Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >
Opcje tematu
#2842443 - 18/01/2009 18:39 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Sebastijan]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Otóż to, również dzisiaj postanowiłem zagłębić się w mecz Malaga - Espanyol Barcelona.

Malaga ostatni czasy spisuję się na prawdę bardzo dobrze! 8 miejsce i zaledwie 2 punkty straty do 5 miejsca. Ostatnia passa (jak na Malagę) na prawdę imponująca bodaj 8 meczy i zaledwie jedna porażka. Dużo szczęścia Malaga miała w ostatniej kolejce kiedy grali na ciężkim terenie w Sevilli z tamtejszym Betisem, gdy mogło się wydawać, że padnie remis 1:1 bramkę na wagę 3 punktów zdobył w ostatniej minucie rezerwowy Eliseu.

Espanyol - co tu dużo mówić, zespół ten otwiera strefę spadkową po 18 kolejkach na koncie zaledwie 15 oczek. Obrona Espanyolu dziurawa jak ser.
W ostatnim meczu w lidze Espanyol może się cieszyć, że zremisował z Almerią bo przegrywał już 0:2.
Przegra także w pucharze Króla z Polideportivo Ejido 2:3 i dopiero w rewanżu wygrana u siebie 1:0.

Obecna formą obu zespołów przekonuje mnie by grać Malagę. Kursy zachęcające, raczej u każdego bukmachera ~2,00

Malaga boks

PozdrawiaM!

Do góry
Bonus: Unibet
#2842503 - 18/01/2009 19:19 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Sebastijan]
$alove87 Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 22/12/2008
Postów: 3422
Skąd: N-H
Originally Posted By: Sebastijan
a ja polecam jeszcze malaga - espanyol 1 kurs 2.0
jak dla mnie jeden z pewniaków dzisiaj wink


kompletnie sie nie zgodze Espanyol dzis win po pieknym kursie w granicach 3.20 w druzynie sa problemy to prawda zarowno kadrowe jak i psychiczne u niektorych zawodnikow ale wygrana w pucharze powinna dzis dodac animuszu do tak oczekiwanego zwyciestwa w lidze ... lista kontuzjowanych zawodnikow w Maladze
Ferreira Martins Adriano Injured
Jose Manuel Cheli Injured
Salva Ballesta Injured
Fernando Injured
Castello Pere Marti Injured
Adriano Fabiano Rossato Injured
Jesus Gamez Suspended
Robson Weligton Suspended

po takim kursie grzech nie zagrac zwyciestwa gosci tongue

Do góry
#2842540 - 18/01/2009 19:40 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: $alove87]
19marcin08 Offline
ŁKS Łódź


Meldunek: 06/02/2005
Postów: 23488
Skąd: Łódź
Wellingtona i Jesusa Gameza fakt zabraknie.

Awizowany skład Malagi to:

Goitia - Gaspar, Rosario, Cuadrado, Calleja - Lolo, Apano, Duda, Baha, Nacho - Adrian.

Dlatego czemu widzisz tutaj zwycięstwo Espanyolu to nie wiem, ale Twój wybór.
Pachnie mi również oVerem, ja i również DW: 2:1

Do góry
#2842542 - 18/01/2009 19:41 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: $alove87]
Hakan Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 07/11/2007
Postów: 11032
Originally Posted By: $alove87
Originally Posted By: Sebastijan
a ja polecam jeszcze malaga - espanyol 1 kurs 2.0
jak dla mnie jeden z pewniaków dzisiaj wink


kompletnie sie nie zgodze Espanyol dzis win po pieknym kursie w granicach 3.20 w druzynie sa problemy to prawda zarowno kadrowe jak i psychiczne u niektorych zawodnikow ale wygrana w pucharze powinna dzis dodac animuszu do tak oczekiwanego zwyciestwa w lidze ... lista kontuzjowanych zawodnikow w Maladze
Ferreira Martins Adriano Injured
Jose Manuel Cheli Injured
Salva Ballesta Injured
Fernando Injured
Castello Pere Marti Injured
Adriano Fabiano Rossato Injured
Jesus Gamez Suspended
Robson Weligton Suspended

po takim kursie grzech nie zagrac zwyciestwa gosci tongue


weź pod uwagę, że niektórzy nie odgrywali żadnego znaczenia, bo są nieobecni od dłuższego czasu. Nie zmienia to faktu, że jedyną Malagą, która robi na mnie wrażenie jest ta firmy Wawel, więc rozważam zagranie x2, bo PD lubi płatać figla w tego typu spotkaniach

