezerwowi z Bełchatowa ??? ...

warto dodać że nawet skład ME Bełchatowa ograł już Lecha ME wygrywając 2:0... Ci sami młodzieżowcy z Lecha przegrali np z młodzieżą Legii 2:0 gdzie 80% to nazwiska dla 99% kibicow zupełnie anonimowe , jedynie skojarzyć można Smolińskiego Wysockiego i Mikołajczaka z tego meczu. młodzież z Wisły wbiła w Poznaniu im 5 bramek...

TO Są JUNIORZY ponad połowa z nich nie kopnie nigdy piłki w seniorskiej piłce nawet na poziomie 3ej ligi , więc nie widze żadnych szans na to żeby cokolwiek ugrali w Bełchatowie...

kurs 1.50 więc widze pospolite rusznie i wiare w narodzie w potęgę węgla brunatnego ;D

ja proponuje handi

-2.0 po kursie 4.45 w betsafe lub -1.0 choć mało atrakcyjny kurs 2.5 rano jeszcze 3.1 w bet365.

Do góry
#2734754 - 19/11/2008 21:14 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
przecież tu nawet kurs 1.2 na Bełchatow byłby de facto mocno przeszacowany...więc nie dziwie się że buki poszły po rozum do głowy i większość wycofała to spotkanie z oferty.

w tym spotkaniu kwestią otwartą pozostają jedynie rozmiary porażki juniorow Lecha ...wydaje się że dysproporcja w umiejętnościach w d oswiadczeniu, ograniu, boiskowym cwaniactwie, warunkach fizycznych
powoduje że w Bełchatowie może być dzisiaj rzeź niewiniątek...więc na skromnym jednobramkowym zwycięstwie się nie skończy stąd najrozsądniej pograć handicap. może być pogrom

Do góry
#2734778 - 19/11/2008 21:23 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Ten slaby Lech jak piszesz zajmuje w tej lidze 2 miejsce co swiadczy o tym ze trzyma jakis poziom tak samo kazdy sie wypowiadal ze Lechia rozjedzie tego Lecha w 1 meczu Pucharu Ligi a kazdy wie jak sie skonczylo 0-0(pozniej walkower)Lech moze i nie ma w ME znanych nazwisk ,ale bedzie to mecz typowej walki chlopacy bede chcieli sie pokazac zapewne trener Bajor bo on bedzie zapewne ustal sklad powie im ze to sprawdzian dla nich zeby mogli sie pokazac nie uwazam zeby Belchatow gral swoim super skladem dlatego z checie gram +1 na Lecha z pocalowaniem reki...

Do góry
#2734801 - 19/11/2008 21:30 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
dodaj jeszcze, że Ci "młodzi chłopcy" z Lech otwierają tabelę ME, przedstawiłeś to tak, jakby dostawali bęcki od każdego...

Grałem na Bełchatów jak tylko pojawiły się mecze w ofercie, ale przestrzegałbym przed hurraoptymizmem i chwytaniem czego się da, kursy 1,5 wg mnie nie warte gry (i niech nikt nie pisze, że nie liczy się kurs, tylko wynik ;-)). Taka sytuacja była przerabiana w pierwszej kolejce i wyszedł mega zonk.

Do góry
#2734809 - 19/11/2008 21:32 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: CANTORO]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Dodam do tego ze Kotorowski Kucharski Kikut bede grac do tego mysle dojdzie jeszcze kilku zawodnikow ktorzy bede chcieli sie pokazac.Ktos pisal ze Kikut ost w Bytomiu zagral slaby mecz ok ale czym wiecej meczy bedzie wracal do swojej dyspocyzji tak jak dzis gdzie bedzie walka a Marcin taka lubi Kucharski tez potrzebuje gry wiec mysle ze maja oni cos do udowodnienia.Dla nich to nie tylko mecz o pietruszke ale chec pokazania sie.Ok moze ktos napisze po co im mecze w PE jesli juz graja na tylu arenach pilkarskich ale ci co chca sie pokazac dla nich to moobilizacja.Lech bedzie sie wzmacnial zawodnicy beda potrzeboac meczy a wlasnie ten puchar dae im wlasnie taka mozliwosc moze ide zlym tropem, ale sprobuje zagrac wlasnie tak

Do góry
#2734819 - 19/11/2008 21:35 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Giertyszek]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: Giertyszek
Tak mura, tylko co innego jak ja napisze powiedzmy że nie gram na Skrę, tudzież nie gram nic w tym meczu, w wyniku informacji które mam, a co innego jak Mindman napisał że on w ogóle obecnie nie gra nic, więc tu jest zupełnie inna sytuacja i to jest niebo a ziemia.
Dlatego napisałem, że skoro nie gra nic u buków to po co tutaj prowadzi dyskusje na temat opłacalności grania po jakimś kursie, w dodatku po zakonczonym meczu - czyżby żałował że nie zagrał?



