Opcje tematu
#2707430 - 06/11/2008 17:32 Puchar UEFA 2008/09 - grupa fazowa 2 kolejka (06.11.2008)
luk4sz_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/04/2004
Postów: 2620

Gr. A: Schalke, PSG, Manchester City, Racing Santander, Twente

Gr. B: Benfica, Olympiakos, Galatasaray, Hertha Berlin, Metalist Charków

Gr. C: Sevilla, VfB Stuttgart, Sampdoria, Partizan Belgrad, Standard Liege

Gr. D: Tottenham, Spartak Moskwa, Udinese, Dynamo Zagrzeb, Nijmegen

Gr. E: AC Milan, SC Heerenveen, SC Braga, Portsmouth, Wolfsburg

Gr. F: Hamburger, Ajax, Slavia Praga, Aston Villa, Żylina

Gr. G: Valencia, Brugge, Rosenborg, FC Kopenhaga, Saint Etienne

Gr. H: CSKA Moskwa, Deportivo La Coruna, Feyenoord, Nancy, Lech Poznań





Do góry
Bonus: Unibet
#2707457 - 06/11/2008 18:23 Re: Puchar UEFA 2008/09 - grupa fazowa 2 kolejka (06.11.2008) [Re: luk4sz_]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Te kursy jakoś mi się nie podobają

Najpewniej z tych spotkań wyglądają mi Ajax i Valencia, ale pytanie czy chce mi się bawić w układanie takiego kombo? Osobiście podziękuję.

Tott na pewno nie wyjdzie pierwszym składem. Dla Kogutów najważniejsza jest liga. Szczególny mecz dla Modrica. Zwycięstwo nad Liv ostatnio mocno szczęśliwe. Nowy trener podniósł morale, ale za wcześnie by mówić o zmianie jakości gry. Przeciwnik myślę, że na poziomie Wisły, która gdyby zagrała odważniej na WHL, mogłoby się skończyć różnie. Ja ten mecz odpuszczam, chociaż widzi mi się tu under.

VFB jest z kolei nieco pod formą. W UEFA ich wyniki też nie są jakieś przekonywujące. Nie zaufam Szwabom, tym bardziej przy takim przeciwniku i kursie na to spotkanie. Moim zdaniem value jest w typie na gości (ew. handi), ale i to odpuszczam.

Co więc dziś gram?

Dubel z grupy B.

Benfica + Metalist DNB

Krótko:

Portugalczycy mają w tym sezonie naprawdę ciekawą grupę ofensywnych zawodników, a ich siłę pokazały mecze z Napoli.

Turasy męczyli się ze szwajcarskimi ogórkami, dodatkowo dziś spore osłabienia u nich personalne. Mało tego w weekend niezwykle prestiżowy mecz z Fener, który gdzieś tam w podświadomości pewnie już jest u nich. Ich wyniki nie przekonują i nie widzę powodu żeby dziś miało się coś pod tym względem zmienić.

Forma+publika+potencjał+osłabienia u gości = win gospodarzy

Metalist zadziwia nie tylko w UEFA gdzie przejechał się po Besiktasie, ale i w rodzimej lidze gdzie odnosi zwycięstwo za zwycięstwem. Na stadnionie jak to na wschodzie, na pewno gorąca atmosfera, która gospodarzom będzie sprzyjać.

Hertha ostatnio srogie lanie od Werderu, który jak pokazuje wynik z PAO nie jest jakoś szczególnie mocny obecnie ;\) Ogólnie Szwaby są dla mnie taką nudną drużyną, bez jakiegoś błysku. W wyjazdowych meczach pucharowych głównie murują licząc na jakąś kontrę. Jeżeli gospodarzom uda się zatrzymać atak Herthy (Voronin+Pantelic), to będzie dobrze. U Herthy wątpliwy występ pierwszego bramkarza i jednego z lepszych jak wskazują relacje zawodników zespołu - Drobnego.

