Strona 2 z 3 < 1 2 3 >
Opcje tematu
#290913 - 10/02/2005 23:30 Re: Speedway Team Mecz.pl
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
Quote:

a ja w to nie wchdoze bo sama nazwa 'speedway team' to szczyt downa, no ale powodzenia w typowaniu:D Nie wiem co tam jako grupa odkryjecie w zuzlu, no ale nie zycze wam zle:D




wcale nie będziemy płakać, że Ciebie nie będzie. Nawet i tak dobrze bo przeciez wiadomo ze Tprun kazdy wyjazd będzie dostawał baty i derby pomorza oczywiscie dla Bydgoszczy.

Do góry
Bonus: Unibet
#290914 - 10/02/2005 23:34 Re: Speedway Team Mecz.pl
[g]um[p] Offline


Meldunek: 24/08/2002
Postów: 5057
Skąd: na pewno nie tam
monotonny juz jestes

Do góry
#290915 - 11/02/2005 00:17 Re: Speedway Team Mecz.pl
Zuzlowiec Offline
stranger

Meldunek: 07/02/2005
Postów: 21
Panowie jedna mała proźba.
Jeżeli macie się nawzajem obrzucać obelgami to jest pozbawione sensu.
Postanowilem rozruszac ten temat poniewaz kocham żużel i jest on moją wielką namiętnością od małego dziecka.
Jeżli ktoś nie chce pomóc nikogo na siłe nie zapraszamy , to jest dobrowolna wola każdego z nas:)

Kwestie dotyczące spraw formalnych są następujące:
Chciałbym aby '' osoby poważne '' zadeklarowały jaką ligą chcą się zajmować tzn : Liga Polska , Elitserien , Elite Leauge , Superliga.
Wspolna wymiana informacji na pewno nam przyniesie wiele korzysci:)

Do góry
#290916 - 11/02/2005 00:27 Re: Speedway Team Mecz.pl
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
Ok Żużlowiec, ale nie rób z tematu na mecz.pl -> "Speedway team mecz.pl". Tu moze sobie pisac kazdy, kiedy chce i ma ochote, bez deklaracji, ze sie zajmuje tym czy tym.

Osobiscie dziwie sie tylko jakimi to 'waznymi informacjami' chce sie wymieniac, skoro te info sa dostepne dla wszystkich i akurat w dziedzinie żużla znalezienie ich nie jest zadnym problemem. No ale nie wnikam.

No a co do postu Hagiego - króko- jest na poziomie 10-latka. No wygrajcie sobie te derby, nie wiem czy czerpiesz przyejmnosc z tłumaczenia nam [Torunianom] jak słabi rzekomo jestesmy? I pomyslec, że caly [prawie] Toruń trzymal rok temu za was kciuki mimo, że jezdziliscie w Ekstralidze bez prawa.

W ogóle nie wiem po co te rozgrywki, skoro wiemy juz kto - zloto, kto srebro, a kto spadnie.

Inna dygresja co do sezonu - dla graczy powinien byc on wyjatkowo komfortowy przy graniu handicapów, bo wreszcie rozmiary zwyciestwa beda mialy znaczenie...i to KLUCZOWE!

Do góry
#290917 - 11/02/2005 00:28 Re: Speedway Team Mecz.pl
Zuzlowiec Offline
stranger

Meldunek: 07/02/2005
Postów: 21
Zbliża się już milowymi krokami żuzlowy sezon dlatego pokuszę się o małą analizę możliwości oczywiscie czysto teoretycznych zespołów w sezonie 2005.

UNIA TARNÓW

Przewidywany skład wyjściowy :

Tomasz Gollob
Tony Rickardsson
Jacek Gollob
Stanisław Burza
Grzegorz Rempała(Robert Wardzała)
Janusz Kołodziej
Marcin Rempała


Mistrzowie Polski nie dokonali żadnego wzmocnienia odnośnie sezonu 2005 ale skład który pozostał w Tarnowie umożliwia walkę o obronę mistrzowskiego tytułu.