W ostatnim czasie Bilbao radzi sobie całkiem nieźle 4 wygrane w 6 spotkaniach. Przyglądając się dokładniej rywalom Athletic, jedynie zwycięstwo w Madrycie nad Atletico jest godnym uwagi. W pozostłaych przypadkach tj 2 wygrane nad Osasuną, remis z Espanolem, wygrana nad Betisem czy Sportingiem nie robią już na mnie takiego wrażenia. Jeżeli chodzi o Valencię to przełom starego i nowego roku był dla Nietoperzy wymagającym okresem, gdyż mieli na rozkładzie czołówkę PD ( po za Espanolem). Mimo iż w ekipie Los Ches jest kilka absencji: David Silva, Miguel, Edu M, Ruben Baraja, Raul Albiol,Alexis D, to zagrałbym na gości.

Do góry
#2842760 - 18/01/2009 21:23 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Hakan]
Platini Offline
Porucznik

Meldunek: 15/04/2005
Postów: 32699
Skąd: Pers Y Siro Sun Camp
Czasu niewiele jednak postaram się napisać kilka słow.
Otóż dziś obok takiego kursu na Espanyol nie przejdę obojętnie.
Oczywiście piłkarze z Barcelony spisują się beznadziejnie, ich sytuacja jest nieciekawa.
Jednak nie widze w piłkarzach Malagi nie wiadomo jakich pilkarzy.
Liczę, że beznadzieja Espanyolu własnie dziś się skonczy.
Na czym opieram swoje słowa? Głownie na przeczuciu tongue
Oglądalem ich poczynania w ostatnim meczu, aż tak źle nie było. Pod bramką dopiero zaczynał się koszmar.

Zagram zarówno na nich do przerwy jak i na cały mecz.

Do góry
#2844288 - 19/01/2009 02:56 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Sebastijan]
Sebastijan Offline
enthusiast

Meldunek: 03/10/2007
Postów: 341
Skąd: Wrocław
Originally Posted By: Sebastijan
a ja polecam jeszcze malaga - espanyol 1 kurs 2.0
jak dla mnie jeden z pewniaków dzisiaj wink


jak dla mnie wygrana 4:0 jest dość przekonywująca
pozdrawiam tych sceptyków piwo

Do góry
#2861793 - 24/01/2009 20:06 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Sebastijan]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Dziś gra Barcelona i dziś typujemy tak :

Zjadłem rybę na śniadanie i mam umysł otwarty ,lepsze myślenie omega 3 działa ,dlatego biorę sie do pisania mojej propozycji dnia :

Pojedynek Fortuna :

Barcelona - Man Utd (1) 2,1

-A więc nie jest to typowo Hiszpański pojedynek ale gra najlepsza ekipa z tej ligi zaś ,Barcelona.
Barcelona jest w takim gazie że leje każdego po kolei ,nie ma litości ,gra im sprawia radość ,po prostu to jest taka Barcelona o jakiej marzyli.Dziś na Camp Nou przyjeżdżają już sparaliżowani na samą myśl co ich czeka piłkarze Numancii.Fajnie się składa bo to będzie rewanż za porażkę w 1 kolejce piłkarzy blaugrany w Numancii 0:1 i z pewnością pokażą im że to była tylko jeszcze wakacyjna wyprawa.Ale ok ...Dziś mam nadzieję że bramki będą padały jak deszcz jesienną porą ,liczę na jakieś 5:0.Barca u siebie strzeliła 36 goli w 10 meczach to jest kapitalna średnia goli na mecz.A Numancia straciła na wyjezdzie w 10 meczach ,25 goli czyli tracą tak 2 ,3 gole co w kontekście meczu z Barcą im dobrze nie wróży,oby tylko gospodarze nie podeszli arogancko a będzie festiwal z jednym muzykiem.A co można powiedzieć o Manu w skrócie ,już nie grają jak w ostatnim sezonie ,Ronaldo nie jest taki skuteczny jak był ,prawda jest taka że mogą zagrać mecz i strzelić 3,4 gole a są takie mecze w których się meczą i strzelają gola na wagę zwycięstwa.U siebie strzelili 24 gole.

