Strona 4 z 13 < 1 2 3 4 5 6 ... 12 13 >
Opcje tematu
#2848960 - 20/01/2009 07:26 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: KRAJAN]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Cipolla F. vs Tursunov D. at least one set @ 1.42 w gb

Regularny Cipolla kontra nieregularny Tursunov. Włoch co prawda nie ma warunków do gry na hardzie, jednak tutaj liczę na jego regularność, która może doprowadzać do szału Tursunova, który lubi bić po autach, gdy za długo trwają wymiany. Na dodatek, Rosjanin nie imponuje formą w tym sezonie. Stoczył co prawda wyrównany pojedynek z Gasquetem, ale kilku komentatorów opisało ten mecz jako mecz błędów i gorących głów smile Myślę, że Włoch jest w stanie urwać przynajmniej jednego seta Tursunovi.
Dla odważniejszych typ na Cipolle po kursie >4.0 całkiem niezły za drobne.

Zgadzam się z włodarem odnośnie typu na Vassallo. Monfils jest w stanie go ograć 6:2 6:2 6:2, ale znając jego zdolność do pajacowania na korcie, to przynajmniej w jednym z setów Vassallo ugra więcej niż 3 gemy. Skoro Monfils pajacuje w meczu na styk z Roddickiem, w półfinale w Doha, to równie dobrze może odstawiać swoje show w meczu z Argentyńczykiem, zwłaszcza gdy wejdzie w mecz i poczuje, że ma dużą przewagę nad przeciwnikiem.
Handi +11.5 jak najbardziej możliwe do pokrycia przez Argentyńczyka.

Gasquet 3:0 + Almagro + Hanescu - 2.21 w GB

O Francuzie pisał już Fro. Almagro zaprezentował się przyzwoicie w meczu z Lu w Auckland. mimo iż hard nie jet jego ulubioną nawierzchnią, to jednak ułomkiem na tej nawierzchni nie jest. Graczy challengerowych potrafi pokonać tongue Massu próbuje powoli powrócić do czołówki światowej, grając głównie na clayu i to w challengerach, gdzie uzyskuje dobre rezultaty. Ale gdy przyjdzie zagrać już w turnieju o wyższej randze, to wyniki Chilijczyka są koszmarne.
Patyczak to natomiast taki grajek, który wgrywa co ma wygrać i przegrywa co ma przegrać smile W spotkaniu z Hernychem ma wygrać, więc... wygra smile Żadnego polotu i fantazji w jego grze. Ot, zwykłe tenisowe rzemiosło, które na Czecha powinno wystarczyć.

Do góry
Bonus: Unibet
#2849010 - 20/01/2009 07:50 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: majner]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Verdasco 3:0 + Andreev 3:0 - 2.56 w GB

Troszkę szalony dubelek, ze względu na to, że i Fena i Igor lubią puścić seta bokiem. Z drugiej strony, Hiszpan w bardzo dobrej formie, jeśli myśli o zajściu daleko w tym turnieju to siły musi oszczędzać. Dlatego w meczu z Mannarino powinien zagrać tylko 3 sety. Młodziutki Francuz niezwykle utalentowany, ale to jest jeszcze nieoszlifowany brylant i na razie powinien się skupić na challach. Na dodatek jest to zawodnik, który poza granicami Francji i Wielkiej Brytanii (gdzie zdobył w zeszłym sezonie 95% swoich punktów) wygląda na zagubionego jak Alicja w Krainie Czarów tongue
Andreev zagra z Polanskym. I o ile Rosjanin lubi przechodzić przez różne fazy podczas meczu, o tyle Polansky to grajek, który nie powinien zaszkodzić Igorowi, nawet w tych trudnych dla niego chwilach tongue A teraz po ludzku: nawet jeśli Igor zacznie grać słabiej, to Polansky raczej nie jest grajkiem, który będzie w stanie wykorzystać słabsze chwile Igora.

