Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#2604597 - 18/09/2008 03:42 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: wujek cos]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Originally Posted By: wujek cos
Originally Posted By: pawel Wafel
Według mnie Zenit nie przegra z Juventusem różnicą 2 goli kurs w sts 1,88 !,jeśli przegra.Jakoś nie mam przekonania co do Juve ,fajnie że wracają na Europejskie salony ale podejrzewam że to sie skończy tylko na Uefie.Zenit niedoceniany przez wielu może w tej grupie sporo namieszać.Niedawny wygrany Spuer Puchar Europy z niebyle kim.


Sts wystawił handi na zenit +1, a nie +1.5. Czyli jest to zwykłe x2 a nie jak napisałeś typ że Zenit nie przegra różnicą 2 goli. Stąd kurs 1.88


to czego na x2 jest 1,98 ?? cos tu nie rozumie :

Juventus - Zenit Handicap +1 ,1- 3,1 : X-3,5 : 2-1,88

Zenit juz ma gola tak jakby w przypadki 2:1 1:0 siada cie X albo 2 ,tak czy sie myle ?? a w przypadku 2:0 3:1 siada ci 1.prosze o odpowiedz

Do góry
Bonus: Unibet
#2605102 - 18/09/2008 05:25 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: wafe(L)nica]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
X2 było w Superofercie.

Do góry
#2605104 - 18/09/2008 05:25 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: Radek_89]
Radek_89 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/01/2006
Postów: 8920
Skąd: Ciechanów/Toruń
Originally Posted By: Radek_89
X2 po 1,98 było w Superofercie.

Do góry
#2627836 - 01/10/2008 00:49 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: Radek_89]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Zenit - Real, pasuje idealnie remis:)
Podpowie ktoś w jakim buku znajde kurs na zdarzenie typu że remis będzie albo do przerwy albo na koniec??

Na moje oko powinno byc cos w okolicy 1,7 choć znając skąpców będzie niżej:D

Do góry
#2627844 - 01/10/2008 00:53 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: Biszop]
Rudzik Offline
veteran

Meldunek: 16/07/2004
Postów: 1467
Skąd: Igloopol
Originally Posted By: Biszop
Zenit - Real, pasuje idealnie remis:)
Podpowie ktoś w jakim buku znajde kurs na zdarzenie typu że remis będzie albo do przerwy albo na koniec??

Na moje oko powinno byc cos w okolicy 1,7 choć znając skąpców będzie niżej:D


Gamebookers płaci za to 1.69 ;\)

Do góry
#2627869 - 01/10/2008 01:09 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: Rudzik]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Originally Posted By: Rudzik7
Originally Posted By: Biszop
Zenit - Real, pasuje idealnie remis:)
Podpowie ktoś w jakim buku znajde kurs na zdarzenie typu że remis będzie albo do przerwy albo na koniec??

Na moje oko powinno byc cos w okolicy 1,7 choć znając skąpców będzie niżej:D


Gamebookers płaci za to 1.69 ;\)


musiałem specjalnie dla nich odswieżyć pamieć i wyszperać hasło:)
Mam nadzieję że moja fatyga zostanie nagrodzona;-)
Dzieki.

Do góry
#2669334 - 20/10/2008 04:58 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: Am@res]
Grruber Offline
newbie

Meldunek: 13/12/2007
Postów: 26
Juventus- Real Madryt x2 1,44 lub dla odwaznych 2 2,7

Juventus jak do tej pory nie prezentuje sie dobrze w lidze mistrzow, wygrana u siebie ledwo 1-0 nad Petersburgiem i ledwo wywalczony remis 2-2 z Beta Borisov. Nie prezentuja takze dobrego poziomu w lidze, 11 miejsce.
Real wrecz przeciwnie wygrana u siebie z Beta Borisov 2-0 i takze wygrana na wyjezdzie z Petersburgiem mowia za siebie. Dobrze poczynaja sobie w lidze. Mysle ze smialo mozna stawiac x2 na real, bo na pewno tego meczu nie przegraja.