Porównamy sobie obie ekipy ile strzeliły goli w ostatnich 10 meczach ligowych.

Barcelona : 31:5
Man Utd : 14:0

Także wszystko przemawia na korzyść Barcy.

Dodam tylko że mecz Man Utd - Tottenham to jest mecz pucharowy ,goście nie mający żadnych już niemal szans w lidze o jakieś konkretne miejsce żeby zachować honor muszą pokazać się w pucharach ,także to może być ciężki mecz dla Manu.Camon Tottenham dacie rady i nie tracić goli.

Nie mam składu Barcy ale nic nie wyczytałem o jakiś absencjach Messiego ,Eto ,Henry ,Xaviego ,Alvesa więc powinno dobrze.

Nie mam też składów Manu ale nie boję sie jakoś o to bo mnie nie przekonują swoją dyspozycją strzelecką.Ronaldo to już bardziej pokazówki robi nie strzela ,Rooney kontuzja ,może Barbatov badz Tevez ,ale nie sadze żeby nawalili goli więcej od Barcy.

Tyle lecę obstawić ,oby do przodu.ciya.

Do góry
#2861923 - 24/01/2009 20:29 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: wafe(L)nica]
Majtikroko Offline
Pooh-Bah

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 2331
Skąd: Warszawa
Originally Posted By: pawel Wafel
Dziś gra Barcelona i dziś typujemy tak :

Zjadłem rybę na śniadanie i mam umysł otwarty ,lepsze myślenie omega 3 działa ,dlatego biorę sie do pisania mojej propozycji dnia :

Pojedynek Fortuna :

Barcelona - Man Utd (1) 2,1

-A więc nie jest to typowo Hiszpański pojedynek ale gra najlepsza ekipa z tej ligi zaś ,Barcelona.
Barcelona jest w takim gazie że leje każdego po kolei ,nie ma litości ,gra im sprawia radość ,po prostu to jest taka Barcelona o jakiej marzyli.Dziś na Camp Nou przyjeżdżają już sparaliżowani na samą myśl co ich czeka piłkarze Numancii.Fajnie się składa bo to będzie rewanż za porażkę w 1 kolejce piłkarzy blaugrany w Numancii 0:1 i z pewnością pokażą im że to była tylko jeszcze wakacyjna wyprawa.Ale ok ...Dziś mam nadzieję że bramki będą padały jak deszcz jesienną porą ,liczę na jakieś 5:0.Barca u siebie strzeliła 36 goli w 10 meczach to jest kapitalna średnia goli na mecz.A Numancia straciła na wyjezdzie w 10 meczach ,25 goli czyli tracą tak 2 ,3 gole co w kontekście meczu z Barcą im dobrze nie wróży,oby tylko gospodarze nie podeszli arogancko a będzie festiwal z jednym muzykiem.A co można powiedzieć o Manu w skrócie ,już nie grają jak w ostatnim sezonie ,Ronaldo nie jest taki skuteczny jak był ,prawda jest taka że mogą zagrać mecz i strzelić 3,4 gole a są takie mecze w których się meczą i strzelają gola na wagę zwycięstwa.U siebie strzelili 24 gole.

Porównamy sobie obie ekipy ile strzeliły goli w ostatnich 10 meczach ligowych.

Barcelona : 31:5
Man Utd : 14:0

Także wszystko przemawia na korzyść Barcy.


Dodam tylko że mecz Man Utd - Tottenham to jest mecz pucharowy ,goście nie mający żadnych już niemal szans w lidze o jakieś konkretne miejsce żeby zachować honor muszą pokazać się w pucharach ,także to może być ciężki mecz dla Manu.Camon Tottenham dacie rady i nie tracić goli.