Do góry
#2849078 - 20/01/2009 08:29 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: majner]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Serra F. [-1.5 seta] vs Karanusic R. 1 @ 1.50 betway

Roko to kolejny challengerowiec, który pomylił samoloty i wylądował w Melbourne tongue Jak szybko tu przyleciał, tak szybko odleci smile A Serra to solidny grajek, który nie takich graczy jak Chorwat ma w swoim dorobku. Jak wiadomo, najsłabszą stroną Karanusicia jest jego motywacja do gry. Jeśli od początku meczu Serra uzyska przewagę, to typ bez problemu powinien wejść.

Monaco at least one set @ 1.34 GB

Monaco to zawodnik strasznie niewygodny. Jak jest w formie, to potrafi najlepszym uprzykrzyć życie. Obecnie może nie prezentuje jakiegoś wybornego tenisa, ale formę ma całkiem przyzwoitą.
Tsonga natomiast dla mnie jest obecnie wielką niewiadomą. W meczach, które zagrał w tym sezonie, w każdym secie można było zobaczyć inne oblicze Francuza. 0:6 i 7:6 z Nieminenem, 6:1 i 2:6 z Gasquetem. Skoro Tsonga potrafi przechodzić takie metamorfozy w meczu, to i Monaco może mu urwać jednego seta. Minimum jednego.
Ten typ do dubelka z Cipollą at least one set.

Do góry
#2849110 - 20/01/2009 08:54 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: majner]
zamer Offline
member

Meldunek: 08/01/2009
Postów: 116
Witam
Będzie to mój pierwszy post na forum, jednak nie mam zamiaru jakoś zbytnio się rozpisywać, bo późna godzina ooo

Gasquet v Junqueira

Rysio od początku dobrze wstrzelił się w sezon i liczę na jego bardzo dobre wyniki na kortach AO. Myśle, że jego gry opisywać nie trzeba. W swoim arsenale ma zagrania bajeczne, kunsztowne, których brakuje wielu grajkom, a juz na pewno Argentynczykowi. Diego na hardzie startuje bardzo rzadko tongue a wyniki z tego roku (1:6 1:6 z Middelkoopem czy 6:1 6:2 z Clementem) by grać śmiało przeciwko jego grze. Tak jak na clayu lubię grać na jego wygrane, bo na tej nawierzchni potrafi powalczyć, tak na hardzie nie ma czego szukać. Gasquet powinien zaprezentować nam dzisiaj tenis na najwyższym poziomie, dlatego hc gemowe ustawione na linii 10.5 nie powinno stanowić wielkiego problemu.

Typ: Gasquet -10.5
AKO: 1.85

Życzę wszystkim nocy wypełnionej emocjami tenisowymi piwo

Do góry
#2851194 - 21/01/2009 01:39 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: zamer]
qenius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/01/2006
Postów: 8367
długo myślałem czy coś tu dziś napisać i doszedłem do wniosku, że jednak napiszę. To co ja przeżyłem przez ostatnie 2 dni tego turnieju to jakaś paranoja...4 kupony,stawki nieduże bo dla mnie to zabawa i tak grając taśmę 50-zdarzeniową w fortunie, nie wszedł peczner...Kurs?? 855... Dalej nie wszedł Tomić na 2 kuponach ako odpowiednio 35 i 380... Dziś znów zagrałem taśmę i albo się uda albo będę tutaj tylko cos wpisywał choć nie wiem czy ktokolwiek to czyta.

