Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#2778 - 24/05/2001 20:39 Re: sposob gry
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
To co teraz powiem tyczy sie tylko (***).
(*********) tu padły ,słowa które nie powinny paść. Nie można dopuścić aby ktoś groził komuś na forum. - SebaS)
A teraz poraz ostatni do wszystkich:
niechcecie moich typow ,wiec ich niebedzie.
Ale bedziecie mogli ,odwiedzac moj serwis ,a takrze ,byc moze bede wydawal gazete o zakladach sportowych,wiec moze kogos czegos naucze mimo waszego nastawienia do mnie.Wiec dziekuje za spedzony tu czas,zycze wam udanych zakladow.
Moja noga nigdy wiecej juz tu niepostanie
A ty (***) uwazaj,bo to ze nie bede tu pisal nie znaczy ze nie bede czytal.
ZEGNAM cale towazystwo .

[This message has been edited by SebaS (edited 24-05-2001).]

Do góry
Bonus: Unibet
#2779 - 24/05/2001 20:41 Re: sposob gry
Rhotax Offline
addict

Meldunek: 09/01/2001
Postów: 519
Skąd: Krakow
Orginalnie wyslal SebaS Ma chłop kompleks wyższości...

Swiete slowa. To sie nazywa kompleks Boga.

RAFTER proponuje, zebys udal sie do swojej swiatyni, zamknal sie w czterech scianach i zastanowil sie nad soba. Nie wiem czy Ty zdajesz sobie sprawe, ze prawie kazda swoja wypowiedzia obrazasz ludzi ktorzy tworza to forum. Tak sie sklada, ze jestem na nim od poczatku. Jakos przez caly ten czas jeszcze nikt nikogo tu nie obrazal. Owszem zdarzaly sie kąsliwe uwagi, ale nic po za tym. I nagle pojawiasz sie Ty - nawiedzony, wszechwiedzacy RAFTER pan wszechswiata i pokazujesz nam jacy jestesmy maluczcy i beznadziejni. SebaS dobrze napisal, ze to przede wszystkim jest dobra zabawa, hobby, emocje zwiazane z ogladaniem czy tez sledzeniem wynikow. U mnie w pracy gra sporo osob i zawsze sobie rozkminiamy jakies ciekawe 'pewniaczki'. I o to wlasnie w tym wszystkim chodzi. Dopoki tego nie zrozumiesz dalej bedziesz nas oswiecal i wyglaszal swoje teorie spisku. Forumowicze pisza o danym spotkaniu to co mysla. Kazdy ma inne spojrzenia na te sama sprawe, i bardzo dobrze, poniewaz mozna skonwertowac swoj wybor, swoje argumenty z innymi i wyciagnac wlasciwe wnioski. Doskonale wiem, ze czesto opisuje swoje typy, moze wlasnie w taki sposob o jakim wspomniales, nie wiem czy ktos to czyta, ale po prostu pisze tak jak mysle, i jak obstawiam. Czasem to sie sprawdza, a czasem nie. Co poradzisz na to ze wszedzie sa jakies uklady. Gdyby wszystko bylo czyste, nasze prognozowania duzo czesciej by sie sprawdzaly, a tak jest jak jest.
Z tego co sie zorientowalem Ty tez nie jestes taki doskonaly i idealny jak myslisz. Jakies Twoje typy sie chyba nie sprawdzily.
Popatrz na to tez z tej strony.

Bez odbioru

Do góry
#2780 - 24/05/2001 21:03 Re: sposob gry
denis Offline


Meldunek: 14/01/2001
Postów: 1037
Tu jest coraz gorzej.

I nie jest to tylko wina Raftera.

Conrad zamknij najlepiej ten temat.
Rafter,a ty napisz swoje typy a nie ******ły.

Cześć

Do góry
#2781 - 24/05/2001 22:04 Re: sposob gry
Endriu Offline
enthusiast

Meldunek: 02/04/2001
Postów: 201
niesamowite...

