Strona 5 z 13 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 >
Opcje tematu
#273103 - 25/01/2005 07:42 Re: Expekt [21]
kraz 255b Offline
journeyman

Meldunek: 02/01/2005
Postów: 81
Ja tam akurat nikomu nie zarzucam ze chce wyciągnac 100zl, bez względu na metody, po trupach. Jakos wszyscy obrońcy expektu nie widza ich podkreconego softu w kasynie, w którym zdzierają ordynarnie kase z graczy. Ja tez zamierzam sciagnac od nich te 100, jako czesciowe zadoscuczynienie za wałki wkasynie.

Do góry
Bonus: Unibet
#273104 - 25/01/2005 07:48 Re: Expekt [21]
SR Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 03/04/2003
Postów: 8313
Skąd: Częstochowa
Grać w kasynie...przez internet , to też trzeba być niezły naiwniak...

Do góry
#273105 - 25/01/2005 08:54 Re: Expekt [21]
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
Ja rowniez nie bede nikomu wypominal jezeli uda mu sie wyciagnac od jakiegos zbuka dodatkowa kase, a zwlaszcza od zlodziejskiego expekta. W sumie dzieki ich oszustwom i kretactwom "stracilem" juz troche kasy. Jakos Ci obroncy nie uwazaja ze zmiany w czasie trwania promocji sa zwyklym oszustwem, ale uwazaja ze dwa konta na ta sama rodzine to juz przekret na skale swiatowa.
Zbuki trzymaja nasza kase i robia z nia co chca, jak nam sie zdarzy pomylka to momentalnie tracimy kase, jak im to robia sobie zwrot. W sumie gowno mamy do powiedzenia w zwiazku z tym co robia a robia co chca, ale jak ktos ma dlugo nieaktywne konto to w sumie jak na nowo wplaca kase to jest nowym klientem, a nie jak kilku tu stwierdzilo wielkim oszustem.
Zalozcie moze zwiazek obrony zbukow.

Do góry
#273106 - 25/01/2005 10:37 Re: Expekt [21]
aveflorek Offline
enthusiast

Meldunek: 26/11/2004
Postów: 328
Wie ktos moze czy aby skorzystac z tej promocji nie trzeba przypadkiem :

- obstawic meczu z jakiejs konkretnej ligii
- obstawic mecz za jakis okreslony kurs tzn > np 1,3

W regulaminie nic takiego nie znalazlem a o expekcie raczej malo pozytywnego slyszalem wiec zastanawia mnie czy nie zrobia czegos takiego ze jak wplace kase to jakos nagle znajdzie sie jakas wzmianka w regulaminie ,ze sa jakies wymogi co do typu za 100z.
Dzieki za pomoc

Do góry
#273107 - 25/01/2005 14:16 Re: Expekt [21]
tadeuszcia Offline
journeyman

Meldunek: 05/05/2004
Postów: 65

założyłem konto w expekcie rok temu ale nigdy nie miałem na nim ani złotówki co zrozumiałe nie puściłem też żadnego kuponu, powiedzmy że teraz mam więcej czasu i ochoty aby skorzystać z ich oferty
pytanie pod rozwagę szanownych forumowiczów: jak myślicie czy jeśli dziś wpłacę 100zł będę dla nich nowym klientem i obejmie mnie "promocja"? czy nie ma na to żadnych szans i lepiej byłoby jak radzą inni założyć sobie zupełnie nowe konto?

Do góry
#273108 - 25/01/2005 14:25 Re: Expekt [21]
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
Ja na Twoim miejscu napisal bym do nich, pytajac o taka sytuacje. Wiem napewno ze w UNIBECIE traktowali to jako nowego klienta. Ale u oszustow z expekta wszystko jest mozliwe, i jezeli zalozysz drugie konto to moga Ci je zablokowac, nie wspominajac o nie dodaniu bonusa.

Do góry
#273109 - 25/01/2005 14:45 Re: Expekt [21]
Ares96 Offline
veteran

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 1275
Skąd: Wroclaw
Dla buka klient, który nie zrobił nigdy depozytu, będzie zawsze 'nowy'. ale j.w. warto wysłać e-mail do supportu by nie obudzić sie z 'ręką w nocniku'

Do góry
#273110 - 25/01/2005 22:31 Re: Expekt [21]
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Wróciłem, więc biorę się za odpisywanie.

