Strona 10 z 22 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 21 22 >
Opcje tematu
#265836 - 25/06/2005 13:00 Re: Betfair...
viking24 Offline
addict

Meldunek: 04/08/2003
Postów: 696
Skąd: Stalowa Wola
Witam.Chce zacząc gre w betfair -jesli kots mógłby mi w skrócie powiedziec na czym to polega co i jak i jakie można zyski osiagnac i jakie sas zansy na wtopienie całej kasy ???Prosze o jakieś rady wskazówki dzieki

Do góry
Bonus: Unibet
#265837 - 26/06/2005 09:31 Re: Betfair...
Tio77 Offline
newbie

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 26
Skąd: Mielec
Obecnie na BatFair jest PROMOCJA dostajesz 20 funtów za zarejestrowanie się. Podczas rejestracji wpisz numer promocyjny: FU089KRX7
Bardzo często Betfair ma najwyższe kursy!
Po rejestracji z prawej strony masz wyjaśnienie jak należy grać. Znajdz taki tekst Learn by Playing For Fun or take a demo to show you how. Można spróbować darmowych zakładów. Polecam

Do góry
#265838 - 26/06/2005 09:58 Re: Betfair...
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Quote:

Obecnie na BatFair jest PROMOCJA dostajesz 20 funtów za zarejestrowanie się. Podczas rejestracji wpisz numer promocyjny: FU089KRX7
Bardzo często Betfair ma najwyższe kursy!
Po rejestracji z prawej strony masz wyjaśnienie jak należy grać. Znajdz taki tekst Learn by Playing For Fun or take a demo to show you how. Można spróbować darmowych zakładów. Polecam




Jak juz podajesz swoj numer promocyjny, warto zebys wyjasnil wszystkim rejestrujacym sie jakie sa warunki otrzymania tych 20 funtow, tak aby pozniej uniknac ewentualnego rozczarowania.

Pozdrawiam

Do góry
#265839 - 27/06/2005 09:08 Re: Betfair...
Chomik Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1439
Problemow ciag dalszy...

Czy dzis Betfair funkcjonuje u Was poprawnie? U mnie jest jakis(?) "blad na stronie" i nie mozna praktycznie dostac sie do jakichkolwiek kursow/zdarzen, a nawet logowanie przebiega ekstremalnie ciezko!

Czego to wina?

Do góry
#265840 - 27/06/2005 09:14 Re: Betfair...
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Dzial normalnie. Takie zachowanie jak piszesz u mnie zdarzalo sie jak nie mialem najnowszej wersji IE. Niestety w innych przegladarkach zwykle nie chce dzialac a w Firefoxie strona sie "rozjezdza"

Wojtek

Do góry
#265841 - 27/06/2005 09:17 Re: Betfair...
djmuskla Offline
veteran

Meldunek: 24/04/2002
Postów: 1281
Skąd: Ruda Śląska
Quote:

Problemow ciag dalszy...

Czy dzis Betfair funkcjonuje u Was poprawnie? U mnie jest jakis(?) "blad na stronie" i nie mozna praktycznie dostac sie do jakichkolwiek kursow/zdarzen, a nawet logowanie przebiega ekstremalnie ciezko!

Czego to wina?



U mnie wszystko w porządku.

Do góry
#265842 - 27/06/2005 09:18 Re: Betfair...
Chomik Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1439
Dziekuje Wam za szybkie odpowiedzi... Problem w tym, ze mam chyba wlasnie najnowsza wersje IE.

Trudno, poczekam, moze te problemy mina, a moze to znak, aby dzisiaj nie grac.

Do góry
#265843 - 27/06/2005 09:21 Re: Betfair...
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Ja mialem podobne problemy jak zainstalowalem sobie SP2 , od tamtej pory (ponownego postawienia systemu) nie instaluje SP2 i hula bez problemow. Nie mowie, ze to wina SP2, ale wiem, ze niektore skrypty Javy nie lubia tego pakieciku.

Pozdro

Do góry
#265844 - 27/06/2005 09:26 Re: Betfair...
Chomik Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1439
Quote:

Ja mialem podobne problemy jak zainstalowalem sobie SP2 , od tamtej pory (ponownego postawienia systemu) nie instaluje SP2 i hula bez problemow. Nie mowie, ze to wina SP2, ale wiem, ze niektore skrypty Javy nie lubia tego pakieciku.




A moglbys laikowi internetowemu wyjasnic step-by-step jak odinstalowac (gdzie w ogole szukac ) SP2? Prosze...