Rafter, moja pozycja w TT ma sie ni jak do rzeczywistości, moje typy do TT w przewazającej wiekszości są błędne, nie znam się jak inni tutaj na typowaniu, w życiu zdarzyło mi się raz tylko wygrać 4600zl i tyle samo wtopić, kiedy przeliczam złotówki wydane i te wygrane wychodzi mi duzo mniej niz srednia krajowa, nie mam pojęcia jak i co obstawiać by wygrywać góóórę sosu... ale za nic w swiecie sobie nie odpuszcze tej chwili ... jak to określił Sebas "emocji" Od kiedy jestem na forum dużo się nauczyłem i zawdzięczam tym ludziom jak na razie więcej niż tobie. W perzeciwieństwie do ciebie nie jestem "bukmacherskim guru", ale choćby było inaczej niegdy nie skalał bym się takim postem jak Ty wyzej. Czlowiek podaje Ci rekę, tlumaczy to i owo a ty go z gory i po chamsku. Uważasz że należy przestrzec tych co wtapiają .. a i owszem tyle że slogan typu: "Nie graj bo to nie dla ciebie" działa jak płachta na byka. Nikt cie nie przymusza, nie wygania... poprostu podaj swoj typ i juz. Jesli naprawdę jesteś w tym dobry to szczerze gratuluję, forum nie powinno na tym stracić.

ps
a ironia hi_resa eh...

Do góry
#2782 - 24/05/2001 22:32 Re: sposob gry
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
...wczoraj w tramwaju jakis psychol udawal komentatora na meczu Bayern-Valencia.pozniej widzialem goscia w getrach az po same spodenki.a teraz ten Rafter.czy to jakis zjazd czubkow?

Do góry
#2783 - 24/05/2001 22:34 Re: sposob gry
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
P.S.
Expert jakie to miasto?

Do góry
#2784 - 24/05/2001 22:56 Re: sposob gry
Anonymous
Unregistered


Fajny temat zalozyles Shearer :-)))
Pozdrawiam

Do góry
#2785 - 24/05/2001 23:09 Re: sposob gry
Conrad Offline
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"

Meldunek: 14/11/2000
Postów: 27048
Skąd: Surfers Paradise, QLD
Jeszcze bedzie jeden serwis ,ale tam holoty niebedzie...

Rafter, już wszystko jest jasne. Próbujesz stworzyć swój serwis, i starasz się za wszelką cenę wyrządzić tu wszystkim krzywdę. Przykro mi, ale do "swiątyni" Raftera-Bankruta nie będę zaglądał. Zresztą, po co Ci "hołota" taka jak ja...

A tak na boku "specjalisto" ,na tym forum jest pan tylko goscinnie czy czasami cos pan tu proponuje ze swoich nieomylnych typow?

Nie jestem nieomylnym. Zresztą Rafter, ja ustawiam kursy dla Intertops (troche więcej obowiązku niż wbijanie kuponów w STS-ie), także więcej czasu poświęcam temu niż obstawianiu. Ale jeśli chodzi o ostatnie typy, to Bayern 1X za 1.50 (oraz 1.80 za wygranie LM). A w TT to Liverpool za 1.80 przeciwko Charlton. Liverpool wygrał 4-0. Ale mniejsza o to, bo są tu ludzie, którzy lepiej ode mnie obstawiają (jak widzisz, ja nie mam kompleksu wyższości). Możesz się dużo od nich nauczyć. Jeszcze długa droga przed Tobą...

Patrząc na Twoje typy to widzę Mauresmo - Dokic za 1.25. Polecałeś ten typ za "super kesz," bo w tym meczu innaczej byc niemoze. Bardzo ciekawa propozycja Rafter. Chyba aż za bardzo starasz się przynieść STS-owi zysk. Już chyba wszystko jest jasne...

Według mnie opinie osób na forum są najbardziej ważne. Nie tylko chcę wiedzieć na co stawiają, ale i dlaczego. Widziałeś kiedyś doradcę inwestycyjnego, który rekomendował kupno akcji Elektrimu bez uzasadnienia?

Sam dobrze wiesz, że na forum jest grono ekspertów, którzy się znają na różnych dyscyplinach. Takie głupie gadanie jak: Wszystko co widze na tym forum ,prowadzi do jednej rzeczy -przegranej. kompromituje Ciebię samego. Na razie to największą przegraną przynoszą właśnie Twoje typy za super kesz ...

[This message has been edited by Conrad (edited 24-05-2001).]

Do góry
#2786 - 24/05/2001 23:53 Re: sposob gry
jahu Offline
old hand

Meldunek: 21/02/2001
Postów: 776
Rafter
Prawda o tobie jest taka że lubisz szum wokół swojej osoby i tyle.
Niestety jeśli chodzi o typowanie to jesteś
"cienki bolek" po prostu jesteś słabym typerem a chcesz uczyć innych.
Tak tak kolego jesteś słabym typerem bo do tej pory nic nie pokazałeś bałeś się stanąć z innymi w rywalizacji w TT bo okazało by się że Twe typy są zupelnie przeciętne a tak nie skompromitowałeś się i mozesz robić z siebie wielkiego gracza...
Oczywiście teraz powołując się na to że nie podzielamy Twego tonu wypowiedzi uciekasz z forum nie podając swoich typow aby się nie okazało że nie masz wynikow lepszych od przecietnej jeśli jesteś naprawdę GOŚĆ to miałbyś odwagę pokazać publicznie jak grasz ale TY wolisz stąd zwiać aby się nie okazało jak jest naprawdę.A jeśli jest inaczej to nie wchodz w polemikę tylko pokaż typami co potrafisz tylko czy stać Cię na to by cokolwiek pokazać....?

