Strona 17 z 18 < 1 2 ... 15 16 17 18 >
Opcje tematu
#2905640 - 12/02/2009 02:15 Re: Betfair [17] [Re: Conrad]
antyhazardzista Offline
enthusiast

Meldunek: 09/01/2009
Postów: 318
Skąd: Castrop-Rauxel
Originally Posted By: Conrad
Betfair to jedna z najsolidniejszych firm w całej branży, a sam Betfair jako produkt i marka jest wart więcej niż pewnie każda inna firma hazardowa na świecie.


I gwarantujesz mi ze jak za kilka miesięcy temu mam do zapłaty z kilkaset euro jako wsteczne Premium Charge - jak teraz sobie to kilkaset euro wpłacę - to nie zabiorą mi na poczet tego "podatku" ?
Owszem jeszcze są wiarygodni - ale ostatnio strzelają sobie wiele samobójczych goli - i to trzeba sobie powiedzieć szczerze - nie tylko wychwalać pod niebiosa bo ... bannery. Conrad trochę obiektywizmu wink

Do góry
Bonus: Unibet
#2905706 - 12/02/2009 02:38 Re: Betfair [17] [Re: Vega1]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: Vega1
z AGASSIM szkoda wchodzić w polemikę odnośnie BETFAIR. Powinien dostać od nich dożywotnią emeryturę laugh
Podziwiam od dłuższego czasu zoRro... Ciekawe kiedy mu się znudzi...
Mi BF nic nie daje i nie musi dawać....sam od nich biorę i nie narzekam bo jakoś nie widzę powodu (jeszcze) grin ps. najbardziej lubię wpisy Tych,którzy w marzeniach sennych widzą Siebie jak zarabiają krocie na BF i muszą płacić PC laugh

Do góry
#2905919 - 12/02/2009 03:20 Re: Betfair [17] [Re: AGASSI]
Marcin Offline
addict

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 605
Agaaasi....na waciki od nich bierzesz i wielkie halo robisz;)

Do góry
#2905972 - 12/02/2009 03:32 Re: Betfair [17] [Re: AGASSI]
antyhazardzista Offline
enthusiast

Meldunek: 09/01/2009
Postów: 318
Skąd: Castrop-Rauxel
Originally Posted By: AGASSI
nie narzekam bo jakoś nie widzę powodu (jeszcze) grin
To z czasem się przekonasz wink póki co t o szczekasz na daremno grin Wierzyć nie musisz nikomu - a to że żyłka Ci skacze do góry ze inni mogą a Ty nie ... no cóż ...

Do góry
#2906025 - 12/02/2009 03:47 Re: Betfair [17] [Re: Marcin]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: Marcin
Agaaasi....na waciki od nich bierzesz i wielkie halo robisz;)
marna prowokacja papa

Do góry
#2906092 - 12/02/2009 04:05 Re: Betfair [17] [Re: AGASSI]
Marcin Offline
addict

Meldunek: 14/04/2004
Postów: 605
Bardzo marna....sama prawda po prostu

Do góry
#2906094 - 12/02/2009 04:05 Re: Betfair [17] [Re: AGASSI]
chim123 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/05/2005
Postów: 5199
Dobra firma, jeszcze gdybym nie był u nich 2500 na minusie to byłaby idealna grin grin

Do góry
#2907061 - 12/02/2009 07:50 Re: Betfair [17] [Re: Vega1]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: Vega1
z AGASSIM szkoda wchodzić w polemikę odnośnie BETFAIR. Powinien dostać od nich dożywotnią emeryturę laugh
Podziwiam od dłuższego czasu zoRro... Ciekawe kiedy mu się znudzi...
Z Agassim to pół biedy jeszcze. Ale mam przeczucie, że pogarszający się ostatnio klimat wokół Betfair może już wkrótce zaowocować ostrzejszą cenzurą tego tematu i odsiewaniem negatywnych postów. To forum zmierza niestety w takim kierunku. Ktoś daje kasę to ktoś musi pilnować żeby źle nie pisali.

Wracając do tematu to prawdopodobieństwo, że w ciągu najbliższych 6 miesięcy będę musiał przestać grać z powodu Premium Charge wyceniam już na 80%.

Do góry
#2907120 - 12/02/2009 08:02 Re: Betfair [17] [Re: antyhazardzista]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: antyhazardzista
Originally Posted By: Conrad
Betfair to jedna z najsolidniejszych firm w całej branży, a sam Betfair jako produkt i marka jest wart więcej niż pewnie każda inna firma hazardowa na świecie.


