Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6
Opcje tematu
#2800451 - 29/12/2008 07:47 Re: II Grand Prix mecz.pl, dyskusje [Re: podstawek]
Zulus Offline
Łódzki Klub Sportowy

Meldunek: 23/06/2005
Postów: 25342
Skąd: ŁKS Łódź
Gracz 19marcin08 prosił mnie o wklejanie jego typów w nadchodzącym tygodniu a on mi na koma ma przesyłać...mam nadzieje że nie będzie problemu żadnego Jarkow?

Do góry
#2802363 - 30/12/2008 19:15 Re: II Grand Prix mecz.pl, dyskusje [Re: Zulus]
Skull Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 21/04/2004
Postów: 1804
Skąd: DiaBłystOK
jarkow ogłoś przerwe! kurna czy Wy nie możecie odpocząć? ani świątecznej, ani noworocznej... ja osobiście wracam dopiero 5 stycznia do typowania, cześć...

dużo spokoju i miłości w Nowym Roku 2009

Do góry
#2810912 - 05/01/2009 20:42 Re: II Grand Prix mecz.pl, dyskusje [Re: Skull]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
Tabele i wyniki w jakim czasie się pojawią?

Coś mi się zdaje, że przypadkiem wyszedłem z grupy.

Do góry
#2811815 - 06/01/2009 03:09 Re: II Grand Prix mecz.pl, dyskusje [Re: Piostar]
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Originally Posted By: Piostar
Tabele i wyniki w jakim czasie się pojawią?

Coś mi się zdaje, że przypadkiem wyszedłem z grupy.


Witam, wyniki juz są. Z tabelkami zaczekam 1-2 dni, na ewentualne reklamacje. Najpóźniej we czwartek będą. wink

Do góry
#2812011 - 06/01/2009 04:39 Re: II Grand Prix mecz.pl, dyskusje [Re: jarkow]
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
Jarkow pisalem do ciebie bys zobaczyl kolejke wczesniej co pisale male widze bez odzewu ...

Do góry
#2813302 - 06/01/2009 21:37 Re: II Grand Prix mecz.pl, dyskusje [Re: fart?]
Nostradamus Offline
veteran

Meldunek: 30/11/2003
Postów: 1487
Skąd: Gubin
Originally Posted By: jarkow
WYNIKI 4 KOLEJKI

mateusz2201 - Nostradamus 2-3 (3,14 - 5,30) (4,80 - 3,25)
uwaga Nostradamus - typ zastępczy za #3 nieważny, typ zastepczy można podać dopiero wtedy, kiedy wiadamo że będzie zwrot.


Cześć jarkow, wprawdzie nie gramy o złotego Rolexa, ale rozwaliłeś mnie tym wpisem.
Fakt, świadomie podałem od razu typ zastępczy, tylko dlatego, że po pierwsze nie ograniczałem tym wyboru rywalowi, a po drugie - brałem pod uwagę póżny czas rozstrzygnięcia meczu w Ajaccio.
W sobotni wieczór wybieram przyjemniejsze zajęcia niż śledzenie do północy wyników i dodatkowe gorączkowe szukanie typu z ograniczonej oferty nocnej. Bo przecież gdybym podał 3 typy na niedzielę nie uznałbyś mi trzeciego, gdyż - w odróżnieniu od zabawy Prezesa - Twój "regulamin" nie przewiduje możliwości zgłoszenia dodatkowego typu w przypadku zwrotu z poprzednich dni - ponad limit określony w pkt 23 !!!
Uwzględniając powyższe oraz fakt, że zmiana nie poprawi (nie pogorszy) sytuacji rywala, wnoszę o uwzględnienie trafionej "3" w rozliczeniu.
Gdybyś od początku gry równie sumiennie egzekwował od wszystkich każdy pkt regulaminu, nie decydowałbym się na podanie typów w takiej formie. Jednak w sytuacji gdy np. z przymrużeniem oka respektujesz pkt 24, nie widzę przeszkód abyś zrobił kolejny wyjątek.
Pozdro N.

Do góry
#2817328 - 08/01/2009 05:58 Re: II Grand Prix mecz.pl, dyskusje [Re: fart?]
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Originally Posted By: fart?
Jarkow pisalem do ciebie bys zobaczyl kolejke wczesniej co pisale male widze bez odzewu ...