Do góry
#2787 - 25/05/2001 01:01 Re: sposob gry
Anonymous
Unregistered


Witam,

DO RAFTERA: Jestem na Forum od niezbyt dlugiego czasu i traktuje je jako miejsce, w ktorym moge sie wymienic doswiadczeniem i nauczyc kilku cennych rzeczy. Tobie Rafter chodzi o to, ze jest chaos i poplatanie jak wezel gordyjski.Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego, iz wlasnie przez takie posty TY TWORZYSZ i JESTES SPRAWCA takiego stanu rzeczy?
Ludzie wymieniaja sie uwagami i spostrzezeniami ale NIKT NIKOGO NIE POUCZA i wtedy pojawia sie pan omnibus.Tak szczerze to mam to gleboko w miejscu, ktorego slonce nie piesci ale na tak BESTIALSKI I OCHYDNY ATAK na uczestnikow tego forum, do ktorych sie zaliczam musialem odpowiedziec.

DO RESZTY:Ludzie popatrzcie na wypowiedz Raftera z innejstrony. Obstawiam caly moj skromny budzet na to, ze jest on zgorzknialym zamknietym i niedocenionym przez zycie krzykaczemz kompleksem wyzszosci-DR. Freud ma ciekawa opinie na ten temat(zrobmy zakladzik, ze Rafter ma poprostu manie na punkcie swego... KURS(sts-owo) 1.25 ze tak i 3.5 ze nie. Kto wchodzi?

Goraco pozdrawiam i jeszcze jedno ludzie: krzykacze zawsze byli wsrod nas starajmy sie ich poprostu nie zauwazac!
Mr. K-Lee

Do góry
#2788 - 25/05/2001 01:54 Re: sposob gry
Anonymous
Unregistered


Mam na temat Raftera cos do powiedzenia.Znam tego czlowieka ,nie osobiscie,ale wiem jak wyglada i kim jest.Nie bede pisal o jego osobistych sprawach i paru incydentach,ktorych bylem swiadkiem.Wiem ze czlowiek ten zna sie na graniu,bo nie raz zachodzac do sts w celu wyslania kuponu,widzialem za jakie sumy gra.Dziwi mnie jednak jago zachowanie,w sts jest mily i kazdemu sluzy rada.Na sicianie wisi nawet jego kopia kuponu z napisem"tak typuja najlepsi" (wybacz rafter jesli to czytasz,ale nie moge pojac o co w tym wszystkim chodzi).Moge powiedziec tylko jedno ,czlowiek ten na pewno moze wniesc do tego forum duzo dobrych zeczy,Rafter jesli naprawde jestes tu po to aby pomagac nam wygrywac,to moze w koncu zaczniesz podawac typy.Przestan krytykowac ,czesto mowisz ludziom to co myslisz,ale nie zawsze masz racje.Tak jak sam codziennie powtarzasz ludziom ktorzy wysylaja kupony nikt nie jest nieomylny.Wiec czemu sie tak wkurzasz jesli ktos powie ze twoj typ niewszedl.
Mowie ci wroc tu i pokaz wszystkim jaki jestes naprawde.Niech twoje typy mowia za ciebie.
Pozdrawiam cie i licze ze to przemyslisz
I przepraszam cie za to co niepotrzebnie powiedzialem wczesniej,ale ponioslo mnie.

Do góry
#2789 - 25/05/2001 02:56 Re: sposob gry
bet007 Offline
veteran

Meldunek: 23/03/2001
Postów: 1512
Skąd: trojmiasto
[QUOTE]Oryginalnie wysłał Expert:
Na sicianie wisi nawet jego kopia kuponu z napisem"tak typuja najlepsi" .[/QUOTE]

Expert i co z tego - moje kopie kuponów wiszą na ścianie w dwóch STS

Do góry
#2790 - 25/05/2001 02:59 Re: sposob gry
SebaS.... ... Offline


Meldunek: 30/01/2001
Postów: 3731
Skąd: runaway
A co za problem wywiesić w miejscu pracy swój kupon. Każdy może. A nazwać samego siebie najlepszym to już .......

