Strona 6 z 20 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 19 20 >
Opcje tematu
#273573 - 16/03/2005 19:27 Re: wszystkie systemy gry jakie znacie [2]
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Tak systemy,sytemiki,strategi itp itd stosowalem juz wszystko i nawet jesli cos "dzialalo" to tylko na krotka mete bardzo krotka potem cale te sytemybraly w leb i przewaznie wychodzilem na minus .

Gram juz troche na zakladach i nie ma moim zdaniem lepszej strategi/sytemu do gry jak SINGIEL za wieksza kase przy rownych kursach powyzej 2.00.Np 2.10.3.00.2.25 stawiajac np na 1 po kursie 2.00 za 20zl mamy na czysto 16 zl(buk naziemny).

Osobisicie gram NHL(teraz nie gram bo stajkuja waly)w zeszlym sezonie calkiem dobrze na tym wyszedlem bylem na plusie ok 450zl (na koniec sezonu,zaczolem stawiac od meczu gwiazd),gralem malymi stawkami 5-10 zl ale Single przynosily mi zyski.Jesli jestes na biezaco z jakas liga p.noznej ,kosza itp interesujesz sie wydarzeniami w tej lidze to nie ma nic lepszego jak zagrac singla z tej ligi za wieksa kase .Na pewno to przyniesice wieksze zyski niszmieszanie sie w sytemach i ruznych pierdulkach tego typu.
Czy nie lepiej uzbierac sobie 200zl i podjac probe(po pelnej analizie) zagrania singla z ligi angielsiej np liverpool-Bolton na 1 za 50zl po kursie 2.00 niz motac sie z systemami po 5 zl lub pociagami za 2 zl.
Napewno napiszecie ze skad macie wziasc 200zl ,albo szkoda wam takiej kasy.To siadzcie sobie i policzcie ile zostawiacie w totomixie czy sts w kazdy tygodniu X4 na pewno nie wiele mniej.A zyski macie pewnie ujemnie.
Singiel moim zdaniem to naj rozsadniejsza inwestycja pieniedzy w bukmacherce.Owszem sam puszcam tasmy po 7 zdarzen za 2 zl ale to dla zabawy w totomixie super 13
Pozdrawiam

Do góry
Bonus: Unibet
#273574 - 17/03/2005 10:24 System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
tomikopi1 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 23/12/2002
Postów: 3742
Panowie kilka słów:

Prowadziłem wiele teamtów, siedzę w tym około 4 lat. Opracowywałem wiele systemów, po analizie wielu moich typów ostatnio 112 typów singli które grałem w realu doszedłem do czegoś takiego.

Wysłałem 112 typów singli z tego weszło mi około 56 % typów singli. Kursy tych typów są stosunkowo małe od 1.50 do 2.30 średnia wyszła mi 1.75.
Jak widać moja skuteczność jest słabiutka tylko 56%. Jeżeli średni kurs na typ wynosiłby około 2.20 byłbym do przodu, ale kursy jak napisałem wyżej były dużo niższe.
Co zrobić, aby przy takiej skuteczności być na plusie to jest pyatnie, a ja znalazłem na nie odpowiedź.

W ciągu wysyłania tych 112 typów 4 razy przeżywałem kryzys dla mnie kryzys to jest wtedy jak nie trafię więcej jak 3 typów pod rząd, czyli wysłałem 1 kupon wtopa, wysłałem 2 kupon wtopa, wysłałem 3 kupon wtopa to dla mnie jest kryzys.

Ktoś powiedziałby, że grając progresją można robić kasę (grałem progresją ), ale jak nadejdzie kryzys trzeba go przetrwać. Teraz fakty, myślę, że WAM dużo rozjaśnią.

112 typów zagranych. 4 razy byłem powyżej 3 poziomu. Dokładnie rzecz ujmując 2 razy przeszedłem do następnego etapu na 6 poziomie i 2 razy na poziomie 4. Resztę kończyłem zawsze na poziomie 1 i 2 czasem 3.

Moja propozycja dla tych, którzy grają podobnie do mnie, niskimi kursami i z przybliżoną skutecznością.

Pierwsze 3 poziomy proponuję grać progresją ja gram: 5, 15, 45 potem gdy 3 typ nie wejdzie (tzn. 3 poziom) 4 typ gram za 1 (słownie: jeden), czekam, aż minie kryzys. Nie ma co brnąć dalej w progresję, potem można z tego nie wyjść, gdyż jest to progresja razy 3 każdy wie o co chodzi, stawkę za każdym nie trafionym typie mnożymy razy 3.