Tak, rzeczywiście pisałeś w sprawie pojedynku w 2 kolejce. Przez nieuwagę źlę opisałem Twój wynik, za co przepraszam.

Oto poprawna i zgodna z regulaminem ocena Twojego rezultatu w 2 kolejki:
ważne typy #1i #2 na 16.12, zaliczone , 1,75 + 1,65
typy #1 i #2 na 17.12, nieważne &#8211; błędny opis typów
typ #3 na 20.12 ważny, zaliczony, +1,90
typ #4 na 21.12 ważny i zaliczony, +1,85
typ #5 na 21.12 nieważny &#8211; patrz punkt 32 Regulaminu
Łączny bilans: LTT=4, STK=7,15

Pozdrawiam.

Do góry
#2817357 - 08/01/2009 06:08 Re: II Grand Prix mecz.pl, dyskusje [Re: Nostradamus]
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Originally Posted By: Nostradamus
Originally Posted By: jarkow
WYNIKI 4 KOLEJKI

mateusz2201 - Nostradamus 2-3 (3,14 - 5,30) (4,80 - 3,25)
uwaga Nostradamus - typ zastępczy za #3 nieważny, typ zastepczy można podać dopiero wtedy, kiedy wiadamo że będzie zwrot.


Cześć jarkow, wprawdzie nie gramy o złotego Rolexa, ale rozwaliłeś mnie tym wpisem.
Fakt, świadomie podałem od razu typ zastępczy, tylko dlatego, że po pierwsze nie ograniczałem tym wyboru rywalowi, a po drugie - brałem pod uwagę póżny czas rozstrzygnięcia meczu w Ajaccio.
W sobotni wieczór wybieram przyjemniejsze zajęcia niż śledzenie do północy wyników i dodatkowe gorączkowe szukanie typu z ograniczonej oferty nocnej. Bo przecież gdybym podał 3 typy na niedzielę nie uznałbyś mi trzeciego, gdyż - w odróżnieniu od zabawy Prezesa - Twój "regulamin" nie przewiduje możliwości zgłoszenia dodatkowego typu w przypadku zwrotu z poprzednich dni - ponad limit określony w pkt 23 !!!
Uwzględniając powyższe oraz fakt, że zmiana nie poprawi (nie pogorszy) sytuacji rywala, wnoszę o uwzględnienie trafionej "3" w rozliczeniu.
Gdybyś od początku gry równie sumiennie egzekwował od wszystkich każdy pkt regulaminu, nie decydowałbym się na podanie typów w takiej formie. Jednak w sytuacji gdy np. z przymrużeniem oka respektujesz pkt 24, nie widzę przeszkód abyś zrobił kolejny wyjątek.
Pozdro N.


Nie będę z Tobą podejmował szerszej polemiki, gdyż nie jesteś zbyt grzeczny. W odpowiedzi napiszę tylko:
1. Proszę doczytać Regulamin co najmniej do punktu 26.
2. Jeżeli wcześniej się pomyliłem, to nie znaczy, że na życzenie uczestnika konkursu mam się pomylić po raz kolejny.
3. Jeżeli zarzucasz mi traktowanie z przymróżeniem oka niektórych wyników, proszę o konkretne dowody na nierówne traktowanie uczestników.
4. Wynik został niezaliczony zgodnie z Regulaminem i nie będzie żadnej korekty.
5. Wchodząc do tej piaskownicy zaakceptowałeś pewne zasady...

Do góry
#2818213 - 08/01/2009 18:49 Re: II Grand Prix mecz.pl, dyskusje [Re: jarkow]
Nostradamus Offline
veteran

Meldunek: 30/11/2003
Postów: 1487
Skąd: Gubin
Originally Posted By: jarkow
Originally Posted By: Nostradamus
[quote=jarkow]WYNIKI 4 KOLEJKI
Nie będę z Tobą podejmował szerszej polemiki, gdyż nie jesteś zbyt grzeczny.

"Zbyt" grzeczny to pewnie byłem w przedszkolu. Potem mi przeszło. Mam nadzieję, że nie napisałem w stylu, który można odebrać jako niegrzeczny.