Atuty :

Duet T&T którego przedstawiać chyba nikomu nie trzeba zdecydowanie najlepsza para w Ekstralidze.

Juniorzy którzy niejednokrotnie przechylali już szale zwyciestwa na korzysc jaskolek.

Problemy :
Postawa drugiej lini ktora jest pieta achillesowa Tarnowian.


Niech kazdy czlonek grupy przedstawi na moim przykladzie mozliwosci sklad , atuty i problemy po jednym zespole z Extraligi.

Do góry
#290918 - 11/02/2005 00:32 Re: Speedway Team Mecz.pl
Zuzlowiec Offline
stranger

Meldunek: 07/02/2005
Postów: 21
Quote:

Ok Żużlowiec, ale nie rób z tematu na mecz.pl -> "Speedway team mecz.pl". Tu moze sobie pisac kazdy, kiedy chce i ma ochote, bez deklaracji, ze sie zajmuje tym czy tym.

Osobiscie dziwie sie tylko jakimi to 'waznymi informacjami' chce sie wymieniac, skoro te info sa dostepne dla wszystkich i akurat w dziedzinie żużla znalezienie ich nie jest zadnym problemem. No ale nie wnikam.

No a co do postu Hagiego - króko- jest na poziomie 10-latka. No wygrajcie sobie te derby, nie wiem czy czerpiesz przyejmnosc z tłumaczenia nam [Torunianom] jak słabi rzekomo jestesmy? I pomyslec, że caly [prawie] Toruń trzymal rok temu za was kciuki mimo, że jezdziliscie w Ekstralidze bez prawa.

W ogóle nie wiem po co te rozgrywki, skoro wiemy juz kto - zloto, kto srebro, a kto spadnie.

Inna dygresja co do sezonu - dla graczy powinien byc on wyjatkowo komfortowy przy graniu handicapów, bo wreszcie rozmiary zwyciestwa beda mialy znaczenie...i to KLUCZOWE!





Buszmen zle mnie zrozumiales..
Zalozylem ten temat po poniewaz czulem taka potrzebe i nazwa jaka bedzie go afiszowala nie ma najmniejszego znaczenia gdyz najwazniejsi sa ludzie ktorzy beda sie starali poswiecac swoj cenny czas dla dobra wszystkich zainteresowanych.
Ja nie zamykam drogi dla kogokolwiek wrecz przeciwnie pragne aby liczba typerow i analizatorow byla coraz bogatsza:):)

Do góry
#290919 - 11/02/2005 13:27 Re: Speedway Team Mecz.pl
MICHAL Offline
member

Meldunek: 06/04/2002
Postów: 118


Witam!


Wiem, że do pierwszej kolejki jeszcze sporo czasu i temat tego wątku, jest nieco inny, ale skoro już została poruszona kwestia drużyny bydgoskiej, to chciałbym, korzystajac z okazjii zapytać Was, jaki handicap na dzień dzisiejszy ustawilibyście na pierwszy, ligowy mecz tej drużyny, w Gdańsku. Do tego meczu, jeszcze ponad półtora miesiąca, ale coś przez ten czas trzeba robić i o czymś myśleć. Zakładając optymalne na dzień dzisiejsze składy szacowałbym to na:

GDAŃSK (-5,5) - BYDGOSZCZ (+5,5)

Zachęcam do wyrażania własnych opini.


Pozdrawiam



MICHAŁ

Do góry
#290920 - 11/02/2005 16:01 Re: Speedway Team Mecz.pl
ermol Offline
enthusiast

Meldunek: 28/03/2004
Postów: 302
Skąd: Gorzów Wlkp.
Quote:



Witam!


Wiem, że do pierwszej kolejki jeszcze sporo czasu i temat tego wątku, jest nieco inny, ale skoro już została poruszona kwestia drużyny bydgoskiej, to chciałbym, korzystajac z okazjii zapytać Was, jaki handicap na dzień dzisiejszy ustawilibyście na pierwszy, ligowy mecz tej drużyny, w Gdańsku. Do tego meczu, jeszcze ponad półtora miesiąca, ale coś przez ten czas trzeba robić i o czymś myśleć. Zakładając optymalne na dzień dzisiejsze składy szacowałbym to na:

GDAŃSK (-5,5) - BYDGOSZCZ (+5,5)

Zachęcam do wyrażania własnych opini.