I gwarantujesz mi ze jak za kilka miesięcy temu mam do zapłaty z kilkaset euro jako wsteczne Premium Charge - jak teraz sobie to kilkaset euro wpłacę - to nie zabiorą mi na poczet tego "podatku" ?
Owszem jeszcze są wiarygodni - ale ostatnio strzelają sobie wiele samobójczych goli - i to trzeba sobie powiedzieć szczerze - nie tylko wychwalać pod niebiosa bo ... bannery. Conrad trochę obiektywizmu wink
Zależy ile rynków masz na liczniku za ostatnie 60 tygodni. Jeśli mniej niż 250 to jesteś znowu chroniony. Jeśli wpłacisz kilkaset euro to prawdopodobnie tego nie zabiorą bo pierwszego 1000 GBP należnych opłat nie zabierają. Po trzecie max co możesz zapłacić to 20% od zysku z ostatniego tygodnia.

Ale czy mogę zagwarantować, że nie zapłacisz? Oczywiście nie. Trzeba na bieżąco monitorować swoją sytuację - to znaczy wypraszać co tydzień w supporcie arkusz ze swoimi statystykami za ostatnie 60 tygodni a następnie go analizować. Niby wprowadzili na stronę jakieś narzędzie, ale jest ono bezużyteczne. Powiadamia chyba tylko, że masz do zapłacenia Premium Charge już po fakcie. Kogoś, kto nie ma wystarczająco zacięcia żeby przeczytać i przyswoić ten skomplikowany system naliczania opłat a następnie cotygodniowo wykonywać wyżej wymienione czynności faktycznie może spotkać dość przykra niespodzianka. I to szybciej niż się spodziewa. Dużo szybciej.

Do góry
#2907200 - 12/02/2009 08:20 Re: Betfair [17] [Re: z o ® r o]
antyhazardzista Offline
enthusiast

Meldunek: 09/01/2009
Postów: 318
Skąd: Castrop-Rauxel
Dzięki zoRro za odpowiedź, to dla mnie jest gorsze niż sprawdzanie swojej księgi przychodów i rozchodów czy czasem gdzieś złotówka za mało nie uciekła do US, czy jakiś limitów nie przekroczyłem, czy wszystko dobrze naliczone ... No kurde - nie może się betfair zadowolić jasnym prostym i przejrzystym podatkiem (marżą) 2-4%? A nawet niech i 5% będzie i 2% opłaty przy wypłacie. Ale wszystko czytelnie jak na dłoni.

Do góry
#2907619 - 12/02/2009 18:16 Re: Betfair [17] [Re: z o ® r o]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: z o R r o
Originally Posted By: Vega1
z AGASSIM szkoda wchodzić w polemikę odnośnie BETFAIR. Powinien dostać od nich dożywotnią emeryturę laugh
Podziwiam od dłuższego czasu zoRro... Ciekawe kiedy mu się znudzi...
Z Agassim to pół biedy jeszcze. Ale mam przeczucie, że pogarszający się ostatnio klimat wokół Betfair może już wkrótce zaowocować ostrzejszą cenzurą tego tematu i odsiewaniem negatywnych postów. To forum zmierza niestety w takim kierunku. Ktoś daje kasę to ktoś musi pilnować żeby źle nie pisali.

Wracając do tematu to prawdopodobieństwo, że w ciągu najbliższych 6 miesięcy będę musiał przestać grać z powodu Premium Charge wyceniam już na 80%.
to może podsumujmy co mamy wink Mamy na mecz.pl słownie Jednego gracza,który zapłacił PC, Ciebie ZoRro,który stałeś się Eldorado w tym temacie i jak On z przyjemnością snujesz ponure wizje przyszlości BF( to chyba wynik tej beczki piwa tongue )i resztę graczy,która jeszcze nie zapłaciła ale jak czyta Twoje przepowiednie to już myśli o ucieczce z BF smile ps. co do kolegi ,który zaplacił PC podał świetny przykład,gdzie z jednego rynku zapłacił 333 funty prowizji co oznacza,że np. przy 3% prowizji Jego zysk to 11 100 funtów a przy 5% 6 660 funtów nie PLN grin nie Mnie oceniać czy dobrze robi Ten Kto ma zysk z jednego rynku ponad 33 000 PLN mówi ,że ucieka do naziemnych bo to Jego sprawa aczkolwiek liczby te są wystarczającym komentarzem cool BTW po wprowadzeniu PC obroty na BF dalej są duże, forum BF kwitnie i nic nie wskazuje końca świata w przeciwieństwie do buków co oferują 10% bonusu i tysiące zeta obrotu grin

Do góry
#2907638 - 12/02/2009 18:34 Re: Betfair [17] [Re: AGASSI]
imarcel Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/08/2005
Postów: 3071
Skąd: sokołów podlaski
tylko niech ta strona działa jak należy a nie śmigają dzisiaj tak i wczoraj z przerwą techniczną