Uwaga ogólna jeszcze - przy takiej, a nie innej formule PUEFA szczególnego znaczenia nabierają zwycięstwa u siebie, gdyż przy dwóch wygranych można zapewnić sobie awans. Tak więc widzę ciężkie przeprawy dla gości, co nie znaczy, że czegoś tam nie wygrają ;\)

Z pozostałych spotkań warto moim zdaniem zwrócić też uwagę na:

Slavia (świetna forma w lidze na własnym stadionie, najlepszy obecnie zespół Czech, AV na pewno w jakimś pół-drugim garniturze)

Under w Mediolanie, jakieś handi na Bragę (goście nie ogórki, odzyskują formę z zeszłego sezonu, ACM na pewno będzie oszczędzał kilku ważnych graczy, poza tym oni nie zwykli rozjeżdzać rywali w takich meczach, CS 1:0, 2:0)

Over w Wolfsburgu (dwie ofensywne ekipy, strzelające dużo w ligach, dodatkowo obie bez overa w UEFA)

Do góry
#2707477 - 06/11/2008 18:56 Re: Puchar UEFA 2008/09 - grupa fazowa 2 kolejka (06.11.2008) [Re: Mindman]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
"The most recent injury victims are club captain Loïc Perrin, who is generally used as the right-back but can also operate in midfield, and central defender Sylvain Monsoreau. With left-back Dabo also missing, Sainté are without three-quarters of their defensive line"

+ do tego nienajlepsza dyspozycja w ostatnim czasie gospodarzy.

Do góry
#2707563 - 06/11/2008 20:25 Re: Puchar UEFA 2008/09 - grupa fazowa 2 kolejka (06.11.2008) [Re: Mindman]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Mindman

Over w Wolfsburgu (dwie ofensywne ekipy, strzelające dużo w ligach, dodatkowo obie bez overa w UEFA)


Trudno polemizować z tym typem ,bo wydaje sie wielce prawdopodobny ,tylko kursiwo marne ,ponizej 1,60.
Nadaje sie do dubla z...Los Ches.

Szukajac opcji U/O z naprawde dobrym kursem od razu rzuca mi sie w oczy mecz w Santander.

Schalke murowac bramki nie bedzie ,raczej spodziewam sie ,ze to Niemcy beda strona przeważajacą.
Taka gra stworzy gospodarzom okazje do kontry ,a w tym elemencie gry radza sobie doskonale.

Duma Cantabrii podbudowana po zwyciestwie 4:2 nad Walencją ,własciwie pierwszy "prawdziwy" mecz w europejskich pucharach (Honka to nie był przeciwnik z wysokiej półki) ,doskonała okazja ,by sie pokazać.

Faktem jest ,ze Racing winien skupić sie na lidze ,bo strefy zagrozenia spadkiem nie opusci chyba do końca rozgrywek ,ale dzis wypada im zagrać na 100% mozliwosci i w pełnym składzie.

Wydaje mi się ,ze bedzie to overowy mecz ,a kurs 2,30 zdecydowanie zacheca do zagrania.

Do góry
#2707579 - 06/11/2008 20:51 Re: Puchar UEFA 2008/09 - grupa fazowa 2 kolejka (06.11.2008) [Re: Hakan]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto
Originally Posted By: Hakan
"The most recent injury victims are club captain Loïc Perrin, who is generally used as the right-back but can also operate in midfield, and central defender Sylvain Monsoreau. With left-back Dabo also missing, Sainté are without three-quarters of their defensive line"

+ do tego nienajlepsza dyspozycja w ostatnim czasie gospodarzy.



To wszystko prawda, ale ten mecz to dla mnie jeden wielki no bet.

RBK też dyspozycją w końcówce sezonu nie grzeszyło w lidze. Wynik jaki osiągnęli ostatecznie, jest wielkim rozczarowaniem w Troendheim. Morale zespołu w kiepskim stanie.