Nadal -11,5 gema już weszło.
Kohli-Santoro, Niemiec młody i perspektywiczny, ludzie upierali się na forum, że nie poradzi sobie z Querray'em - skończyło się 3-0. Santoro tenisowy emeryt, pokonał pussy Ferrero dziś jednak będzie to stanowczo za mało aby ugrać coś z Kolibrem.
Hrbaty-Ferrer, oj Ferrer zawodzi na całej linii, bardzo słaba gra podczas 1 rundy, nie wróżę mu tu sukcesów, i jeśli miałbym grać tutaj to polecam progresję na jego porażkę. Na przeciwko niego Słowak, który odprawił Isnera, tego który bije piłki na zagrywce z drugiego piętra ale niestety samą zagrywką się nie wygra.Dominik wszechstronny i mam nadzieję, że pogoni kota dziś Hiszpanowi. Kurs znakomity.
Muller-Tomiec, nie mogłem patrzeć na tego małotala, wirowanie na korcie i co to nie on i jak to on nie gra, ten chłopak ma dopiero 16 lat i nie potrafi się nawet dobrze do piłki ustawić. Muller swoje gra, widzę tu jego zwycięstwo, boi jedak trochę fakt że masz jest na jednym z kortów głownych w sesji nocnej, ustawienie trochę pod kibiców. Jak będzie zobaczymy ja myślę że Muller górą.
Bolleli - Fish, Włoch w ogóle mnie nie przekonuje wygrana w 1 rundzie ledwno co w tb. Fish również zabawiał się z młodym Grothem jednak wygrał 3 kolejne sety po przegranym pierwszym, tutaj można próbować również over gemowy, ja składnia się do grania na rybę.

z mniejszych kursów: PHM,Djoko,Federer,Nalbandian,Del Potro.

To tyle ode mnie.

Do góry
#2851834 - 21/01/2009 04:33 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: qenius]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Ech, nie była to najlepsza noc, no ale tragiczna też nie smile

A dzisiaj w nocy kilka ciekawych spotkań.

Hrbaty D. vs Ferrer D. 1 @ 2.420 5dimes

Tak naprawdę to dopiero w tym meczu okaże się, w jakiej formie jest Hrbaty. Wcześniejsze jego pojedynki były albo ze słabeuszami (Chiudinelli, Ghedin, Yani), albo w Hopmanie, do którego gracze podchodzą tak jak podchodzą, albo przed kwalami do AO (Kohlschreiber). Dzisiaj (jutro) Słowak zagra z Ferrerem. Czy Hiszpan faktycznie tak tragicznie zagrał z Gremelmayrem ? Może i zagrał słabo, ale czy to od razu oznacza, że jest w słabej formie ? Ja jego mecz z Niemcem odbieram trochę inaczej. Bardziej jestem za tym, że Ferrer nie potrafił się zmobilizować przeciwko Niemcowi. Tak jak np. Gasquet dzisiejszej nocy z Junqueirą.
Ja ten mecz widzę 50 na 50. A że na Garbatego kurs mniejszy, to spróbuję zagrać na niego.

Bolelli S. vs Fish M. 1 @ 2.390 5dimes

Podchodzę to tego meczu jak do spotkania Cipolla vs Tursunov. Z tą różnicą, że Bolelli radzi sobie całkiem nieźle na hardzie i ponoć przyzwoicie prezentował się w tym sezonie. Niestety na Hopmanie. Fish natomiast jakiś taki niewyraźny, zagubiony. I to może wykorzystać Włoch, a kurs zachęcający.

Robredo T. vs Troicki V. 2 @ 2.500 5dimes

Kolejny udog, którego gra dzisiaj pół świata wink Robredo miał już odpaść z Reynoldsem i może by tak było, gdyby Amerykanin nie zapomniał jak się gra w tenisa. A tak Robredo odniósł łatwe zwycięstwo. Dzisiaj trafia mu się jednak dużo trudniejszy rywal. Trudniejszy, ale chimeryczny. Widzę tutaj 4-ro lub 5-cio setowy pojedynek z happy endem dla Serba. Dlatego oprócz czystej dwójki zagram również over 39.5 gemów za 1.85 w betsson.