Do góry
#2791 - 25/05/2001 03:50 Re: sposob gry
YOGI Offline
enthusiast

Meldunek: 25/01/2001
Postów: 374
Skąd: W-wa
Tak czytam ten monolog RAFTERA przeplatany innymi wypowiedziemi i przypomniałem sobie pewną prawdę historyczną:
Żył sobie kiedys w Wiedniu pewien malutki człowieczek. Zbytnio mu sie tam nie wiodło, więc przeprowadził się do Niemiec i założył własny serwis (przepraszam partię). Kożystając z aktualnej sytuacji politycznej i gospodarczej przy pomocy terroru doszedł do władzy. Jedni mówią że był wielkim wodzem, inni że szaleńcem i tyranem - ale nie o to mi chodzi. Tak jak RAFTER też miał cel w życiu. Mianowicie chciał "uratować" świat przed żydami (między innymi).
Teraz pomyśl RAFTER - jak się postarasz i staniesz przed swoim STS'em, to ile dobra możesz uczynić. Ilu ludzi będziesz mógł uratować przed ich własną głupotą, bezmyślnością, niedoświadczeniem, naiwnością (...) nieznaniem się na sporcie i obstawianiu.
Jak to się skończyło każdy wie, ale nie w tym rzecz i juz przechodzę do sedna sprawy.
Wcześniej sie włączałem do dyskusji (jeżeli tak to mozna nazwać), bo myślałem że nie ma to najmniejszego sensu. Ale co tu ostatnio przeczytałem zmieniło moje nastawienie. Przecież nawet dresy i żule z najgorszych rejonów Pragi legitymuja sie lepszą kulturą. Rozumiem że tam można sie spotkać z bezpodstawnymi zarzutami (tylko, że tłumaczonymi ręcznie) i obelgami na dzien dobry, ale Forum to chyba co inego.
I jeszcze jedno. Może sie czepiam, ale jeżeli ktos ma o sobie aż takie mniemanie to powinien byc chyba konsekwentny. Najpierw piszesz "Uwazam ze tylko ten sposob gry jest najskuteczniejszy...", a następnie "MOGE SIE ZALOZYC W 100% ze 2-3 ludzi z calej tu ekipy,moze cos wygrywa,ale reszta panowie opamietajcie sie...". Więc jeżeli tylko Twój sposób gry jest prawidłowy i najskuteczniejszy (co cały czas starasz sie nam wpoić), to jakim cudem Oni wygrywają?
Ale znowu odszedłem od tematu. Zasadniczo nie chodzimi o Twoją skutecznośc ani sposóbo gry, tylko o zachowanie. Mogę sie zgodzić z tym że wygrywasz i to całkiem spore sumy, ale to Cię nie upoważnia do besztania z błotem innych. Poza tym cały czas piszesz że tylko twoja metoda jest prawidłowa i najlepsza, ale jeszcze podczas twojej skoninąd krótkiej obecności na Forum nikt jej nie poznał.
Przykadowo ostatnio powróciłem do starej sprawdzonej metody (troche ją wzbogacając), ale i tak od kilku miesięcy jestem pod kreską. Fakt że są to małe sumy, ale zawdzięczam to tylko i wyłącznie sobie. Do buka chodze jak mam akurat po drodze i puszcam nieprzemyslane stawki. Ale to sie juz zmienia na lepsze - dzięki pomocy ludzi z mecz.pl !
RAFTER, mówisz że jestes uzależniony od tenisa. Spójrz np. na Tomi'ego. (Prawdopodobnie ma on nawet lepsze pojecie o tenisie niz Ty) Przyszedł na Forum bez żadnych fanfarów i rozgłosu, ale wszystkim pomaga. Nie domaga się za swój wkład czci ani rozgłosu. Jego skuteczność oscyluje w granicach 70-75% i jeszcze mu sie w głowie nie przewróciło. Jest skłonny do dyskusji z innymi, a o to przecież tu chodzi.
Ogólnie problem tkwi w tym, że może i masz cos wartościowego do przekazania, ale tym sposobem do nikogo nie dotrzesz. Spuśc trochę z tonu, a wtedy będzie można spokojnie podyskutować. Swoim zachowaniem po prostu zniechęcasz do siebie ludzi i nic więcej, a gdzies prezcież napisałeś że oferujesz pomoc. To sie po prostu nie trzyna kupy.

Na koniec chciałem powiedziec że sie w pełni zgadzam z jarzo, i o dziwo z RAFTEREM. Na Forum zaczyna sie robic straszny bałagan. Ostatnio jest zakładanych coraz więcej tematów, które spokojnie zmieścily by sie w ramach juz istniejących. Przecież "mam pewniaki" można by było spokojnie w temacie "SUPER TYPY" a inne powinny być w zupełnie innych dzialach. Przez to Forum staje sie coraz mniej czytelne i zaczyna się upodabniac do innych, a nie o to przeciez Nam chodzi.

