Strona 2 z 2 < 1 2
Opcje tematu
#2678352 - 24/10/2008 23:42 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: 19marcin08]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
Może nie da końca wypaczyły, ale błędy były
1. Rybus wychodził sam na sam i sędzia widział spalonego
2. Czerwień dla środkowego obrońcy pod koniec meczu, gdy Chinyama wychodził na czystą pozycję.

Do góry
Bonus: Unibet
#2679087 - 25/10/2008 03:39 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: podstawek]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Dla rozluźnienia:

http://www.youtube.com/watch?v=U2XRJjXxykU&feature=related

Myślę, że w kontekście ostatnich wydarzeń i zbliżającego pojedynku warto przypomnieć, dla podgrzania temperatury

Do góry
#2679278 - 25/10/2008 06:03 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: Mindman]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Wracając jeszcze do sprawy Boguskiego:

Zawodnik dopuścił się faulu, było to - jak sam przyznał - zagranie niegodne profesjonalnego piłkarza i powinien za nie ponieść karę, to nie ulega w sumie wątpliwości.

ALE... i tutaj długa lista:

1. Zawodnikowi nie dano jakiejkolwiek szansy wyjaśnienia całej sprawy na posiedzeniu Komisji Ligi, a takie działanie jest w toku postępowania normą - patrz sprawa Jarzębowskiego, którego na posiedzenie wezwano.

2. Arbiter spotkania widział całe zajście z meczu z Piastem, nie orzekł że przewinienie Boguskiego klasyfikowało się na czerwoną kartkę, kazał przeprosić i puścił grę.

3. Z pewnego źródła wiem, że do klubu przy Reymonta nie wpłynęło nawet żadne, ale to żadne zawiadomienie, ze Komisja Ligi będzie się tą sprawą zajmować. Sam Boguski dowiedział się o niej już po fakcie, gdy KL nałożyła karę dyskwalifikacji - co więcej karę o natychmiastowym rygorze wykonalności. Klub może się odwołać, kiedy otrzyma decyzję na piśmie. Taka póki co nie dotarła i zdaje się, ze szybko nie dotrze...

4. Michniewicz również dopuścił się w polu karnym przewinienia, zagranie Rafała nie było do końca bezzasadne, kto zna tego chłopaka choć trochę, świetnie wie, że nie jest to na boisku zadziorny typ. Może niewiele wnosi to do całej sprawy, ale w każdej kolejce podobnych przewinień jest masę i nikt nie pociąga nikogo do odpowiedzialności - patrz zachowanie Grzelaka względem sędziego czy choćby Grzegorza Króla w meczu Wisły z Jagą.

PODSUMOWUJĄC: Ok, Boguski zachował się nieładnie, powinien za to zostać ukarany. Pewien niesmak budzi jednak tryb w jakim ową dyskwalifikację orzeczono, bez możliwości wysłuchania obydwu stron, co zwykle jest normą. Również wysokość kary budzi wątpliwości. Dodatkowego smaczku dodaje temu fakt, że jednak uczyniono to niejako w przeddzień bardzo ważnego meczu z Legią...

Do góry
#2679294 - 25/10/2008 06:41 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: hynek]
taniak Offline
old hand

Meldunek: 27/11/2006
Postów: 1000
Skąd: Rybnik
Jutro o 17:30 jakże ważny mecz dla klubu z Zabrza. Jest okazja na przełamanie złej passy i zacząć wygrywać. Rywal na to wydaję się być doskonały. ŁKS to przeciętny zespół który raczej na wyjazdach nie robi punktów. W Zabrzu ciśnienie na poprawę wyników jest wielkie bo kto by się przed sezonem spodziewał że po 9 kolejkach będą zajmować ostatnie miejsce w tabeli. Jutro innego wyniku jak zwycięstwo w Zabrzu się nikt nie spodziewa. Kto oglądał mecz z Lechią wie że porażka była nie sprawiedliwa bo Górnik spokojnie mógł ten mecz zremisować ale jak zwykle brak skuteczności. Jeśli jutro Górnik zagra od początku tak jak 2 połowę z Lechią o wynik meczu jestem spokojny. Tak więc jutro moim zdaniem zwycięstwo gospodarzy a nawet pokusiłbym się o handi po kursie 2,5. Pozdrawiam

Do góry
#2679304 - 25/10/2008 06:57 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: hynek]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: hynek
Może niewiele wnosi to do całej sprawy, ale w każdej kolejce podobnych przewinień jest masę i nikt nie pociąga nikogo do odpowiedzialności - patrz zachowanie Grzelaka względem sędziego czy choćby Grzegorza Króla w meczu Wisły z Jagą.

que?