Do góry
#2669354 - 20/10/2008 05:07 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: Grruber]
Bodzio21 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/07/2007
Postów: 3858
Juve-Real, lata wcześniejsze to klasyk, dzisiaj ranga tego spotkania wg mnie już zdecydowanie mniejsza.

Juventus ma w składzie kilku weteranów plus listę kontuzjowanych zawodników. Real spisuje się w tym sezonie dobrze, rewelacji nie ma, ale nie ma klęsk jak to miało miejsce w latach ubiegłych. 2:0 z Bate? dla mnie to nie wyniik, jednak wygrali również na ciężkim terenie w Rosji, x2, Real SN lub po prostu czysta 2


Drugi mecz to Zenit, dla którego to już ostatnia szansa na powrót do gry...Osobiście nie widzę innej opcji niż pewne zwycięstwo drużyny prowadzonej przez holenderskiego szkoleniowca. Wiem, że analizy bez jakiś konkretów, jednak zamysł jakiś jest ;\)

Do góry
#2671084 - 21/10/2008 09:00 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: Bodzio21]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Zenit - BATE

Gospodarze pod presją. Po dwóch porażkach nie mogą już sobie pozwolić na kolejną wpadkę. Dzisiaj mają wyśmienitą okazję żeby zdobyć pierwsze, historyczne punkty w LM. Sądzę, że sobie poradzą i cel osiągną.

BATE zaskakuje w tym sezonie wszystkich, ale mimo wszystko nie przeceniałbym ich. Najpierw ponieśli planową porażkę z grającym na 30% możliwości Realem, później zremisowali sensacyjnie z Juve. Ale czy na pewno sensacyjnie ? Stara Dama prezentuje się w tym sezonie tragicznie, notując wymęczone zwycięstwa, a częściej tracąc punkty.

Sądzę, że Zenit podejdzie do tego spotkania maksymalnie zmobilizowany, gdyż ewentualne dwa zwycięstwa nad BATE sprawią, że mecz z Juve u siebie będzie prawdopodobnie meczem o awans z grupy. Poza tym nikt chyba nie ma wątpliwości, że Rosjanie piłkarsko dominują nad Białorusinami, a ci ostatni będą głównie walczyć o to żeby jak najmniejszym stosunkiem bramek przegrywać na wyjeździe.

Kurs na zwycięstwo Zenitu tragiczny, ale jako że piłkarze znad Newy preferują ultra ofensywny styl gry, to na jednej bramce pewnie nie poprzestaną. Dlatego też osobiście zagram w tym meczu następujący typ:

Zenit (-1) @1.72

Poza tym można spróbować over 2.5 i zwycięstwo Zenitu do zera.

Dla każdego coś miłego ;\)


Juventus - Real

O Juve wspomniałem już w opisie wyżej. Na chwilę obecną ten zespół, to dno i trzy metry mułu. W LM wymęczone zwycięstwo nad Zenitem i szczęśliwy remis na Białorusi. Piłkarze z Turynu nie mają na dzień dzisiejszy żadnych argumentów, którymi mogliby postraszyć swoich rywali. Ostatnio w lidze ulegli Napoli 1-2. Wynik nie odzwierciedla jednak obrazu gry. Gracze z Neapolu dominowali niemal całe spotkanie i gdyby popisali się lepszą skutecznością, to spokojnie mogli to spotkanie wygrać wyżej.

Jutro nie zagrają wciąż kontuzjowani Bufon, Camoranesi, Trezeguet i Zanetti, Zebina, Tiago. Dołączył do nich jeszcze Poulsen.