Do góry
#2851971 - 21/01/2009 05:02 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: majner]
majner Offline
2fast 2furious

Meldunek: 06/11/2001
Postów: 6024
Skąd: Jaworzno
Cilic M. [-1.5 seta] vs Tipsarevic J. 1 @ 1.67 betsson

Troszkę przesadzony ten kurs w mojej opinii. Buki chyba liczą na powtórkę z zeszłorocznego AO, gdzie Tipsarevic zagrał kaszanę w pierwszej rundzie z Siriannim (w tym roku identyczna sytacja z Hernandezem), a w drugiej ograł Verdasco w 3 setach. Dlatego wystawili prawie identyczne kursy na mecz z Ciliciem, jak rok temu z Verdasco wink A może biorą pod uwagę poprzedni mecz Cilicia z Tipsareviciem, 2 tygodnie temu z Doha, gdzie Cilic wygrał 6:4 0:6 6:4 ? Cilic to taki grajek, który lubi przegrać (odpuścić) seta w meczu, co też mu się przydarzyło właśnie w Doha, czy w pierwszej rundzie z Beto Martinem. Ale w tym meczu wcale nie musi mu się to przytrafić. A nawet jeśli, to wynik 3:1 również powoduje, że mój typ wchodzi tongue

Soderling R. vs Baghdatis M. 1 @ 1.662 5dimes

Kolejny kurs, który mi nie pasuje. Tu przy wystawianiu kursu chyba zadziałała kolejna legenda, tak jak w przypadku meczu Hewitt vs Gonzalez. Kursy wyrównane, bo Hewitt gra u siebie, bo wraca, bo ponoć jest w formie. A tak na prawdę, to Hewitt prawie nic nie pokazał, a to że wygrał 3 sety to przede wszystkim zasługa Gonzaleza. Tam były kursy 1.8x - 1.9x.
Tutaj mamy 1.6x. Stanowczo za dużo. To, że Baghdatis umie zbudować formę na szlema to jeszcze nic nie znaczy. To wcale nie oznacza, że na tym szlemie również pokaże się z dobrej strony.
Na dodatek Soderling w tym sezonie gra na prawdę dobrze, jest zdrowy (a to jest bardzo ważne), powinien spokojnie ograć Cypryjczyka i pokazać światu, że on na szlemie też potrafi coś ugrać.

I jeszcze taki tripelek:

Safin M. [-1.5 seta] + Kohlschreiber P. [-1.5 seta] - 1.96 betsson

GG nie powinien urwać seta Safinowi, a co dopiero dwóch. Gdyby trafił w pierwszej rundzie na gracza umiejącego grać na hardzie, to pewnie w II rundzie by go nie było. To samo tycz się Santoro, który trafił na słabiutkiego JCF, który chyba szybciej skończy karierę niż Fabrice, jeśli nadal nie będzie przykładał się do treningów.

Na koniec tripelek dla ludzi o mocnych nerwach:
Safin M. 3:0 + Kohlschreiber P. 3:0 + Muller G. 3:0 - 12.91 betsson

Do dwójki Safin + Kohli dołącza Muller, który powinien pokazać młodemu Tomiciowi, że w seniorskim tenisie nie ma miejsca dla dzieci. Jeśli betsson wystawi handi setowe na Mullera, to oczywiście też je zagram, ale póki co nie wystawili.

Do góry
#2852239 - 21/01/2009 06:06 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: majner]
włodar Offline
Hard-hitter

Meldunek: 25/06/2005
Postów: 3114
Mała retrospekcja. A0 2008, Federer kontra Tipsarevic, 5 elektryzujących setów, jeden z najlepszych meczów sezonu. Wimbledon 2008, Roddick - Tipsa 1:3. Andy, jak niepyszny zakończył udział w II rundzie jednego ze swoich ulubionych turniejów.

Janko już taki jest, że nie znosi presji bycia faworytem. Lubi zaatakować z drugiego szeregu,a gdy złapie rytm, to gra kapitalny, agresywny tenis.
Cilic, to talent czystej wody, który ma ogromną tendencję do zdominowania rywala, ale też wykres jego koncentracji, rytmu gry - przypomina sinusoidę, o czym wspominał już majner.

To powinien być zacięty mecz. Handicap setowy na Tipsarevica jak najbardziej do grania

Cilic - Tipsarevic (+2,5 hc) 1,33 + wygrane Nalbiego i Berdycha = ako 1,50

Kursy ze Stan James (jest tam freebet).