Dla mnie to Francuzi mają większy potencjał i wspaniałą publikę, a podejście gości do tego spotkania jest jedną wielką zagadką.

NO BET.

Do góry
#2707621 - 06/11/2008 21:27 Re: Puchar UEFA 2008/09 - grupa fazowa 2 kolejka (06.11.2008) [Re: Mindman]
Lampardzik Offline
veteran

Meldunek: 10/03/2008
Postów: 1324
Skąd: Warszawa
Gdzie mozna sprawdzic kontuzje, kto nie zagra ???
i Składy druzyn na nastepujaca kolejke??


Macie moze jakas stronke???

Bym byl bardzo wdzieczny:)

Do góry
#2707626 - 06/11/2008 21:31 Re: Puchar UEFA 2008/09 - grupa fazowa 2 kolejka (06.11.2008) [Re: Lampardzik]
Mindman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/01/2005
Postów: 3911
Skąd: Kielce/Trójmiasto


Strony klubowe + zagraniczne fora + zagraniczne serwisy ( bo polskich na poziomie praktycznie nie ma ...)

Do góry
#2707630 - 06/11/2008 21:36 Re: Puchar UEFA 2008/09 - grupa fazowa 2 kolejka (06.11.2008) [Re: Mindman]
Lampardzik Offline
veteran

Meldunek: 10/03/2008
Postów: 1324
Skąd: Warszawa
ja wiem ze Polskich na poziomie nie ma ,dlatego spytalem o jakas zagraniczna.

no to trzeba popatrzyc tak jak mowisz na klubowych.

myslalem ze moze na stronce uefa beda ale tam nie znalazlem.

Do góry
#2707768 - 06/11/2008 23:00 Re: Puchar UEFA 2008/09 - grupa fazowa 2 kolejka (06.11.2008) [Re: Lampardzik]
g00niek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 5431
Skąd: Okecie Area Control Center/ATC...
Przekopujac zagraniczne strony, fora itp. rzucilo sie w oczy kilka wartosciowych kursow do grania..

Na poczatek rewelacja ukrainskiej ligi Metalist, druzyna z Charkowa zajmuje swietna druga pozycje w lidze, gralo z wielkimi Szachtarem i Dynamo Kijow na wyjazdach i uzyskalo remis w Doniecku (2-2) i pokonalo Dynamo (2-1!!) Asian ustawiony na poziomie -0.25 @2,00 ja zagralem -0,5 @2,32 w Pinnacle.

Nastepnie jedziemy znow na wschod.. Spartak, przyszedl starszy Laudrup.. ale czy wplynie na "Spartakowcow"? Moskwianie graja w kratke, ostatnio zwyciestwo na wyjezdzie z CSKA moze robic wrazenie, ale Udinese to liga wloska caly czas silniejsza niz rosyjska Premier.. Kursy ustawione na Udine powyzej 3 uwazam do grania za powazne pieniadze, ewentualnie Udine AH (0) @2,27

Do góry
#2707844 - 06/11/2008 23:48 Re: Puchar UEFA 2008/09 - grupa fazowa 2 kolejka (06.11.2008) [Re: g00niek]
crossmen Offline
old hand

Meldunek: 29/05/2006
Postów: 1043
Panowie , może ktoś wkleić skład Lecha na dziś,jeśli już wiadomo,z góry dzięki

Do góry
#2707879 - 07/11/2008 00:11 Re: Puchar UEFA 2008/09 - grupa fazowa 2 kolejka (06.11.2008) [Re: crossmen]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Nie widziałęm jeszcze nigdzie składów, przynajmniej oficjalnych, ale podobno "Kotek" fajt-łapka nie będzie bronił, wąsaty Józef chce postawić na Ivana Turinę, który jest wyższy i sporo lepiej gra na przedpolu.
Uważam że to dobra decyzja, Kotek ze swoją wątłą psychiką miałby spore szanse nie dać rady, jedna słaba interwencja na początku i rozdeptany jak maślak