Do góry
#2908106 - 12/02/2009 22:04 Re: Betfair [17] [Re: AGASSI]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: AGASSI
to może podsumujmy co mamy wink Mamy na mecz.pl słownie Jednego gracza,który zapłacił PC,
Nie przesądzam czy świadomie czy też nie ale wprowadzasz ludzi w błąd. Już przynajmniej 3 osoby napisały w tym temacie, że zapłaciły premium. Nie jesteś uważnym czytelnikiem. I podkreślam słowo przynajmniej, bo ja też nie czytam wszystkiego. Kolejnych kilka osób (przynajmniej kilka, jeśli nie kilkanaście, w tym ja) pisało, że niewiele im brakuje i wyraziło swoją dezaprobatę. Może zasugerowałeś się postem swojego kolegi, który swego czasu snuł na tych łamach rozważania czy opłaty premium dotkną jakiegoś Polaka.

Cytat:
ps. co do kolegi ,który zaplacił PC podał świetny przykład,gdzie z jednego rynku zapłacił 333 funty prowizji co oznacza,że np. przy 3% prowizji Jego zysk to 11 100 funtów a przy 5% 6 660 funtów nie PLN grin nie Mnie oceniać czy dobrze robi Ten Kto ma zysk z jednego rynku ponad 33 000 PLN mówi ,że ucieka do naziemnych

Tu chyba zmiksowałeś wypowiedzi dwóch osób (znowu nieuważna lektura tematu?). Ale, z tego co piszesz wynika, że zdanie o wacikach chyba ostatecznie zrozumiałeś smile


Cytat:
BTW po wprowadzeniu PC obroty na BF dalej są duże, forum BF kwitnie i nic nie wskazuje końca świata w przeciwieństwie do buków co oferują 10% bonusu i tysiące zeta obrotu grin
O obrotach pisałem całkiem niedawno (nie zdziwiłbym się gdybyś to przeoczył smile ). Obecny stan można nazwać w najlepszym razie stagnacją. A już na pewno nie rozkwitem.

Do góry
#2908129 - 12/02/2009 22:31 Re: Betfair [17] [Re: AGASSI]
kurson Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/05/2004
Postów: 6893
Skąd: Kraków / Ustrzyki Dolne
Originally Posted By: AGASSI
Mamy na mecz.pl słownie Jednego gracza,który zapłacił PC


Gratuluję naiwności - naprawdę myślisz, że jakiś rozsądny gracz, który wygrywa i płaci ten wsteczny podatek będzie się tutaj popisywał cyferkami?

Ja nawet nie mam żalu do betfair, że strzyże swoich klientów - nawet myślę, że długofalowo doprowadzi to do rozkwitu konkurencji, ale pytanie: czy ja jeszcze wtedy będę się w to bawił? tongue

Ja mam do nich pretensję o to:
- że po pierwsze - wprowadzają te opłaty ze skutkiem wstecznym,
- po drugie - mechanizm naliczania opłat nie jest jasny, klarowny i dostępny dla gracza gdziekolwiek w My Betfair (obecnie można oglądnąć jakąś bmp w komunikatem czy jest albo nie ma opłaty, a dostępu do plików z poszczególnymi tygodniami już nie),
- po trzecie wreszcie, że dezinformują klientów, wprowadzają w błąd, mataczą na co mam kilka "wypasionych" dowodów w postaci maili od supportu.

Wierzę w konkurencję i z całą pewnością skorzystam z oferty innego serwisu gdy tylko zaoferuje lepsze warunki od betfair. Pewien promyczek nadzieji widać, ale nie czarujmy się - nikt nie zbuduje takiej pozycji z dnia na dzień - w najlepszym razie potrzeba na to 2-3 lata.

Do góry
#2908161 - 12/02/2009 22:57 Re: Betfair [17] [Re: z o ® r o]
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Originally Posted By: z o R r o
O obrotach pisałem całkiem niedawno (nie zdziwiłbym się gdybyś to przeoczył smile ). Obecny stan można nazwać w najlepszym razie stagnacją. A już na pewno nie rozkwitem.


Spójrzcie na obroty na EPL, nawet na mecze Big 4, już nie ma 10mio, koło 5 jest, więc nie ma stagnacji, ale jest spadek tongue

Do góry
#2908479 - 13/02/2009 02:37 Re: Betfair [17] [Re: Conrad]
Ý€$ Offline
old hand

Meldunek: 23/01/2008
Postów: 987
Skąd:                  PO-land
Originally Posted By: Conrad
Betfair to jedna z najsolidniejszych firm w całej branży, a sam Betfair jako produkt i marka jest wart więcej niż pewnie każda inna firma hazardowa na świecie.