Do góry
#2852302 - 21/01/2009 06:26 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: włodar]
JuN Offline
ATP & WTA Tour

Meldunek: 28/10/2004
Postów: 49339
Skąd: fotel
tenis Berdych - Dabul (2)

kurs: 8,00

Już drugi raz gram Dabula, w 1 rundzie Argentyńczyk ograł łatwo 3-0 Niemca Petzschnera. Brian nie dał mu żadnych szans, ani złudzeń, wygrał 6-1, 6-2, 6-4, o ile dobrze pamiętam Niemiec miał chyba tylko dwie szanse na bp.

Bardzo mi sie podoba gra, 24letniego Dabula, aktualnie 100 w rankingu, sądzę że poradzi sobie z Berdychem, który ostatnimi czasy przechodził różnego rodzaju urazy. Również śledziłem 1 runde Berdycha, i mecz z Gineprim (notabene miałem wtedy go na kuponach), ale jakoś mnie nie przekonał, nie równa gra, chimeryczny.

Wiem, ze moje analizy kiepskie, ale nigdy nie byłem mistrzem przelewania myśli na papier / klawiature.

Powodzenia, Dabul do boju piwo

Do góry
#2852497 - 21/01/2009 08:21 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: JuN]
Master Flamaster Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 27/02/2006
Postów: 7056
Skąd: Polska/UK
Moim zdaniem dzisiaj Djoko pokaże na co go stać wyraźnie pokonując Chardego. Nole musi być nieco poirytowany, że większość skreśla go z grona favorytów ze względu na słabszą formę, więc napewno będzie skupiony na maxa. W końcu ma coś do udowodnienia.
Przekonuje mnie rónież fakt, że w zeszłym roku Djoko najlżejszą przeprawę miał wlaśnie w 2 rundzie (z Bolellim), a potem poszło już z górki. Może zatem po przejściu pierwszej rundy spada z niego część presji i wtedy dopiero potrafi pokazać na co go stać? Kto wie czy to tak nie działa...
Chardy umiarkowanie średnio zaczął ten rok. W Doha dał ciała, z kolei w Sydney osiągnął kilka wartościowych wyników, pokonując m.in. Stepanka czy Andreeva. Oczywiści to groźny zawodnik, ale mało doświadczony i nie ograny w AO, więc długie ciężkie wymiany w gorącym słońcu mogą być dla niego problemem (jeśli ktoś nie wierzy we wpływ pogody na postawę graczy, weźcie sobie za przykład naszą Agę), z kolei Djoko powinien wiedzieć jak umiejętnie rozłożyć siły.

Podsumowując Djokovic -7 @1.66 Bet365

Do góry
#2852981 - 21/01/2009 11:04 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: Master Flamaster]
trueneo Offline
addict

Meldunek: 14/10/2002
Postów: 484
Skąd: Warszawa
no i Ferrerrozjecal hrbatego bez mydla, calkowicie inne oblicze niz w pierwszym jego meczu. stad trzeba sadzic ze to nie jego slaba forma wplynela na to ze meczyl sie z niemcem a to ze go zlekcewazyl.

Do góry
#2854043 - 21/01/2009 23:19 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: trueneo]
qenius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/01/2006
Postów: 8367
Cienko ostatnia noc, dziś napiszę już coś żeby ludzie pokroju Kreczmera mieli się jutro z czego śmiać wink

Z większych kursów zagram dziś na pewno Gulbisa, Łotysz dobrze gra w tym turnieju i od zawsze podobała mi się jego gra. Jedyny jego problem to psychika. Na przeciw niego stanie Andreev. Rosjanin w pierwszej rundzie ogromne problemy z Polanskym. 1.6 grzechem by było nie spróbować na Ernesta wink

Hanescu - Sela bez jakiejkolwiek analizy poprostu miałem taki sen wink

Do góry
#2854071 - 21/01/2009 23:35 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: qenius]
qenius Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 21/01/2006
Postów: 8367
Jeszcze o jednym bym zapomniał.
Mecz Gonzo - Canas. Oglądałem cały mecz Gonza z Hjułitem i muszę przyznać, że takiego fh to nie ma chyba nikt na świecie. Masa winnersów, dobra zagrywka i Canasa nie będzie po 1,5 godzinie gry wink
mój typ:Gonzo -5.5