MarcoviaMarki
Quote:

A czemu Ty @skottie tak bronisz tego dziadowskiego Expektu? Jest okazja to niech sobie zakładają konta na brata, babcie i kogo tam jeszcze chcą. Twoje wypowiedzi brzmią tak jakbyś im zazdrościł, że Ty już wyczerpałeś limit znajomych.




Ja nie bronię żadnego buka! Mam daleko w poważaniu ich biznes o ile płacą w terminie i nie ściemniają z zasadami/regulaminem. Jeśli nie zrozumiałeś sensu moich wypowiedzi to już śpieszę z wyjaśnieniami.
Chodzi mi o to, że ktoś kombinując i oszukując u buka łamie ich przepisy. Powoduje to że potem cała grupa polskich graczy jest traktowana jako oszuści. Jakiś czas temu w Nordicbecie nie można było założyć konta wpisując obywatelstwo polskie... Ciekawe czemu? Nie rozumiem więc płaczu innych, że buki nie dają promocji dla Polaków. Im się to nie opłaca bo za każdym razem tabun cwaniaków próbuje ich oszukać.
Inna sprawa że nawet otwierając kilka kont na rodzinę ci amatorzy i tak pewnie nic nie ugrają. Jak napisał ktoś w tym temacie już - skoro nie potrafią ograć buka "normalnie" to rzucają się na te marne 100zł z promocji, bo to dla nich jedyny zarobek. Mnie takie cos nie bawi. Owszem, dają darmowe pieniądze jak przed Euro to biorę - darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Ale żeby otwierać drugie konto , w dodatku zamiast na wujka to na siebie , tego już nei rozumiem.
Ja niczego nie zazdroszę takim kombinatorom. Expekt to żadne eldorado żeby tam otwierać kilka kont (no chybaże ktoś ma limity). Uzyskanie jakiś marnych złociszy z promocji na wujka i cioci po prostu mnie nie obchodzi. Ale dla innych widać to łakomy kąsek. Jest taka firma gdzie otwieranie kilku kont jest koniecznością z racji limitów, ale nie jest to Expekt.

Quote:


Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania możemy za chwile powiedzieć, żeby nie zakładać kont u kilku bukmacherów. W końcu bukmacherzy przestaną organizować promocje, bo od razu rzuci się na nią tylko banda cwaniaczków "made in Poland".
Jak sam napisałeś, bukmacherzy nie są instytucją charytatywną. Stosują różne chwyty marketingowe. Starają się kusić nowych niedoświadczonych graczy jakimiś socjotechnicznymi zagrywkami zapominając, że kij ma zawsze dwa końce. Szukają łatwych pieniędzy i zapominają, że tymi samymi drzwiami może wejść ktoś, kto im te pieniądze odbierze.




Mniejsza ilość promocji dla Polaków jest prawdpodobnie pochodną kombinowania tychże podczas promocji (wielokrotne konta). Buki nie stracą fortuny na oszustwach polegających na wyłudzeniu 100zł przez kilka osób, ale przynosi to straty innym graczom z Polski, którzy są wrzucani do jednego worka z odpowiednią etykietką
Quote:


Moim zdaniem każdy, kto zakłada sobie jakieś konto u internetowego bukmachera jest dorosły i robi to na własną odpowiedzialność. Chce zaryzykować to niech sobie zakłada drugie, trzecie i ile tam sobie chce. Tylko niech później nie płacze jak mu bukmacher zablokuje kase.




Tak, każdy robi co dla niego najlepsze. Tylko reperkusje są dla wszystkich jak wyżej napisałem. Ale jak wytłumaczyć ludzi którzy zakładają 2 konta na siebie i myślą że im się uda?
Quote:


Jeszcze przy okazji, bo mi przypomniałeś.
Promocja w Expekcie dla starych i nowych graczy była tak dawno, ze już sam zapomniałem kiedy? Chyba przed EURO 2004. Tak się pechowo złożyło, że zrobili ją kilka dni po wpłaceniu im przeze mnie pieniędzy. Kiedy ich spytałem, czy teraz mam wypłacić i wpłacić jeszcze raz, czy mi chociaż dadzą na osłodę lepsze kursy (srebrny użytkownik, czy jakoś tak to się nazywało) to mi odpisali:

" Prosze Pana, Pan opisuje sposob, ktory jednoznacznie wskazuje na mowiac nieladnie, kombinowanie prz promocji, co niestety kolejny raz daje dowod, ze nie powinnismy przeprowadzac tego rodzaju promocji w Polsce.."