Originally Posted By: jarkow
W odpowiedzi napiszę tylko:
1. Proszę doczytać Regulamin co najmniej do punktu 26.


Niestety doczytałem ! Stąd moje "obiekcje".

Originally Posted By: jarkow
2. Jeżeli wcześniej się pomyliłem, to nie znaczy, że na życzenie uczestnika konkursu mam się pomylić po raz kolejny.


Nie chodzi o naginanie regulaminu, tylko o jego wątpliwą "życiowość", a nawet bardziej - brak elastycznego podejścia z Twojej strony do zakwestionowanych rozstrzygnięć, w żaden sposób nie decydujących o losach pojedynku

Originally Posted By: jarkow
3. Jeżeli zarzucasz mi traktowanie z przymróżeniem oka niektórych wyników, proszę o konkretne dowody na nierówne traktowanie uczestników.


Szkoda mi czasu na inwentaryzację typów, pierwszy z brzegu dowód z naszej grupy (bez podawania nicka, bo do uczestnika nic nie mam):
#1
xxx
26.12.08 16.00
Manchester City-Hull
Typ City
Kurs 1,75
Buk Expekt
Jak napisałem powyżej, wnikliwie przestudiowałem regulamin i nie znalazłem punktu umożliwiającego odstąpienie w ww. przypadku od pkt 24. Zeby nie było, że się czepiam, nie dodam jaka jest pełna nazwa zespołu gości. W tym przypadku ograniczyłeś się do "reprymendy", dlaczego nie można było tak samo ze mną ?
Natomiast typowanie handicapów przez uczestników to już zupełna wolna amerykanka.


Originally Posted By: jarkow
4. Wynik został niezaliczony zgodnie z Regulaminem i nie będzie żadnej korekty.


Życzę podobnej konsekwencji do końca zabawy

Originally Posted By: jarkow
5. Wchodząc do tej piaskownicy zaakceptowałeś pewne zasady...


Ten pkt spodobał mi się najbardziej piwo, faktycznie może to przypominać rozrywkę na poziomie przedszkolaków. Cóż, powinienem zabrać wiaderko i podziękować, ale - na ten czas - postanowiłem honorowo kontynuować "kopanie" w ostatniej edycji z moim udziałem.
Zasady zasadami, ale odnoszę wrażenie -poparte wcześniejszymi wpisami innych uczestników - że rolą gospodarza jest m.in. elastyczne reagowanie na prośby graczy. Sam sobie - słusznie - przypisujesz prawo do błędu, więc nie widzę powodu by w jasnych sytuacjach, nie rzutujących na rozstrzygnięcie pojedynku, pozytywnie odpowiadać na tak błahe sprawy, jak np. moja.


W nadziei,że nie było "niegrzecznie", pozdrawiam N.

Do góry
#2825653 - 11/01/2009 09:56 Re: II Grand Prix mecz.pl, dyskusje [Re: Nostradamus]
konradd Offline
old hand

Meldunek: 17/06/2004
Postów: 1120
Skąd: London
Chcialem dzis poslac typy i ...nie moge smile myslalem ze gramy od nowa 7 kolejek a tu tylko 4 kolejki...no to przegapilem sprawe.

Powodzenia zycze wszystkim co awansowali ! smile

Do góry
#2848485 - 20/01/2009 05:00 Re: II Grand Prix mecz.pl, dyskusje [Re: konradd]
Piostar Offline
Marcos Baghdatis

Meldunek: 01/11/2004
Postów: 40732
Skąd: Dęblin
cuasm dobry mecz piwo

Szkoda, że nie skończyło się 5-5. Powodzenia.

Do góry
#2941116 - 26/02/2009 03:35 Re: II Grand Prix mecz.pl, dyskusje [Re: Piostar]
Nostradamus Offline
veteran

Meldunek: 30/11/2003
Postów: 1487
Skąd: Gubin
Zwracam honor i przepraszam gospodarza i Prezesa za zamieszanie.
Faktycznie expekt ewentualną dogrywkę zalicza do "regulaminowego czasu gry", jakkolwiek w zasadach (na ich stronie) stoi jak byk: "Rezultat zdarzenia sportowego ustalony jest po rozegraniu regulaminowego czasu gry, wyłączając dogrywkę i rzuty karne, chyba że będzie to przedstawione inaczej".
I o to "chyba" chyba chodzi. Sprawdziłem ostatni remis Lakers po czterech kwartach i okazuje się, że biorą wynik końcowy, czyli wliczając dogrywkę !
Nie grywam u tego buka, stąd nie do końca znam ich praktyki.
Raz jeszcze sorki piwo

A tak w ogóle to zrobiło się ciekawie w tabeli...

