Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >
Opcje tematu
#26766 - 07/05/2003 01:04 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
Anonymous
Unregistered


No widzisz nawet Totomix jest ze mną .
Już niedługo losowanko.....
Pozdrawiam iwo:

Do góry
Bonus: Unibet
#26767 - 07/05/2003 01:35 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
zik Offline
addict

Meldunek: 10/09/2001
Postów: 456
Skąd: Wa-wa
A więc "8" z przedziału 7-12. po kursie 5.2x0.9
Teraz czekamy do czwartku.
Pozdrawiam sceptyków.

Do góry
#26768 - 07/05/2003 01:36 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
Perla Offline
enthusiast

Meldunek: 20/04/2003
Postów: 212
Skąd: Krakow
[QUOTE]Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb] [QUOTE]Oryginalnie wysłał Perla:
[qb]Bo chyba w szkole na matematyce spales... To wynika z prostego rachunku prawdopodobienstwa
ze da sie wygrac...[/qb][/QUOTE]Perła, matematycznie to nawet jest udowodnione, że się nie da (na dłuższą metę), więc obudź się sam, na tej matematyce.[/qb][/QUOTE]jezeli z prawdopodobienstwem 1/6 masz kurs 6 to gra jest sprawiedliwa czyli jak grasz w nieskonczonosc to wyjdziesz na zero, cala sztuka polega na tym zeby skonczyc wtedy kiedy jest sie na wystarczajacym plusie, no i tu jest pytanie dla kogo jaki plus jest wytarczajacy, i jeszze jedno, niestety jest to nieoplacalne bo kursy sa zanizane, wlasnie po to zeby bukmacher byl na plusie, tak wiec tusie zgadzam, ale gdyby gra byla sprawiedliwa to wtedy mozna by sie pokusic o wygranie czegos, rozumiesz mnie teraz? chodzi mi o czysta teorie

Do góry
#26769 - 07/05/2003 01:50 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
zik Offline
addict

Meldunek: 10/09/2001
Postów: 456
Skąd: Wa-wa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał hpc:
[qb]witam

To jest chore. To jest niewatpliwie jakaś aberracja.
3,30*0,9=2,97 za jakis tam przedział warty 6,00.
To paranoja.
Grajcie to u mnie.
Po co wkładać kasę do kabzy Mixa.
To tak jakbyś kupił dwa piwa a pod sklepem zabraliby Ci jedno i jeszcze chcieli 3 grosze.
Weź sobie kostkę do gry, póki Cię jeszcze stać i porzucaj nieco. Płać sobie po 3,30*0,9, za ten drugi przedział 5,2*0,9 i zapisuj, zapisuj, zapisuj.
Nie, to musi być jakaś prowokacja.
hpc[/qb][/QUOTE]Chętnie bym u Ciebie pograł progresją pod warunkiem niezmienności kursów i obustronnego zaufania. Jesli przyjmujesz wyzwanie to pisz na priva.

Do góry
#26770 - 07/05/2003 01:57 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
A mnie się kolega Fisio i Zik bardzo podobają chłopcy konsekwentnie inwestują w swoją naukę.
Będzie ich to co prawdą drogo kosztowało ale za to czegoś się o progresji nauczą

Tak panowie dziś takie czasy że w naukę trzeba inwestować trzeba sporo stracić by pewne rzeczy zrozumieć

Do góry
#26771 - 07/05/2003 02:29 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
zik, a moja oferta to jest już nieinteresująca? Mógłbyś przerywać kiedy chcesz i wracać do gry kiedy chcesz, losując sam orła czy reszkę. Jedynym warunkiem jest zagranie określonej przeze mnie minimalnej liczby rzutów, gdyż (wg ciebie) progresja jest skutecznym systemem, który przyniesie ci zyski.