No to się k..wa pytam, kto kombinuje? Ja czy oni? Ja - stały klient - do nich wpłacałem bez promocji i ch.j z tego miałem, a ktoś kto nie grał wogóle albo zagrał raz miał u nich przywileje. Zrozumiałem, że to nie jest zabawa, tylko wojna. Oni szukają nowicjuszy, którzy dopiero zaczynają zabawę z bukmacherką, żeby ich ograć. A jak już ktoś ich zdoi to jest be. Sprawdza się Sienkiewiczowskie powiedzenie "Jak Kali ukraść krowe to dobrze, a jak Kalemu ukraść krowe to źle".




Widzisz. Niepotrzebnie się ich pytałeś Ja poprostu wypłaciłem kasę i zaraz wpłaciłem żeby dostać te 100zł skoro tego nie zabraniali. A komentarz jaki ci przedstawili tylko utwierdza moje wcześniejsze "tezy", że uważają nas za kombinatorów. Tutaj trochę bez sensu się czepiali, bo nie ograniczali takiej praktyki - a co nie jest zabronione, jest dozwolone

Dobra kończę, bo się tasiemiec niczym serial brazylijski robi . Rasumując: skoro ktoś potrafi wyciągnąc kasę tylko w ten sposób - oszukując na promocjach- to niech lepiej się nie bierze za grę, bo psuje tylko wizerunek Polakom.
Finito

Do góry
#273111 - 25/01/2005 23:41 Re: Expekt [21]
ketjow Offline
veteran

Meldunek: 10/02/2004
Postów: 1319
Skąd: Toruń
Ludzie co wy tu pieprzycie. Jaka uczciwość w stosuku do buków. W interesach nie ma sentymentów. Każdy bukmacher tylko patrzy jak by Cię wyrolować, a ty masz być lojalny? Oni doskonale wiedzą że większość "nowych" kont to są przewałki starych graczy.
Ktoś tu napisał, żebyśmy byli uczciwi bo oni nie chcą dawać promocji dla Polaków.
Czy to jest jakaś kara ze strony buków? Kogo oni według Was (uczciwych graczy) chcą ukarać? Chyba samych siebie? Nie dając promocji nie otrzymują kasy, a dla nich to podstawa. Nie wierzcie że expekt uparł się jakoś na Polaków, bo z tego co wiem to wszelkiego rodzaju akcje promocyjne zataczają koło poprzez wszystkie kraje po kolei. Dotyczy to promocji dla nowych jak i starych klientów expekta. Teraz jest promocja dla nowych kont, a za jakiś czas będzie napewno dla starych. Z tego co pamiętam ostatnia promocja dla stałych uzytkowników była jakieś pół roku temu w czasie olimpiady od tego czasu nic nie było, ale dotyczyto też kont np. angielskich. Wiem to napewno bo korzystam z takiego konta.
Podsumowując jestem za tym, żeby jeśli ktoś może to niech otwiera nowe konto na ciocię, drugiego szwagra czy też trzecią teściową. (no może z tą trzecią teściwą to przesadziłem - kto by to wytrzymał?) Jeśli będziemy potulni jak baranki to nie nam ale im będą rosły rogi. Będa z nami robili co tylko będa chcieli. Może nie długo to trzeba będzie pisać podanie odnośnie wypłaty swojej kasy ze swojego konta? Oczywiście odpowiednio argumentując potrzeby. Jeśli oni będą podskakiwać to nie ma problemów jest jeszcze kilka innych buków, które czekaja z otwartymi ramionami a bardziej czekają na naszą kasę. Jeśli expekt tego nie zauważy to może przez nieumiejętną politykę (czytaj rzucanie kłód pod nogi) stracić dużo więcej niz to że złapie kilku osób, które próbowały trochę pokombinować. Taki złapany delikwent nie zagra u tego buka już nigdy. Pytanie zasadnicze. Kto może na tym interesie więcej stracić?
Ja tylko apeluję do wszystkich graczy. Tych uczciwych oraz tych uczciwych troche inaczej. "Gracze wszystkich krańców kraju łaczmy się" Łączmy sie w jednym bo w ten sposób zdziłać mozemy więcej. (mozemy oczywiście założyć związek zawodowy graczy, a ja mogę przez skromność zostać jego pierwszym przewodniczącym - oczywiście za odpowiednim wynagrodzeniem)ale na poważnie to Panowie i Panie piszmy do expekta z zapytaniem kiedy będzie promocja dla starych kont. W emeilu postraszmy ich trochę, że inni bukmacherzy mają promocję dla nowych graczy i zastanawiacie się nad zmianą bukmachera. Moze wtedy zrozumieją że należy troktować nas poważnie. Jeśli dostaną kilka tysięcy listów to napewno będa musieli to przedstawić w centrali a potem jakoś sie do tego ustosunkować. Myśle że na tym napewno nie starcimy.
W jedności siła.
Pozdrawiam Wojtek