Jako gracz, który ma już nabyte doświadczenie i wykazuje się solidną wiedzą, ma prawo wyrazić swoją opinię. Po drugie dywagacje na temat wątpliwej opłacalności tego typu zostały wyrażone przed rozpoczęciem spotkania i miał ku temu podstawę, nie wziął tego z powietrza. Każdy ma swój rozum i podejmie decyzję, czy weźmie to pod uwagę czy też stwierdzi, że ten wpis jest mało wartościowy. Ja osobiście cenię sobie spostrzeżenia Mindmana i mało mnie interesuje czy w danym momemncie jest w grze czy obserwuje to wszystko z boku. Jego wiedza jest niepodważalna i bezcenna. Po co robicie z igły widły...

Do góry
#2734825 - 19/11/2008 21:39 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Kellthorn Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 12/05/2006
Postów: 2326
Originally Posted By: McDziarz
przecież tu nawet kurs 1.2 na Bełchatow byłby de facto mocno przeszacowany...więc nie dziwie się że buki poszły po rozum do głowy i większość wycofała to spotkanie z oferty.


czyli np, jaki ? bo każdy z liczących się booków, którzy mają w ofercie ten puchar nie zdjęli go, co więcej Bwin proponuje 1.7, czy czasem nie pograłeś już tego meczu i w Twoim opis nie załączył się "syndrom większego przekonania po zagranym zakładzie ?" ;>

Do góry
#2734854 - 19/11/2008 21:59 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Kellthorn]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
ok juniorzy Lecha ugrali wielce chwalebny remis z Lechią Gdańsk...tylko spojrzcie prosze na skład Lechii z tamtego meczu...
***/mecze_druzyna.php?id=165&id_sezon=73 wybitnych graczy pierwszoligowego formatu w nim nie widze ...

Bełchatow już 3 razy w tej rundzie wychodził zwycięzko w potyczkach z Lechem...liga PE i ME , tym razem będą mieli mocno ułatwione zadanie więc wszystko wskazuje na to że kolejny raz odprawią poznaniakow z kwitkiem.

Poprostu mają szeroką i w miarę solidną kadrę jak na polskie warunki. Jest kogo wystawić przeciw młodzieżowcom z Lecha ;\)
kilku graczy na zgrupowaniu ale reszta do dyspozycji trenera

Bramkarze

Krzysztof Kozik
Rafał Misztal
Łukasz Sapela

Obrońcy

Edward Cecot
Marcin Drzymont
Grzegorz Fonfara
Piotr Klepczarek
Paweł Magdoń
Dariusz Pietrasiak
Jacek Popek
Jhoel Alexander Herrera Zegarra
Jakub Tosik


Pomocnicy

Mateusz Cetnarski
Bartłomiej Chwalibogowski
Janusz Gol
Łukasz Garguła
Tomasz Jarzębowski
Piotr Kuklis
Krzysztof Michalak
Patryk Rachwał
Tomasz Wróbel
Krzysztof Janus
Kamil Poźniak


Napastnicy

Paweł Adamiec
Carlo Yair Costly Molina
Janusz Dziedzic
Dawid Nowak
Mariusz Ujek

Do góry
#2734905 - 19/11/2008 22:56 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Sporo już napisano na temat dzisiejszego Bełchatowa.

Na pewno Młody Lech to zdolna młodzież o czym świadczą ich wyniki z innymi rówieśnikami, ale ... No właśnie - rówieśnikami.

W PL póki co jest spora różnica nawet pomiędzy średnio ogranym ligowcem, a młodym z ME. Smutne, ale prawdziwe.

Nie ma jeszcze 18-tki meczowej Bełchatowa. Na pewno zabraknie w niej jednak kadrowiczów: młodzieżowych - Cetnarskiego i Poźniaka i "dorosłych": Garguły oraz Costly'ego, a także kontuzjowanego Drzymonta. Zagrać za to mają testowani Chałas i Kalkowski.