Gram za 1 dopóki nie wejdzie jak wejdzie za 1 jest oki, czyli kryzys przetrzymany. Gdy wejdzie za 1 zaczynam znowu swój progres, ale nie 5, 15, 45 tylko 10, 30, 90, żeby w dość szybki sposób dojechać do bilansu, który już miałem wcześniej na koncie. Progresją 10, 30, 90 jadę, (ja sobie przyjąłem można więcej) aż trafię 5 razy, czyli przejdę 5 etapów, jak wejdzie 5 razy progres wyższy znowu schodzę do 5, 15, 45, myślę, że wszystko jasne.

Ja jestem na plus.

Korzyści:
1. Nie wchodzę w wysokie stawki progresji (5, 15, 45, 135, 405 itd.)
2. Przetrzymuję kryzys po nim mam około 30 typów (mówię według swojego doświadczenia) aż znowu mnie dopadnie kryzys.
3. Wykres w exelu pokazuje, że co jakiś czas cofamy się troszkę do tyłu, ale szybko się podnosimy przez to, że stosujemy wyższy progres. Pamiętać o tym, aby nie za długo być na wyższym progresie. Przeskakujemy kwotę, jaką mieliśmy wypracowaną i dopiero za jakiś czas dopada nas kolejny kryzys, który przetrzymujemy grając za symboliczną 1 zł.

Gdyby ktoś miał jakieś pytania proszę kieroać na priv, chętnie odpowiem, mogę przesłać w exelu moje typy które grałem do tej pory z wyliczeniami.

Pozdrawiam TomiKopi

Do góry
#273575 - 17/03/2005 11:01 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
hmmm panie tomikopi to co napisales to normalna progresja po modyfikacjach malych.Osobiscie mam bardzo zle doswiadczenia z progresja .gralem na X w hokeju europejskim i owszem wchodzilo nie powiem ,ale do czasu az polegem na finskiej druzynie ktora miala 26 spotkan bez remisu .Tak wiec progresji unikam jak ognia.

Co do tych singli po kursie 1.75 czy 1.50,po jakiego wala stawaic takie niskie kursy na singla??? jak masz takie samo ryzyko przegranej na kursie 2.50 po co???A w przypadkutrafienia zyski duzo wieksze.Myslisz ze jak postawisz na kurs 1.50 to masz wieksze szanse wygranej nic bardziej blednego.Jak grasz Single to nie ma sensu schodzenia ponizej kursu 2.00.
Nie boj sie zaryzykowac,czesciej wtapia sie na asekuracyjnej grze typu kursy 1,50-1,70 itp niz na "beszcelnej" smialej grze przeciwko faworytowi spotkania.

Do góry
#273576 - 17/03/2005 12:41 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
jaja Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/04/2003
Postów: 7813
Skąd: Świdnik

Raiders - Twój tok rozumowania wydaje mi się bardzo spójny i logiczny.Jedynym pytaniem dla mnie byłoby,czy wysyłając single w meczach o kursach powyżej 2.00 lepiej nastawiać się na typowanie zwycięstw gospodarzy,czy raczej gości? Ja np w konkursie VISITORS ONLY ku swojemu zdumieniu,osiągam zupełnie przyzwoite rezultaty,typując mecze o kursach 2.40 - 2.80 właśnie na zwycięstwo gości.

Do góry
#273577 - 17/03/2005 17:25 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Quote:


Raiders - Twój tok rozumowania wydaje mi się bardzo spójny i logiczny.Jedynym pytaniem dla mnie byłoby,czy wysyłając single w meczach o kursach powyżej 2.00 lepiej nastawiać się na typowanie zwycięstw gospodarzy,czy raczej gości? Ja np w konkursie VISITORS ONLY ku swojemu zdumieniu,osiągam zupełnie przyzwoite rezultaty,typując mecze o kursach 2.40 - 2.80 właśnie na zwycięstwo gości.




Typ na 1 X czy 2 zalezy juz od dziedziny sporu,danej ligi, danej druzyny no i samego sotkania.