Do góry
#2679498 - 25/10/2008 16:33 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: Chaoz]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Originally Posted By: Chaoz
Originally Posted By: hynek
Może niewiele wnosi to do całej sprawy, ale w każdej kolejce podobnych przewinień jest masę i nikt nie pociąga nikogo do odpowiedzialności - patrz zachowanie Grzelaka względem sędziego czy choćby Grzegorza Króla w meczu Wisły z Jagą.

que?


Nie no, jasna sprawa, że chodziło mi o Krzysztofa Króla \:\) Późną porą było pisane, a posta edytować się nie da \:\)

Do góry
#2679803 - 25/10/2008 20:40 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: Ignorator]
madel Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2007
Postów: 233
Originally Posted By: Ignorator
25/10 godzina 15:30
Cracovia Kraków-Odra Wodzisław Śląski
Typ: Cracovia Kraków

W pierwszym sobotnim spotkaniu będziemy mieli przyjemność oglądać rywalizację w dole naszej ligowej tabeli. Na przeciw siebie staną drużyny w, których ostatnio głośniej słychać o zwolnieniach szkoleniowców niż o spokoju.

Mecz będzie bardzo wyjątkowy dla popularnych "Pasów" po rewelacyjnym wyniku (1:1) na Konwiktorskiej z warszawską Polonią trzeba udowodnić, że tamten wynik nie był przypadkiem tylko progresem w grze podopiecznych dr. Stefana Majewskiego. Na pewno w zrealizowaniu tego celu pomogą powracający po kontuzji piłkarze. Wreszcie Stefan Majewski będzie miał większe pole manewru w defensywie. Wracają po kontuzjach bądź wykluczeniach za kartki: Piotr Polczak, Michał Karwan, Krzysztof Radwańśki i Przemysław Kulig. Także do dyspozycji trenera Majewskiego będzie, aż pięciu napastników. Główny problem w tak słabej postawie Cracovii właśnie leży w tej formacji. Może w końcu napastnicy dadzą popis w sobotnim meczu i tym samym uszczęśliwią trenera jak i profesora Filipiaka?. Pewna nadzieja w tym kierunku jest. Oczywiście mecz z Polonią Warszawa oby był to dobry prognostyk na nadchodzące spotkanie ligowe.

Odra Wodzisław przyjeżdża do Krakowa w dość sporym kryzysie. Na początku sezonu podopieczni Janusza Białka osiągali niesamowite wyniki. Wygrana z Legią Warszawa (2:0) czy pokonanie odwiecznego wroga Ruchu Chorzów (3:0). Niestety zbyt mocno nadmuchana bańka pękła i przyszedł zdecydowanie gorszy okres gry. Odra Wodzisław już od trzech ligowych spotkań nie potrafiła wygrać. Na pewno i w najbliższym meczu nie będzie o to łatwo. Wszystko przez kontuzję i to bardzo ważnych piłkarzy. Zabraknie: Marcina Kokoszki, Piotra Szymiczka, Aleksandra Kwieka, Jana Wosia i Bartłomieja Sochy. W szczególności brak Kwieka i Wosia może być sporym problemem dla trenera Białka. Obaj zawodnicy są niesamowicie kreatywni w drugiej linii i potrafią zaadresować bardzo ładne piłki do napastników, którzy z resztą w ostatnim czasie marnują na potęgę patrz. Maciej Korzym.

Faworytem tego spotkania jest Cracovia Kraków, który wyjątkowo dobrze w ostatnich sezonach radziła sobie na Kałuży. Od trzech sezonów ligowych goście nie posmakowali zwycięstwa w Krakowie. Do tego jeśli dodamy liczbę kontuzjowanych piłkarzy to widzimy, że faworyt jest tylko jeden, ale czy wygra?.

Ze sportowym pozdrowieniem Ignorator.


podpisuję się pod tymi słowami choć szczerze mówiąc, nie jest to najłatwiejszy mecz do wytypowania, lecz zasugeruję się w nim faktem że zdecydowany ogół polskich drużyn większość punktów zdobywa u siebie więc również stawiam na Craxę

Do góry
#2679808 - 25/10/2008 20:44 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: hynek]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
Originally Posted By: hynek
Originally Posted By: Chaoz
Originally Posted By: hynek
Może niewiele wnosi to do całej sprawy, ale w każdej kolejce podobnych przewinień jest masę i nikt nie pociąga nikogo do odpowiedzialności - patrz zachowanie Grzelaka względem sędziego czy choćby Grzegorza Króla w meczu Wisły z Jagą.

que?