Do góry
#273112 - 26/01/2005 00:18 Re: Expekt [21]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Quote:





Widzisz. Niepotrzebnie się ich pytałeś Ja poprostu wypłaciłem kasę i zaraz wpłaciłem żeby dostać te 100zł skoro tego nie zabraniali. A komentarz jaki ci przedstawili tylko utwierdza moje wcześniejsze "tezy", że uważają nas za kombinatorów. Tutaj trochę bez sensu się czepiali, bo nie ograniczali takiej praktyki - a co nie jest zabronione, jest dozwolone

Dobra kończę, bo się tasiemiec niczym serial brazylijski robi . Rasumując: skoro ktoś potrafi wyciągnąc kasę tylko w ten sposób - oszukując na promocjach- to niech lepiej się nie bierze za grę, bo psuje tylko wizerunek Polakom.
Finito




to i ja dorzuce kilka slow, wg mnie Polak ma taka mentalnosc ze kombinuje w kazdej sytuacji jak tylko potrafi najlepiej, kombinujemy, a pozniej sie dziwimy ze maja o nas takie a nie inne zdanie...patrzcie na Scottiego, gani innych ale sam tak zrobił , nie w tym rzecz bo zgadzam sie z nim ze co nie jest zabronione jest dozwolone, ale musimy miec swiadomosc ze to my lub duza czesc z nas sobie sama na to zapracowala.
jeszcze o "promocjach"...
nie ma nic za darmo...wydaje Ci sie ze dostales druga stowke bo cos tam zagrales i weszlo...fuksiarz, Tobie weszlo ale 10 kolejnych "swiezutenkich" naiwniakow sie nabralo i na swoja stowke "poplynelo"... bukmacher nie traci, o nie...

Biszop

Do góry
#273113 - 26/01/2005 09:33 Re: Expekt [21]
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Biszop o co ci chodzi człowieku? JA nie zrobiłem nic nielegalnego. Po prostu skorzystałem na ich warunkach z promocji. Ja wkurzam się na ludzi, którzy otwierając wiele kont (niektórzy na siebie) łamią zasady. Ja trzymałem się regulaminu, a skoro nie zabronili wypłacenia i wpłacenia to nie wiem o jakim oszykiwaniu Expekt może mówić.
Co do drugiej części posta - ktoś musi przegrać, żeby inny mógł wygrać dlatego buki są i będą

Do góry
#273114 - 26/01/2005 10:06 Re: Expekt [21]
Biszop Offline
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...

Meldunek: 24/11/2003
Postów: 28405
Skąd: Pod barem w Zurichu
Czy ja gdzies napisalem ze mi o cos chodzi?? a juz tym bardziej ze cos Ci zarzucam?? wrecz przeciwnie, jakbys nie zauwazyl "piwka"...
zrobiles cos co nie jest nielegalne ale mimo wszystko jest swoistym rodzajem kombinowania sam musisz przyznac...
pewnie tez bym tak zrobil, chodzi mi o ogolna mentalnosc Polakow, ze jestesmy postrzegani jako wlasnie kombinatorzy, matacze i kretacze i sami sobie na to zapracowalismy.
Gdzie tu jest jakis przytyk do lub zlosliwosc wzgledem Ciebie??
wyluzuj...

Do góry
#273115 - 26/01/2005 10:49 Re: Expekt [21]
z o ® r o Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/09/2003
Postów: 5812
Skąd: Jaskinia Hazardu
Quote:



" Prosze Pana, Pan opisuje sposob, ktory jednoznacznie wskazuje na mowiac nieladnie, kombinowanie prz promocji, co niestety kolejny raz daje dowod, ze nie powinnismy przeprowadzac tego rodzaju promocji w Polsce.."