Przydladowo (fikcyjny)

biezemy lige angielska i patrzymy na bilans calej ligi ile razy wygrali gospodarze spotkan ile padlo X i ile 2.Zaluzmy ze w tej lidze czesciej wygrywaja goscie ,a ilosc remosow jest zblizona do zwyciestw gosci.
teraz sam mecz np: mecz na szczycie
MU-Arsenal 2.10 2.90.2.80(teoretycznie)

MU zajmuje 1 miejsce w tabeli z bilensem 31-15 45punktow

Arsenal 2 miejsce w tabeli z bilansem 38-13 44punkty

analizujac historie spotkan pomiedzy tymi zespolami w latach poprzednich wychodzi np ze MU wygralo u siebie 3 razy ,raz zremisowalo 1 przegralo
Arsenal 3 razy przegral ,1 zremisowal ,1 wygral

W tej sytuacji wedlug mojej oceny i analizy w meczy powinien pasc na 50% remi po 25 % na zwyciesto gosci/gospdarzy
Biezemy takrze pod uwage 5 nastepnych meczy tych druzyn tzn czy zagraja np za 3 dni ze soba w pucharze anglii,lub czkja je boje np w LM czy UEFA z jakim przeciwnikiem i na jakim terenie.

Bo wiadomo ze kazda druzyna stawian duzy nacisk na sukcesy w LMczy Puchare UEFA nawet kosztem ligi,Wiadomo ze zawsze kasa wieksza z rozgrywek pucharowych.

TAk ze w tym meczu(teoretycznym) moj typ to X na singla np za 50zl.Jak wejdzie jestem do przodu o 50zl jak nie to znaczy ze popelnilem bledy w analizie .

Przydlad 2 (fukcyjny)
Birmingham-Arsenal 3.70-3.50-1.80

Zakladaja ce za 3 dni Arsenal ma wyjazdowe w LM np z bayernem monachium .
Na spotkanie ligowe arsenal nie wystawi np 4 podstawowych zawodnikow w celu ich oszczedzenia ,birmingham w najsilniejszym skladzie,waro zaryzykowac za czysta 1 np za 30zl lub na 1x za 100 tym bardziej jak bilans spotkan pomiedzy tymi zespolami jest wyrownany.
Do samo tyczy sie czystych 2 na wyjedzie np arsenal-birmingham 1.30-3.80-5.40.

Teeraz przyklad na serio walto stawiac naporazke Chelse na wlasnym bosku,przegrac kiedys musza i zrobia to na wlasnym podworku( cwaniacto i pyszalkowatosc )zlekcewaza slabego rywala i bedzie wielkie bum po kursie 7.00 lub wiekszym

Chyba wmiare jasno podalem przyklady i nie bedzie
problemu z ich zrozumieniem(mam taka nadziej)

Do góry
#273578 - 19/03/2005 16:19 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
dudi_ok Offline
enthusiast

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 323
Skąd: Miechów
zawzse gdy biore w rece Ulotke kursową z STS-u patrze na ostatnia Najlepszy uczesnik gry i widze jak gościu trafia średnią z 32 kuponów około 81 inny z 7 kuponów ma około 200 Ludzie jak oni to robią??
Kumpel trafił AKO 400 ale to był czysty fuks!!!! Jest kilka osób z Kielc które regularnie pojawiają sie na ostaniej stronie dla nich
Może to jakaś podpucha STS-u??
Zapraszam do dyskusji
pozdro

Do góry
#273579 - 19/03/2005 16:41 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
raiders_ Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 18/03/2004
Postów: 16479
Skąd: z samego dna
Quote:

zawzse gdy biore w rece Ulotke kursową z STS-u patrze na ostatnia Najlepszy uczesnik gry i widze jak gościu trafia średnią z 32 kuponów około 81 inny z 7 kuponów ma około 200 Ludzie jak oni to robią??
Kumpel trafił AKO 400 ale to był czysty fuks!!!! Jest kilka osób z Kielc które regularnie pojawiają sie na ostaniej stronie dla nich
Może to jakaś podpucha STS-u??
Zapraszam do dyskusji
pozdro