Środek pomocy w Juve praktycznie nie istnieje, bo Sissoko o ile jest dobrym "przeszkadzaczem", to w ofensywie do wirtuozów raczej nie należy. Z kolei skrzydłowi Nedved i Salihamidzic lata świetności mają już za sobą. W składzie jest jeszcze niezwykle utalentowany Giovinco, ale nie należy on do ulubieńców Ranierego. Z przodu wszystko opiera się na Amaurim, który strzela bramki w praktycznie każdym meczu. Jeżeli obrońcy Realu wyłączą go z gry, to praktycznie zneutralizują ofensywne atuty gospodarzy.

Real przyjeżdża do Turynu w świetnych nastrojach i opromieniony zwycięstwem w derby. Schuster będzie miał do dyspozycji praktycznie najsilniejszy skład. Zabraknie jedynie Diarry i Gutiego, ale przy potencjale, jakim dysponuje Real w pomocy, nie powinno to stanowić większego problemu.

Ewentualnym zwycięstwem w tym meczu Królewscy mogą sobie praktycznie zapewnić awans do dalszej fazy LM. Można rzec, że mecze Juve i Realu to klasyki, bo oba zespoły bardzo często spotykały się ze sobą w europejskich pucharach. Dodać też trzeba, że Realowi nigdy łatwo nie grało się w Turynie, ale właśnie dzisiaj istnieje niepowtarzalna okazja, żeby trochę poprawić ten bilans.

Sądzę, że dobrym typem na to spotkanie jest:

Real DNB @ 1.65

Poza tym Nordicbet przesadził chyba z kursem na to, że RVN strzeli - @ 3.10 - ja biorę to z pocałowaniem ręki.

Do góry
#2671152 - 21/10/2008 16:36 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: Szewa]
laser Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 4621
Juve - Real

A ja wezme over kartkowy - Nedved, Grygera, Ramos, Cannavaro i ostatnio nawet Ruud postaraja sie ze granica 43,5 punkta z expekta nie bedzie stanowic problemu ;\) (10 za zolta, 25 za czerwo)

Do góry
#2671154 - 21/10/2008 16:37 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: laser]
laser Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/08/2006
Postów: 4621
Dodam, ze expekt wycenil to na 2.05

Do góry
#2671257 - 21/10/2008 18:27 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: laser]
dwazwierzatka Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 08/09/2005
Postów: 2396
Skąd: częstochowa
Moim zdaniem dobrym typem na dzisiejszą kolejkę LM jest mecz Fenrbahce - Arsenal 2 Kurs lekko ponad 2
Oglądałem w sobote pełne mecze w wykonaniu obu drużyn w swoich ligowych meczach. Obie drużyny skończyły zwyciesko ale style w jakich odniosły wygrane były naprawdę diametralnie różne.
Arsenal - gra pełna polotu, pomysłowości i szybkości, odnoszę wrażenie, że ich akcje często są przekombinowane i pełne młodzieńczej fantazji jakże miłej dla oka, jednak często nie zakończone zdobyciem bramki w sytuacjach, w których ona musi paść. No cóż taki już ich urok. Trzeba podkreślić świetną grę Nasriego, który doznał lekkiego urazu ale będzie gotowy do walki w dzisiejszym meczu.
Fener po porażce u siebie w przedostatniej kolejce 1:4 jechało do outsidera ligi zapewne po planowe i lekko zdobyte zwycięstwo aby zrehabilitować się za upokorzenie z poprzedniej kolejki. Nic z tych rzeczy. Pierwsza połowa to bezradność gości z Fenerbahce.
To gospodarze prezentowali sie duzo lepiej co udokumentowali bramką. Druga połowa lepsza w wykonaniu gwiazdeczek. Gdy wydawało się, że opanowali sytuację po strzeleniu szybkich dwóch goli i muszą wygrać ten mecz, wtedy gospodarze strzelają na 2:2. Sedzia dolicza 5 min i tak naprawdę ostatnia akcja meczu przynosi bramkę gościom. Bardzo szcześliwe i wymęczone zwysiestwo. 10 pozycja w tabeli oddaje chyba ich obecną formę.
Jeśli wszystko pojdzie planowo to przewiduję w tym meczu win Arsenalu. Spróbuje tez zagrać Arsenal - 1,5 gola za 3,85 w Unibet

Do góry
#2671262 - 21/10/2008 18:30 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: dwazwierzatka]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Wszystko fajnie, tylko że to nie ten temat

Zanim coś napiszecie, popatrzcie gdzie to robicie.