Ciekawie wygląda over, Smuda twierdzi że będą grali swoje, a jeśli nie ściemnia to kurs jest całkiem godziwy i wart gry,
myślę że ruszą do ataków podobnie jak z Austrią, do stracenia nic, do wygrania wszystko, na miejscu Smudy też bym nie kombinował, niech zagraja swoje, najlepiej jak potrafią, a jest realna szansa na dobry wynik i tego należy im życzyć, kibice stęsknieni wielkiej piłki nie zawiodą, niech tych 11 na boisku się tylko dopasuje, bo nie chciałbym czytać jutro o wielkiej szansie i złym wyniku \:\)

Do góry
#2707927 - 07/11/2008 00:26 Re: Puchar UEFA 2008/09 - grupa fazowa 2 kolejka (06.11.2008) [Re: Biszop]
zalayeta Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 11219
Może pisze dość optymistycznie ale cóż.

Ekipy smudy wiadomo jak grają w lidze polskiej jak i w pucharach europejskich-to zupelnie inna gra.
Po przeanalizowaniu skladu z bułgarskiej widzi mi sie zwycięstwo lecha z pokryciem handi.
w betgun
Lech Poznan-AS Nancy - handicap : 0-1.5 5,25

kurs bardzo sympatyczny a z racji takiej ze mecz jest wczenie ewnetualna przegrana bedzie czas odrobic.

Co przemawia za win lecha:
-doping http://www.wrzuta.pl/film/jf8naUpWDw
-przełamanie w meczu z odra
-ofensywny skład jaki najprawdopodoniej awizuje franek
Turina - Wojtkowiak, Arboleda, Bosacki, Djurdjević - Peszko, Murawski, Bandrowski, Stilić - Lewandowski, Rengifo(Reiss)
-Stilic w koncu za soba ma murawskiego w duecie z bandrowskim a to daje mu pole do popisu gry nonszalanckiej i ofensywnej
-to ze francuzi na wyjazdach graja padake i mimo ze ustawia sie pewnie 6 z tylu na lecha grajacy futbol na tak to za malo
-puchary zadza sie swoimi prawami
-lech u siebie bedzie za wszelka cene chcial wygrac
-nancy po wygraym meczu z feye wiedza ze ewentualnie mozna tu stracic komplet
-kim,Keita,Zerka ostatnio graja piach
-na bułgarskiej gościć dziś będziemy przedstawicieli takich klubów jak PSV Eindhoven, Deporotivo La Coruna, Fulham FC, Hannover 96, HSV Hamburg, West Bromwich Albion, Fiorentina, Hertha Berlin czy Sandefjord Football oglądać beda poczynania murswkiego rengifo lewego stilica

Oj bedzie sie działo

http://www.youtube.com/watch?v=HTdSNxsDGVs

Lech Poznan-AS Nancy - handicap : 0-1.5 1 5,25

Do góry
#2707939 - 07/11/2008 00:39 Re: Puchar UEFA 2008/09 - grupa fazowa 2 kolejka (06.11.2008) [Re: Biszop]
mizar_bb Offline
journeyman

Meldunek: 02/06/2007
Postów: 72
pamietam jak Smuda wypowiadal sie o meczu Wisly z anglikami...mogli awansowac i ze powinni skoczyc anglikom do gardel i odrobic straty z pierwszego meczu z nawiazka. Smuda juz pokazal(gdziekolwiek trenowal) ze jego chlopaki moze i nie sa najlepsi technicznie ale nigdy nie mozna im bylo zarzucic braku zaangazowania i ambicji. Jesli dzis bedzie podobnie to wygraja to i na pewno bedzie over

Do góry

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, Szuman, Irek, igea23, alfa, rymoholik), 3929 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582113 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49