Nie no, jasna sprawa, że chodziło mi o Krzysztofa Króla \:\) Późną porą było pisane, a posta edytować się nie da \:\)

a co takiego zrobił w meczu z Wisłą?
Bo jeżeli chodzi Ci o to co pokazał kibicom Odry to został ukarany przez klub karą finansową i uczestnictwem i pomocą w treningach grup młodzieżowych.

Do góry
#2679852 - 25/10/2008 21:09 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: 19marcin08]
kfjatek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/09/2004
Postów: 23725
Skąd: Poznań
Originally Posted By: 19marcin08
Originally Posted By: Ignorator
Tak naprawdę błędy sędziego wypaczyły wyni tamtego spotkania.


Witam Igi. Mógłbys powiedzieć w którym momencie sędzia wypaczył wynik meczu z warszawską Legią?
Moim zdaniem remis był sprawiedliwym wynikiem. Zgodzę się, że piłkarze (L) stworzyli sobie więcej okazji do zdobycia gola, ale już w bodaj 2 minucie ŁKS mógł otworzyć wynik meczu, nie wsponiając o akcji w 86' kiedy to łodzianie wychodzili 3 na 2 ale niestety młody Kujawa najprawdopodobniej się potknął.

Ale to tylko moje zdanie.
Z całym szacunkiem, ale wynik tego meczu powinien wyglądać podobnie jak w meczu z Lechem..

Choć nie przesadzałbym, z tym wypaczaniem wyniku (Choto też mógł czerwo obejrzeć po faulu w koncówce meczu). Grajki Legii raczej same sobie winne.

ŁKS widziałem w tym sezonie tylko 2 razy (u siebie z Lechem i Legią) i wg mnie są zdecydowanie jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Z kim ma wygrywać Górnik Zabrze, jak nie z ŁKSem?

Do góry
#2680252 - 25/10/2008 23:10 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: Chaoz]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Originally Posted By: Chaoz
Originally Posted By: hynek
Originally Posted By: Chaoz
Originally Posted By: hynek
Może niewiele wnosi to do całej sprawy, ale w każdej kolejce podobnych przewinień jest masę i nikt nie pociąga nikogo do odpowiedzialności - patrz zachowanie Grzelaka względem sędziego czy choćby Grzegorza Króla w meczu Wisły z Jagą.

que?


Nie no, jasna sprawa, że chodziło mi o Krzysztofa Króla \:\) Późną porą było pisane, a posta edytować się nie da \:\)

a co takiego zrobił w meczu z Wisłą?
Bo jeżeli chodzi Ci o to co pokazał kibicom Odry to został ukarany przez klub karą finansową i uczestnictwem i pomocą w treningach grup młodzieżowych.


Raczej chodziło mi o brutalny atak na Wojtka Łobodzińskiego.

Do góry
#2680905 - 26/10/2008 02:37 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: hynek]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Dobra nie ma co wracać do meczu Legią, skończyło się tak jak się skończyło.

@Kfjatek, oczywiście się z Tobą zgadzam co do jednej z najsłabszych druzyn w lidze. Teraz tylko wiara w Marka Chojnackiego, że jakoś to ogarnie w przerwie zimowej i znów uda się jakoś utrzymać, chociaż ja mam chyba dość tego co się dzieje. Może w końcu trzeba pójść sladami GKSu Katowice czy Pogoni Szczecin? Goszczyński

Zakończył się także mecz w Zabrze, kto chciał to skorzystał kurs @1,60 a nawet @1,70 leżał na drodze trzeba było się tylko schylić.


Do góry
#2681176 - 26/10/2008 04:04 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: 19marcin08]
papuga Offline
enthusiast

Meldunek: 15/05/2006
Postów: 353
Skąd: Kraków
*** i trudno sie z nim nie zgodzic..
W sprawie Boguskiego...
Tagi: piłka, nożna, blog, Wisła, Boguski, kara
(25 października 2008 15:49)
Jestem początkującym dziennikarzem sportowym. Portal >>Weszło<< jest dla mnie codzienną lekturą, z wieloma rzeczami się zgadzam, z innymi nie. Jednak to co przeczytałem dzisiaj mnie bardzo poruszyło . Na początku chciałbym zaznaczyć, nie jestem kibicem Wisły Kraków.