Do góry
#2854382 - 22/01/2009 02:44 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: qenius]
$alove87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/12/2008
Postów: 3422
Skąd: N-H
tenis Gasquet - Istomin over 30,5 2 1.80
niewiem kto ta linie ustawial ale dla mnie lepiej Uzbek solidny serwis bardzo trudno go przelamac co potwierdzil gladkim zwyciestwem 3-0 nad Spadea ... Gaga coz meczyl sie w pierwszym meczu z Junqueirem wygral co prawda 3-1 ale jego gra pokazala wiele do myslenia ... mysle ze Uzbeka stac tu na wygranie min jednego seta a bardzo mozliwe sa TB w takim wypadku ta linia peknie dosc gladko

Ciekawie tez wyglada typ +2,5 seta na Uzbeka za 2.70

Do góry
#2854456 - 22/01/2009 03:10 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: qenius]
noel Offline
addict

Meldunek: 29/07/2002
Postów: 690
Skąd: Olcza
Trueneo mecz Ferrera z Hrbatym niekoniecznie świadczy o wysokiej formie tego pierwszego. Śledziłem wczoraj kursy przedmeczowe na BF i tuż przed meczem poszły grube pieniądze na hiszpana. Nie twierdze że mecz był nieczysty, ale wydaje mi się, że Hrbaty grał z jakąś kontuzją, co zostało skrupulatnie wykorzystane na BF przez obóz słowaka

Do góry
#2854506 - 22/01/2009 03:27 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: noel]
$alove87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/12/2008
Postów: 3422
Skąd: N-H
Ferrer wygral gladko nie dlatego ze ma forme dobra poprostu Hrbaty przeszedl obok tego meczu zero walki zero zaangazowania kilka dluzszych przebic ladnych dla oka a reszta w aut .. szkoda ze sie dalem nabrac grajac slowaka frown

Do góry
#2854822 - 22/01/2009 05:30 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: $alove87]
Zabielany Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 28/02/2005
Postów: 5727
Skąd: Bytom
Konia z rzędem temu kto wie, co ma w głowie Monfils. Jego mecz w pierwszej rundzie był co najmniej dziwny. Gładko 2 wygrane sety, a potem jakaś zapaść fizyczna, która mogła sie skończyć przegraniem seta, a może i całego meczu. Może "grał", może pajacował ? Nie wiem, ale watpie, az tak dobrym pajacem chyba nie jest. Koubek +2.5 seta @2.10.

Do góry
#2854893 - 22/01/2009 06:04 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: Zabielany]
Chorwat Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 25/05/2007
Postów: 2869
Almagro+Haas @1.7 9/10

Proponuje taki dubel dla mnie mega pewny, Fognini to bez talenice na clayu na którym najwięcej gra o hardzie lepiej nie gadać uderzenia rodem z WTA, beznadziejny serwis to charakteryzuje tego gracza. Almagro co gra każdy mniej więcej wie gracz typu makaroniarza nie ma mu prawa zagrozić. Tomek Haas powraca do formy a jeśli jest w formie, jest w stanie wygrywać z każdym z top10. Cipolla w sumie podobne beztalencie do Fogniniego, nie trawie takich grajków bez podania i jakichkolwiek atutów na hardzie. Obu makaronów widzałem w akcji po kilka razy głównie na clayu tam gdzie niby są najlepsi i konfrontując ich obraz gry z grą Almagro czy Haasa nie widzę cienia szans na wygranie przez nich. Dla mnie są to mega pewne mecze i nie będę pisał kolejnych banałów. Sam zagrałem to mocno i jestem bardzo spokojny o przebieg tych spotkań.