Do góry
#2671322 - 21/10/2008 19:15 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: Szewa]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Szewa


Sądzę, że dobrym typem na to spotkanie jest:

Real DNB @ 1.65



Ja opowiadam sie za czysta "dwójką" ,w końcu niezbyt często mozna zagrac Real po kursie 2,50.

Wbrew niektórym opiniom madrilenos nie zostawili duzo zdrowia na boisku Atletico ,poza tym na kazdą pozycje maja wartosciowego dublera.

Mecz ma równiez podtekst prestizowy i tutaj szukałbym dodatkowej motywacji do wygranej gości.

Moga olac mecz na Białorusi ,ale w Turynie cyrku nie odstawią.

Real 2

Do góry
#2671428 - 21/10/2008 20:20 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

Zenit zapewne wygra, możliwe że nawet zmiażdży ale ja handi nie zagram,
BATE przyjedzie pewnie nastawione na kontry, jak się zamuruje to może tak łatwo nie pęknie,
przede wszystkim chodzi też o to że to jeden z niewiele pojedynków na tym etapie piłkarskim po rozpadzie ZSRR (wcześniej to chyba tylko Dynamo grała z Moskwiczami)

wiadomo, Słowiańskie uroki.
Zenit zapewne wygra, ale może paść jakieś głupie 1-0 czy 2-1 \:\)

--

Juve na dziś dzień jest w tragicznym stanie, ogromne kłopoty personalne, nagonka na Ranieriego i zarząd, nie jest dobrze w Turynie,
Real na przeciwnym biegunie, na fali, grający dobrze i mający dobre rezultaty,
ja się zabezpieczam typem 2DNB tylko z tego względu że to włoski zespół, a z Realem im się grało do tej pory całkiem dobrze \:\)
być może zadziała magia Starej Damy, jakiś niespodziewany karny, szczęśliwe catenachio etc. reasumując moim zdaniem remis może paść, stąd ten typ.
Real słusznie jest uznawany za faworyta i przegrać nie powinien, ma więcej indywidualności a porównując bramkarza i blok defensywny obu drużyn wiadomo kto dziś będzie bardziej w opałach \:\)

Do góry
#2672470 - 22/10/2008 03:42 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: mura]
Szewa Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/09/2004
Postów: 27489
Zenit :shoecked:

Meczu ani skrótów nie widziałem, z relacji innych wiem, że Zenit nie wykorzystał kilku świetnych okazji. Czyli najgorsze co może być. Bo typy, które podałem z założenia były dobre, tylko zabrakło tego "czegoś", na co wpływu już nie mamy...

Do góry
#2673246 - 22/10/2008 05:39 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: Szewa]
thunder7 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/03/2006
Postów: 3005
Skąd: POZnan*
ole ole ole ole juve juve

Do góry
#2673269 - 22/10/2008 05:49 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: Szewa]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Szewa
Bo typy, które podałem z założenia były dobre, tylko zabrakło tego "czegoś", na co wpływu już nie mamy...