Znajac toto-mix handi bedzie +4 lub +6 dla Bydgoszczy wiecej sie nie spodziewam. Jesli chodzi o pay to zapewne:

Hancock - Jonsson 2.1 8.00 1.7
Bajerski - Krzyzaniak 1.9 8.00 1.9
Chrzanowski - Protasiewicz 1.8 8.00 2.0

Licze na cos takiego
W tamtym sezonie toto-mix obdarowywal nas 2 parami zawodnikow oby to nie uleglo zmianie (moze jeszcze cos dorzuca) Licze ze bedzie oferowana 1 liga jak kilka sezonow temu. No i WZB Millenium szykuje kursiwa na żużlowa ekstralige zobaczymy co z tego wyjdzie

POZDRO600

Pozdrawiam



MICHAŁ



Do góry
#290921 - 11/02/2005 16:21 Re: Speedway Team Mecz.pl
MICHAL Offline
member

Meldunek: 06/04/2002
Postów: 118


Dzięki za szybką odpowiedź. Nie rozumiem jednak, w jaki sposób ktoś, z mojej odpowiedzi i jak się domyślam Speed'a, zmontował jednolity cytat. Ermol, jeśli mozesz, to proszę skoryguj to. Dzięki z góry.


MICHAŁ

Do góry
#290922 - 11/02/2005 18:28 Re: Speedway Team Mecz.pl
ermol Offline
enthusiast

Meldunek: 28/03/2004
Postów: 302
Skąd: Gorzów Wlkp.
Quote:



Dzięki za szybką odpowiedź. Nie rozumiem jednak, w jaki sposób ktoś, z mojej odpowiedzi i jak się domyślam Speed'a, zmontował jednolity cytat. Ermol, jeśli mozesz, to proszę skoryguj to. Dzięki z góry.


MICHAŁ




niestety postow edytowac nie mozna , nie wiem jak to sie stalo :|

Do góry
#290923 - 11/02/2005 19:01 Re: Speedway Team Mecz.pl
Aron Offline
addict

Meldunek: 16/06/2004
Postów: 405
Skąd: Królewskie Miasto Bydgoszcz
Ja mam nadzieję, że Polonia spadnie do 2 ligi, w konsekwencji czego rozwiążą cały ten burdel, nie będzie już smrodu i hałasu. I durnych przepychanek z Toruniem

Do góry
#290924 - 11/02/2005 19:31 Re: Speedway Team Mecz.pl
buszmen Offline


Meldunek: 17/06/2003
Postów: 6411
Skąd: Toruń
<niedowiarek>

Nie czaje tylko jednego.
Dlaczego zaczynasz analizowac od 1, a nie od 14 kolejki?

Do góry
#290925 - 17/02/2005 18:42 Re: Speedway Team Mecz.pl
boca juniors Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/05/2003
Postów: 10031
Skąd: Frei Stadt Danzig
ja myslę,że Bydzia dostanie z 10 handi ,ale GKS i tak to pokryje,w końcu jest skład,który daje nadzieje na spokojne utrzymanie,a nie ciągle balans między ligami.

Do góry
#290926 - 20/02/2005 19:23 Re: Speedway Team Mecz.pl
Maras Offline
member

Meldunek: 09/01/2005
Postów: 134
Ja tez sie pisze do teamu
A jestem miasta winem plynacego
"Zielona Góra moim miastem Speedway moim zyciem"

Do góry
#290927 - 21/02/2005 12:56 Re: Speedway Team Mecz.pl
fart? Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 29/12/2003
Postów: 12888
Skąd: Zielona Gora
Quote:

Ja tez sie pisze do teamu
A jestem miasta winem plynacego
"Zielona Góra moim miastem Speedway moim zyciem"




tez chetnie pomoge

Do góry
#290928 - 17/03/2005 22:34 Re: Speedway Team Mecz.pl
gup-szy Offline
journeyman