Nie wiez w to co widzsz na ulotkach STS,czy w gadzecie totomixa .To tylko chwyt reklamowy i podpucha dla dzieciakow .
Owszem zdarzaja sie takie wygrrane ze ktos trawi AKo 200 itp ale jest to czysty przypadek tak samo jak trafienie 6 w duzym lotku.
sam dobrze wiesz ze grajac singla z czytym typem(np 1 ) masz 33% szans na trafienie ,a co dopiero kombinacji 32 zdarzniowej przy takim kuponie powinno byc zaznaczone nie realny kupon zero szans an wygrana .
Kiedys analizowalem jeden kupon podany w tygodniuku bukmacherskim gdzie bylo 14 zdarzen stawka 2 zl i wygrana 250.000 a kursy powyzej 2.90 wszystkie najwiekszy to 9.80.I co sie okazalo 3 mecze podane w tym kuponem zakonczyly sie innym wyniekim niz byl dany typ np typ na 1 a faktycznie wygrala 2 .
TAk ze sam widzisz pewnie totomix klepie kupony ze zdare sam i daje ajko wygrane prze graczy LOL

Do góry
#273580 - 19/03/2005 16:50 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
dudi_ok Offline
enthusiast

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 323
Skąd: Miechów
zgadzam sie z Tobą w 100% single to najlepsza sprawa tylko trza mieć troszke kaski na początek.
Jest to chwyt reklamowy (w co wieże)!!!!
Jak ktoś sądzi inaczej to niech mnie przekona
pozdro

Do góry
#273581 - 19/03/2005 18:22 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
single, jakkolwiej je wspominam zawsze przynosiły zysk, niewielki w skali miesiąca ale zysk. ja osobiscie preferuję 2-3 zdarzenia na kuponie, zdarza sie że postawie 3-5, ale bardzo zadko, a od czasu do czasu, raz, dwa razy w miesiacu stawiam siódemki ( siedem typów na kuponie)- taka moja szczesliwa liczba , która zawsze jezeli zadka stawiam wchodzi.....

Do góry
#273582 - 19/03/2005 18:25 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
Piomilopoulos Offline
member

Meldunek: 18/03/2005
Postów: 119
moj system to dobierać stawki do kursów a nie odwrotnie
nieduzo tekstu ale wiele w tym treści

Do góry
#273583 - 19/03/2005 18:31 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
Master.com back Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/08/2004
Postów: 48493
A teraz kilka zdań na temat wspominanego już wczesniej kryzusu, otóż podstawowymi fazami kazdego cyklu, również cyklu w zakladach bukmacherskicj, jet kryzys--dla którego charakterystyczny jest ostry spasdek zysków, i srodków własnych, po kryzysie jednostka, również osoba obstawiajaca znajduje sie w stanie tzw. depresji, w której utrzymuj sie niski poziom zysków, i niski poziom ogólnej aktywnosci.Nastepnie rozpoczyna sie ożywienie, czyli po prostu wzrost ogólnej aktywnosci,doprowadzajacy do rozkwiyu-gdy wszystkie wymienione wskaźniki osiągnął najwyzszy poziom, rozkwit kończy sie jednak wybuchem kolejnego kryzysu- jest to tzw. cykl,; cyklicznosc procesów; badz cykl koniunkturalny, to tyle z Ekonomii.

Narazie.

Do góry
#273584 - 19/03/2005 22:28 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
dudi_ok Offline
enthusiast

Meldunek: 26/12/2004
Postów: 323
Skąd: Miechów
Lipa - bo udało mi sie dojść do gościa który jest na tej liście i mówi że ta lista to prawdziwe wyniki które były trafione naprawde!!!!!!!!!

Do góry
#273585 - 20/03/2005 13:57 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
jaja Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/04/2003
Postów: 7813
Skąd: Świdnik

Dudi_ok - od dłuzszego czasu zajmuję się "kosmicznym AKO" i chętnie podzielę sie swoimi analizami.Szczerze przyznaję,że kilka razy wysyłałem swój wynalazek w STS-ie,ale narazie jestem na minusie.Może ktoś z Was ulepszy mój "kosmiczny system" ? A może to wogóle jest bez sensu ?
Narazie zacznę od początku.Rzecz cała polega na "sztuce wstrzelenia się w przedział".Analizę swoją przeprowadzałem na typach elity typerów konkursu 1 Liga 7X Czwarty sezon.
Zauważyłem otóż,że pięciu pierwszych typerów wspomnianego konkursu,na siedem typowanych przez siebie meczy,najczęściej trafia 3 - 4 remisy i co najważniejsze,w typowanych przez nich meczach,oprócz tych 3 - 4 remisów pozostałe wyniki to najczęściej zwycięstwa gospodarzy ! Jak wykorzystać ten fakt ? Przypomnijmy zasady konkursu : typer typuje 7 dowolnie wybranych przez siebie meczy i za zadanie ma trafić w tych siedmiu meczach jak najwięcej remisów.Dwóch typerów Larsson i Podróżnik mieli strzały sześć remisów na siedem meczy,ale najwięcej mieści się właśnie w przedziale 3 - 4 remisy na siedem,oraz w przedziale 2 - 3 remisy na siedem typowanych meczy.
Sory - dalszy wywód podam za około godzinkę.