Oglądałem kontrowersyjną sytuacje kilka razy, w pokazanym fragmencie trudno dostrzec co się dzieje w polu karnym, jakie ruchy wykonuje Boguski w kierunki Michniewicza. Komisja jednak przeanalizowała klatkę po klatce i ewidentnie widzi, że Boguski złośliwie kopie. Może i tak było, jestem w stanie w to uwierzyć.

Pierwszą myśl, która mi się nasunęła po przeczytaniu Waszego artykułu to, że sędzia wiedział o tym faulu, Michniewicz mu się poskarżył, sędzia wezwał obu piłkarzy, Boguski przeprosił. Nie ma więc tu mowy o tym, że sędzia nie wiedział i dlatego komisja musi interweniować.

Druga sprawa, Boguski nie miał okazji przedstawić swojej wersji. W regulaminie komisji ligi, który z łatwością można znaleźć w Internecie. jak byk napisane jest „Komisja zobowiązana jest zapewnić podmiotom zainteresowanym czynny udział w postępowaniu”. Przytaczam całe artykuły 19 i 12 z Regulaminu Komisji Ligi...

§ Art. 19
1. Komisja jest obowiązana zapewnić podmiotom zainteresowanym czynny udział w postępowaniu, a przed wydaniem decyzji umożliwić im wypowiedzenie się co do zebranych dowodów i materiałów.
2. Jeżeli jest to konieczne, po wszczęciu postępowania, a przed pierwszym posiedzeniem, na którym sprawa ma być rozpatrywana, Komisja zaprasza podmioty zainteresowane do udziału w postępowaniu.

§ Art. 12
Komisja powinna wyjaśnić podmiotom zainteresowanym zasadność przesłanek, którymi kierowała się przy wydaniu decyzji, aby w ten sposób w miarę możliwości doprowadzić do wykonania przez podmioty zainteresowane decyzji bez potrzeby stosowania sankcji dyscyplinarnych. „

Czy Boguskiemu została wyjaśniona zasadność kary? Oczywiście można dodać jeszcze do tego, że w skład komisji która rozpatrywała sprawę Boguskiego wchodzą głównie ludzie z Warszawy, ale to oczywiście nie ma wpływu na decyzje. Czytając pewne forum , znalazłem jeszcze ciekawy fragment, o bliźniaczym zdarzeniu :

”W 68. min niedzielnego meczu Legia - Wisła po strzeleniu gola Kucharski kopnął w pierś Głowackiego. Sędzia spotkania Robert Małek nie zauważył zdarzenia. WD PZPN rozpatrywał sprawę na podstawie zapisu telewizyjnego. Kucharski na wczorajszym posiedzeniu WD przyznał się do niesportowego zachowania, wyraził skruchę i przeprosił zawodnika Wisły.

Wydział Dyscypliny PZPN odstąpił od ukarania Cezarego Kucharskiego z Legii Warszawa za kopnięcie bez piłki Arkadiusza Głowackiego z Wisły Kraków podczas ostatniego meczu ligowego tych drużyn".

Nasuwa mi się pytanie, gdzie tu jest sprawiedliwość? Czy Rafał nie okazał skruchy? Co kolejkę zdarzają się, sytuacje, w których śmiało można zdyskwalifikować zawodnika, jednak Komisja Ligi zabiera się za to przy okazji najważniejszego meczu rundy. Śmiało można, więc napisać, że są równi i równiejsi.

Liczę tylko, że Wisła pokona w niedzielę Legie i utrze nosa ludziom z Komisji Ligi i nie tylko. Mam nadzieje też, że Canal + będzie co tydzień teraz pokazywał takie sytuacje i każdego winnego Komisja Ligi będzie traktowała na równi. To tyle, myślę, że przyznacie mi trochę racji i zamieścicie mój wpis na blogu.

AUTOR: Michał Buczek


mam nadzieje ze to cale zamieszanie wywola tylko wieksza adrenaline w pilkarzach i odjedziemy legii na 5 pkt..

a wiec jazda jazda...

Do góry
#2681773 - 26/10/2008 16:45 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: papuga]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: papuga
http://www.wislakrakow.com/www/showarticle.php?articleid=19363
Rafał Boguski nie zagra z Legią Warszawa! Komisja Ligi Ekstraklasy SA pojęła decyzje o nałożeniu kary dwóch meczów dyskwalifikacji na zawodnika Wisły!