Do góry
#265845 - 27/06/2005 09:28 Re: Betfair...
Chomik Offline
veteran

Meldunek: 19/01/2005
Postów: 1439
Wlasciwie to laikowi komputerowemu.

Do góry
#265846 - 27/06/2005 09:32 Re: Betfair...
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Quote:

A moglbys laikowi internetowemu wyjasnic step-by-step jak odinstalowac (gdzie w ogole szukac ) SP2? Prosze...




Przerabialem odinstalowanie, ale w moim przypadku nic to nie dalo i tak jak napisalem - stawialem system od nowa, nie instalujac pozniej SP2.

Oczywiscie zanim zrobisz jakies zdecydowane kroki, mozesz sprobowac odinstalowac SP2. Z tego co pamietam to figuruje jako osobna aplikacja, ktora mozna standardowo usunac poprzez funkcje "Dodaj lub usun programy" Panela Sterowania, oczywiscie gdy nie posiadasz jakiegos specjalistycznego narzedzia do monitorowania i pozniejszego (lepszego) czyszczenia rejestrow.

Do góry
#265847 - 30/06/2005 15:15 Re: Betfair...
dead_eye Offline
member

Meldunek: 02/04/2003
Postów: 129
Skąd: Wroclaw
Witam!

w pt wplacalem pareset euro na betfair, czyli teoretycznie we wtorek po 2 dniach roboczych powinno byc (poprzednio bylo). Pisalem do supportu na info@betfair.com , ale zero odpowiedzi (poprzednio dostalem) - moze wakacje i brak ludzi do pracy ? Jak dlugo przy wplacie bankowej najdluzej czekaliscie ?

Do góry
#265848 - 30/06/2005 15:45 Re: Betfair...
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
W zasadzie dopiero przymierzam się do grania w betfair,ale od kilku dni obserwuję ten serwis i przede wszystkim rzuciły mi się w oczy atrakcyjne kursy (czasem nawet bardzo atrakcyjne).Mógłbym podać kilka przykładów,choćby ten z wczorajsza.Pod koniec pierwszej połowy (około 40 minuty) w finale pucharu Konfederacji można było zagrać overa za 1.29;w tym momencie było 2-0 dla Brazylii.Inne buki albo nie oferowały takiego zakładu (np.GB) albo po dużo niższym kursie (1.14 w B&W).
P.S.Jak wspomniałem na początku,dopiero od kilku dni przyglądam się BF i stąd moje pytanie.Jak wy oceniacie atrakcyjność kursów i wysokość limitów u tego buka?

Do góry
#265849 - 30/06/2005 17:17 Re: Betfair...
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
To, ze na wygrana faworyta LIVE czy taki wlasnie over sa kursy 2x wieksze (tzn. u buckow 1,1 a w bf 1,2) to norma. Co do limitow to nie ma takigo pojecia bo mozesz obstawiac to co ktos inny zaoferuje - buck nie ma tu nic "do gadania". Na popularne mecze mozesz obstawiac wlasciwie nieograniczone ilosci. Niestety na mniej popularne rzeczy moze w ogole nie byc oferty albo bardzo slaba - duza marza i mala stawka.

Polecam wystawianie tego na co chesz postawic w LAY - wtedy znacznie czesciej znajdzie sie chetny do sprzedania zakladu o Twoim kursie niz jakby mial to wystawic i czekac az ktos wezmie.

Wojtek

Do góry
#265850 - 30/06/2005 18:09 Re: Betfair...
El Camino Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 28/05/2003
Postów: 1676
Skąd: Warszawa
Quote:



Polecam wystawianie tego na co chesz postawic w LAY - wtedy znacznie czesciej znajdzie sie chetny do sprzedania zakladu o Twoim kursie niz jakby mial to wystawic i czekac az ktos wezmie.

Wojtek




Nie bardzo rozumiem o co chodzi;mógłbyś to przystępniej wyjaśnić laikowi (tzn. mnie).

Do góry
#265851 - 10/07/2005 10:53 CZY JEST OBECNIE JAKAŚ PROMOCJA??
meteorBB Offline
member

Meldunek: 13/05/2005
Postów: 117

Ponawiam pytanie wielu ziomków!

Czy jest aktualnie jakaś promocja,bo na głownej stronie nic nie widać.
Jeżeli tak to proszę o podanie warunków tej promocji.

dzięki i pozdro

Do góry
#265852 - 10/07/2005 14:06 Re: Betfair...
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Quote:

Quote:



Polecam wystawianie tego na co chesz postawic w LAY - wtedy znacznie czesciej znajdzie sie chetny do sprzedania zakladu o Twoim kursie niz jakby mial to wystawic i czekac az ktos wezmie.