Do góry
#26772 - 07/05/2003 02:42 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Perla:
[qb]jezeli z prawdopodobienstwem 1/6 masz kurs 6 to gra jest sprawiedliwa czyli jak grasz w nieskonczonosc to wyjdziesz na zero, cala sztuka polega na tym zeby skonczyc wtedy kiedy jest sie na wystarczajacym plusie, no i tu jest pytanie dla kogo jaki plus jest wytarczajacy, i jeszze jedno, niestety jest to nieoplacalne bo kursy sa zanizane, wlasnie po to zeby bukmacher byl na plusie, tak wiec tusie zgadzam, ale gdyby gra byla sprawiedliwa to wtedy mozna by sie pokusic o wygranie czegos, rozumiesz mnie teraz? chodzi mi o czysta teorie[/qb][/QUOTE]Rzecz w tym, że nie ma czegoś takiego jak wystarczający plus, baa, żaden plus może nawet nie wystąpić! Dlatego, po obu stronach takiej gry, oczekiwania odpowiadają zeru. Im dalej brniesz w grę, tym większe wahania wystepują, a są to wahania proporcjonalnew sensie ryzyko/możliwa wygrana. Dokładnie tak samo jest z progresją, czy jakimkolwiek innym sposobie gry przy "sprawiedliwej" grze. Zero to zero, nie pomoże żadne czekanie, zmiana wysokości stawki itp. To właśnie jest udowodnione matematycznie.

Do góry
#26773 - 07/05/2003 02:47 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
Anonymous
Unregistered


A mnie się kolega Fisio i Zik bardzo podobają chłopcy konsekwentnie inwestują w swoją naukę.
Będzie ich to co prawdą drogo kosztowało ale za to czegoś się o progresji nauczą

Tak panowie dziś takie czasy że w naukę trzeba inwestować trzeba sporo stracić by pewne rzeczy zrozumieć
------------------------------------------------

Póki co to ja ciągne od 'nauki' :zobacz: -spójrz na pierwsza stronę.

Do góry
#26774 - 07/05/2003 02:53 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
qwerty Offline
veteran

Meldunek: 19/06/2001
Postów: 1231
FISIO, nieprawda, bo nauka mówi ci wprost: na progresji w ponad 90% przypadków będziesz na plusie na początku, więc idziesz zgodnie z jej torem.

Do góry
#26775 - 07/05/2003 03:02 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
Mogę przyjmować po kursie Mixa*0,9 do limitu mixa.
Kiedy są losowania ???
pozdrawiam

Do góry
#26776 - 07/05/2003 12:01 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
zik Offline
addict

Meldunek: 10/09/2001
Postów: 456
Skąd: Wa-wa
Panowie qwerty i hpc: Wasze propozycje przyjmowania zakładów nie brzmią poważnie.
Otóż qwerty proponuje mi abym sam sobie rzucał monetą a on mi wyznaczy liczbę rzutów, tylko gdzie tu motywacja, czyli zysk?
A hpc chce przyjmować zakłady na warunkach Totomixa(czyli jednak zmiany kursów w zależności od okresu nie wystąpienia danego zdarzenia-sami sobie przeczycie panowie no i limity) To ja już wolę iść do kolektury. Tam mam większe gwarancje wyplaty niz u HPC (bez obrazy).
Jeszcze raz ponawiam propozycję jezeli ktoś ze sceptyków ma ochotę zagrać ze mną progresja na moich zasadach, czyli:
1. Brak limitów
2. Sam decyduję w którym momencie rzucania monetą
wchodzę i wychodzę z gry (a seria zdarzeń trwa cały czas)

to zapraszam na priva.

Sami Wiecie że nikt o zdrowych zmysłach nie przyjmie takiego wyzwania, bo jego przegrana a moja wygrana jest pewna.
Dlatego buki i kasyna stosują różnego rodzaju blokady aby nie pójść z torbami.
Poza tym tam jest większa liczba graczy. W starciu 1:1 nie macie matematycznie zadnych szans.
Jestem ciekaw czy ktoś przyzna mi rację a przeciwników mojej teorii zapraszam do konfrontacji osobistej, czyli gry w realu.