Lech - wiadomo, młodzież + Kikut,Kucharski,Kotor.

Lech w meczach wyjazdowych PE zremisował w Gdańsku i wyraźnie przegrał w Gdyni.

Teraz wyjazd dalszy, a rywal jakby odrobinę lepszy, względnie na tym podobnym poziomie co poprzedni przeciwnicy ;\)

Jak dla mnie Nowak&Wróbel coś mogą ustrzelić \:\)

Do góry
#2735383 - 20/11/2008 02:54 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: CANTORO]
CANTORO Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 16/01/2004
Postów: 3184
Skąd: POZNAŃ
Originally Posted By: CANTORO
Ten slaby Lech jak piszesz zajmuje w tej lidze 2 miejsce co swiadczy o tym ze trzyma jakis poziom tak samo kazdy sie wypowiadal ze Lechia rozjedzie tego Lecha w 1 meczu Pucharu Ligi a kazdy wie jak sie skonczylo 0-0(pozniej walkower)Lech moze i nie ma w ME znanych nazwisk ,ale bedzie to mecz typowej walki chlopacy bede chcieli sie pokazac zapewne trener Bajor bo on bedzie zapewne ustal sklad powie im ze to sprawdzian dla nich zeby mogli sie pokazac nie uwazam zeby Belchatow gral swoim super skladem dlatego z checie gram +1 na Lecha z pocalowaniem reki...


Mam nadzieje ze kazdy skorzystal i zagral na tego slabego Lecha kursy spadaly a ja systematycznie dokladalem swoje jednostki i okazalo sie slusznie.Gks to tylko Polska druzyna ktorej wartoscia nie jest jakis tam PE Lech a tak naprawde mlodziez tego zespolu pokazala ze warto na nich stawiac i nie podniecam sie tym ze trafilem Lecha dzis poprostu tak sie koncza mecze kiedy druzyna storzona z mlodych zawodnikow chce pokazac sie trenerom

pozdrawiam

Do góry
#2735588 - 20/11/2008 03:48 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: CANTORO]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

Cantoro

cóż, wynik pokazuje, że logika nie zawsze triumfuje,
łowcom łatwych typów wczoraj Legia uratowała skórę na koniec, dziś już los niekoniecznie był tak łaskawy

brawo Lech !!!

Do góry
#2736355 - 20/11/2008 15:09 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: CANTORO]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Originally Posted By: CANTORO

Gks to tylko Polska druzyna ktorej wartoscia nie jest jakis tam PE Lech a tak naprawde mlodziez tego zespolu pokazala ze warto na nich stawiac i nie podniecam sie tym ze trafilem Lecha dzis poprostu tak sie koncza mecze kiedy druzyna storzona z mlodych zawodnikow chce pokazac sie trenerom.


Gratuluje trafionego typu, nie mniej jak dla mnie nie było żadnych przesłanek, żeby zagrać przeciwko gospodarzom, chyba że w pewnym momencie szło złapać valuebeta - ja widziałem co najwyżej kursy, które zniechęcały do grania 1.

Jednak za bardzo się zapędzasz w swoich teoriach i dorabianiu ideologii.
GKS odpadł z PP, nie gra na żadnym innym froncie, nie musi co 3 dni rozgrywać spotkań - został im PE, więc tak czy siak ten nieszczęsny PE jest u nich priorytetem nr 2 - po lidze, jedynym argumentem jest fakt, iż Bełchatów nie musiał tego meczu wygrać, żeby awansować - ale teraz nie ma co teoretyzować.
I chciałbym, żebyś wyjaśnił o pokazanie jakim trenerom Ci chodzi? Tym razem, nawet Bajor, niewspominając o Smudzie nie pofatygował się do Bełchatowa, mimo iż trasę tę spokojnie można pokonać w mniej niż 2,5 godziny.

No i coś cicho siedzi, ten który widział przeszacowany Bełchatów nawet @1,2... Co się stało, panie? Panie, stało się co?