Podczas meczu 9. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków - Piast Gliwice Rafał Boguski kopnął bez piłki rywala, Macieja Michniewicza. Zdaniem Ekstraklasy SA sytuacja ta umknęła uwadze trójki sędziowskiej. Karze nadany został rygor natychmiastowej wykonalności, co oznacza, że Boguski nie wystąpi z Legią!

- Można tłumaczyć to tylko w jeden sposób - mówił dziś pomocnik Wisły nie znając jeszcze decyzji Komisji Ligi. - Jesteśmy przed meczem z Legią Warszawa, dlatego wyciągnięto taką sytuację. Moim zdaniem w każdym spotkaniu dochodzi do takich wydarzeń, wydaje mi się, że akurat to wypłynęło przed meczem z Legią, by była podstawa, żeby ukarać jakiegoś zawodnika Wisły.

Popołudniu nikt nie wierzył, że może zostać wydana tak kuriozalna decyzja. W dodatku wydana zaocznie i z rygorem natychmiastowej wykonalności. - Jeżeli komisja faktycznie chciałaby mnie ukarać, to mam nadzieję, że zaprosiłaby mnie do siebie, byśmy mogli wyjaśnić to wszystko - mówił Boguski po dzisiejszym treningu. - Jeśliby doszło do takiej sytuacji, chciałby móc tam pojechać i porozmawiać, żeby to się wszystko nie działo poza mną. Niestety, licząc na sprawiedliwość przeliczył się. Nie on jeden...

Rafał Boguski rozmawiał dziś na temat wspomnianego incydentu. - Przepychaliśmy się po prostu z zawodnikiem Piasta, nie mogłem się od niego uwolnić, nie wytrzymałem i wykonałem ruch w jego kierunku. Nie było to jakieś mocne uderzenie. Sędzia tego nie widział, ale Michniewicz poskarżył mu się, więc arbiter podszedł i kazał mi przeprosić zawodnika Piasta. Przeprosiłem i wszystko było w porządku. Po meczu też rozmawiałem z Michniewiczem i nie było żadnego problemu - podkreśla Boguski w rozmowie z dziennikarką ASInfo.

Nagonkę na Rafała Boguskiego rozpoczęła jeszcze w niedzielę stacja Canal+, która pokazała jego starcie z Maciejem Michniewiczem. Nie pokazano jednak, że sędzia zareagował na tą sytuację i pouczył obu zawodników (zachowanie Boguskiego było reakcją na nadmierną agresję rywala). Podczas programu jeden z "ekspertów" kwestionował też słuszność podyktowania rzutu karnego za ewidentny faul na Marku Zieńczuku.

Szkoda, że Komisja Ligi nie była tak rygorystyczna w stosunku do napastnika Legii Bartłomieja Grzelaka, który w ostatnim meczu ligowym odepchnął sędziego. Canal+ tej sytuacji akurat nie uznał za istotnej...


kolejny przekret betonu...(zakochanych w legii) na Wiśle...

I TAK WISŁA bedzie MISTRZEM!!!





widze że w Krakowie nastroje mocno stonowane....bo przy ostatnich pojedynkach z Legią pisaliście że wisła jest o 2 klasy lepszym zespołem...dzisiaj nikt z grodu kraka chyba nie chce wyjsć na debila ... i komentarze jakieś takie mocno zachowawcze , nawet chyba szukacie tematu zastępczego...

Do góry
#2681805 - 26/10/2008 17:25 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: Legia]
hynek Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 17/09/2005
Postów: 1976
Z całym szacunkiem, ale kolega raczyłby się nie ośmieszać. Jakiego tematu zastępczego? Temat sam wypłynął i trudno było przejść obok niego na porządku dziennym. Każdy powiedział co trzeba i cisza.

Nastroje stonowane? Czy ja wiem, raczej jak przed każdym kolejnym spotkaniem z Legią. I zapewniam Cię, że w Krakowie nikt nie sika po nogach ze strachu przed potężną Legią, która tyle w tym sezonie już osiągnęła. Wybacz lekką ironię, ale nie mogłem się powstrzymać, mimo dużego szacunku dla rywala.

Do góry
#2681863 - 26/10/2008 17:54 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: hynek]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
ośmieszacie to się wy...płacząc tu na forum i wysyłając kilkadziesiąt postów o Boguskim...