Do góry
#26777 - 07/05/2003 12:11 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
zik Offline
addict

Meldunek: 10/09/2001
Postów: 456
Skąd: Wa-wa
[QUOTE]Oryginalnie wysłał zik:
[qb]Panowie qwerty i hpc: Wasze propozycje przyjmowania zakładów nie brzmią poważnie.
Otóż qwerty proponuje mi abym sam sobie rzucał monetą a on mi wyznaczy liczbę rzutów, tylko gdzie tu motywacja, czyli zysk?
A hpc chce przyjmować zakłady na warunkach Totomixa(czyli jednak zmiany kursów w zależności od okresu nie wystąpienia danego zdarzenia-sami sobie przeczycie panowie no i limity) To ja już wolę iść do kolektury. Tam mam większe gwarancje wyplaty niz u HPC (bez obrazy).
Jeszcze raz ponawiam propozycję jezeli ktoś ze sceptyków ma ochotę zagrać ze mną progresja na moich zasadach, czyli:
1. Brak limitów
2. Sam decyduję w którym momencie rzucania monetą
wchodzę i wychodzę z gry (a seria zdarzeń trwa cały czas)

to zapraszam na priva.

Sami Wiecie że nikt o zdrowych zmysłach nie przyjmie takiego wyzwania, bo jego przegrana a moja wygrana jest pewna.
Dlatego buki i kasyna stosują różnego rodzaju blokady aby nie pójść z torbami.
Poza tym tam jest większa liczba graczy. W starciu 1:1 nie macie matematycznie zadnych szans.
Jestem ciekaw czy ktoś przyzna mi rację a przeciwników mojej teorii zapraszam do konfrontacji osobistej, czyli gry w realu.[/qb][/QUOTE]Zapomniałem podać jeszcze jeden warunek powodzenia progresji (takiej jednorazowej);
to niezminność stawki podczas całej gry.
Czyli kurs" 2 "jezeli np. orzeł wypadł 100 razy pod rząd i mamy 101 rzut. Ale to tylko teoria. Zapraszam do gry w praktyce.
Pozdrawiam

Do góry
#26778 - 07/05/2003 15:29 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287
Na 100 Zikow, ktorzy cos tam zarobia (najczesciej poczatkowa stawke lub troszke wiecej) znajdzie sie jeden ZIK, co cala kase pozostalych Zikow prze*******i. Na pewno nie chcialbys byc ty nim, bo bys musial spuscic glowe i uciekac stad jak juz to jeden uczynil. Reszta Zikow (99%) dalej bedzie gadac jak to mozna zarabiac i byc "do przodu". Szkoda, ze nie mozna tak latwo prowadzic takich zakladow. Zbieram pule dolaczam pule hpc i innych chetnych i golimy dla uproszczenia tego co 100tnego Zika, ktory z calym dobytkiem znika.

Do góry
#26779 - 07/05/2003 16:06 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Z numerkiem zgoda, że grając to systematycznie tylko na jeden przedział nie ma żadnych szans. Na kilka przedzialów mogłoby to wyglądać lepiej. Numerka napewno bym nie tknął, natomiast to czy padnie "6" w Duzego czy nie z powodzeniem można grać.

Do góry
#26780 - 07/05/2003 16:23 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
Ahonen Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 24/01/2001
Postów: 1754
Skąd: Dublin
totoshit 0,9 X stawka - samo to powinno wystarczyc za caly komentarz.
Trzeba byc naprawde leniwym itd, itp.......... by obstawiac tam cokolwiek poza ewidentnymi ich gafami(swoja droga czasami jestem w szoku co oni wyprawiaja ).