Wojtek




Nie bardzo rozumiem o co chodzi;mógłbyś to przystępniej wyjaśnić laikowi (tzn. mnie).




Witam,

Nie zauwazylem wczesniej pytania. Chodzi o to, ze wystawiajac oferte w BF blokuje sie kase. Jak ktos ma chyc wystawic powiedzmy 20 meczow po jakims kursie a ma kase na 10 to wystawi to gdzie ma od razu chetnego do wziecia tej oferty w LAY.

Od strony grajacego (przyzwyczajonego do brania tego co buck wystawil) wyglada to tak, ze jak chce postawic na cos i wie o tym tylko on to rzadko cos z tego wynika. Za to jak poinformuje innych, ze jest gotowy postawic po danym kursie = umiesci swoje zapotrzebowanie po stronie LAY to duzo szybciej znajdzie sie ktos kto mu zaoferuje potrzybny kurs.

Nie wiem czy jasno sie wyrazam. Mam nadzieje, ze tak.

Wojtek

Do góry
#265853 - 12/07/2005 11:44 Re: Betfair...
punter UK Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 928
Quote:

W zasadzie dopiero przymierzam się do grania w betfair,ale od kilku dni obserwuję ten serwis i przede wszystkim rzuciły mi się w oczy atrakcyjne kursy (czasem nawet bardzo atrakcyjne).

(...)Jak wspomniałem na początku,dopiero od kilku dni przyglądam się BF i stąd moje pytanie.Jak wy oceniacie atrakcyjność kursów i wysokość limitów u tego buka?




ok, po kolei. Betfair nie jest bukmacherem tylko jest to Sporting Exchange. roznica o tyle istotna, ze jedyna korzysc jaka BF czerpie to procent od wygranych netto (max. 5% ). im wieksza twoja aktywnosc na BF tym mniejsza prowizja. cala reszta pozostaje w rekach grajacych.
i stad wlasnie atrakcyjnosc kursow.
kazdy bukmacher ustalajac kursy pobiera tzw. Book %, Wskaznik Procentowy, gwarantujacy mu zysk niezaleznie od rezultatu/. zazwyczaj oscyluje on w granicach 107-109%. sa takie firmy bukmacherskie, ktore maja ten wskaznik ustalony na 114% ale to zakrawa na rozboj w bialy dzien i takich bukow nalezy unikac.
z kolei BF ma te wskazniki na ustalone na minimalnym poziomie. i to nawet nie BF je ustala tylko gracze wystawiajacy wlasne kursy. dotyczy to glownie spotkan cieszacych sie wieksza popularnoscia (gdzie w grze jest przynajmniej kilka tysiecy funtow), bo powiedzmy kiedy na dany mecz jest bardzo malo pieniedzy (po stronie Back i Lay), powiedzmy ok.100F to te wskazniki beda bardzo rozbiezne.

przyklad(z chwili obecnej):
Kwal. do LM:
Liverpool v TNS
101% 99.6%
Back Lay

bardzo dobre kursy po obu stronach.
zasada jest taka: jesli procent Back spadnie ponizej 100 to mamy arb (sure bet). jesli procent Lay wzrosnie powyzej 100 to mamy rowniez arb (sure bet).

Betfair jest bardzo solidna firma, ktora jedynie udostepnia soja platforme dla grajacych tam osob. najwiekszym konkurentem BF jest Betdaq ale nie maja oni tam duzej plynnosci co ogranicza mozliwosci osob grajacyh. ze nie jest to latwy biznes niech swiadczy fakt, ze inna duza sporting exchange, Sporting Options, calkiem niedawno zbankrutowala.

ja czasem zastanawiam sie co sklania graczy do korzystania z firm bukmacherskich, kiedy grajac na BF mozna na przyklad:
-manipulujac Back i Lay zamknac zaklad jeszcze przed rozpoczeciem spotkania i zapewnic sobie bezpieczny profit
-lepsze kursy
-brak zwloki w wyplatach
-brak limitow na stawki(!)

odnosze wrazenie, ze istnieje duza grupa osob nie korzystajaca z BF jedynie z powodu braku umiejetnosci poslugiwania sie ich strona (szczeglnie funkcja Lay).
zapewniam was, ze to nic trudnego. sam na poczatku mialem podobne problem i Lay graniczylo dla mnie z fizyka kwantowa ale kiedy sie to pojmnie-staja sie to dziecinnie proste.

jesli ktos ma jakies pytanie odnosnie BF, chetnie postaram sie odpowiedziec.