Do góry
#273586 - 20/03/2005 14:58 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
jaja Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/04/2003
Postów: 7813
Skąd: Świdnik
Pozwolicie,że przedstawię swój wywód dalej :
W meczach o jakich kursach,jest największa szansa wystąpienia remisu ?Również tutaj przeprowadziłem analizę i wyszło mi,że najczęściej remisy padają w meczach o kursach powyżej 2.00 za zwycięstwo gospodarzy.I teraz postarajmy sie to wszystko uporzadkować.Do analizy weżmy 7 meczy,wytypowanych przez losowo wybranego typera z elity wspomnianego konkursu.Założmy,,że w co trzecim przedstawionym do konkursu zestawie siedmiu meczy w żadnym z nich nie wystąpi żadna dwójka.Tutaj pragnę nadmienić,że typerzy nie wiedzieli,że mnie interesują mecze,w których nie wystąpią zwycięstwa gości.Podliczmy wstępnie AKO takiego zestawu :
- 3 remisy o AKO przeciętnie 3.05 każdy
- 4 zwycięstwa gospodarzy o AKO przeciętnie 2.10
Iloczyn takiego AKO jest kosmiczny,i wynosi w przybliżeniu 550.Z takim AKO bez problemu znajdujemy miejsce w pierwszej piątce konkursu STS,a w swoim punkcie STS-u chyba I-wsze miejsce ?
I na koniec najważniejsze:rozpis jak mamy wysłać nasze kupony i koszty wysłania ?
- zakładam,że w siedmiu meczach,które wziąłem na warsztat,wystąpią 2 - 3 remisy - reszta to zwycięstwa gospodarzy
- zakładam,że napewno w siedmiu tego typu zdarzeń nie wystąpi 7 zwycięstw gospodarzy /ten wariant wykluczam/
- wykluczam wariant,że typer trafi tylko jeden remis /chociaż to jest do dyskusji/
Pozostaje zatem uwzglednienie wariantów z dwoma i trzema remisami.Mamy zatem do wysłania wszystkie zdarzenia dwu remisowe występujące w siedmiu meczach.Tych jest 21.I wszystkie zdarzenia trzy remisowe wystepujące w siedmiu meczach.Tych jest 35.W sumie wysyłamy 56 kuponów.Koszt wysłania to 112 zł.Wszystko wyrzucamy do śmieci kiedy zaistnieje:
- siedem zwycięstw gospodarzy
- wystąpi 1 remis /ten wariant można dodać,to tylko 7 kombinacji dodatkowych/
- wystąpi więcej niż 3 remisy
- wystąpi jedna dwójka
W razie wejścia najlepszego układu - z trzema remisami odbieramy w STS-ie około 1000 zł.Przebicie około 1:8.5 i ustrzelenie fajnego AKO.
Dzięki za doczytanie do końca.

Do góry
#273587 - 20/03/2005 19:10 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
Maurice Offline
member

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 135
Skąd: Highbury
Dodaj jeszcze jak konkretnie to rozpisać. Może ktoś skorzysta z tej propozycji.

Do góry
#273588 - 20/03/2005 19:24 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
romanokey Offline
old hand

Meldunek: 18/05/2004
Postów: 1127
Quote:

zawzse gdy biore w rece Ulotke kursową z STS-u patrze na ostatnia Najlepszy uczesnik gry i widze jak gościu trafia średnią z 32 kuponów około 81 inny z 7 kuponów ma około 200 Ludzie jak oni to robią??
Kumpel trafił AKO 400 ale to był czysty fuks!!!! Jest kilka osób z Kielc które regularnie pojawiają sie na ostaniej stronie dla nich
Może to jakaś podpucha STS-u??
Zapraszam do dyskusji
pozdro





Może to jakaś podpucha STS-u??