Do góry
#2952004 - 03/03/2009 03:10 Re: II Grand Prix mecz.pl, dyskusje [Re: Nostradamus]
antyfutbol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/09/2005
Postów: 10306
To juz chyba sobie jaja robisz dorgi organizatorzy,ze uniewazniasz typy w pilce noznej ze nie bylo podane ze z OT czy bez. No to juz chyba lekka przesada

Do góry
#2953186 - 04/03/2009 01:32 Re: II Grand Prix mecz.pl, dyskusje [Re: antyfutbol]
jarkow Offline


Meldunek: 06/12/2004
Postów: 2961
Originally Posted By: michael89
To juz chyba sobie jaja robisz dorgi organizatorzy,ze uniewazniasz typy w pilce noznej ze nie bylo podane ze z OT czy bez. No to juz chyba lekka przesada


Nie robię sobie "jaj":
Originally Posted By: Regulamin

29. a. Uczestnik obstawiający zdarzenie mniej typowe (np. procent posiadania piłki, ilość rzutów rożnych, itp.) ma obowiązek udokumentowania trafienia typu &#8211; na żądanie organizatora lub &#8222;przeciwnika&#8221;, np. podając linka do oficjalnych wyników u buka lub wklejając odpowiedniego screen shota. Jeżeli tego nie dopełni typ zostanie uznany jako nietrafiony (bez prawa do podania typu zastępczego).

b.Uczestnik typujący wynik meczu hokejowego lub meczu koszykówki, albo meczu/pojedynku w innej dyscyplinie, w którym może zostać zarządzona dogrywka ma obowiązek zaznaczyć, czy typ dotyczy rozstrzygnięcia w regulaminowym czasie gry, czy też po dogrywce (np. 1(60'), 2(łącznie z dogrywką i rzutami karnymi) itp.)


c.Uczestnik typujący under/over, albo h2h zawodników w koszykówce lub hokeju, albo meczu/pojedynku w innej dyscyplinie, w którym może zostać zarządzona dogrywka ma obowiązek zaznaczyć, czy typ dotyczy rozstrzygnięcia w regulaminowym czasie gry, czy też po dogrywce (np. 1(60'), 2(łącznie z dogrywką i rzutami karnymi) itp.)
W praktyce oznacza to, że typ na rozstrzygnięcie w pojedynku fazy pucharowej, w którym może zostać zarządzona dogrywka, w przypadku remisu w regulaminowym czasie powinien określać, czy jest typowane rozstrzygnięcie w regulaminowym czasie gry, czy też po dogrywce.
Jeżeli jest typ dwudrogowy, to uznaje się, że samo określenie typu np: "1X" dotyczy regulaminowego czasu gry.

d. O ile uczestnik nie zastosuje się do punktu 29a,b,c, wówczas typ zostanie uznany za niewazny (a więc jak gdyby w ogole nie został podany).


i gdzie tu widzisz "jaja" ?

Do góry
#3065080 - 16/04/2009 03:20 Re: II Grand Prix mecz.pl, dyskusje [Re: jarkow]
cobra Offline
Luc Nilis

Meldunek: 18/10/2007
Postów: 3103
Skąd: Piekary Śl. / gg:18662865
bedzie nastepna edycja ? jesli tak z checia dorzuce cos do puli nagród, daj znac jarkow, pzdr

Do góry
#3115880 - 07/05/2009 05:57 Re: II Grand Prix mecz.pl, dyskusje [Re: cobra]
podstawek Offline
wieczny student

Meldunek: 08/12/2006
Postów: 6133
a może udałoby się znaleźć jakiegoś sponsora grin

Do góry
Strona 6 z 6 < 1 2 3 4 5 6

Moderator:  jarkow 



Kto jest online
5 zarejestrowanych użytkowników (igea23, Lukasz111, VVega, rafal08, Ojro), 3449 gości oraz 3 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581809 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49