Meldunek: 09/02/2004
Postów: 91
Skąd: Rybnik
Witam.
Po dłuższej nieobecności na forum swoje pierwsze kliknięcia skierowałem oczywiście tam gdzie warczą motory
Mam kilka uwag i zapytań co do tego tematu. Pierwsza rzecz jest taka czy ta grupa która chciała się zawiązać będzie grupą tylko dla siebie i np. wymiana informacji będzie tylko między nimi ? Wydaje mi się że chyba nie oto Wam chodzilo (przecież nazwa &#8222;speedway team mecz.pl zobowiązuje) więc po co taka grupę zakładać ? Przecież wzorem lat ubiegłych wszelkie informacje zapewne będą umieszczane w odpowiednim wątku w danym temacie i zapewne będą to informacje rzetelne i pomocne w dobrym graniu. No ale do końca nie wiem o co właściwie chodzi z ta grupą bo raczej nie podejrzewam autora tego pomysłu aby stworzyć ja tylko po to aby ewentualnie zorientować się kto w te klocki sobie dobrze radzi. Pomimo tego ze jakoś cicho w tym wątku to, jeżeli temat dalej jest aktualny to poproszę o wyjaśnienia.
Na koniec już tak typowo żużlowo. Rybnicki tor od wtorku bez białej kołderki, ale i tak sparingu z Czewą 23 marca to ja u nas nie widze

pozdROWienia

Do góry
#290929 - 22/03/2005 15:33 Re: Speedway Team Mecz.pl
spiwoor Offline
veteran

Meldunek: 21/02/2005
Postów: 1556
Skąd: Częstochowa
Witam

jestem zupelnie nowym użytkownikiem forum ale żużlem interesuje się juz kilka ładnych lat dlatego z przyjemnością wspomogę innych typami (oby trafnymi).

Proponuje przede wszystkim skupic się na krajowym podwórku,bo przecież jest tutaj wielu z nas którzy mają bardzo bliski kontakt z drużynami ze swoich miast i mogą dorzucic wiele cennych informacji na temat swojej ekipy.

Mimo że jestem nowicjuszem apeluje do wszystkich o nie ponoszenie się niepotrzebnymi(przynajmniej w bukmacherce) emocjami i podawanie waznych i rzetelnych informacji oraz typów

pozdrawiam wszystkich

Do góry
#290930 - 22/03/2005 20:14 Re: Speedway Team Mecz.pl
HAGIi Offline
Carpal Tunnel

Meldunek: 26/06/2003
Postów: 25529
Skąd: Bydgoszcz
oki spiwoor. Jak mozesz to napisz jeszcze z jakiego miasta jestes - to wazna rzecz

Do góry
#290931 - 22/03/2005 22:03 Re: Speedway Team Mecz.pl
spiwoor Offline
veteran

Meldunek: 21/02/2005
Postów: 1556
Skąd: Częstochowa
Quote:

oki spiwoor. Jak mozesz to napisz jeszcze z jakiego miasta jestes - to wazna rzecz





Ano tak byłbym zapomniał.Jestem z Częstochowy.

Do góry
#290932 - 09/04/2005 16:01 Re: Speedway Team Mecz.pl
spiwoor Offline
veteran

Meldunek: 21/02/2005
Postów: 1556
Skąd: Częstochowa
wskrzeszam ten temat ze wzgledu na jutrzejsze rozgrywki ligowe.Przede wszystkim niech ludzie z Leszna,Bydgoszczy,Zielonej Góry i Tarnowa napiszą jak wygląda sytuacja pogodowa w ich mieście i jakie sa szanse na rozegranie jutrzejszych meczy.Z góry dziękuje

Do góry
Strona 2 z 3 < 1 2 3 >

Moderator:  Green Arrow, rafal08 



Kto jest online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, igea23, rafal08, pavlik, 11kera11), 3582 gości oraz 8 wyszukiwarek jest obecnie online.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
24772 Użytkowników
97 For i subfor
45045 Tematów
5581664 Postów

Najwięcej online: 4023 @ 16/03/2024 13:49