Nie mam składu Barcy ale nic nie wyczytałem o jakiś absencjach Messiego ,Eto ,Henry ,Xaviego ,Alvesa więc powinno dobrze.

Nie mam też składów Manu ale nie boję sie jakoś o to bo mnie nie przekonują swoją dyspozycją strzelecką.Ronaldo to już bardziej pokazówki robi nie strzela ,Rooney kontuzja ,może Barbatov badz Tevez ,ale nie sadze żeby nawalili goli więcej od Barcy.

Tyle lecę obstawić ,oby do przodu.ciya.




Z tego typu opiniami i typami bym się chyba jednak wstrzymał.
Argumentacja jest taka:
Barcelona grając z Numancia 3 mecze u siebie w lidze dotychczas strzeliła 6 bramek. co daje 2 bramki na mecz. Defensywna taktyka Numancii może spowodować, że szybko nie padnie bramka a o kolejne może być trudno.

Manchester natomiast gra w pucharze z Totenhamem. W pierwszym składzie diabłów wyjdzie tevez, ronaldo anderson i giggs. A w Totenhamie na bramce stoi Alnwick (Gomes jest kontuzjowany). W obronie nie ma Kinga ani Corluki. Może to spowodować, że Manchester strzeli dużo bramek. Czy wiecęj lub tyle samo co Barcelona się okaże. Dla mnie typ nie do grania.

Do góry
#2865065 - 25/01/2009 20:21 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Majtikroko]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Real Madryt - La Coruna 1
Faworyt spotkania wydaje się jedny.Gospodarze ostatni wreszcie zaczęli dobrze spisywać się.Wprawdzie mają sporą stratę do Barcelony,ale walczą i tak do końca.Real u siebie to solidna ekipa.La Coruna dość przyzwoicie w tym sezonie się spisuje.Na wyjazdach La Coruna to przeciętniak.Ostatnie dwa spotkania na wyjazdach w lidze przegrała.Bilans z Realem kiepski mają:na 15 spotkań w Madrycie 2 remisy i jeden remis.
Przewidywane składy:
Real M.: Casillas - Ramos, Pepe, Cannavaro, Heinze, Diarra, Gago, Sneijder, Robben, Raul, Higuain

Deportivo: Fabri - Ze Castro, Lopo, Filipe Luis, Manuel Pablo, Sergio, J. Rodriguez, Verdu, Cristian, Guardado, Bodipo

Do góry
#2866313 - 26/01/2009 01:17 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Bezdomny]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Ja dziś mam taką propozycje :

Real M - Sevilla (1) 2,0 Fortuna-Pojedynek :

-Dziś spróbuje znowu pojedynków ,tym razem już 2 Hiszpańskich drużyn.Fortuna wystawiła ciekawy pojedynek i ciekawy kurs na to zdarzenie co jak dla mnie powinien przynieść powodzenie.
Real podejmuje Deportivo ,Real całkiem inaczej poukładany po przyjściu Ramosa do klubu.Liczę na skuteczność graczy Realu którzy w poprzednich meczach u siebie z drużynami dobrymi razili po oczach swoją nieskutecznością ,oby dziś pika wpadała jak najczęściej.A co o naszym rywalu ,hmm Sevilla nie jest taka rewelacyjna ,pomimo że posiada rasowych napastników to nie grzeszy golami na własnych śmieciach.Z pewnością zapowiadają się dwa ciekawe pojedynki które powinny obfitować w duża ilość goli.

Ostatnie 10 meczy obu ekip i ile bramek nafukali :

Real Madryt : 17:14
Sevilla : 13:8

a ogólnie u siebie :

Real Madryt : 29:16
Sevilla : 14:8

Real robi to lepiej ,ale mecz każdy to inny mecz i wszystko może sie zdarzyć.Biorę tu Real bo jak dla mnie mają lepszą ofensywe.