Zgodnie z prawem nie może być to podpucha, wszystkie te kupony zostały trafione.
Taki sposób reklamy jest zakazany jesli by te kupony były zpreparowane.
Więc lipa to napewno nie jest

Do góry
#273589 - 20/03/2005 20:02 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
Maciek Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 09/06/2001
Postów: 4102
Skąd: Nowy Sącz
takimi kuponami zachecaja klientow do grania ,proste kolega sobie pomysli jak on to robi ten z Kielc a ja sobie pomysle jak robi szef STS-u ze jest na liscie 100 najbogatszych Polakow.

Do góry
#273590 - 20/03/2005 20:05 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
jaja Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/04/2003
Postów: 7813
Skąd: Świdnik

Maurice - rozpis jest prosty.Oto on :
1/Siedem meczy z jednym remisem
1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - X
1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - X - 1
1 - 1 - 1 - 1 - 1 - X - 1 - 1
1 - 1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - 1
1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - 1 - 1
1 - 1 - X - 1 - 1 - 1 - 1 - 1
1 - X - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1
Jest to siedem kombinacji,plus kombinacja zawierająca wszystkie siedem zwycięstw gospodarzy - raczej ona jest do wyeliminowania.

Siedem meczy z dwoma remisami

1 - 1 - 1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - 1 - X
1 - 1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - 1 - X - 1
1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - 1 - X - 1 - 1
1 - 1 - X - 1 - 1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - 1
1 - X - 1 - 1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - 1 - 1 - X - X - X - X
X - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - X - X - X - X - X - 1 - 1 - 1 - 1
X - X - X - X - X - X - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1

dalsze sześć kombinacji z dwoma remisami poniżej
1 - 1 - X - 1 - X - X
1 - X - 1 - X - 1 - X
X - 1 - 1 - X - X - 1
X - X - X - 1 - 1 - 1
1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1
1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1
1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1

Chyba nigdzie się nie pomyliłem.To jest dwadzieścia jeden kombinacji wystepujących z dwoma remisami w siedmiu meczach.
W następnym poście rozpiszę siedem meczy z trzema remisami.To bedzie 35 kombinacji.

Do góry
#273591 - 20/03/2005 20:08 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
Maurice Offline
member

Meldunek: 07/03/2005
Postów: 135
Skąd: Highbury
Dziękuję, też jestem z lubelskiego !

Do góry
#273592 - 20/03/2005 20:56 Re: System, który rodził się poprzez doświadczenia zdobywane latami
jaja Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 12/04/2003
Postów: 7813
Skąd: Świdnik

1/Siedem meczy z trzema remisami

1 - 1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - X - 1 - X - X
1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - X - 1 - X - 1 - X
1 - 1 - X - 1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - X - 1 - 1 - X - X - 1
1 - X - 1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - 1 - X - X - X - 1 - 1 - 1
X - 1 - 1 - 1 - 1 - X - X - X - X - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1
X - X - X - X - X - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1
X - X - X - X - X - X - X - X - X - X - X - X - X - X - X

Poniżej dalsza część rozpisu

1 - 1 - 1 - X - 1 - 1 - X - 1 - X - X - 1 - 1 - X - 1 - X
1 - 1 - X - 1 - 1 - X - 1 - X - 1 - X - 1 - X - 1 - X - 1
1 - X - 1 - 1 - X - 1 - 1 - X - X - 1 - X - 1 - 1 - X - X
X - 1 - 1 - 1 - X - X - X - 1 - 1 - 1 - X - X - X - 1 - 1
X - X - X - X - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - X - X - X - X - X
X - X - X - X - X - X - X - X - X - X - 1 - 1 - 1 - 1 - 1
1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1 - 1

Dalsza część rozpisu

X - 1 - X - X - X
X - X - 1 - X - X
1 - X - X - X - 1
1 - X - X - 1 - X
X - 1 - 1 - 1 - 1
1 - 1 - 1 - 1 - 1
1 - 1 - 1 - 1 - 1

I to jest 35 kombinacji siedmiu meczy z trzema remisami.Chyba się nie pomyliłem,ale lepiej sprawdzić.

Do góry
Strona 6 z 20 < 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 19 20 >




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08), 3651 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582199 Postów

Najwięcej online: 4029 @ 14:25