Do góry
#2854954 - 22/01/2009 06:26 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: Chorwat]
ArtekPotito Offline
GRILL MASTER

Meldunek: 04/01/2007
Postów: 12060
Skąd: Polska
Fognini - Almagro @3.6 Pinnacle 2/10
Włoch to bardzo utalentowany zawodnik. Najbardziej lubi grać na clayu, ale coraz lepiej radzi sobie na hardzie. Almagro nadal nie może dojrzeć. Jego młodzieńczy charakter pokazują wahania formy czy niepotrzebne kłótnie z sędziami. Hiszpan niespodziewanie męczył się z odchodzącym już w cień Massu. Fabio bez większych problemów pokonał Golubeva co najprawdopodobniej znaczy, że nie postawił przygotowań do turniejów clayowych ponad AO. Mecz najprawdopodbniej będzie się charakteryzował sporą ilością wymian. Zadecyduje dyspozycja dnia i opanowanie. Oczywiście Almagro ma raczej większe umiejętnośći i trochę więcej atutów na tą nawierzchnie, ale mimo wszystko kurs z deczka przesadzony. Jak dla mnie na Fogniniego powinno być z @3.1-3.3

Cipolla - Haas @4.06 Pinnacle 2,5/10
Gram ten typ z dwóch powodów. Po pierwsze wyniki w tym turnieju Włocha pokazują, że jest on we wspaniałej formie. W kwalifikacjach oddał rywalom w 3 meczach tylko 11 gemów !! W 1 rundzie pokonał zawsze groźnego choć w nie najwyższej formie Tursunova. Drugi powód to ogólna dyspozycja Niemca, zwłaszcza psychiczna. Jak to typowy Niemiec potrafi zagrać jeden wspaniały mecz, w drugim prowadzić bardzo wysoko by nagle popełniać śmieszne błędy i odpaść z turnieju (tak, tak, mam na myśli mecz z Mullerem na USO tongue ). Widziałem jak wygląda gra Tommy'ego gdy się pogubi. Wystarczy przebijać a on sam zrobi jakiś głupi błąd. Przy obecnej formie Cipolla może grać "jak ściana". Wszystko będzie wracać, a wtedy nie trudno o problemy Niemca (nawet przy 2-0 w setach i przełamaniu w trzecim wink ). Kursik do tego bardzo zachęcający smile .

Powodzenia papa

Do góry
#2855029 - 22/01/2009 06:42 Re: ATP - Australian Open 2009 - 19.01-1.02 [Re: ArtekPotito]
Llama Offline
Ana <3

Meldunek: 21/06/2005
Postów: 20425
Artek, jeśli widzisz value i z tego powodu grasz dany typ to ok, ale nie pisz bzdur typu
' Najbardziej lubi grać na clayu, ale coraz lepiej radzi sobie na hardzie. ' , by dopasować ideologię do typu, bo gdy spytam się, skąd wniosek, że coraz lepiej sobie radzi na hardzie dostając z kim popadnie, a jego zwycięstwa wynikły z kreczy rywali, to co odpowiesz?


Żeby tak nie wyszło, że się tylko czepiam, mój typek na pojutrze:
Cilic - Ferrer 1 @1.75

Mój typ uzasadniam jednym faktem, Cilic ma uderzenie kończące. Owszem, Ferrer jest niczym ściana, biega do wszystkiego, ale tylko z zawodnikami typu balonik-hrbaty, który grał drętwe piłki przez środek, a czasem próbował przyspieszyć po krosie. Cilic, to zupełnie inny zawodnik, inna szybkość wymian, oglądałem go trochę i muszę przyznać, że jest w formie. Mecz będzie zapewne wyrównany, może długi, pewnie nawet dreszczowiec. Ale kurs fajny.

Do góry
Strona 4 z 13 < 1 2 3 4 5 6 ... 12 13 >

Moderator:  rafal08 



Kto jest online
11 zarejestrowanych użytkowników (pacyfista, igea23, alfa, Emilio, wHiTe_StAr, 11kera11, VVega, Kretol, Akhu, Sony, Ojro), 2914 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45047 Tematów
5583054 Postów

Najwięcej online: 4506 @ 14/05/2024 20:07