Do góry
#2738172 - 21/11/2008 21:03 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: s_LP
Originally Posted By: CANTORO

Gks to tylko Polska druzyna ktorej wartoscia nie jest jakis tam PE Lech a tak naprawde mlodziez tego zespolu pokazala ze warto na nich stawiac i nie podniecam sie tym ze trafilem Lecha dzis poprostu tak sie koncza mecze kiedy druzyna storzona z mlodych zawodnikow chce pokazac sie trenerom.


Gratuluje trafionego typu, nie mniej jak dla mnie nie było żadnych przesłanek, żeby zagrać przeciwko gospodarzom, chyba że w pewnym momencie szło złapać valuebeta - ja widziałem co najwyżej kursy, które zniechęcały do grania 1.

Jednak za bardzo się zapędzasz w swoich teoriach i dorabianiu ideologii.
GKS odpadł z PP, nie gra na żadnym innym froncie, nie musi co 3 dni rozgrywać spotkań - został im PE, więc tak czy siak ten nieszczęsny PE jest u nich priorytetem nr 2 - po lidze, jedynym argumentem jest fakt, iż Bełchatów nie musiał tego meczu wygrać, żeby awansować - ale teraz nie ma co teoretyzować.
I chciałbym, żebyś wyjaśnił o pokazanie jakim trenerom Ci chodzi? Tym razem, nawet Bajor, niewspominając o Smudzie nie pofatygował się do Bełchatowa, mimo iż trasę tę spokojnie można pokonać w mniej niż 2,5 godziny.

No i coś cicho siedzi, ten który widział przeszacowany Bełchatów nawet @1,2... Co się stało, panie? Panie, stało się co?



i tu się zgodze nie było żadnych przesłanek by grać przeciw Bełchatowianom...jak ktoś grał przeciw to po prostu wszedł mu szczęśliwy los i tyle...trafiło się ślepej kurze ziarno ot i wszystko ;\)

zapewne młodzi chcieli się pokazać i poważnie podeszli do meczu czasem młodym się chce co pokazywały swego czasu mecze pucharowe juniorow Agrykoli Warszawa czy w zeszłym sezonie juniorzy Romka Koseckiego , ktorzy pokonali słynną CWKS LEGIĘ WARSZAWA ;\)

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 9-1 Omega Warszawa

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-1 Ligowiec

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-1 CWKS Legia

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-1 Gwardia Warszawa

poprostu rogrywki pucharowe rządzą się własnymi prawami ;\)

Do góry
#2738177 - 21/11/2008 21:09 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Legia]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
Originally Posted By: McDziarz

nie było żadnych przesłanek by grać przeciw Bełchatowianom...jak ktoś grał przeciw to po prostu wszedł mu szczęśliwy los i tyle...trafiło się ślepej kurze ziarno ot i wszystko ;\)



ja bym po prostu napisał to co staje się motto na forum:

"Po meczu nie liczy się czy mecz był do gry czy nie, liczy się czy typ wszedł."


muszę przyznać że z uwagą czytam Twoje posty w polskich ligach, keep fighting,

Do góry
#2747840 - 27/11/2008 01:08 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: mura]
Krupier Offline
veteran

Meldunek: 11/12/2005
Postów: 1215
Skąd: Krakow
Cracovia - Wisła godz 17.30

Sklady:

Cracovia: Olszewski - Łuczak, Tupalski, Milosević, Radwański - Uszalewski, Dynarek, Klich, Dudzic - Kaszuba, Krzywicki.

rezerwa: Szwiec (br.), Urbański, Tatara, Kurowski, Baran, Baliga.


Wisła: Juszczyk – Marcelo, Cleber, Głowacki, Singlar - Łobodziński, Sobolewski, Cantoro, Zieńczuk - Niedzielan, Kmiecik.

rezerwa: Cebanu (br.), Leszczak, Baszczyński, Boguski, Jirsak, Mączyński, Małecki.


Skład Cracovii mocno oslabiony, wystapi kilku juniorów, Wisła traktuje ten mecz bardziej prestizowo, tylko w ataku zamiast nominalnych Brożka i Boguskiego zobaczymy Niedzielana i Kmiecika.
Po 1,75 w expekcie 10/10

Do góry
#2747842 - 27/11/2008 01:11 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Krupier]
mgr Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/09/2003
Postów: 17851
Skąd: Kraków
Wisła musi i podobno nawet też chce ( ;\) ) wygrać ten mecz. Może inaczej... Skorża podobno dostał ultimatum, że ma wygrywać co popadnie do końca roku, bo będą kłopotki...
10/10 na pewno nie.. nie będę mówił, że "derby rządzą się swoimi sprawami", bo to gówniane gadanie jest.. Można było jeszcze niedawno łapać około 2.0 na Wisłę i myślę, że to w miarę rozsądny typ.