Apropos progresji to jest to swietna metoda zarabiania pieniazkow ale tylko w polaczeniu z Kellym i przy p*k>0
a juz przy wsk 1,2 and over mozna sobie nawet pozwolic na odrobine nonszalancji i atakowac niezle sumki (GB rulles)

Takze reasumujac:
Progresja tak
poziomowo ograniczona tak
z kellym tak
z p*k>0 tak

totoshit numerki i inne badziewia :stop:

pozdr....
Ahonen

Do góry
#26781 - 07/05/2003 16:57 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
rieger Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 500
Jesli mozna sie wlaczyc do rozmowy to nie rozumiem dlaczego mowicie ze na progresji nie da sie zarobic skoro nie jeden zarobil, wg mnie zalezy to tylko od naszej cierpliwosci i zasobnosci portfela. Niech bedzie ten numerek bo sam kiedys nad tym sie zastanawialem ale nie zagralem bo mnie nie bylo stac na ryzyko wielu poziomow co nie znaczy ze nie da sie zarobic. Bo przypuscmy ze nie zdarzylo sie zeby jakis przedzial od poczatku gry w numerek nie padl maksymalnie 18 razy wic mozna powiedziec ze zeby grac na numerek trzeba miec kasy na 18 poziomow odpowiednio dobierajac nastepny wklad w gre zeby wyjsc na plusie biorac pod uwage podatek.
Zalozmy ze zaczynamy od 10 zl na kurs (dzisiaj najnizszy na przedzial (25-30) 3,3*0.9=2,97 i przypuscmy ze zawsze ten kurs bedzie taki niski to czy przy przynajmniej podwajaniu kolenego wkladu 10,20,40 itd. nie wyjdziemy na plus w momencie gdy trafimy ten przedzial? Obojetnie czy to bedzie 19 czy 29 raz?
Np. zaczynajac od 10 zl przy 19 losowanu musimy wylozyc 2621440 i jesli trafimy wygramy 7785676 czyli zarobimy 2542807 odejmujac calosciowy wklad od wygranej i czy to nie bedzie zarobek???? (a kurs jest bardzo niski). Wiec wygrana i zarobek bedzie tylko teraz jest pytanie po co grac skoro ma sie tyle pieniedzy zeby wylozyc na 19 poziomow progresji. Ale nie znaczy to ze nie mozna na progresji zarobic.

iwo:

Do góry
#26782 - 07/05/2003 17:21 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
Zapomniałeś tylko o tym, że max mozesz wygrać 20 000 , więc progresja na 19 poziomów w numerku nie przejdzie chocbys zaczął od 2 zł.

Do góry
#26783 - 07/05/2003 17:42 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
hpc Offline


Meldunek: 06/07/2001
Postów: 4739
Skąd: warszawa
witam
To samo co piszecie o progresji, mógłbym napisać o Toto-lotku.
Mogę się założyć, ze grając przez 134460 lat po jednym zakładzie na losowanie (dwa w tygodniu) trafię szóstkę jedną kombinacją.
O przysłowiowe iwo: i dobre imię gracza

Możliwości pełnej permutacji = 13983816
ilość losowań w roku 104
ilość lat wysyłania 134460

I co, założysz się, że przyjdzie mój układ
5,17,21,30,41,48.
Moze juz za pierwszym razem.

hpc

Do góry
#26784 - 07/05/2003 17:48 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
rieger Offline
addict

Meldunek: 26/04/2001
Postów: 500
[QUOTE]Oryginalnie wysłał donic:
[qb]Zapomniałeś tylko o tym, że max mozesz wygrać 20 000 , więc progresja na 19 poziomów w numerku nie przejdzie chocbys zaczął od 2 zł.[/qb][/QUOTE]Ok zgadzam sie podalem te 19 przykladowo ale np. remisy w pilce gdzie kurs nie schodzi po odjeciu podatku 2,43?

Do góry
#26785 - 07/05/2003 18:16 Re: !! PROGRESJA NA NUMERKU !!
donic Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 11/10/2002
Postów: 3303
Skąd: Tarnów
[QUOTE]Oryginalnie wysłał hpc:
[qb].
Mogę się założyć, ze grając przez 134460 lat po jednym zakładzie na losowanie (dwa w tygodniu) trafię szóstkę jedną kombinacją.
O przysłowiowe iwo: i dobre imię gracza

[/qb][/QUOTE]Szacunek, ale nic pewnego...

Do góry
Strona 5 z 9 < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >




Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (VVega, Akhu, pacyfista, Sony, alfa), 3565 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581745 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49