Z tego co pamiętam to raczej expekt kombinował przy tej promocji i to ostro. Kilka dni po tym jak wpłaciłem zmienił się czas trwania promocji. W tym momencie expekt specjalnie przetrzymał wszystkie wpłaty, żeby dopisać je jeden dzień po upływie nowego terminu. Zawsze dopisywali wpłatę w 2-3 dni, a wtedy zajęło im to dziwnym trafem ponad tydzień. Oczywiście pieniążki były na koncie dokładnie następnego dnia po zakończeniu promocji. A za swobodny język, na który pozwalają sobie w stosunku do klienta cały polski support powinien wylecieć na zbity pysk.

Ludzi, którzy oszukują buka na promocjach jest coraz więcej. Niektórzy z tego żyją zakładając konta już nie tylko na wujka i ciocię ale na 40 innych osób. Ostatnio zgłosił się do mnie osobnik (nota bene wypowiadający się także w tym temacie) żebym go polecił jako "przyjaciela" do betfair. Następnie stwierdził, że ma kumpla, którego też mógłbym polecić, po czym następnego dnia bezczelnie pisze do mnie z innego numeru gadu gadu myśląc, że go nie rozpoznam Pewnie gdybym nie przerwał tego i nie udzielił mu reprymendy podesłałby do mnie jeszcze kilku (nastu) fikcyjnych "kumpli". Żałosne

Do góry
#273116 - 26/01/2005 11:05 Re: Expekt [21]
terrorist Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 04/09/2003
Postów: 2351
Skąd: Tallinn, Estland :P
No wlasnie ten jezyk jest straszny, wiele osob zrazili do siebie swoimi wypowiedziami... ale tez im sie nie dziwie bo niektorzy wlasnie zasluguja na takie odpowiedzi - tyle ze oni to uogolniaja i kazdego Polaka traktuja jako potencjalnego oszusta

Osobiscie podpisuje sie pod wszytskim co pisze Scottie
Wszyscy Polacy cierpia na tej grupie kombinatorow, i moze dlatego tak wlasnie jestesmy traktowanii, a promocji dla Nas bedzie niestety coraz mniej

Do góry
#273117 - 26/01/2005 11:36 Re: Expekt [21]
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Quote:

Quote:



Z tego co pamiętam to raczej expekt kombinował przy tej promocji i to ostro. Kilka dni po tym jak wpłaciłem zmienił się czas trwania promocji. W tym momencie expekt specjalnie przetrzymał wszystkie wpłaty, żeby dopisać je jeden dzień po upływie nowego terminu. Zawsze dopisywali wpłatę w 2-3 dni, a wtedy zajęło im to dziwnym trafem ponad tydzień. Oczywiście pieniążki były na koncie dokładnie następnego dnia po zakończeniu promocji. A za swobodny język, na który pozwalają sobie w stosunku do klienta cały polski support powinien wylecieć na zbity pysk.

[...]




Expekt jest jedynym buckiem ktory mnie oszukal przy promocji. Niby dawali 20 euro lub rownowartosc przy otwarciu konta. Tyle, ze slowem nie bylo napisane, ze ma to byc konto wylacznie w zlotowkach - otworzylem w euro i nie dali bonusa.

A ich regulamin w niekorych miejscach jest taki, ze mozna go chyba interpretowac dowolnie.

Mecz musi się odbyć o wyznaczonej dacie (lokalnego czasu) aby zakłady były ważne. Jeżeli spotkanie jest odwołane albo przełożone, wszystkie zakłady są uznane za ważne i kurs zostaje ustalony do 1.00.

Czyli jak sie zacznie 5 minut po wyznaczonej dacie to co? Kurs 1,0?


Rezultaty razem z dogrywką.[br]

Zakłady na ilość punktów, zostają uznane za ważne i kurs ustalony jest do 1.00, jeżeli zespoły osiągną wynik remisowy.


No to w koncu dogrywka czy zwrot przy remisie? Bo chyba po dogrywce to za bardzo nie moze byc remisu?