Do góry
#2770975 - 10/12/2008 06:23 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: mgr]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
jutro dwa spotkania PE

Lech-Arka
Lechia-Belchatow

Arka ma 11 pkt i jesli utrzyma pierwsza pozycje to bedzie grala z Polonia W ,natomiast GKS ma 9 pkt i prawdopodobne spotkanie w 1/16 z Legią
Dla Arki PE jest wazny i mysle ze beda chcieli zagrac wlasnie z Polonia
Jutro z rana postaram sie wkleic kadre na spotkanie z Lechem ale wiadomo ze pojedzie dobry sklad
Prosba do kibicow Lecha aby wrzucili sklad na jutrzejszy mecz , latwiej bedzie zagrac X2 \:\)

Do góry
#2771078 - 10/12/2008 07:02 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Domingos]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Lech tradycyjnie ME, uzupełniona tymi co nie grają ostatnio wcale - Kotor, Kucharski, Kikut, Cueto. Ponadto testowanych ma być paru graczy. Jakaś dwójka małolatów (16 i 18lat) chyba ze Stali Rzeszów, obrońca GKSu Katowice i ktoś jeszcze. Jak tylko pojawi się lepsze info to napisze.

No chyba, że Smudzie się odmieni i wystawi do gry kogoś z podstawowej, ale to raczej niemożliwe, bo sam powiedział, że teraz odpoczynek, żeby przed Feye poczuli głód piłki.

Do góry
#2771530 - 10/12/2008 18:34 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
z oficjalnej:
Dziś piłkarze Lecha Poznań kończą rozgrywki na ten rok na krajowych boiskach. Przed podopiecznymi Franciszka Smudy ostatnim mecz Pucharu Ekstraklasy. Lechici szans na awans już nie mają.

Poznaniacy, jak wiele inny zespołów rozgrywki Pucharu Ekstraklasy traktowali dość ulgowo. Znacznie ważniejsze były przecież występy w Pucharze UEFA. Podobnie jak do tej pory w dzisiejszym spotkaniu z Arką Gdynia na boisku pojawią sie głównie zawodnicy którzy ostatnio grali mniej, piłkarze częściej występujący w Młodej Ekstraklasie. Na Bułgarskiej kibice będą mieli dziś również okazję zobaczyć co potrafią czterej testowani zawodnicy. Sztab szkoleniowy Kolejorza będzie sprawdzał umiejętności Krzysztofa Husa i Karola Federkiewicza ze Stali Rzeszów oraz Mateusza Olszaka z Wisły Puławy i Szymona Kopiasa z GKS-u Katowice.


Póki co ciężko o dokładne info. Ja mecz olewam, ale postaram się zadzwonić do kogoś kto będzie i podać składy parę minut przed meczem. Niczego nie obiecuje, ale radzę śledzić wątek.

Domingos - masz kadrę Arki?

Do góry
#2771531 - 10/12/2008 18:38 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Arka zagra awizuje dośc silne zestawienie, ale nie najsilniejsze. Szczegóły tu:
Arka przed meczem z Lechem w PE

Do góry
#2771534 - 10/12/2008 18:49 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Bullet]
Bullet Offline
Marat Safin


Meldunek: 14/05/2005
Postów: 6982
Skąd: TORY H16 rz.13 m.9
Wracając jeszcze do powyższego artykułu warto zwrócic uwagę na fakt, że tylko trzech ogranych obrońców będzie gotowych do gry (Kowalski, Anderson, Łabędzki). Na pewno ważaną informacją jest też to, że wyjechali w dniu meczu \:o Nie ma kilku ważnych ogniw jak Żurawia, Ulanowskiego, Płotki czy Karwana. Myślę, że wobec powyższych faktów możemy się spodziewac następującego składu dziś: Basic - Wilczyński, Anderson, Łabędzki, Kowalski - Sokołowski, Ława, Mazurkiewicz (?), Pietroń - Wachowicz, Zakrzewski. Możliwe są też warianty z Nawrocikiem w 1 składzie o ile dobrze się czuje, Nicińskim lub Sokołowskim na prawej obronie.
Trudny mecz do typowania mimo wszystko.