Do góry
#265854 - 12/07/2005 14:54 Re: Betfair...
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
BF ma zalety ale i wady. W wielu miejscach prowizja jest "kosmiczna" - tzn. np. wystawione kursy po 1,01 na 1 x i 2 i nic wiecej. W wielu innych w ogole nie ma oferty. Nawet jak jest to zwykle duzo ubozsza niz u bukmachera. Na przyklad w siatkowce tylko 1 i 2 - co im szkodzi wystawic handicapy, u/o, ilosc setow itp?

Druga wada jest taka, ze kursy bardzo szybko sie zmieniaja i czesto jak jest mecz o ktorym pojawia sie info, ze jest np. ustawiony czy nie gra podstawowy sklad to kurs w bf bardzo szybko spada a w wielu buckach mozna znalezc lepszy kurs.

Trzecia wada to za wysoka mimo wszystko prowizja. Jak placisz 5% od wygranej to np. na pilke bardzo czesto nizsza prowizja ma pointbet czy 10bet.

No i jeszcze limity - w popularnych meczach praktycznie bez ograniczen ale w mniej popularnych ligach prawie nigdy nie da sie postawic tyle ile chocby w pointbecie.

Wojtek

Do góry
#265855 - 12/07/2005 16:02 Re: Betfair...
punter UK Offline
old hand

Meldunek: 02/11/2003
Postów: 928
Quote:

BF ma zalety ale i wady. W wielu miejscach prowizja jest "kosmiczna" - tzn. np. wystawione kursy po 1,01 na 1 x i 2 i nic wiecej. W wielu innych w ogole nie ma oferty. Nawet jak jest to zwykle duzo ubozsza niz u bukmachera. Na przyklad w siatkowce tylko 1 i 2 - co im szkodzi wystawic handicapy, u/o, ilosc setow itp?




to nie prowizja. kursy po 1.01 na 1, X i 2 swiadcza o tym, ze dany market na Betfair jest malo popularny i jakis gracz ma ochote kogos po prostu nabic w butelke takimi kursami.

z oferta BF jest roznie. jesli jakis market nie jest popularny to trudno sie dziwic by mial wiele opcji. z tego co sie orientuje niektore markety zostana rozbudowane juz niebawem. w tym 1. liga polskiej Ekstraklasy.

Quote:

Druga wada jest taka, ze kursy bardzo szybko sie zmieniaja i czesto jak jest mecz o ktorym pojawia sie info, ze jest np. ustawiony czy nie gra podstawowy sklad to kurs w bf bardzo szybko spada a w wielu buckach mozna znalezc lepszy kurs.




to zaleta, a nie wada. to pokazuje ile wiedza osoby grajace na BF i to oni czesto wymuszaja zmiany kursow u bukmacherow. reaguja szybciej od analitykow pracujacych dla bukow.
jesli np. dowiadujesz sie, ze nie gra podstawowy sklad z ogolnodostepnego zrodla to kurs nie utrzyma sie nigdzie. a z meczami ustawionymi(?) jest roznie.

Quote:

Trzecia wada to za wysoka mimo wszystko prowizja. Jak placisz 5% od wygranej to np. na pilke bardzo czesto nizsza prowizja ma pointbet czy 10bet.




czy aby na pewno?
zalozmy, ze typujemy;
kurs na home win : Pointbet 1.85 BF 2.0
stawiamy 100 Euro
zaklad wygrywa

Wygrana netto w Pointbet: 85 Euro
Wygrana netto w BF: 100 Euro - 5%(max prowizja)= 95 Euro

5% to najwyzsza prowizja pbierana od wygranych netto.. zmniejsza sie im czesciej korzystamy z BF.

Quote:

No i jeszcze limity - w popularnych meczach praktycznie bez ograniczen ale w mniej popularnych ligach prawie nigdy nie da sie postawic tyle ile chocby w pointbecie.




zgoda, sa mniejsze ligi czy zawody mniejszej rangi, ktore posiadaja niewielkie zainteresowanie przejawiajace sie w postaci malej ilosci gotowki w obrocie ale moim zdaniem to tylko kwestia czasu aby to uleglo zmianie.

Do góry
Strona 10 z 22 < 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 21 22 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, akagi, Ojro, Akhu, Sensei, VVega, alfa, 11kera11, rafal08, ElNinho[mmdea]), 4227 gości oraz 11 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582485 Postów

Najwięcej online: 4304 @ Wczoraj o 19:05