"WARSZAWSKIE UKŁADY!!! LEGIA + PZPN = SZTAMA 4EVER
mozna dodac jeszcze canal+...."

to jest perełka !!!

dziwne że gromadnie popadacie w taką histerię i panikę z powodu absencji jednego grajka...

gdzie się podziała ta buta i pisanie że macie o dwie klasy lepszy zespół jak to ostatnio pisaliście przed finałem Pucharu Polski ??? ...

Do góry
#2681864 - 26/10/2008 17:56 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: Legia]
Chaoz Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 06/06/2005
Postów: 29947
McDziarz chyba pomylileś fora

Do góry
#2681881 - 26/10/2008 18:18 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: Legia]
igor81 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 30/03/2003
Postów: 2582
Skąd: WestSide
Originally Posted By: McDziarz
ośmieszacie to się wy...płacząc tu na forum i wysyłając kilkadziesiąt postów o Boguskim...


"WARSZAWSKIE UKŁADY!!! LEGIA + PZPN = SZTAMA 4EVER
mozna dodac jeszcze canal+...."

to jest perełka !!!

dziwne że gromadnie popadacie w taką histerię i panikę z powodu absencji jednego grajka...

gdzie się podziała ta buta i pisanie że macie o dwie klasy lepszy zespół jak to ostatnio pisaliście przed finałem Pucharu Polski ??? ...



Rzeczywisice smutne,ale prawdziwe... \:\(

A co do meczu to Wisla juz nie ma takiej przewagi jak kiedys,a juz pisanie ze o 2 klasy lepszy zespol, to zupelnie nie wchodzi w gre. Osobiscie w tym meczu widze under2,5, poniewaz jeden jak i drugi zespol dobrze spisuja sie w obronie. Do przerwy zaden z zespolow na pewno sie nie otworzy. Uwazna gra w obronie i kilka sytuacji, liczenie na wykorzystanie dogodnej pozycji...

Pozdrawiam
IGOR

Do góry
#2681887 - 26/10/2008 18:21 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: Chaoz]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Originally Posted By: Chaoz
McDziarz chyba pomylileś fora


Tak samo jak Pan papuga, pisząc o tych układach.
Do kasacji.

Do góry
#2681896 - 26/10/2008 18:31 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: hynek]
MagiK Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/01/2005
Postów: 11245
Originally Posted By: hynek

Nastroje stonowane? Czy ja wiem, raczej jak przed każdym kolejnym spotkaniem z Legią. I zapewniam Cię, że w Krakowie nikt nie sika po nogach ze strachu przed potężną Legią, która tyle w tym sezonie już osiągnęła. Wybacz lekką ironię, ale nie mogłem się powstrzymać, mimo dużego szacunku dla rywala.
Przyganiał kocioł garnkowi \:D

Wracając do dzisiejszego hitu, to widzę tu zwycięstwo gospodarzy. Podoba mi się inteligenta (jak na polskie warunki) gra Legii, taka jaką choćby zaprezentowali w Poznaniu, mimo że tam zagrali zbyt bojaźliwie. Dzisiaj będzie inaczej i myślę,że po dwóch remisach z rzędu przyszedł czas na 3 pkt. Do tego gra Wisły ostatnio mnie nie przekonuje, brak Boguskiego, moim zdaniem Wiśle ciężko będzie zdobyć w Warszawie choćby jedną bramkę...
Warto też rzucić okiem na statystykę ostatnich spotkań Legii z Wisłą. Na 5 pojedynków w 2008r Legia wygrała 4(w tym jeden po karnych),a 1 mecz zremisowała. Czyżby Urban miał jakiś patent na drużynę Skorży?

Do góry
#2683690 - 27/10/2008 02:58 Re: Ekstraklasa - 10 kolejka - 24-26. X [Re: papuga]
Legia Offline
The Famous McD

Meldunek: 17/02/2005
Postów: 2790
Skąd: Wielkie Księstwo Warszawskie
Originally Posted By: papuga
WARSZAWSKIE UKŁADY!!! LEGIA + PZPN = SZTAMA 4EVER
mozna dodac jeszcze canal+....


... w tym przypadku boguski out.. mam nadzieje ze ta cala sytuacja tylko bardziej zmotywuje wislakow i zmiazdzymy legie...




PAPUSZKO POWIEM CI COŚ NA USZKO >>> NA UKŁADY NIE MA RADY !!! \:D \:D



POZA TYM MUCHOZOL DZIAŁA !!!! ;\)

AVE (L)

Do góry
Strona 2 z 2 < 1 2

Moderator:  Akhu, Biszop, Ojro 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, pacyfista, alfa, igea23, 11kera11), 3566 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582032 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49