Do góry
#2867641 - 26/01/2009 07:42 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Bezdomny]
wafe(L)nica Offline
Wiara Gwarancja Wygranej

Meldunek: 19/07/2004
Postów: 25975
Skąd: Debica - Bognor Regis
Hiszpania nie zawodziła w tej kolejce.Barca jest nie do zatrzymania ,trzeba czekać kiedy nadejdzie kryzys oby nie przed Ligą Mistrzów.Real co jak co wydarł i zapakował nie to co Sevilla.

Do góry
#2879833 - 31/01/2009 04:48 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: wafe(L)nica]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Santander - Barcelona 2
Santander to zespół środka tabeli.Santander ostatnio spisuje się w lidze,ale to na wyjazdach 3 oczka zdobywają,ostatnie trzy spotkania ostatnie to remisy i dokładny wynik 1-1.
A o Barcelonie co tu wiele pisać smirk To maszyna nie do zatrzymania.Na wyjazdach ofensywnie grająca i zdobywająca sporą liczbę goli.Wprawdzie w spotkaniu rewanżowym z Espanyolem w pucharze hiszpanii urazu nabawił się obrońca Puyol(10dni przerwy)to nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem.Trener Guardiola w spotkaniu z Espanyolu niektórym graczą dał odpocząć.Wprawdzie liga mistrzów dużymi krokami się zbliża,to nie miejmy nadzieji,że gracze Barcelony to odpuszczą.Nie patrzmy na to,że Buki już wypłacają pieniądze za mistrzostwo Barcelony.Sezon trwa i 12 punktów przewagi o niczym nie mówi.
Co do bezpośrednich pojedynków to od 4 spotkań z Barcą Racing zwyciężyć nie możę.Według mnie Barca dalej będzie kontynuowała passę zwycięstw.

Do góry
#2893079 - 06/02/2009 07:22 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Bezdomny]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City
Oto zestaw par 22 kolejki:

Do góry
#2912213 - 14/02/2009 09:06 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Bezdomny]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Gijon-Real Madryt X
Nie będe się za wiele rozpisywał o tym meczu bo weług mnie nei ma sensu. Real ma serię 7 zwycięstw z rzędu,a jak wiadomo każda passa się kiedyś kończy i według mnie nastąpi w tym meczu. Co ciekawe i jeszcze bardziej przekonujące mnie do tego typu jest to, że Gijon jeszcze w primera division nie zremisował to kiedy jak nie teraz nadarza się idealna okazja na przerwanie 2 serii, serii zwycięstw Realu oraz serii Gijon bez remisu. Tyle na ten temat dziękuje.

Do góry
#2916276 - 16/02/2009 03:12 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: grzesol]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Originally Posted By: grzesol
Gijon-Real Madryt X
Nie będe się za wiele rozpisywał o tym meczu bo weług mnie nei ma sensu. Real ma serię 7 zwycięstw z rzędu,a jak wiadomo każda passa się kiedyś kończy i według mnie nastąpi w tym meczu. Co ciekawe i jeszcze bardziej przekonujące mnie do tego typu jest to, że Gijon jeszcze w primera division nie zremisował to kiedy jak nie teraz nadarza się idealna okazja na przerwanie 2 serii, serii zwycięstw Realu oraz serii Gijon bez remisu. Tyle na ten temat dziękuje.


No niestety nie tym razem jednak muszę przyznac, że byłem zaskoczony postawą tak osłabionego Realu bez przede wszystkim piłkarza prowadzącego gry czyli Robbena no i też Snejdera jak widać niepotrzebne są gwiazdki żeby wygrywać pojedynki może włodarze Realu w końcu to zauważą bo Real zagrał bardzo dobry mecz co innego Gijon bo jak widać jest to bardzo słaba drużyna ale wynik 4-0 kiedy w optymalnym skłądzie wymęczali zwycięstwa z taką drugą linią szacunek dla Realu bardzo dobre zawody Marcelo i Laasa podoba mi się Real po przejęciu przez Ramosa ale jak wiadomo żadna seria nie trwa wiecznie dlatego moja progresja jest oczywiście podtrzymywana w następnych meczach bo z reguły jest tak, że nie wygranie meczu przychodzi, kiedy są naprawdę dużymi faworytami no i dzięki temu można złapać dobre kursy, dlatego większą stawkę stawiam na remis ale żeby nie być stratnym w przypadku przegranej na przegraną też coś zagram ale z mniejszym kapitałem bo kursy na to pozwalają,a więc nic tylko czekac na potknięcie Realu i łapać dobre kursy prędzej czy później to nastąpi nie oszukumy się ale na dzień dzisiejszy szacunek dla Realu za grę !