Do góry
#2771545 - 10/12/2008 19:05 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Bullet]
s_LP Offline
old hand

Meldunek: 03/05/2006
Postów: 895
Ciężki, ale inna rzecz zwróciła moją uwage. Kursy.
b365 trzyma 3,75 na Arkę, inni mają poniżej 3 (sprawdzałem uni, exp, sb), ja to biorę 4/10 jako value. Potem się zastanowie co dalej, może zrobie ręcznego DNB.

A wobec braków w obronie Arki i eksperymentalnego składu Lecha dobrym rozwiązaniem może być over.

Do góry
#2771555 - 10/12/2008 19:42 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252
no właśnie, celna uwaga

dlatego zagrałem 2 dnb po @2,62

kursy niewiele mniejsze niż goła dwójka u innych buków

moim zdaniem Lech nie wygra, w Bełchatowie zaskoczył ;\) więc dziś wstrzemięźliwość typerów będzie większa, ale to Arce bardziej zależy i nawet jeśli nie grają 1 składem to ilość bardziej ogranych zawodników bedzie większa, na trybunach piknik, myślę że Arka nie przegra

Do góry
#2771556 - 10/12/2008 19:43 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: s_LP]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Nie wiem, w jakim składzie zagra Lech, ale my zabieramy do Poznania mocny zespół i chcemy grać o zwycięstwo. Wyjściowy skład na dzisiejsze spotkanie raczej niewiele będzie się różnił od tego z ostatniego ligowego meczu z Cracovią - powiedział trener Michniewicz.
Z testowanych w Arce w ostatnich dniach kilku młodych zawodników szansę na pokazanie się w warunkach meczowych otrzyma 19-letni napastnik II-ligowej Lechii Zielona Góra Michał Kojder. On zagra o swoją przyszłość w Gdyni, ale chyba nie tylko on, bo to może być także mecz ostatniej szansy dla kilku innych zawodników, bo po powrocie z Poznania klub ogłosi listę piłkarzy, których Arka chce wystawić na listę transferową.

Dziennik Baltycki

Jak dla mnie spokojnie do grania x2 ,w Arce wolne dostal Zuraw a reszta zawodnikow spokojnie do zastapienia a nawet podniesienia poziomu gry bo Ulanowski jest tylko do rozbijania atakow przeciwnika a dzis to Arka powinna posiadac przewage w utrzymaniu sie przy pilce i konstruowaniu akcji ofensywnych a Mazurkiewicz lub Budzinski lepiej czuja sie z pilka niz Uli ,Karwan i tak byl bez formy, Plotka to choragiewka na lewej obronie czyli lepiej dla Arki ze nie zagra \:\)
Zakrzewski i Wachowicz sa juz w Poznaniu od poniedzialku i tylko oby za duzo nie pili przez te dwa dni \:\)

Jesli Michniewicz nie bedzie kombinowal z mlodymi zawodnikami testowanymi to nie powinno byc problemow z X2
Osobiscie probowalem to grac na podwojna szanse DNB ,x2 i w roznych kombinacjach z Belchatowem

Do góry
#2771570 - 10/12/2008 20:24 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Domingos]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Belchatow-Lechia

Sztab szkoleniowy PGE GKS podał kadrę meczową na dzisiejsze spotkanie Pucharu Ekstraklasy z Lechią Gdańsk (godz. 16:30). W siedemnastce znalazło się m.in. miejsce dla trzech testowanych zawodników: Chałasa, Kalkowskiego i Kornackiego.
Bramka: Misztal, Sapela

Obrona: Chałas, Herrera, Magdoń, Kalkowski, Klepczarek, Słomian
Pomoc: Cetnarski, Fonfara, Kornacki, Marciniak, Michalak, Poźniak, Wróbel
Atak: Adamiec, Chwalibogowski

źródło: gksbelchatow.com

Nie widac w skladzie Nowaka ,Ujka,Garguly a to jesdnak motor napedowy GKS ,skladu Lechii jakos nie moge znalezc

Do góry
#2771607 - 10/12/2008 22:02 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: mura]
walterek Offline
old hand