Tak jest bardzo często ,brakuje TYLKO jednego .... \:\)

Ja sie przewiozłem na Realu ,a trafiłem ,ze Aalborg strzeli.
Przed meczami mniej wierzyłem w ten drugi typ

Do góry
#2701268 - 04/11/2008 03:23 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: Amkwish]
mura Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/02/2006
Postów: 10252

Real - Juve

Królewscy, i to zdecydowanie. kursy są jakie są, Unibet oferuje @1.67 i są to jedne z atrakcyjniejszych na rynku, wyżej może już nie być. można ponarzekać, ale skoro malkontentom taki współczynnik nie pasuje to można spróbować value w postaci x2.
dla mnie to typowy mecz gdzie drużyny o zbliżonym (?) poziomie zgarniają pulę na własnym obiekcie. Juve ma na pieńku z Realem za wczesniejsze lata, w Turynie niespodziewanie zwycieżyła Stara Dama, Real grał ospale ale jak przyspieszał to było widać że dysponują większym potencjałem. w obliczu personalnych kłopotów gości (o których nie ma co pisać kolejny raz bo nawet średnio rozgarnięty kibic powinien wiedzieć że Ranieri nie ma zbyt wielkiego wyboru przy ustalaniu składu),atmosfery SB (gdzie grało się zawsze ciężko), mecz z podtekstami, chęć odwetu na Włochach.. myślę że to wszystko kumuluje się ku zwycięstwu gospodarzy.
Real musi grać o całą pulę bo lepiej być rozstawianym z 1 miejsca. goście raczej przyjadą bronić,bo na więcej ich nie stać i jeśli nie zdarzy się nic nieprawdopodobnego (f.e. czerwo jak Pepe sezon temu z Roma) to ofensywa Realu powinna dać im komplet punktów. a o tym że więcej będzie zamieszania pod bramką gości niż gospodarzy jest chyba jasne.

BATE - Zenit

bardzo ładny kurs. Zenit praktycznie poza burtą. i fakt że mamy do czynienia z Ruskimi sprawia że gram ten zakład jedynie 7/10. coraz realnych obrazów nabierają fakty, ze UEFA CRAP zostało przez sowietów po prostu kupione. mimo wszystko trzeba im oddać, ze grali dobrze. teraz jednak bańka pękła, czarnym koniem to oni byli właśnie rok temu a nie teraz. wielu widziało ich daleko w fazach LM tymczasem pozostaje walka o uefę ;\) póki jednak realne szanse istnieją powinni walczyć. sportowo bezdyskusyjnie lepsi goście, w Petersburgu niemal niezliczona liczba okazji do zdobycia bramek, ligę już niejako odpuszczają ale gdy im się NAPRAWDę CHCE to potrafią rozmontować defensywę rywala dużo mocniejszego niż Białorusini.
Bate miało zbierać cięgi, na papierze najsłabsza drużyna LM, tymczasem 3 kolejki nieco zweryfikowały tą tezę. ja jednak patrzę na to z dystansem. Real się nie spocił i wygrał, Juve pojechało okrojone na Białoruś i w typowo włoskim ostentacyjnym podejściu myśleli że mecz się sam wygra; w Petersburgu masa szczęścia.
smaczku na pewno dodaje fakt, że to pojedynek między klubami z byłego ZSRR, na stadionie zapewne będzie wielu krzykaczy. nie przeraża mnie to jednak, jeśli Zenit będzie chciał to wygrać to wygra bo sportowo przewyższa gospodarzy co najmniej o klasę. chyba dla kilku graczy Zenitu to jedna z ostatnich szans by się sprzedać na zachód. liczę na zdrową, prowadzoną przez sprawiedliwego pana z gwizdkiem rywalizację, kurs ładny, ja to kupuję.

Do góry
#2701848 - 04/11/2008 05:50 Re: Liga Mistrzów 2008/2009 - Grupa H - Real M, Juventus T, Zenit SP, BATE B. [Re: mura]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Powoli sytuacja kadrowa Juventusu ulega poprawie, forma zespołu z meczu na mecz coraz lepsza, nie widziałem Realu w akcji, ale patrząc po ostatnich wynikach to rewelacji nie ma. Byłbym ostrożny z tak ostrym stawkowaniem na zwycięstwo Realu.

Osobiście rozważam +1 @ 2.22

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, akagi, burbon, Sensei, Irek, Lukasz111, igea23), 3352 gości oraz 5 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581638 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49