Solidna jak ZUS naliczający "kapitał początkowy"
Solidna jak OFE pomnazające nasze składki.
Solidna jak PeKaO i inne banki robiące "biznes tu i teraz"

Wprowadzanie "podatku" (wiekszy niż belkowe) od rozliczonych zakładów
z mocą wstecznę jest naruszeniem elementarnych zasad solidności.

Efektem musi być zdjęcie kasy z rynku i odstraszenie
"zarabiających" albo ograniczenie ich aktywności.

Skutkuje to pogorszeniem płynności oferty kursowej.

podsumowując: ßetUnFair

Do góry
#2908647 - 13/02/2009 03:34 Re: Betfair [17] [Re: z o ® r o]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
Originally Posted By: z o R r o

Cytat:
ps. co do kolegi ,który zaplacił PC podał świetny przykład,gdzie z jednego rynku zapłacił 333 funty prowizji co oznacza,że np. przy 3% prowizji Jego zysk to 11 100 funtów a przy 5% 6 660 funtów nie PLN grin nie Mnie oceniać czy dobrze robi Ten Kto ma zysk z jednego rynku ponad 33 000 PLN mówi ,że ucieka do naziemnych

Tu chyba zmiksowałeś wypowiedzi dwóch osób (znowu nieuważna lektura tematu?)
poważnie ? ps1. w przeciwieństwie do Ciebie jednak uwazniej czytam temat ale nie musisz przepraszać grin BTW któżby nie chciał mieć tyle na waciki laugh

Do góry
#2909346 - 13/02/2009 06:33 Re: Betfair [17] [Re: AGASSI]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Originally Posted By: AGASSI
w przeciwieństwie do Ciebie jednak uwazniej czytam temat

Doprawdy?
Originally Posted By: AGASSI
to może podsumujmy co mamy wink Mamy na mecz.pl słownie Jednego gracza,który zapłacił PC

Originally Posted By: noel
***! Bez mojej wiedzy, bez zakładek umozliwiajacych sprawdzenie opłat premium zdjeto mi dziś z konta 150 euro. Ostrzegam wszystkich ze firma Betfair cichaczem kradnie pieniądze z kont graczy. Nie dostałem nawet maila informującego mnie o pobranej opłacie. Czy znów odezwie sie pracownik firmy betfair i pogratuluje że jestem i tak szczesliwcem ze moge ta oplate uiścić?
Dno, złodzieje i nic wiecej.

Originally Posted By: Marcin
Coz...naliczyli mi 894 funtow Premium Charge. Noz w kieszeni sie otwiera



Przy okazji znalazłem trochę ciekawych postów sprzed kilku miesięcy. Powspominajmy:

Originally Posted By: Lord devastator
W ZADNYM RAZIE NIE MOGA ZADAC OPLAT WSTECZ, TO BYLBY ZWYKLY BANDYTYZM I WYMUSZENIE ROZBOJNICZE

Originally Posted By: z o R r o
Nie, wstecz na pewno nie będzie. Skąd ten pomysł?

Originally Posted By: punter uk
dużo hałasu o nic. większość osób, która dostała ten email nigdy nie poniesie tych opłat.
I mały komentarz do tego ostatniego. Czy ktoś dostał jakiegoś maila? Ja na przykład doskonale pamiętam, że nie. Tak więc może faktycznie powysyłali tylko do tych, co do których była pewność, że nigdy nie będą musieli płacić. Na przykład do Agassiego ooo

Do góry
#2909424 - 13/02/2009 06:52 Re: Betfair [17] [Re: z o ® r o]
AGASSI Offline
Knockin' On Heaven's Door

Meldunek: 21/03/2007
Postów: 12041
To żeś Mnie zagiął laugh reasumując ze słownie jednego zrobiło się słownie dwóch czyli dalej margines wink ps.pewnie uszło Twojej uwadze,że nie zmiksowałem postów ale nie dziwię się temu bo podejrzewam,że nocne liczenie przyszłosci musi być bardzo wyczerpujące tongue BTW wyglada na to,że się siłujemy na waciki laugh

Do góry
#2909451 - 13/02/2009 06:59 Re: Betfair [17] [Re: z o ® r o]
zmarcin Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/11/2003
Postów: 6743
Skąd: Canary Wharf, London
Myślę, że ta kłótnia spowoduje spadek opłat premium charge do 0%.
Warto się spierać.

Do góry
Strona 17 z 18 < 1 2 ... 15 16 17 18 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, Lukasz111, Igor, igea23, latajaca_holenderka), 4456 gości oraz 7 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582752 Postów

Najwięcej online: 4482 @ 3 minut 31 sekund temu