Wojtek

Do góry
#273118 - 26/01/2005 11:38 Re: Expekt [21]
lajkonik Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 15/02/2003
Postów: 5009
Skąd: Kraków
Quote:


Osobiscie podpisuje sie pod wszytskim co pisze Scottie
Wszyscy Polacy cierpia na tej grupie kombinatorow, i moze dlatego tak wlasnie jestesmy traktowanii, a promocji dla Nas bedzie niestety coraz mniej




Nie zartujmy, ja sie nie podpisuje pod tym. Scottie jest takim samym kombinatorem jak ten co zaklada konto z drugiego komputera na kuzyna. Gdzie jest napisane ze tak nie wolno ?!!! W regulaminie stoi tylko ze nie z tego samego IP. A wiec jest to dozwolone.
A to ze we wtorek daja promocje, ja w srode wysylam kase, a oni w czwartek zmieniaja zasady i juz mi sie promocja nie nalezy to jest OK bo oni moga, czy tak ?
Czy chociazby sytuacja o ktorej pisal zorro.
Ja po takim doswiadczeniu najchetniej robil bym wlasnie wszystko zeby tylko ich naciagnac.
Nie rozumiem argumentow ze oszustow nalezy traktowac zgodnie ze wszystkimi normami dobrego zachowania.
Scottie napisal ze co nie jest zabronione..., a wiec wujki, ciotki itp. nie sa zabronione, czyli wszystko jest wporzadku.
No i przede wszystkim, to kogo oni chca sciagnac na ta stowke promocji, tych na ktorych licza ze bardzo szybko poplyna, tego raczej najmlodszego i jeszcze niezbyt doswiadczonego uczestnika zakladow bukmacherskich.
No bo jezeli ktos osiaga z tego niezle zyski, to i tak watpie zeby wogole zwrocil uwage na jakies 100 zl u buka z takla renoma. Czyli jest to zwykle naciagactwo.
Wiec skonczmy z tym altruizmem.

lajkonik

Do góry
#273119 - 26/01/2005 12:16 Re: Expekt [21]
nowy WK Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 30/11/2004
Postów: 2012
Napisze jeszcze, ze Sportingbet niedawno sie wyglupil i zrobil promocje "za trafione AKO 3 zdarzen 25% caschback" - nie bede tlumaczyl co to oznacza bez okreslenie minimalnego kursu tego AKO.

Dosc szybko wyjeli glowe z d... i wprowadzili minimalny kurs ako 3,25 ale to co mi sie nalezalo za kupon zagrany po nizszym kursie wyplacili bez zadnego gadania.

A Expekt traktuje promocje wg wlasnego widzimisie i ja sie czuje przez nich oszukany. Wiadomo, ze 20 euro to nie taka znowu kasa, zeby rozpaczac ale zawsze cos i od poczatku traci sie zaufanie do firmy.

Wojtek

Do góry
#273120 - 26/01/2005 14:38 Re: Expekt [21]
Blackman Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 01/06/2004
Postów: 5552
U mnie jest taka sytuacja, korzystam z neta poprzez siec lakalna, jest ponad 120 osób, i kazdy ma takie samo IP zewnetrzne. Czyli tylko jedna osoba z tej sieci moze grac u jakiegos buka ? Czy jak sa inne dane personalne i adres to sie nie przyczepia ? Moze wiecie jak to wyglada w takiej sytuacji.

Do góry
#273121 - 26/01/2005 15:41 Re: Expekt [21]
skottie Offline
veteran

Meldunek: 28/09/2001
Postów: 1490
Skąd: Polska
Lajkonik

Poczytaj lepiej temat od czego zaczęła się dyskusja, a potem mnie krytykuj...
Chodziło o gracza, który założył drugie konto na siebie, żeby skorzystać z promocji. Nie bardzo wiem jak takie coś mogłoby przejść niezauważone.

A jeżeli czyjaś filozofia zarabiania u buka sprowadza się do otwierania kont na ciocie, wujków, babcie, etc. i korzystania z promocji to szczerze gratuluję. Powiedzcie mi jeszcze jak duże macie rodziny i jak wypłacacie pieniądze
Nie zgrywam altruisty, a w ogóle to się odczepcie już ode mnie i róbta co chceta jak mawia jeden z klasyków

Do góry
#273122 - 26/01/2005 16:16 Re: Expekt [21]
paweldworzanczyk Offline
enthusiast

Meldunek: 19/09/2004
Postów: 265
Skąd: bialystok
a ja chcem zaczac grac tylko nie wiem gdzie prosze o porade bo chcem zalozyc konto w necie

Do góry
Strona 5 z 13 < 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, alfa, ElNinho[mmdea], wHiTe_StAr, igea23, VVega), 3560 gości oraz 4 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5582872 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07