Meldunek: 01/09/2005
Postów: 1172
Skąd: green eden / WPR
Originally Posted By: mura
no właśnie, celna uwaga

dlatego zagrałem 2 dnb po @2,62

kursy niewiele mniejsze niż goła dwójka u innych buków

moim zdaniem Lech nie wygra, w Bełchatowie zaskoczył ;\) więc dziś wstrzemięźliwość typerów będzie większa, ale to Arce bardziej zależy i nawet jeśli nie grają 1 składem to ilość bardziej ogranych zawodników bedzie większa, na trybunach piknik, myślę że Arka nie przegra


Właśnie w b365 2DNB spadło na @2,10 a czysta 2 na 3,00

Do góry
#3007781 - 26/03/2009 05:56 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: walterek]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Polonia -Arka

kilka slow o skladzie Arki

Michniewicz do Warszawy zdecydował się zabrać wszystkich w pełni zdrowych zawodników pierwszej drużyny. Wyjątek w tym gronie stanowią: Norbert Witkowski, który ustąpił miejsca Andrzejowi Bledzewskiemu, wracającemu do dyspozycji po długiej kontuzji,nie jest to oslabienie bo Bledza jest niezlym bramkarzem , oraz Marcin Pietroń, odczuwający wciąż trudy meczu w Poznaniu, hehe niezle szczegolnie ze zagral ze 20 min . Oprócz tej dwójki w czwartkowym spotkaniu nie wystąpią Zbigniew Zakrzewski, Damian Nawrocik, Michał Płotka (drobne urazy), Krzysztof Bułka, Marcin Wachowicz i Grzegorz Nicniński. Zabraknie także Marcina Budzińskiego, który bierze udział w zgrupowaniu kadry młodzieżowej.

Sporym oslabieniem bedzie brak Zakrzewskiego ,Wachowicza i Nawrocika

Chcialem zagrac na Arke ale w tej sytuacji nie mamy napadziorow i musze poczekac do meczu jak to bedzie wygladalo

Bobo wystawi czesc zawodnikow nie lapiacych sie do 18tki ligowej ,wiec jakas szansa by byla ale Arka nie za bardzo ma kim postraszyc w ofensywie

Do góry
#3010002 - 27/03/2009 00:42 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Domingos]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Wachowicz jednak zagra wiec sprobuje x2 i delikatniej 2 przy remisie zwrot za 3,20
Polonia wystawi 3-4 mlodych zawodnikow wiec widze szanse dla doswiadczonej ekipy z Gdyni

Osiemnastka na Polonię
Bramkarze: Andrzej Bledzewski, Tomislav Basić
Obrońcy - Tomasz Sokołowski, Michał Łabędzki, Dariusz Żuraw, Błażej Telichowski, Łukasz Kowalski, Anderson
Pomocnicy - Bartosz Karwan, Krzysztof Przytuła, Ljubomir Ljubenow, Bartosz Ława, Maciej Scherfchen, Marcin Wachowicz, Dariusz Ulanowski
napastnicy - Przemysław Trytko, Michał Kojder, Olgierd Moskalewicz

Do góry
#3024101 - 31/03/2009 22:35 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Domingos]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Dzis kolejny mecz pucharu ekstraklasy ,tym razem Arka - Polonia
, ale jakos do trafnego wytypowania spotkania dalej mi niz w poprzednim tygodniu
W Warszawie Michniewicz wystawil optymalny sklad ktory mogl zagrac a dzis ,bedzie oszczedzal kilku zawodnikow na sobotnie spotkanie z Legią
Napewno od poczatku nie zagra Nawrocik, Zakrzewski,Karwan oraz bramkarz Witkowski
Ci pilkarze sa po kontuzjach i trener nie bedzie szalal z wystawieniem tych zawodnikow
Jednak sklad i tak jest na tyle dobry aby powalczyc o zwyciestwo ,tym bardziej ze Bobo wystawi drugi garnitur a przynajmniej 5-6 zawodnikow nie lapiacych sie do pierwszej 11tki ligowej

Przewidywane składy:


Arka: Basić - Sokołowski, Łabędzki, Anderson, Płotka - Budziński, Lubenow, Scherfchen, Ława - Trytko, Wachowicz


Polonia: Majdan - Mynar, Jodłowiec, Ciach, Wojdyga - Mąka, Piątek, Nolka, Ciarkowski, Jaroń - Ivanovski