--
Pozdrawiam, YOGI

Do góry
#2792 - 25/05/2001 15:41 Re: sposob gry
Anonymous
Unregistered


Dziekuje za az taki odzew i nie spodziewalem sie ze wywolam az taka burze. Jeszcze raz chcialbym podkreslic ze wszyscy tutaj powinnismy sie skupic nad gra a nie jakimis animozjami. Wazne jest aby wygrac .
Ja wyrobilem sobie system ktorym sie bede jeszcze dlugo poslugiwal bo wydaje mi sie ze tylko to ma sens. Czyli gra solo i zwiekszanie wkladu tylko tak mozna wygrac cos konkretnego.
poza tym skupiam sie tylko na kilku ligach takich jak Wloskie Serie A, B, C1 i C2.
Angielskie Ligi - Premier, Div1,2,3, Conference, Szkockie Premier, Div.1,2,3.
Oczywiscie nie gardze tez innymi ale juz w mniejszym stopniu.

Do góry
#2793 - 25/05/2001 15:54 Re: sposob gry
Anonymous
Unregistered


Zgadzam sie z tym ze powinnismy tu zrobic wiekszy porzadek i jesli kazdy zna jakis dobry typ powinien go zatytulowac SUPER TYP,
wtedy od razu wszyscy go beda mogli szybko odczytac.

Do góry
#2794 - 25/05/2001 21:10 Re: sposob gry
RAFTER Offline
old hand

Meldunek: 24/03/2001
Postów: 939
Skąd: brak
Ok panowie,doszlo do mnie w koncu i przyznaje ,ze obralem nie ten kierunek co trzeba.Glupio mi troszke teraz ,ale niemozecie powiedziec ze nie mam racji,w niktorych sprawach.Ok koniec pouczania,i mojej "filozofi".Doszlo do mnie ze w ten sposob niczego nieosiagne,a i wam niczego dobrego to nie przyniesie.Zmienilem zdanie ,wszystko zaczne od poczatku.Chce tu przeprosic wszystkich za moje obelgi ,ktorych niebylem do konca swiadomy.Chce podziekowac rowniez Expertowi ,za jego odwage.Chlopie dzieki ze dzis podeszles do mnie i powiedziales co o tym wszystkim myslisz (masz jaja).Wiec kazdy komu zaszkodzilem lub obrazilem wielkie przeprosiny.Mysle ze teraz wszystko bedzie innaczej,bede podawal swoje typy tak jak kazdy,i dolaczajac skromny komentarz .Od jutra zaczne.Szkoda ze tak to wszystko sie potoczylo ,ale widocznie tak mialo byc.Wiec podaje kazdemu swoja dlon ,i zaczynamy wielki show ktory byc moze zakonczy sie bankructwem ktorychs z firm bukmacherskich.
(Apropo Expert szkoda ze dzis rafter przegral,mowilem ci corretja byl pewniejszy,ale to juz historia.)

Do góry
#2795 - 25/05/2001 21:21 Re: sposob gry
lok Offline
veteran

Meldunek: 07/02/2001
Postów: 1285
no to mi sie podoba.witaj na pokladzie Rafter.

Do góry
#2796 - 25/05/2001 21:24 Re: sposob gry
Ufo Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/02/2001
Postów: 2287

Do góry
#2797 - 26/05/2001 07:10 Re: sposob gry
Motonita Offline
member

Meldunek: 02/03/2001
Postów: 195
Skąd: Krakow
Czlowiek sobie na dwa dni odpuscil forum a tu taki czad tenlenowela Brazylijska
dwa razy sprawdzalem czy napewno jestem na mecz.pl

polubilem to miejsce i go nie opuszcze chodz mnie nikt nie loobi
A tak na serio,naprawde to forum jest czyms co jest konieczne do zebrania sie loodzi "walczacych" z bukami i miejacych z tego wzgledu przyjemnosc,mala adrenalinke jak mecz nie chce jednak wejsc a do konca 15min itd a przy okazij nie zaszkodzi tez cos zarobic I trzymajmy sie tego zamiast sie klocic o duperele..
Widze ze Rafter odpusciles sobie klotnie i wyzywanie i dobrze gdzie sie dwoch bije tam buk korzysta
Pozdrawiam Wszystkich i nie zycze wypadqw

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >




Kto jest online
2 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa), 4063 gości oraz 10 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5582399 Postów

Najwięcej online: 4136 @ 20:01