Do góry
#2924860 - 19/02/2009 06:02 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: grzesol]
Bezdomny Offline
AVE LAZIO

Meldunek: 18/05/2006
Postów: 21516
Skąd: Leicester City

Do góry
#2930515 - 21/02/2009 20:20 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Bezdomny]
Bebeto Offline
addict

Meldunek: 08/01/2009
Postów: 471
Skąd: Opole
FC Barcelona- Espanyol Barcelona, nikt chyba nie rozwaza innej opcji niz wygrana gospodarzy, szczgólnie po ostatnim remisie w Sewilli i nie najlepszej postawy rywala zza miedzy. Ja natomiast spróbuje zagrac w tym meczu under 2,5 gola, Barcelona w tym sezonie strzela bardzo dużo ale ostatni ligowy under zanotowali z Realem Madryt 13 grudnia. Kurs w granicach 2,2-2,4. Przypomne, ze zakłady na ilosc bramek to loteria a kurs w granicach 1,45 na over chyba nie warty gry, mecz derbowy, wiec zakład chyba warty ryzyka. Oczywiscie Barcelona moze ten mecz wysoko wygrac wiec stawka adekwatna 1/10. Pozdrawiam.

Do góry
#2930570 - 21/02/2009 20:56 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Bebeto]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: Bebeto
FC Barcelona- Espanyol Barcelona, nikt chyba nie rozwaza innej opcji niz wygrana gospodarzy...


dobrze, ze napisales: "chyba" smile

21.02.2009 godz.20:00

Barcelona - Espanyol

Espanoyl X2 8/10 kurs 4,00
Espanoyl 2 2/10 kurs 15,00


Wiecej w innym temacie naszego forum.

Do góry
#2930584 - 21/02/2009 21:02 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Amkwish]
grzesol Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 19/08/2005
Postów: 7541
Real Madryt-Betis Sevilla X lub Real wygra różnicą jednej bramki
Jak widać nawet buki już nie wierzą zbytnio w kolejne zwycięstwo Realu, widziałem nawet kursy 1,5 na Real to są naprawdę wysokie kursy jak na mecz wicelidera z 15 drużyną primera division. Ja dalej swoje i stawiam na brak wygranej Realu, w końcu nie wygrają,a przed nimi ważny mecz z Liverpoolem i są bardzo osłabieni i kolejne kontuzje mogłby im przysporzyć wiele kłopotów z zestawieniem optymalnej 11-stki. A na pewno mecz z Liverpoolem jest dla nich kluczowy bo na dogonienie Barcelony nie oszukujmy się mają nikłe szanse. Moja progresja trwa nadal czyli dzisiaj Real nie wygrywa smile

Do góry
#2932429 - 22/02/2009 06:45 Re: Primera Division - Styczeń - Marzec 2009 [Re: Amkwish]
Amkwish Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 13/01/2004
Postów: 29182
Originally Posted By: amkwish
Originally Posted By: Bebeto
FC Barcelona- Espanyol Barcelona, nikt chyba nie rozwaza innej opcji niz wygrana gospodarzy...


dobrze, ze napisales: "chyba" smile

21.02.2009 godz.20:00

Barcelona - Espanyol

Espanoyl X2 8/10 kurs 4,00
Espanoyl 2 2/10 kurs 15,00


Wiecej w innym temacie naszego forum.


laugh izi

I nie smiejcie sie z Grzesola, bowiem on gra progresje i za tydzien ja sfinalizuje ...remisem Realu piwo

Do góry
Strona 2 z 4 < 1 2 3 4 >

Moderator:  Akhu, Biszop 



Kto jest online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, 11kera11, Sensei, ElNinho[mmdea]), 3153 gości oraz 6 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581858 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49