Brak Sokołowskiego, Kozioła, Majewskiego oraz Jarosława Lato. Ponadto Trałka jest na zgrupowaniu reprezentacji, a podstawowy bramkarz Przyrowski dostał telefon od Leo Beenhakkera, by pozostawał w stanie pełnej gotowości

Prawde mowiac w poprzednim meczu bylem bardziej przekonany o wyniku x2 anizeli teraz o jedynce
Arkowcy moga grac spokojnie ,zabezpieczac tyly i zbytnio sie nie wysilac ,no chyba ze jakas kontra 0-1 a wtedy bedzie trzeba zapieprzac

Kurs niezly na Arke 2,50 i delikatnie mozna to probowac ,ewentualnie przy remisie zwrot , do tego dorzuce ponizej 2,5 bramki

Transmisja godz 19,10 polsat sport

Do góry
#3024129 - 31/03/2009 22:53 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Domingos]
Ojro Online   boks
Na pełnejjj kurrr...

Meldunek: 02/04/2004
Postów: 29833
Co do meczu Piasta z Odra:

Ostatni mecz to remis, i koszmarny blad sedziego, ktory podyktowal karny dla Piasta.

Już po pierwszym ćwierćfinale, gracze Odry zapowiadali, że w Gliwicach zagra najmocniejsza jedenastka
, by walczyć o awans. Zapowiada się zatem emocjonujące spotkanie. Wodzisławianie muszą wygrać lub wysoko zremisować, by móc zmierzyć się w półfinale z GKSem Bełchatów. Piasta satysfakcjonować będą remisy 0:0 i 1:1, oraz oczywiście zwycięstwo.

Sam zastanawiam sie do zagrania Odry lub X2. Gliwiczanie powinni byc bardziej skoncentrowani na piatkowych derbach z Gornikiem. Granie dzisiaj na maksa moze spowodowac spore zmeczenie w piatek. A dodam, ze dla Gornika piatkowy mecz to walka h2h o utrzymanie.
Z drugiej strony, Odra tez walczy o utrzymanie, wiec jaka kolwiek walka przez 90 minut moze skutkowac w pozniejszym czasie fatalnie.

W Piescie nie zagraja Gamla, Bronowicki (kontuzje) oraz Wysocki, Adamek, Iwan.

ale chyba zagram Odra [-1] @ 7,3 UB piwo na razie, w pucharze tym bardzije oplacalne jest stawianie na gosci... nie zmienie taktyki wink

Do góry
#3082914 - 22/04/2009 18:57 Re: Puchar Ekstraklasy 2008/2009 [Re: Ojro]
Domingos Offline


Meldunek: 02/05/2003
Postów: 1508
Skąd: Gdynia
Sląsk-Arka

Osiemnastka na spotkanie ze Slaskiem :
Bramkarze: Andrzej Bledzewski, Tomislav Basić
Obrońcy - Michał Łabędzki, Błażej Telichowski, Łukasz Kowalski, Anderson, Paweł Weinar, Michał Płotka
Pomocnicy - Tomasz Sokołowski, Ljubomir Ljubenow, Marcin Pietroń, Marcin Budziński, Dariusz Ulanowski, Krzysztof Przytuła
napastnicy - Marcin Wachowicz, Olgierd Moskalewicz, Michał Kojder, Przemysław Trytko

Trener nie zabral Zurawia,Lawy,Scherfena,Zakrzewskiego oraz bramkarza Witkowskiego


5 podstawowych zawodnikow nie zagra ,w tej rundzie gramy taka padaczke ze ciezko ogladac te mecze
W pierwszej polowie Arka ma zagrac 4-4-2 a w drugiej 4-2-3-1
Wiekszosc sezonu gramy 4-5-1 i wynikow to nie przynosi
Do tego derby w sobote ,zawodnicy beda sie oszczedzac
Jesli Slask wykorzysta swoje sytuacje to moze sie skonczyc 2-0,3-0 ,ostatnio z Ruchem zabraklo tej skutecznosci bo nacierali niezle .Nie wiem jaki sklad Slaska wyjdzie w tym meczu ale to sie okaze na 15 min przed spotkaniem i jesli bedzie sklad podobny do ligowych ustawien to gram 1 i -1,5 handi

Do góry
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8 >

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, akagi, Green Arrow, igea23, Ojro, rafal08), 3813 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582416 Postów

Najwięcej online: 4136 @ Wczoraj o 20:01